Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΗ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΑ ΠΑΠΟΥΤΣΟΘΗΚΕΣ ΞΑΝΑΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΙΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΞΕΜΙΡΙΣΕΙ?ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΕΙ ΑΕΡΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Κ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΞΕΜΙΡΙΖΕΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΕΠΛΚΥΝΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙΑ ΚΛΠ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΦΑΓΑΚΙ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΠΕΤΡΩΜΑΤΑ Κ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΕΧΩ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ Κ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΛΕΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ?

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΟ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ!!!!ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΔΕΝ ΛΕΣ ΤΙΠΟΤΑ!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΣΥ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΕΣ :lol::lol::lol:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΓΑΛΕ ΑΛΜΥΡΑ ΠΑΤΑΚΙΑ ΚΡΑΚΕΡΑΚΙΑ Κ ΤΕΤΟΙΑ.ΠΙΠΙΛΕΣ ΠΗΡΑ ΜΟΝΟ ΣΙΛΙΚΟΝΗΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ.

ΝΙΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑ ΠΗΡΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΤΖΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΦΑΡΔΙΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΕΡΣΙΝΑ,ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΝΑ 2 ΜΟΝΟ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αχ μηλοπιτα...........μιαμ! να ερθω καμια βολτα προς βεροια μερια??? :mrgreen:

αγγελικουλα μου!!!!!! καλε μου λειπεις παρα πολυ!!!!!! πως κ πως περιμενω να σε διαβασω!!!

για θηλαστρο ξερω αυτα της μεντελα ειναι καλα, το σουινγκ ειδικα αλλα προσψπικη εμπειρια δεν εχω.. κ εγω θελω να παρω τωρα για τον μπεμπη

ελλαδα αθηνα θα μεινετε εεεεεεεεεεε??

μπραβο που παιρνει καλο βαρος ο μπεμπαρος! αχ σκετο λουκουμακι θα ειναι τωρα!!!!!

αντε να μπει κ η δωρα να μας πει τα νεα της!!!

μιριαμ να αφηνεις ανοιχτες τις πορτες της νουλαπας

εμενα οι συρταριερες εκαναν σχεδον μια βδομαδα να ξεμυρισουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατί ρε Βανεσάκι με αφήνεις ασχολίαστη;;;;;;;;;; :lol::lol::lol:

Αγγελικούλα σίριαλ ε;;;;;;;

Μια χαρά βάρος πήρε ο μπεμπούλης σου!!!! Μπράβο ρε φιλενάδα πολύ χαίρομαι!!!!

Είδες που αγχωνόσουν με τον θηλασμό...άρα μια χαρά τα καταφέρνεις!!!!!! ;);)

Αναστασάκι εγώ πήρα σιλικόνης πιπίλες!

Μύριαμ επέστρεψες και εσύ και οι δουλειές σου!!!!

Και εγώ με τα χειμωνιάτικα ασχολούμαι και τις ντουλάπες!

Όσο για τις συσπάσεις και τα πονάκια και να γεννήσεις...τι αγχώνεσαι;;;

Διανύεις την 38η εβδομάδα.... ;)

Μαράκι 2 εβδομάδων κιόλας!!!!!! Να τα εκατοστήσετε!!!!!! [smilie=occasion1.gif]

Κορίτσιαααα αν ξέχασα και εγώ μια φορά κάτι συγχωρέστε με…διάβασα και έγραψα και γρήγορα για να ετοιμαστώ να φύγω….. α!!!!!!! και δε γεννάω……..για να μην με ψάχνετε!!!!!! :)):)):)):))

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Ουφ, μάλλον θα πρέπει να πάω βόλτα στα μαγαζιά, για να αγοράσω και μερικά ρούχα για μένα... Ουφφφφ.......

Πριν ήρθε η μάνα μου και έφερε τις κουρτίνες του παιδικού! Πολύ ωραίες είναι! Αλλά μου έσπασε τα νεύρα με τη γκρίνια της, δυο κουρτίνες πήγε να κρεμάσει και δε σταματούσε τη γκρίνια. Τελικά τις κρέμασε ο άντρας μου ή τις κρέμασαν μαζί, δεν ξέρω, γιατί έφυγα!

