Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

Αννα Μαρια δεν ειναι μιας χρησης, ειναι σαν λαστεξ να σου πω που κρατανε την κοιλια, αλλα δεν ξερω αν κανει να την πιεζουν τουλαχιστον τις πρωτες ημερες!

Κοριτσακια εφυγα για νανι!!Φιλια σε ολες τα λεμε αυριο καλο ξημερωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασακο μαλλον λες τον κορσε να υποθεσω???

κοιτα εγω ξερω οτι η μητρα επανερχεται το πολυ μεσα σε κανενα διμηνο στην προ εγκυμοσυνης κατασταση

νωριτερα δεν ξερω αν "επιτρεπεται" να χρησιμοποιησεις κατι τετοιο.. για να μην επηρεαστει η μητρα δηλ, αλλα δεν εχω ιδεα..

εγω στον ανασταση δε χρησιμοποιησα κ η αληθεια ειναι οτι ειχε κρεμασει λιγο η κοιλια μου

εμενα προσωπικα δε με πολυενοιαξε να σου πω την αληθεια

ο φαρμακοποιος σου ειπε για τη μητρα, δε σου απαντησε για το αν θα συμμαζεψει την κοιλια η οχι ;)

παντως ξερω αρκετες κοπελες που χρησιμοποιουν κορσε μετα τη γεννα

ναι ειναι πραγματικα πολυ σπαστικο αυτο με το συμπηρωμα...

θυμαμαι η μανα μου ειχε λυσσαξει να του χωσει το μπουκαλι στο στομα, εγω παλευα συνεχεια κ υπεφερα κ αυτη μου ελεγε οτι πρεπει να μαθει το μπουκαλι.. γιατι αν θελω εγω να βγω για καφε κ δεν πινει ξενο γαλα πως θα τον κρατησει??? κ ακολουθουσε η ατακα.. κ μην κανεις ετσι για το θηλασμο, κ εσεις δε θηλασατε τι παθατε?? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώωωωωωωωωωωωωωωωωως, εμένα η μάνα μου θήλασε, οπότε είναι υπέρ του θηλασμού, τον θεωρεί εντελώς αυτονόητο, και νομίζω το ίδιο και η πεθερά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι καλα...

εδω εχει αρχισει απο τωρα κ μου το λεει

να παω να παρω πολλα μπουκαλια για να εχω, γιατι πως θα θηλαζω τον μπεμπη κ τη γκρινια του ανασταση??? :lol::lol:

ε ρε τι εχω να ακουσω παλι//

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα το ακριβώς αντίθετο. Μου είπε "γιατί πήρες μπιμπερό και πιπίλες; Πού ξέρεις ότι θα χρειαστούν;". Λες και πήρα καμιά στρατιά από μπιμπερό. Τρία μπιμπερό και τρεις πιπίλες πήρα, έτσι για να βρίσκονται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, ευτυχως εχει ερθει η μαμα μου και δεν κανω απολυτως τιποτα..και λεω ευτυχως γιατι ηταν διπλα μου σε ολα.. Και στην κλινικη και σπιτι κανει τα παντα αυτη..εγω σημερα ξεκινησα να νιωθω καπως καλυτερα..ακομα βεβαια θελω λιγη βοηθεια να σηκωθω απο το κρεβατι γιατι ειναι και χαμηλο..στο πλαι δεν μπορω να γυρισω για νανακια..εκανα καισσαρικη με ραχιαια αναισθησια..

Αναστασακι , καλυτερα για 40 μερες να μην βαλουμε κατι..αλλιως πιεζουμε την μητρα και παραμορφωνεται ..ετσι εχω ακουσει..εγω ελεγα οτι τα βαλω κανενα πιο ψηλοκαβαλο βρακακι καο σφιχτο αλλα με ποναει ακομα η περιοχη στην τομη και δεν μπορω..οσο για τις γεννες και η καισσαρικη και ο φτ εχουν πλεονεκτηματα και μειονεκτηματα..εγω πχ δεν ενιωσα ουτε εναν πονο γεννας αλλα μετα με πηρε μονοτερμα ο πονος..

