Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Αννα Μαρια αυτη την ημερα περιμενω κι εγω.Πρεπει να ειναι πολυ παραξενο να πλενεις και να κρεμας μικροσκοπικα ρουχαλακια!! :x

Νια βαλθηκες να με αποτελειωσεις, τρελαινομαι για πτιφουρακια!! =p~ αλλα ναι βαλε και καμια συνταγη να τα κανουμε μετα αν ειναι!! :P

Λενακι μου, η τουρτιτσα θα εχει στο σιροπακι της και λιγο καπουτσινο, γινεται? [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δώραααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Να σας ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πω πω, απίστευτο μου φαίνεται ότι γεννάμε μία-μία!!!!!!!! Πότε ανακοινώναμε εγκυμοσύνες, πότε λέγαμε για τις αναγούλες της αρχής, και πότε γεννάμε...!!!

Νία, ευτυχώς εμένα δε με δελεάζεις! Τα πτι φουρ είναι από τα χειρότερα γλυκά μου. Πρέπει να είμαι σε πολύ μεγάλη απελπισία για να φάω πτι φουρ! :P

Μαρία, έλα ντε; Γιατί στέρεψαν οι ατάκες μου άραγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια αληθεια δε σαρεσουν τα πτιφουρ?????????????????

ΠΕΘΑΙΝΩ ΛΙΩΝΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

α δε σας ειπα θα κανω κουραμπιεδες!! τους λιγουρευομαι πολυ καιρο κ αν κ ο αντρςα μου με κοροιδευει εγω θα κανω να φαω!

αναστασακο θα κανω το πρωτο μου πειραμα με σενα να μου πεις αν πετυχε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι πιστεψε με οτι και να ειναι θα το φαω αλλα ειμαι σιγουρη θα το πετυχεις!!!

Αννα Μαρια, με τον πρωινο καφε τα πτιφουρακια ειναι τελεια λεμε!!!!Δοκιμασε το μην τα περιφρονεις.Τωρα που δεν μπορω να φαω γλυκα μεχρι και τους κουραμπιεδες εκτιμησα βαθυτατα που ουτε να τους μυρισω! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DWRAKI MOUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NA SA ZHSEI KORITSAKI MOU H MPOUMPOUKA SAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POLY XARHKA GIA SENA EINAI PRAGMATIKA SYGLONISTIKH EMPEIRIA!!!!!!!!!!!!!!!KALH PROSARMOGH STO SPITAKI SAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KORITSIA EIMAI KSETRELAMENH.......................TO MWRAKI MOU LEEI AGOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

XIXIXIXIXIXIIXIXI OLH MERA SHMERA FWNAZE!!!!!!!!!!EINAI APISTEYTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AXXAXAXAXAXAXAXA KOROIDEVE ANASTASIA MOU THA DEIS KAI ESY TI EXEIS NA PATHEIS ME THN FRAOULITSA SOU!!!!!!!!!oti thelei tha se kanei me ta nazia ths!!!!!!!!!axxaxaxaxaaxxaxKALA OTAN PEI MAMA THA PIDIKSW APO KANENA PARATHYRO APO THN XARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα, έχω δοκιμάσει πτι φουρ βρε, πώς αλλιώς θα έλεγα ότι δε μου αρέσουν; Απλά δεν τρελαίνομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωράκι μου να σου ζήσει η φατσουλινα σου!!!!!!

Να είναι γερή και καλότυχη!!!!%%-%%-%%-

Έρχεται και η σειρά μου Παναγιά μου!!

Μπαινω Παρασκευή με πρόκληση πρώτα ο Θεός!!!!

Όσο για το θηλασμό…θα τα καταφέρεις!!!!!

Φιλάκια και στις δυο σας!!!!! :-*:-*:-*

Συμπεθεράκι μου γλυκόοοοοοοο σε φιλώωωωωωωω!!!!!:-*:-*

Είναι πολύ ωραίο το συναίσθημα που νιώθεις όταν πλενεις τα ρούχα του μωρού σου για πρωτη φοραάααααααα!!!!! Εγω τα κρατούσα αγκαλιά , τα μύριζα, και του τα έδειχνα!!!!!!!! :roll:

Λενάκι μου γλυκό τι κάνεις;;;

Ο Αναστασάκος σου καλά;;;

Άσχετο….τελικά πάει ωδείο;;;;

Μύριαμ πότε θα ανοίξεις το Νο11 μπας και γεννήσω και εγώ;;;; :lol::lol::lol:

Γειά σου τρελομαμάαααααααααα με τα αγκού σου!!!!!!!!!!!

