Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΦΕΝΕ "γυναικεία υπόθεση" Νο 2


Recommended Posts

Αλίνα δεν είδα το μήνυμά σου όταν υπέβαλα το δικό μου. Αφού τον έχει δει παιδίατρος τότε ΟΚ. Η κληρονομικότητα είναι άτιμο πράγμα τελικά :?:?:?

Εγώ και όταν είχα κιλά παραπανίσσια ήθελα να ψωνίζω.Τα ανάλογα ρούχα φυσικά :lol::lol: Προσαρμόζω την γκαρνταρόμπα μου στα κιλά μου :lol::lol::lol: Πολλά θες να χάσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 977
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλλυ, βλέπω ο άντρας σου είναι σαν το δικό μου και εκατομμύρια άλλους άντρες! Το μότο τους είναι: "σε λίγο-αργότερα-το βράδι-αύριο-θα δούμε"...

Είσαι πολύ αισιόδοξη πάντως που πιστεύεις πραγματικά ότι αύριο θα έχετε όλα τα χαλιά στρωμένα!!!

Ναι, Γεράσιμο λένε τον άντρα μου και γιορτάζει 20 Οκτωβρίου.

Συμφωνώ για τις εξαρτήσεις και τα παιδιά. Παρ' όλο που κι εμένα μ' αρέσει να τρώω στην τηλεόραση, εντούτοις, συμφωνήσαμε ότι με το παιδί θα τρώμε πάντα στο τραπέζι ως οικογένεια. Το καλοκαίρι είχα πάει σε μια φίλη μου και κυνηγούσε την τεσσεράμιση ετών κόρη της για να φάει και μου λέει "μη νομίζεις, δεν είναι πάντα έτσι. Το μεσημέρι της έβαλα φαγητό στο τραπεζάκι της μπροστά στην τηλεόραση και το έφαγε μια χαρά μόνη της". Κι αυτό το έλεγε για καλό!

Αλίνα, καταπληκτική η σύνδεση Δημήτρη-σκύλου!!!

Ανθή, κι εγώ μπορεί να του πάρω νερό ή φρούτο (συνήθως φρούτο, γιατί από μόνος του δεν τρώει...), αλλά όχι επειδή είναι το καθήκον μου. Αν μου ζητήσει μια φορά θα του πάρω, αλλά θα του ζητήσω κι εγώ και πάει λέγοντας. Όπως εσάς δηλαδή.

Όσο για τα ψώνια, το έχω ξαναπεί, τα μισώωωωωωωωωωωωωωωωωω..........!!!!!!!!!!!!!!!! Πιστεύω ότι είμαι το πλέον κατάλληλο άτομο να διδάξει για τα αρνητικά του υπερκαταναλωτισμού, γιατί όλα αυτά τα πιστεύω μέχρι τελευταίας ρανίδας αίματος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα κανονικα μου ειναι 52-53. πριν μεινω εγκυος ειχα παρει ηδη.οταν εμεινα εγκυος ζυγιζα 62 και στους 9 μηνες εφτασα τα 80.τωρα ειμαι περιπου 76 οποτε εχω μελλον....

ουπς ξυπνησε ο μικρος.σας αφηνω αδοξα!!!φιλια σε ολες!!

αννα μαρια κοιμησου!!θα σου λειψει ο υπνος τις επομενες εβδομαδες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλίνα, για αρχή ξέχνα τις τηγανιτές πατάτες!

Συνήθως αργώ να κοιμηθώ, αλλά επίσης αργώ και να ξυπνήσω, οπότε δε μου λείπει ύπνος!

Μη λες "επόμενες βδομάδες". Δεν το έχω συνειδητοποιήσει ακόμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου???όλα καλά??Εμείς καλά είμαστε...τελικά για ταξιδάκι σήμερα θα αποφασισουμε, ή Κωνσταντινούπολη ΄΄η Κρήτη!!!Εγώ προτιμώ Κρήτη βασικά...Βρηκαμε προσφορά 630 ευρω 2 ατομα, με αεροπορικά, ξενοδοχείο 5* με όλα τα τα φαγητα συμπεριλαμβανομενα...καλά δεν είναι??? Θα δειξει τι θα κάνουμε....