Στην καισσαρικη ισως το μωρο να ταλαιπωρειται λιγοτερο αλλα δεν ειναι και τοσο καλα για την μανα..εγω δεν ενιωσα τιποτα σωματικα αλλα την ωρα που εβγαλαν τον μικρο ενιωσα σαν να μου τον αρπαζουν κι εγω να μην θελω να το δωσω..

Λενα μου, ειναι σπασιμο νευρων..τις πρωτες μερες επεσαν ολοι πανω μου να με φανε που επεμενα με τον θηλασμο γιατι το μωρακι επαθε ικτερο και επρεπε να παρει συμπληρωματικα υγρα(κιντερτε )και με αναγκασαν δυο βραδυα να κοιμηθω γιατι ειχα εξανληθει και φοβηθηκε κι ο γιατρος μηπως παθω τιποτα αφου ακομα δεν ελεγα να αναρρωσω και του εδωσαν ξενο δυο φορες..μας εδωσαν και σπιτι ενα κουτι και χθες που ηταν πολυ ανησυχος και θηλαζε συνεχεια πηρε ο αντρας μου πρωτοβουλια να του δωσει ξενο..το μωρο λοιπον δεν ηθελε..δεν επιανε το μπιμπερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχαχαχαχα1! το εντελως αντιθετο ομως οι μαμαδες μας!!

μεσα στην εβδομαδα λεω να παω να δω τις κλινικες... την παρασκευη μπαινω στον 8ο κ ειμαι στην κοσμαρα μου

αγγελικουλα σου ειπα, ο ικτερος ειναι φυσιολογικος δε φταιει το οτι τον θηλασες

παλι καλα που δεν επιασε το μπιμπερο!! φανταζομαι το ευχαριστηθηκες μεσα σου ε?? :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α, Αγγελική, δεν ήξερα ότι θα ερχόταν η μάνα σου! Ευτυχώς, γιατί αν δεν έχεις βοήθεια, ο θηλασμός είναι χαμένη υπόθεση πιστεύω...

Κι εγώ όταν ήμουν βρέφος δεν έπινα με τίποτα το ξένο. Κάπου γύρω στο χρόνο είχαν προσπαθήσει να μου δώσουν γιατί λέει η μάνα μου, δεν χόρταινα (άλλο παραμύθι αυτό), και είχαν ταλαιπωρηθεί πολύ μέχρι να πάρω το μπουκάλι και να πιώ το συμπλήρωμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παλι καλα παντως που εχεις τη μαμα σου.. τουλαχιστον τις πρωτες μερες εστω ενα πιατο ετοιμο φαγητο ειναι μγαλη υποθεση!!!

α αννα μαρια σκατουλες βρηκε ο δικος μου... εχω αρχισει κ αγχωνομαι πολυ με αυτο το θεμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εσένα ψάχνει τουλάχιστον. Εμένα ούτε καν ψάχνει. Η αλήθεια είναι ότι είχε κάνει πάααρα πολλές αιτήσεις, σε πάααρα πολλές δουλειές, τι στα Lidl, τι στο αεροδρόμιο, και σε ένα σωρό άλλες θέσεις, αλλά τζίφος σε όλες... Όποτε πάρουμε εφημερίδα, δεν έχει α-πο-λύ-τως τίποτα, ενώ στο γραφείο ευρέσεως εργασίας, κάθε φορά του λένε για θέσεις πωλητή σε διάφορα καταστήματα, και όταν πάρει τηλέφωνο, του λένε ότι έχουν πάρει άτομο.

Τώρα θα πάει να κάνει αίτηση για θέση ερευνητή στην απογραφή πληθυσμού, για να δούμε... Θα τον πάρουν ή μπαααα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εφαγα κ τωρα εχω αραξει καναπε!!!!!!σε λιγο ομως θα την πεσω γιατι νυσταζω κ το πρωι πρεπει να παω κ στον γιατρο, για να δουμε... :roll::roll::roll:

αχ εχω πολυ αγχος!!!!!!την αλλη παρασκευη γενναω κανονικα, να δουμε μηπως μου πει κ νωριτερα!!!!!

πλησιαζουν οι μερες κνιωθω τον φοβο ολο κ πιο εντονα, οπως κ την λαχταρα μου επισης να κρατησω τον μικρο μου αγκαλιτσα!!!!!!

