Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Νια μου καλα ειναι η φραουλιτσα,χοροπηδαει με καθε ευκαιρια οσο δηλαδη ακομα εχει χωρο γιατι σε λιγο δεν θα χωραει!!! :D

Νασια μην το αποκλειεεις να γεννησεις πρωτη απο το Μαρακι ολα παιζονται!! :lol::lol:

Μαρακι στηριζομαι πανω σου να μου περιγραψεις την ανωδυνη γεννα σου!!χιχιχι

Κοριτσια το βραδυ θα ερθει ενας συναδελφος του αντρα μου και πινει ουισκι, τι να βγαλω μαζι με αυτο εκτος απο ξηρους καρπους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια το βραδυ θα ερθει ενας συναδελφος του αντρα μου και πινει ουισκι, τι να βγαλω μαζι με αυτο εκτος απο ξηρους καρπους?
Κατίνααααααααααααα σαλαμάκιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol: Πάρε κανένα κρακεράκι αλμυρό, πατατάκια...τέτοια πράγματα φιλενάδα!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ είμαι και εγώ κοριτσάκια...είχε ξυπνήσει η μικρή και ήθελε αγκαλίτσα :) τώρα κοιμήθηκε!!!!!

Κορίτσια όντως όσο ξέρεις ότι έχεις δίπλα το ζουζουνάκι σου δεν μπορείς να κομηθείς χωρίς να έχεις την έννοια του!!!!!!!

Νάσια μου ναι δόξα το θεό μέχρι στιγμής η κουκλίτσα μου είναι πολύ καλή....θα δούμε μεγαλώνοντας εαν συνεχίσει έτσι.....μακάρι!!!!!

Αναστασία συμφωνώ με την Νάσια πάρε κανένα αλμυρό, και μπορείς να φτιάξεις και κρύο πιάτο με αλλαντικά, τυριά και τέτοια!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λες ρε Νασιούλα να γεννήσεις πριν!!!!!!

Με το καλό να είναι και όποτε είναι!!!!!!!

Πονάκια ε;;;;;; εγώ πάλι όχι!!!!!!!!!!

Αναστασάκι μου εμένα με ουίσκι μου αρέσουν τα πατατάκια…..!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μια χαρά το σαλαμοκάσερο χαχαχαχα όπως επίσης και τα πατατάκια που λέει η Μαρία είναι πολύ ωραία!!!!!!!!!!!!!! Ο καιρός είναι χάλια δεν μου αρέσει με πιάνει καταθλιψη :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τον λατρεύω τον Χειμώνα!!!!!!!

Αλλά και τη βροχούλα με μέτρο!!!!!!! :lol:

Κρύοοοοοοοοοο.........καιρόςςςςς για δύο!!!!!!!!!! :lol: Και γιατί όχι και για τρεις!!!!!!!!! :lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα Μαράκι αν το δεις έτσι όντως!!!!!! κοίτα ο χειμώνας δεν με πειράζει, όχι ότι τρελένομαι, αλλά αυτό που με μελαγχωλεί είναι το φθινώπορο.....

Μαράκι φαντάζομαι περιμένεις πως και πως να πας στον γιατρό να δεις τι θα σου πει εεεε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μάγος είσαι;;;; σωστά φαντάζεσαι!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αλλά έτσι και αλλιώς η μέρα πλησιάζει!!!!!!!! :P

Η κούκλα σου τι κάνει;;; κοιμάται;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA KORITSAKIAAAAAAAAAA PWPWWWWWWWWWW TI VROXH RIXNEI KALE????????XAMOS!!!!!!!!!

O MPEMIS EYTYXWS KOIMITHIKE!!!!!!!!KATI EXEI PATHEI TWRA TELEYTAIA KAI KSYPNAEI STIS 5:30 POU TON TAIZW KAI META DEN LEEI NA KLEISEI MATI...KAI MEXRI TO EPOMENO GEYMA TOU DEN EXEI HSHXEIA KLAIEI KAI GRINIAZEI..PWPW TI PRAGMA KAI AYTO!!!!!!!