Όταν θα πει μαμάααααααα να δω τι θα γράψεις!!!!!! :lol:

Άννα Μαράκι .....στέρεψε το πηγαδάκι;;;

Και εγώ που περιμένω να ρίξω ένα γελάκι,

με αυτά που θα μου σούρει το μικρό σου το γλωσσάκι;;;;

Για αυτό λοιπόν σε προκαλώωωωω

κάτι να εφευρέσεις

και με τις έξυπνες ατάκες σου

πάλι να με μαγέψεις!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Όσο για τα πτι φουρρρρρρρ και εγώ την ίδια άποψη έχω!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία, φαντάζεσαι Πέμπτη προς Παρασκευή, κατά τις 5 το πρωί, να σπάσουν τα νερά και να μη χρειαστεί πρόκληση; Χιχι!

Εμένα τα ρουχαλάκια του τα δείχνει ο άντρας μου. Πριν λίγο πήγα στο γραφείο και μου φιλούσε την κοιλιά, και του δείχνει την απλώστρα (είναι στο πίσω μπαλκόνι, του γραφείου), και του κάνει "Τα ρουχαλάκια σου Αντρέαααα" (με θριαμβευτικό τόνο στη φωνή)! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα γκαστρούλες!!!!!!!!!!

Πώς είμαστε σήμερα??????? Εγώ δεν την παλεύω γενικώς........πολύ χάλια το στομάχι ρε γμτ.....κρίμα, είχαμε και ωραίο φαγητό (παστίτσιο) αλλά τελικά η μπέμπα δεν μου έκανε την χάρη να με αφήσει να το ευχαριστηθώ!!!!!!!!! Στις δύο πηρουνιές τα έβγαλα όλα!!!!!!!!!!!! Ζορίστηκα μάλιστα τόσο πολύ που φοβήθηκα ότι θα έσπαγαν τα νερά εκείνη την ώρα........

Μπήκα στα γρήγορα να διαβάσω τα νέα σας και να ευχηθώ στο Ηλιαννάκι μας πρίν ξυπνήσει η ταλιμπανίτσα μου.....σήμερα έχει τρελή ενέργεια και δεν μας αφήνει να κάτσουμε ούτε λεπτό.....

Ηλιαννάκι μου φιλεναδίτσα μου να σας ζήσει ο Χρηστάκος!!!!!! Να είναι γερός και καλότυχος και να τον καμαρώνετε όπως και τα άλλα δύο λουλουδάκια σας!!!!!! Με συγκίνησες με αυτά που έγραψες εχθές το βράδυ.....καλή λοχεία κουκλίτσα μου και θα περιμένουμε νεάκια όταν με το καλό επιστρέψετε στο σπιτάκι σας!!!!!!

Teddy μου γυρίσατε στο σπίτι σας κι εσείς με την μπουμπουκίτσα σας!!!!!!!!!!! Καλή λοχεία και σε σένα φιλενάδα!!!!!! Ένα άλλο υπέροχο ταξίδι ξεκίνησε τώρα για σας και είναι ακόμα πιο συγκλονιστικό!!!!!!!!!!! Να μου φιλήσεις τα πατουσάκια της μπεμπίκας!!!!!!!

Μυριάκι μου συμπεθερούλα περιμένουμε νέα από τον γιατρό!!!!!!!! Τί κάνει το γαμπρουδάκι μου??????? Έρχεται?????????

Βρε Νία μου με τα πτιφουράκια σου μου τρέχουν τα σάλια!!!!!!!!!!!! Θα στείλω μετά τον άντρα μου να μου φέρει μερικά από το ζαχαροπλαστείο....όπως καταλαβαίνεις εγώ η ανεπρόκοπη ούτε για πλάκα δεν πιάνουν τα χέρια μου να φτιάξω τέτοια πράγματα!!!!!!! Ελπίζω μόνο να μου επιτρέψει το στομάχι μου να τα φάω (είμαι ολίγον χάλια σήμερα!!!)

Μαράκι12 ακόμα ε?????? Εεεεεε κοντός ψαλμός αλληλούϊα πια......σε 3 μέρες γεννάς θέλει δεν θέλει να βγεί ο μπέμπης!!!!!!!! Κλείσατε και το συμπεθεριό με την Αναστασία....μια χαρούλα!!!!!!!!! Τώρα που είναι έτοιμη και η νύφη πρέπει πιά να κάνει ηρωική έξοδο ο μπόμπιρας!!!!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου εμένα οι κουραμπιέδες μου αρέσουν χωρίς την άχνη ζάχαρη από πάνω....ξέρεις εκείνο το ανέκδοτο που λέει ότι τους ξεσκονίζουν????? Έτσι κάνω κι εγώ.......στείλε κανέναν, κοντά είμαστε!!!!!!!!!

