Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ


Recommended Posts

EVOYSKA μου καλησπερα! Χρησιμοποιούμε γυάλινα γιατι ειναι πιο υγιεινά για τα μωρα για το λογο οτι μπορουν να αποστειρωθούν. Τωρα για τα πλαστικα μπουκαλια που λες δεν ξερω να σου πω γιατι δεν εχω χρησιμοποιήσει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

evoyska καλησπέρα

με το καλό τα διδυμάκια σου!:cheer:

όσον αφορά τα μπιμπερό έχω & γυάλινα & μερικά πλαστικά.όλα τα βάζω στον αποστηρωτή δεν παθαίνουν τίποτα!

Αυτό της chicco το έχω & εγώ,αλλά μην ψαρώνεις. εμένα που είχε απελπιστικους κολικούς δεν έκανε κάτι!εξάλλου & η nuk έχει μπιμπερό με ωραία θηλή που όταν το μωρό σταματήσει να ρουφάει γαλατάκι,αυτές δεν τρέχουν & έστι το μωράκι δεν πνήγεται.

καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evoyska καλησπέρα

με το καλό τα διδυμάκια σου!:cheer:

όσον αφορά τα μπιμπερό έχω & γυάλινα & μερικά πλαστικά.όλα τα βάζω στον αποστηρωτή δεν παθαίνουν τίποτα!

Αυτό της chicco το έχω & εγώ,αλλά μην ψαρώνεις. εμένα που είχε απελπιστικους κολικούς δεν έκανε κάτι!εξάλλου & η nuk έχει μπιμπερό με ωραία θηλή που όταν το μωρό σταματήσει να ρουφάει γαλατάκι,αυτές δεν τρέχουν & έστι το μωράκι δεν πνήγεται.

καλό βράδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirhnh mou kalispera steril natural legete hlektrikos aposteirwths atmou.. sofia prwth fora to akouw apo kapoion ayto oti den apostirwse tipota.. o kathenas akolouthei oti tou pei o giatros tou, omws mou ekane eilikrina entypwsh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirhnh mou kalispera steril natural legete hlektrikos aposteirwths atmou.. sofia prwth fora to akouw apo kapoion ayto oti den apostirwse tipota.. o kathenas akolouthei oti tou pei o giatros tou, omws mou ekane eilikrina entypwsh

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugnomi prepei na po oti thilaza apoklistika, opote to moro spania eperne mpimpero (kamia fora gia neraki, i otan ebgaza to gala) omos kai se autes ti periptoseis den apostirona pipiles kai mpimpero. Apla ta eplena polu kala , nomizo eksalou an ta morakia den einai proora i den exoun kapoio problima tote i aposteirosi den exei kai polu noima

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugnomi prepei na po oti thilaza apoklistika, opote to moro spania eperne mpimpero (kamia fora gia neraki, i otan ebgaza to gala) omos kai se autes ti periptoseis den apostirona pipiles kai mpimpero. Apla ta eplena polu kala , nomizo eksalou an ta morakia den einai proora i den exoun kapoio problima tote i aposteirosi den exei kai polu noima

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiadav η αποστειρωση γινεται για προληπτικους λογους λογω το οτι τα μωρακια δεν εχουν αντισωματα τους πρωτους μηνες. Δεν γινεται σε μωρακια που εχουν προβλημα ή που γεννιουνται προωρα. Γι αυτο και η βασικη αποστειρωση ειναι μεχρι τον 6ο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofiadav η αποστειρωση γινεται για προληπτικους λογους λογω το οτι τα μωρακια δεν εχουν αντισωματα τους πρωτους μηνες. Δεν γινεται σε μωρακια που εχουν προβλημα ή που γεννιουνται προωρα. Γι αυτο και η βασικη αποστειρωση ειναι μεχρι τον 6ο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...