AGGELIKOULA MOU SE KATALAVAINW APOLYTA...LIGO YPOMONH KAI THA STRWSEI O MPEMPOULIS KAI EMENA ETSI EKANE STHN ARXH!!!!!!!MERA ME THN MERA VRISKEI TOUS RYTHMOUS TOU!!!!!!!

RE MARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA PALI EDW EISAI??????AMAN!!!!!!!!!!!ANTE NA GENISEIS KALE!!!!!!!!!!!!!!ME TETOIA VROXH SE VLEPW NA PHGAINEIS ME VARKOULA STO MEEYTIRIO...ALITHEIA SE POIO THA GENISEIS????????????DEN THYMAMAI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NIAKI MOU PERASTIKA STON ANTROULH SOU!!!!!!!!TI EPATHE STA KALA KATHOUMENA MWRE.... :oops::oops::oops: KAI SE EMAS EXTHES XAMOS GINOTAN POLY AERAS KAI TREXAME NA MAZEPSOUME TIS TENTES!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοιμάται η καλή μου τώρα όπου να ναι περιμένω να ξυπνήσει για μαμ!!!!!!!

Υπομονή λίγες ώρες έμειναν και θα μάθεις πως πας...και όπως λες έφτασες στο τέλος όπως και να χει σε λιγες μέρες θα έχεις αγκαλιά το γλυκούλι αγοράκι σου :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kataklhsmws kale ti einai ayto o pragma?????alla moy aresei apla tha hthela na einai kai o antroylis moy edw na apolamvanoyme mazi thn broxoyla kai ta koynimata twn mwrwn mas xixixixixi allaaaaaaaaaaa h atimh h doyleia den mporei na perimenei dysthxws..........

anastasaki moy salamakia tyrakia kai patatakia mia xara ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Βλέπω όλο το παρεάκι εδώ ΧΩΡΙΣ απουσίες (Μαρία, για σένα το λέω!!!).

Αναστασία, συμφωνώ με τα κορίτσια για τα αλμυρά. Και τα αποξηραμένα φρούτα είναι μια καλή ιδέα.

Εμάς εδώ καλοκαίρι ακόμα, απλά φυσάει λίγο. Ενώ λέγανε για "βουτιά του υδράργυρου" μπλα μπλα, πρέπει να έχουμε περίπου 25-28 βαθμούς και ήλιο! Καλά, εμάς εδώ η μετεωρολογική υπηρεσία είναι για τα πανηγύρια. Πέρσι μες στον Οκτώβριο είχαμε βγει με ένα φιλικό ζευγάρι και μαζί ήταν και η αδελφή της κοπέλας που δουλεύει στη μετεωρολογική υπηρεσία. Μας λέει, λοιπόν, ότι θα έχουμε ακραία καιρικά φαινόμενα, να μαζέψουμε ό,τι έχουμε στις βεράντες γιατί θα τα πάρει ο αέρας και θα τα ψάχνουμε, και γενικά, να κλειστούμε στο σπίτι, γιατί προβλέπεται θεομηνία. Ε, λοιπόν, εννοείται ότι δεν έγινε τίποτα απολύτως! Κι άλλες φορές μας έχουν πει παρόμοια και τίποτα δεν έγινε! Αφήστε που τη βροχή το χειμώνα και τη ζέστη το καλοκαίρι, τα θεωρούν "ακραία καιρικά φαινόμενα". Δηλαδή, πότε θα έπρεπε να βρέχει και πότε να έχει ζέστη;

Σήμερα εμείς τρώμε κολοκάσι (είδος βολβού) με χοιρινό κρέας και σέλινο γιαχνί, που τα έκανε η μάνα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalws thn anna maria ti kaneis koritsaki moy o antrikos soy ???????

anastasia moy egw exw parei kai apo tis dyo kai oti krathsoyn kai vevaia exw parei para para polles xaxaxaxa moy aresoyn poly h pipiles............ :P:P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ σιλικόνη. Μόνο τρεις πήρα, να δούμε αν θα τις χρειαστούμε πρώτα.

Νία, εμένα οι πιπίλες δε μ' αρέσουν, σαν εξωγήινοι μου φαίνονται τα μωρά μ' αυτές! Αλλά είναι και φυσική ανάγκη τους, αυτό το πιπίλισμα! Φυσικά, υπάρχουν και μωρά που δεν τις θέλουν καθόλου, και είτε δεν πιπιλάνε τίποτα, είτε κάνουν πιπίλα το στήθος της μαμάς ή το δάχτυλό τους.

