Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!

μην αγχωνεστε για τις επισκεψεις κ μη σκεφτεστε τι κανει η μια κ η αλλη, μετα τη γεννα η καθεμια ιναι σε τελειως διαφορετικη ψυχολογια.. θα κανετε οπως νιωθετε, δε θα καταπιεζεστε!!

αν δε θελετε να ακουμπησει κανεις το μωρο, δε θα το ακουμπησει, τελος!!!

εχουν ολο τον καιρο μπροστα τους να το παιξουν κ να το χαρουν, οταν ειναι λεχουδι τους πιανει ολους ο καημος..

αγγελικουλα εμπλεξες κοριτσακι μου μου φαινεται.. αλλα τα πας μια χαρα!!

πονας ακομα? πως νιωθεις??

εγω κοριτσια στον ανασταση δεν ειχα κανει τη γραμμη κ ουτε τωρα την εχω..

εχω ομως μπολικες ραγαδες!

πω πω ευη τι σπασιμο κ αυτο να σου χτυπανε την πορτα οποτεε ναναι!

μικι κ εμεις λεγαμε να μη μαθουμε το φυλλο αλλα ο αντρας μου επεμενε γιατι ημουν σιγουρη οτι ειναι κοριτσι.. κ οταν τελικα μας ειπαν οτι ιναι αγορι πατησα τα κλαμματα.. παλι καλα, δεν ξερω πως θα αντιδρουσα την ωρα της γεννας

αννα μαρια κ σε εμας πολλοι συγγενεις το εχουν αυτο, οι μικροι λενε πανε στους μεγαλους1

τι νοοτροπια ηλιθια κ αυτη.. εμεις απλα δεν παμε σε κανεναν.. κ ας μουρμουρανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσια!Εδω ειναι ο φυλακας τι φοβαστε?6.30 σηκωθηκα....μηπως ετσι παθαινεις στον 8ο?Φευγει ο υπνος?Βασικα ενα αγχος απο χθες με το σαχαρο το εχω επειδη ανεβηκε λογο του σουβλακιου....τερμα ειπαμε γιατι θα μου γινει συνηθεια μετα .Και ζυγιστηκα κι ολας τωρα το πρωι και με εδειχνε και πανω η ζυγαρια!

Τι μαγειρευουμε σημερα?Κανενα λαχανικο?

Ηλιανακι μου, αντε βρε κοριτσι μου κι εσυ να παιρνεις σειρα,δεν εμεινε τιποτα....μεχρι να πεις τουρτα σοκολατα θα εχεις γεννησει!! :lol::lol:

Το Δωρακι μας την Παρασκευη....σαν τρενακι εισαστε καλε η μια πισω απο την αλλη.Ας βαλουμε και το Μαρακι την Κυριακη να ειναι δικαια η μοιρασια!! ;)

Λενακι τα ειχα κι εγω αυτα στην αρχη εδω στο Μακροχωρι γιατι εχουν αλλη αντιληψη στα χωρια, μεσημερι και βραδυ δεν ξερουν τι ειναι,πανε και χτυπανε τις πορτες οτι ωρα τους καταιβει στο μυαλο!Αλλα τα εκοψα αυτα απο νωρις, ευτυχως δηλαδη δεν μου ειπε και ο αντρας κατι και την ψιλογλιτωσα.Μονο τα πεθερικα το κανουν αλλα και τι να πεις εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααα σε όλες!!!!!!!

Αναστασία μου εδώ είμαι ακόμα εγώ........!!!!!

Περιμένω να γεννήσει η Δώρα την Παρασκευή, μετά το Ηλιαννάκι μας τη Τρίτη και ίσως έρθει και η σειρά μου!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Μου αρέσει που με σκέφτεσαι και με βάζεις και μένα στο πρόγραμμα των γεννήσεων μέσα στη βδομάδα :lol:

Μην αγχώνεσαι, την έκανες την ατασθαλία σου οκ, τώρα προσοχή και όλα καλά! ;)

Ηλιαννάκι μου Τρίτη ε;;;

Άντε κοριτσάκι μου να πάρεις αγκαλίτσα το γιόκα σου!!!!!!

Μετράς αντίστροφα, με ένα πόνο αγάπη μου!!!!!!!

Αχ, νιώθω τόσο περίεργα όταν σας ακούω να ανακοινώνετε ότι έρχετε η ώρα σας...λες και σας ξέρω!!!!!

