Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Αλλά.... με τούτα και με κείνα ξέχασα να σας πω κάτι άλλο που συνέβη εδώ και 15 μέρες ή και παραπάνω :lol::lol::lol::lol: και κατάλαβα πόσο μικρός είναι ο κόσμος :mrgreen:

χτες ακολούθησε ο εξής διάλογος ανάμεσα σε μένα και στην Ιωάννα:

:?:?:?:?:? Δεν καταλαβα! :oops:

Πετυχημενος ο διαλογος σας αλλα....Κατι αλλο εννοεις με τις 2 πρωτες σειρες?

Αργυρω για πες...Τι αλλα?!

Παναγιωτα μαλλον την εχεις αναγκη γι'αυτο!Αλλα εδω στο χωριο παιρναν ολες 5 ε.Μια μονο επαιρνε 6...Απλα μου φαινεται πως ξεφευγουν λιγο...Σε λιγο θα τις παρακαλαμε...Μου τη δινει πολυ αυτο το θεμα.Η μανα μου περσυ στο γυραδικο επαιρνε με το ζορι 3,5ε/ωρα....Ε οχι ρε!Και δεν λεω της μαμας να με βοηθαει κ να της δινω τα λεφτα?Που δεν θα τα παρει αλλα...Λεμε τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λοιπόν της Ι της βρήκαμε 36 ευρώ θα βγούνε αλλά εμείς δεν έχουμε έξοδα αποστολής γιατί θα πάνε στην Αμερική στο ξενοδοχείο που μένουν κάποιοι συνάδελφοι του Γ και θα μας τις φέρουν αυτοί.

Είναι ροζ απαλό :D

θα γράψω στην ομάδα..καλά δεν είναι κάτι σημαντικό αλλά έχει γέλιο 8-)

παιδιά παρεπιπτόντως θυμάστε τον Μουστάκα σε μια ταινία που ήταν θεολόγος το πρωί και πάρτυ άνιμαλ το βράδυ?? είπα χτες στο Γ ότι είναι διχασμένη προσωπικότητα. Τις νύχτες να τρέχει στα πάρτυ σε Μυκόνους και Λονδίνα και το πρωί να ξυπνάει νωρίς για τη λειτουργία της Κυριακής. Τώρα γράφτηκε αγιογραφία και φωτογραφία.

Σίσσυ θέλουμε κι εμείς τέτοια πινακίδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια μη μου γυρνας τον κοσμο αναποδα! :P:P:P:P

Τελικα πρεπει ή δεν πρεπει να εισαι στον ιδιο χωρο με το παιδι τις πρωτες μερες?Αλλα κ η Ιουλια ειπε θα τον αφησει κ θα φυγει...Μπερδευτηκα πολυ!Νομιζα οτι "πρεπει"!!!

Ο Α με ρωτησε αν θα την παμε παιδικο! :o:o:lol::lol: Μα οτι να'ναι!!!!!!Πολλα γινονται στη ζωη μου και καλα-καλα δεν προλαβαινω να ενημερωσω τους κοντινους μου ανθρωπους! :o Εδω τον εαυτο μου δε μπορω να ενημερωσω!

Σισσακι μου κοοοοολλημα με τις ουγκ!μπλιαχ!!!χεχεχε

Ομολογω πως για τα μωρακια ειναι πολυυυ χαριτωμενες αλλα δε χρειαζεται να ειναι κ γνησιες!