Στεφανία μου κι εμένα μου το έκανε δώρο ο αδερφός μου για το γάμο μου!! :D Κάνει και φαγητα στον ατμό...και διάφορα αλλα...πολύ ωραία σούπα τραχανα....Θα του δώσω τα φιλάκια του μικρού μου κι ανταποδίδουμε!! Έκανες τα ψώνια σου???Τέλεια!!!

:lol::lol::lol::lol: ροχαλίζει ο άντρας σου???Ευτυχώς εμένα όχι!! Κι ευτυχώς απο δουλειές ξέρει γιατι έμενα χρόνια μόνος του και ήταν μακρυα απο τους γονείς του..ισα ισα που είναι πολύ συγυρισμένος και τελειομανης!!

Αννα Μαρία μου δεν δουλεύει ο άντρας σου???Οποτε σιγουρα πρεπει να τα κάνει όλα κι ειδικά τώρα!! :lol:

Ευτυχισμένη μανούλα ροχαλίζουν και πατέρας και γιος??? :lol::lol::lol: Υπομονη!!!!

Μόλλυ ωραίες οι βολτουλες σου...Κιε γώ το Σάββατο μέχρι τις 8 το βράδυ παλευα με τις δουλειές!!!Ελπίζω να είσαι καλύτερα με τη μέση σου!

Καγκουράκι, Κατερινα, Μαρία, Κάλλι, Όλια κι όλα τα κοριτσια πολλά φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maraki24 δεν πας καλητερα κρητη γιατι με τον σεισμο τωρα στην τουρκια δεν ξερω αν θα ειναι και το ιδανικοτερο μερος να χαλαρωσεις!! και περα απο αυτο ΛΑΤΡΕΥΩ ΚΡΗΤΗ!!!!!

παντως μπραβο που μπορεις να αποχωριστεις τον μικρο σου,εγω ακομα και τον σκυλο μου οταν αφηνα για λιγες μερες αρρωσταινα!! πρεπει να το δουλεψω αυτο μου φαινεται!!!

αννα μαρια που τις θυμηθηκες τωρα τις τηγανιτες πατατουλιτσες μωρε....

απαπαπααππαπαπππαπα...καρφιιιιι!!! καλα κανεις και κοιμασαι εγω ειχα θεμα στην εγκυμοσυνη και μετα το πληρωσα ακριβα!!!ο μεγαλητερος υπνος που εκανα σε ολο τον 24ωρο ηταν 1ωρα συνεχομενη!!!

ανθη μενεις αθηνα ή επαρχια??η φυσιογνωμια σου ειναι πολυ γνωστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχισμένη μανουλα κι εγω αυτο λεω...κ λατρευω την Κρητη παρομοιως!! Ασε που με πηραν τωρα κ ειναι 500 ευρω τα 2 ατομα ολα πλρωμενα 5 μέρες!! Βασικα περιμενω το οκ από τους κουμπάρους...

Τωρα για το μικρο...ασε καλυτερα....πονεμενη ιστορια! Δεν θέλω καθολου να τον αφησω κι ομολογω ακομα το σκεφτομαι...ο αντρας μου λεει αν θελω να τον πάω μαζι μου...απλά σκεφτομαι μην τον ταλαιπωρησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ ξερεις καλητερα τι ειναι καλητερα μανουλα!!! σε αυτα δεν υπαρχουν συνταγες..παντως οπως και να χει σιγουρα με τον μικρο θα εγκλωβιστειται και με αυτον τον καιρο και τις αποστασεις θα σας βγει ξυνο.οποτε αν εμπιστευεσαι απολυτα εκει που θα αφησεις τον πριγκηπα σου και δεν καταληξεις να ξαγρυπνας που ειστε μακρυα τοτε μην το συζητας!!!πωπω ζηλευω που θα πας κρητη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, ο άντρας μου είναι χρόνιος άνεργος, και δουλεύει περιστασιακά, κυρίως σε αντικαταστάσεις. Έχει κάνει άπειρες αιτήσεις για δουλειά, αλλά τίποτα...

