Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Μαρακι σαρ, πραγματικά θαυμάζω την υπομονη σου και ειλικρινά δεν μπορώ να σκεφτω πως τα καταφέρνεις με τρία παιδιά..ποτε τα φρόντιζεις , ποτε κανείς τις δουλειές και το μαγείρεμα κι αν βρίσκεις χρόνο και για σένα..ελπίζω να εχεις βοήθεια φιλενάδα..

Αναστασακι, κάλιο αργά παρά ποτε..φαίνεται ότι ο άντρας σου εκτίμησε τι κανείς τόσα χρόνια..ελπίζω κάποια στιγμή να το εκτιμήσει κι ο δικός μου..λες να τον δασκάλεψε η μάνα του?μπα..κι αν το έκανε ίσως να το έκανε για να ρίξει στάχτη στα ματιά..δεν εμπιστεύομαι εγω πεθερά..

Άννα Μαρία, ούτε εγω αντέχω νύχια αβαφα με ανοιχτό παπούτσι..αλλα και τώρα που Φαραώ κλειστά πάλι βαμμένα είναι, δεν αξίωθηκα να βρω χρόνο να τα ξεβαψω ..

Δωράκι, είχατε πάλι παρατράγουδα σήμερα 8-10?εμεις ξεκινήσαμε έξι και τελειώσαμε κατα τις δέκα..

Γιωτακι, ευη, χριστινακι, λυδια, Βάνεσσακι, μυριαμακι, ηλιαννακι,Νασιουκο, Νιά, ελπίζω να μην ξεχνώ κάποια..τα φιλία μου..

Η επιστήμη, η νανσυ και η κατερινουλα έχουν μέρες να φανούν,ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!

Τι κάνετε οι φουσκοκοιλίτσες;;;

Τα μωρούλια μας καλά;;;

Εμένα ο μικρούλης μου κοιμήθηκε καλύτερα σήμερα, μόνο τώρα το πρωί βογκάει λίγο….

Λενάκι μου κολικούς έχει, της αδερφής μου που είχε αιματάκι στα κακά τις έκοψε τα γαλακτοκομικά, έχουμε την ίδια παιδίατρο, αλλά επειδή βογκάει….μου είπε να το δοκιμάσουμε μια βδομάδα έτσι, την Δευτέρα πάμε να μας δει.

Αγγελικούλα το δικό μου παρκοκρέβατο έχει και μια αλλαξιέρα μικρή, δε μπορείς να φανταστεις πόσο βοήθεια είναι και γενικά το παρκοκρέβατο στον κάτω όροφο, μου έχει λύσει τα χέρια.

Με γεια τα πραγματάκια σας, καλοφόρετα!!!!!!

Πρέπει να πάω και εγώ σουπερμάρκετ.

Τώρα τον ζυγίζω κάθε εβδομάδα, για την ώρα. Και επικοινωνώ με την παιδίατρο και Δευτέρα πάμε να τον δει και για τον ίκτερο.

Υπόλοιπα κοριτσάκια που είστε;;;;;

φιλάκιααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!εδω ειμαι κι εγω!!!με εχει πιασει τρελλη ανυπομονησια να γεννησω!!!το τελος ειναι δυσκολο τελικα!!!!λεω αντε μπορει να γεννησω σημερα, μετα αυριο και καθε μερα το ιδιο!!!βεβαια , εχω ακομα.τωρα μπηκα στην 39η εβδομαδα, αλλα εχω πολυ πονο χαμηλα στη μεση.σχεδον δε μπορω να περπατησω.σαν παπια παω!!! :lol::lol::lol: και εχω και πονακια περιοδου.βρε κοριτσακια, εσεις που εχετε γεννησει, πως ειναι οταν σπανε τα νερα>???/ξαφνικα εκει που καθεσαι αρχιζουν να τρεχουν???και τοτε πονας???

αγγελικουλα, μεγεια τα πραγματακια σας!!!

εχουν προβλημα οι ψυχουλες με κωλοκους,ε???αχ, μωρε ειναι δυσκολο να βλεπεις αυτα τα πλασματακια να υποφερουν και να μη μπορεις να τα βοηθησεις!!!!

αναστασια μου, ειδες τι καλα!!!!εκτιμηθηκαν επιτελους οσα κανεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια κοριτσαρεσ και καλο μηνα να εχουμε ............ βανεσσακι και εγω μια απο τα ιδια περιμενωωωωωωωωωωωωωωωωωω.............η κοιλια μου ειναι πολυ χαμηλα και εχω και πονουσ χαμηλα........ αγγελικη και λενα τι ωρεσ ειναι αυτεσ που γραφετε με φοβησατε καλεεεεεεεε τι εχω να περασω χαχαχαχαχα...........