αναστασια μου μια χαρα η φραουλιτσα σου!!!!!!τελεια!!!!!αντε σιγα σιγα να ετοιμαζεσαι κ εσυ!!

μυριαμακι μου ολα καλα με τον μπεμπακο σου , πολυ χαιρομαι!!!!!!μην ανησυχεις ολα θα πανε τελεια!!

αννα μαρια κ ο μικρος σου αντρεας μια χαρα ειναι, μεγαλωσε!!!!!εσυ ξεκουρασου οπως σου ειπε ο γιατρος!!!

αγγελικουλα μου ειναι λιγο δυσκολα τωρα στην αρχη με τα μωρακια, περνοντας οι μερες ομως θα βρειτε τον ρυθμο σας!!!!!!!!ταλαιπωρηθηκες κ εσυ αρκετα κοπελα μου αλλα ομως αξιζει πραγματικα τον κοπο,ε??

κοριτσακια μου σας αφηνω τωρα παω να την πεσω!!!!!

καλο βραδυ σε ολες κ φιλακια στις κοιλιτσες!!!!

τα λεμε αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααααα!!!!!!!!!

Να’μαι και εγώ!!!!!!!!!!!!! Ακόμα εδώωωωωωω!!!!!!

Τα νέα από το γιατρό είναι τα εξής:

Το βάρος μας (αν ισχύει) 3.301γρ!!!!!!

Τα υγρά κ.λ.π όλα καλά, 3η εξέταση τραχήλου…….έχει μαλακώσει ο τράχηλος οποτε δε μου έδωσε μπισκοπάν, έχει κατέβει λιγο το μωρό αλλά όχι τελειως ακόμα.

Ραντεβού την άλλη Δευτέρα, εκτός απροόπτου και αν δεν γεννήσω μπαίνω 14 με πρόκληση!!!!!!!

Χτες του πήραμε μια ζακετούλα και ένα σκουφάκι……..σας παραθέτω φωτό!!!

Δωράκι μου άντε και του χρόνου θα σβήσετε παρέα με το κοριτσάκι σου τα κεράκια!!!!!!

Λες την Παρασκευή να γεννήσουμε παρεούλα;;;;;;;; άντε με το καλό σου εύχομαι!!

Λενάκι μου περασε ωραία ο Αναστασάκος σου στο ωδείο και γύρισε ενθουσιασμένος το μαναράκι μου.

Ευχαριστούμε και για τις πληροφοριες περι θηλασμού!

Πόνους δεν έχω ακόμα…κάτι συσπασούλες και που και που η μέση μου!!!!!!

Εσύ έχω μια απορία πώς μπορείς να ξεκουραστείς και να θές;;;;;;;;;;;;;;

Βανεσάκι μου εγώ μια φορά πήγα στη μαία, μου τα εξήγησε, μου έδειξε, δε θεωρώ ότι θα χρειαζόμουν μαθήματα… προσωπικά….!!!! Πιστεύω ότι είναι τσάμπα χρήματα, εκείνη την ώρα έτσι και αλλιώς θα σε βοηθήσει η ίδια με οδηγίες της.

Ηλιαννάκι μου πας γιατρό σήμερα, περιμένουμε τα νέααααα!!!!!!

Άντε πλησιάζει η ώρα!!!!!!!!!

Αναστασία μου μια χαρά η μπεμπούλα σου κοριτσάκι μου!!!!

Δεν σας έδειξε το προσωπάκι του το φραουλόπαιδο!!!!!!! Την επόμενη φορά.

Ευούλα και εγώ έχω πάρει τέτοια κρεμούλα…

Όσο για τις μετρήσεις βάρους των εμβρύων……….δε χρειάζεται να το δένουμε και κόμπο……..διαφέρουν, εγώ πάντα υπολογίζω - + 10%!

Μια χαρά η μικρούλα σου!!!!!!φιλάκια

Muriam όλα καλά θα πάνε μην αγχώνεσαι!!!!!!!!!

2800 ο μπέμπης σου!!!!!!μπράβο!!!!!