Γτ να πεσουν οι ουγκ?Τις παρεσυρε η κριση της Ελλαδας? :lol::lol::lol::lol: Βρε αυτες στην Αυστραλια χεστηκαν για εμας! :P

Μαρια ποτε ξεκιναει μαθηματα????Κ εγω θελω να παω!Οχι με τον Γ σου αλλα...θελω να το ψαξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oυφ τέλειωσα το διάβασμα!!! :roll::roll::roll::roll:

Παναγιώτα να σου πω εγώ τι θα έκανα, αλλά και τι έκανα:

η Ρ. όταν είμασταν στο διαμέρισμα κοιμόταν στις 21.00, αφού ήρθαμε στο σπίτι κοιμάται από τις 19.30 ή 20.00....έτσι ήταν από την αρχή, από τότε που γεννήθηκε......αν λοιπόν είχα τον πατατούλη σου, θα τον έβαζα την ώρα που λες και εσύ (αφού έτσι σε βολεύει) με την διαδικασία που κάνεις και που το παιδί ξέρει μέχρι τώρα....θα κλάψει, θα πάω, θα τον πάρω στην αγκαλιά μου, θα σταματήσει, θα τον αφήσω στην κούνια, ....... θα κλάψει, θα πάω κ.λπ.,.......όμως με σβηστό φως, ίσως με ένα τραγουδάκι, ίσως να του πω ότι είναι ώρα ύπνου κ.λπ.,.....πάντα εξαρτάται από το πώς έχει μάθει το μωρό να κοιμάται!!!! :!:

επίσης έχει δικό του δωμάτιο? κοιμάται στο δικό σας? κοιμάται με τον Ν.?

ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ, όμως, δεν θα τον άφηνα να κλαίει, δεν θα έκλεινα την πόρτα και θα έφευγα μέχρι να σταματήσει...........όσο κουρασμένη και αν ήμουν αυτό εφάρμοσα με την Ρ., η οποία ξυπνούσε κάθε μία ώρα και υπήρχαν νύχτες που την έβγαλε στην αγκαλιά μου και εγώ όρθια!!!! :!:

αλλά δεν ενέδωσα και δεν την έφερα στο σαλόνι να καθήσει μαζί μας μέχρι να την πάρει ο ύπνος ή μέχρι να πάμε εμέις για ύπνο!!!! :)

αποτέλεσμα αυτού:

τώρα από τις 20.30 τα παιδιά κοιμούνται και εμείς έχουμε ησυχία και μπορούμε να πούμε και μια κουβέντα παραπάνω!!! :!: .......και να πιούμε και ένα ποτηράκι κρασάκι......ή να δούμε τιβι ......ή ..... ή .....

τα παιδιά χρειάζονται ένα 12ωρο ύπνου και τα δημοτ. ένα 11ωρο!!! :!:

Νατασούλα τι σας είπε η δασκάλα για τον Μηχαλάκη? πόσες ώρες να διαβάζει? και με ποιόν τρόπο?

εγώ έγραψα για μας στο προηγούμενο τρενάκι!!!! ;)

σήμερα ένα βήμα ακόμη προς την ανεξαρτησία του Λ. :roll::roll::roll::roll: πήγαμε σχολείο και όπως μας είπε η δασκάλα αφήσαμ ετα παιδιά να μπουν μόνα τους στην τάξη!!! :)

έπεσε ο άντρας μου από το ποδήλατο το πρωί :o:o:o:o:(:( ....πιάστηκε το κορδόνι του παπουτσιού στο πετάλι και έπεσε και ρε παιδιά, μου έκανε φοβερή εντύπωση, πέρασε ένα αμάξι, ένα άλλο ποδήλατο και κανείς δεν σταμάτησε!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil: .....το ποδήλατο ψιλοχάλασε, και ο άντρας μου ένταξει είναι! :?

Λενάκι λες για τα σπιτάκια -εξοχικά που δεν κοιμάσαι μέσα είναι μόνο για να καλλιεργείς λαχανικά κ.λπ,.....έχουμε και εμείς εδώ!!!!.....θέλει πολύ δουλειά όμως!!!! :?

χθες είχε την Μέρκελ στην τιβι και she took apart τον Τζέφρευ!!!! :!:

είπε ότι δεν ακούει καμμιά συμβουλή που του δίνουν, ούτε καν τις εξετάζει και αναρρωτήθηκε μέχρι πότε θα βλέπει τους πολίτες να μην μπορούν να ανταπεξέλθουν και αναρρωτιέται γιατί οι πολίτες δεν εναντιώνονται και τα δέχονται!!!!!

