Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

πόοοοσο χάρηκα...ξαφνικά μου άλλξε η διάθεση...

στο γραφείο με κοιτάζουν που χαζογελάω :lol:

ούτε προξενειό να ήταν που πέτυχε :lol::lol::lol::lol::lol:

Βένι μπράβο για το Φιλιππάκο!!! ;)

Σήμερα θα εγχειριστεί δεν μπορεί να γίνει αλλιώς, θα αρχίσει η κατρακύλας αν την αφήσουμε..

Βέβαια ούτε με την εγχείριση περιμένουμε θαύματα..δεν θέλω να ταλαιπωρηθεί η γιαγιάκα μας....

Αν όλα πάνε καλά θα πρέπει να πάει σε κέντρο αποκατάστασης μετά..θα δούμε :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

η Νατασούλα πολύυυυυυ καλή!!!!

Χάρηκα πολύ που τη γνώρισα αν και στα γρήγορα :( στο διάδρομο βρεθήκαμε...

ευχαριστώ κορίτσια μακάρι να πάνε όλα καλά να μην πονάει μόνο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

Λαλα καλως ηρθες!

μεγαλο ποδι η φακη!

μακαρι να γινει ψηλη...γιατι και εγω 41 φορω αλλα δεν ειμαι και πολυ ψηλη...κανονικη ειμαι!

Μαρια η γιαγια τι ακριβως εχει?

ισχιο>?

σιγουρα σε αυτη τη ηλικια ειναι δυσκολα τα χειρουργεια αλλα ατσι θα μεινει γι απαντα στο κρεβατι με οτι επακολουθο σημαινει αυτο!

στη δουλεια πρν ακνα μηνα επεσε ια ενοικος εκανε ραγισμα....ειπαν ακινησια...

εεεεε ητανστο κερεβατι....οταν αρχισε να μην πονα πολυ κοιμοταν απο τα ραγισμενο ποδι...το ραγισμα εινε καταγμα ....τωαρ ειναι σε ορθοπειδικη κλινικη και περιμενει να χειρουργηθει...ετων 77.

αν εχετε περισοτερη εμπιστοσυνη πηγαινετε αλλου!

αλλα αυτες τις μερες παντου θα συναντατε απεργιες και καταληψεις....

δυστηχως ειαμστε απληρωτοι σε νυχτερινα εφημερειες και αργιες....διεκδικουμε...και δυστηχως αλλος τροπος δεν υπαρχει!

μακαρι να πανε ολα καλα!

οταν πεθανε η γιαγια μου δεν ενοιωσα τιποτα...ηταν η αγαπημενη μου...αλλα στο τελος δεν γνωριζε καθλου....ισα που προλαβε να δει τη Μ-Ι ...για δευτερα καταλαβε οτι ειναι κορη μου και μετα ξανα στον δικο της ομορφο κοσμο....

ηα λλη γιαγια δε , ζει ακομα....90 ετων....

καιτα χει οχι 400 αλλα 1400...βλεπει τα μιρμυγκια και λαμαβανει μονο 1 χπι του θυρεοειδη...ουτε ντεπον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε Βενακη!!!Παρα πολυ χαρηκα ρε συ!!!

Θυμησε μας τι ειδικοτητα ειναι τελικα η γιατρος;;; :?::?:

Ωστε ετσι η χαρουποσοκολατα ε;;; :mrgreen:

Αργυρουλα τι νεα;;;

ειναι και τα δυο με ενα γαϊδουροβηχα Ναααααααααα (με το συμπαθιο).Ασε τα χω δει ολα και δεν βρισκω και την παιδ στο τελεφωνο...

Γωγουλα θα πατε στη βαπτιση;;;Ωραια θα σας δω εκει... :D:D:D

Απλα στο λεω απο τωρα οτι μπομπονιερες μου εμειναν μονο για μεγαλους... :oops::oops: Οι παιδικες εξαφανιστηκαν...Α και ο αντρας μου θελει λεει αν ποτε ο Γιωργος σου, κανει ρεπορταζ για το νεο μισθολογιο στο δημοσιο να του δωσει συνεντευξη (το παλιοψωνιο :lol::lol::lol: )

Πηρε παλι διακριση στο Πα.Πει και μας εχει τρελανει οτι δεν του αξιζει τετοια συμπεριφορα απο τη χωρα του..λες και αξιζει στους υπολοιπους...τες πα.

