Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

Ευχαριστω αργυρουλα!! Δεν μιλαω για το μπλογκ

Διαβάζω ο, τι άρθρο δικό σου βρίσκω είτε στο μπλογκ είτε στο insider!! 

Bικυ φαντάζομαι πόσο θα σας τρελανει τώρα με την ρυθμική .... Καλή αρχή 

Aυτες τις μέρες που είμαι μονή μου, δεν έχω μιλήσει με κανέναν!!! 

Μόνο με τα παιδιά και με αυτά μόνο για να τα μαλωσω!!

Τα μαγαζιά έβγαλαν κιόλας τα στολίδια για τα Χριστούγεννα !! 

Ειδικά σήμερα πολυ άσχημη μέρα..... Έχω κλειστεί στην κρεβατοκάμαρα και τα παιδιά πριν διέλυαν το σπίτι και τώρα παίζουν!!! 

Ο λ. Ένας μικρός Άλεξ μόνο που βάζει την Ρ να τα κάνει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γειασας κοριτσια!!!

παναγιωτα κ ο βηχας του ανασταση ειναι βραχνος συνηθως, δεν ειναι παντα ξεροβηχας

τις σολντεσανιλ ξερω οτι τις δινουν σε μεγαλες κρισεις βηχα

ο παιδιατρος ο τωρινος που ειναι αστερι μου εχει πει οτι αυτες οι σταγονες δεν καταπολεμουν το αιτιο αλλα δινουν μια προσωρινη ανακουφιση, δηλ μετα παλι θα τον ξαναπιασει ο βηχας κ οτι ειναι πολυ ισχυρη αγωγη

φρανιτακιιιιιιι κ εγω αυτο ηθελα να πω, παλι καλα που φτασατε σωοι κ ασφαλεις!

μαρακι η νατασουλα ειναι αστερι!!! μακαρι να τη βλεπαμε πιο συχνα!

αργυρουλα ποσο θα λειπι ο αντρας σου?

νατασααααα τελεια ειναι στον ταξιαρχη!!!!! μιαμ μιαμ!!

νατασουλα εννοειται οτι περιμενουμε να μας πεις νεα απο τοον παιδικο!

ο μιχαλης πως τα παει καλυτερα?

βενι σε λιγο ο φιλιππος πιο βαρυς απο τον ανασταση θα γινει!!

παρεπιπτοντως ΜΗ δοκιμασετε αυτη τη χαρουποσοκολατα!!!! δεν εφαγα αλλα πρεπει να ειναι μπλιαξ!

ιουλια κ αναστασι πειτε μας πως περασατ στο κοπερτι σημερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!

τί κανετε;

ο γιωργος καλυτερα,πηγαμε κ σημερα παιδικο,ολα καλα..

εγω ειμαι ενα σαραβαλο..γυρναω τοσο αργα σπιτι..παιρνω το λεωφορειο γιατι δε γινεται ολο το αμαξι,δε με συμφερει κ εχω εξαντληθει πια,κ γυριζω απογευμα σχεδον..

δε θα παμε στο κοπερτι..ο γιωργος κανει διαρροιες κ σκεφτομαι μηπως τον περιτριγυριζει τιποτα..θα παμε αυριο παιδιατρο να δει το αυτακι του κ θα μας πει..

νατασα ειχε αποθηλασει ο γιωργος..αλλα αυτες τις ημερες ειναι τοσο χαλια που ζηταει στηθος ενω δεν τρωει σχεδον τιποτα! :shock::shock: του δινω 1-2 φορες,τις αλλες προσπαθω να το αποφευγω..μα ειχε αποθηλασει..τί εγινε;μεγαλο ζορι θα τραβαει ο καημενος μαλλον :(:(

τελεια στο κοπερτι ε;για πες λεπτομερειες!

ρε συ καθε μερα πηγαινω σχολειο!ειχαν καταληψη 9 ημερες κ κΑποιες μας αφησε να μην παμε η διαυθυντρια απλα..