Ο Αντρίκος καλά, κλωτσάει, δεν κάνει κι άλλη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια είχα πάρει και τις δύο αλλά τελικά αυτές από καοτσούκ μου μυριζαν παρά το πλύσιμο και την αποστείρωση, λαστιχίλα :? και έτσι τώρα χρησιμοποιώ μόνο από σιλικόνη και για τις πιπίλες και για τις θηλές του μπιμπερό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα Αννα-Μαρία μου αρέσουν πάρα πολύ τα μωρά με πιπίλα!!!!!!! χαχαχαχα σαν εξωγήινοι σου φαίνονται εεε??? αχαχαχ η αλήθεια είανι ότι παίρνουν παράξεν ηφατσούλα αλλα πολύ μου αρέσει :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να'μαι κ παλι κοριτσακια μου!!!κανω ενα διαλλειματακι τωρα!!περιμενω να ανεβει πανω η μαμα μου (οποτε το θυμηθει... :roll: ) γι :roll: να φτιαξει τη ντουλαπα της αννας μαριας τα ρουχα της γιατι τα εχει ανακατεψει κ τα εχει κανει σκατα!!!

νασιουλα μου τι κανεις???? πως εισαι καλη μου φιλεναδα?πονας???αχχχ σου ελειψε η ταλιμπανιτσα σου???

ειδες λιγο να φυγουνε κ μας λειπουνε τα σκατουλια μας!!!!!

σε ευχαριστω πολυ φιλεναδιτσα μου!!!!!

αναστασια μου κ εγω σιλικονης πιπιλες εχω παρει, ειναι καλυτερες απο τις καουτσουκ!!!!

αυτα που σου ειπαν τα κοριτσια μια χαρα θα ειναι για το βραδακι!! ;)

μαρακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ουυυυουυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!ακομα εδω ε??? ε εγω δεν σε ξαναρωταω, αμα δω πως δεν εχεις μπει τοτε μονο θα καταλαβω οτι γεννησες!!!! :lol::lol::lol::lol:;);)

νιακι μου τι κανεις?????ο αντρουλης σου ποναει ε???

χριστινα μου ανησυχος ειναι ο μικρουλης??!!! δωστου ενα φιλακι!!!! ;)

αννα μαρια εκει μια χαρα ο καιρος ε??? ο αντρικος τι κανει??

νανσυ μου ναι ετσι η καουτσουκ δεν ειναι κ τοσο καλες!!!!δωσε φιλακι στη ζουζουνιτσα σου

πω πω κοριτσια κρυωσε πολυ ο καιρος κ τι βροχα ειναι αυτη..!!!!!!χουχουλιαρικος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Άννα Μαρία με τις ατάκες της!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Γεια σου Ηλιάννα μου!!!!

Σε λιγο πάω να χαλαρώσω λιγο γιατί δεν έχω κοιμηθεί....ετσι να ισιώσω λίγο!!!!!

Τελείωσες τις δουλειές σου;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

αννα μαρια εγω εχω ενα τζην εγκυμοσυνης που ειχα παρει το καλοκαιρι.. μετα απο οταν ημουν εγκυος στον ανασταση (γεννησα μαρτη) εχω να κοτλε παντελονι, 2 μπλουζες εγκυμοσυνης αυτα. μετα εχω 2 φορεματα που ειναι φαρδια.. δε θα αγορασω τιποτα αλλο

μαρακιιιιιιιιιιιι αντε αντε μακαρι να τελειωνεις!!!!! να κανουμε να σε διαβασουμε 3-4 μερουλες!!

αχ κ εδω βρεχει! τελεια ειναι!!!!!

εμεις σημερα θα φαμε μοσχαρακι γιουβετσακι! μιαμ μιαμ!

αχ για τον υπνο που λετε... εγω πολυ καιρο να κοιμηθω σαν ανθρωπος...