Άννα Μαρία μου ούτε εγώ πήρα θηλαστρο αν χρειαστώ τότε θα πάρω!!!!

Ψωνάκια για τον Ανδρεάκο σου διάβασα!!!!!!!!!! Αχ , τι έχουμε πάθει!!!! Έχουμε τρελεθεί τελείως!!!!!

Εμένα η πεθερά μου μου πήρε 9 μπιμπερόοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

Είχα πάρει 2 για να υπάρχουν, και της ειπα μην πάρεις γιατί θέλω να θηλάσω και αν δεν τα καταφέρω τότε θα αγοράσω,,,,,πάρε κάτι άλλο!!!!!!!

Της κόρης της πέτρωσε το στήθος και δεν θήλασε……πάει να πει ότι θα πάθω και εγώ το ίδιο;;;;;;

Μακάρι να μην τα χρειαστώ!!!!!!

Η μαμά μου είναι και αυτή του θηλασμού, ούτε ένα μπουκάλι δε μου πήρε, από όλα τα άλλα δεν προλαβαίνω να παίρνω δώρα…………έχουν λυσσάξει οι γονείς μου…στα δώρα!!!!!!!!!

Αγγελικούλα φιλάκια και στους δυο σας!!!!!!!!

Κούραση έ;;;;;;; άντε να παίρνουμε σειρά!!!!!!!!

Μια χαρά νομίζω ότι τα πας λιγων ημερών νέα μανούλα!!!!!!!!

Από πόνους;;; είσαι καλύτερα;;;;;;

φιλάκιαααααααααα σε όλες!!!!!!!!Φωτογραφία0058.jpg[/attachment:26nzhteq]

2011.pngMake a pregnancy ticker

post-13231-1387393780698_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

αναστασακο τελεια η φραουλιτσα, ολα καλα λοιπον!μην αγχωνεσαι για το βαρος!μια χαρα ειναι κοπελα μου!λιγο σας εμεινε κ σας!

αννα μαρια και σεις γιατρουδακο?μεγαλωσε ο αντρικος ε?μπραβο κοπελα μου!

μυριαμακι μου ολες γιατρουδακο ειχατε χτες?και σας κοντεψε ο καιρος!

πολλα γεννητουρια θα χουμε αυτο τον καιρο!

δωρακι 5 μερουλες εχουν μεινει ε?αντε με το καλο κοπελα μου!ολα καλα να πανε!

φιλακια σε ολες σας κοριτσια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου πώς είσαι;

Καλημερούδια σε σένα και το μπεμπουλινάκι σου!!!!!!!!!!!

Εσύ πότε έχεις γιατρό;;

φιλάκιαααααααα

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι μου εδω ακομα ε??????????? μια χαρα τα νεα απο τον μπεμπακο μασ ολοκληροσ παιδαροσ φτου φτου..........το ζακετακι σασ ειναι πολυ γλυκουλι.......

καλημερα και σε ολεσ τισ φουσκιτσεσ μασ ......και σε ολεσ τισ μανουλεσ ........

αγγελικουλα μου μια χαρα ο μπεμπακοσ και εσενα να σου ζησει και παλι κοριτσαρα μου και καλη προσαρμογη να εχετε και οι δυο χιχιχιχιχι..........ναιιιιιιιιι δεν θα γεννησω τοσο αργα εγω αλλα το ποτε δεν ξερω θα ειναι εκπληξη χιχιχιχιχιιχι

ηλιανακι μου περιμενουμε νεακια ομορφα........

για τον θηλασμο κοριτσια εμενα ολοι ειναι υπερ μακαρι να εχουμε γαλατακι να δωσουμε δεν υπαρχει πιο καλο γαλατακι απο το δικο μασ εγω ειμαι αγελαδα τι παμελα λετε χαχχαχαχααμα τα δειτε θα παθετε πλακα ενα βυζι και μια κοιλια ειμαι χαχαχαχαχκαι το προτογαλα συνεχιζετε.......εδω και 3 μηνεσ καλε εχω πρωτη φορα το βλεπω αυτο σε κοπελα και ειναι σε εμενα χαχαχαχα.......