παω να δω το κεικ!μηπως κ φαει ο γιωργος..

φιλια σε ολες,θα σχολιασω το βραδακι,σας διαβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πηγαμε ρυθμικη....

πλακα ειχε!

ειναι απο 3 εως 5 ετων

τα εβαζε να κανουν τη , γατα , το αλογο, το φιδι....

μετα τους εδειχνε τουμπες....να παιζουν με την μπαλα...

η Μ-Ι ερχοταν κατα διαστηματα εξω να με δει και ξανα παλι μεσα...

την πεμπτη παλι!

ααααα το σαββατο εχει παρδοσιακους και μοντερνους χορους για γονεις και παιδια ....

λεω να παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τελικα δεν εδωσα τπτ...σκεφτομαι να παω και σε αλλο γιατρο μονο και μονο να μου φυγει η ιδεα του ασθματος...ή αν τελικα εχουν να ξερω πως να το αντιμετωπισω :!::!:

ο μικρος με στελνει με τη γκρινια του...δε ξερω πια τι να κανω..αγκαλια τον εχω και κλαιει... :(:(

και το κανει αυτο απο το καλοκαιρι...

εχω ψιλοκουραστει ρε γμτ..δεν υπαρχει ουτε ενα λεπτο χαλαρωσης... :roll::roll::roll:

βικυ χορο με εγκυμοσυνη βρε;;;πω πω εγω ειμαι πολυ χεσμεντεν...

φραν πολλα φιλια κοριτσαρα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το κεφάλι μου πονάει, έχω τάση εμετού και όλα αυτά από την πολύ φασαρία, από τις 12.00 το πρωί μέχρι τις 20.00 το βράδυ ~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy: αφού και τον Λ. τον έβαλα για ύπνο νωρίτερα με συνοπτικές διαδικασίες ........ τώρα χαλαρώνω.....

και πάλι καλά που πάνε και νωρίς για ύπνο, αλλιώς........ουφ

Παναγιώτα πήγαινε και αλλού, πάντα μια 2η γνώμη χρειάζεται!!! :!:

αναφέρεσαι στον πατατούλη ή στον Ν.? :?:

είχε ο Λ. μια εγασία και δεν κατάλαβα τι έπρεπε να κάνουμε, δεν είχε οδηγίες πουθενά!!! :shock::shock::shock: έτσι το έβγαλα φωτό και το έστειλα στον άντρα μου, ούτε και εκείνος κατάλαβε :o:o:o:o:o:o:lol::lol::lol::lol: και είναι μαζί με έναν φίλο, που τα παιδιά του πρόσφατα τέλειωσαν το δημοτικό και του εξήγησε τι έπρεπε να κάνουμε, έτσι με πήρε τηλέφωνο και την κάναμε την εργασία :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ κι εγω μια ιδια φρικτη μερα ειχα...αφου καποια στιγμη με επιασε κριση πανικου και δεν ηθελα ουτε να τα βλεπω!!!!! εχω κουραστει κι εγω παρα πολυ μονη να μιλαω μονο με μωρα... :?

Ο Λουκας βαζει τη Ρεα να τα κανει;;;;; :lol::lol::lol::lol: τον ατιμο!!!! :lol::lol::lol::lol:

Με την εργασια του Λουκα μου θυμισες μια φορα που η κουμπαρα μου ειχε φερει μια εργασια μαθηματικων του ανιψιου της (4-5η δημοτικου)να τη βοηθησω γιατι κανεις δε μπορουσε και μιλαμε μου βγηκαν τα ματια!!!!! @-)@-)@-) και τελικα δε καταφεραμε να κανουμε και ολες τις ασκησεις!!!! δε καταλαβαιναμε τι ζητουσε καν!!!! :oops::oops:

Φρανι χωρις ζωνες ρε;;;;; αν εχεις τυχη διαβαινε και ριζικο περπαθιε δηλαδη ε;;;;; :lol::lol::lol:

Κειπ ταουν δεν ειναι λιγο επικινδυνη πολη ή κανω λαθος;;; αλλα σιγα τι να σου κλασει εσενα μια κειπ ταουν!!!! :lol::lol::lol:

Βικυ της αρεσε η ρυθμικη;; καλα το κανες ,αφου δε μπορει να παει παιδικο να πηγαινει σε αλλες δραστηριοτητες να ξεδιπλωνει τα ταλεντα της!!!! ;)

Παναγιωτα οχι σολντεσανιλ ρε!!!!!!και απο το τηλεφωνο!!!!! κι εμενα μου ειχε δωσει της μπεμπας τη πρωτη φορα η φαρμακου παιδιατρος,αλλα δε της εδωσα...η αλλη παιδιατρος και η παιδιατρος απο τη Σουηδια μου ειχαν πει μονο πολυ ορο στη μυτη κι ετσι εφτιαξε το παιδι!! και τωρα που εχει παλι βηχα μονο ορο βαζω(θαλασσινο και απλο)! ;)

Ρε θουλακι δε του αρεσει να ασοληθει με κατι του Παντελακου για λιγο;;;;κανενα παιχνιδι;;;μπολ,κατσαρολες,κουταλια...κατι ρε παιδακι μου να ηρεμεις λιγο!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμούνται οι γοργόνες μου!

Μιλάμε οτι έχω απίστευτη λαιμαργία!!! Μόλις έφαγα του σκασμού αλλά δεν χόρτασα γμτ......

Argi ζεεεεεεεν. Χαλάρωσε τώρα και απόλαυσε τη ζωή!!! :lol::lol::lol:

Παναγιώτα μου καλά θα κάνεις να πας και σε άλλον. Περιμένω νέα!

Το γαμπρούδι μου τί ζόρι περνάει; γιατί η Δ μόλις με χάσει τελευταία από το οπτικό της πεδίο αμέσως κλαέι...

Βίκυ άντε και καλή αρχή!!!! Τί χορούς θα μάθετε;;; Απ'όλα ή πχ Θρακιώτικα, Μικρασιάτικα κλπ;

Ιουλία χαρά στο κουράγιο σου ρε συ. Να θες να γυρίσεις στο σπίτι το συντομότερο και να μην μπορείς. Ο Γ μήπως έχει διάρροια από την αντιβίωση (έπαιρνε έτσι δεν είναι;) Θα στρώσει μωρέ. Περαστικα σας και πάλι. Όο για το κοπερτί ό,τι και να πω θα ναι λίγο... Πρέπει να πατε οπωσδήποτε! Εγώ περιμένω και την Αναστασία να μου πει και 'κεινη τις εντυπώσεις της.....

Λένα θα φάω κανένα αγριογούρουνο (ναι ολόκληρο!!!) :lol::lol::lol: και για σας.

Να έχεις υπομονή με τον Αναστάση στο ωδείο. Η Ε στα πρώτα μαθήματα ήταν αλλού. Δεν ακθόταν με τπτ αφού νόμιζα πως δίνω τσάμπα λεφτά. Το συζήτησα με τη δασκάλα μας και μου είπε πως μέχρι τα Χριστούγεννα(Οκτώβρη είχαμε ξεκινησει) θα ήταν οκ. Και όπως το είπε έγινε. Ή μάλλον νωρίτερα... Στο μήνα πάνω η Ε το περίμενε πως και πως και συμμετείζε απόλυτα. Ασε τον Τ να λέει! Θα αποζημιωθείτε σιγουρα για αυτήν την επιλογή... ;);)

Φρανίτα εγώ σε διαβάζω όταν μπορώ. Πόσο μαρέσει να περιγράφεις τα ταξίδια σου. Είναι σε μέρη που πιθανότατα δε θα πάω ποτέ...