Χρυσα μου εσεις πως ειστε;;;Καλε γιατι να κανετε παλι τραπεζωμα;;;2 φορες δεν του εφτασε του Ο;;;Ε μα.

Θουλι μου ολα ενταξει με το δοντι;;;

Σισσακι φανερωσου!!!!!

Βαριεμαι αφανταστα ρε κοριτσια ..ολο τρωω..και ολο θελω να βλεπω τηλεοραση...γκρρρρρρρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα....Τι κάνετε;;;;Κρύοοοοοοοο...Μπρρρρ..Πόσο μάρέσει... :D:D:D:D:D

Μαράκιιιι να σου πω εγώ για την απώλεια γιαγιάς και παππού...Τη γιαγιά μου (της μάνας μου) τη λατρευα...Πέθανε πριν 3,5 χρόνια...Είχε αλτσχάιμερ (δεν τα είχε εντελώς χαμένα, πότε θυμόταν πότε όχι), έπεσε...Είχε σπάσει το πόδι....79 χρονών...Ποτέ δεν το ξεπέρασε... :?:?:? Έπαθε εγκεφαλικό, μπήκε νοσοκομείο, συνήλθε και πριν προλάβει να βγει, έπαθε άλλο και πέθανε... :(:(:( Στενοχωρηθηκα...Ήταν η χρονιά που θα παντρευόμασταν με τον Γ. Έκλαψα λίγο, αλλά οκ....Είμαι από τη φύση μου σκληρή....Πάντα ήμουν της αποψης ότι οι γέροι όταν φτάνουν σε μια ηλικία πρέπει να φεύγουν....Ούτε να ταλαιπωρηθούν ούτε να ταλαιπωρήσουν...

Τον Ιουνιο του 2009 πέθανε ο παππούς μου (του μπαμπά μου)..Μια μέρα αφού είχε χειρουργηθεί ο μπαμπάς μου από τον καρκίνο...Έκλαψα μόνο στην κηδεία...Την ώρα που τον "αποχαιρετισα" του ζήτησα μόνο να μου αφήσει τον μπαμπά μου κοντά μου...Τίποτα αλλο...

Ζουν η μανα του πατέρα μου, για την οποία δεν αισθάνομαι απολύτως τίποτα και ο πατέρας της μάνας μου 87 ετών χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα υγείας..Αλλά έχει γεροντική ανοια...

Ξέρεις τι θα σου πω;;;;;;;;Μακάρι να πέθαιναν όλοι οι παππούδες μου και να ζούσε ο μπαμπάκας μου...Ο πόνος του γονιου ποτέ δε φεύγει...Τους παππούδες που έχουν πεθάνει τους σκέφτομαι γλυκά..Με υπέροχες αναμνήσεις...Όμως όταν σκέφτομαι τον μπαμπά μου, νιώθω ένα σφύξιμο στην καρδιά...Έχει περάσει σχεδόν 1,5 χρόνος και ακόμα δεν το πιστεύω ότι δε θα τον ξαναδω..Μου λείπει...Ακόμα και αυτά που με εκνεύριζαν στον μπαμπάκα μου, μου λείπουν... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Ήταν 57 χρονών...Θα ήθελα να είναι εδώ, να βλεπει τα κορίτσια μου.... :cry::cry::cry::cry:

Σκέψου μόνο ότι και το μοιραίο να συμβεί έχει χαρεί η γιαγιακα σου..Είδε παιδιά, εγγόνια και δισέγγονα....Εύχομαι όλα να πάνε καλά...

Επανέρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα μου εσένα βρε δεν θα έκανα παρέα????

αλλά έλα που οι Αθηναίες είστε μακριά και είναι ακόμη πιο δύσκολο να βρεθούμε! :D:D:D:D

έλα εσυ και θα δεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ μου εννοείται ούτε που μπορώ να το διανοηθώ...

