Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οκτώβριος 2009-2011...Σα να μην πέρασε μια μέρα...Νο 28


Recommended Posts

Ντομινάκι αν είμαστε καλά θα έρθουμε στανταρ...Χαρά το ίδιο!!!

Δόξα το Θεό μέχρι τωρα εκτός απο τον δικό μου πονόλαιμο της μιας μέρας τίποτα!!! φτου σκόρδα!!!

Ισως σταματήσουμε και την αντιβίωση του μικρού. Είπε η παιδίατρος στον άντρα μου οτι βγήκε νέα οδηγία σε παιδιά με παλλινδρόμηση να μην γίνεται χημειοπροφύλαξη (χάθηκε να το έλεγαν ένα χρόνο νωρίτερα .... έχει πιει τόνους αντιβίωσης το πουλάκι μου :(:(:( )

Καλέ Τζουλ ρώτα με τι τα κατεβάζει να ξέρουμε κι εμείς!!! Εσείς κορίτσια κατεβάζετε ταινίες? Κι αν ναι με ποιο πρόγραμμα?

Είχα torrent αλλά ήθελε πολύ προσοχή γιατί οι ιοι ήταν κρυμμένοι παντού!!!

Πάω να κάνω δουλίτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 879
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

aloxa

κυριακη και χαρα εμεις λογικα θα ερθουμε και στις 2 εαν μας καλέσετε και μας θέλετε στην παρέα :lol:

εγω εαν ειναι κρυωμενα δεν τα παω πουθενα και φανταζομαι οτι και οι αλλοι κανουν το ιδιο

αλλα δεν αφηνουμε παρτυ για παρτυ

με αφηνουν και μενα λιγο σε υσηχια βρε παιδι μου - τις περισσοτερες φορες και οσο μπορουμε ειμαστε βολταρια - εκτος καθημερινων

εχω ενα σιδερο βουνο και βαριεμαι του κερατα μιλαμε

καλα ειχα γραψει και ενα κατεβατο και δεν το επιασε

οσοσ για τις αρρωστιες δεν μπορειτε να κανετε πολλα

ουτως η αλλιως οσο μεγαλωνουν τα δικα μας - μην νομιζεται μπορει να ειναι λιγο κρυωμενα και να μην φαινεται

πλεον μεγαλωνουν και δεν θα εχουν τα ιδια συμπτωματα με πριν

το καλοκαιρι ειχαμε παει στο εξοχικο και ηταν εκει ολοι

ξαφνικα το μεσημερι σηκωνουν οι μικρες τους πυρετο 38,5 και μας ειπαν οτι απλα την προηγουμενη ειχαν λιγο βηχα

τι να κανεις;

συμβαινουν

εγω πλεον δεν πολυαγχωνομαι

σωσω περαστηκα σας - και εμενα φυσανε μυτουλα πολυ καλα

καθε βραδακι μεσα στο μπανιο την αδειαζουμε

εχω κιαλλα σε 2η γυρα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια...

μυξες ακουω...περαστικααααα!!!

Καλυψω αφου ειναι ταλαιπωρημενη η μικρη και εσυ καντε φετος μεταξυ σας τα γενεθλιακια σας και αργοτερα κανεις μια μινι συγκεντρωση -παρτυ..ετσι στο ασχετο...μου αρεσουν τα παρτυ στο ασχετο. :lol::lol::lol::lol:

Ελενη 2 μερες λιγες ειναι..παιζει ρολο και το αγχος..ειναι και η αλλαγη του καιρου που επηρεαζει...

Μαρακι τετοιο μηχανηματακι εχει ο Νικος για τη χοληστερινη...τη μετραμε και οι δυο καθε δευτερη Παρασκευη :lol::lol::lol: συνηθως δεν πεφτουν εξω...ελεγξε το σε μικροβιολογο...

Σωσω τι κανει σημερα η Μαρθα?????εσυ γιατι εχεις νευρα γμτ?????τι σε εχει πιασει?????

Ισμηνη η μικρη θεα!!!!!

Μαριαζζζ ο μικρος σας αφηνει να διαβασετε με ανεση ή γυρναει γυρω γυρω????