Τόνια φιλάκια! Τώρα θα σε διαβάσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια ίντα κάνεις ωρέ κοπέλι;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Χαχαχα καιρό ήθελα να το πω!!!!

Εγώ σήμερα είμαι όλη μέρα στο σπίτι! Μέχρι το μπαλκόνι βγήκα μόνο για να τινάξω κάτι χαλάκια!!!! Η μεγάλη έξοδος λέμεε!εεεεεεεεεεεεεεε!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θουλακι δε του αρεσει να ασοληθει με κατι του Παντελακου για λιγο;;;;κανενα παιχνιδι;;;μπολ,κατσαρολες,κουταλια...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να φανταστείς ότι η εργασία δεν ήταν μαθηματικά, αλλά γλώσσα :lol::lol::lol::lol::lol:

να σου εξηγήσω:

είχε το Αα και πιο δίπλα το μήλο (στα γερμ. αρχίζει από Α - apfel)

πιο κάτω είχε κουτάκια με φωτογραφίες από διάφορα αντικείμενα και κάτω από κάθε αντικείμενο είχε 3 κουτάκια και έπρεπε να βάλεις ένα Χ στο σωστό......έπρεπε δλδ να βρούμε πού είναι το Α στην λέξη και να το βάλουμε αντίστοιχα δλδ στο apfel το Α είναι στην αρχή και το Χ το βάζουμε στο 1ο κουτάκι!!! αν είναι λέξη που το Α είναι στην μέση το Χ το βάζουμε στο μεσαίο κουτάκι κ.ο.κ!!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη άντε με το καλό και τα υπόλοιπα 19!!!! χωρίς πόνο και γκρίνια :roll::roll::roll:

λοιπόν παρακολουθώ την ελληνική ταινία "μια τρελή τρελή οικογένεια" με Καρέζη, Αλεξανδράκη, Παπαγιανόπουλο :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θουλαρα τι καλαααααααααααααααα τωρα εχεις ενα κουνελακι λουκουμαααααααα

τελειος θα ειναι ο καλος μου!!!!

πω ρε ιουλια κουραγιο κοριτσακι

με το αμαξι γιατι δε βολευει, δεν ταιριαζει να πας μαζι με αλλους??

αχ τονια τοσο γκρινια???

νατασα φανταζομαι σινιαριστηκες για την εξοδο σου ε??

μωρε ο αναστασης ζηλευει πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

την πρωτη φορα συμμετειχε σε ολα, χτες τσατιστηκε που πηγε ο τολης να τον παρει για να συμμετεχει κ αρχισε να τον κανει ντα ντα κ δε σταματουσε, τον κυνηγουσε κιολας για να τον πετυχει.. φανταζομαι ενιωσε πολυ χαλια ο καλος μου..

κ πανω που ειχαν βελτιωθει τοσο πολυ οι σχεσεις τους... τι να πω, δεν ξερω τι αλλο να κανουμε..

με στεναχωρει παρα πολυ το θεμα με τον μικρο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααα βγήκε το δόντι;;;;;;; Καλορίζικό!!!! Σιδερενιο!!! Μα το πάνω;;;;;;;;;;;;;

Ντιπ ανάποδο παιδί!!!!

Αργι δεν υπάρχει αυτή η ταινία!!!

Πάστα φλώρα!!!!! Σούπερ!!!

Εγώ δεν κατάλαβα την άσκηση... :lol::lol::lol:

Λενα μου έχεις ακόμη να περάσεις τόόόσα πολλά. Δεν έχει καν έρθει ο μπέμπης... Εκεί θα γίνει το μεγάλο πάρτυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργι πω πω δυσκολα ρε συ...τι τραβας κ συυυυ

τονια δε πααλευεται η γκρινια..αδικια..εγω η παναγιωτα κ το λενακι επρεπε να μεναμε κοντα...

