Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Αμα ακουμπαω το χερι μου πανω στο στομαχι μου,κλωτσαει η σκατουλα,τρανταζει ολοκληρη την κοιλια μου!!

Και γενικα βλεπω οσο προχωρανε οι ημερες οι κινησεις ειναι πιο δραστικες.Τα δικα σου τι κανουν Νια..εσυ πρεπει να γινεται χαμος!!!Φυσιολογικα θα γεννησεις?δεν σε ρωτησα ποτε ή μπορει να το εγραψες και δεν θυμαμαι... :oops: και νωριτερα απο την πητ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία μου ούτε εσύ κανεις να φας……..τα ξέρω….άστα!!!!!

Αλλά είπαμε εσύ από κορμίιιιιιιιιι κορμάααααααααααρααααααααααα!!!!!!!!

Εγώ αύριο μπριζόλες στην ψησταριά με ρύζι….

Μυριαμ θα το δοκιμάσω αύριο δίωρο ε;;;;;;;;

Θα το κάνω και αυτό!!!!!!!!

Λες να γεννήσεις την επόμενη εβδομάδα;;;

Εντάξει αφού έκλεισες την 37η μια χαρά σε βρίσκω!!!!

Νία μου φιλάκια στα μωρουδέλια σου!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!!!

Καλά ξέρω βαρεθηκατε να με διαβάζετε!!!!!!

Πού είσαστε όλες;;;;;;

Νωρίς ύπνο χτες.............αργά ξυπνητούρια σήμερα!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Καλά κάνετε να ξεκουράζεστε όσο μπορείτε!!!!!!!!!

Ηλιάννα άντε τι έμεινε;;;;;;; 1+ σήμερα!!!!!!!!!

Έρχεται το @};- σου!!!!!!!!

Πώς αισθάνεσαι;;; Γιατί για σένα δεν είναι και πρωτόγνωρο!!!

Muriam πώς είσαι σήμερα;;;

Έχουμε πονάκια και συσπάσεις;;;;;

Άντε άργησες να ξεκινήσεις τις δουλειές :))

Nikoylinaki έτοιμο το δωμάτιο;;;

Θα δουμε και φωτό;;;;;;;

Τι κάνουν οι \:D/ \:D/ χορευτές σου;;;;;

Δωράκι μου γλυκό!!!!!!!! Τώρα θα είναι γεμάτη η αγκαλίτσα σου !!!!!!!!! :YMHUG:

Νάσια μου τι κάνεις;;;

Η ταλιμπανίτσα σου;;;;

Πώς αισθάνεσαι;;; ;)

Ευούλα τρέχεις και δε φτάνεις!!!!!!!!!!!

Τι κάνουν τα ζουζούνια σου;;; :-*

Αναστασια μου που είσαι;;;;; i-) κοιμάσαι;;;;;;;;

Δε σε ξύπνησε ακόμα η φραουλίτσα σου;;;

Λυδία μου τι κάνει η έκπληξη;;;;; :x

Τα φιλιά μου!!!!!!!!

Αγγελικούλαααααα μου περιμένω να βρεις λίγο χρόνο να μπεις στα κλεφτά ;))

Βανεσάκι μου πώς πάει η διπλωματική;;;; :-t Ώρα για διάλλειμμα!!!!!!!!!! :P

Άννα Μαριααααααααααααα που είσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι;;;;;;;;;;; [smilie=sleepy1.gif][smilie=sleepy1.gif]

Επιστήμη μου μέρες έχω να διαβάσω νέα σου!!!!!!!!! [smilie=hiding.gif]

Μαράκι πώς πάνε τα μωρά σου;;;;;;; Εσύ και αν τρέχεις!!!!!!!!! [smilie=book1.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=blob5.gif]

Λενάκι τι κάνει ο μικρός σου;;;Είναι έτοιμος να υποδεχτεί το αδερφάκι του;; [smilie=smileinbox.gif]

Χριστινάκι τι κάνει ο κούκλοςςςςςςςςςς σου;;;;;;;; [smilie=wave.gif] Φιλάκιααααααααααα

Κατερινάκι μου πώς είσαι;;;

Αισθάνεσαι καλύτερα;;; Βρήκατε τους ρυθμούς σας;;; ;)

Girl και MaDi που χαθήκατεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;

:-@ Ελάτε να τα πούμε!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μαρακι πρωινή ε??? και εγω δεν έχω ύπνο γαμωτο ......δεν μπορω να βολεψω την κοιλιά μου πουθενά .......

