Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

kalhmera koritsakiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hlianaki mou twra sigoura tha kratas ton xrhstako sou aggalitsa!!!!!!!!!!!

na sas zhsei o mpoumpoukos sas kalotyxos kai geros na einai!!!!!!anypomonoume na gyriseis na mas peis th empeiria sou!!!!!!!!!

maraki mou thn paraskevh loipon tha ton exeis aggalitsa epitelous!!!!!!!!!!

an aki egw pistevw tha genisei pio prin...kai egw gia proklish phgaina alla o mpempis mas thn eskase!!!!!!!!!!shmasia den exei o tropos pou tha genisete shmasia exei na einai gera ta mwrakia mas kai emeis :D:D:D:D:D

girl mou ante koritsaki!!!!!kai esy thn epomenh eydomada tha exeis thn korakla sou aggalitsa!!!!!!!!!ti wraiaaaaaaaaaaaaaa ante siga siga ksefouskonoume oles!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D

aggelikh mou kai emena o mikros mou kanei tetoia opws esena ton vazw na ksaplwsei kai gia liga lepta kanei karate........xaaxaxaxaxaxa exoun poly plaka!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όχι δεν είναι αλλού!!!!!!!!!!!

Ακούει φραουλίτσα και κουνιέται από τη χαρά του!!!!!!

Φεύγω, θα τα πούμε αργότερααααααα!!!!!!

Ο γόης μου στέλνει τα φιλιά του στην πριγκηπέσσα σου!!!!!! Μετέφερέ τα σε παρακαλώωωω!!!! @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-:x:x:x:x:x:x:x:x

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΕΣ Κ ΓΙΑ ΤΙΝ ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΓΑΜΠΡΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΘΕΙ.....ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ ΦΛΙΣ Κ ΤΙΣ ΕΠΛΥΝΑ Κ ΤΙΣ ΑΠΛΩΣΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΙΝ ΒΡΕΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΩ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΓΑΚΙ Ε?ΟΥΤΕ ΣΥΝΕΝΟΗΜΕΝΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ :lol::lol::lol:

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΑΝΤΕ Ο ΓΙΟΣ ΣΟΥ ΒΡΗΚΕ ΝΥΦΗ ΧΙΧΙ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΩΡΑ!!!!!!ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι Μιριαμ επιτελους,βρηκαμε αντρα, ειναι λιγο δυσευρετοι σημερα ειναι η αληθεια!!!Αντε περιμενουμε νεα σου!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!

τιτινακι μου την τριτη θα παω για υπερηχο!δεν γενναω προς το παρον!νωρις ειναι ακομα!χεχε!

θα παω να τη δω ομως στον υπερηχο!κατι ειναι και αυτο!χεχε

αναστασακο βρηκες γαμπρο για την κορακλα σου ε?τυχερουλα!εγω στο ψαξιμο ειμαι ακομη!χεχε!εχουμε καιρο!χαχα

μυριαμακι μου θα αρχισω σιγα σιγα γιατι εχω πολλα πραγματα να αγορασω ακομη!

επειδη νιωθω οτι εχω ακομα καιρο γι αυτο το αναβαλλω καθε φορα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Εμείς πήγαμε και παραγγείλαμε το καρότσι. Αύριο θα το έχουμε! Πήραμε και ένα ειδικό στρωματάκι για το μπάνιο!

Τώρα βάλαμε την πρώτη πλύση!!!!!! Απίστευτο μου φαίνεται!!!!!!!!!!!!!!!!

Η Ηλιάννα μας λογικά τώρα κρατάει το μωράκι της στην αγκαλιά της!

Μαρία, σήμερα ήμουν σίγουρη ότι θα μπω και θα διαβάσω ότι γέννησες!! Αλλά μπαααααααα...........