σημερα εχουμε φακουλεσ και λεω να κανω και καμια τυροπιτουλα γρηγορη.......εσεισ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααα

Μολις τελειωσα τις δουλειες μου, πηγα και μικροβιολογικο για γενικη ουρων κτλ αντε να δουμε!!!

Βανεσσακι μου τι κανεις?Καλε μην αγωνιας ετσι,εσενα βλεπω τωρα και θα κανω κι εγω σε λιγες ημερες..... ηρεμια θα ερθουν.Χωρις να ειμαι σιγουρη νομιζω οταν σπανε τα νερα δεν πονας απλα τρεχουν...θα μας πει καποια που εχει εμπειρια!!Τωρα αν εκτιμήθηκαν τι εχω κανει διατηρώ αμφιβολίες...

Συμπεθερα μου καλα ειμαι,το γαμπρο μου βλεπω εχει πονακια και στεναχωριεμαι!Σιγα σιγα τα κιλακια σου, τρωγε σουπες και υγρα και θα φυγουν στο αψε σβησε, ετσι μου ειπε ο διαβητολογος!!

Αγγελικουλα πολυ ταλαιπωρεια εσυ με το πανω κατω....ολα διπλα πρεπει να τα εχεις....κατω δεν εχεις δωματιο?Γιατι δεν θελει να θηλαζεις ο αντρας σου, δεν μπορω να το καταλαβω,που ενοχλείται?

Τι τρωμε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε αναστασια μου, που χαθηκατε ολες σημερα???εγω πηγα για περπατημα κανενα 20λεπτο, μη φανταστεις γιατι μου ειπε ο γιατρος οτι βοηθαει.ποτε θα παρεις αποτελεσματα???εγω σημερα φασολακια που κανει η μαμα θα φαω.εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυριο θα ειναι ετοιμα βανεσσακι,γιατι εχει και καλλιεργεια...

Λεω να φαω κοτοσουπα απο χθες....το καθισματακι αυτοκινητου πως το επλυνες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasaki kalhmera .....thelw edw kai meres na soy pw kati kai olo to ksexnaw o adelfos moy poy zei germania doyleyei se farmakeytikh eteria kai twra tha kanoyn kai mia eteria sthn toyrkia loipon elavan meros se mia ekthesh sthn toyrkia kai eixe kai diafores eteries me mwroydiaka pragmata.kai moy phre saliares pipiles mpimperon kai koyvertakia agkalias kai ti exoyn epanwwwwwww????????? fraoylitses gia thn korh kai lemonakia gia ton gio moy xaxaxaxaxa......ua soy grapsw to sait na mpeis einai

http://www.grupbaby.com kai meta pata ekei poy lei ninna nanna kala koita ta einai teleia poly glykoylia den kserw an mporeis na paraggeilhs vevaia .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Ουφ, εδώ και τρεις μέρες αναγκάζομαι να ξυπνάω νωρίς. Την Κυριακή για εκκλησία, χτες για γιατρό, σήμερα για ταχυδρομείο, γιατί ο άντρας μου έχει τώρα ραντεβού με τον γναθοχειρουργό και έπρεπε να πάμε νωρίτερα μια που κλείνει το μεσημέρι και το απόγευμα δεν είναι ανοιχτό. Πήραμε και τα τελευταία προστατευτικά βρακάκια και σήμερα ελπίζω ότι θα βάλουμε το τελευταίο πλυντήριο. Το τελευταίο προ γέννας δηλαδή, γιατί μετά δε θα προλαβαίνουμε!!!

Αγγελική, ο Φαραώ με τα νύχια τι σχέση έχει; :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Καλά, γιατί ο άντρας σου δε συμφωνεί με το θηλασμό; Είναι δυνατόν;;;;;;; Ευτυχώς ο δικός μου το θεωρεί αυτονόητο και θεωρεί και τελείως φυσιολογικό τον δημόσιο θηλασμό. Και γιατί δώσατε ξένο για τους κολικούς; Αφού, απ' όσο ξέρω, το καλύτερο γάλα για τους κολικούς είναι το μητρικό.