να τα βαζαμε κ τα 3 να καναν χορωδια

μα σκεφτομαι καααααααααθε λεπτο τ στο καλο να του δωδω αλλο..

μονο με τηλεοραση ηρεμει..λετε? :oops::oops::oops::oops: πλακιτσα..αλλα ετοιμη ειμαι :twisted::twisted::twisted:

νατασα καλα να περασετε... 8-)8-)8-)

ιουλια αποθηλασατε?? :o:o:o:o ποτε?το ειπες?

δηλ ποσο καιρο εχει κ σημερα σε ζητησε κ ειχεςκ γαλα????????????????????????

κ γω θελωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

λεναρα μη κολλας..θα βρουν τη ακρη γιος κ πατερας ;);)

οπως λεει κ η τονια νατασα,,,το αναποδο κουκουβαγακι μου..γιαυτο ηταν αναποδο στη φωτο :lol::lol::lol:

παρασκευη παω γιαννενα 8-)8-) αυριο θα σας πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες το Τόλη να οπλιστεί με μπόλικη υπομονή γιατί αλλιώς δεεεεεν θα τη βγάλετε. Θα του χρειάζεται τέτοιος προσωπικός χρόνος του Αναστάση μαζί σας και θα πρέπει να του τον δίνετε

Καλέ τώρα το είδα.......

Θου θες να αποθηλάσεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα νατασα ετσι, δινε μου κουραγιο!!! :lol::lol::lol::lol:

ξερετε πως το σκεφτομαι που θα τον αφησω για τις 2 μερες που θα παω να γεννησω????

μου φαινετια οτι η μανα μου θα μου τον φερει στην κλινικη :lol::lol::lol::lol:

θου τι θα κανεις γιαννενα?????????????? σουρτουκω??

επισης μην ανησυχεις, κατσε να γεννησω κ θα ερχομαι απο εκει τα πρωινα να καλοπερναμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες το Τόλη να οπλιστεί με μπόλικη υπομονή γιατί αλλιώς δεεεεεν θα τη βγάλετε. Θα του χρειάζεται τέτοιος προσωπικός χρόνος του Αναστάση μαζί σας και θα πρέπει να του τον δίνετε

Καλέ τώρα το είδα.......

Θου θες να αποθηλάσεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(~x(:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γελλάς;;;;;;

Η Ε ήρθε με το Δ την επόμενη που γέννησα! Ήθελα πολύ να τη δω! Ήρθε στο δωμάτιο. Μου έφαγε το φαγητό :lol::lol::lol: και είδε για πρώτη φορά τη Δ! Φυσικά θήλασε κιόλας για να μην ξεχνιόμαστε!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες το Τόλη να οπλιστεί με μπόλικη υπομονή γιατί αλλιώς δεεεεεν θα τη βγάλετε. Θα του χρειάζεται τέτοιος προσωπικός χρόνος του Αναστάση μαζί σας και θα πρέπει να του τον δίνετε

Καλέ τώρα το είδα.......

Θου θες να αποθηλάσεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα εννοειται οτι θα ερθει να τον δω!!

θελω να πω οτι δε θα αντεξει τη γκρινια του κ θα μου τον φερει εξπρες κ συστημενο!!!

αληθεια τι δωματιο ειχες στο γαληνο? 2 μερες εκατσες?

κ αφησαν την ειρηνη να μπει στο δωματιο??? τελεια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και καληνυχτα!

παω να κοιμηθω, νυσταζω γιατι τελευταια ξυπναω απο τις 6.30....

Λενα ποτε γεννας???? ο Αναστασης ζηλευει απο τωρα???

Ρε κοριτσια πω πω, δυσκολα τα δευτερα εεεεεε?? Αργυρω ο αντρας σου δεν μπορει να βοηθησει λιγο???

Βρε Θουλη εγω το ειχα κοψει για πολυ ησυχο μωρακι παντως...Τι πας να κανεις Γιαννενα?? παιδικο πατε??