Ντομμμμμμ!!!!ευχαριστουμ εγια τα χρονια πολλα!!!!ειδες πως περναει ο καιρος!!!!

επανερχομαι ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα Μαρακι

εχουμε και εμεις τετοιο

λογω δουλειας εχω καβατζα 2

αυτα επειδη ειναι προσωπικα βγαζουν ναι μεν ακριβης απαντησεις αλλα γενικα να ξερεςι οτι πεφτουν καποιες μοναδουλες εξω

καλο ειναι να μην μετραμε σε ξενου μηχανακι

αυτο που εχεις να κανεις ειναι να το παρεις μια μερα στο σπιτι και να κενι τις εξης μετρησεις

1η πρωινη - μολις ξυπνησεις χωρις να εχεις φαει τιποτα

και μετα μια πριν το γευμα και αλλη μια μια ωρα μετα το γευμα

κρατα τες κι πηγαινε σε παθολογο ή ενδοκρινολογο

ή πγαινε σε μικροβιολογο εξαρχης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσουλίτσα καλημέρα!!! Οταν διαβάζω την μεγάλη ο μικρός κοιμάται!!! Διαβάζουμε μεσημέρι γιατί αλλιώς γίνεται χαύρα!!!

Μαρκεράκι ναι εχει παλλινδρόμηση ούρων!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!

Ετοιμαζομαι για να την κανουμε για πανω. Αυριο θα φυγουμε μεσημερακι. Αλλα θα χασω ολο το αυριανο πρωινο στον γιατρο που θελει να με δει και μονο σημερα εχω χρονο για να ετοιμαστω.

Βαριεμαι και νιωθω κουρασμενη αλλα ψηνομαι να φυγω.

Βεβαια θα με αρχισουν εκει τα σογια πως και τι αλλα νομιζω θα φερθουν διακριτικα. Και στο τηλ διακριτικοι ηταν και μιλησαν μονο με τη μαμα μου. Μιλαω τωρα για τα αδελφια των γονιων μου και τα ξαδελφια μου που ειναι κοντινοι. ΟΙ αλλοι σκασιλα μου κιολας.

Σωσω οΙ μπότες ειναι αυτες http://www.australianuggboots.com.au/?gclid=CLWG7su6zqsCFUO9zAodPTTyWA

Τζουλ πιανει πολυ χωρο το καστρο???????????????????????????????????????????????? Και δεν ειπες ποσο κανει? Εχεις το μεγαλο ή το μικρο?

Αν και θα παμε τζαμπο για εξορμηση αλλα κανω ερευνα αγορας τωρα. :lol:

Εμεις παμε σε γενεθλιακια. Σε 2 μας ετυχε να ειναι το εορταζομενο μπεμπε αρρωστο..... Τι να πεις!

Στης κουμπαρας μου που σας ελεγα και σε μιας φιλης! Νααααααα τα μακαρονια μισκο! χαχα Στης κουμπαρας κολλησαμε. Στο αλλο οχι.

Αλλα παμε. Τι να τον κανω τον μικρο? Ειναι ευκαιρια να παιξει. Αν δεν εχουν οι αλλοι μυαλο....

Βεβαια τη λεω τωρα πια. Οχι σαν τον αντρα σου Βαγκ! χαχαα Αλλα τη λεω!Απευθειας. Α ωραια λεω! Τι παρτυ μικροβιων εχουμε? χαχα Αααα τι βλεπω μυξουλες? Τι ειπατε να εχετε παρεα να ειμαστε ολοι κρυωμενοι? Α μπααα δεν ειναι τιποτα μωρε....... Και ακουω ε4να σωρο μαλακιες δικαιολογιες.

Τεσπα τα χουμε ξαναπει. Ξερετε την αποψη μου.

Ντομ! Που εισαι? Πηζεις ε? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Θα σου πω κατι γιατι διαβασα τι εγραψες στην κοπελια που εμεινε εγκυος ξανα.

Οταν εμεινα εγκυος τωρα πελαγωσα. Παρολο που το ηθελα. Τι το ηθελα δηλαδη? Τρελαινομουν απο χαρα! Παρολα αυτα πελαγωσα........