Πολύ συγκίνηση!!!!!

Κοριτσάκι μου να είναι γερό και εσύ επίσης!!!!!!

Γειά σου Άννα Μαρία μου!!!!!!!

Πώς είσαι;;;

Τι έγινε οι ζωγραφιές σας τελειώσαν;;;

Ούτε εγώ θέλω κανέναν στο θάλαμο των ωδινων εκτός βέβαια από τον άντρα μου,,,,φαντάζεσαι από πάνω σου το καθένα να λεει τα δικά του και να πρήζουν και το προσωπικό που θα κάνει τη δουλειά του, άσε που σε μας απαγορεύεται...ΕΥΤΥΧΩΣ!

Λενάκι γλυκό τι κάνει ο Αναστασάκος σου;;;;

Νιάκι μου που είσαι διδυμομανούλα;;;;;;;;;;;

Μικάκι μου καλημερούδια!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φουσκιτσες...........

καλημερα μαρακι εδω ειμαιιιιιιιιιιι εκανα μια μουσταλευρια πρωι πρωι χαχαχαχα.......μοσχοβολαει το σπιτι απο το καβουρδισμενο σουσαμακι χιχιχιιχιχι.....

αναστασακι μου καλη μεραααααααααα....την εκανεσ εχτες ε??????? καλα δεν πειραζει τωρα ομωσ ΠΡΟΣΟΧΗ..........

Ηλιανακιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυ γλυκο εφτασε και εσενα η μεγαλη μερα κοριτσακι μου ολα καλα θα πανε και ουτε εβδομαδα θα εχει αγκαλιτσα τον χρηστακο σου......

αννα μαρια τι γινετε η ζωγραφια?????????

καλε η μυριαμ που ειναιιιιιι??????????? ΟΕΟ

λυδιακι μου καλο τι κανεισ εχεισ την αγωνια σου με το φυλο ε?????????

φιλακια σε ολεσ κοριτσακια μου .............

εμεισ σημερα παμε για το καροτσι μαλλον γιατι μασ ετυχε ενα ασχημο γεγονοσ χασαμε την μαμα του κουμπαρου μου και ετσι στισ 4 εχουμε ξερετε να μην το γραφω μακρια απο εδω........και ειναι ξυλοκαστρο οποτε θα δουμε τι ωρα θα ερθει ο αντρασ μου να παμε............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου εννοειται πως σε βαζω κι εσενα στο προγραμμα και πες στο και στον μπεμπη σου γιατι ηρθε η ωρα να βγει! :D

Νια μου θα σου βγαλω τις κοτσιδες.... :evil: εσυ τι δουλεια εχεις να πας σε τετοια?Για κατσε στα αυγα σου τα 2!!!!Αντε τωρα με κανεις και σε μαλωνω!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα ξεχασα να σασ πω οτι σημερα βαση τισ ημερομινιασ μπενω στον 8 μηνααααααααα........αχ τι τελεια που περναει ο καιροσσσ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μην στεναχωριεσαι που σε μαλωσα,απο αγαπη το εκανα!!!

Ζητωωωωωωωωωω μπηκες κι εσυ στον 8ο.Ολα πανε καλα δοξα το Θεο για ολες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου συγγνώμη αλλά θα συμφωνήσω με την Αναστασία!!!!!!!

Άποψή μου να μη πας εσύ κοριτσάκι μου, και σε μας είχε τύχει, και πήγε μόνος ο αντρούλης μου, δε ξέρεις πώς θα επηρεάσει εσένα και τα ζουζουνάκια σου!!!!

Άσε που στην κατάστασή σου δε θα σε παρεξηγήσει και κανείς!!!!!!!!Πάνω από όλα τα μωρά σου!!!!

Δε σου κάνω κουμάντο απλά μια φιλική συμβουλή!!!!! ;)

Αναστασία μου γλυκιά με το φραουλοπαιδάκι σου!!!!!!!! :D

Του έδωσα του μπέμπη το μήνυμά σου!!!!!!!!

Απλά κουνήθηκε!!!!!!! :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μου...;)....

Ηλιαννάκι μου έφτασε και η ώρα του Χρηστάκου....!!...πωπω......όντως έχουμε σωρεία γεννήσεων...χιχιχι.....τί ωραία.....προηγείται βέβαια η Δωρούλα μας, μετά εσύ και μετά το Μαράκι μας εκτος απροόπτου βέβαια.....διότι μπορεί να μας κάνει την έκπληξη και να βγει γρηγορότερα από όλα τα άλλα μωράκια.......ακούς Μαράκι μου?...:)...