εχω χασει επεισοδια νομιζω...

Παντως κ μενα με κουραζει ο μικρος οταν ειναι σπιτι...αλλα οκ, τουλαχιστον ειναι ενα κ παλευεται...

Αυριο φωναξα την κοπελα να ερθει να τον κρατησει 2 ωρες το απογευμα γιατι πρεπει να παμε στην κινεζικη πρεσβεια...Φευγει ο πρεσβης και κανει μια αποχαιρετιστηρια δεξιωση...Συνηθως δεν παμε σε τετοια γιατι πρεπει να φερω την Ανετ απογευμα κ θα χασει το σχολειο της, αλλα αυριο πρεπει να παμε...

Χμμ να δω τι θα φορεσω...εχω ενα φορεμα, ελπιζω να μπαινω ακομα....ελπιζω μονο να υπαρχει κινεζικος μπουφες :D:D

Αντε παω να κοιμηθω, να εχω τουλαχιστον επιδερμιδα στρωμενη για το απογευμα...

Ααα σας το ειπα?? 10 δεκεμβριου φευγω οριστικα απο Ουγκαντα....ρε κοριτσια στεναχωριεμαι λιγο να πω την αληθεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φρανιτακι φευγετε ???

εχω πητ 16-12, πολυ ζηλευει, οταν θα ερθει το μωρο δεν ξερω τι θα κανουμε...

με θελει αποκλειστικα, εγω μονο να του στιψω χυμο, εγω μονο να του βαλω να φαει κλπ κλπ

το μονο που θεμα στο πακετο των 2 ημερων που λεω να παρω, ειναι μην τυχον κ εχει κατι το μωρο κ δεν το καταλαβουν εγκαιρως.. κ μου παθει τιποτα σπιτι (θουλη μη σχολιασεις!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα βρε Λενα τι σκεφτεσαι....ΣΤη Δανια κανονικα φευγεις σε 4 ωρες εαν η μαια θεωρησει οτι εισαι καλα κ εχεις χασει λιγοτερο απο 0.5λ αιμα...

Εγω εκατσα 2 μερες μεσα, το μωρο δεν το ειδε γιατρος παρα μονο η μαια...Ουτε ξερω αν εκανε ικτερο κλπ, αλλα προβλημα δεν ειχαμε κανενα...Δεν συμβαινουν συχνα αυτα που σκεφτεσαι...Νομιζω μας τρομοκρατουν κ λιγο στην Ελλαδα...αφου θα εχεις παιδιατρο να το δει μη φοβασαι...

Ναι φευγουμε στις 10.12, μετα Δανια για τις γιορτες, μετα εγω Ελλαδα για 6-7 εβδοαμδες κ μετα....ο Κιμ με περιμενει!!!

Αχ παω για υπνο!! αντε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου!!!!!!!!! :D Τι κανετε?

Η πρωτη μας δοκιμαστικη μερα στον παιδικο στεφθεικε(το γαμησα?) :lol: με απολυτη επιτυχια!!!! Πηγαμε 8:30 και κατσαμε μαζι της μεχρι της 9:00. Μετα φυγαμε, πηγμε καναμε πρωινο και σε 2 ωρες πηγαμε να την παρουμε! Ουτε καν μας ζητησε, ουτε εκλαψε ουτε τιποτα. Επαιζε με ενα καροτσι παιδικο, ζωγραφισε και γενικα ηταν πολυ χαρουμενη. Εφαγε μονο 3 μπουκιες απο το τοστ της και κατουρησε λιγο το βρακι της αλλα οκ. αυτα τα περιμενα. Στο σπιτι μου ειπε πως χτυπησε 2 παιδακια που πηγανε να της παρουν το καροτσι αλλα η δασκαλες της δεν μου ανεφεραν κατι τετοιο. Αυριο θα παω εγω μαζι της να κατασκευασουμε κατι φαναρακια για μια γιορτη που θα κανουν τον Νοεμβριο. Θα ειναι και μια Ελληνιδα μαμα εκει και ετσι θα γνωριστουμε επιτελους! Αυτα τα ωραια μας! :D

