Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ε πού αλλού ρε Αργυρώ

μας έχουν κάνει πειραματόζωα εκεί μέσα

ασε τα εχω πάρει και με το πανεπιστημιακό

τη χειρότερη γνώμη είχα και εξακολουθώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ νατασα τελεια ρεε...

χαιρομαι για το φωτογραφο ρεεεεε

α γωγωκα εγω εδω κ καιρο βαζω ντοματα ρε...βασικα τα ιδια κ τα ιδια κανω ολο..οχι οτι τρωει τρελα

μαρια κριμα ρε..περαστικα... :cry:

καλε κ η νατασα μιση εμεινε..μαγουλα μηδεν λεμεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://ecolarissa.blogspot.com/2011/06/ ... st_04.html

μιλάμε για αδιαφορία στο νοσοκομείο..

να μην σε ενημερώνουν για τίποτε για τον άνθρωπο σου τι και πως

διαβάστε και το άρθρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία εμένα μου λες, πριν 6 χρόνια το πανεπιστημιακό έγινε το 2ο σπίτι μας :(:(:(:( και την Κυριακή 16 του μήνα ακριβώς πριν 6 χρόνια φύγαμε από κει :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

άστα.....καλύτερα στο Γενικό, μπορεί να υπάρχουν γύφτοι, αλλα δεν σε κάνουν πειραματόζωα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια συγνώμη ξέρω ότι πολλές εδώ έχετε περάσει πολύ χειρότερα...

ξεπερνιέται εύκολα αυτός ο πόνος? πότε? φοβάμαι να μην έρθει η ώρα..ζούνε και οι 2 οι γιαγιάδες μου και έχω περάσει αξέχαστες στιγμές μαζί τους... Προσπαθώ να το δω ψύχραιμα :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τις γιαγιάδες δεν ξέρω να σου πω γιατί όταν "έφυγαν" εγώ ήμουν πολύ πολύ μικρή και δεν τις θυμάμαι......για την μαμά μου όμως....6 χρόνια μετά......και είναι σαν χθες :(:(:cry::cry::cry:

γιατί δεν την μεταφέρετε στο Γενικό? κανέναν γνωστό γιατρό δεν έχετε?

εγώ εύχομαι να πάνε όλα καλά :) καλή επιτυχία :YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μας είπανε δε γίνεται

ξέρεις τι σκέφτομαι να κάνουμε?

βάζουμε μια υπογραφή και την πάμε σπίτι...

την επόμενη μερα που θα εφημερεύει το Γενικό παίρνω 166

και ξαναρίχνω κάτω τη γιαγιά να την πάρουν και να τη μεταφέρουν στο Γενικό :-?

και δε θέλω γέλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

θουλακι χεστηκε απο τη χαρα του μαλλον ο μικρος!!!

που σε ταλαιπωρησε ο οδοντιατρος!

πως εισαι πονας??

μαρακι τι σχεση εχει η ηλικια, δικο σας ανθρωπος ειναι.. οσο κ να ειναι δεν παυει να ειναι μια ψυχη που ποναει

μαρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι :lol::lol::lol:

νατασαααα τοσο ωραια ρε ηταν στο κοπερτι?????

σημερα που ξαναπηγε στο ωδειο ομικρος δεν πολυκαθοταν, ηθελε να τρεχει μονος του

κ ο τολης πηγε να τον παρει κοντα του να κανουν μαζι της δραστηριοτητες οπως τα υπολοιπα ο αναστασης δεν ηθελε, του εδωσε μια σφαλιαρα :? κ του ελεγε ολο ντα ντα ντα

οταν γυρισαν ο τολης ηταν πολυ στεναχωρημενος, ελεγε οτι δεν ειχε καμιασχεση με την αλλη φορα κ οτι ηταν η τελευταια που τον πηγε. τεσπα ετσι κ αλλιως ο οκτωβρης ειναι δοκιμαστικος..

εγω του ειπα να μην τον ζοριζει, αφου του αρεσει πολυ.. μην του δημιουργει ασχημη διαθεση αφου οταν γυρισαν σπιτι ολο για το ωδειο παλι μιλουσε..

μιλησα με τη βενι ολα καλα με τη γαστρεντερολογο!

θα σας πει ομως η ιδια αυριο λεπτομεριες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛαΛα σε περίπτωση που το δεις:

Adresse:

Griechisches Generalkonsulat

Venloer Straße 151

50672 Köln

Stadtteil: Köln Neustadt-Nord

Kontakt:

Telefon: (0221) 94203900

εκεί είχα πάει εγώ!!!