Νιάκι μου και εγώ λέω να αποφύγεις και να μην πας.....θα επηρεαστείς ψυχολογικά μωρέ....για αυτό το λέμε.....να μην αναστατωθούν τα μικράκια σου....;)...όσο για μένα και το μπεμπεδάκι μου....:)....χιχι.....το μωράκι μου θα βγει με διχασμένη προσωπικότητα.....χιχιχι... :lol::lol::lol::lol: ....τη μια λέω κοριτσάκι μου και την άλλη αγοράκι μου....χαχα....χαμός...;)

Αναστασάκι μου καλά έκανες και έφαγες χθες το σουβλάκι......απλά σήμερα θα πρέπει λιγάκι να προσέξεις καλή μου....όλα θα είναι μια χαρούλα και για σένα και για την φραουλίτσα σου....ίσα ίσα θα έγλειφε και τα δαχτυλάκια της από την νοστιμιά το κοριτσάκι σου..;)

Άννα Μαρία μου αγωνιάς και εσύ κοριτσάρα μου για το φύλο του μπεμπέκ μου εεε....??...αχχχ.....λίγο έμεινε μέχρι να το δούμε το μικράκι μας...;)

Λενάκι μου....:).....πολλά γλυκά φιλάκια στην κοιλίτσα και σε σένα..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου μπήκες στον 8ο έλα ρε μπράβο!!!!!!!!!!!!

Πώς περνάσει έτσι ο καιρός;;; :shock:

Μονο ο δικός μου νιώθω ότι έχει κολλήσει!!!!! :lol:

Αχ συγγνώμη αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα, εγώ το είπα με όλη μου την καρδιά, για να μην πας και γίνει και τίποτα...αλλά αφού δε θα πας θα μείνουμε ήσυχες!!!!!!!!

Σε ακούωωωωωωωωωω μικάκι μου γλυκό!!!!!!

Πάντα με ενθαρρύνεις!!!!!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ!!!!!!!!

Λες να κάνω την έκπληξη και να περάσω πρώτη;;;; :lol::lol::lol:

Όπως και να έχει πλησιάζει η μεγάλη μέρα και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό!!!!!!!!!

Εσείς όμως θα παθετε και την μεγαλύτερη έκπληξη με την ανακοίνωση...να σας ζήσει η κόρη ή να σας ζήσει ο γιος;;;;;;;;; ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: ...Μαράκι μουυυ......χιχι....αυτό ακριβώς μου έλεγε προχθές ο αντρούλης μου.....για εμάς θα είναι διπλή έκπληξη....πρώτον να δούμε φατσούλα και δεύτερον να ακούσουμε το φύλο...χαχα.....μιλάμε για πολύ τρέλαααααααααααααα..... :lol::lol::lol::lol:

Κοίταξε να πάρει πρώτος την σκυτάλη ο γιόκας σου και να μας πει "τζαααααααααα"......ήρθα γρηγορότερα από ότι με περιμένατε....:).....φαντάζεσαιιιιι???...πώπω.....τί τέλεια θα είναι κουκλίτσα μου...;).....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΧΑΛΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΜΕΤΟ ΜΕ ΠΟΝΑΕΡΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΙΚΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ Κ ΣΙΔΗΡΟ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΑΛΛΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΑ Κ ΜΑΘΗΜΑ ΑΝΩΔΥΝΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ Κ ΑΠΕΡΓΟΥΝ Κ ΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ.ΤΟΙ ΑΤΥΧΙΑ ΠΟΙΑ Κ ΑΥΤΗ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ.ΧΘΕΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΗΡΘΕ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΜΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.....ΧΘΕΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΙΧΑ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΝΑΙ!!!!!!ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΦΑΓΕΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙ ΧΘΕΣ ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΟΣΕΧΕ!!!!!!ΑΝΤΕ 5 ΜΕΡΕΣ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΤΑ ΣΑΣ!!!!!ΕΜΕΝΑ ΗΡΘΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΝΤΟΥΛΑΠΑ!!!!!1

ΝΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΝ ΠΑΣ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΕΙΣ.ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ.ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΙ?Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΓΑΜΠΡΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΜΕ ΧΙΧΙ!!!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ Κ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑΣ Κ ΜΕΝΑ ΜΕ ΑΝΧΩΝΕΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.....ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΒΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΧΑΛΙΑ.ΕΝΑ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΑΝΕΙΑ ΚΛΠ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Η ΑΝΤΡΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδες μου, τι κανετε?

