Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Καλά Χριστινάκι φαντάζομαι τη στιγμή απίστευτη!!!!!!

Άνοιξε τα ματάκια του να πει χρόνια πολλά και ξανακοιμήθηκε!!!!!!!!

Καλά τρέλα θα είναι με το τζιν!!!!!!!

Και εγώ του έχω πάρει ένα.....να δω πρώτα αν θα το βολευτει....αλλα έστω για μια βολτούλα θα του το βάλω!

Ρε Χριστινάκι δεν αισθάνεσαι σαν να ντύνεις....ένα κουκλάκι;;;;;;;;

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pwpw einai apisteyta ta tosodoulika tzinakia!!!!!!!!!!!!!!!!!re sy ontws san na ntyneis kouklaki einai!!!!!!!!!!!eidika otan ta ntyneis gia voltoula........exthes pou ton entyna ksetrelathikaaaaaaaaaaaaaaaaa.......tha sas valw se ligo fwto na ton deite.....san papoulh ton ekana me thn zaketoula tou to kapelaki tou..axaxaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κουκλίτσες μου......

Αγγελική μου......πόσο χαίρομαι που εισαστε καλά με τον γιοκα σου...;).....έτσι μπραβο κοριτσακι μου....σιγα σιγα συνηθιζεται ο ένας τον άλλον....:)....

Εύη μου.....σε ευχαριστούμε πολύ σχετικα με τις πληροφορίες για τα θηλαστρα...μας βοηθησες πολυ....:)

Πολλά γλυκά φιλάκια σε όλες μας.....;)...

πρέπει να βγω για δουλειες...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα...ταισα το κινεζακι την επεσε και τωρα βλεπω Σαριτα...(Χριστινα μην κοροιδεψεις..χιχιχι)και σας γραφω...Αννα Μαρια νομιζω το χαπι που σου εγραψε ειναι το yutopar...αυτο το καταραμενο που επινα και εγω...οντως κανει τρεμουλο και ταχυκαρδια...αφου και εγω που δεν εχω κανενα προβλημα με ειχε πεθανει..ειδικα τον τελευταιο καιρο που επρεπε να το πινω καθε 3 ωρες...ουτε να κοιμηθω δεν μπορουσα..αν ειναι αν το πινεις καθε6 η 8 ωρες να τρως πολυυυ καλα πριν και ετσι δεν θα σε πειραξει...οσο για τα θηλαστρα και εγω δεν ειχα παρει μεχρι να δω αν μπορω να θηλασω,,τις πρωτες μερες ομως μεχρι να βρει το στιθος το ρυθμο του με το παιδι και να δει ποσο γαλα θα παραγει ειχα τοσο πολυ που μου εκανε γρουμπουλακια το στιθος και δεν κανει για να μην παθουμε καμια μαστιτιδα...στο νοσοκομειο οταν εφευγα μου εδωσαν κατι χαπακια αμα το παθω να τα πιω αλλα δεν ηθελα με τιποτα χαπια..οποτε..καλυτερα το θηλαστρο εβγαλα το γαλα και εφτιαξε ..τωρα το βγαζω οταν ειναι να κανω μπανιο και τα 2 παιδια και μετα δεν μπορω να καθομαι να θηλασω λογω κουρασης...επισης αμα γεμισω με πολυ γαλα το βγαζω να της το δωσω μετα..και επειδη θα παω και μαγαζι αργοτερα θελω να το εχω μαζι για να βγαζω..ειναι και με μπαταρια οποτε μπορω να το εχω μαζι και να βγαζω οταν χρειαζεται...οσο για τα βρακακια που λετε..τον κορσε νομιζω και εγω λετε΄..εγω φοραω καθε πρωι κορσε ..αφου περασαν 3 βδομαδες και δεν ειχα πολλα η σχεδον καθολου ραμματα πλεον αρχισα να το φοραω..οπως σας εχω ξαναπει στον χριστοφορο μου ειχε πει ο γιατρος πως δεν το χρειαζομαι γιατι ειμαι γυμναστρια και βλακειες...και τρομαξα να μαζεψω την κοιλια μου και κατω υπηρχε παντα μια μικρη χαλαρωση...δεν την ξαναπαταω..και σας βαζω μια φωτο με την κοιλια τωρα για να δειτε την διαφορα ...εγω πιστευω οτι βοηθαει..δεν το φοραω ολη μερα προς το παρον αλλα τα πρωινα φοραω..αργοτερα που θα φτιαχτει και η μητρα θα το φοραω πιο πολυ μεχρι το καλοκαιρι να ειμαι οπως πριν..αα με το θηλασμο η μητρα επνερχεται και πιο γρηγορα..οταν θηλαζουμε κανει συσπασεις και μαζευει...ποναει λιγο αλλα ειναι για καλο...χριστινααα πεθαινω για το μαλλι του χιχιχιχ

post-1349-13873937811709_thumb.jpg

post-1349-13873937811829_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τελειαααααα η ζακετουλα!!!!!!!!!!!!!!!

