Μετάβαση σε περιεχόμενο

AΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ


Recommended Posts

Βρε κορίτσια θα ήθελα να σας ρωτήσω για τους αποστειρωτές....επειδή πρέπει απο τώρα να πάρω κ δεν έχω ιδέα, εσείς τί προτείνετε? τί μαρκα και με πόσες θήκες?

ΒΟΗΘΕΙΑ δεν το κατέχω καθόλου το θέμα..:( :(

ευχαριστω :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 60
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βασικά λενακι κ εγω της Philips Avent σκεφτόμουνα επειδή έχω ένα προσπέκτους κ τα έχω δεί αλλα υπάρχουν 100 μοντέλα...τώρα που τα ξανακοιτάω εχει...ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ, ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ και ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΤΜΟΥ..όλα για 6 μπιμπέρο αλλά ειναι καλά τα 6 μπιμπέρό? Προλαβαίνετε? Δεν ξέρω...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά λενακι κ εγω της Philips Avent σκεφτόμουνα επειδή έχω ένα προσπέκτους κ τα έχω δεί αλλα υπάρχουν 100 μοντέλα...τώρα που τα ξανακοιτάω εχει...ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ, ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ και ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΤΜΟΥ..όλα για 6 μπιμπέρο αλλά ειναι καλά τα 6 μπιμπέρό? Προλαβαίνετε? Δεν ξέρω...:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΤΜΟΥ 6 ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ Η΄ΑΚΟΜΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 6.

ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ , ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ 20λεπτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΤΜΟΥ 6 ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΕ ΒΟΛΕΨΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ 5 ΓΕΥΜΑΤΑ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ ΤΑ ΒΑΖΩ ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ Η΄ΑΚΟΜΑ ΜΟΛΙΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ 6.

ΔΕΝ ΑΡΓΟΥΝ , ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ 20λεπτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irenekante μου καλημέρα!

Εγώ έχω της chicco το SterilNatural,με 5 θέσεις,αποστείρωση σε 10΄.

Μου κόστισε 60 ευρώ κ είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Αυτόν θα χρησιμοποιήσω κ την επόμενη φορά!

Καλές αγορές!!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

irenekante μου καλημέρα!

Εγώ έχω της chicco το SterilNatural,με 5 θέσεις,αποστείρωση σε 10΄.

Μου κόστισε 60 ευρώ κ είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Αυτόν θα χρησιμοποιήσω κ την επόμενη φορά!

Καλές αγορές!!χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΣ CHICCO ΚΑΙ ΤΗΣ ΑVENT ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,,ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΩ ΟΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΙΝΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ,,,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ,,ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ........ΧΑ ΧΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΤΗΣ CHICCO ΚΑΙ ΤΗΣ ΑVENT ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ,,ΑΠΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΝΩ ΟΛΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΕΙΝΑΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ,,,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ,,ΕΤΣΙ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ.....ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ........ΧΑ ΧΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera eirhnh:) egw exw parei ths chicco me 5 theseis kai ena kalathaki sto plai pou bazeis tis pipiles einai me 5 theseis epeidh ta aposteirwnei se 3 lepta enw ta alla htan se 15 eida. 70 eyro to phra kai phra epeishs kai enan thermantira mpimperon thn chicco,zestenei to faghto tou mwrou se liga lepta sthn idanikh thermokrasia pou einai na faei. 30 eyro ekane ayto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera eirhnh:) egw exw parei ths chicco me 5 theseis kai ena kalathaki sto plai pou bazeis tis pipiles einai me 5 theseis epeidh ta aposteirwnei se 3 lepta enw ta alla htan se 15 eida. 70 eyro to phra kai phra epeishs kai enan thermantira mpimperon thn chicco,zestenei to faghto tou mwrou se liga lepta sthn idanikh thermokrasia pou einai na faei. 30 eyro ekane ayto.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλξμέρα Ειρήνη.

εγώ έχω πάρει της nuk τον αποστειρωτή διότι παίρνει & μπουκάλια της chicco. ο συγκεκριμένος έχει σύστημα μαγειρέματος στον ατμό για τις πρώτες τροφούλες της.

Η απόφαση δική σου φιλιά Τζένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλξμέρα Ειρήνη.

εγώ έχω πάρει της nuk τον αποστειρωτή διότι παίρνει & μπουκάλια της chicco. ο συγκεκριμένος έχει σύστημα μαγειρέματος στον ατμό για τις πρώτες τροφούλες της.