Οπότε, πιστεύω είναι πολύ λογικό να κάνει ένα σωρό δουλειές.

Όσο για τον Στέφανο, εξαρτάται από το τι έχεις στο μυαλό σου για το ταξίδι. Θέλεις να καθίσεις στο ξενοδοχείο να χαλαρώσεις, ή να κάνεις εκδρομές, να γυρίσεις, να κάνεις πεζοπορίες, κ.λπ.; Αν θέλεις να κάνεις το δεύτερο, τότε σίγουρα θα τον ταλαιπωρήσεις. Για μένα πάντως, διακοπές είναι το δεύτερο!!!

Αλίνα, είμαι καρφί, είμαι καρφί, είμαι καρφί!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα καταληξαμε Κρητη!!! Εμπιστοσυνη εχω απολυτη στη μαμα μου γιατι πάνω απο ολα κανει αυτα που της λεω κι οχι του κεφαλιου της...Ξερω οτι θα δυσκολευτω πολυ ψυχολογικα που θα τον αφησω αλλά θα πρεπει να συνηθισω ε? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, πάλι καλά που έχεις εμπιστοσύνη στη μάνα σου. Εγώ δεν ξέρω αν θα της έχω. Εμένα πάει με το μότο "γιατί εσείς που μεγαλώσατε έτσι, τι πάθατε;". Φαντάζομαι, κάποια πράγματα για διατροφή, κ.λπ. θα τα τηρεί, αλλά γενικά δεν ξέρω πόσο τυπική θα είναι σ' αυτά που θα της λέω (και που θα μου λέει κι εμένα ο παιδίατρος). Κάνει ότι τα ξέρει όλα, κι όταν τη ρωτήσω κάτι μου απαντά "και πού θες να θυμάμαι τι κάναμε εμείς πριν τριάντα χρόνια;". Ντόινγκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οχι Αννα Μαρια η μαμα μου για να καταλαβεις ποσο διακριτικη ειναι, ακομα κι οταν θελει να τον παρει αγκαλια με ρωταει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε γλωσσούδες πόσα γράψατε πάλι, δυο μέρες δεν μπηκα και γεμίσατε τόσες σελίδες!!!!!!!!!!!!

Μαράκι ωραία που θα εκδρομούλα, θα σας κάνει καλό και ο μικρούλης αφού θα είναι σε καλά χέρια δεν εχεις να φοβάσαι τίποτα.

Και εγώ δουλίτσες έκανα Παρασκευή και Σάββατο και έχω ένα καθαρό σπιτάκι για πόσο δεν ξέρω, π΄ντως χαλια δεν έστρωσα ακόμη για αρχές Νοέμβρη με βλέπω και μένα.

Ανθή μεγεια τα ρουχαλάκια και εγώ στο άπλωμα των ρούχων θέλω να είναι με συγκεκριμένη σειρά... μήπως βάζεις και τα πιρούνια να κοιτάνε απο την ίδια πλευρά στο συρτάρι...ε ρε ψυχαναγκασμούς που έχουμε :lol::lol::lol:

Αλίνα τρελή φάτσα ο μικρός πολύ γέλασα με το συσχετισμό με το σκυλάκι.

Για το ροχαλητό και ο δικός μου ο αντρούλης ροχάλιζε αλλά είχε στραβό διάφραγμα και έκανε εγχείρηση το 2008 και έχει βελτιωθεί τολμώ να πω τελείως η κατάσταση. Καμια φορά μπορεί να ροχαλίσει αν είναι πολύ κουρασμένος αλλά με ένα σπωξιματάκι καθαρίσαμε.