σήμερα ήταν να έρθει εδώ ο Γιωργάκης, ήρθε? δεν ξέρω!!!! αλλά με τι μούτρα? με τα όσα του έσυρε χθες.........

όπως επίσης είπε ότι δεν ξέρουν που πάνε τα χρήματα και ειπώθηκε από τον δημοσ. ότι κάποιος πολιτικός τζόγαρε 2 δις της κυβέρνησης και φυσικά τα έχασε!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! :shock::shock::shock::shock: ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΣΣΣΣ!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΙΙΙΙΙ!!!! ΘΑ ΣΟΥ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΟΛΑ ΣΥΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασί στις Αστραλία οι ουγκ έχουν το πολύ 70 € το κερατό μου!!!! :twisted::twisted::twisted:

Κατα τα άλλα; :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαστε τρελες!!! :lol::lol::lol:

Μαρη Σισσιω οι μποτες Ουγγ μας μαραναν και η τσαντα η Τοουσ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αλλα εχεις δικιο με την καταθλιψη!!!Δεν παει αλλο ρε παιδι μου!!!! :roll::roll::roll:

Αργυρουλα δεν εχω τετοιο προβλημα..Οταν ειναι να κοιμηθει θα κοιμηθει σαν αγγελουδι το μωρο μου..

θα σε πμ_αρω να σου πω τι ακριβως θελω!!Φιλακια και ευχαριστω παρα πολυ!!! :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρια δες και για μενα ρε!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αποφασισα ποια θα παρω..ενα τσαντακι τοουσ και μια λονκσαμπ..

αυτη που εχουν ολες οι φοιτητριες....καταλαβατε ε;;;;

Αν προλαβω και δε χρεοκωπησουμε βεβαια... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισσιω εισαι και φοιτητρια βρε και δε ξερεις... :P:P:lol::lol:

κατσε να βαλω συνδεσμο...σιγουρα την εχεις δει απειρες φορες...ειναι ομως οικομομικη και χωραει πολλα μεσα.

http://www.longchamp.com/en/le-pliage-women-255.html

σε μεσαιο μαγεθος και χρωματα μαυρο-πραλινα (οχι φουντουκιου :P:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας πω και για την Αλβανίδα που σας έλεγα τις προάλλες:

την συνάντησα χθες που πήγαμε να πάρουμε ένα παγωτάκι,.....μου είπε ότι με τον άντρα της είναι χωρισμένη (όχι στα χαρτιά) και εκείνος ήρθε εδώ για δουλειά και της είπε να έρθει και αυτή, ήρθε με τα παιδιά της - το ένα 21 ετών, το άλλο 6 - και μένουν σε ένα δωμάτιο που τους παραχωρήθηκε ως πρόσφυγες και για να πάρει το οκ για να μείνει στην χώρα θα πρέπει να υπάρχει κάποιος λόγος και η ίδια είπε ψέμματα ότι η κόρη της αρρώστησε εξαιτίας της κρίσης στην Ελλάδα, έχει ψυχολογικά!!!! :o:o:o:o:o:o:o , μου είπε ότι πρέπει να μάθει την γλώσσα για να δουλέψει και της είπα γιατίδ εν πάει πίσω στην Ελλάδα, να βρει μια δουλειά έστω και καθαρίστρια και μου είπε - άκουσον, άκουσον - ότι στην Ελλάδα ήταν παράνομα όλα αυτά τα 17 χρόνια!!!! :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: ..... και είναι δύσκολο να δουλέψει μαύρα!!!! :shock::shock::shock::shock::shock: μάλλον τους απέλασαν!!!! :? ....αυτά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα λάθος κατάλαβα ε? :?

θέλω και εγώ να πάρω τσάντα, 'εχω μια μικρή της μπένετον που την βάζω χιαστή για κάθε μέρα και για κοντινές αποστάσεις, αλλά έχει χαλάσει το φερμουάρ και μια μέρα ήμουν στο ΣΜ έτοιμη να πληρώσω και δεν άνοιγε η τσάντα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο καλημέρα, δεν θυμάμαι αν είπες!!! :lol::lol::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!!