δε με πιανει υπνος γιατι δε βολευομαι εχω κ τον ανασταση που ξυπναει τα βραδια κ ερχεται να κοιμηθει μαζι μας.. κ ολο μαγκαλιαζει κ με φιλαει, μονο πανω μου δεν κοιμαται

να δω πως θα κοιμομαστε οταν θα ερθει το νινι..

πιπιλες δεν εχω παρει ακομα, λεω να παρω μονο 2. αν κ δε θελω να τις χρησιμοποιησω, αλλα θα δουμε

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακουσαμε κι αυτο που λενε οτι με την πιπιλα στραβωνουν τα δοντια....κι εγω επαιρνα μικρη και μια χαρα δοντια εβγαλα!!!

Γιουβετσι εεεε Λενακι?....εγω εκανα μηλοπιτα να εχω κι ενα γλυκακι να κερασω,γιατι θα ερθει μετα της συζυγου ο κυριος!Μου εφυγαν οι μυτες!!!

Μαρακι πανε ισωσου γιατι το βραδυ θα πας πακετο για γεννα ,να εισαι ξεκουραστη!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το στησατε το πηγαδακι απο νωρις νωρις σημεραα εε?!

καλα εμενα χθες με πεταγε το ιντερνετ, σε συνδιασμο με το μαμμυ που μου κολλαγε και δεν μπορουσα να δημοσιευσω τιποτα..

Σημερα κλεισαμε 2 ολοκληρες βδομααααααααααααααδες, με το αγγελουδι μαααααααας :D:D:D:D

νανσυ δεν ξερω που εμεινε το προξενιο, εγω εγραφα αλλα μαλλον δεν δημοσιευοντουσταν.. αλλα αφου σας θελουμε και μας θελετε, κλεισαμεεε? :lol::lol:

αναστασια καλα να περασετε σημερα, ετσι βγαλε κανενα πατατακι εκει να τα 'φχαριστηθουνε.. :D

εγω πηρα και απο τις δυο πιπιλες, και εμεις σιλικονη κρατισαμε..

χθες βραδυ μετα το γευμα μας στις 12 ξυπνησε κατα τις 4μιση και και μετα 8.. αλλα ειχε μια γκρινια, και που τον ταισα συνεχισε, γκρινια σας λεεεεεεεεω.. ρε το ματιασα το παιδιι μου..

μαρακι τι ειπες κανει κρυο καιρος για δυοο? εγω ξερω το αλλο, "κρυο, καιρος για τριοοοοοοοο"

:lol::lol::lol::lol:

νανσυ μου τι κανειιιιιις? :D

ηλιαννακιιιιιιιιιιιιιι τελευταια μερα, αυριο θα εχεις τον χρηστακι αγκαλιιιιιιιιιιιιιααααααααααα :D:D:D:D:D:D τι τελειαα! θα μιλησουμεε εμεις :D

πολλα πολλααααααααααααααα φιλακια σε ολα τα κοριτσιαα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου!!!!πριν λιγο τελειωσα διαβασμα και τωρα σας διαβασα!!!

για τη μαρια απλα no comment!!

ηλιανακι καταλαβαινω ποσο πολυ ανυπομονεις!!!εδω εχω αρχισει κι εγω κ δεν κρατιεμαι να την παρω στην αγκαλια μου!!!κοριτσια σιγα σιγα εχω αρχισει και καταλαβαινω γιατι λενε καλη λευτερια!!!ωρες ωρες δε μπορω ουτε να υπαρξω!!!! :lol::lol::lol: ποναει η μεση, η κοιλια, η μικρη με κλωτσαει στα πλευρα ,στο στομαχι, στους πνευμονες!!!δε μπορω να αναπνευσω, να κοιμηθω, να περπατησω......

αλλα δεν πειραζει!!!τα υπομενουμε ολα για τα μωρακια μας!!!

νιακι, περαστικα στον αντρουλη σου και περιμενουμε φωτο απο το δωματιο!!!εμας αυριο θα ερθει η μαμα που να ολοκληρωσουμε τη διακοσμηση!!!!

κοριτσια εγω πηρα θηλες και των 2 ειδων και οποια με βολεψει.απ'οτι εχω διαβασει παντως,οι σιλικονης ειναι για τα νεογεννητα γιατι οταν βγαζουν δοντια αργοτερα τις σκιζουν!!!