Από δουλειές και εγώ δεν έχω παράπονο μου κάνει αρκετές μου ξεπλένει τα πιατα για να μπουν πληντύριο, ασχολείτε με τα λουλούδια γιατι εγώ δεν τ΄χω καθόλου και γενικά με οτι έχει να κάνει με τακτοποίηση πραγμάτων στην αποθήκη και στο σπίτι. Αυτή την αποθήκη κάθε λίγο και λιγάκι μου την αλλάζει. Προσθέτει ράφια για να βάλει κάτι δικό του και στην διαμόρφωση αλλάζουν όλα θέση.

Πάνως πως ταιριάζουν όλοι οι άντρες σε μερικά εγώ τον παρακαλάω να ανεβάσουμε στο πατάρι το καρότσι και το πρώτο κάθισμα αυτοκινήτου κάθε φορά που δεν είναι η μικρή στο σπίτι και απο τον Αύγουστο δεν έχει γίνει τίποτα. Θέλει χρόνο για να δει πως θα αλλάξει και όλα τα άλλα που έχουμε στο πατάρι. Μου είπε θα τα ανεβάσει σήμερα δεν είμαι και πολύ αισιόδοξη ...θα σας ενημερώσω....

Τι άλλο α εγώ την είχα στο δωμάτιό μας στο πορτ μπεμπε μέχρι 4 μηνών. Μετά επειδή δεν χώραγε άλλο εκεί, την έβαλα στην κούνια στο δωμάτιό της το οποίο είναι δίπλα στο δικό μας.

Αννα Μαρία ετοιμη η βαλιτσα? Σίγουρα κάποια πράγματα μπαίνουν τελευταία στιγμή μην αγχώνεσαι. Φαντάσου εγώ πήγα στο μαιευτήριο χωρίς την βαλίτσα και πήγε ο άντρας μου να μου την φέρει αφού είχα γεννήσει και είχα πάει στο δωμάτιο και έπρεπε να βάλει και τα πράγματα που έλειπαν μέσα. :lol::lol::lol:

Αυτά για την ώρα

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, εμένα δε νομίζω να είναι και τόσο διακριτική! Το καλό είναι ότι δεν έχω και την πεθερά εδώ! Έτσι και την είχα, θα την αποκεφάλιζα! Όχι μόνο δεν είναι διακριτική, αλλά δεν ξέρει τίποτα, τα κάνει όλα λάθος και νομίζει ότι τα ξέρει όλα, και στη λέει κιόλας...

Καγκουράκι, έτοιμη η βαλίτσα, κάτι ψιλά έμειναν. Χαχα, από τον Αύγουστο του λες ε; Κι εμείς έχουμε κάτι δουλειές εδώ και μήνες που τον περιμένουν...

Ουφ, στεναχωρέθηκα σήμερα γιατί είδα ότι στον τοίχο εξωτερικά ανάμεσα στα δύο μπάνια (δηλαδή ανάμεσα στις πόρτες, όχι στον μεσότοιχο των μπάνιων) έχει κάνει υγρασία. Ελπίζω να μην είναι κάτι και να θέλει γκρέμισμα ο τοίχος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα Γιωτάκι πότε λες???

Εδώ το καφέ είναι συνέχεια ανοιχτό και απο γλυκά άλλο τίποτα :D πέρα απο την Κατερίνα τη δικιά μας είναι πολλές χρυσοχέρες εδω μέσα.

Σε καλωσορίζουμε και σε περιμένουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι να σας αφηνει κανεις μονες σας!!!!!!!!!!!!μπουρου μπουρου!!!!!!!!!!γεμιζουν οι σελιδες κι αντε μετα να θυμασαι τι διαβαζεις κι απο ποια!!!!!!εχω κι ενα θεμα με την μνημη και .... με δυσκολευετε καλε!!!!!!!!!