Σημερα γραφωστο word...μη την ξαναπατισω..

Επιτελους..τελειωσα γεννικη το δοματιο του μεγαλου και συμαζεψα το σπιτι...

Σημερα και αυριο εχω διαλειμμα...δηλαδη μονο μαγειρεμα σημερα και παιδιατρο αυριο, και μετα γεννικη τα υπολοιπα δοματια

Να σχολιασω και μετααν προλαβω θα σας πω τα νεα μας.

Καταρχας..Αναστασι..θα σου πω γιατην απορια σο..

το να ειναι μια μητερα ενος τοσο μικρου μωρου “γυναικα”...πρεπει να συνυπαρχουν τα ακολουθα αθροιστηκα.

α) να εχει λυμενα τακαθημερινα της προβληματα

β) να εχεισυνεργασημο μωρο

γ) να ειναι του απολυτου χαρακτηρα της.

Να σου θεσω χαρακτηρηστικο παραδειγμα..εχω τετοια συναδελφο...τα δυο πάιδια της τα κρατανε η μαμα και η πεθερα εναλαξ...εχει γυναικα καθε ευδομαδα συν εξτρατο σηδερωμα. Οι μαμαδες μαγειρευουν πολυ συχνα..ΣΜ και ΟΛΑ τα λοιπα ψωνιαγιατις βασικες αναγκες του σπιτιου καθως και εξωτερικες δουλιες και πληρωμη ολων των λογαριασμων αναλαμβανει ο συζηγος

Εμε συγχωρειςαλα οταν εχεις ολα αυτα ετοιμα και εχεις και ενα παιδι το οποιο δεν γκαριζει αμα το αφισεις κατω..το μονο που εχεις να κανεις ειναι να γυρησεις απο τη δουλεια- αν δουλευεις- να ντυθεις στολιστεις, περιποιηθεις και βγεις

βολτα.

Παλια τη θαυμαζα..τωρα οχι πια...δεν βρισκω γιατι..

οποτε οπου βλεπεις πολλα κερασια...

Βενη επειδη δεν το βλεπω να προλαβαινω να σου τηλ...μπορεις σε παρακαλω να μου πεις περιπου ποσο καιρο μπροστα να σου πω για προσκλητηρια και χωνια

Πως τα πας ο Φιλιππακος;;;;;;

Ξεκολα απο την πιπιλα....ο φοφος εχει κανει Τα απιστευτα πισωγυρισματα...μη κοιτας που δεν τα λεω...ντρεπομαι..καπου κατι εχω κανει λαθος...

μονο να θηλασει δεν ζητησε...ΑΚΟΜΑ...αμα γυνει και αυτο...κλαυτα!!!

Θουληηηη..καλα σε ειπε ρε ο δικος σου γιατρος...

και εμειςοταν εχουμε ωτιτιδα παρομοια αγωγη ακολοθουμε...

τα παντα εξαρτνται απο τη βαρυτητα,αλλα και ανεχει και αλλες λοιμωξεις

Λαλα...wellcome back!!...μας λειπεις!!!!!

Καλη προσαρμογη στον παιδικο!!!

Ιουλια Τονια,Φραν καλη αρχη και καλη προσαρμογη!!!

Γραψτε μας νεα!!!

Φραν τελικα εκλεισε για Κορεα;;;;

Θελλω να σου πω για τον Πατερ αλλα οταν γυρισω στη δουλεια και ΑΦΟΥ το συγουρεψω...ισως να μπορω να βοηθησω πιο ουσιαστηκα

Μαρια συμφονω σε μεγαλο βαθμομαζι σου...δεν βλεπω τηλεωραση..αλλα δεν χρειαζετε να δω...βλεπω καποια πραγματα καθε μερα διπλα μας...στην Λαικη...στο ΣΜ...στη γειτονια...Αλλα συμφονω και σε μεγαλο βαθμο με την αγαπητη κουμπαροσυμπεθερα

Αν και μπορω να σου πω οτι οι περισσοτεροι ΔΕΝ εχουν ακομα αντιληυθει την κρισημοτητα της καταστασης.