αποτι διβαζω πλησιαζει κ εσενα η ωρα σου!!!

στο τελος μονη μου θα καθομαι κ θα μιλαω εδω περα!!!! :lol::lol:

νια κ εσυ εχεις πρωτογαλα καλε??

εγω ευτυχως κανω οικονομια στα επιθεματα προς το παρον!! :lol::lol:

κουκλα εισαι στη φωτο με τη λαουρα!!! γλυκα σκετη η σκυλιτσα!!

τιτινακι ο μικρος σας δεν παιζεται!! ειναι τελειος!!!

ρε ευη σα να μη γεννησες εισαι!! παρα πολυ μαζεψε η κοιλια σου!!!μια χαρα σε βρισκω ;)

αναστασακο παλι ξεχασα να σε ρωτησω χτες με το διαβητολογο τι εγινε?

αχ κοριτσια εχω ξεπατωθει στις δουλεις, με επιασε κ εμενα το συνδρομο της καθαρης φωλιας..

σημερα σηκωθηκα απο τις 9 με τον μικρο κ καθαρισαμε οοοοολα τα βιβλια της βιβλιοθηκης μας

κ πιστεψτε με εχουμε πολλα!! εκατσα χτες ολη μερα τακτοποιησα καθαρισα την αποθηκουλα μας...

κ εεεεεεεεεεεεεεεχω ακομα ενα σωρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου να εισαι καλα αλλα εχω ακομα...με βοηθησε ομως ο κορσες..μεσα σε 2 μερες οταν το βαζεις εχει διαφορα η κοιλια...εγω εχω στοχο το καλοκαιρι δεν βιαζομαι...δεν εχω ζυγιστει καν...απο διαιτα δεν εχω ξεκινησει...δεν μπορω να θηλαζω και να μην τρωω..μιλαμε πολυ πεινα μετα απο καθε θηλασμο...αλλα σε λιγο καιρο θα ξεκινησω γυμναστικη..κανα γιογκα και περπατημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωρε Τιτινακι τι παιδι ειναι αυτο, οντως σαν κουκλακι ειναι!

Ωρε μουρη η Ηλιανα μας!!

Ευη κορμαραααααααααααααααα εισαι καλα τι κορσε θελεις εσυ!! :D

Λενακι μου τι κανεις?Μιλησα μαζι του την Παρασκευη και του εδωσα μετρησεις και δεν το πιστευε,μου λεει....σιγουρα ειναι δικες σου?Το ρυθμισα αλλα απο καμια παρασπονδια την κανω μονο στο φαγητο ομως γλυκο ακομα δεν ακουμπησα και λεω να μην ακουμπησω μεχρι να γεννησω!Εφαγα κανα δυο φορες λιγο παραπανω και τσιμπησε το σαχαρο, φαντασου να φαω γλυκο στα υψη θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου μόλις επέστρεψα γραφειάκι και πίνω καφεδακι με το μπεμπεδάκι μου...:)).....

σήμερα δόξα τον Θεούλη είμαστε μια χαρούλα....ηρέμησαν και οι πόνοι...οπότε κανένα πρόβλημα...:)....εσύ καλή μου?....το αγοράκι σου που έγινε ολόκληρο αντράκι?.....σας φιλούμε και τους δυο...:)

Λενάκι μου.......ξεκούραση τώρα μαναράκι μου....;)...να χαλαρώσεις και εσύ και το μωράκι σου..:)...πολλά φιλάκια..;)

Εύη μου φτουυυ...φτουυυ...μια χαρούλα σε βρίσκω....:).......για ποια κοιλιά μιλάς κοριτσάρα μου?.....εγώ δεν βλέπω τίποτα...;)

Νιάκι μου.....:).......όσο αντέχω μαζί με το μπεμπεδάκι μου θα είμαστε στις επάλξεις...;)....δεν μπορώ να φήσω το γραφείο....έχω πολύ δουλειά προγραμματισμένη που εδν σηκώνει αναβολές.......οπότε, όσο μπορούμε θα είμαστε εδω...;)......σου στέλνω γλυκά φιλάκια στα δυδιμάκια...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευη μεχρι το καλοκαιρι εσυ φετες θα γινεις καλε!!!!