τι κανετε κοριτσαρες μου??????

μαρακι μου κρητη ε?τελεια!!!!!και η τιμη σουπερ!!!!!ποτε φευγετε?

αννα μαρια και λοιπες πονεμενες κυριες παρολο που ο αντρας μου με βοηθαει γενικως στις δουλειες,ειναι φορες που χρειαζεται να του το πω ενα πραγμα 1000 φορες!!!!!και για να δειτε οτι υπαρχουν και χειροτερα να σας πω οτι εδω και 4 χρονια που βαλαμε αεριο στο σπιτι λεει οτι θα κατεβασει απο το παταρι τον παλιο θερμοσιφωνα γιατι πιανει το μισο παταρι αλλα ακομα περιμενω!!!!!!!!οποια θελει μπορει να βαλει ενα στοιχηματακι σε ποσα χρονια θα ολοκληρωθει αυτη η αποστολη!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ανθη μου με γεια τα ρουχαλακια σου!!!!!!!!καλοφορετα!!!!!!!

κι εγω την μικρη μου την εβγαλα πολυ μικρη απο το δωματιο μας!2,5 μηνων ηταν αν θυμαμαι καλα!την εβαλα στο δωματιο της που ειναι διπλα στο δικο μας και φυσικα με την ενδοεπικοινωνια!!!τωρα καμια φορα την παιρνουμε στο κρεβατι μας αλλα οποτε θελουμε εμεις ή αν γινει κατι και για καποιον λογο φοβαται!το απολαμβανουμε πολυ ομως!!!!!!βεβαια σηκωνεται ο αντρας μου και την παει στο κρεβατι της καποια στιγμη!!!!!νομιζω πως ολα ειναι σχετικα!!!!!καλο ειναι να μην μαθαινουν τα παιδια,συμφωνω απολυτα αλλα και καμια φορα χρειαζονται κι αυτα!τα χρονια περνανε πολυ γρηγορα και δυστυχως δεν γυρναναι πισω!γιατι να μην την χαρουμε τωρα οσο μπορουμε?μετα θα τα ζηταμε αυτα τα "χουχουλιασματα" αλλα θα μας λεει παρατηστε με!!!!!

μολλυ η μεσουλα σου πως παει?καλε τι κουκλια εισαστε εσεις????τελεια φωτο!!!!!!!!

βρε κοριτσια εχει καμια νεα της βανιας?τι εγινε?

οσο για εμας με το θεμα της μικρης αυριο εκλεισα ραντεβου να την παω στον γιατρο γιατι τελικα σιγουρα δεν ειναι ψειρες!το κεφαλακι της εχει γεμισει μεχρι και το σβερκο με σπυρακια και κοκκινιλες!οσο για το σαμπουαν και την λοσιον ειναι φυτικα και υποτιθεται οτι γι αυτο το πηρα,για να αποφυγω μια τετοια κατασταση αλλα....!!!!!!θα δειξει αυριο τι θα μου πει η γιατρος!επισης χθες ανακαλυψα οτι πισω απο το δοντι που της κουνιεται εχει βγει κανονικοτατα αλλο δοντι!αντι να βγει κατω απο το παλιο βγηκε απο πισω και ειναι μεταξυ 2 δοντιων!ετσι πρεπει να την παω και στον οδοντιατρο αλλα δεν ξερω τι να της ταξω για να κατσει!και μονο που της το αναφερω κλαιει!!!!!τι να κανω η δολια δεν ξερω!!!!!!

εγω αααααααααααν οοοοοολα πανε καλα και δεν προκυψει παλι τιποτα επιτελους το σαββατο θα στρωσω τα χαλια μου!!!!!!θα κανω κουρτινες,καναπεδες κτλ κτλ!!!!!!!!!αυτα!!!!σας φιλω!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλλι μου φεύγουμε Τετάρτη απόγευμα και επιστρέφου Κυριακή βράδυ...νιώθω ήδη τύψεις που θα αφήσω το γλυκό μου το παιδάκι κι απο την αλλη χαίρομαι που θα πάμε ταξιδάκι, αλλαγή ρουτίνας...Αλλά το παιδάκι μου, θα μου λείψει πολύ...