Ελπιζω μονο να μη τους ερθει χοντρη κατραπακια

Οσο γιατο οτι ειμαστε μαμαδοφορουμ..ε ναι...ειναι και αυτα τα πραγματα τγο μελλων των παιδιων μας...

Μη ξεχνας οτιστην Αργεντινη οι μητερες ηταν αυτες που ξεκινησαν τον αγονα.

Αν και βεβεια θα ηθελα πολυ ο Ελληνικος Λαος να εκανε οτικαι οι Ισλανδοι..αλλα που;;;

Επισης, εγω τοπρογραμμα σου το εχω σημειωσει στη Ατζεντα μου και περιμενω το ορολογιακο προγραμμα για να κανονισω καφεδες...

επισης που θα μενεις;;;;;

Παναγιωτα να τη λες την αποψη σου...εγω θελλω ναδιαβαζω ολονων τις αποψεις αμα σταματισουμε να λεμε ΚΑΙ την αποψη μας...ζητω που καηκαμε

Επισης...θαμαζευεις τα ασηδερωτα...θα μουπληρωνεις 18 ευρω εισητηριο στο ΟΣΕ πανε ελα αυθυμερων και θα ερχομαι να σου σηδερονω μια φορα το μηνα οοοοολλλλλααααα τα ρουχα

Θα σας βλεπω, θα κερνας καφεδακι...θαξεσκαω...και θα σουρχομαι τζαμπα βρε!!!!!

Αναστασια πες!!!!!...ψωφαω να μαθω..αρκετα ψυχοπλακωθηκα σημερα

ΜαριΠαναγιωτα...longchamp οι φοιτητριες;;;;

ΩΙΙΙΙΙ

μαρια θαδιαβασω στην ομαδα μετα...δεν προλαβαινω

Σας φιλω...παω να βαλω το φαη και να μαζεψω οσα ρουχα στεγνωσαν, να απλοσω τις πιζαμες του φοφο και να βαλω πλυντηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα αυθυμερόν είναι της Μαρίας, και εγώ θυμάμαι Σάββατο πρωί ξεκινούσα και μεσημεράκι γυρνούσα πίσω!!! τι είναι η Θε/σνίκη? δίπλα!!! :)

αν βρεις φτηνή πτήση έλα και από δω να σιδερώσεις :lol::lol::lol::lol: δεν έχω πολλά μια λεκάνη και βαριέμαι να την κάνω!!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφρο μου!!!

Αργυρω ειναι η θεση της χωρας μας τετοια που ολοι οι λαθρομεταναστες περνανε πρωτα απο εδω πριν πανε σε αλλες Ευρωπαικες χωρες!!!

Το κακο ειναι οτι δεν εχουμε καμια υποδομη να διαχειριστουμε ολο αυτο που γινεται.... :?:? με αποτελεσμα οι λαθρομεταναστες να παραμενουν εδω, να μη βρισκουν δουλεια, να γινονται εγκληματιες ,εμεις να γινομαστε ρατσιστες και γενικα χαλιααααααααα!!!!

Και εγω αν δεν ειχα να φαω στη χωρα μου θα κοιταγα οπως οπως να παω αλλου και εκει αν παλι δεν ειχα να φαω μαλλον θα εκανα παρανομιες για να εξασφαλισω το ψωμι των παιδιων μου...

δεν δικαιολογω τπτ βεβαια απο φονους, κλεψιμο,πορνεια κτλ. στα οποια καταφευγουν.

Βεβαια αυτη ειναι η μια πλευρα του νομισματος...

