Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτώβριος 2009-2011...Σα να μην πέρασε μια μέρα...Νο 28


Recommended Posts

πωπω μαρακι τι να πω..πραγματικα εβαλα τα κλαματα.τρελαινομαι οταν ακουω για παιδακα να υποφερουν χριστε μου!ευχομαι να πανε ολα γρηγορα καλα!!δυναμη σε σενα και υπομονη.ειναι λογικο τωρα να θελει αγκαλιτσες μαζι σου και να ειναι πιο δυστροπο το παιδακι.

χτες χτυπησε ο δικος μου το μετωπο του σε ενα επιπλο και κατευθειαν πεταξε ενα καρουμπαλο και αρχιζε να μελανιαζει μου κοπηκαν τα ποδια. λιποθυμια μου ρθε!συνεχεια το κεφαλακι του βρισκει και κοπαναει μου ματωνει η καρδια!παναγια μου ποσο φοβαμαι.ομως εκεινη την στιγμη τον αρπαξα εβαλα βουτυρακι τον πηγα στο παραθυρο γιατι τον ειδα σαν να ζαλιστηκε και τον κραταγα αγκαλιτσα.ευτηχως βρισκουμε δυναμη εκεινη την ωρα και ημαστε ψυχραιμες μεσα στον πανικο μας.

περαστικουλια και σε ολα τα αρρωστουλια απο ιωσεις κλπ

νανουκα ευχομαι ολα καλα να πανε με την μανουλα σου. η γιαγιουλα μου παντως που την πηγαινα της ελεγα οτι κανει λειζερ και δεν πηρε χαμπαρι.δεν ειχε κ εκεινη παρενεργειες και το περασαμε ανωδυνα ευτηχως!!

σωσω δουλευεις σε νοσοκομειο ?? εσυ μαλλον θα πρεπει να εισαι η πιο ψυχραιμη απ ολες ε?!

καλυψω δεν ηθελες αλλα μας αγχωσες!!!

ντομ με την αλλεργια τι γινεται??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαιρεται και απο μενα....ναι δουλευω στο νοσοκομςιο..καιειμαι τερας ψυχραιμια..και στη κορη μου την ιδια να μου ελεγες να βαλω φλεβα..θα το εκανα..δεν εχω τεοτια θεματα..

καλυψω οσονα αφορα αυτο που λες...για τα τροφιμα..βαλε σεπαρακαλω το λινκ του φοτουμ..αλλα η αδερφη μου θεσσ νικη μαζεψε μερικα πραγματα και ολοι την κοροιδευουν..δεν την νοιαζει..εγω δε το εκανααλλα το σκεφτομαι..τι να πω!@

και περασδτικα σου..

πως πηγφανε τα παρτυυ σας;;

ελα ρε ζ..ελεος..

μαρακι τι να πω και για σενα καλο μου..

οτι και ανειναι περαστικα να ειναι..

φερορσω εκπληκτικα τα μπισκοτακια..θα τα κανω...

με φτιαχνεται και εσυ και η ισμηνη..

δεν εχω παραπονο..κατι αλλοσε αραχνη εχετε καμια ιδεα;

κανενα σχεδιο;

εγω δουλεια..

νανα περαστικα σας ρε!!ολα καλα θα πανε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...

πω πω Μαρακι μου να ειστε παντα καλα...γερός ο Διονύσης και ποτε ξανα τετοια πραγματα..

παιρνουμε δυναμη οταν ειναι αναγκη....

Καλυψουλα περαστικα και σε σενα...ειναι περιεργα τα πραγματα οντως...ευτυχως που δεν εχουμε δανειο και τετοια...

θυμασαι Σωσω που σου ελεγα να μην παρετε δανειο που θελατε σπιτι...

Φροσω και εσυ εισαι πολυ δυνατη..ωραιες οι τουρτες που εβαλες..

Αλεκα και εμεις τζακι απο χθες ολη μερα και σημερα απο νωρις..ετσι οπως εφτασε το πετρελαιο παιρνω πισω οσα εχω σουρει στον αντρα μου για το ενεργειακο...

Νανα βαλε το κουκουλι να καταλαβω τι ειναι...ολα καλα με τη μαμα σου θα πανε και θα το δεις...