Για τη μικρή σου τώρα ελπιζω να μην είναι τίποτα...λογικά κάτι θα την πείραξε...Α και για το δοντάκι ευτυχώ ςπου το είδες, όσο πιο γρήγορα το φτιάξει ο οδοντίατρος τόσο το καλύτερο...Τάξε της κανένα δωράκι που της αρέσει πολύ, κανένα λούνα παρκ...ελπιζω να πιάσει!!! :D

Καγκουράκι τι κάνεις???Τελευται στιγμή κι εσύ με τη βαλίτσα???Εγώ πάλι επειδη λόγω τραχηλου είχαμε ένα φοβο για προωρο τοκετό ήθελα να την ετοιμάσω νωρίς...Στον 7ο μήνα που είχα την αιμορραγια κι έκατσα στην κλινική πανικοβλήθηκα και μολις γυρισα στο σπιτι τα ετοιμασα όλα...Και την ημέρα που πήγα για να μου βγάλει τις ραφές απο τον τράχηλα είχα πάρει και τη βαλίτσα μαζί, ήμουν σίγουρη βλέπεις ότι θα γεννησω!!! :lol:

Bourique καλώς μας ήρθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλες!!!

αμαν ρε κοριτσια ποσα γραψατε παλι;; :o:o και ζηλευω που δεν προλαβαινω να μπω προσπαθω να σας διαβαζω για να μην εχω πολλες σελιδες μετα γιατι δεν σταματατε και την πολυλογια :lol::lol: κι εσεις,ειμαι και λιγο αρρωστουλα με ενα μυξομαντηλο ειμαι συνεχεια, αδιαθετησα κιολας σημερα ολα μαζι,αρρωστησε και ο αντρουλης μου και ειμαστε στα κακα μας χαλια και οι δυο,ευτυχως τα παιδια ειναι καλα,κουρευτηκα κιολας ειχαν μακρυνει πολυ τα μαλλια μου και τα κουρεψα αρκετα, λιγο να αναννεωθουν,την Παρασκευη θα κανουν παρελαση τα τσολιαδακια μου θα καμαρωσω παλι η μανα ;):D αυριο θα παω τον μεγαλο μου στον οδοντιατρο εχει ενα μικρο σφραγισματακι και φοβαται ο καημενουλης μου

απο που να αρχισω τωρα;;;

Μαρακι να περασετε καλα να ξεκουραστειτε και να χαλαρωσετε οσο για τον ζουζουνο θα ειναι σε καλα χερια να μην αγχωνεσαι!!!

Ανθη μεγεια τα ρουχαλακια σου,κι εγω σαν κι εσενα ειμαι σαν να εγραφα εγω τρελενομαι για ψωνια δωσε μου χρηματα και ασε με στα μαγαζια τρελενομαι ειδικα σε πολυκαταστημα κιολας που ειναι ολα μαζι και εχει και καφε ειναι η χαρα μου η μεγαλη αλλα εδω δεν εχουμε τετοια δυστηχως αλλα τελευταια δεν εχουμε και κατι αλλο βασικο λεφτααααα!!!!