Όσο για το σούπερ μάρκετ, εγώ είμαι σαν τον άντρα σου. Τα μισά τα ξεχνάω και τα άλλα δεν τα βρίσκω!! Πάντα θα πάρω κάτι λάθος. Μέχρι και σερβιετάκια που ήθελα μια φορά, πήγα και πήρα λάθος, κάποια με άρωμα, και μετά πήγε ο άντρας μου και μου πήρε τα σωστά!!!!!!!!!!!!

Λένα, δε θα το πιστέψεις, σας έβλεπα όνειρο χτες οικογενειακώς! Πολύ κουφό όνειρο.

Είδα και τον Αντρέα όνειρο, ότι και καλά είχε γεννηθεί και τον αλλάζαμε και τον ντύναμε κάθε τρεις και λίγο, και δεν έβρισκα τα ρούχα και τα έψαχνα, και σε κάποια φάση αυτός έφυγε απ' το κρεβάτι που τον είχα ξαπλώσει και τον βρήκαμε σε μια γωνιά να παίζει με την κουδουνίστρα του. Ό,τι να 'ναι!

Μαρία, μακάρι να μην έχει ο μικρός αλλεργία στα γαλακτοκομικά. Αν είναι κολικοί, από τα λίγα που ξέρω, δε νομίζω ότι φταίνε τα γαλακτοκομικά.

Βανεσσάκι άσε, εγώ χτες το βράδι νόμισα ότι σπάσανε τα νερά. Έσπρωχνε ο Αντρέας κάτω χαμηλά και πόνεσα μέσα στον κόλπο. Βέβαια, δεν είναι η πρώτη φορά, αλλά χτες παραήταν. Αφού πόνεσα τόσο πολύ που είπα και "άου". Μετά με έπιασε και πόνος στη μέση και λέω "αυτό είναι, γεννάω". Αλλά τελικά πέρασε.

Αναστασία, μακάρι να έχει περάσει η ουρολοίμωξη.

Νία, σήμερα τρώμε σούπα μοσχαράκι με λαχανικά, μια που το αντράκι θα κάνει επέμβαση στο ούλος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ειναι τελεια αλλα που να βγαλω ακρη να παραγγειλω....δεν το κατεχω το αθλημα!!

Αννα Μαρια καλημερα!!Κι εγω αυτην την εβδομαδα ετσι θα μας παει να τελειωσω οτι εξωτερικες δουλειες εχω και μετα να αραξω να περιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελεος αυτο το μαμυ!!!μια ωρα εγραφα!!!αναστασια μου δεν το επυνα το καθισματακι γιατι δεν γινεται.θα καταστραφει και εξαλλου το παιδι δεν θα ακουμπα κατευθειαν πανω.θα βαζω παντα σεντονακι απο μεσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsiaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!hrthame kai emeis!!!!!!!!o mpempis einai lig anhsyxos apo tote pou gyrisame apo to eksoxiko...egine ligo griniaroulis mallo tou arese h eksoxh!!!!!!isws kai na pernaei kai alma..tha deiksei!!!!!!!!!

emeis shmera pame gia ta prwta emvolia tremw sthn idea...........den thelw na talaiporithei mwre..........den thelw na mou ton trypisouuuuuuuuuun...den mporw na to eksigisw ayto pou niothw isws oi manoules pou exoun idh mwrakia na me katalavun...to kserw oti einai gia kalo alla den xerw epeidh tha ponesei niothw les kai tha tou kanei kapoios kako.....pwpw....ti einai na eisai mana telika...me ena aplo emvolio kai tromazeis mhn sou pathei tipota....ti exoume akoma na trAVIKSOUME!!!!!!!!!!!

aggelikh mou mh lew mono gia thn sympethera mou.....alla o faraw pws mphke sta papoutsia sou??????axaxaxaxaxaxaxaxaxax

sympetheraaaaaaaaaaaaaaa oi saliares den yparxouuuuuuuuuuuuuuuuuuun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!einai apisteytes den exw dei pio prwtotypes!!!!!!!thelw kai egwwwwwwwwwwwwwww!!!!!!!!!!(dhladh oxi egw o gampros sou )axaxaxaxaxaxa

pwpw ontws aytes oi teleytees meres tis eggymosynhs den palevonte me tipota kai egw otan eixa mpei ston mhna mou elega synexeia shmera tha gennhsw.......apapapapapa!!!!!!!

vanessaki otan spasoun ta nera tha to katalaveis sigoura...egweixa shkothei gia toualeta kai afou teleiwsa kai phgaina sto krevati arxisa na niothw zesta nera na trexoun anamesa sta podia mou........meta phga toualeta kai eida kai sto skoupisma kai aythn thn kokkinoph vlenna...alla milame mou efyge polyyyyyyy nero..............prospathousa na etoimastw kai etrexa sthn toualeta synexeia.......mexri kai sto aytokinhto kai mexri na ftasoume sto meeytirio akoma mou efevgan!!!!!!!!

