Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

PWPW VRE AGGELIKH MOU TI TRAVAS KAI ESY ME AYTES????????ELEOS PIAAAAAAAA MA TOSO GAIDOURIA DEN THN ANTEXW!!!!!!NTROPH TOUS...AKOUS EKEI PHRAN KAI GIA PARAPONA PRWI PRWI ELEOS!!!!!!!!EYXOMAI NA EINAI HSYXOS O MPEMPOULIS SOU SHMERA KAI NA HREMHSEIS KAI ESY LIGAKI!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στο πιο όμορφο παρεάκι...;)

Ηλιάννα μου να χαίρεσαι τον Αγγελάκο σου...:)...ότι πιο όμορφο σου ευχόμαστε..;)

Αγγελική μου χρόνια πολλά και καλά....με πολλές όμορφες οικογενειακές στιγμές...;).....σε φιλώ γλυκά..;)

Βανεσσάκι μου η πάντα τελικά μια χαρά.....ίσιωσαν τα σφουγγαράκια, τα σιδέρωσα ελαφρώς με ατμό και είναι έτοιμα να μπουν στο κρεβατάκι μας το οποίο θα το κλείσουμε την Παρασκευή..;)

Πολλα φιλάκια σε όλεςςςς...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι, οπως τα λες!!!εχασε το δρομο ο πελαργος!!! :lol::lol::lol:

λυδιακι χαιρομαι που ειναι οκ η παντα σας!!!!με το καλο να τη βαλεις και να τη χαρει το μωρακι σας!!!βαλε φωτο αν μπορεις!!!

νιακι, ημουν σιγουρη οτι θα ειχες γεννησει μιας και δεν ειχες μπει... :P

σε λιγο θα κανω καρμποναρουλα να φαμε με τη μαμα!!!οι 2 μας γιατι ο μπαμπας την εκανε για χωριο!!!

την παρασκευη εχουμε γιατρουλη!!!!ελπιζω να μη μου πει παλι εεεεεχεις ακομα!!!τι εχω ακομα???3 μερες πριν την πητ θα ειμαι!!! :lol::lol::lol:

αγγελικουλα, ας μη σχολιασω τιποτα για τη γαϊδουρια τους!!!εγω τα εχω πια συνηθισει αυτα και δεν περιμενω τιποτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι........καρμπονάρα εεε.....πωπω.....τέλειο φαγάκι...;)......όσον αφορά την μπεμμπούλα σας, πιστεύω ότι μόλις έρθει ο μπαμπάς της από Αθήνα θα κανει την εμφάνιση της...;)....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσακια εδω είμαι και εγω .....τώρα φεύγω για γιατρο στο ιασω θα πάω 1 .15 έχω ραντεβου το απογευματακι θα σας πω γιατί το μεσιμερι θα φάμε στην Μανουλα μου οπότε όταν πάω σπιτάκι θα σας γράψω ...φιλακια σε ολεσσσσσσσσς ...

σταμμυ χρόνια πολλα και σε εσένα κούκλα .......

Βανεσακι τι θα γίνει λες να σε προλάβω χιχιχιχιχχιχι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωχ εχω χασει επισοδεια ρε γ@το...αλλα τι να κανω..ερχομαι μπαινω skype και μετα παλι σπιτι...ελπιζω να ειστε ολες καλα και απο Δευτερα που θα ειμαι σπιτι σπιτακι μουνα μπω σε μια σειραα φιλακια πολλααα..ειχαμε καμια γεννα...γεννησε το Βανεσακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιάκι μου με το καλό να δεις τα μπεμπάκια σου...;).....περιμένουμε νεάκια...;)....πολλά φιλιά...;)

Εύη μου μην ανησυχείς....όλες είμαστε εδώ...και αναμένουμε....;)......το Βανεσσάκι είναι μαζί μας...;)......δεν θέλει η μπεμπούλα να αποχωριστεί την μανούλα της..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι, ο Άγιος νεκταριος , αν δεν κάνω λάθος, είναι σχετικά "νέος " Άγιος και νοσηλευόταν σε κάποιο νοσοκομείο της βάς Σοφίας (νομίζω αρεταιειο) και το δωμάτιο αυτο εχει γίνει εκκλησάκι για τους πιστούς..κι αν πας πάνω απο τον τάφο του ακούς τους χτυπούσε της καρδιάς του λένε..

Μικακι μου γλυκό, είναι ωραία φάση να διαλέγεις τα έπιπλα και τους..φιλία στην έκπληξη..

Βάνεσσακι, καρμπόν άρα?!μου ανοίξεις την όρεξη..

Νιά μου, πλησιαζεις ..είσαι πιο κοντά απο ποτε..περιμένουνε..