Αννα Μαρια μια χαρα ο αντρας σου σε βοηθαει πολυ μπραβο του κι εγω δεν εχω παραπονο απο τον δικο μου και ευτυχως δεν μου αφηνει εκρεμμοτητες,αντε κοντευεις σε λιγο θα μας λες την εμπειρια σου και θα ζητας συμβουλες για τον μπεμπακο

Μολυ κι εγω 1,70 ειμαι και ειμαι 58 κιλα τωρα μετα απο τρεις εγκυμοσυνες και πολλα κιλα με προσπαθεια επανηλθα αν και καποτε ημουν και 50 αλλα μια χαρα ειμαι ετσι τουλαχιστον δεν τρωγομαι με τα ρουχα μου το πιο σημαντικο νομιζω ειναι να αισθανεσαι καλαμε τον εαυτο σου τα αλλα περιτευουν ετσι δεν ειναι;;;η μεση σου πως ειναι;;;

Καλη πηγαινε την στο γιατρο ισως την ερεθισε το φαρμακο ας μην ταλαιπωρητε το παιδι και ξυνεται συνεχεια,πως τα παει στο σχολειο;;;

Κατερινιω με παινευεις παλι βλεπω!!!αυριο θα φτιξω εκμεκ καταιφι για την γιορτη του Δημητρακη μου να ρθειτε να σας κερασω!!

Αλινακι παιδιατρος τον ειδε τον Δημητρακη μηπως εχει κρεατακια και ροχαλιζει;;;

Ολια ο Νικολακης καλα ειναι;;φιλια να του δωσεις!!!

η Αθανασια μας που χαθηκε;;;καιρο εχει να ερθει για καφεδακι!!!

δεν θυμαμαι κατι αλλο κουκλες πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, τι κάνετε;

Πήγα στον οφθαλμίατρο, όλα καλά, δεν υπάρχει φόβος για φυσικό τοκετό!

Κάλη, αν βάλω στοίχημα για "άπειρα χρόνια", πότε θα εισπράξω τα κέρδη μου;

Κατερίνα, εγώ τώρα προσπαθώ να τα μακρύνω τα μαλλιά μου, για να μπορώ να τα δένω, γιατί με το μωρό δε θα έχω και πολύ χρόνο για χτένισμα και τέτοια. Όχι ότι ξέρω να χτενίζομαι, απλά βάζω αφρό για να στέκονται, αλλιώς είμαι λες και άπλωσα μια κουρελού στο κεφάλι μου... Αλλά φαντάζομαι ούτε γι' αυτό θα έχω χρόνο, άσε που δε θέλω να γεμίζω και αφρούς και να πιάνω μετά το μωρό.

Ο άντρας μου βοηθά, αλλά σκάει γάιδαρο μέχρι να ξεκουνηθεί απ' τον υπολογιστή και να βοηθήσει. Τώρα του είπα να σκουπίσει λίγο γιατί θα έρθει αύριο ο υδραυλικός να δει την υγρασία στον τοίχο και μ' έσκασε. Από τις εφτά μέχρι τις δέκα καθόταν στον υπολογιστή... Τελικά σηκώθηκε, έφαγε κι έκανε και το σκούπισμα, αλλά σκούπισε μόνο τον διάδρομο και την κουζίνα, το καθιστικό το παρέλειψε. Τέλος πάντων, κάτι είναι κι αυτό... Θα γίνουμε μισό ρεζίλι, όχι ολόκληρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια κι εγω στο σπιτι συνεχεια μαζεμενα τα εχω και ετσι που κουρευτηκα παλι μαζευονται δεν μπορω κι εγω με τις δουλειες και τα παιδια να τα εχω μεσα στα ματια μου και γενικως κι εγω δεν πολυασχολουμε με τα μαλλια μου ειναι και ισια τελειως κι ετσι δεν με κουραζουν,ειχαν μακρυνει πολυ και ηταν μονοκοματα και τα εκοψα μυτες και πηρα αρκετα και μακρος,ολα θα γινουν να μην αγχωνεσαι για τη γεννα ολα καλα θα πανε ο Θεος θα ειναι μαζι σου

ελα γκρινιαρα ασε τον ανθρωπο θα σκουπισει αυριο το υπολοιπο :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, αχ, μην ξανακούσω τη λέξη "αύριο"... Όλα για αύριο τα αφήνει... Αυτήν την πολυθρόνα, χρυσό τον έχω κάνει να την πλύνει, ακόμα εκεί είναι...