vre koritsia eseis pou exete genisei....den xerw an niothete opws egw...alla mou leipei apisteyta h eggymosynh niothw poly perierga kathe mera mou fenete olo kai pio magiko ayto to taksidi.............akouw gia kopeles pou einai eggyos kai trellenomaiiiiiiiiiiii giati thymamai ta dika mou kai niothw apisteyth syginish!!!!!!!!!!!!!!!DEN YPARXEI PIO MAGIKH STIGMH!!!!!!!!!

DEN THYMAMAI TI ALLO GRAPSATE :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι λες βρε χριστινακι??/σου ελειψε η εγκυμοσυνη??/εγω λεω ποτε θα γεννησω και για να παρω τη μικρουλα μου επιτελους αγκαλιτσα, αλλα και να ξαλαφρωσει το σωμα μου!!!σαν παπια 100 κιλων αισθανομαι!!!δε νομιζω να μου λειψει η εγκυμοσυνη!!! η μαμα μου, λεει εχει προαισθημα οτι θα γεννησω αυτη την εβδομαδα, αλλα δεν το πολυπιστευω!!!μακαρι βεβαια!!!εσυ περπατουσες προς το τελος???

φιλακια στα μπυτακια του κουκλου σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etoimasa thn tyropitoyla moy etoimes kai h fakes kai eginan teleies tis esteile h petheroyla moy mazi me alla kaloydia.......

eidate ti omorfa poy einai ta pragmatakia mas ????????re koritsia an ksanavrei tha toy pw na sas parei an den mporoyme na paraggeiloyme..........

xristinaki einai ontos to taksidi ayto magiko alla kai egw thelw na gennhsw den antexw allo mhn koitate poy olo kanw diafora glyka kai faghta shkwnwme kai kathome synexeia ola mazi den ta kanw den mporw me tipota........ h koilia einai toso poly xamhla aporw pws den exoyn spasei ta nera moy me toso kila poy einai ta mwrakia moy xxaxaxaxaxa

eides sympethera na mhn les mono gia emena xaxaxaxaxxaxa kai h aggelikh mia apo ta idia.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

etoimasa thn tyropitoyla moy etoimes kai h fakes kai eginan teleies tis esteile h petheroyla moy mazi me alla kaloydia.......

eidate ti omorfa poy einai ta pragmatakia mas ????????re koritsia an ksanavrei tha toy pw na sas parei an den mporoyme na paraggeiloyme..........

xristinaki einai ontos to taksidi ayto magiko alla kai egw thelw na gennhsw den antexw allo mhn koitate poy olo kanw diafora glyka kai faghta shkwnwme kai kathome synexeia ola mazi den ta kanw den mporw me tipota........ h koilia einai toso poly xamhla aporw pws den exoyn spasei ta nera moy me toso kila poy einai ta mwrakia moy xxaxaxaxaxa

eides sympethera na mhn les mono gia emena xaxaxaxaxxaxa kai h aggelikh mia apo ta idia.......... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελες μου!

τι κανουν τα μωρακια εντος και εκτος κοιλιτσας?χεχε

εμεις σημερα εχουμε γιατρουδακο!να δουμε την μπεμπα που την εχουμε πεθυμησει τοσο πολυ!να δουμε και ποσο μεγαλωσε το καλο μας!αχχχ!

νιακι μου κανε λιγο υπομονουλα και θα χεις τα μπεμπακια σου να ξελαφρωσεις και συ!

βανεσσακι μου περιμενεις απο στιγμη σε στιγμη ε?με το καλο κοπελα μου!

χριστινακι πατε για εμβολια σημερα εεε?αντε ευχομαι ο μπεμπης να μην πονεσει καθολου και να μην ταλαιπωρηθει το κουκλακι σου!

αναστασουλα κοντεψες και συ κοριτσι!αμαν πως περασε ο καιρος εεε?ποτε πας γιατρουδακο?σας ειπε ημερομηνια ή ακομη?

αννα μαρια μπηκες στο μηνα σου και συ εεεε?

στο τελος αυτο το ποστακι δεν θα λεγεται εγκυουλες αλλα μανουλες!χαχα

με το καλο κοπελες μου!

φιλια σε ολες!

καλη συνεχεια!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...