για κορσε και βρακακια και εμενα μετα απο την πρωτη περιοδο μου ειχε πει περισι που ειχα κανει την καισαρικη και τωρα παλι τα ιδια φανταζομαι αλλα επειδη ειχα γεννησει 4 ιουνιου ηταν πολυ ζεστη μετα για να βαλω και ετσι δεν εβαλα τιποτα μονο πηρα μια ελαστικη ζωνη και αυτην εβααλα αλλα για πολυ λιγο και παρολο που ειχα μεγαλη κοιλια και τοτε μαζεψε.......

αμα εχουμε τα μωρα μασ καλα ολα θα γινουν ειμαι σιγουρη....... φιλακια σε ολεσ και καλο πρωινο

...σημερα το μενου εχει φρεσκα φασολακια.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νιααααααααααα μου καλημέρααααααααα!!!!!!

Ξέχασα να σου γράψω πριν!!!!!!! :?

Καλά πώς ξέχασα τους χορευτές μας;;;;;;;; :shock:

Τι κάνεις κοριτσάκι μου;;;

Τι κάνουν οι ζωγραφιές σου;;;

Έχεις σκυλάκι αν θυμάμαι καλάααααααα;;;;;;;;

Σήμερα είναι η παγκόσμια ημέρα των ζώων, τα ΛΑΤΡΕΥΩ τα σκυλιάαααααα!!!!!!!

Ελπίζω να μην κάνω λάθος!!!!! :oops:

Φιλάκια και στους 3 σας!!!!!!!!! :-*

Γράφαμε παράλληλα.........!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera eggyoules mou!!!!!!!!!!exthes o mpempis pou ton vgalame volta sthn giagia eliwse ston ypno kale............den ksypnage me tipota omws.......ti fasaria ti omilies xampari den eperne...oloi on koitousan synexeia kai ton parakalousan na ksypnisei......alla aytos ston kooooooooooosmo tou...xaxaxaxaxaxa

aggelikoula mou kouragio einai dyskoles oi prwtes meres tha deis kai esy oti mera me thn mera ta pragmata tha kalyterevoun...mpravo pou to paleveis me ton thilasmo egw dystixws den ta katafera :?

xairomai pou oles eisaste kala kai exoume eyxarista nea apo tous giatroulides!!!!!

ante hlianaki maraki kai dwraki hrthe epitelous h stigmh na ta parete sthn aggalitsa sa ti wraiaaaaaaaa!!!!!!!!!!tha perimenoume ta eyxarista!!

aggelikhmou kai egw me kaisarikh kai episkliridio pou ekana den katalava tous ponous...alla eniothw ta travigmata........eidika to teleytaio travigma pou sou vgazoun to mwro to eniwsa kanonikotata!!!!!!!!!alla me to pou akous ayto to glyko ouaaaaaa ouaaaaaaaa ola pernane!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ειμαι μαρακι μου εδω με την σκυλιτσα μου φυσικα και τουσ χορευτεσ μου .....εχω ενα μικρο μαλτεζακι αλλα πολυ μικρο λεμε 18οο γραμμαρια χιχιχιχι και ειναι και πολυ καλουλι........

η φαγουρα μου ειναι πολυ λιγοτερη οποτε ειμαι καλα χιχιχιχι.....

κοιτουσα τωρα ενα ποστακι που εβαλε μια κοπελα και ειναι πολυ ενδιαφερον λεει για τα παμπερσ και για ενα γαλατακι και μου φενετε πρεπει να το δουμε ειδικα εγω που θα εχω 2 μωρα και τα παμπερσ δεν θα μου φτανουν το πακετο ουτε μια μερα χαχαχαχαχχ το ειδεσ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τιτινακι μασ .τι κανει το μπουμπουκακι σου??????εχτεσ τον εδειχνα στην μαμα μου και τρελαθηκε μα ειναι κουκλοσ χαχαχαχαφτου φτου φτου .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινάκι μου πήγε το δωράκι στη γιαγιά του αλλά κοιμόταν ε;;;

Του άρεσε η βολτούλα και δεν έλεγε να σηκωθεί, χαλάρωσε!!!!!! :D

Να μου φιλήσεις τον γλύκα σου!!!!!!!!!!!! :-*

Αχ, Χριστινάκι μου ξέρεις πώς την περιμένω και εγώ αυτή τη στιγμή, που θα ακούσω το κλάμα του, που θα τον πάρω αγκαλίτσα!!!!!!!!!!