αναστασακο τελεια!!!!!! σουπερ νεα!!!! καλυτερα κανε υπομονη με τα γλυκα, αλλα τα πας καταπληκτικα!!

μικι μου προσπαθω!!

φιλακια κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απορια κοριτσια.Πηρα χθες το σετ με την παντα κτλ και τα ανοιξα να αεριστουν και απο βδομαδα θα πλενω λεω και ρωταω τωρα, το παπλωματακι ειπαμε δεν κανει να σκεπαστει, μεχρι ποτε ομως,να χρονισει?

Λυδια μου τι κανεις?Μια χαρα εχεις την καλυτερη παρεουλα.Και μενα σημερα που κανω δουλειες χοροπηδαει, καλε μαθαινει το κοριτσι μου να κανει κι αυτο δουλειες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασατε πως ημουνα πριν μεινω εγκυος για αυτο το λετε...σας βαζω το πριν και το μετα να δειτε διαφορα...χιχι..παντως ο κορσες σας λεω βοηθησε και φυσικα ο θηλασμος...ρε κοριτσια το τι γλυκο τρωω...οτι δεν εφαγα εγκυπος τα τρωω τωρα...την νυχτα μετα το θηλασμο σηκωνομαι πινω ενα χυμο(βοηθαει να κατεβασεις γαλα..γενικα τα υγρα)και τρωω και το γλυκακι μου..σημερα θα φτιαξω τουρτα μπανανα..μου φερανε ενα σωρο μπανανες εχτες(εχουμε το καραβι της τσικιτα ερχεται και μας δινουνε ενα σωρο μπανανες)οποτε για να μην χαλασουν θα κανω τουρτα..η οποια μαζι με παγωτο σοκολατα ειναι μουρλιααααα...αναστασια μου εγω τα επλυνα ολα και τα εβαλα στην κουνια..τιποτα δεν παθαινουν μεχρι να τα χρησημοποιησει δεν θα ειναι πλεον στην αποστειρωση..το πολυ πολυ τα ξανακανεις ενα χερακι τοτε...και εγω παπλωμα δεν βαζω ειναι πολυ μεγαλο..τωρα της εχω πικε κουβερτουλα και για αργοτερα φλις

post-1349-13873937811942_thumb.jpg

post-1349-1387393781313_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε?????μια χαρα βλεπω ειμαστε ολες οπως κ τα μωρακια!!!!πολυ χαιρομαι!!!!!

τελικα γιατρο θα παω νωρις το απογευμα γιατι ειχε γεννα, το πρωι.τωρα τι ωρα θα τελειωσουμε...... αγνωστο!!!! :roll:

επιτελους ειμαι μονη στο σπιτι υστερα απο καιρο!!!!!!!πηρα ο αντρας μου τα παιδια κ τα παει βολτα!!!!!τι καλαααααααααααααα!!!!εχω ησυχια κ κανω οτι γουσταρω!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

τωρα; θελω να κανω κ ενα μπανακι να κανω λιγο κ τα μαλλια ε κ πιο μετα να ξαπλωσω λιγο να χαλαρωσω!!!!!!

μαρακι μοιυ μια χαρα ο μικρουλης σου!!!!!!ολα ειναι τελεια, πολυ χαιρομαι!!!!!! βρε λες να παμε μαζι να γεννησουμε στις 14????(αν δεν με προλαβεις εκτος απροοπτου) :lol::lol::lol::lol::lol: χαχα τι καλα!!!!

νιακι μου εισαι μια κουκλααααααααα!!!!!!!αλλα κ λαουρα πολυ γλυκουλα!!!!καλα ψωνια κοπελα μου!!!!!

τιτινακι μου τι παιδι ειναι αυτοοοοοοοοοοοοοο , ο γιος σου???!!!!!!!!!!!!!!!!!!! φτου φτου!!!!!εριξε υπνο χθες, ε???μια χαρα την καταβρηκε!!!χιχι

ευη μου μια χαρα η κοιλια σου βρε!!!!!!! :shock: μεχρι το καλοκαιρι που λες δεν θα υπαρχει τιποτα!!!! ;)

αναστασια μου τι κανεις?????η μικρη φραουλιτσα κλωτσαει ε????μπραβο μπραβο καλα κανει το κοριτσι μας!!!! :D:D

λυδιαμου τι κανεις???το νινακι σου????