Θα τα καταφερω? Θα ειμαι καλη μαμα? ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ? ΜΗΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΩ ΚΙ ΑΛΛΟ? Ωχ και που εμπλεξα τωρα? Μηπως ειμαι αμυαλη? Μηπως το εκανα εγωιστικα μονο και μονο επειδη θελω κι αλλο μωρο? Και ο Διονυσης? Μηπως θα τον παραμελω? Μηπως θα του λειπω?

Φυσικα το λατρευα το σπορακι. Ειχα βρει και πατεντες πως να σηκωνω τον Διονυση να μη κουραζομαι κλπ. Και συ ειμαι σιγουρη τα ιδια εκανες.

Οταν πηγα στον γιατρο και μου ειπε την εξελιξη που ειχαμε αρχισα να κλαιω.

Τον κοιταζω και μου λεει. Μαρια αυτο ητανε ενα μεγαλο χαστουκι. Αυτο γινεται για να καταλαβει μια γυναικα ποσο σημαντικη ειναι η καθε της εγκυμοσυνη.

Και οντως. Μετανοιωσα τη καθε στιγμη που σκεφτηκα μαλακιες. Εχω αλλαξει ακομη και απεναντι στον Διονυση. Ακομη και τωρα που ειμαστε τα δυο μας και δεν εχουμε κι αλλο μπεμπε.

Κοιταξα τον γιατρο μου στα ματια και ειπα δεν εχω δικαιωμα να κλαιω μπροστα του.\

Γιατι?

Γιατι το 2ο παιδακι του ειναι παιδακι με ειδικες αναγκες. Ηταν ενα υγιες εμβρυο και στη γεννα απο λαθος του φιλου του γιατρου δε πηρε οξυγονο και επαθε βλαβη ο εγκεφαλος του.Ακομη τοτε δεν ειχε π[αρει ειδικοτητα ο ιδιος και δε μπορουσε να ξεγεννησει.

Ειναι ηρωας στα ματια μου οχι μονο επειδη με ξεγεννησε αλλα επειδη περναει ολο αυτο μαζι με τη γυναικα του!

Οταν πελαγωνεις ξερω κοιτας τα μωρα και περνεις κουραγιο! Λες τι βλακειες σκεφτομαι! Και τα παιρνεις αγκαλια και ανταμειβεσαι!

Οταν πελαγωνεις να σκεφτεσαι και μας!

Μακαρι να ημουν στη θεση σου. Ξερω εχεις και τη μαμα σου που σε κουραζει ολο αυτο και εχεις και αλλο φορτιο και σε καταλαβαινω ειναι πολυ δυσκολο!

Αλλα εισαι η πιο τυχερη μαμα στον κοσμο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αυτο να σκεφεσαι! Να παιρνεις μια βαθια ανασα και να προχωρας!

Ξερεις τι αδυναμια σου εχω ετσι? Μη με παρεξηγησεις για αυτ που εγραψα! Αλλο να στα λεω απο κοντα και αλλο γραπτα. ελπιζω να μην ειναι καπως οταν τα διαβασεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σε φιλω γλυκα και σου στελνω πολυ πολυ υπομονη γιατι οι μανουλες αυτο το χαρισμα εχουν!!!!!!

Λοιπον σας αφηνω να τελειωσω.

Παω να σιδερωσω. Φακ που λεει και η σωσω.

Μαλλον θα τα πουμε μετα.

Α Μαρ τωρα ειδα οτι εγραψες!

Ο μικρος της Ζζζζζζζ εχει παλινδρομηση με τα τσισακια του.

Μωρε για πλακα ξερεις της μαμας μου το μηχανακι. Ποτε δε μου ειχε δειξει. Θα ρωτησω τον γιατρο αυριο σε πρωτη φαση και μετα θα παω σε ενδικρινολογο.

Ετσι τις εκανα τις μετρησεις. Βγηκε η νηστειας πολυ ανεβασμενη και κουφαθηκα. Θα δουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνεχιζω..

Σωσω διαβασα οτι εφτιαξες κατι περιεργο..κοιτα μην παραπονεθεις οτι δεν εφαγε η Μαρθα...