Χαρα πολυ καλο το στιχακι!!!!!!αχ μακαρι να ημουν Αθηνα..με τη σειρα θα σας επαιρνα καθε εβδομαδα..

Μαριαζζ πραγματικα πολυ ομορφο..

εμεις τα ιδια..Το Σαββατο μας την εδωσε και φυγαμε με Νικο και πηγαμε Λαρισα για βολτα...περασαμε και απο Ικεα και ψωνισα κατι ψιλοπραγματα κουζινας..γυρισαμε κατα τις 8.ηρθε ο κουμπαρος το βραδυ πηραμε φαγητο απεξω και ηπιαμε 2 μπουκαλια κρασι

χθες ολη μερα δουλειες στο σπιτι...

καλη μερα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα! Να εχουμε μια τελεια εβδομαδα και εναν τελειο χειμωνα!

Μπρρρρρρρρρρρρρρ!

Ρε σεις κανει κανει κρυο!!!!!!!! χαχαα

Εγω εστρωσα χθες! Γουσταρω τρελα!

Κοιμηθηκε και το μωρακι μου και ισιωσα λιγο η μανα!

Αλίνα γουέλκαμ!!!!!!!!! Να σου ζησει ο ζουζουνος! Βουτυρακι θαυματουργο!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ΣΑς ευχαριστω και παλι ολες!

Τα λεμε σε λιγο παω για μαγειρεμα και δουλιτσες!!!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Κι εγώ γουστάρω χαλιά αλλά όχι την ηλεκτρική σκούπα.

Το σπίτι μου το κάνουν κόλαση...δεν υπάρχουν περιγραφές.

Σήμερα σπανακόρυζο. Για να δούμε θα το φάνε;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις γιουβαρλακια απο σαββατ...

ειπα να αποτοξινωθω 2 μερες..γιαουρτια πολλα κια φρουτα..αντε να δουμε..τι να πω!!

πηγαμε για καφε το πρωι..

το απογ παλι για καφε!!1 χαρα σας λεω!!

δεν εχεις ξανα δωσει σπανακορυζο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτρωγαν πέρισυ αλλά λυωμένο.

Ο Χριστ. έφαγε 2 πιάτα και τυρί φέτα.

Ο Φίλ. έτρωγε λίγο, έγλειφε μόνο το κουτάλι.

Τον άφησα στο τραπέζι με το πιάτο

και μετά από λίγο πήρε το κουταλάκι και το έφαγε μόνος του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας

εγω δουλειες το πρωι και στη δουλεια για λιγο

μαρακι μου δεν ξερω το πρωτοκολο που ακολουθει το καθε νοσοκομειο για τις ιολογικες

υπαρχουν ενα εκατομυριο ιοι που μπορει να φανταστει ο γιατρος να ελενξει

αλλα ενα θα σου πω 99% σιγουρο

ελενχουν τους ηπατοιους - (hiv) -ebstein-φυματιωση και οποιον αλλον μπορει να φαντσουν οτι συμπιπτουν τα συμπτωματα

δεν νομιζω οτι θα βρειτε καποιο αποτελεσμα να σου πω την μαυρη αληθεια

η ανηψιες μου και οι 2 ηταν μια εβδομαδα η καθε μια μεσα με εξανθματα σε ολο το κορμι - τα οποια δεν ηταν ουτε αλλεργια ουτε κατι γνωστο

τελικα κανανε ολο τον ιολογικο ελεγχο μεσα στο παιδον και δεν τους βρικανε τον ιο - τους ειπαν μονο οτι μαλλον ειναι απο καποιο ιο που ειναι σε γατες ή γενικα αιλουριειδη και δεν ξερουν ποιος ακριβως

τους εκανε αδενητιδα και επειναν 1 μηνα αντιβιωση

ενι γουει παντως τωρα ολα καλα βρε μαρακι

ναμην ξαναρθουν τετοιες μερες

μπραβο που τρωνε μονα τους τα παιδια σας

εμενα με καμια δυναμη

τι να πω εχουμε καιρο για τετοια

δεν σας ειπα εχουμε 1 εβδομαδα που κανουμε τα κακα στο γιογιο και καποιες και τα τσισα

πρωτη μερα με την πεθερα

και τα κανανε ολες τις φορες πανω τους :(

πισογυρισμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai οντως φροσω με τρια παιδια τα χαλια ειναι βασανο!