Νια μου οπότε σωστά είπα για το σκυλάκι σου!

Πολύ ευχάριστο που μειώθηκε η φαγούρα......δεν παλεύεται με τίποτα!!!!! :evil:

Όχι δεν το διάβασα τώρα που το είπες θα το κοιτάξω.....καλά εσύ με τίποτα δε θα προλαβαίνεις να τα αλλάζεις........γερά να είναι!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σωστα το ειπεσ αλλα ειναι κοριτσακι την λενε λαουρα......... :P:P:P:P:P

ολα τα λεφτα στισ πανεσ θα πηγενουν χαχαχχαχχα..γερα να ειναι ακι χαλαλι τουσ........ ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι κανετε?Σημερα το γλεντισα με τον υπνο, πριν απο λιγο ξυπνησα, εφαγα και πρωινο και αραξα να σας καλημερισω και μετα εχει δουλιτσες!!!

Μαρακι μου ονειρικο το ζακετακι με το σκουφακι, πολυ μου αρεσουν τετοια σετακια τρελαινομαι!Νομιζω ο μπεμπης αρχισε να κατεβαινει σιγα σιγα,το πολυ 1 εβδομαδα και θα τον εχετε!! :D Εεεεεε οχι και 9 μπιμπερο ελεος!!!!!Πως με νευριαζουν!!!Επειδη δηλαδη η κορη της δεν θηλασε θα το παθεις κι εσυ?Κακιεςςςςςς!!!!

Μιριαμ μια χαρα ειναι ο μικρουλης σας,αρχισε να εξεταζει και απο κατω για τραχηλο?Εγω που τον ρωτησα μου ειπε οταν μπω στο μηνα μου θα με χουφτωνει :lol::lol:

Νια μου καλημερα τι κανουν τα ζουζουνια σου?Φασολακια εεεεε?Κοκκινιστο λεω να κανω,βεβαια ελαφρυ οχι πολυ τσιγαρισμα και σαλτσες, και θα βαλω λαζανια μετα μεσα!

Παω να βαλω πλυντηριο και επανερχομαι....καλε κλωτσαει η φραουλιτσα μου χιχιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου κλωτσάει η φραουλίτσα σου ε;;;;

Να μου τη φιλήσεις!!!!!!!!

Και εγώ παράλληλα κάνω και τις δουλίτσες μου!!!!!! ;)

Και εγώ μπορώ να πω ότι σήμερα κοιμήθηκα 6 ώρες!!!!!!!!!!!!!!

Νια μου καλά τρέλααααααααα η λάουραααααααα!!!!!!!!

Αλλά και εσύ κούκλααααααααααααααα!!!!!!!!!

Φαντάζομαι τα ζουζούνια σου θα είναι γλύκαααααααα!!!!!!!!! ;)

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale nai to zouzouni koimotan kai oloi ton parakalousame na ksypnisei...entometaxy ti mas ekane kai mas trelane...me to pou eferan thn tourta gia na thn svisei anoixe ksafnika ta matakia tou kai me to pou teleiwse to tragoudi kai thn esvhse ekleise pali ta matakia tou kai ksanakoimithike!xixiixixixixiixxi!!!!

nia mou kouklakia eisaste kai ta 2 sas ftou ftou!!!!!!

oute kai egw diavasa ayto gia to gala kai tis panes!!paw na to diavasw twra!!!!!!

kala maraki teleio to setaki sas!!!!!!!!!!!emena exthes mou ekana dwro ena tzinaki kai ena teleio gri formaki gia ton mikrouli apo to H&M....kai entometxy ayto to tzinaki hthela na tou to parw kai egw kai otan eixa paei olo to eperna kai olo to afhna giati skeytomoun oti htan poly mikroulis kai tha ton pedeva vale vgale tzinaki!!!!!!!ax einai poly omorfo!!!!!!anypomonw na tou to valw:))))))

ax koritsaki klotsane ta mwrakia e????????????ax poly mou eleipseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...