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου!!!!!!

σας αφηνω τωρα,παω.....

θα τα πουμε το βραδακι με τα νεακια μου!!!!!

πολλα πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες κ τα μωρακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Τα νεύρα μου σήμερα. Σας είπα χτες ότι ο άντρας μου θα κάνει αίτηση για ερευνητής στην απογραφή πληθυσμού. Του λέω σήμερα κατά τις δέκα και μισή να πάρει τηλέφωνο. Μου λέει "θα πάρω, κάτσε να πιώ τον καφέ μου". Τους παίρνει κατά τις εντεκάμιση. Του εξηγούν πού είναι. Τον ρωτάω αν θα πάει αμέσως. "Κάτσε να πιώ τον καφέ μου". Τελικά δώδεκα και μισή έφυγε... Αμάν πια μ' αυτήν την αναβλητικότητα. Όλη μέρα κολλημένος στον υπολογιστή, λες και αυτές οι ηλιθιότητες που παίζει έχουν προτεραιότητα. Στο σπίτι και κυρίως στο παιδικό πρέπει να γίνουν χίλιες δουλειές, εγώ δεν κάνω τίποτα εννοείται, κι αυτός κάθε μέρα "θα, θα, θα, θα". Ποτέ δεν του έχω πει να κάνει κάτι και να το κάνει. Μου λέει "θα το κάνω". Το κάνει, αλλά μπορεί και μετά από μια βδομάδα. Δεν μπορώ, μ' έχει σκάσει. Τα βλέπω και αγχώνομαι, κι αυτός το χαβά του. Όλη μέρα στον υπολογιστή. Αηδία έχει καταντήσει πια... Το καταλαβαίνω ότι εδώ δεν έχει φίλους (σάμπως έχω εγώ;) και ότι γι' αυτόν ο υπολογιστής είναι μια διέξοδος, αλλά η οικογένειά του δεν έχει μεγαλύτερη σημασία; Όλη μέρα κολλημένος...

Τέλος πάντων.

Μαρία, εμείς από δώρα, τι να σου πω... Πήξαμε στα δώρα... Τώρα είπαν οι γονείς μου ότι θέλουν να μας κάνουν δώρο το καρότσι. Θα αναγκαστώ να δεχτώ, γιατί αλλιώς δε βγαίνουμε, αλλά δε μου αρέσει καθόλου να μας παίρνουν άλλοι τα πράγματα του παιδιού...

Όσο για την κουνιάδα σου που είχε πετρώσει το στήθος της και δε θήλασε, νομίζω ότι αντιμετωπίζεται αυτό το πρόβλημα. Απλά οι περισσότερες τα παρατάνε με την πρώτη δυσκολία.

Εύη, έστειλα μέιλ στο Μαρία-Εβίτα και μου απάντησαν αμέσως. Δε συμφέρει και πολύ με τα μεταφορικά, αλλά υπάρχει το μπανάκι αυτό και σε ένα μαγαζί εδώ, οπότε θα πάμε να δούμε! Παρ' όλο που απ' τους γονείς μου θα έπαιρνα το μπανάκι δωρεάν, εντούτοις θα μας βολέψει πάρα πολύ το Flexibath, γιατί δε θα έχουμε πρόβλημα αποθήκευσης!

Απ' τα νεύρα μου δε θυμάμαι τι άλλο γράψατε...

Σήμερα θα φάμε κριθαράκι με λαχανικά.