με στεναχωρεί μόνο που καταλαβαίνει και τα λόγια που μας είπε "να μην στενοχωριόμαστε (η αδερφή μου κι εγώ) και να μην φοβηθούμε, όλες οι γιαγιάδες φεύγουν" :cry::cry::cry::cry:

δεν θέλω να ταλαιπωρηθεί...ο παππούς μου το 2001 είχε ταλαιπωρηθεί πολύ και ήταν ο αγαπημένος μας :cry:

ακόμη τον σκέφτομαι και τον ονειρεύομαι τόοοοσο συχνά... Είχαν μια πολύ καλή ζωή με τη γιαγιά.. Φτωχή μεν αλλά με τόοοση αγάπη...Και τώρα το Λενάκι του είναι στο νοσοκομείο.. Έλεγε ο παππούς αν πάθει τιποτα το Λενάκι του θέλει να παέι και αυτός μαζί της την ίδια στιγμή...Τελικά έφυγε πρώτος..Και από τότε η γιαγιά έπεσε πάρα πολύ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον βρηκα την παιδ..της ειπα για τον βηχα και μου ειπε

1 μερα πρωι βραδυ σταγονες soldesanil :o:o

και μετα 4 μερες prospan

και τωρα δε ξερω τι να κανω!!!μου ειπε οτι στον βραχνο βηχα δινουν κορτιζονη και οχι μασκες εισπνεομενες...

δηλαδη στον βηχα με πυρετο τι δινουν;;; :?:?:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξέρω Παναγιώτα εγώ δεν θα έδινα τίποτα ύστερα από τηλεφωνική διάγνωση όταν πρόκειτε για παιδί!!! :!::!::!: ένας βήχας μπορεί να είναι και κάτι άλλο, μπορεί να μην είναι και τίποτα και με μέλι να περάσει!!!

αν δεν ακροαστεί τα παιδιά.....περαστικά τους...ο Ν. πάει παιδικό? :?:

πάμε να πάρουμε τον Λ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ κυριες μου

τι κανετε;;;

εμεις εχμμμ..καλα...

Μαρακι ωστε ειδες τη Νατασουλα μας....ειδες τι κυριες εχουμε;;;;..που να δεις και τις υπολοιπες!!!!

Για την γιαγια σου σε ν νιοθω...δεν ξερω ποτε ξεπερνιετε ο πονος ειλικρινα...εγω τη δικη μου γιαγια την σκεφτομαι ακομα..και αςεχουν περασει 13 χρονια απο τοτε

Βενη τελεια τα νεα σας...αχ πολυ χαρηκα ειλικρινα..μπραβο του Φιλιππακου...μπραβο και στην γιατρο. ετσι να συνεχισει..μακαρη...επισης αν μπορεις στειλε μου πλιζ με πμ το σταθερο σου ειτε δουλειας ειτε σπιτιου για να αρχισουμε να συνεννοουμαστε σηγα σηγα

Νατασα μου ασε...τι να πω...αγυριστο κεφαλι παιδι μου...δεν καταλαβαινει

Μπραβο την ΕΡιρηνη...τελειος ο Κοπερτι...μια συναδελφος ηθελε να στιλει εκει τη μεγαλη της...συμμετεχει και στο ΕΣΠΑ αν δεν κανω λαθος

Θου πως εισαι κουραγιο μαναααααααα;;;;

Παναγιωτα ασε ...η βαφτηση του φοφο ηταν 210 ατομα..και τωρα..μονο τους πολυ στενοους συγγενεις...διλαδη μονο τα αδελφια των γονιων μας και τα πρωτα ξαδελφια μας με τα παιδια τους να πω...ειμαστε 100 ατομα....

Δεν ειναι θεμα χρηματων τοσο..αλλα το θεορω λιγο καπως..ειναι και η κουμπαρα-ξαδελφη μου οπως ειναι..τεσπα

τρεχω...κοιμηθηκε...παω να μαγειρεψω

φιλια...θα σχολιασω τα υπολοιπα μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν 2 εβδομαδες τα ειχα ξαναπαει και ειχαν λαρυγγιτιδα.

ΤΑ ειχε ακροαστει τοτε και μονο βηχα ειχαν.

Τωρα με ρωτησε αν ο βηχας ειναι ο ιδιος και της ειπα ναι. "ο ιδιος βραχνος βηχας".

κανονικα θα πρεπε να τα ξαναπαω ε;;; :roll::roll:

μα μου φαινεται οτι ολο το χειμωνα ετσι θα ειμαστε...δε ξερω τι να κανω...και να τα παω παλι την ιδια αγωγη θα μας δωσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα δλδ θα δώσεις κάτι σύμφωνα με την δική σου διάγνωση τελικά ..... εσύ νομίζεις ότι είναι βραχνός......εδώ ο γιατρός και με τα ακουστικά και πάλι σου λέει να βήξεις και να ξαναβήξεις πριν βγάλει πόρισμα!!! :!::!::!: .....δεν ξέρω κάνε ό,τι θέλεις, εγώ θα τα πήγαινα στον γιατρό (είναι και ακριβός εδώ ο παιδίατρος!!! :roll::roll::roll::evil::evil::evil: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?????????