Κοριτσάκια μου σας αφήνω γιατί έρχεται ο μικρός σίφουνας και θα πέσει με τα μούτρα στο λάπτοπ!!!! Να προλάβω να το καταχωνιάσω........θα ξαναμπώ το βράδυ αν μπορέσω.....

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά Αννα Μαρία μου!!!!!!

Μέχρι ποίημα έγραψα για χάρη σου!!!!!!!! :lol::lol:

Καλως την Νάσια με τα σεντόνια της!!!!!!!!!

Ενέργειααααααα η ταλιμπανίτσα σου ε;; Ο Θεός να την έχει καλά!!!!

Γιατί αγχώνεσαι αν σπάσουν τα νερά;;;Αφού διανύεις της 38η εβδομάδα είναι έτοιμη και η μικρή ταλιμπανίτσα!!!!!

Του πήρα και καινούργιο σετ για να συναντήσει την φραουλίτσα!!!!!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γλυκο της φραουλιτσας μου....φραουλοταρτα.Πρωτα κερναω την συμπεθερα να γλυκανω τον γαμπρο και μετα ολες σας!!!Μολις βγηκε απο το φουρνο ζεστο!!!

post-7474-13873937882466_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσαρες...... Τι κάνετε γλωσουδες???

Δωρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυ να σου ζήσει κοριτσαρα μου να είναι γερή και καλοτυχη πάντα καλη λοχεια να έχεις και ΕΣΥ....... μόλις μπορέσεις περιμένουμε την εμπειρία σου πολλααααααααα φιλακιααααααααααααα......

Καλε τις συνταγές τις πιο πολλές τις βρίσκω στο Ιντερνετ και δεν τις κρατώ αλλα ξαναμπενω και κάνω κάθε φορά άλλες μου αρέσει να κάνω πειράματα κάθε φορά και άλλη συνταγή ......

Μαρια σαραντοπουλου ναι μαρμελαδα έχει στην μέση Βερολίνο σπιτιού και αυτη. ....... Μα είμαι χρυσόχερα χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέεεεεεεραααααααα είδαμε το γλυκό και μας έπιασε υστερίαααααα!!!!!!!

Κουνιόμαστε απεγνωσμένα....το παιδί μου θέλει φράουλες........για αυτό και εκφράζει το ενδιαφέρον του για τη φραουλίτσα!!!!!!!!

Χρυσοχέραααααααααα Νία!!!!!!!!!!!!!

Γειά σου Χριστινάκι με τον παίδαρο!!!!

Πάω να δω πάλι λίγο τον αγώνα...

αύριο έχω κατι δουλίτσες........μην μου βάλετε απουσία!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενα κομματι γλυκο και σε εμενα παρακαλωω :D

δηλωνω παρουσα, ε ρε ολες χρυσοχερες ειστε εδω μεσαααα :lol:

μαρια ΚΑΙ ποδοσφαιροφιληη :lol::lol: ολα τα κανεις και συμφερειιις :D:D:D

νασια τι παιδι εχεις εσυυυ? παντα ετσι να ειναι γεματη ζωντανιαααααααααααααααα :D:D

καλα οσο για την τρελαμενη την μανα τι να πωωωωωω? οπως σου παν και τα κοριτσια και που να σε πει ΜΑΜΑΑΑΑ :lol::lol: με το κουταλακι θα σε μαζευουμεεεεεεεε

σε λιγο θα ξυπνησει το βλασταρι μου σας αφηνω και επανερχομαι αργοτερα, μην το διαλυσετεεεεεεεεεεεεεεεε :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι τωρα το ειδα χαχαχχαχαχαχαχαχα καλε κολολεξικο ηθελα να πω καλα μιλαμε εχω σκασει στα γελια χαχαχαχαχχαχααχ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala nia mou dineis resital apopseeeeeeeeeeeee den exw logiaaaaaaaaaaaaaaaaaa(opws kai to leksiko sou)xaxaxaxaxaxaxaxaxa............to pathainw kai egw apeires fores ayto me ta lexika.......eidika otan mperdevei to "kalo" me to "kako" thelw na anoiksei h gh na me katapiei!!!!!!!!!!ksereis poses fores exw grapsei kako vrady???????????????xaxaxaxaxaxaxa :lol::lol::lol::lol::lol: se kalo na mas vgei toso gelio panagitsa mou :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...