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια μου και εγω για αυτο το λογω το πηρα...λογω χωρου..με το κλασικο μπανακι το οποιο ειχα στο Χριστοφορο ειχα θεμα και ετσι μολις ειδα αυτο απο την αρχη ειπα οτι αυτο θελω..μην ξεχασεις μονο να παρεθς σφουγγαρακι να βαλεις μεσα για να ξαπλωνει το παιδι..και το αλλο μπανακι να παρεις παλι σφουγγαρακι θα χρειαστεις ειναι πιο βολικο να ξαπλωνει παρα να το κρατας εσυ...θα σας βαλω μια φωτο μολις την ξανακανω μπανιο να δειτε πως ξαπλωνει...Αννα Μαρια οτι σου παρουν καλο ειναι..δικιο εχεις που δεν θες,..μιας και μετα συνηθως κανουν σαν αν τους ανοικουν ολα και εχουν δικαιομα και στο παιδι να σου πουν αυτο και το αλλο...δηλαδη οι δικοι μου συγγενεις κανουν αυτο...και νευριαζω...αλλα τι να κανεις...οκ για γονεις καλυτερα πιστευω θα ειναι τα πραγματα..αλλα και εγω ολα τα πηρα μονη μου...η μανα μου μου πηρε κατι σεντονακια και τετοια και το καροτσι μου το πηρε ο πατερας μου...εγω ειχα απο το χριστοφορο αλλα μου λεει θα σου παρω αλλο..οποτε βρικα αυτο που ηθελα και μου το πηρε...αλλα απο συγγενεις τιποτα δεν ζητησα γιατι τους ξερω και τελικα δωσανε λευτα και μια μου πηρε χρυσα σκουλαρικια και αλλη μια θεις χρυση αλυσιδα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να με και πάλι .......χιχιχιχι πήγαμε και πήραμε κάτι μαλλακια αντιαλεργικα μπεμπε και θα μου κάνει ζακετακια χαχαχχαχα και τώρα είμαστε στο Σπιτι και περιμένω να γίνουν τα φασολακια έχω τρελή πείνα ......

Ευη μου μια χαρα θα είσαι μέχρι το καλοκαιρι εδω και τώρα είναι πολυ καλη η κοιλιά σου....

Αννα Μαρια μου άντρες τι να πεις.......

Ηλιανακι θα περιμένουμε τα νέακια σου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaaaaa evaki mia xara h koilitsa.....to kalokairi tha eisai fetes ontws :)))))))

ege exw akoma kairo exw akoma koilitsa kai einai kai pladaroula ligo...mpliax........ :P:P:P:P:P na deite fwtografia

kai h grammh sthn koilia den mou exei fygei akoma!!!

post-11182-13873937813239_thumb.jpg

post-11182-13873937813327_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια φουσκίτσες!!!!!!!!

Τί κάνετε????? Τα μπεμπεδάκια από ότι διαβάζω μεγαλώνουν......άντε περνάει σιγά σιγά ο καιρός και μία μία παίρνουμε σειρά!!!!!!

Σήμερα το απόγευμα έχω καρδιοτοκογράφο...για να δούμε τί πουλιά θα πιάσουμε, ένα άγχος το έχω γιατί τις τελευταίες μέρες η μπεμπίκα μου βαριέται και δεν πολυκουνιέται αλλά σκέφτομαι να "χτυπήσω" μια σοκολάτα νωρίτερα και να την κάνω τούρμπο!!!!!!!!!! Βέβαια εμένα τα παιδάκια μου έχουν άποψη και προσωπικότητα και κάνουν ότι γουστάρουν άσχετα με το τί θέλω εγώ....οπότε....δεν γνωρίζω αν θα είναι συνεργάσιμη η μπουμπούκα μου τελικά!!!! :roll::roll:

Λέμε να περάσουμε κι από τα τζάμπο να πάρω κάτι ψιλολόγια......αν προλάβουμε....

Εχθές έκανα τις ανταύγειες μου (επιτέλους), σήμερα έκανα πεντικιούρ και λέω πιά ότι έχω τελειώσει με αυτά που έπρεπε να κάνω.....ωχχχχ, τώρα θυμήθηκα ότι πρέπει να ετοιμάσω και ένα σακ βουαγιάζ για τον άντρα μου......... 8-)

Teddy μου να τα εκατοστήσεις για εχθές!!!!!!! Να είσαι γερή και με το καλό να φέρεις στον κόσμο την κορούλα σου!!!!! Παραλίγο να είχατε μαζί γενέθλια!!!!! Λες να γεννήσεις Παρασκευή???? Κι εγώ Παρασκευή έχω γεννηθεί....λένε ότι είμαστε παιδιά της Αφροδίτης!!!!!!! Οπότε να ετοιμάζομαι για την επόμενη Παρασκευή????? :lol::lol:

Μαράκι (Σαραντοπούλου) ο μικρός είναι κούκλος!!!!!!! Να σας ζήσει κοριτσάκι μου!!!