εχω να κεφαλι..μα ενα κεφαλιιιι

δε το πηγα παιδικο το θοδωρη..αλλα ειναι καλα..

ο δε μικρος..ααααααααααααααααααααααα

φρικηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

μα ρε παιδια ενυ πλακα το πολυ που καθισε κατω να ταν 10 λεπτα..κ ενιωσα αλλος ανθρωπος./.

ο θοδωρης δεηταν ετσι..αν δε το ζησεις δε καταλαβαινεις..

βγαζει δοντια κ ενα παραπανω το οοοολο θεμα γκρινια..

κ μαλιστα δε βγαζει τα κατω..αλλα τα πανω :o:o:o:o

ακομα δε πεταξε μυτη αλλα ιναι θεμα ημερων

σοκαριστηκα πρωτα αλλα οκ..οτι θελει η φυση :P:P:P

παω να καν ω καφε..θελω γλυκο :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε?

εχω απιστευτα νευρα!

πριν 4 χρ που γεννησα πληρωσα στο νοσοκομειο 120 ευρωτην ημερα το δωματιο

τωρα μιν χρεωση για 3 ημερες φτ ειναι 1200 ευρω σε γ θεση

καθε επιπλεον μερα θα χρεωνεται με χ ποσο +τα φαρμακα...

ολα αυτα πηρωνονται απο εμας...μετρητα στο νοσοκομειο

δηλ το ταμειο γιατι το πληρωνουμε?

και σκεφτομαι εγω τωρα....

αν ειναι να δωσω 5000 να γεννησω στο χιλτον με μαια η με το γιατρο του χιλτον...πιο οικονομικα θα μου παει!

γκρρρρρρρρρρρρρ

εγραψα τη μικρη ρυθμικη...σημερα πρωτη μερα!

θα σς πω εντυπωσεις...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ποτε αλλαξατε τραινακι, ουτε που καταλαβα...διαβασα τα τελευταια διοτι εχω δουλιτσα..

Παναγιωτα το σολτισανιλ το δινει ως θεραπευτικη αγωγη?? Μου κανει εντυπωση διοτι αυτο δεν ειναι θεραπευτικο φαρμακο αλλα προληψη κρισης εαν παραστει αναγκη....Δεν το δινουν ετσι προκαταβολικα...Προσωπικα θα επαιρνα κ δευτερη γνωμη...Ο Σεμπ εχει παει λαρυγγιτιδα 2 φορες, ειδαμε 2 διαφορετικους γιατρους, μας ειπαν τα ιδια...Σολντισανιλ ΜΟΝΟ αν δω πως κανει κριση και αφου εξαντλησω ολα τα αλλα περιθωρια...Δεν χρειαστηκε ομως να το παρει...ο βηχας (αυτος ο χαρακτηριστικο υαλοβηχας που κανει η λαρυγγιτιδα) δεν ειναι επικινδυνος παρα μονο αν εξελιχθει σε κρουπ...Δεν υπαρχει αλλη θεραπεια περαν της παρακολουθησης...

Εμεις καλα ειμαστε..Γυρισαμε απο Ρουαντα..χα πεταξαμε με Ρουαντ εαρ στο πηγαινε, αλλα δεν ειχαν αρκετες ζωνες για ολους και εγω με το σεμπινι δεν φορουσαμε ζωνη :shock: Μου ειπαν να τον κραταω γερα!!Φτασαμε παντως, δεν ειχε κ αναταρξεις!

Πηγαμε Κιγκαλι ωραια πολη-αν κ δυσκολα ξεχνας τι εγινε εκει το 1994, περπατησαμε, μισθωσαμε και ενα ταξι και μας πηγε στα συνορα με το Κονγκο (δεν περασα Κονγκο, δεν ειναι ασφαλες)...Κατσαμε στη λιμνη Κιβου, πηγε να παιξει το σεμπινι στην αμμο, ηρθαν ΟΛΑ τα γυρω παιδια και μεγαλοι και μας περικυκλωσαν...μας κοιτουσαν σαν αξιοπεριεργα...ΠΟυ να παιξει ο μικρος! του αρεσε παντως! Εκανα μια βολτα στην παραλια, ειχα και τους ακολουθους :lol::lol: ..Δεν ειναι επικινδυνα, καθολου, απλα νιωθεις λιγο περιεργα ετσι που σε κοιτανε ΟΛΟΙ κ σε ακολουθουν αλλα μετα το συνιθιζεις! Λυπηθηκα κ εναν μικροπωλητη και αγορασα ενα κιτρινο κολιε (το εδωσα στην Ανετ μολις γυρισα Καμπαλα) τι να το κανω εγω....