Το μικρΚι σου τι κάνει?????

Αναστασία μου εγω σίγουρα νωρίτερα απο την πητ θα γέννησω αλλα το ποτε είναι άγνωστο ....και θα κάνω καισαρικη γιατί είναι δυο αλλα έτσι και αλλιώς και το άλλο καισαρικη το εκανα οπότε και ένα να είχα πάλι και αστική θα κάναμε.... Δεν με πειράζει όμως αρκεί να είμαστε καλα και οι 3 χαχαχχαχα...

Αχ αυτός ο καιρός δεν είναι τέλειος μαρακι .....εμένα πολυ μου αρέσει βλέπω και την θάλασσα και είναι τόσο σκούρο μπλε τέλεια είναι η εικόνα απο την βεράντα μου....

Έχω βάλει την ρόμπα μου την χειμωνιάτικη και απολαμβανω την θέα απο το βεράντα.....λέω να φτιάξω και ένα τσαγακι τωρ χιχιχιχιχχι......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσιααααααα....μαριαααααααα ακομα εδώ καλέ????θα σε φαωωωωωω πήγαινε να μας φέρεις στην παρεούλα μας το μωράκι σου.....

ηλιανακι δεν σου έμεινε τίποτα.....πωπω απίστευτο πως πέρασε ο καιρός...ερχετε ο χρηστακος μας;-)

εγω κορίτσια πίνω ένα καφεδάκι μπας και ανοίξει το μάτι;-)

ο μπεμπης προς το παρών κάνει νάνι<3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νιακι τι ωραία που έχεις θέα την θάλασσα....τέλεια πρέπει να ειναι να την βλέπεις ειδικά με αυτόν τον καιρό....και εχοντασ τα μωράκια σου στην κοιλίτσα...;-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανούλες και εγκυούλες!!! Είμαι η Νάνσυ και έχω και εγω φθινοπορινό μωράκι, ένα κοριτσάκι 17 ημερών, έψαχνα να βρω ΄φθινοπορινές μανούλες αλλά δεν βρήκα γιατί προφανώς περιμένετε να γεννήσουν όλα τα κοριτσάκια με τα φθινοπορινα μωράκια!!!! Έτσι μπήκα στην παρεά με τα καλοκαιρινά μωράκια αλλά θα χαρώ πολύ να γίνω μέλος της παρεούλας σας γιατί τα μωράκια μας νομίζω πως θα είναι και κοντά στην ηλικία!!!!! Φιλία σε όλα τα κορίτσια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουρτσούδια!!!!!!!!!

Μαράκι μου από τις 7 στο πόδι??????? Μα ειλικρινά θα έρθει η ώρα που θα γεννήσεις και δεν θα το πιστεύει καμιά μας!!!!!! :lol: Έλα πές την αλήθεια....έχεις ήδη γεννήσει και μας κάνεις πλάκα, έχεις μαζί σου λαπτόπ στην κλινική....... :-?

Νάνσυ καλωσήρθες!!! Να σου ζήσει η ζουζουνίτσα σου!!! Εδώ είμαστε οι φθινοπωρινές μανούλες και όπως βλέπεις περιμένουμε όλες το Μαράκι12 να γεννήσει για να πάρουμε σειρά.....Είμαι η Νάσια (υποψιάζομαι ότι είμαστε και συνονόματες), έχω άλλη μία μπουμπού 22 μηνών και περιμένω την δεύτερη από μέρα σε μέρα.....

Μυριάκι μου επιτέλους εμφανίστηκες!!!!!!!! Νεύρα ε????? Εγώ να δείς........μας ξετίναξε εχθές η Μαρία και το βραδάκι που έφυγε (ήρθε και την πήρε η αδερφή μου στο χωριό) άδειασε το σπίτι, με τον άντρα μου δεν ξέραμε με τί να ασχοληθούμε για να περάσει η ώρα!!!! :lol:

Νία μου καφεδάκι με θέα θάλασσα...... :ymdaydream: Τέλεια!!!!!!!!

Τιτίνα αρχίσατε να βρίσκετε τους ρυθμούς σας με τον μπέμπη ε?????

Ηλιαννάκι μου απολαμβάνεις τις 2 τελευταίες μέρες ως εγκυούλα?????? Άντε έρχεται η Τρίτη......

