Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Λοιπον κοριτσια?Ειστε ετοιμες για μεγαλο σεντονακι???

Βασικα εχω ορεξη για ασυναρτησιες...Καλα...μην διαμαρτυρεστε!Θα προσπαθησω να μην ειναι ΠΟΛΥ ασυναρτητα!Δε θυμαμαι ποσες μερες δεν συμμετεχω πολυ..Αλλα σιγουρα δεν εχω σχολιασει καμια 30ρια σελ...Και αρχιζω να σχολιαζω:

Πλακα κανετε που περιμενετε να σχολιασω 30 σελ?Θα γεμισω μονη μου το τρενο! :P:P:P

Πηγα που λετε σημερα στο κεντρο!Με τη λατρεμενη μου εννοειται!Καταφερα να παρω 2 απο τα 3 δωρα που ηθελα χωρις να ψωνισω τιποτα αλλο περιττο!!! :):) Οκ!Πηρα ενα παντελονι-σωληνα(αφου διαθετουμε κορμαρα να μην την δειχνουμε? :lol: ) για την Αννυ κ ενα καρω πουκαμισακι,αλλα αυτα δεν ειναι περιττα...Χειμωνας ερχεται(μην πω "ηρθε")!

Μου εκανε τρομερη εντυπωση(βασικα εσκασα απο ζηλεια! :P ) μια κοπελα-μανουλα με το μπεμπακι της!Κοριτσια ηταν ντυμενη στην τριχα!Φουστιτσα δαντελενια,12ποντο πιπτοου,περιποιημενο μαλλι!!!Και ολη αυτη η υπερπαραγωγη(οχι κραυγαλεα ομως κ πολυ "του στυλ μου") απλα για να βγαλει μια βολτα το μωρο της με το καροτσι :?::?::?::!::!::!:

Οσο σκεφτομαι πως ημουν τους πρωτους 6-9 μηνες...Οχι πως ημουν για φτυσιμο αλλα...Επουδενι δε θα τολμουσα τακουνι για βολτα με καροτσι!Πολυ θα ηθελα ομως να κυκλοφορω ΜΕ το μωρο ΚΑΙ φτιαγμενη λες κ ξεπεταχτηκα απο το sex & the city!!!!Και να αδιαφορω κ για οσα συμβαινουν γυρω μου.!!!Να ειχα μια προεδρικη θεση ..καπου!Να δουλευα 3 ωρες τη μερα...Φυσικα να μην ημουν παντρεμενη...!!!!

Αλλα μην ξεφευγω!Πειτε μου πως τα ειχε καταφερει ετσι η κοπελια?Και αντε να μην θηλαζει...Το ειχε μαζι της το παιδι,δεν ειναι πως το παρατησε για να κανει το μποτε της!Φτου φτου η κοπελια,αλλα με μελαγχολησε!!! :lol::lol::lol: Απορω πως δεν ξετιναξα τις πιστωτικες μετα απο αυτο! :P:P:P:P

Ενα αλλο!(εκθεση γραφω παλι η ρουφ..)

Τρωω μπραουνι.Ερχεται η Α και ζηταει κ αυτη.Της δινω ενα τοσοδουλι κομματακι απο την κρουστα.Γευεται και επιστρεφει!!! :lol:

"Μαμα!Π(ρ)επει να ταισεις το μωγιο!!!"

"Ποιο μωρο αγαπη μου?"Συνηθως μου απανταει "την Αννυ!" :lol:

"Το κα(λ)υτελο του κο(σ)μου!" :)):)):)):x:x:x

Μα δεν ηταν πολυ αστειο κ εξυπνο το σχολιο της????? :lol::lol::lol::lol:

Που και που οοοοοταν ειναι πολυ καλο παιδακι της το λεω αυτο "εισαι το καλυτερο παιδι του κοσμου!".αλλα τωρα ενθουσιατηκα που το σκεφτηκε κ το ξεφουρνισε για να φαει κ αλλο μπραουνι!!!!! :lol:

Ας σοβαρευτουμε τωρα!

Καλε πλακα κανω!!!!Ας γραψω οτι θυμαμαι!

Ντανταδες 1ων "χιτλερικων μεθοδων" σας περιμενω! :P:P:P

Δεν την εβαλα 12 φορες στο γιογιο.Μονο 3.Τις υπολοιπες απλα το ελεγε κ εγω απαντουσα ποικιλοτροπως! :oops::oops: Χθες ομως? Ξεπατωθηκαμε στον υπνο!Ξυπνησε 2-3 φορες μεχρι την ωρα που πηγα εω για υπνο κ μετα ενα 6,5ωρο σερι!και αλλες 2,5 ωρες μετα απο 1 θηλασμο! :D:D Το πασχα παλι!

Οταν βαζετε συνδεσμους σπανια τους "ακολουθω"!Θα πρεπει να γραψετε δελεαστικα σχολια!! :oops::P Τι να κανω γμτ?Δεν εχω χρονο ή κεφι!Εχω να παιξω κ παιχνιδια! :P:P:P Μονο ετσι φευγει το μυαλο απο τα καθημερινα...