Ειναι ενα θεμα που σηκωνει απειρη κουβεντα και αποψεις....και δε γινεται διαδικτυακα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααααααα....Τι κάνετε;;Εμείς καλά...Η Ιω σχολείο, η μικρή κοιμάται κι εγώ σας διαβάζω...Ας σχολιάσω λοιπόν...

Τόνιααααααα :evil::evil::evil::evil::evil::evil: από την τάξη με τα άγια παιδάκια ξέχασες την Ιωάννα μου.... :evil::evil::evil::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαρία εγώ σε διαβάζω πάντα αλλά δε σχολιάζω συχνά τα περί κρίσης και απελπισίας και τι μέλλει γενέσθαι γιατί λόγω της δουλειάς μου κυρίως ενημερώνομαι ενδελεχως καθημερινά από εφημεριδες και τηλεοράσεις και τα συζητάω και με το Γ. το βράδυ ως μέρος της δουλειάς μας και παθαίνω overdose...Δεν μπορώ άλλο....Λέω ότι είναι να γίνει ας γίνει...Είμαστε κι εμείς πάρα πολύ στριμωγμένα, έχουμε κόψει πάρα πολλές συνήθειες, έχουμε πολλά αγγούρια στον κώλο μας (συγγνώμη για την έκφραση) αλλά δε θα τρελαθώ....Τα παιδιά μου σε καμία περίπτωση δε θα τα αφήσω να πεινάσουν...Στη Συγγρού θα βγω...Αλλά δεν μπορώ ΣΥΝΕΧΕΙΑ να ακούω τι θα γίνει...Έχω λιγότερο άγχος γιατί ούτε χαράτσι για ακίνητο θα πληρώσω γιατί δεν έχω, ούτε δημόσιος υπάλληλος είμαι για να έχω το άγχος της απόλυσης και της μείωσης μισθού, ήμουν από τις πρώτες που επηρέασε η κρίση γιατί η φτωχιά κ. Αγγελοπούλου είχε κλείσει την εφημερίδα, με ξαναπήραν με πολύ λιγότερα λεφτά και οκ...Δε θα τρελαθώ...Όσα χρόνια δουλεύω, ζω με το άγχος της απόλυσης κλπ γιατί είμαι στον ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ....

Και νευριαζα με τους κουλ του δημοσίου....Για πολλούς λοιπόν όσο κακιασμένο και αν το βλέπετε, θα πω καλά να πάθουν..Και για όλους αυτούς που ψήφισαν τον Γιωγράκη όταν έλεγε στη ΔΕΘ ότι λεφτά υπάρχουν, πάλι καλά να πάθουν.....Ο Αντρεας Παπανδρέου το έκανε μπουρδέλο το δημόσιο, κουτσοί, στραβοί όλους τους βόλευε στο δημόσιο, τους έδωσε απλόχερα υψηλούς μισθούς και ορίστε που καταντήσαμε...Ας μην επεκταθώ....ΒΑΡΕΘΗΚΑΑΑΑ με αυτή την κατάσταση...Τους σιχαίνομαι όλους....

Σεμπινι, Αλεξ και Γιωργάκη καλή αρχή στον παιδικό... :D:D Δειξτε τους το ταπεραμεντο σας...

Αφροο κι εγώ καπνίζω..Καπνό... :shock::shock: Γιατί και λιγότερα κάνω και φθηνότερος είναι και πολλές μέρες περνάω... :lol::lol::lol:

Παναγιωτίνι εγώ δεν ξέρω ακόμα για τη βάφτιση, αλλά όπως και να έχει το δωράκι σας θα το πάρετε..Αλήθεια τι νούμερο του φοράς του πατατούλη σε ρούχο;;;;12 ή 18 μηνών;;;;; :roll::roll::roll::roll: Πότε θα πιουμε καφέ να γιορτάσουμε τις φτώχειες μας;;;; :lol::lol::lol:

Θουυυυυ την αποψη μου για τον ύπνο την ξέρεις.... :?:?8-)8-)8-)Τι να σου πω τώρα;;;Σε σκέφτομαι και σε αγαπώ... :x:x:x

Λαλάκι χαίρομαι που σε διάβασα..Να μπαίνεις πιο συχνά....Φιλάκια στη φακή...