Η απόφαση δική σου φιλιά Τζένη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Βασικά λενακι κ εγω της Philips Avent σκεφτόμουνα επειδή έχω ένα προσπέκτους κ τα έχω δεί αλλα υπάρχουν 100 μοντέλα...τώρα που τα ξανακοιτάω εχει...ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ, ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ και ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΤΜΟΥ..όλα για 6 μπιμπέρο αλλά ειναι καλά τα 6 μπιμπέρό? Προλαβαίνετε? Δεν ξέρω...:S

Kalhmera Eirini mou!

Egw exw to montelo to: express hlektriko me atmo.

Einai poly grhgoros.Aposteirwnei se 8 lepta mono.

H diafora me ton hlektroniko einai oti o hlektronikos

exei apla mia othonh gia na vlrepeis posh wra exei

apomeinei mexri na teleiwsei h aposteirwsh.

Pistevw na prolavaineis.A! kai einai gia 6 mpoukalia

kai oxi gia 7 opws sou egrapsa xtes! Sorry metrhsa kathos!:P

Egw mexri stigmhs mia xara ta prolavainw giati dinw sthn

mikrh mou 1-2 fores thn hmera symplhrwma.Gia meta den xerw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

Βασικά λενακι κ εγω της Philips Avent σκεφτόμουνα επειδή έχω ένα προσπέκτους κ τα έχω δεί αλλα υπάρχουν 100 μοντέλα...τώρα που τα ξανακοιτάω εχει...ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ, ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ και ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΑΤΜΟΥ..όλα για 6 μπιμπέρο αλλά ειναι καλά τα 6 μπιμπέρό? Προλαβαίνετε? Δεν ξέρω...:S

Kalhmera Eirini mou!

Egw exw to montelo to: express hlektriko me atmo.

Einai poly grhgoros.Aposteirwnei se 8 lepta mono.

H diafora me ton hlektroniko einai oti o hlektronikos

exei apla mia othonh gia na vlrepeis posh wra exei

apomeinei mexri na teleiwsei h aposteirwsh.

Pistevw na prolavaineis.A! kai einai gia 6 mpoukalia

kai oxi gia 7 opws sou egrapsa xtes! Sorry metrhsa kathos!:P

Egw mexri stigmhs mia xara ta prolavainw giati dinw sthn

mikrh mou 1-2 fores thn hmera symplhrwma.Gia meta den xerw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου πρότεινε ένα φιλικό ζευγάρι να μου δώσουν τον αποστειρωτή, χρησιμοποιημένο εννοώ, δεν ξέρω μάρκα κ τέτοια... Λέτε να το αγοράσω καινούριο καλύτερα?

Και κάτι άλλο θέλω να ρωτήσω, το καρότσάκι χρειάζεται με το που θα γεννήσω ή μπορώ να το πάρω κανα δυο μήνες μετά? Λέω να πάρω μόνο τ καλαθούνα για αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου πρότεινε ένα φιλικό ζευγάρι να μου δώσουν τον αποστειρωτή, χρησιμοποιημένο εννοώ, δεν ξέρω μάρκα κ τέτοια... Λέτε να το αγοράσω καινούριο καλύτερα?

Και κάτι άλλο θέλω να ρωτήσω, το καρότσάκι χρειάζεται με το που θα γεννήσω ή μπορώ να το πάρω κανα δυο μήνες μετά? Λέω να πάρω μόνο τ καλαθούνα για αρχή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι κακο να παρεις τον αποστειρωτη απο το φιλικο σου ζευγαρι, εγω εχω της αδελφξς μου

που αποστειρωσε για 3 παιδια, μια χαρα ειναι(αν και δεν τον πολυχρησιμοιποιω

λογω θηλασμου), θα τον πλυνεις καλα και θα τον βαλεις μερικες φορες να αποστειρωσει μονο του χωρις μπουκαλια

και μςε λιγο ξυδι!

το καριτσι πιστευω δεν θα το χρειαστεις τους 2 πρωτους μηνες αν εχεις σκοπο να μην βγαλεις το μωρο 40 μερες εξω

ποτε γεννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι κακο να παρεις τον αποστειρωτη απο το φιλικο σου ζευγαρι, εγω εχω της αδελφξς μου

που αποστειρωσε για 3 παιδια, μια χαρα ειναι(αν και δεν τον πολυχρησιμοιποιω

λογω θηλασμου), θα τον πλυνεις καλα και θα τον βαλεις μερικες φορες να αποστειρωσει μονο του χωρις μπουκαλια

και μςε λιγο ξυδι!

το καριτσι πιστευω δεν θα το χρειαστεις τους 2 πρωτους μηνες αν εχεις σκοπο να μην βγαλεις το μωρο 40 μερες εξω

ποτε γεννας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...