Ετοιμαζεστε για γεννητουρια διαβαζω..

Ηλιαννακι, να πανε ολα καλα ευχομαι και την τριτη να παρεις τον χριστακο στην αγκαλιτσα σου..

Μαρακι12, αντε να γεννησεις κι εσυ..κοντευεις να μπεις στον δεκατο πια..εγω πιστευω πως θα γεννησεις τις επομενες τρεις μερες..

Αχ εγω ειμαι πολυ πτωμα..χθες ηταν ανυσηχος παλι ο μικρος..θηλασαμε με τις ωρες παλι και δεν ελεγε να κοιμηθει..με το που τον εβαζα στην καλαθθουνα εκλαιγε κι εβαζε τα χερια του στο στομα..μεχρι και πιπιλα αποφασισαμε να του βαλουμε και την πεταξε..12+ κοιμηθηκε, ξυπνησε 4+, ξανακοιμηθηκε στις 6 και στις δεκα και κατι μετα βιας τον ξυπνησα για να θηλασει..τωρα παλι δυσκολευτηκε για να κανει νανι..αχ θεε μου..

Νια, αννα μαρια, ευη, μικακι, αναστασακι, βανεσσακι, λενα..χριστινακι,μυριαμακι..και ολα τα εις -ακι φιλακια πολλα...παω να κανω ενα ντουσακι και μετα νανακια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Για όσες αγωνιούν για τη ζωγραφιά (:P), έρχεται τώρα η μάνα μου να την τελειώσουμε!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!

Σε κηδείες εγώ πήγα σε δύο τώρα στην εγκυμοσύνη. Ήταν και οι δύο κηδείες γιαγιάδων, έτσι δεν ήταν τραγικές, αλλά γαλήνιες κηδείες. Στη μία, μαλιστα, ενώ δεν πήγα να δώσω τον τελευταίο ασπασμό, μετά άνοιξαν το φέρετρο και είδα και το κεφάλι της γιαγιάς. Αλλά μες στη ζωή είναι όλα.

Μύριαμ, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ήρθε η ντουλάπα!!!!!!!!!!!!!!!! Φαντάζομαι θα άναψες κανένα κερί, καμιά λαμπάδα, θα έκανες καμιά φανουρόπιτα που σου φανερώθηκε επιτέλους η ντουλάπα!!!

Λυδία, εγώ δε θα άντεχα με τίποτα να μη μάθω φύλο! Φαντάζεσαι να ήμουν σίγουρη ότι είναι αγόρι και να μου έβγαινε καμιά δεσποινίς; Χαχα! Κι εμείς τα ρουχαλάκια ουδέτερα τα πήραμε, εκτός απ' αυτά που μου έφερε ο αδελφός μου και είναι όλα γαλάζια!!! Κάποια άλλα αξεσουάρ, αν είχε μόνο γαλάζιο και ροζ, παίρναμε το γαλάζιο, αλλά πιστεύω ότι και κορίτσι να είχα, πάλι γαλάζια θα τα έπαιρνα.

Μαράκι, ακόμα εδώ ε; :P

Σήμερα εμάς το μενού έχει φασολάδα, γιάμι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυδία μου θα είναι όντως διπλή χαρά για εσάς και μεγάλη έκπληξη.....σου λεω και εμείς το θέλαμε αλλά έλα που φάνηκε από νωρίς!!!!!!!

Άσε που νιώθω ότι μόλις με πιάσουν οι πόνοι.........θα κατουρηθώ από τη χαρά μου γιατί δε θα το περιμένω!!!!!!!! :lol::lol:

Πάντως εσένα θα σε προλάβωωωωωωω :lol::lol::lol: χα χα χα

Μυριαμ μου!!!!! μου έλειψες βρε!!!!

Είχες επισκέψεις κατάλαβα....

Με γεια την ντουλάπα!!!!!!! Άντε να γεμίσει μωρουδιακάααααααα!!!!!!!!

Το μεσημεράκι να ξεκουραστείς!