Επιστρεψαμε με Εαρ Ουγκαντα (δεν ξερω γιατι, εμεις ρουαντ εαρ ειχαμε κλεισει)....αυτη ομως ηταν καλη εταιρεια! Ειχε ζωνες χα χα :D:D

Εγραψα κ στο μπλογκ για την ΡΟυαντα..

Τωρα εχω δουλιτσα με τα αρθρα που παραδιδω κ εχω και διαβασμα διοτι για να γραψω το καθενα διαβαζω σχεδον οτι πληροφορια υπαρχει για το θεμα..Αληθεια εσεις διαβαζετε καθλου τα αρθρα μου, εεε εεε????

Ξεκινησα και ενα μαθημα να παρω ενα διπλωμα αλλα να δω ποτε θα στρωθω να το ολοκληρωσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας τσούπρες, τι κάνετε?

Σας διάβαζα αυτές τις μέρες αλλά δεν προλάβαινα να γράψω....

Γνώρισα και το Μαράκι σήμερα όπως μάθατε :D:D:D:D αν και στα όρθια τα είπαμε για 5 λεπτά αλλά ελπίζω όταν έρθετε Θεσσαλονίκη Μαρία να βρεθούμε. Πάντως ένιωσα σαν να σε ξέρω χρόνια :x:x:x:x

Καλά για το πόσο όμορφη και αδύνατη είναι δεν χρειάζεται να σας πώ την έχετε δεί σε φωτο ;)

Η φωτογραφία στο προφιλ του φεις είναι όντως χάλια αλλά πίστεψέ με βγαίνω πολύ χάλια στις φωτο, όλες χάλια είναι............

Για την γιαγιάκα σου εύχομαι ότι καλύτερο, να μας πείς νέα.

Κορίτσια ευχαριστώ πάρα πολύ για τις γνώμες-απόψεις περί τιμωρίας

Λένα μακάρι να σε είχε ο Μιχάλης δασκάλα. Πάντως εγώ θα συμφωνήσω με αυτό που είπε η Αργυρώ ότι οι διαορετικές απόψεις περί τιμωρίας είναι λόγω ηλικίας. Η δασκάλα του Μιχάλη είναι 25 χρόνια διορισμένη οπότε είναι φυσιολογικό σε κάποια θέματα να έχει διαφορετικές απόψεις από μια δασκάλα πολύ νεότερη.

Βένι χάρηκα τόσο πολύ με τα νέα σας:D:D:D:D:D:D:D ευτυχώς ανταμοίβεται η προσπάθειά σας

Ιουλία μια χαρά φαίνεται να τα πάει ο Γιώργος με τον παιδικό.

Αχ θέλω να σας πώ κι εγώ διάφορα για τον παιδικό, αύριο το απόγευμα έχουμε συνάντηση οπότε θα σας πώ λεπτομέρειες την Πέμπτη.

Με ανησυχεί πάντως η συμπεριφορά της Έλενας, έχει γίνει πολύ ατίθαση και εδώ και 2 βράδυα κλαίει στον ύπνο της και λέει όχι άλλο σχολείο μαμά, ποτέ ξανά σχολείο :(:(:( ενώ το πρωϊ φεύγει χωρίς κλάματα και όταν γυρνάει είναι χαρούμενη και λέει ότι πέρασε καλά...................

Λενάκι καλή αρχή με τον παιδικό

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα παιδάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ τα διαβάζω και ας μην τα σχολιάζω! :!: ....ευτχώς γυρίσατε σώοι και αβλαβείς!!! ;) φιλιά στο Σεμπίνι

:-*:-*

Βίκυ τόσα πολλά? :o:o:?