Αγγελική, εμάς εδώ φυσάει αρκετά, τι κλιματιστικό, δεν έχω ανοίξει καν όλα τα παράθυρα, γιατί κρυώνω! Και ανεμιστήρα, ούτε που θυμάμαι από πότε έχω να βάλω!

Κι εμένα μου λείπει η Ελλάδα, από το Γενάρη έχω να πάω, και μάλλον το καλοκαίρι τώρα πια... :(

Αναστασία, αυτό με τις πιπίλες και τα δόντια νομίζω δεν ισχύει. Πάντως, γύρω στα δύο χρόνια, τρία το πολύ, πρέπει να κόψει το παιδί την πιπίλα. Εγώ πάντως δεν έπαιρνα πιπίλα, μόνο δάχτυλο!

Μαρία, να σας ζήσει το αγγελούδι!

Βανεσσάκι, κι εσείς με το παιδικό ασχολείστε ε; Κι εγώ θα ασχοληθώ, όταν επιτέλους το καθαρίσει ο άχρηστος. Σήμερα το σκούπισε, είχα μια ελπίδα ότι θα το σφουγγαρίσει κιόλας, αλλά μπααααα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι το ρωτας κι ολας οριστε να φας!!!Εγω μονο στις μουρουδιες εμεινα!κλαψ! :(

Μιριαμ πολυ φοβαμαι οτι και η δικη μου θα αργησει να ξεμυρισει και να δω ποτε θα πλενω μετα!Την εκανες με detol?ή με κατι αλλο?

Μαρακι θα σου κανω κομπο τις πλεξουδες!!!! :P

Αννα Μαρια δεν ξερεις πως οταν δινεις οδηγιες να σου κανουν δουλεια τα νευρα σου σπανε περισσοτερο? Σημερα ο δικος μου οτι και να του ζητησα το εκανε....περιεργο τι να θελει αραγε? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!!!!τι κανετε????? εγω ειμαι κομματια κ ακομα δεν εχω τελειωσει!.....

ξαπλωσα μια ωριτσα το μεσσημερι κ σηκωθηκα πριν καμια ωριτσα!!!!περιμενω να ξυπνησουν κ ο αντρας μου με την κορη μου για να κανω λιγο τα μαλλια μου (ε μην τους ξυπνησω απο το βουυυυυυυυυυυυυυυυυυ του πιστολακιου!!!) :lol::lol::lol::lol: αααα τα εβαψακιολας τα μαλλακια μου!

τωρα μου εχει μεινει ηλεκτρικη , σφουγγαρισμα κ το μπανιο να κανω κ τελος!!!! αααααα να κανω κ εγω το μποτε μου ξυρισμα κλπ.ουυυυυυυυυφφφφφ !!!!!

σε λιγο να παρω τηλ κ τον γιατρο να μου πει τι ωρα...

μαρακι μου περιμενουμε τα νεακια σου απο τον γιατρο!!!

βανεσσακι μου εχδεις κ το διαβασμα εσυ κοπελα μου!!!!υπομονη!! κοντευεις κ εσυ να κρατησεις το κοριτσακι σου αγκαλιτσα!!!

μαρακι μου γλυκο ανησυχουλης το βραδυ ηταν ο μικρουλης ε?? αχ το πουλακι μου!!!!! θα τα πουμε εμεις φιλεναδιτσα μου κ απο το τηλ!!!

αγγελικουλα μου τι καλα μεγαλωσε ο μπεμπουλακος!!!!πολυ ωραια!!!! αν σου πει τιποτα καμια ηλιθια πωλητρια να της την πεις...!!χαχα!!πολλα φιλακια φιλεναδα!!!!!