Δε γράφω άλλα, γιατί πάω να μαγειρέψουμε. Σήμερα ομελέτα φούρνου και σαλάτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία πάλι σου την έσκασα!!!!!!! :lol::lol:

Πώς και δεν πέταξες σήμερα καμιά ατάκα που εμφανίστηκα........την περίμενα!!!!!!! :lol::lol:

Με γεια το καροτσάκι σας και τα πραγματάκια σας!!!!!

Και εγώ θα πάω να κάτσω λιγο στο κρεβάτι και αν κοιμηθώ καλώς......

Συμπεθερίτσα μου που είσαι;;;;;;;;;;;

Μυριαμ επέστρεψα και θα μπω και μετά να δω τα νέα από τον γιατρούλη σας!!!!!! :D

Χριστινάκι μου λές να μου κάνει έκπληξη;;;;

Ας μου κάνει ότι θέλει τωρα πια το πήρα απόφαση!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να΄μαστε κι εμεις!!!!

ηλιανακι μου,να σας ζησει ο χρηστακος!!!!ευχομαι να ειναι παντα υγιης και καλοτυχος!!!

μαρακι, παμε για παρασκευη,ε!!!!αντε 3 μερες μειναν!!! :P

αναστασια μου, σε πεθανανε!!! πως με εκνευριζουν τετοιου στυλ ανθρωποι που δεν υπολογιζουν τιποτα!!!γαιδουρια εντελως!!!!τι να πεις!!!

δε θυμαμαι κοριτσακι μου τι αλλο γραψατε!!!α, μυριαμ εμενα εχουν ερθει τα επιπλα του μωρου εδω και 3 εβδομαδες και ακομη τα εχω με ανοιχτα συρταρια!!!τι ντετολ εβαλα, τι κανελλα με γαρυφαλλο εβρασα και τα εβαλα μεσα,δε λεει να φυγει η μυρωδια!!!!δεν εχω βαλει βεβαια τιποτα μεσα ακομη!!!οποτε εχε υπομονη!!!!

νασιουλα που εισαι!!

εμεις το απογευμα θα παμε να διαλεξουμε χαλι για το δωματιο της μικρης και να παρουμε και μερικα αυτοκολλητα ακομη!!!

καλο μεσημερι σε ολες τις κουκλιτσες!!! @};-@};-@};-

αννα μαρια μεγεια το καροτσι σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου σας στέλνω πολλά φιλιά!!

Το αγοράκι μου ηταν πολύ ανησυχο απ το πρωι..Τωρα 'εχει λιγη ωρα που κοιμάται..Τι να το κανω ομως σε λιγακι θα ξυπνήσει για φαί!!Δεν πειράζει να ειναι καλά κ που θα παέι η μαμα θα αντέξει!!

Ηλιάννα μου ευχομαι να πήγαν ολα καλα για σενα κ το μικρο Χρηστάκο!

Μαρια μου τελικά προγραμματισες??Ποτε δεν ξερεις ετσι πηγαινα κ γω κ τελικα με προλαβαν οι συσπασεις κ αιματακι που ειδα!

Αγγελική μου πως ειναι το θήλαστρο το δοκιμασες??

Σκεφτομαι να παρω κ γω ενα..Φοβαμαι ομως οτι μετα θα κανω μονο αυτο συνεχεια..Θ α αυξηθει κ αλλο η παραγωγη κ τι θα γινω μετά?Ήδη το ενα μου στηθος πρηζεται πανω στη 2η ωρα.Μου ειπε μια συμβουλος θηλασμού ότι σιγα σιγα θα στρώσει.Περιμενω..Πότε ειναι ετσι ποτε ειναι αλλιως..

Πολλά φιλια σε ολες φουκοκοιλιτσες κ μανουλες!!

Σας στελνω την αγαπη μου κ τα φιλιά μου!!

Ποτε επιτελους θα μπω σε κανοινικους ρυθμούς να μπορω να μπαινω πιο συχνά??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χελόου χελόου :D:D

καλε και αλλα προξενια εχετεεε? οι δυο τρελες μαζι τα συμπεθεριασατε? αα καλα θα περασετεεε :lol::lol::lol:

εμεις σημερα ειχαμε κοκκινιστο μοσχαρακι με ρυζιιι :)

ο μπομπιρας ειχε το στηθος για μιση ωρα και μετα μου εβγαλε και γουλιααα ..