Αγγελικούλα μου που είσαι;;;

Με τον γιο σου θα μου πεις!!!!!!!!!

Μου έλειψες...είμασταν και πολύ κοντα, αλλά με πέρασεςςςςςς με διαφορά!!!!!!

Λες τις επόμενες 3 μέρες;;;;;; :shock: τώρα πια ......... περιμένωωωω!!!!! έχω χαλαρώσει...το πήρα απόφαση ότι θα πάω μέχρι τέλος!!!!!

Γλυκιά κούραση ο μικρός σου!!!!! Να μου φιλήσεις τα πατουσάκια του!!!!!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ.... όταν σπάσαν τα νερά....γενικά πως ήταν ...αν θες κάνε μια περιγραφή αν έχεις χρόνο!!!!!!!!!!!!!

φιλάκιαααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα Μαρία μου καλημερούδιαααααααα!!!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι ρωτούσα τι έκανες με το δωματιο....άντε καλή συνέχεια!!!!!!

Ανανέωσες την άδειά σου;;;; Αν θυμάμαι καλά κάπου τώρα τελειώνει.... :?

Φασολάδα, μου αρέσει πάρα πάρα πολύ, αλλά τωρα χωρίς αλάτι με ΤΙΠΟΤΑ, άσε που σκέφτομαι και το έντερο....φαντάζεσαι να φάω να με πιάσουν πόνοι,,,,, ωωωωωωωωωωω ρεεεεεεεεεε γλέντιαααααααα δε θα μείνει κανείς να με ξεγεννήσει!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Και θα βγάλουν και σλόγκαν στο διάδρομο ¨ΠΑΙΔΙΑ Η ΚΛΑΝΙΑΡΑ ΓΕΝΝΗΣΕ!!¨ :lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρία μου καλημέρα......πωπω τι μας έκανες τωρα με την φασολάδα....!!!....τρελαίνομαι και μου αρέσει πάρα πολύ......ααα...θα κάνω και εγώ αύριο.....την λαχτάρισα τώρα....;)......εμείς να σου πω την αλήθεια επειδή δεν το θέλαμε από την αρχή δεν μας φαίνεται δύσκολο που δεν ξέρουμε το φύλο......βέβαια τα στοιχήματα και οι εκτιμήσεις δίνουν και παίρνουν μεταξύ των οικογενειών και έχει πολύ πλάκα...χαχα....

Αγγελική μου.,......κουράστηκες κοριτσακι μου...αχχ.....το αντράκι σου ήταν ανήσυχο εε.....αλλά από ότι είδα κοιμάτι αρκετες ωρίτσες το βράδυ για νεογέννητο.....καλά είναι τα διαστήματα...έτσι νομίζω..;)...σε φιλώ γλυκά.....να σε ρωτήσω....εσύ θήλαστρο πήρες ή χρησιμοποιείς?.....ή δεν χρειάζεσαι γιατί η συχνότητα του θηλασμού είναι καλή οπότε δεν τρέχει το γάλα?....σόρρυ για την αδιακρισία αλλά έχω απορίες και δεν ξέρω που να απευθυνθώ...:)... :P:P

Μαράκι μου....σε φιλώωωωω....

Μυριαμάκι μου.....ξεκουράσου καλή μου.......το έχεις ανάγκη....και εσύ και το αγοράκι σου...;)...μεγειά η ντουλαπίτσα...με το καλό να την γεμίσετε ρουχαλάκια και πραγματάκια του μικρου..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειμαι παλι εκανα και το μπανακι μου και θα παω να κατσω στην μαμα μεχρι να ερθει ο αντρουλις ...

καλε δεν καταλαβατε δεν θα πηγενα εγω........... το να παμε ηταν για το καροτσι .....βεβαια την αγαπουσα την κυρια φανη αλλα στην κατασταση μου δεν ειναι οτι καλητερο να παω σε αυτουσ τουσ χωρουσ οχι μονο για το σημερινο αλλα για αυτο που ειχε γινει με το πρωτο μου μωρο δεν εχω ξεπερασει ακομα το ολο σκηνικο ακομα δεν εχω παει στο κοιμητηρειο ...και δεν ξερω αν θα μπορεσω ποτε να το ξεπερασω.......σκεφτομε και τον καημενο τον κωστακι μου που ολα αυτα τα εζησε μονοσ του και με τουσ γονεισ μου φυσικα μιασ που εγω δεν μπορουσα να παω .......και τωρα και για αυτον ειναι δυσκολο να παει αλλα ολα ειναι μεσα στην ζωη δυστηχωσ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι εισαι τρελαρα ακου η κλανιαρα χαχαχαχχαχαχαχχ.......