Εδω με ενα.....

Σημερα του εκανα μοσχαρι με πεπονακι.

Ειναι σαν να ξεκιναμε απο την αρχη. Πως ητανε στους 10 μηνες? Ετσι! χαχα

αλλα βραχος εγω! Δε θελεις? Αυτο εχει!

Ευτυχως καλα παμε αλλα μου πνιγεται που και που και ξενερωνει ευκολα γμτ! Πολυ δυσκολος! Πολυ!

ααααααααα του πηρα το καστρο απο τα τζαμπο! Καλααα ε! Ειναι μαστ για ολα τα σπιτια που εχουνε χωρο! Εχει τρελαθει! Ενταξει εχουμε γινει παιδοτοπος αλλα παιδια ριχνει τρελο παιχνιδι εκει μεσα!

Αρχιζει η ζωη της αλλης σημερα Νανααααααααααα! χαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχχαχα

Αχ βρε σκατουλες μου λειψατε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγω παλι σωσω το εχω ριξει στο καλο φαι και στο πιοτο! χαχα

Να σας πω ηθελα τοσοοοοοοοοο πολυυυυυ να κανω ενα τσιγαρο αυτες τις μερες ετσι με μια ρουφηξια να το κατεβασω αλλα σταθηκα βραχος! :mrgreen:

Το εχω κοψει εδω και χρονια και δε θελω να ξανακυλισω. Πριν μεινω εγκυος εκανα που και που κανενα με καλη παρεα και ποτακι και φαγακι. Τωρα δε το αγγιζω και δε μου λειπει. αλλα με αυτα που τραβηξα τελευταια τι τσιγαρο....... ολοκληρο εργοστασιο μου ερχοτανε να καπνισω! :?

Αλίνα απο που είσαι?

Ντομ αλλεργια? Τωρα το ειδα! Περαστικα ρε κοπελια! Τι κανετε τωρα? Καλυτερα?

Πωπω λυσσομαναει ο αερας! Καλα μιλαμε απο κει που ητανε καλοκαιρι χειμωνιασε μπαμ! Με τη μια!

Ηρθαμε Πεμπτη στο νησι με καλοκαιρινα και σανδαλια και τωρα φοραω τις καινουριες μου ουγκ! χαχαχααχχαχα :lol:

Ηρθανε και αυτες οταν ελειπα! Τις φορεσα χθες! Αυτα ειναι! Ουτε ιδρωνει το ποδι ουτε τιποτα! Και ζεστουλα! Μια χαρουλα!

Στον μικρο κατεβασα καλοριφερακι. Εχει ψυχρα το βραδυ. Ισα να σπαει δηλαδη...

Τι αλλο να σας πω μωρε! Μου λειψατε σας λεω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι απο ανω γλυφαδα ειμαι.εσυ?? πωπω αυτο με το φαι ρε κοριτσια δεν το παλευω!!ο δικος μου ειναι πολυ δυσκολος.οταν ξεκινησαμε να τρωμε 1φορα κρεατακι κρεμουλα εκανε 3 μηνες να το συνηθισει.φανταζεσται ποοσους συνδιασμους εκανα ολο αυτο τον καιρο???οχι πραγματικα δεν μπορειται να φανταστειτε!!και φυσικα δεν το ετρωγε καθε φορα.και αυτο και το κοτοπουλο.εχανε ενα γευμα την ημερα!!!και τωρα που επιτελους τα τρωμε και τα φασολακια μας και τον αρακα μας και το ψαρι μας και ολα μας πρεπει να φαμε μασουλητα!!!απαπαπαπαπ με τιποτα ομως???!!!!μετα απο 1μιση μηνα προσπαθεια καταφεραμε να τρωει ομελετα και τοστ ψημενο και μπισκοτα. ουτε καν φρουτο.ουτε την μπανανα.πολυ δυσκολο αγορι στο φαγητο ειπε η παιδιατρος αλλα που θα παει με καθησυχασαν και μερικα κοριτσια απο εδω οποτε χαλαρααααααααααα!!!

επισης δεν του αρεσει με τιποτα ο κιμας. οσες φορες δοκιμασε σε φαγητο κιμα ειτε λιωμενο ειτε πατητο το εβγαλε!!γιατι???? μα τιποτα να μην παρει αυτο το παιδι απο εμενα???