μυριαμακι μου δουλειες δουλειες δουλειες .... ε??!!!αχχχχ αυτες οι δουλειες ποτε δεν τελειωνουνε!!!! :roll::roll: δεν εχει ξεμυρισει ακομα η ντουλαπα ε???θυμαμαι κ εγω απο τη ντουλαπα του αγγελου πως εκανε καποιες μερες να ξεμυρισει!!!! φιλακια στην κοιλιτσα!!!!

θα τα πουμε αργοτερα κοριτσακια μου!!!!φιλακια πολλα σε ολες!!!!!!

συγχωρεστε με αν ξεχναω καποια!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Ηλιανακι σπαγκατο θα κανεις?Πως θα κανεις μποτε εκει κατω?εγω ουτε για πλακα δεν φτανω!!!

Πες μας τι θα σου πει ο γιατρουλης σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακιιιιιιιιιιι περιμενουμε νεα!!!!!!!

πω πω αναστασια πραγματικα σπαγκατο πρεπι να κανουμε εκει κατω! :lol::lol:

νια πως ειναι ο καλος σου?

αννα μαρια ασε κ μενα μου τη δινει η μανα μου σε κατι τετοια

εκατσα κ εκανα χτες τις ντουλαπες (ε μεχρι ποτε να περιμενω να ερθι να με βοηθησει) κ σημερα που της το λεω αρχισε να μουρμουραει κ κατεληξε ααα παω να δω, πως τα εφτιαξες :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω, καλα βγηκα στο μπαλκονι πριν λιγο να παρω απορρυπαντικο απο την ντουλαπα και εκανε ενα ΨΩΦΟΚΡΥΟ, καλε τι κρυος αερας ηταν αυτος? πολυ αποτομα μας τα γυρισε ο καιροοοοοοοοοος!

και τον μεγαλο τον ντυνω για το σχολειο και ολο μου γυρναει χωρις μπουφαν χωρις τιποτα.. να αρπαξει τιποτα να τρεχουμεε :?:?

φαγαμε κατα τις 6 και τον περιμενω σε κανα δυωρο να ξυπνησει να κανουμε και το μπανακι μας :D , εχει γινει η καλυτερη μας ωρα :)

προσπαθω βεβαια να εχουν πεσει στα κρεβατια τους τα μεγαλα για να εχουμε τον χρονο μας με το μπεμπεκι μεταα

ηλιαννακι και μαρια περιμενουμεεεεεεε τα νεα σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου!!!! Ηρθαμε και εμείς.....το μεσημεράκι κοιμήθηκα λιγάκι είχαμε και επισκεψεις μετά οπότε σας έχασα για λίγο ;) Marie αφού θελόμαστε :lol: φυσικά και έκλεισε!!!!!!!!! Τι κάνει ο γαμπρός μας??? κορίτσια μπουμπού θέλει να φάει θα σας αφήσω για λίγο!!!!!

Μαράκι ακόμη???????????????

Ηλιαννάκι με το καλό το νινί σου γλυκιά μου!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά και σε όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα ολα τελεια να πανε αυριο!

μαρακι σ αχχχ αυτα τα παιδια, δεν προσεχ3ει το παλικαρι σου ε

ελπιζω να μη σας κουβαλησει τθποτα απο το σχολειο

κ εδω ψοφο εχει!!! :D:D:D:D:D:D

αποστολια την καλυτρη συμπεθερα θα εχεις!

φιλακια στην κουκλα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΡΙΣΚΩ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΜΠΟΤΕ ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΩ ΕΓΩ ΧΡΙΣΗΜΟΠΟΙΩ ΚΑΘΡΕΦΤΗ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΙΧΙ :lol::lol::lol:

ΕΒΑΛΑ ΝΤΕΤΟΛ ΜΥΡΙΖΕΙ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΤΟ ΝΤΕΤΟΛ Κ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΜΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΞΥΛΟ,ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΤΙΝ ΕΧΩ ΑΝΟΙΧΤΗ Κ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ.ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΤΕΛΟΣ.Κ ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΟΛΥ.ΠΟΤΕ ΕΡΧΕΤΕ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΣΑΣ?