το ηλιαννακι μας λογικα θα εχει τον χρηστακο της αγκαλια, της εχω στειλει μηνυμα ελπιζω να μας απαντησει οτι ειναι καλα και πως ειναι ο μικροοος, θα σας ενημερωσωω :D

εγω μια ζαλαδα εχω απο το πρωιι γαμωτοο, οποτε ειναι να σηκωθω την νιωθωω :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια εχω νεα απο το ηλιαννακιιιιιι, γεννησε στις 10 η ωρα το πρωι, ειναι παρα πολυ ευτυχισμενη μου ειπε, ταλαιπωρηθηκε λιγο αλλα δωξα τον Θεο ολα καλα, ο χρηστακος γεννηθηκε 3 κιλαα :D

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ! Έσκασα με την ομελέτα και τη σαλατίτσα!!!!!

Αφού είναι και επίσημο, να ευχηθώ στην Ηλιάννα να τους ζήσει και πάντα καλότυχος!!!!!!! Θα της γράψω και στο φέισμπουκ!

Αχ, πλύναμε τα πρώτα ρουχαλάκια!!! Ήταν συγκλονιστική εμπειρία!!!! :P Μετά τα απλώσαμε μαζί, δηλαδή ο άντρας μου τα άπλωσε, εγώ κάθισα σ' ένα σκαμνάκι και του τα έδινα ένα-ένα, μήπως του πέσουν κάτω! Έχω αρχίσει να σκέφτομαι κι εγώ για στεγνωτήριο, αλλά όχι ακόμα...

Μαρία, η ζαλάδα που έχεις μήπως είναι απ' την κούραση και την αϋπνία;

Μαρία (12), τι να σχολιάσω; Έχουν στερέψει και οι ατάκες πια... :P

Νία, το ντετόλ που έχεις το λατρεύω. Το παίρνουμε κι απ' το σούπερ μάρκετ, όχι μόνο απ' το φαρμακείο. Αλλά δυστυχώς, δεν αντέχει ο άχρηστος ο άντρας μου τη μυρωδιά, και αναγκαστικά, παίρνουμε το σπρέι...

Βανεσσάκι, κι εγώ πριν μύρισα τα συρτάρια και μυρίζει ξύλο. Εντάξει, δε νομίζω να υπάρχει πρόβλημα. Θα τα ξανακαθαρίσω με νερό και βαμβάκι, σήμερα-αύριο που θα αρχίσουμε να βάζουμε μέσα τα ρουχαλάκια!

Κατερινούλα, λογικά μέχρι να σαραντίσεις θα έχει στρώσει ο μικρός! Είσαι τυχερή που έχεις πολύ γάλα. Μια συνάδελφος μας έλεγε πέρσι ότι θήλασε πέντε μέρες και μετά πήρε χάπια και το έκοψε, επειδή είχε πολύ γάλα και βαριόταν να το βγάζει όλη μέρα με το θήλαστρο!

Δε θυμάμαι αν γράψατε κάτι άλλο.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδεσ..............

ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΣΤΗΝ ΖΩΟΥΛΑ ΤΟΥ.....ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ........ :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρχισατε να πλενετε αννα μαριαα εε? αντε να τα τελειωσετε να τα τακτοποιησετε να ειστε ετοιμοιιι :D

οσο για τις ζαλαδες, δεν ξερω ρρ γαμωτοοοοοοοοοο :evil:

χελόου βερονικακιιιιιιιι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ..........ΑΡΧΙΣΑΤΕ ΤΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ Ε????????

ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΟ ΦΑΓΑΚΙ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΦΑΣΟΛΑΔΑ Ε ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.......ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΦΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΒΟΥΤΗΜΑΤΑ ΜΟΛΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΟΧΙ ΕΣΥ Ε????????????ΕΣΕΝΑ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ.........