αννα μαρια περιμενουμε .........

αγγελικουλα μου γλυκια ειναι ομως αυτη η κουραση ε????????

μυριακι μου αντε και σε εψαχνα χαρικα που εισαι καλα.........

λυδιακι φιλακια .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειασας κοριτσια!!

αναστασακο παλι καλα που δε λεει κ τιποτα ο αντρας σου! ε κ τα πθερικα σιγα σιγα θα τα βαλεις σε μια ρεγουλα, δε σε φοβαμαι ;)

νια ζωη σε εσας κοριτσακι μου..

μαρακι μου καλα ειναι ο χουλιγκανος μου!! εχει μια απιστευτη γκρινια τον τελευταιο καιρο, νομιζω οτι ιναι απο τη ζηλια του.. σημερα το πρωι μου ελεγε οτι ο μπαμπας του δεν τον αγαπαει, πως αγαπαει μονο το νινι :?

πολυ γελασα με τις κλανιτσες :lol::lol::lol::lol:

αγγελικουλα δοκιμασε να τον τυλιξεις με μια κουβερτουλα, εμενα ηρεμουσε ετσι, σαν ελαφρυ φασκιωμα. να ξερεις οτι μας λειπεις πολυ παντως! περιμενουμε να βρειτε τους ρυθμους σας κ να μπαινεις παλι συχνα!! :D

μιριαμ ηρθε επιτελους??? ζητωωω

εγω λεω να κανω μακαρονια με κιμα... για τον μικρο εχω μοσχαρι με αρακα λαχανικα κλπ απο χτες, το πολυ πολυ να του κανω καμια πατατα στο φουρνο επιπλεον.

λυδιακι φιλακια κοριτσαρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια εννοειται οτι περιμενουμε φωτο απο τη ζωγραφια!!!!

κ ειτε το πιστευεις ειτε οχι προχτες ειδα στον υπνο μου οτι ειχα ερθει να σε βοηθησω! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδεςςς...εδω και εγω ταισα τη μικρη και τωρα εχει πεση ξερη...Αννα Μαρια οταν ειχα βγαλει την γραμμη μου ελεγε ο γιατρος θα φυγει...ελα ομως που δεν εβλεπα να φευγει...ετσι μετα απο κανα 2μηνο δεν ξερω πως μου ηρθε και εκανα αυτο με την μπατονετα και το οινοπνευμα και μια χαρα καθαρισε...κουφο εεε??Αγγελικη μου εγω σε συμβουλευω να δωσεις πιπιλα..ο μικρος δεν θηλαζει με τις ωρες..πιπιλα σε εχει κανει..το εκανε και εμενα..και δεν ηθελε με τπτ την πιπιλα..την εφτυνε νευριαζε εβαζε τα χερια και εκανε πως πειναει και μολις την εβαζα στο στιθος ΝΤΑΝΝΝ υπνος...εε ειδε και απο ειδε οτι δεν υπαρχει περιπτωση να παρει στιθος για πιπιλα και τωρα την παιρνει για λιγο και μολις κοιμηθει την πεταει,,δεν ειναι κακο η πιπιλα...ειχα και στο χριστοφορο και λιγο πριν γινει 1 ετους του την εκοψα μαχαιρι και τελος αν την κοψεις νωρις δεν θα εχεις προβλημα..αλλιως θα θηλαζεις με τις ωρες...εμενα μου το εκανε το πρωι αυτο..ειναι και εξυπνα τα ατιμα...κοιμηθικε την εβγαλα να ρευτει κιολας και μετα αρχισε σαν τρελη να κουναει κεφαλι και να βαζει χερια...την βαζω στο στιθος και τεζα εεε λεω δεν θα με κοροιδεψεις σκατο παιδι...της εδωσα πιπιλα και αρχισε να νανουριζεται μονη της...χιχι...κανει και θορηβο!!Σημερα μακαρονια με ασπρη σαλτσα και μανηταρια εχει το μενου...εχτες μιλαμε τα επαιξα..αλλα τι να κανω..ποιος θα μου κανει τις δουλειεςςς αχ μανααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...