Αργυρούλααα είναι τέλεια η φωτο ρε... :x:x:x:x Τελικά τι δουλειά κάνει ο άντρας σου;;; :roll::roll::lol::lol:

Λενάκι πλάκα κάνεις...Θα αγοράσετε εξοχικό;;;;; :shock::shock::shock::shock: Μα πως γίνεται ρε με έναν εργαζόμενο μες στο σπίτι και να μπορείτε να αγοράζετε κια εξοχικό;;;;; :shock::shock: Μπράβο κοριτσάρα μου...Καλορίζικο......Χαίρομαι πολύ για εσένα... :x:x:x

Βένη για την πιπίλα επίση ξέρεις τι γνώμη μου... :roll::roll:8-)8-) Μια κι εξω...Καλά το πας..Μη λυγίσεις... :lol::lol::lol:

Ψηλέγκω να έρθω εγώ να σου κάνω δουλειές;;Με 5 ευρώ έρχομαι...Απλώς θα κάνω περισσότερες ώρες.... 8-)8-)8-)8-) Έχεις μεγάλο σπίτι... :lol::lol::lol::lol:

Να σας πρήξω λίγο με τα δικά μου;;;;

Το Σάββατο η μπέμπα έφαγε για πρώτη φορά αχλαδάκι... :D:D:D Έβλεπε το κουτάλι και άνπιγε το στόμα διάπλατα.... :D:D:D Χθες έφαγε ένα ολόκληρο...Σήμερα θα της βάλω και μηλαράκι μέσα... 8-)8-)8-)8-) Πως αντικαθιστώ γεύμα;;;;Πρώτα δίνω βυζί και μετά ταϊζω ή το αντίστροφο;;;Μάλλον το αντίστροφο ε;;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Καλέ δε σας είπα τι μου είπε η δασκάλα της Ιως προχθες στη συνάντηση...Είναι από τα αγαπημένα της παιδιά..Υπερδραστηρια, γλωσσού, με πολύ πλούσιο λεξιλόγιο, μέσα στην ενέργεια και πάαααααρα πολύ δυναμική.... :D:D:D:D Όλα λέει κάποια στιγμή κουράζονται, πέφτουν, η Ιω συνεχίζει ακάθεκτη και μάλιστα πάει και πειράζει τα υπόλοιπα.... :lol::lol::lol::lol: Και λίίιιιγο επιθετική.... :roll::roll: Δάγκωσε τότε το παιδάκι επειδή δε γούσταρε να περιμένει στη σειρά για να ανέβει στην τσουλήθρα και πήγε να περάσει μπροστά από όλους, αυτό δεν την άφηνε και τον ΄δαγκωσε...Μου είπε Ό,τι βάλει στο μυαλό της, θα το κάνει, με τον α ή β τρόπο....

Ίδια με μενα..Μα τιποτα να μη μου αφήσει η κοριτσάρα μου;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Πάω για τσιγαράκι κι έρχομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα να σου πω τι κάνει η κυβέρνηση εδώ για τους μετανάστες? δεν εννοώ του πολίτες της ΕΕ, αλλά τους πολιτικούς μετανάστες......τους βρίσκει σπίτι και πληρώνει το ενοίκιο, τους αγοράζει αυτοκίνητο, τους αγοράζει κινητό και πληρώνει τις κλίσεις τους και ίσως ίσως να τους βρει και δουλειά!!!! :shock::shock::shock::shock:

ξέρεις πόσοι είναι αυτοί που ισχυρίζονται ότι έχουν εκδιωχθεί από την χώρα τους και έρχονται εδώ?

και τυγχάνουν όλων των παραπάνω προνομίων!!! :!:

ρε Γωγώ πόσα έγραψες :o:o:o:o:o:o:o

ποστάρω και τα διαβάζω!!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω ψηνομαι...να ερθω ομως μεσω Μοναχου να ψωνισω τσαγια στα Duty Free...φυσικα ξυπνησε...να δω τι δουλιες θα κανω..