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΑ ΕΙΑΝΙ ΚΑΙ ΛΕΓΟΝΤΕ ΠΤΙΦΟΥΡ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΝΟΜΙΖΩ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου τι κάνεις;;;

Πώς τα πας και με την πτυχιακή σου;;;; Κούραση ε;;;;; το μπεμπεδάκι θα βγει επιστημονας κατεθείαν!!!!!!!

Κατερινούλα υπομονή!!!!!!!!!!!!

Εμείς εδώ είμαστε όποτε μπορείς να μπαίνεις να μαθαίνουμε νέα σου!!!!!!

Μαράκι δε το ξέρεις;;;;;;;; Αν δεν ταιριάζαμε δε θα συμπεθεριάζαμε!!!!!!!!!!!

Μήπως πρέπει να κοιτάξεις και το σίδηρο για τις ζαλάδες;;;

Άννα Μαρια μου γιατί στέρεψε αγάπη μου το πηγαδάκι σου;;;;;; Πού πήγαν οι ατάκες;;;;;;;

Νιάκι βάζε και καμιά συνταγή!!!!!!!!!!!!!!

:lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φίλες μου αγαπημένες,

σήμερα γυρίσαμε στο σπιτάκι μας!!!

Όλα πήγαν τέλεια!!!!

Η μπεμπούλα μας είναι υγιέστατη, φοβερή φατσουλίτσα και γεννήθηκε

3.060γρ.

Κοριτσάκια μου δεν υπάρχει δυνατότερη και συγκλονιστικότερη εμπειρία

από τη γέννα!!!Φοβερά συναισθήματα.......Όπως καταλαβαίνετε είμαι ενθουσιασμένη!!!!

Θα το δείτε όλες, θα τρελαθείτε!!!!

Τώρα κάνω την προσπαθειά μου με το θηλασμό και ομολογώ ότι θέλει

μεγάλο αγώνα....Ελπίζω να τα καταφέρω!!!

Σας αγαπώ πολύ και σας φιλώ, θα μπω σε μια σειρά και θα μπαίνω συχνά,

τώρα δεν έχω προλάβει να σας διαβάσω, εύχομαι να είστε όλες στα καλύετρά σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πρέπει να έχει γεννήσει και το Ηλιαννάκι!!!!

Τώρα θα έχει το Χρηστάκο της αγκαλίτσα!!!

Τι καλά, θα προσπαθήσω να μπω αργότερα να διαβάσω νεάκια!!!

Μαράκι μου είσαι ακόμα εδώ φιλενάδα;Τι λέει ο μπεμπάκος;πότε

θα μας κάνει εμφάνιση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μουυυυυυυυ καλως ηρθατε στο σπιτακι σας με το μπουμπουκακι σας!!!Οταν θα βρεις χρονο ,γιατι προεχει η μικρη βεβαια, να μας πεις την εμπειρια σου!!!Παλεψε το να την θηλασεις, μην τα παρατησεις!

Συμπεθερααααααααα εδω ειμαι καλε, εγω σε αφηνω μονη σου?ποτε!!! :ymparty::-B

Αχ μπραβο το Ηλιανακι μας, να σας ζησει κοριτσι μου και οτι περασες θα το ξεχασεις!(ετσι μου ειπαν οτι γινεται) :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε μαρακιιιιιιιιιιι αντε θα κανουμε υπομονη μεχρι την παρασκευη!! :lol:

αγγελικουλα μου εφοσον εχετε μεζονετα το παρκοκρεβατο θα σας ειναι πολυ χρησιμο

αναστασακοοοοοοοοοο φιλακιααα

νια τι νοστιμιες ειναι υατες???

ηλιαννα να σας ζησει το παλικαρι σας! οτι καλυτερο!

δωρα να σας ζησει η κουκλαρα! παντα γερη ευτυχισμενη κ καλοτυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...