"Γιατί αξίζει να είσαι Έλληνας

Με δεδομένο ότι γεννήθηκες Έλληνας και όχι ουραγκοτάγκος…του Βόρνεο θεωρείται τύχη! Βέβαια υπάρχουν και άλλοι λόγοι να είσαι Έλληνας… Πρώτα απ΄ όλα, μιλάς Ελληνικά, όπως και τα υπόλοιπα δέκα εκατομ-μύρια συμπατριωτών σου. Που σημαίνει ότι συνεννοείσαι άνετα όπου και να πας στη χώρα σου. Βρίσκεις στη λαϊκή ό,τι θέλεις, από αρακά μέχρι παντόφλες. Οι συγγενείς σου είναι όλοι λευκοί κι αν όχι τελείως, κυμαίνονται σε ένα φάσμα χρωμάτων από ανοιχτό καφέ μέχρι εκρού, γεγονός που βοηθάει αν τους χάσεις νύχτα. Έχεις το μοναδικό προνόμιο να απολαμβάνεις και φραπέ και τσάι, κάτι που δεν συμβαίνει σε Αγγλία, Κίνα, Ινδία, Θιβέτ και ολόκληρη την Ασία. Βρέχεσαι γύρω-γύρω από θάλασσα, που βρέχεται από πλαστικές σαγιονάρες. Τρως μαριδάκι ψιλό, ένα άλυτο μυστήριο για τους Σκανδιναβούς ψαράδες, που ψαρεύουνε μονίμως ρέγκες, γκαστρωμένες με αυγά. Οι φουρνάρηδες πιάνουν το ψωμί με γάντια, με τα οποία παίρνουν τα λεφτά και σου δίνουν ρέστα, χωρίς ποτέ να αρρωστήσεις ή να παραπονεθείς για κάτι, τη στιγμή που ο πλανήτης υποφέρει από τη γρίπη των χοίρων, των πουλερικών, τις τρελές αγελάδες, τα φύτρα και τα τιγρέ κουνούπια. Σου πλένει η μάνα, η γυναίκα ή η γκόμενα τα σώβρακα, κάτι που αρνούνται πεισματικά να κάνουν οι Γαλλίδες. Έχεις πανυγηρίσει Euro, Eurovision και Eurobasket , συν τους Ολυμπιακους αγώνες. Αν είσαι γυναίκα, αρνείσαι πεισματικά να κάνεις σεξ με αυτόν που του πλένεις τα σώβρακα. Στην ουρά, στις τράπεζες και τις δημόσιες υπηρεσίες, δεν έχεις άγχος μην αργήσεις, θα αργήσεις. Οι μετανάστες, οι χρήστες ουσιών και τα αδέσποτα ζώα, απολαμβάνουν μια ελευθερία, που δεν υπάρχει σε καμία άλλη χώρα του κόσμου. Τα παιδιά σου από έξι χρονών κάνουν download την ορθογραφία στον υπολογιστή. Και το σημαντικότερο; Δεν ελπίζεις τίποτα, δεν φοβάσαι τίποτα, είσαι Έλληνας"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω αργυρουλα!! Δεν μιλαω για το μπλογκ (εκει σε βλεπω αν με διαβαζεις χα χα!!) αλλα για τα αρθρα στο tvxs/insider ...

Οντως φτασαμε σωοι..βασικα οι πτησεις καλες ηταν, δεν ξερω βεβαια πως θα ενιωθα αν επεφτα σε αναταραξεις κ δεν ειχαμε ζωνες!!

Σκεφτομαι τωρα, πως προλαβαινω αλλη μιαν αφρικανικη χωρα πριν φυγω κ δεν μπορω να αποφασισω ποια..Ο Κ λεει για Ν Αφρικη κ Κεηπ ταουν..το σκεφτομαι...

Νατασουλα τι εγινε με την τιμωρια?? τιμωρησαν τον Μιχαλη στο σχολειο??

Πεμπη ποτε γεννας??πως περασε καλε ετσι ο καιρος!!! Καλη αρχη στη ρυθμικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέχρι να διαβάσω ξύπνησε η μικρή πορδίτσα........ :twisted::twisted::twisted:

Να πω μόνο πως είμαστε καλά!!! :lol::lol::lol:

Βένη τέλεια στο Φιλιππάκο ρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Γιούπι! Άντε και φτάσατε τα 12!!!!

Περαστικά στα άρρωστα μωράκια!!!!

Παναγιώτα να τους πας οπωσδήποτε στη γιατρό. Δεν παίζει το σιρόπι από το τηλέφωνο ρε συ....... :?:?:?

Φιλάκια κοπελιές!!!!!

Ααα την Πέμπτη λέμε να πάμε ημερήσια με τα κορίτσια στον Ταξιάρχη! Τώρα που κρύωσε και καιρός είναι ότι πρέπει για μάσα στα βουνά!!! Από τώρα το σκέφτομαι και μου τρέχουν τα σάλια!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...