Συμπεθερα ποσο χαιρομαι που ειναι καλυτερα η χεστρου μου! :D Τοσο μπιελα σε βγαλανε τα μικρα σημερα ε? Αχ ρε γμτ να ειμαι τοσο μακρυα :(:YMHUG::YMHUG::x

Θου με γεια το δοντακι σας!!!!! Καλε το εχεις αναποδα κρεμασμενο το παιδι τοσο καιρο και μπερδευτηκε ο οργανισμος του και εβγαλε το πανω δοντι νομιζοντας οτι εβγαλε το κατω :lol: Θες να αποθηλασεις? :shock: Δεν διαβασα κατι τετοιο. :roll: Καλα αν βαλουν τα παιδια μας μαζι και με της Παναγιωτας σε ενα δωματιο κανενας δεν θα αντεξει πανω απο ενα λεπτο! :D Και ο Γ. την πιπιλα την εκοψε οταν εβγαζε δοντια και κολλησε στο βυζι. Μα πως θα το κοψω την βυζοπιπιλα ρε? Με εχει σταυρωσει λεμε!

Παναγιωτα ποσο σε νιωθω με την γκρινια δεν ξερεις! Και εμενα γνωμη μου ειναι να τα πας να τα δει παλι ο γιατρος. Εγω δεν θα εδινα τιποτα απο το τηλ.

Αργυ ζορι μονη με τα μικρα ε? Κουραγιο μανα! Τοσο ατακτος ειναι ο Λ? Δεν του φαινεται! Ποσο καιρο θα λειψει ο Μ.? Εμενα παντως η ασκηση ετσι οπως την εξηγησες ευκολη μου φανηκε. Βεβαια αλλο να την βλεπεις ζωντανα και αλλο να μας το εξηγεις.

Φραν εγω σε διαβαζω οποτε εχω χρονο δηλαδη σπανια :oops: και μου αρεσουν τοσο πολυ αυτα που γραφεις. Χθες βλεπαμε ενα ντοκιμαντερ στο ντισκοβερι αν δεν κανω λαθος για την Ρουαντα και το Κονγκο και αυτα που τους κανουν η φυλη Χουτου εκει και εφριξα μιλαμε. Κανουν τετοια αποτροπεα πραγματα που δεν το χωραει ο νους. :( Παλι καλα που γυρισατε σωοι και αβλαβεις. Θα πατε Βορεια Κορεα τελικα?

Νατασα και ο Γ. μην φανταστεις δεν τρωει τρελες ποσοτητες. Αναλογα με τα κεφια του. Βηματακια κανει κρατοντας απο τραπεζια και οπου βρει. Γενικα οοοοολη μερα ειναι ορθιος. Ο κωλος του καρφια εχει και δεν καθεται κατω γιαυτο και εχουμε καρουμπαλα σε ολο μας το κεφαλι :lol: Η Δ. κανει βηματακια? Κανενα δοντι βγαλατε η ακομα φαφουτες εισαστε? Τελικα στο κοπερτι με τι τα απασχολουν τα παιδια? Δηλαδη τι εκανε χθες που πηγε η Ε. εκει? Η Ε. παιδικο δεν θα παει?

Λενα αν εχει τετοια ζηλεια απο τωρα θα ζοριστεις αργοτερα με τον μικρο. Εμενα να φανταστεις απο πριν δεν ειχε καθολου αλλα εβγαλε τρομερη οταν γεννησα τον Γ. και ακομα ζηλευει.

Ηθελα να σας πω και αλλα, αλλα τσουξανε τα ματακια μου απο την αυπνια. Εγραψα και σεντονι...ελπιζω να το διαβασετε :roll: Καλο βραδυ σε ολες! :YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...