μαρακι αυτο με το τσιγαρο ειναι βασανο!!οταν ανακοινωσα στον αντρα μ οτι ειμαι εγκυος πρωτα πηγε στην τσαντα και μου πεταξε ολα τα πακετα και μετα με αγκαλιασε!!!ετσι οταν γεννησα και εγω περιμενα με αγωνια να αναψω ενα αλλα ευτηχως μου ρθε αηδια.και αλλες φορες που βρισκομαι με παρεουλα και παω να αναψω παλι τα ιδια ευτηχως!!!!

μαρκερ μπραβο που ξεκινησατε γιογιο.και εγω το σκεφτομουν αλλα η παιδιατρος μου ειπε ακομα οχι.ασε που ακομα θυμαμαι τι τριψιμο εριξα στα χαλια για να καθαρισουν οι εμετοι του μιμητρακου απο τα γαλα (λογω παλινδρομησης) οποτε λεω να τα απολαυσω μονο με τριμμενα μπισκοτακια παντου και οχι κατσις (κακα και τσισα οπως τα λεει ο μιμητρης)!!!!!

ΣΩΣΩ αχρειαστη να εισαι αλλα θα σε εχω στα υποψιν!!!!

ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, μπήκα να πω μια καλησπερα...

Καπως καλυτερα ο Βασιλης αν και ειπε η παιδιατρος οτι θα επρεπε να ειναι πολυ καλυτερα ακομα, με αυτα που μου εχει δωσει.Ειναι ακομα τα σημαδια, πιο εξασθενημενα τωρα.

Μπορει να ειναι το απορρυπαντικο τελικα, γιατι ελεγα δεν ειχα αλλαξει, αλλα των παιδιων δεν εχω αλλαξει.Αλλαξα προσφατα το δικο μας, και στην ουσια ειναι το ιδιο πραγμα αφου κυλιεται στα σκεπασματα μας κλπ που επλυνα με το καινουργιο.Ηθελα να παρω πιο οικονομικο απορρυπαντικο και ισως πληρωνω την τσιγκουνια μου.

Πολυ ωραια τα περασαμε στο παρτυ.

Κριμα να μην ερθει καμια σας........

Περαστικα σας στις αρρωστες και στα αρρωστουλικα.

Μαρακι καλωσηρθες!Σιδερενιος ο ψηλός!

Αλινα ελπιζω να μην παρεξηγηθηκες στο πμ, απλως εχω ενα θεμα με τα προσωπικα δεδομενα.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.μαρακι μου περαστικα σας.περασατε ταλαιπωρια και πιο πολυ ο μικρος.και εμεις απο χθες αναβουμε την ξυλοσομπα γιατι δεν την παλευουμε πολυ κρυο.η μικρη απο την ημερα που πηγαμε στον παιδιατρο εχει ανοιξει η ορεξη της.τρωει τα παντα ολη μερα. :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντομ μου εγω παλι δεν πιστε4υω οτι ειναι το απορριπαντικο ρε συ

αλλα αλλαξε το εσυ για καλο και για κακο

αλινα

καλα για να σε εξηπηρετησει η σωσω θα κανεις πολυ δρομο το εχουμε συστηματικο

δεν νομιζωωωω :lol:

οχι μωρε δεν το εχουμε συστηματικο το γιογιο

καλα κα οσο για το φαι - μεγαλη ιστορια απο 2 μηνων εμεις

δεν αρχιζω γιατι το εχουν βαρεθει το θεμα μου τα κοριτσια

μεχρ και πριν απο 1 μενα τρωγαμε ολα τα γευματα με κλαματα

και μεσα στο νεροχυτη

τωρα ενταξυ - φυγανε τα κλαματα -

εμεινε ο νεροχυτης :lol:

ποια θα μου επαντησει γιατι μας επιασε το κατοχικο μας;

πραγματικα πειτε με ανιδεη - αλλα δεν παρακολουθω καθολου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρκερ το κατοχικο μας επιασε λογο κρισης και ενοψη μιας ενδεχομενης χρεοκοπιας!!! τωρα τι να σου πω...απο πολλους το ακουω, αλλα ακομα δεν εχω κανει προμηθειες.αλλωστε δεν υπαρχουν λεφτα για παραπανω ψωνια.και τι να πρωτο παρεις??γαλ και πανες του παιδιου ή κανα μακαρονι και λαδι??δεν ξερω τι να πω.... αυτο που ξερω ειναι οτι μλκιες αλλων εμεις τις λουζομαστε!! οσο για σωσω το σχολιο το εκανα χαριτολογωντας βρε!!δεν την ξερω την κοπελα για να υποχρεωθει να βοηθησει σε οτιδηποτε! και τελος .... καλο νεροχυτη!!!