Πάω να φτιάξω ένα τοστάκι και ξανάρχομαι..........Ξυπνήστε υπναρούδες......................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νάσια μου και καλώς σας βρήκα!!! Εμένα το ονομά μου βγαίνει από το Αθανασία εσένα? Με το καλό σου εύχομαι να φέρεις στον κόσμο το μωράκι σου, όπως και σε όλα τα κοριτσάκια που περιμένουν πρώτα στο Μαράκι που είναι η σειρά της, και να χαίρεσαι και την κορούλα σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου κι εγώ Αθανασία είμαι αλλά στο σόι του άντρα μου πολλοί με φωνάζουν Νάνσυ...δεν ξέρω γιατί τους έκατσε καλύτερα από το Νάσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεε μα έχουμε και όνομα που βγάζει πολλά υποκοριστικά....εγώ πάντως τα έχω συνηθίσει όλα γιατί κατά καιρούς με φωνάζανε με διαφορετικό π.χ. οι συμφοιτητές μου με φώναζαν Σίσσυ.......ορισμένες φορές αισθάνομαι σαν απατεώνας με πολλά διαβατήρια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα όντως με τόσα υποκοριστικά εχείς δίκιο να αισθάνεσαι έτσι!!! Γενικά δεν έχω πρόβλημα με κάνένα από τα ονόματα που με φωνάζουν αλλά αυτο το οποίο δεν θέλω με τίποτα είναι το Σούλα, σόρυ κιόλας εαν λένε κάποιο κορίτσι εδώ έτσι, αλλά δεν το μπορώ καθόλου!!!!!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα καλά και Σούλα με φωνάζουν στο δικό μου σόι....προηγήθηκε η πρώτη μου ξαδέρφη, την είπαν Σούλα και μου το κόλλησαν κι εμένα (η μαμά μου πολύ νευρίαζε) αλλά πλέον το ακούω πολύ σπάνια!!!!!!!! Ούτε κι εγώ δεν το χωνεύω (για να είμαι ειλικρινής ούτε το Αθανασία δεν το χωνεύω).......ευτυχώς όπως σου είπα πλέον το ακούω πολύ σπάνια!!!!!!!!! Αποστολία θα πείτε την κορούλα σου?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες μανουλες και εγκυουλες τι κανετε?

Μαρακι η φραουλιτσα απο τις 7.30 κλωτσαει αλλα δεν της εδινα σημασια γιατι νησταζα, σημερα ο καιρος ειναι και μουντος και ηταν οτι επρεπε!!Να φανταστεις τωρα εφαγα πρωινο.Και τοστ δεν μπορω να φαω αφου κασερι δεν επιτρεπεται!!!Γι αυτο ακου με σου κανω παρεουλα! ;)

Αποστολια καλως ηρθες κοριτσι στην παρεα μας.Πιστεψε με θα περνα ευχαριστα η ωρα σου μαζι μας οταν θα προλλαβαινεις βεβαια με το μωρακι σου!

Νια τι ονειρικο τοπιο περιεγραψες...θαλασσα,ρομπα και ζεστος καφες...πω πω.Το εχω κανει σε 2ημερο που πηγα θεσ/νικη με τον αντρα μου,χειμωνα με θεα τον θερμαικο...αχ ονειρεμενες στιγμες!

Τιτινακι μια χαρα ο μικρος, αφηνει τη μανουλα να πιει καφε και μετα θα ξυπνησει!

Νασιουλα ωραια η ιδεα για τσαγακι,θα κανω κι εγω ενα, αλλα χωρις ζαχαρη..μπλιαξ!!!

Κατα τις 3.00 πρεπει να φαω τωρα,μπιφτεκακια ειπαμε με γιαουρτοαγγουροσκορδιον!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αναστασία μου καλώς σας βρήκα!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου :) Οντως η παρεούλα είναι τέλεια!!! Ναι Νάσια Αποστόλία θα βάλουμε την μπέμπα, είναι του μπαμπάκα μου το όνομα , τον οποίο δυστυχώς έχω χάσει εδώ και 5 χρόνια, οπότε θα βάλουμε το όνομα προς τιμή του!!!!!! Το Αθανασία το σιχαίνομαι επίσης χαχαχα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα από την δροσερή Καβάλα...:)

από ότι βλέπω έχουμε και άλλη μανούλα που προστέθηκε στο παρεάκι μας.....Νάνσυ μου να σας ζήσει η Αποστολία σας..να είναι καλότυχη και γερή.....:)

Οι υπόλοιπες φιλενάδες μου τί κάνουν?......δροσίζεστε εεε?.......τέλειος καιρός......θα συμφωνήσω....;)

Μαράκι μου πού είσαι?......... :P:P:P:P:P:P .......

Πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες.......:)......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς ξυπνήσαμε νωρίς σήμερα, πήγαμε εκκλησία, και μετά, όταν γυρίσαμε εγώ κοιμήθηκα άλλες δύο ώρες!!!! Με τίποτα δεν άντεχα να μην κοιμηθώ!

Σήμερα εμείς τρώμε οφτό κλέφτικο (αρνί με πατάτες στον ξυλόφουρνο) και πληγούρι. Τα πήρε ο άντρας μου από μια ταβέρνα, κι ο ιδιοκτήτης του είπε ότι το οφτό του το φέρνει η μάνα του απ' το χωριό. Φαίνεται λαχταριστό πάντως!

Νάνσυ, καλώς όρισες!

Μαρία, βαρέθηκα να σε σχολιάζω, άμα δε γεννήσεις δε σου ξαναμιλάω.

Αναστασία, ωραία τα μπιφτεκάκια. Κι εγώ σκεφτόμουν να κάνω γιαουρτοσκόρδιον, αλλά ούτε αγγούρι έχω, ούτε άνηθο, ε, να κάνω σκέτο γιαούρτι με σκόρδο; Θα φάμε κανονικό γιαούρτι!

Λυδία, κι εμάς δρόσισε κάπως εδώ πέρα! Αλλά δεν ξέρεις τι να φορέσεις. Χτες που πήγαμε στην παραλία, όπως πηγαίναμε έβρεχε, κλείσαμε τα παράθυρα και σκάσαμε μες στο αμάξι...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελόου γκερλς :D:D τι κανετε?

η μαριαα απουσιαζει σημεραα? φοβηθηκε απο τις απειλες της αννας μαριας φαινεται αχαχαχα

και πηγε να γεννησειι, αν και κατι μου λεει οτι σε λιγο θα πεταχτει απο καπου! :lol:

νανσυ καλως ηρθες στο παρεακι μας, ειμαι η Μαρια και πριν 13 μερουλες εγινα μαμα για 3η φορα :D

να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου, γερη και δυνατη να ειναι :D

εμεις σημερα εχουμε αρνακι λεμονατο και πατατες τηγανιτες.. φυσικα made by μανουλα :lol:

εμεις το βραδυ ξυπνησαμε 2 φορες στις 2 και στις 4μιση μετα ξανα στις 8 το πρωι, ξανακοιμηθηκε μεχρι τις 12 και φαγαμε και πριν λιγο ξανακοιμηθηκε, ελπιζω μετα τις 3-3μιση να ξυπνησει.. καλα το ποσο χαλαρωνει μετα απο καθε μπανιο δεν λεγεται, σωτηριοοο ειναιι!

τα φιλια μου, εδω γυρω θα 'μαιι ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα χριστινακι μου τι κανείς τι κάνει το μπουλουκακι σου ????

Είναι πολυ ωραία εδω τώρα έχει άλλη ομορφιά αυτός ο καιρός. Είναι πολυ ρομαντικός ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδια μου τι κανεις?Να σου απαντησω για τις μπυζαμες.Πηρα 4 μπυζαμες και 1 νυχτικια.Απο το φαινεται θα ειναι σ/κ οταν θα παω για γεννα και για να μην τρεχουνε εκει να μου βρισκουν καλυτερα ας εχω μαζι μου να ειμαι σιγουρη!

Μαρια Σ. μου εφυγαν τα σαλια με το αρνακι πω πω!!Μια χαρα ο μικρος,καλο ωραριο πιστευω.Το εχω ακουσει οτι τα περισσοτερα μωρακια με το μπανιο χαλαρωνουν!

Αννα Μαρια βαλε γιαουρτι σκορδο και αγγουρακι,λιγο ξυδακι,αλατακι και ειναι ετοιμο,ας μην εχει ανηθο σιγα!

Το Μαρακι θα σκασει μυτη σιγουρα σε λιγο,κρυφοδιαβαζει τωρα!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωξα το Θεο, μεχρι στιγμης δεν μου κανει πολλα κολπα, στην αρχη ξυπναγε πολυ συχνα και γενικα ηταν πολυ ανησυχος τωρα πιστευω εχει συνηθισει και το περιβαλλον, βεβαια υπηρξαν μερες που για να κοιμηθει περναγε 1 ωρα κλαμματος, τωρα ομως ειμαστε ενταξει πιστευωω! φτου φτου ετσι να ειναι καλοβολο!

αναστασακιιιιιιιιιιιιιιιιι? τι κανεις εσυ κουκλαα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...