Μαριαζζ λογικο αλλιως θα επρεπε ο μικρος να καθεται παναγια--πραγμα δυσκολο...θα ρωτησω τον αντρα μου για το προγραμμα και θα σου γραψω..

Μαρακι αν ειχα κοριτσι θα της επαιρνα σιγουρα... :lol::lol:

για ολα τα αλλα ειναι καλο να γραφουμε οπως νιωθουμε....

Μαρια και μενα τη φυσαει με το που ριχνουμε τον ορο και μετα κοιταει να δει τι βγηκε :lol::lol::lol:

τωρα του εβαλα λιγο ζωα disney να δει..

παντως εχω οργισθει με την οικονομικη κατασταση...αργησε λιγο να με πιασει...ετσι κανω τα αρνητικα προσπαθω να τα απωθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας!!εμεις σκατα...πολυ μυξα λεμε..και κιτρινη...

σκατα...πηρα ομοιοπαθητικο..μου δωσε ματζουνι...

για 2 μερες...και να τον παρω αυριο τηλ..αν και βλεπω οτι ειναι πολυ επειθετικο το κρυωμα..

και ξερω μαλλον ποιο μας κολησανε..

με την αδεια μου βερβαια...

τεσπα..χρυσουλα...τι περιεργο εκνα στη μικρη;;δε καταλαβα..

ντομ!!τι κανεις;;την παλευρειες;;

και γω παιδια εκανα κατασκηνωση σε αμεα και προσεχα παιδακι με προβλημα για 5 χρονια ...εκει να δειτε δραματα..

τι να κλασουν οι 10 και οι 20 αντιβιωσεις;;1 σκωληκοειδιητιδδα;;εκει να δειτε δραματα..

σε γονεις,αδερφια,σχεσεις..εξοδους...

1 απο τους λογους που δεν ηθελα να κανω παιδι..

τεσπα..δε σχολιαζω τιποτε αλλο..γιατι σας διαβασα πρωι και επεσε δουλεια..και τα ξεχασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alooooooo

ζζζ ειπαμε δεν κατεβαζω εγω , μου τα φερνουνε . υπαρχει ομως και το piratebay.org

εμένα με το 8εμα του νεφρου κ τις παλλινδρομισεις με βλεπουν ουρολογοι παντως

Το καστρο ειναι το μεγαλο (μπαινω κ εγω :mrgreen: ) γυρω στο 50αρι νομιζω η πιο κατω ... :roll:

πηραμε κ τον πατατουλη που το διαλυει κ το ξαναφτιάχνει , πλακα εχει.

εδω και 1 βδομαδα εχει κολλησει με τον καδο σκουπιδιων , τον επλυνα κ του τον εδωσα κ εχει πα8ει ψυχωση ! :shock: ουτε να κοιμη8ει δεν 8ελει !!! μου λεει '' και τα χκουπιδακια ???'' :shock: του λεω κοιμησου κ 8α σε περιμενουν !!!!! :shock::?

στην μανα μου που κατεβαινει περνει κ τον κάδο μαζι ! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον καΔΟ;;ΧΑΧΑΧ!!!

ρε παιδιααυτη ελενη που εστειλε μυν για το μαγαζι της φιλης της και καλα...ειναι ξενο το σαιτ η ιναι ιδεα μου;;

την εστειλα πμ..της λεω καλα ξενο ειναι το σαιτ της φιλης;;

σκουπιδια,ε;;το παμε,ε;;

εμες φασολαδα σημερα..και εχει ρεπο ο αντρας μου αλλα με τοσο κρυωμενο παιδι που σκατα να πας;;εννοω με αλλα παιδια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κόρες!!!

Σε λίγο παω να παρω τον μικρο απο το σχολειο και να τα παω στο αττικο παρκο..

ειναι μερα των ζωων σημερα κι εχει 50% εκπτωση!

θα πάρω και τη μαμα μου που δεν εχει παει

τα μικρα τα πηγα και περισυ αλλα νομιζω θα ευχαριστηθουν παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι τι ειναι σημερα;

ΧΑχαχ Τζουλια φοβερος ο μικρος! Οικολογος απο κουνια!

Ντομ εβαλες τον μικρο σε κρεβατι? Για πες! Πως του φανηκε?