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μυριαμακιιιι γιατι δεν τα βαζεις σε μια αλλη ντουλαπα μεχρι λιγο να φυγει η μυρωδιααα? βεβαια ναι αμα δεν εχεις αλλο χωρο θα τα βαλεις αναγκαστηκα εκει :?

ρε λεναα με σκλαβωνειιιιιιιιιιιις δηλαδηηηηη :oops::oops::oops:

νανσυ ο γαμπρος σας μολις ξυπνησε και δεν κλαιει, ειναι με τον μπαμπα του, παω και εγω να τον κανουμε μπανακι, να φαμε και επανερχομαιιιιιιιιιιι.. φιλια σε ολες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΑΚΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΛΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ Κ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΣΕ ΑΥΤΙΝ.

ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑΚΟ Κ ΚΑΛΗ ΟΡΕΞΗ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανείς μυριακι μου πως πας δουλίτσεσ ε?? ολες τα ίδια κάνουμε χαχαχαχα δεν λέει να ξεμυρισει ε??? τι να κανείς ρε γαμωτο δεν μπορείς να βάλεις και τίποτα εκτός του ντετολ.... Καλα εγω έχω πάθει εκσαρτησει με αυτο το ντετολ παντού το βάζω απο το φαρμακείο λέω το ντετολ βέβαια όχι του σούπερ .........

Ρε κορίτσια τα καθησματακια για το αυτοκίνητο τα πλεινατε?? δεν ξέρω τι να κάνω όπως και με το καρότσι να τα βγάλω και να τα πλεινω η αφου θα βαζω επάνω πάνες βαμβακαρες να τα αφήσω έτσι .........εραψα 12 πάνες για τα καθησματακια και το καρότσι χαχαχαχαχα ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!

Εγώ το απόγευμα έφτιαξα πάλι γλυκό σταφύλι, γιατί αυτό που έφτιαξα το πήγα δώρο στο γυναικολόγο και το ελάχιστο που έμεινε, από το φετινό και από το περσινό, το φάγαμε! Οπότε, αφού είχαμε σταφύλι το οποίο προβλεπόταν να μείνει στο ψυγείο και να χαλάσει, έφτιαξα το γλυκάκι! Φαίνεται να πέτυχε, περάστε να σας κεράσω!

Ηλιάννα, με το καλό αύριο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ ξύρισμα πλέον κάνω δια της αφής! Δεν το κάνω και τέλεια, όμως, κόντρα και τέτοια, γιατί φοβάμαι μήπως γυρίσει καμιά τρίχα, όπως την είχα πατήσει παλιότερα και στο τσακ γλίτωσα την επέμβαση. Όταν θα πάω για γέννα θα το έχω μισοκάνει από μόνη μου, και το υπόλοιπο η νοσοκόμα. Η δουλειά της είναι, άλλωστε, θα το κάνει σίγουρα καλύτερα!

Εμένα η συρταριέρα δεν ξέρω αν μυρίζει. Εσάς τι μυρίζει δηλαδή; Ξύλο; Εμένα την καθάρισε η μάνα μου με ντετόλ και θα την περάσω κι εγώ με βρεγμένο βαμβάκι όταν θα βάλουμε τα ρούχα μέσα. Να δούμε πόοοοοοοοοτε θ' αρχίσουμε πλυσίματα.

Αύριο θα πάμε να πάρουμε το καρότσι, να ξεμπερδεύουμε μ' αυτήν την ιστορία! Μένει το μπανάκι και κάτι μικροπράγματα, θερμόμετρο, φυσιολογικό ορρό και τέτοια. Εσείς θερμόμετρο από πού πήρατε; Από μαγαζί με παιδικά ή από φαρμακείο;