χαλια καιρος!!!!!με μελαγχολει!!!!ειμαι ανοιξιατικος-καλοκαιρινος τυπος!!!

τι αλλα νεα???

εγω θελω να αρχισω να ψαχνω λιγο για την επισκληρηδιο και τον τοκετο, να ξερω περιπου τι με περιμενει!!! :roll::roll:

φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου τι κανετε?

Μπηκα να δω αν ειναι εδω το μαρακι 12 ..σιριαλ καταντησε πια..αντε ρε συ κοπελια να γεννησεις..

Εμεις σημερα πηγαμε παιδιατρο και στο κεντρο προληπτικης παιδιατρικης για να ελεγξουν τα αυτακια μας..αα, ζυγιστικαμε κι εφτασε τα τρια κιλα το πουλακι μου..εΙμαι πολυ χαρουμενη γιατι ξεπερασαμε γρηγορα ο βαρος γεννησης και πηρε ικανοποιητικο βαρος για μητρικο θηλασμο ειπε η παιδιατρος..

Το απογευμα θα παω για θηλαστρο..θα παμε στα mothercare..αν με εκνευρισει καμια ηλιθια πωλητρια θα γινει χαμος..

Τι θηλαστρο λετε να παρω?αξιζει να επενδυσω σε κατι καλο?βασικα μια φορα την ημερα θελω να το χρησιμοποιω..

Βρεχει εκει,ε?αχ..νοσταλγω και την βροχη αλλα και την ελλαδα..τα χριστουγεννα θα ερθουμε,πρωτη φορα που λειπω τοσο καιρο..εδω κανει πολυ ζεστη..εβαλα και το κληματιστικο στους 29 βαθμους να φανταστειτε γιατι δυσανασχετει κι ο μικρος..

Για τις πιπιλες κι εμεις σιλικονη πηραμε αλλα τελικα δεν δεχεται πιπιλα ο μικρος..

Ηλιαννακι μου, τετοια ωρα αυριο τα κρατας τον χρηστακο αγκαλιτσα..με το καλο ευχομαι φιλεναδα..ολα να πανε καλα και το μωρακι σου να ειναι γερο και καλοτυχο..

Αναστασακι μου, τι κανει η φραουλιτσα?

Λενακι μου, πολυ ζηλευω(με την καλη εννοια) οταν περιγραφεις σκηνες με τον ανασταση..αυτο το παιδι το εχω μεσα στην καρδια μου μονο και μονο απο τις φωτο που εχω δει..

Νια μου, τι κανουν τα μικρα σου?η λαουρα (σωστα θυμαμαι το ονομα?) ?

Αννα μαρια,τι κανει ο αντρικος σου?

Δωρακι μου γλυκο, σε σκεφτομαστε..περιμενουμε νεα απο σενα και την κουκλιτσα μας..

Βανεσσαακι, μυριαμ, μικακι μου, μαρια σαραντ, νασιουκο ( δεν σε αποκαλει κανενας αλλος ετσι φανταζομαι), νανσυ, χριστινακι, ευη, και συγνωμη αν ξεχναω καμια μανουλα ..τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Λυπάμαι κορίτσι μου. Για να έρθει περιοδος και να μην προχωρησει σημαινει πως δεν θα ηταν βιωσιμη ετσι κι αλλιως. Καλυτερα ετσι! Και την επομενη φορα να είναι ολα οπως πρεπει 🫶🌻 Καπου ειχα διαβασει πως καλυτερα να νην μπαινουμε στη διαδικασια να κανουμε τεστ πριν την καθυστερηση, δηλαδη οσο πιο αργα τοσο το καλυτερο γιατι πολλες φορες μπορει να γινει συλληψη και να μην προχωρησει. Αν ομως δεν εχει προηγηθει τεστ και απλως καθυστερησει 1-2 μερες η περιοδος δεν ξερεις αν εγινε συλληψη η οχι. Για το ψυχολογικο κομματι το ελεγε.   Όπως και να χει εσυ να εισαι καλα τωρα και με το καλο την επομενη φορα 🙏🏼  
    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...