εδω θα ειμαι!!!

Εκανα τη παραγγελια μου για σαμπουαν και αφρολουτρα

Παναγιωταεσυ μεειχες ρωτησει...τα παιρνω ολα απο http://www.pharmacy4u.gr

εχει διαφορα στις τιμες σε ολα σχεδων τα ειδη φαρμακειου, εκτος απο φαρμακα- απαγορευετε η ηλεκτρονικη πωληση φαρμακων-...

εγω μαζευω παραγγελια πανω απο 50 ευρω καθε φορα απο αυτα που θελλω και μου ερχονται δωρεαν...αν και εχειπολυ λιγα εξοδα αποστολης καιπαλη συμφαιρει

Ενας πελατης του Ο του χροσταει 500 ευρω απο εγκατασταση συναγερμου εδω και πανω απο ενα χρονο...και δεν του τα δινει...και οχι γιατι δεν εχει..ειναι γυφτος που ασχολειτε με χαλια..και αμα δειτε το σπιτι του ντρεπεστε ναπερασετε απο διπλα...και ειναι και γειτονας..

και τυυ ειχα πει..μη την κανεις αυτη τη δουλεια..ειχα κακο :evil::evil::evil: προαισθημα....

Γωγω φιλακια....

σε διαβαζω σε λιγο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ ντούρασελ η Ιω και συνεχίζει, συνεχίζει, συνεχίζει..... :lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ επειδή ήθελα να συνεχίσω τον θηλασμό, πρώτα την θήλαζα και μετά της έδινα στερεά τροφή!!

εσύ όμως θέλεις αντικατάσταση οπότε πρώτα η στερεά και μετά ο θηλασμός!!!! :!:

αν θυμάμαι καλά γιατί πέρασε πολύς καιρός από τότε!!!! :roll::roll::roll:

Χρύσα του τσαγιού είσαι ε? εμένα δεν μου αρέσει καθόλου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα να σου πω τι κάνει η κυβέρνηση εδώ για τους μετανάστες? δεν εννοώ του πολίτες της ΕΕ, αλλά τους πολιτικούς μετανάστες......τους βρίσκει σπίτι και πληρώνει το ενοίκιο, τους αγοράζει αυτοκίνητο, τους αγοράζει κινητό και πληρώνει τις κλίσεις τους και ίσως ίσως να τους βρει και δουλειά!!!! :shock::shock::shock::shock:

Αργυρουλα αυτο το κανει η κυβερνηση για να μην εχετε τα δικα μας... εγκληματικοτητα, ναρκωτικα,φονοι,πορνεια,ξυλοδαρμους κτλ...

χθες μπηκαν να ληστεψουν ενα σπιτι στην Αγ.Παρασκευη με καλασνικοφ... :shock::shock::shock::shock: Ελεος πια!!!

Επισης στη Γερμανια λογω και του (πως να το πω κομψα τωρα;; ) "ειμαι λιγουλακι ρατσιστης" προσπαθουν να μην δημιουργουν καστες και απομονωμενες ομαδες γιατι θα υπαρχουν επεισοδια με τους ακροδεξιους (σε φιλοφια οχι σε πολιτικη βουληση)

Γωγουλα ακομη περιμενω να μου πειτε για τον καφε... :(

Εγω συμφωνα με αυτα που γραφεις επρεπε να ειχα παρει ποδι παντως απο το δημοσιο..αλλα γιατι ρε συ ομως;;;;τι δεν κανω καλα;;; :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσει που συζηταμε 800 θεματα ταυτοχρονα... :lol::lol::lol:

ψωνια

θηλασμος και αντικατασταση γευματων

λαθρομεταναστες

εκπαιδευση υπνου

απολυση δημοσιων υπαλληλων

κριση

και αλλα που δε θυμαμαι... :lol::lol::lol:

Παωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...