Παει αυτο (και μας βολευε ηταν κοντα μας , διπλα απο τη νονα της φακης) εκλεισε απο πριν το καλοκαιρι και πηγε Ντυσελντορφ . Στο παλιο , στα Πανεπιστημια , παντρευτηκαμε με πολιτικό γαμο . Τι αισχος ολα εκει μεσα . Σ΄αυτο ηταν καλα , οχι τοσο το κτιριο αλλα ήταν μια φοβερή γυναικα που πραγματικά εξυπηρετουσε τον κοσμο . Παει ομως , οτι θελεις τωρα πρεπει να πας Ντυσελντορφ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία,

"Πολύ σημαντικό στοιχείο αποτελεί ο σωστός προεγχειρητικός σχεδιασμός προκειμένου να αποφευχθούν επιπλοκές τηςεπέμβασης αλλά και η σωστή χειρουργική διαχείριση (management) του ασθενούς, προκειμένου να βελτιστοποιήσουμε την γενική κατάστασή του. Οι ηλικιωμένοι ασθενείς μπορεί να πάσχουν από σοβαρές παθήσεις όπως αναπνευστική, καρδιακή ή νεφρική ανεπάρκεια, υπέρταση, στεφανιαία νόσο, σακχαρώδη διαβήτη κ.α. και ως εκ τούτου η σωστή χειρουργική προετοιμασία και διαχείριση του ασθενούς οδηγεί στη μεγαλύτερη δυνατή επιτυχία."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λε , στουμπος (ε καλα οχι τοσο , ψηλωσε μετα το καλοκαιρι) ειναι η φακη αλλα εχει μεγαλο ποδι σαν εμενα ! Ενος χρονων φορουσε 21 νουμερο ! Γιαυτο περπατησε νωρις και σταθερά , το πελμα της ειναι σαν βατραχοπέδιλο !!!! :lol:

Νατασσα μου τι κανετε ? Τι κουκλες που ειστε στο αβαταρ ! Τι ειναι αυτο το κοπερτετοιο ?

Τωρα που λειπει η χριστιανή πρεπει να οργανωθω και να δω τι θα κανω . Θελω να κανω γερμανικά , διπλωμα οδηγησης (οχι δεν εχω!) και να δω τι θα κανω με καμια δουλεια . Θελω να ξεφυγω λιγο απο το ..."οικοκυρικά" .

Μαρια ολα καλα ευχομαι !

Μαιμουδιτσα-μπαμπουσκα τι κανεις ? Ωδειο ο μικρος ? Αχ τι καλα ! Ψαχνω και γω για καμια δραστηριοτητα αλλα ολα ειναι πολυ νωρις και οχι τοσο ενδιαφέρον . Η κολυμβηση , το μπαλετο κλπ ξεκινουν μετα τα 4 :roll:

Ωχ ξανάρχομαι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι ρε ΛαΛα και γιατί έφυγαν πάλι από εκεί?

εμένα μου άρεσε το κτήριο, ήταν καλύτερο από το παλιό....και να φανταστείς ότι εγώ από τον σιδ. στθμό πήγαινα με τα πόδια!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λαλα μου καλα ειμαι! ζοριζομαι λιγο με τον μικρο στην κοιλια κ τον μεγαλο κ τις ζηλιες του αλλα κατα ταλλα μια χαρουλα!

πω πω ενος ετους 21 νουμερο? ουαου!

αργυρουλα καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!! :D

Θουλακι ρε συ το ξεχασα οτι θα εκανες χθες την απονευρωση!!!! :oops::oops::oops: πως πηγε;;;;πονεσες πολυ;;;; :(:(:( Το χερακι του Παντελακου θα φτιαξει πολυ γρηγορα,θα δεις..εκεινος πως ειναι διαμαρτηρεται;;;; :(

Βατραχοπεδιλα η φακη;;;;;; :lol::lol::lol::lol: καλο!!!!! :lol::lol::lol::lol: θα παρει αποτομα υψος δε μπορει με τοσο μεγαλο ποδι και μεινει...φακη!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ο δικος μου ειναι πινεζα,αλλα φοραεο και 23 νουμερο παπουτσι.. :roll:

Αργυ καλοκαιρακι;;;;; :P

Νατασακι γιατι κιολας δε πας την Ειρηνη παιδικο;;;;

Α Μαρακι ευχομαι να εχετε τη γιαγια σου για πολυ καιρο ακομη κοντα σας...δε ξερω πως ειναι γιατι εγω δεν ειχα και τιποτα σπουδαιο να θυμαμαι απο τη γιαγια μου(και λεω τη μια γιατι η αλλη η καημενη απο πριν γεννηθω δεν εστεκε στα καλα της με αυτα που ειχε ζησει..) οποτε οταν πεθανε δεν ενιωσα και τιποτα...μαλλον ανακουφιση που σταματησε να μας ταλαιπωρει...:oops:

Η Ανδριανα ειναι καλυτερα σημερα..εχθες ειχε ολη μερα 38,3 αλλα ευτυχως κατα τα ξημερωματα της επεσε μονος του!!! :D ηπιε και παραπανω γαλα γιατι χθες επινε 80-100 μλ..εννοειται οτι στερρεη τροφη εχει να βαλει στο στομα της 3 μερες κοντα..αδυνατισε η χοντρουλα μου... :roll:

Εχει βεβαια λιγες μυξες και βηχα,αλλα νομνιζω οτι με τον ορο θα φυγουν κι αυτα σε λιγες μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

11700!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::D:D:D:D:D

απο 1/7 εως 10/10 εχει παει απο 10400, 11700!!!!!

δεν το πιστευα!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

βεβαια η γιατρος με μαλωσε που τον εδωσα χαρουποσοκολατα(το λυπηθηκα το καημενο μωρε..)καλα ειναι πεντανοστιμη να δοκιμασετε οπωσδηποτε!!!!!!!!!!!!!!!! :@):@):@)

θα συνεχισουμε αλλους 3 μηνες ακριβως τα ιδια φαγητα χωρις καμια προσθηκη...

και μετα τον ιανουαριο βλπεουμε..

εντωμεταξυ μου λεει..αμα δεν τον φερνατε το παιδι σας θα ειχε μεγαλο προβλημα..παλι καλα που ηρθατε αν και αργα...ητανε πολυ χαλια αναπτυξιακα...

της λεω μα γιατρε παντου τον πηγα εδω και ενα χρονο και κανεις δεν μου ειπε πως εσεις ειστε η ειδικοτητα που επρεπε να παω..ε τωρα μου λεει που εμαθες να το λες και σε αλλους..(ναι μου ηρθε να της πω..αν δεν λεει η παιδιατρος εγω θα λεω να με κοιτανε στραβα) :evil::evil::evil:

μαρια :(:(:(:( εγω που εχασα την γιαγιακα μου 3 χροπναι πριν ακομα κλαιω οταν την σκεφτομαι..ακομα νομιζω πως θα παω στο χωριο και θα ειναι εκει...να τωρα βουρκωσα

δυσκολη η απωλεια δεν πα να ειναι και 100 χρονων..αμα ειναι ο αθρωπος σου τελος..

απλα απαλυνει με τον καιρο..ποτε δεν ξεχνιεται..τους υπολοιπους που εχασα ουτε κρυο ουτε ζεστη..αυτην ειναι αδυναμια τρελη.. :cry::cry::cry::cry::cry::cry:

εμεις φοραμε νουμερο 23 και μας ειναι λιγο μεγαλα ακομα.. :?

τι 27 βρε λαλα :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

για τα φρουτα και εγω σαν την γωγω εβαζα πραμα πολυ..μια μπολαρα να!!!!και το ετρωγε ολο! :)

δωσε το παιδι να φαει βρε αφου τρωει!!! :):):):):):):):)

σας φιλω ολες!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία είδες βρε που ο Γ. αρχίζει και τα πηγαίνει καλύτερα σιγά σιγά? ;) ....ήθελε τον χρόνο του και ίσως να ήταν για καλό στην προσαρμογή του που έμεινε και κάποιες μέρες στο σπίτι!!! :!:

ολόκληρη χώρα έχει μόνο 5 προξενεία :o:o:o:o:o τα έκλεισαν τα περισσότερα!!!! :shock::shock::shock::shock: .....στην περιφέρειά μας είχαμε 2 τώρα έχουμε ένα!!!! :shock::shock::shock:

Λαμπρινή την βρήκα την διεύθυνση....θέλουν 58 ευρώ για το διαβ.!!! :o:o:o:o

πριν 4 χρόνια είχα δώσει μόνο 10!!!!! :?:?:?:?

Παναγιώτα τι νέα? :) ....έφυγε η μαμά σου?

Βένη μπράβο σας. άντε σιγά σιγά να πάρω τα πάνω του ο ομορφούλης σας :x ....αφού βρήκατε την αιτία!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! βρέθηκα με Νατασούλα!!!!!! :D:D:D:D:D

Είναι τόοοοσο καλή, τόοοσο όμορφη, τόοοσο συμπαθητική...

αν είμασταν ίδια πόλη σίγουρα θα κάναμε παρέα ;)

εγώ πάλι ψιλοάρρωστη φοβόμουν μην την κολλήσω...

δυστυχώς το κυλικείο μας κλειστό οπότε δεν ήπιαμε καφέ τα είπαμε στο όρθιο :(

όταν θα έρθω Θεσσαλονίκη θα τα πούμε ξανα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...