Εμεις νομιζω εχουμε μελλον.

Τρωτε και κρεμες! Ρε συ ποτε περασε ο καιρος! Παναγια μου! Τρεχει σα νερο ο χρονος!

Η Φροσω που ειναι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Χαχαχαχαχχαχα! Τωρα καταλαβα!@ Μερα των ζωων! χαχαχαχαχαχχαχχχαχαχχαχαχαχαχχαχααχαα!

Καλα παω να παρω τηλεφωνα! θα καει το συστημα σημερα! χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Δε σας ειχα διαβασει καλα και τωρα το ειδα! χαχαα

Παω για φαι!

Α ο μικρος ξανατρωει! Οτι να ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάρες..

μαράκι καλά να περάσετε..συμφωνώ με αυτά που είπες στη ντομ.

κ εγώ καμιά φορά διαολίζομαι με την αγγελική και μετά κάθομαι κ σκέφτομαι

όλους αυτούς τους γονείς που έχουν άρρωστα παιδάκια

κ μουντζώνομαι που έχω νεύρα..

απλά είναι σίγουρα μανίκι να έχεις 2 και παραπάνω παιδάκια!

είδατε πόσο καιρό έχει να μπει η φρόσω??

να μην σχολιάσω για την μαρκάτ!!!!! :D

σωσώ ελπίζω να πιάσει το μαντζούνι!!! ;)

ζζζζζζ κρίμα να παίρνει τόσο καιρό τσάμπα ο μικρός σου φάρμακα!!!

χρυσούλα μου εμείς ταιριάζουμε πολυ γενικά στον τρόπο σκέψης.. :)

ισμήνη σίγουρα θα περάσετε τέλεια..

εμείς έχουμε πάει άπειρες φορές!!!

χαρά μου για να μου πείτε τη γνώμη σας ρώτησα εννοείται

και είναι απολύτως σωστός ο τρόπος σκέψης σου για τα πάρτυ..

και εγώ δεν θέλω να αποκλείσω τη μικρή από τέτοιά.

στο τελευταίο πάρτυ που πήγαμε δεν ήταν κανένα παιδάκι άρρωστο φαινομενικά

αλλά η γιατρός μου μου έχει πει ότι μπορεί να είμαστε φορείς μικροβίων

και να μην είμαστε άρρωστοι.

κ τα παιδάκια που πάνε παιδικό κάτι κουβαλάνε σίγουρα!!! ;)

λέω να μην καλέσω καθόλου παιδάκια την κυριακή.

η μικρή έχει πολλή μύξα ακόμα.

μήπως να την πάω στο γιατρό;

δεν έχει κάτι άλλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το άλλο δεν σας το είπα....

τελικά με πήραν στη δουλειά.

με πήραν τηλέφωνο σήμερα και μου το ανακοίνωσαν...

θα πάω αύριο να δούμε τις λεπτομέρειες....

δεν έχω χαρεί αν και θα έπρεπε.

σκέφτομαι συνέχεια τη μικρή και ότι θα την κρατάει η πεθερά μου

και με πιάνει τρέλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALH ARXHHHHHHHHHHHHH ΚΑΛΥΨΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΓΙΑ ΠΕΣ , ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ? :D

πακετ αυτο με την πε8ερα τωρα... 8α σε χορευει στο ταψι μετα η μικρη αφου η πε8ερα 8α κανει αλλα ντ αλλων :roll:

μωρε 50% εχει εκπτωσει στο Παρκο αλλα 8α ειναι κ η μιση Ελλάδα εκει !!!!!! ακουσα μια κοπελα που ελεγε οτι περυσι εκανε 1 1/2 ωρα να ξεμπλοκαρει απο το παρκιν :o

οπως καταλαβατε δεν ειμαι κ πολυ του μαζικού :lol:

μιλαμε ξερενεται στον υπνο εδω κ 2 μερες ! τον επιασε ο χειμωνας ! γιουπιιιι

βραδυ 10 και μεχρι 11 το πρωι κ μεσημερι 2 ωρες !~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες.τι κανετε?εμεις καλα ειμαστε χθες πηρα τον γιατρο και μου ειπε με 2 μερες καθυστερηση τι να δειξει το τεστ?να περιμενω 10 μερες και να ξανακανω.σημερα ειχα δειγματα απο καφε υγρα.δεν εχω αγχος θα περιμενω μεχρι την αλλη εβδομαδα αν δεν αδιαθετησω και βλεπουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλυψω μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Καλη αρχη! Τι δουλεια? Δε μας ειπες?