ντομ εννοειται οτι εγω δεν παρεξηγειθηκα!! απλα οπως σου ανεφερα και πμ εγω θα ηθελα να γνωριζω και τα καλα κ τα ασχημα και να κρινω μονη μου!! πχ ο αδελφος μου 11 ετων χειρουργηθηκε σε ιδ.κλινικη. αφαιρεση ελιων απ την πλατουλα του με υποψια οτι μπορει να εξελιχθουν σε κατι ασχημο.με ολικη ναρκωση.βγαλαν λαθος ελιες!!και φυσικα ξαναμπηκε χειρουργιο.ξαναπληρωσαμε και ξανα ναρκωθηκε μικρο παιδακι.καθως το συζηταγα στην καφετερια του νοσοκομειου με πλησιασε ενας κυριος και μου λεει ειστε τυχεροι.του αδελφου μου του κοψαν λαθος ποδι.θα θελα λοιπον να ξερω το ονομα του γιατρου και στις 2 περιπτωσεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κόρες καλησπέρα!!! Εμείς χάλια! Πονάνε κόκκαλα τρέχζει μύτη βήχας αρκετός και συνεχίζουμε!!!

Τουλάχιστον ο εμετός δεν ήταν γαστρεντερίτιδα!!!

Δεν σας έχω διαβάσει αλλά ήρθε η ώρα να σας αποκαλύψω οτι με αφορμή της φωτο συνάντησης σας όταν ήρθε η Σώκω Αθήνα, εμπνεύστηκα ένα κρεμαστό απο την Σώκω και της το έστειλα δώρο....έχει δεσμευτεί να το φορέσει έστω μια φορά και να τραβήξει φωτό!

Για να την τιμήσω ακόμη περισσότερο γιατί έγινε ένα απο τα αγαπημένα μου κολιέ του έδωσα το όνομα της (το ψευδόνυμο της δλδ)

Μπορείτε να το δείτε εδώ http://handmadeandcrafts.blogspot.com/2 ... ndant.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

καλυψω αυτο για τις δυσκολες μερες το εχω ακουσει...

το ειχε πει ενας παπας στην αδερφη μου,μαζεψτε της ειπε οτι μπορειται

απο τροφιμα και νερο,γιατι θα ερθουν δυσκολη καιροι...

και για 6 μηνες δεν θα υπαρχει τιποτα...

μου το ειχε πει το καλοκαιρι,

αλλα δεν εδωσα τοσο σημασια...

μαρακι πολυ πονεσα με αυτα που περασατε...

εισαι πολυ δυνατη...

μπραβο...

σημερα πηγα και ψωνισα για το παρτυ μας...

πηρα και να φτιαξω τουρτα...

φροσω εννοειται οτι χτυπαει η καμπανα :D

σας περιμενω ολες....

ντομ τα ειπαμε απο το τηλεφωνο..

συγγνωμη που δεν ηρθαμε...

το ηθελα πολυ να ερθω...

το ξερεις αλλοστε...

παω να τον ξυπνησω γιατι κοιμαται απο τις 3μιση

και δεν ξυπναει με τιποτα

και το βραδυ θα ξενυχτησουμε...

τα λεμε μετα

τοση ωρα νομιζα οτι το ειχα στειλει αλλα τιποτα

γκρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σορυ που πεταγομαι σα τη τσου-τσου αλλα θελω να πω στη φιλεναδα μου τη Σωσω οτι εμεινα ετσι :-o:-o@-)@-) με τη τουρτα που εφτιαξε!!!!!!!!! Μπραβο ρε φιλεναδα ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ!!!!!!!! :-bd:-bd:-bd:-bd Εννοειται οτι τη τουρτα του Αλεξ θα τη κανεις εσυ!!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε φιλεναδα αντοωνια..με αυτην την τονια βρισκομαστε καθε μερα..ασχετο...