Νία, κι εμένα μου έραψε η μάνα μου αρκετές πάνες αγκαλιάς, για κάθε χρήση! Δεν ξέρω πόσες, αλλά θα τις βάζω παντού! Καρότσι, καθισματάκι αυτοκινήτου και πορτ μπεμπέ, μάλλον θα τα πλύνω με βρεγμένο πανί, να φύγει η σκόνη τουλάχιστον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι παλι εδω, καναμε το μπανακι μας και μετα χαλαρωσαμε με χαμηλο φωτισμο και εφαγε το αγορι μου :D μετα απο ενα 20λεπτο ΞΕΡΟΣ, και θα περιμενω να ξαναξυπνησει και μετα θα κοιμηθωω :D

γλυκο σταφυλι δεν εχω φαει γενικα δεν ημουν πολυ των γλυκων του κουταλιου αλλα τωρα πια μαρεσουν.. το αγαπημενο μου βεβαια ειναι βυσσινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο το αγαπαω :D:D:D:D

εφτιαξα ενα τσαι και πινω, χαλαρωτικοο και ζεστουλιιι :D:D

νια τελεια η φωτογραφιαα, και ακοομη πιο τελεια η κοιλουμπιτσααααααα :D

α! τσακισα και μια λακτα αυτη που εχει και την βαφλα απο κατωωω, υποκαταστατο του σεξ δεν λενε οτι ειναι? εεεε ολοκληρο φορτηγο ετρωγαα τωρααα!

που ειστε σουσουραδεεες.. μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ?..!!! που εισαιιιιιιι?

ηλιαννακι μου εσυυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, Μαρία κι εγώ έχω έρωτα με το βύσσινο, αλλά δυστυχώς στην Κύπρο δεν έχει βύσσινα... :(

Πέρσι μου έφερε στο σχολείο μια συνάδελφος γλυκό βύσσινο που είχε φτιάξει η μάνα της, αλλά μόνο βύσσινο δεν ήταν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασεε ασε μαρεσει πολυυ σου λεω, δεν το χε κανει καλο εε? να σου στειλουμε εμεις ρρ ανα μαρια κανενα, στην οικογενεια δεν φτιαχνουμε, η μανα μου φτιαχνει και η πεθερα διαφορα άλλα, αλλά βυσσινο καμια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα! Όπως με τη μαρμελάδα φράουλα! Ήταν η μοναδική μαρμελάδα που μου άρεσε και η μάνα μου έκανε ό,τι μαρμελάδα μπορείς να φανταστείς και να μη φανταστείς, αλλά φράουλα ποτέ. Μέχρι που άρχισα εγώ να φτιάχνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μπηκα να πω μια καληνυχτα..αλλη μια δυσκολη μερα ελαβε τελος...εγω το καθησματακι αυτ/του το επλυνα γιατι ειναι παλιο και το ειχα κλειστο 4 σχεδον χρονια αλλα το καροτσι που το πηρα καινουργιο δεν το επλυνα..καλα αυτες τις πανες αγκαλιας αμα δεν μας την ζηταγαν στο νοσοκομειο δεν θα τις ηξερα..μιλαμε τις εχω καταβολευτει..καροτσι,καθησματακι,για οταν το παιρνουν οι αλλοι αγκαλια,για τον ηλιο,για τον θηλασμο να μην με βλεπουν,ενα σωρο χρησεις..Μαρια ακομαααα...Ηλιαννα μου με το καλο κοριτσι μου αυριο περιμενουμε νεα!!!ΑΑΑ Νοεμβρη θα κατεβω στη μανα μου για καμια βδομαδα ..αμα θα μπορεις και εσυ να βρεθουμε!!

φιλια σε οοοολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, όντως, εγώ παλιά διάβαζα ότι μπορεί κάποια να θηλάσει σε δημόσιο χώρο σκεπάζοντας το μωρό με μια πάνα, κι αναρωτιόμουν πώς γίνεται να σκεπάσεις το μωρό με την πλαστική πάνα!!!!!!!!!

Για τις πάνες αγκαλιάς μου είπαν κάποια κορίτσια από το μάμμυ και τις ήξερε και η μάνα μου! Να που φάνηκε και σε κάτι χρήσιμη! :P

Καληνύχτα και καλή ξεκούραση (λέμε τώρα!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...