Το άσχημο είναι ότι κάθεται πάρα πολλές ώρες στον υπολογιστή. Μιλάμε για 12-13 ώρες τη μέρα... Είναι υπερβολικά πολλές... Αφού τα μάτια του είναι συνέχεια κόκκινα, και πήγε σήμερα και πήρε κολλύριο!!! Του λέω "μια καλή ιδέα θα ήταν να μην κάθεσαι τόσες ώρες στον υπολογιστή", και τσαντίστηκε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaaxa πωπω αυτη η συζητηση για τον υπολογιστη...πολυ γελιο!!την ανεφερα και στον δικο μου μηπως καιβαλει μυαλο και μου λεει εσυ δεν σχολιασες ακομα??αχ κακομοιρη...ποτε θα τον σπασω δεν ξερω!!τουλαχιστον τωρα που μιλαω μαζι σα κοριτσια αναγκαζεται να καθεται λιγοτερη ωρα.βεβαια εχουμε και το playstation....!!!τι να πει κανεις!!αντε να δω ποτε θα ενηλικιωθουν!!νομιζα μετα την γεννα αλλα που....

αννα μαρια και εγω τα χα μακρυνει παρα πολυ.ειχαν φτασει μεση σχεδον.αλλα τελικα δεν την παλεψα,μπερδευοντουσαν πολυ και περναν 10 ωρες στο στεγνωμα.εντωμεταξυ με τσακισε ο μικρος συνεχεια που τα τραβαγε.ασε που ειναι και σγουρα.πεταγες πετρα εβγαινε φιδι οπως λεει και ο αντρας μου!!πρωτη φορα τα κοψα στην ζωη μου ενα ασημετρο καρε.τα μπροστινα πιο μακρυα αρα μαζευονται και τα πισω πιο κοντα.βρηκα την υγεια μου!!!ψεκαστε τελειωσαμε ενα πραμα!!!θα δεις και στην πορεια τι σε βολευει.

ΚΤΚ τι να πω ολα μαζεμενα σας πεσαν.μια με το κεφαλακι τωρα ηρθε και το δοντακι...περαστικουλια να ναι.ελπιζω να μην παιδευτει αλλο η ζουζουνα σου.

Κατερινακι ΚΑ1 και εσυ οδοντιατρο με τον μικρο??τι εγινε παιδια επιδημια??και εγω τα εχω αφησει στη μεση και ο αντρας μου αλλα no money...

ΜΑΡΑΚΙ με το καλο να την κανετε την τεταρτη.που θα μενετε στην κρητη??οπου και να ειστε ειναι πανεμορφη , κοιτα να το απολαυσετε!! εισαι τυχερη με την μητερα σου που ειναι τοοσ διακριτικη. και εμενα ειναι παρα πολυ αλλα δεν πολυ ερχεται να μου τον κρατησει. βρισκει χρονο μονο για καφεδες με τις φιλες της. οσο για την πεθερα παντα προθυμη αλλα κανει αλλα νταλον και τα μισα τα ξεχναει που της λεω.αντε βγαλε ακρη!!

αυριο κοριτσια εχω ενα καρο δουλειες, οαεδ τραπεζες σουπερ μαρκετ μονο που τα σκεφτομαι κουραζομαι.και φυσικα πρωινο ξυπνημα και εχω αρχισει και ξεσυνηθιζω.τις τελευταιες 2-3 εβδομαδες ο δημητρακος ξυπναει κατα τις 10.

οσο για τον συνειρμο σκυλου-δημητρη οσο το σκεφτομαι βρισκω κι αλλα κοινα!!τριχωτα και τα 2, τους αρεσει να με δαγκωνουν, τριβονται στα πατωματα, βουτανε σε λασπες και λακουβες, θελουν να κοιμουντε μαζι μου, πολλες φορες πηγα να τα πατησω, βρωμανε απιστευτα τα κακακια τους και τρωνε απο κατω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...