Οσο για τη πεθερα καταλαβαινω...................................................... :evil:

αχ γινεται χαμος. Πρεπει να κανω βαλιτσες και δε θα το πιστεψετε με επιασε ιλιγγος!

Καλα μουτζα εχω φαει?

Μου φαινεται πιεζομαι να κανω πραγματα που δε μπορω και εχω κουραστει. Και ο σιδηρος μου απο την αιμορραγια μαλλον εχει φτασει στα ταρταρα....

Ρε γμτ.... Μπηκα σημερα λιγο στις ανοιξιατικες και ειδα οτι επηρεαστηκαν απο την απωλεια μου και σταναχωρεθηκα........ Αχ γιατι καθονται και διαβαζουν σε αλλες κατηγοριες? Στεναχωρεθηκα.

Ηθελα να μπω να τους γραψω ολα καλα να μην ανησυχουν αλλα δεν ηθελα να τις αναστατωσω κι αλλο! Ενταξει εμενα μου ετυχε αυτο αλλα σ'αυτες θα πανε ολα τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!

Ετσι και αλλιως ολο σε καποια κατηγορια θα χωθω και γω παλι! χεχεχεχεχχεε!

Εκτορακι θα μεινεις εγκυος καλε! υπομονη! Ποια σου μιλαει τωρα! χαχαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο καλυψούλα για τη δουλειά!!!

Μια χαρά θα είναι ..θα δεις..

και στο κάτω κάτω αν δεις οτι δεν αντεχεις ή η πεθερα δεν τα βγαζει περα..σταματας..

Πήγαμε στο πάρκο..περασαμε σουπερ απογευμα!

Τζούλια ηταν τοσο άδειο που στα ερπετα δεν μπηκαμε..σκιαχτηκαμε!χαχαχαχ

γενικως κι εγω σκεφτηκα οτι μπορει να εχει κοσμο

αλλα καμμια σχεση..με την αλλη φορα που πηγαμε κυριακη και γινοταν χαμος..

και στις κουνιες παιξανε και το πολύ να ειχε 10 παιδακια συνολο..

του χρονου παλι!θα το καθιερωσουμε..

Ντομακι..ειναι απολυτα φυσιολογικο να λυγιζεις καποιες φορες..

ανθρωπος εισαι δεν εισαι ρομποτ..

στο ξαναγραψα..αυτος ο χειμωνας ειναι δυσκολος..

μετα ολα θα ειναι σουπερ!

Μαρακι Καβαλα ειπες πας?

ειναι μια φιλη απο εκει..

ποτε φευγεις??

ιλιγγος ε?

παθαινω συχνα..φριχτο συναισθημα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩπα ρε Ισμηνη....... αλη8εια????????? καλη φαση !!!!!!!!1 :D

εκτορ εμενα με 2 μερες κα8υστερηση μου ειχε δειξει το κλιαρ :roll:

σοβαρα μαρακι99 χμ... αυτες τις αναγνωσεις απλά σε ξένα χωράφια δεν τις πολυπάω ... η μπες κ μιλα η ανοιξε κανενα περιοδικο :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ante σιδεροκεφαλη στη νεα δουλεια

μακαρι να κρατησειπαραπανω απο χρονο

καλα σημερα ηταν τοσο καλοι ολη μερα

μιλαμε πως δεν το τσακισα στο ξυλο βραδυατικα

ο νικος δεν κοιμοταν με τιποτα

μιλαμε μια ωρα και γελαγε - τον μαλωνα εκλαιγε και δεν εκλεινε ματι

μιλαμε μου εσπασε τα νευρα

ο στελιος ηπιε ενα κανταρι γαλα και ειχαν φαει απο μια σαλατα αγγουροντοματα στις 8

τι να πω δεν ξερω σημερα

σεληνιαστηκαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...