Η αναστασία που είναι?εμπαινε έστω και για καλημέρα..εχει καμία το τηλ της?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AGGELIKH MOU NAI!!!!!O AGIO NEKTARIOS STO ARETEEIO NOSILEVOTANE EINAI TO NOSOKOMEIO POU GENNHSSA PHGE H ADERFH MOU KAI TO EIDE AYTO TO DWMATIAKI!!!!ALLA EGW DYSTIXWS DEN KATAFERA NA PAW :(:(:(:( EPISHS O TAFOS TOU EINAI STO MONASTHRI TOU AGIOU NEKTARIOU STHN AIGINA!EXEI PAEI H ADERFH MOU KAI TON AKOUSE MOU EIPE..... ALH LENE OTI AKOUS TA VHMATA TOU ALLH LENE THN KARDIA TOU!!!EINAI POLY ANATRIXISTIKO PANTWS......THA HTHELA NA PAW KAI EGW KAPOIA STIGMH STHN AIGINA STO MONASTHRI NA PROSKINISW!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφαγα ποση ωρα στο τηγανι..καλα τα κεφτεδακια και η πατατουλες αλλα τοση ωρα ορθια μου ηρθε καπως...ειμαστε και ενα σωρο ατομα...

καλα αγγελικη απορω με την υπομονη σου......οταν ακουω κατι τετοια αισθανομαι πολυ πολυ τυχερη που δεν εχω πεθερικα και κουνιαδους.....μια χαρα ειμαστε.......

νια αντε με το καλο βρε ο γιατρουλης σας.....

κοριτσια δεν περνει καποια τηλ την αναστασια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πας χριστινακι μου, να πας..κι εγω θα ήθελα..εγω θέλω να πάω οπωσδήποτε στον Άγιο Ιωάννη τον Ρωσσο..όταν ήμουν έγκυος, τότε που είχα κάτι προβλήματακια στην αρχή, είδα ότι είχα παει κάπου ταξίδι και βρήκα μια εκκλησία και ρωτάω τι εκκλησία είναι και μου είπε μια σκυφτη μαυροφορεμενη γυναίκα ότι είναι του Αγίου Ιωάννη του ρώσου και να προσκυνησω και θα με βοηθησει στην εγκυμοσυνη..εγω δεν θυμόμουν αυτόν τον Άγιο και κοίταξα στο ημερελογιο και είδα ότι γιορτάζει δυο μέρες μετα το όνειρο που είδα..είναι στην βόρεια Εύβοια μου είπαν..του χρόνου το καλοκαίρι θα ήθελα να πάω..

Γιωτακι όντως είσαι παρα πολυ τυχερη..θέλω κι εγω κεφτε δες με πάτατουλες..ζήλεψε τωρα αλλα που να βρω κιμα γμτ τώρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Τα έφτυσα σήμερα! Πήγαμε και πήρα τις εξετάσεις που έκανα τις προάλλες, πήγαμε γιατρό, μου πήραν πίεση (μια χαρά αυτή τη φορά!), έλεγξαν τα ούρα μου, φυσικά πάλι είχα αυξημένα πυοσφαίρια, μου έγραψε πάλι κολπική κρέμα, πήγαμε καρφούρ και πήραμε δυο πράγματα, πήγαμε φαρμακείο, φρουταρία (=μανάβικο), χασάπη και στο σούπερ μάρκετ της γειτονιάς για κάτι άλλα πράγματα που τα έχει πιο φτηνά απ' το καρφούρ. Από το φαρμακείο και μετά εγώ καθόμουν στο αμάξι, αλλά ήμουν μες στον ήλιο, στους 23-25 βαθμούς και ψήθηκα...

Αγγελική, καλά, γιατί δέχτηκες να κάνετε τραπέζι; Εγώ το πολύ-πολύ θα δεχόμουν να έρθουν ένας-δυο άνθρωποι το απόγευμα, να με χαιρετήσουν, να τους κάνω ένα τσάι ή ένα καφέ, να κεράσω ένα κέικ και τέρμα. Απορώ με την πεθερά και την κουνιάδα... Γιατί συνεχίζετε να τις καλείτε;;;

Όσο για την "ηπατίτιδα" τρόμαξα, αλλά ευτυχώς το κατάλαβα ότι ήταν πάλι αϊπαντιά, πριν διαβάσω το δεύτερο ποστ σου.

Χριστίνα, εγώ είχα πάει στην Αίγινα παλιά, το 93 αν δεν κάνω λάθος. Πήγαμε στο μοναστήρι και στον τάφο, αλλά καρδιά δεν άκουσα. Φυσικά δεν έχει σημασία, αυτά είναι και λίγο για να τραβάνε "πελατεία", η πίστη δεν εξακριβώνεται με το αν ακούσεις ή αν δεις κάτι! Αγγελική, στον άη Γιάννη το Ρώσσο είχε τάξει μια φίλη μου το παιδί της, και το έβγαλε και Γιάννη! Κι αυτός είναι νεότερος άγιος, της τουρκοκρατίας αν δεν κάνω λάθος.

Η Αναστασία όντως εξαφανίστηκε. Το τηλ της δεν το έχω, αν το έχει κάποια ας την πάρει να δούμε τι γίνεται...