παιδια..αμα δειτε της μικρης το κωλο..θα την λυπθειτε..φωναζει και καιει οτι ποναει σα τρελη..και ειναι κατακοκκινος..την λυπαμαι..τηναφησα χωρις παμπερς...ας τα κανει κωλος...δε με νοιαζει..ουτε το μελανι κανει δουλεια..αλλα δε μπορω να καταλαβω τι την ενοχλει..της αλλαξξα και παμπερσ..φακ..

τι τουρτα θα κανες χαρα;;

τι θα κανεις στο παρτυ;;απο φαγητα εννοω..να δω αν θα με απαντησει ανθρωπος..

εμεις πηγαμε για καφε..εκνευριστικη βροχη..απαπαπ..αλλα δε ποτουμαστε..

τρωει δλδ το σκατο, μαρακι,ε;;

το γαλα παλι ουτε να το δει;;δε πειραζει..και το γιαουρτι σουπερ ειναι..

ζζ δε παλευεσαι μιλαμε..

αρνουμαι να κανω αυτο μ τη φωτο και το κολιε..

οσες εχουν φιμπι ειδατε τουρτα που εκανε η αλεκα ;;η παλια;;

πειρατικο καραβι..πολυ καλο!!

πολλα λαικ!

μαρακι σου στελνω πμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχα

το σχολιο για την σωσω δεν ηταν για να σε κατακρίνω :lol:

απλως η σωσω ειναι κρητη και εσυ αθηνα - δεν το ηξερες γι αυτο το σχολιασα :lol: ι

δεν το εδα το καραβι

ττωρα θα μπω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου τόνια!!!

ευτυχώς είναι αγόρι ο Άλεξ και δε θα βάλει κούκλα από πάνω!!!

χαχαχα!!!

πω πω Μαράκι... καλά που μου το είπες!!!

θα το έχανα!!!

χαχαχα!!!

αν και να σας πω την αλήθεια... βαριέμαι πολύ την τηλεόραση.

την ανοίγω μόνο όταν μου ζητάει να του βάλω μουσική...

σήμερα πήγα στη δουλειά κουλούρια θεσ/νίκης!!!

ξετρελάθηκαν όλοι!!!

μεγάλο σουξέ σας λέω!!!

ο Π θα πάει να κάνει μαγνητική στη μέση του αύριο το πρωί.

έχει πολύ καιρό που του πονάει.

ο γιατρός λέει ότι δεν είναι τίποτα αλλά αυτός είναι αγχωμένος.

και τον φίλο του τον διαβεβαίωναν ότι δεν έχει τίποτα... αλλά ο καρκίνος εξελισσόταν...

ελπίζω να παν όλα καλά!

ζζζ πολύ καλό το κολιέ!!!

σωσώκα θέλουμε φωτό με το κολιέ στο λαιμό σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker μην το λες γιατι κρητη θελω να παω να μεινω μονιμα.... οποτε u never know!!χαχαχα!!ημαρτον δεν παρεξηγηθηκα. θα με κανετε να σκισω πτυχιο ψυχολογιας με αυτα που ακουω!!!!

ΣΩΣΩ επειδη ειμαι καμμενη κ εγω με τον δημητρη εχει πολυ ευαισθητο δερμα (στο 5λεπτο συγκαιγετε) τελευταια φορα μου ειπε κατι η δερματολογος μου και βοηθησε παρα πολυ. υγρη πουδρα φισαν και μαζι μπεπανθολ. η πουδρα εκανε θαυματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θέλουμε να δούμε το καράβι της αλέκας κι εμείς που δεν έχουμε fb!!!

γιατί έτσι σωσώ ο πωπουδάκος;

βάλε παχιά κρέμα συγκάματος...

γιατο πάρτυ μπορείς να φτιάξεις...

το κλασσικό κλαμπ σάντουιτς.

στρόγγυλα ψωμάκια με χειρομέρι.

μπορείς να φτιάξεις ρόστο, να το κόψεις κομματάκια, να τρίψεις χαλούμι ή κασέρι και να τα βέλεις σε πιτούλες.

τα κλασσικά στρόγγυλα κεφτεδάκια που θα τα φτιάξεις σε σουβλάκια με κομματάκια κασέρι.

πιτσάκια.

μικρά κουλούρια θεσνίκης γεμισμένα με σοκολάτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...