Αγγελικάκι μου μια χαρούλα τα καταφέρνεις με τον παίδαρο......είδες που φοβόσουν πώς θα τα κάνεις όλα? Η φύση μας έχει κάνει έτσι τις μαμάδες.....η μητρότητα είναι ο φυσικός μας ρόλος!!!!! Φιλάκια στα μικροσκοπικά πατουσάκια!!!!!!!!

Άννα Μαρία κι ο δικός μου άντρας έτσι κάνει....όποτε του ζητήσω να κάνει κάτι λέει "ΘΑ" το κάνει και μετά από καμιά δεκαριά φορές που θα του το θυμήσω, τελικά αναγκάζομαι και το κάνω μόνη μου!!!!! Αυτό το κόλλημα με κάτι βλακείες παιχνίδια στο ιντερνέτ το έχει και ο δικός μου.....αν ήταν μόνο για να ξεσκάει καλά θα ήταν αλλά κάνει λες και θα κολλήσει ένσημα βρε παιδί μου!!!!!!

Μαϊμουδάκι μου του άρεσε το ωδείο του Αναστάση.....μακάρι να μπορέσετε να τον στείλετε, αχχχ κι εγώ αγχώνομαι για κάτι τέτοια ειδικά τώρα που δεν δουλεύει ο άντρας μου, σκέφτομαι αν θα έχουμε την οικονομική δυνατότητα να στείλουμε την Μαρία σε διάφορες δραστηριότητες!!!!!!

Ηλιαννάκι μου σε μία εβδομάδα γεννάααααααααςςςςςςς!!!!!!!!!! Τώρα που πήγαν βόλτα τα πιτσιρικάκια σου χαλάαααααααρωσε για μετά θα είσαι "τρεχάτε ποδαράκια μου"!!!!!! Με το καλό το απόγευμα ο γιατρούλης....θα μας πείς νεάκια!!!!

Μυριάκι μου μπέμπαρος ο γαμπρός μου!!!!!!!!!! Μεγάλωσε!!!! Τα έκοψες τα γιουτοπάρ ε??? Εγώ ακόμα παίρνω, πρέπει να ρωτήσω τον γιατρό μου αν ήρθε η ώρα να τα σταματήσω κι εγώ.....Σας την έφεραν την ντουλάπα???? Σήμερα δεν έλεγες ότι θα την φέρουν????

Εύη μου μια χαρά ξεφούσκωσε η κοιλίτσα......μέχρι τα Χριστούγεννα που έβαλες στόχο θα είσαι σένια!!!! :-bd

Νία μου το σκυλάκι σου είναι μούρλια!!!!!!!!!

Αναστασία μου από τώρα την εκπαιδεύεις την φραουλένια στις δουλειές???? ;)

Girl μου τί κάνετε εσύ και η μπεμπίκα σου???????

Κοριτσάκια μου σας αφήνω, πάω να κάνω ένα μπανάκι και να ετοιμαστώ σιγά σιγά.......αν προλάβω θα μπώ και το βράδυ (αν με αφήσει το ζιζανιοκτόνο μου!!)

Μάκιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ακομα γραμμη δεν εκανα, ποτε βγαινει?

Μολις εφαγα και το κοκκινιστουλι μου με λαζανια, οχι πολυ γιατι ειναι και απο τα απαγορευμενα και θα μετρησω σε καμια ωρα σαχαρο να δω απο περιεργεια ποσο παει!

Καλη ορεξη Νια μου, βλεπω ηδη τα σαλια σου να τρεχουν.

Αλλη κορμαρα η τιτινα μας....καλε εσεις εισασταν εγκυες?που τα ειχατε? :shock:

Νασιουλα φιλακια στην κοιλιτσα!!!

Καλα και ο δικος μου ειναι τρελο τεμπελοσκυλο.Χθες μας πεταξε υπονοουμενα οτι δεν θελω κανεναν για βοηθεια και φυσικα εννοουσε τους δικους του αλλα παρελαση δεν θελω μεσα στο σπιτι και αλλους να μου κανουν κουμαντο.Αν ειναι να φυγουμε εμεις να ερθουν αυτοι!!Ενταξει δεν θα ειμαι τελείως αρνητικη γιατι θα θελω την ησυχια μου να καταφερω να θηλασω και γενικα να ειμαι ηρεμη!Τωρα για τη μαμα μου το σκεφτομαι να θα της πω να ερθει, δεν ξερω οπως μου βγει οταν γεννησω, αν νιωσω ασφαλεια μονη μου δεν θα της πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasia mou nomizw pws tha eprepe na sou eixe emfanistei idh...alla den einai aparetito na vgaleis tetoia grammh!!!!!!!!!

ante na doume thelw na xasw merika kilakia...........alla to thema einai h lekanh pote tha mazepsei???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και πάλι...