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Αγγελικούλα συμπεθερούλα μου ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ, να σε χαιρόμαστε!!!

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη και να χαίρεσαι το γαμπρούλη μου!!!

Συγγνώμη δεν μπήκα εχθές να σου ευχηθώ, δεν πήρα ανάσα.ήρθε η

κουμπάρα μου επίσκεψη κατά τις 12 καιέφυγε στις 4 και η μικρή βγήκε

από το πρόγραμμα, ειδα και έπαθα.....

Καλά τι τράβηξες παιδί μου την ημέρα της γιορτής σου;Έλεος!!!!!!!!!

Σιγά να μην σε βοηθούσε η κουνιάδα και η πεθερά............

Ηλιαννάκι να χαίρεσαι τον Αγγελακό σου!!!

Σταμούλα χρόνια πολλά και σε σένα!!

Muriamaki μου πέρασες ΄δύσκολα κοριτσάκι μου, όμως τώρα έχεις το αγγελούδι σου

και όλα είναι τέλεια!!Να μου τον φιλήσεις!!

Νασιούλα φίλη μου σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!!!!!!!!!!!!!Φιλενάδα να

σκέφτεσαι τα παιδάκια σου και τίποτα άλλο και να μην το βάζεις κάτω!!

Καλά αυτός ο άντρας σου δεν ξέρειότι πρέπει να είναι κοντά σου;Τελικά

αυτοί οι άντρες δεν παίζονται με τίποτα....

Φιλιά σε όλες σας, σας αφήνω γιατί έχουμε κλάμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου, γλυκό σε ευχαριστω πολυ..φιλία στην μικρη και τριανταφυλλενια νυφουλα μου..

Άννα Μαρία, καλε μπαίνεις 39η αύριο!!!άντε τελείωνε..μου φαίνεται πως βολευτικε καλα ο αντρικος ..

Ο Άγιος Ιωάννης ο ρώσος διάβασα ότι ήταν γιατρός..και ναι, είναι πιο πρόσφατος..όσο για την γιορτή, εγω δεν κάλεσα κανέναν, απλα είναι ονομαστική και έρχονται μόνοι τους..αλλα όλοι την μασά σκέφτονται ...ξερεις πως είναι αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια, μολις εστειλα μηνυμα στην αναστασια!!!ελπιζω να απαντησει και να ειναι ολα καλα!!!

λυδιακι, μακαρι να ειναι οπως τα λες και να περιμενει το μπαμπα της να κανει εμφανιση!!! :P:P

η καρμποναρα, τελεια κοριτσια!!!!παρολο που εκανα αυτη τη συνταγη πρωτη φορα, την εκανα τελεια!!!!οχι να το παινευτω!!!!αλλα ηταν....μμμμμμμμ!!!!!!!!μαλλον αρεσε και στη μικρη γιατι γινεται χαμος τωρα!!!!!

αννα μαρια, πολυ τρεξιμο σημερα, ε?????απορω πως αντεξες αφου σιχαινεσαι τα ψωνια!!!

ευη, δωρακι, αγγελικουλα, νασια, ηλιαννακι φιλια σε ολες!!!

θα σας πω αν απαντησει η αναστασια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεπτομερειες τωρα!!!χθες το πρωι σπασαν τα νερα της και το μεσημερι γεννησε!!!!δεν προλαβε να παει θεσ.νικη και γεννησε βεροια.θα μας πει περισσοτερα οταν παει σπιτι.η μικρη προωρη λεει, 2300, αλλα ειναι μια χαρα και την εχει στην αγκαλιτσα της!!!ειναι πολυ πολυ ευτυχισμενη!!!!!αχ βρε κοριτσια συγκινηθηκα παλι!!!!! :lol: ΜΙΑ χαρα η φραουλιτσα της!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=tQWjueRLGXA

KAI ENA TRAGOUDAKI GIA THN FRAOULITSA MAS!!!!!!!!!!!!!!

AX POLY SUGINOUME KAI EGW KATHE FORA POU GENNAEI KAI KAPOIA!!!!!!!!!!!!!

AX THA PETAEI STA SYNEFFA TWRA H ANASTASIA MAS!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLY XARIKA ANTE NA GYRISEI SPITAKI NA MPEI SE MIA SEIRA KAI NA EINAI PALI STHN PAREA MAS!!!!!!!!!!

VANESSAKI TIS EYXES MOU NA THS STEILEIS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANTE ME TO KALO KAI STA YPOLOIPA KORITSIA!!!!!!!!!!!!!

ANTE KAI ESY VRE VANESSAKI MOU!!!!!!!!!!!!TWRA EINAI H SEIRA SOU MHN SE PROLAVEI KAI H SYMPETHERA MOU!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααααα!!!!!!!γεννησε η Αναστασία!!!!!!να σου ζήσει κοριτσάκι μου!!!να ναι γερή και τυχερη η φραουλιτσα σου

Βάνεσσακι, τα βλέπεις??αντε..λοιπόν..αύριο γενιάς!τελευταια πρόβλεψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...