Ουφ, πήγε τελικά ο άντρας μου να κάνει την αίτηση και του λένε "αααα, έχουν συμπληρωθεί οι θέσεις. Τον Ιούλιο έπρεπε να κάνετε αίτηση". Αυτό, βεβαίως δεν του το είχαν πει στο τηλέφωνο και επιπλέον, για η απογραφή ανακοινώθηκε μία μέρα πριν αρχίσει. Κανείς δεν ήξερε τίποτα, ούτε καν το γραφείο ευρέσεως εργασίας. Η γυναίκα που ήρθε χτες μου είπε ξεκάθαρα ότι οι μισοί με το που ξεκίνησαν έφυγαν κι ότι θέλουν άτομα. Τώρα αυτοί του είπαν ότι, σε περίπτωση που φύγουν κάποιοι, έχουν άλλοι σειρά. Τέλος πάντων, έκανε την αίτηση και βλέπουμε.

Πήρα πριν τη μάνα μου να τη ρωτήσω για τα μπάνια που πουλάνε και της είπα για το Flexibath. Εννοείται μου έκανε τα νεύρα κρόσσια: "Τι; Θα πάρεις τέτοια χαζομάρα; Άκου μπανάκι που διπλώνει. Πόσο;;; Σαράντα ευρώ;;; Εμείς τα πουλάμε πέντε ευρώ και είναι ιταλικά... Και το δικό μας να μην πάρεις, να πάρεις ένα συνηθισμένο μπανάκι, όχι αυτό που διπλώνει. Τι πράγμα είναι αυτό πάλι;". Απορώ γιατί την πήρα. Μάλλον επειδή ήμουν πολύ χαρούμενη που βρήκα ένα μπανάκι να μου αρέσει τόσο πολύ.

Εγώ φταίω που ασχολούμαι.

Εύη, από ψώνια, μόνο οι γονείς μου είπαν αυτό για το καρότσι, και μας έβαλε και η γιαγιά του άντρα μου 400 ευρώ για να ψωνίσουμε για το παιδί. Εγώ αντέδρασα και του είπα να αρνηθεί, γιατί είναι πάρα πολλά λεφτά για μια συνταξιούχο (στην Ελλάδα, μάλιστα). Της είπε, αλλά αυτή επιμένει. Γενικά, η γιαγιά του, τού έχει μεγάλη αδυναμία, γιατί είναι ο μόνος νορμάλ από τα αδέλφια του, και επιμένει να του στέλνει λεφτά, όχι μόνο για το παιδί, γενικώς. Αντίθετα, οι γονείς του λατρεύουν τον δεύτερο γιό που είναι ό,τι να 'ναι (δηλαδή είναι δικό τους αντίγραφο!!!) και δε θέλουν να βλέπουν στα μάτια τους (ειδικά ο πατέρας του) τον μικρό αδελφό.... Καταπληκτικοί γονείς, τι να πω...

Α, το φάρμακο που μου έδωσε ο γιατρός δεν είναι το γιουτοπάρ. Άλλο όνομα έχει, αλλά πρέπει να είναι ίδια σύνθεση. Εδώ μερικές φορές έχουμε άλλα φάρμακα από Ελλάδα.Δεν το έχω πάρει ακόμα, γιατί απ' ό,τι βλέπω μειώθηκαν κάπως οι συσπάσεις.

Νάσια και Νία, άντρες, όντως, αλλά εμείς τι φταίμε που είναι τόοοοοοοσο άχρηστοι;

Αναστασία, η γραμμή δεν είναι απαραίτητη. Εγώ έχω πάντως!

Χριστίνα, εμένα η λεκάνη δε νομίζω να έχει ανοίξει, μια που ήταν ανοιχτή από πριν!!!!!!!!!!

Άντε, σας φιλώ όλες...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου ζητησαν οταν πλυνω και σιδερωσω τα ρουχα του μωρου να τους πω να ερθουν.Εγω δεν θελω κανενα, θελω να τα κανω μονη μου,νομιζω αυτη ειναι η χαρα μιας μέλλουσας μανουλας.Εχετε καμια ιδεα πως να το αποφυγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...