Καλα ε?δε σχολιασα τιποτα και σας επρηξα με τα δικα μου!!!Α μπραβο μου βρε!Να με χαιρεστε! :P:P:P:P:P:P:oops::oops::oops:

Α!Να σας πω κ για τις τσαντες....Ο Α μου εχει παρει δωρο 2 ακριβες...Βασικα η 1 ειναι ακριβη κ η αλλη ΠΑΝακριβη.Δε θα την επαιρνα ποτε μονη μου και οταν εμαθα ποσο κανει ηθελα να τον χτυπησω! :twisted: Δεν αξιζουν τοσα λεφτα...!Τωρα αν αυτη την τσαντα την κραταω κ τη γουσταρω 50 χρ...Ε τοτε ισως κ να αξιζει!Αλλα δυσκολο!

Τονια δεν ηθελα να το κανω συγκεκριμενο!Ηθελα η καθεμια να συμμετεχει με τα δικα της "βασικα" ενστικτα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια καλησπερα!! και σε ολες ειστε μεσα...μολις εγραψα μια βλακωδη απορια στο μητσακι, ελπιζω να μην γελαει πολυ....

Ανασ σε νιωθω για την κοπελα που λες...Οταν ημουν Ελλαδα το Πασχα, πηγα κολωνακι για καφε...και εκει που περιμενα την φιλη μου βλεπω μια κοπελα, ντυμενη τελεια, χτενισμενη, ομορφη (πολυ) φαινοταν ξεκουραστη και ειχε το μωρο της στο καροτσι...Πω πω...ζηλεψα κ ντραπηκα..λεω εγω γιατι κυκλοφορω χαλια, μονιμως κουρασμενη και αν ειχα το σεμπινι μαζι (σιγα που θα καθοταν καροτσι) θα με ειχε ακουσει ολο το κολωνακι που θα ετρεχα πισω του ξεμαλλιασμενη...Το ιδιο νιωθω καμια φορα και στα αεροπλανα που βλεπω αλλες μαμαδες με τα μωρα στην τριχα και εγω ειμαι μονιμως κουρασμενη κα απεριποιητη και τρεχω σε ολο το αεροδρομιο πισω απο τον Σεμπ...Μα τι κανω λαθος???? :?:?

Ειδες πως τα πιανουν αμεσως τα μικρα και αμς δουλευουν??? πολυ μου αρεσε αυτο που ειπε η Αννυ....Εμενα ο σεμπ οταν θελει χαρες με φωναζει μανουλι (πχ μανουλι μου εα δω...) και τον παππου του παππουκα...Τον πατερα του απλως daddy :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πειτε μου ζηταω πολλα απο παιδακι στην ηλικια του Μ να μαθει την αβ και να μαθει απο ποιο γραμμα αρχιζει καποια λεξη ? ακομα περισοτερρο να γραψει γραμματα ε?

κουραζετε και γριγορα θελει παιχνιδι και του αρεσει περισσοτερο να κολλαει τα αυτοκολλητα επιβραβευσης ....παντως για αρχη εκανε 3 σωστες ασκησεις !!! οχι δεν εγραψε γραμματα (αν και προσπαθησαι αλλα απογοιτευεται και το δεινει σε μενα ) αλλα βρηκε απο ποιο γραμμα αρχιζουν λεξεις σε 3 διαφορετικα γραμματα ...μετα βαρεθηκε και ηθελε να πει τα δικα του :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας :x

Αφρο μας δουλεύεις ρε? :o:o:o:o:o:o:o ....ακόμη δεν τον έστειλες στο πανεπιστήμιο?!!!! :roll::roll::roll: .............

εγώ από τότε που ήρθα εδώ έχω αφήσει τελείως τον εαυτό μου, ίσως επειδή ο περίγυρος δεν είναι σαν τις κοπέλες που είδαν η Φρα και η Αναστ.!!!! :? .....όταν ήμουν Ελλ. ήμουν περιποιημένη....τώρα όχι.....και δεν έχει σχέση η απόκτηση των παιδιών!!! :!: ....τουλάχιστον σε μένα!!!! :(:(

Χρύσα και Γωγώ είδα τσάντα του Hermes 64.000ευρώ!!!! :o:o:o:o:o:o:o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o ....αφού μέτρησα πολλές φορές τα μηδενικά μήπως και είδα λάθος!!!! :lol::lol::lol::lol:

χθες σε ένα περιοδικό είδα μία προς 6.400!!! ωραία ήταν αλλά δεν θυμάμαι μάρκα!!! :?

είδες τα μικράκια? λένε κάτι επιτυχημένα καμμιά φορά!!! :D:D

τα δικά μου σήμερα με εκνεύρισαν πολύ......η αλήθεια είναι ότι δεν ζητούσαν και κάτι παράλογο, αλλά....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καινούργιο τρενάκι;;;;;;;;;;;;;;

Και το έχασα το παλιο........

Το μόνο που θυμάμαι γιατί ήταν και κραυγαλέο ήταν η περιέτεια της Λουκίας.......

Ιουλία μου κοριτσάκι μου είσαι ήρωας!!!! Να μην σου ξανατύχει ποτέ κάτι τέτοιο. Μπορώ να φανταστώ την τρομάρα σου. Ελπίζω να το ξεπέρασες ήδη.... ;););)

Αναστασία είπες να κάνεις πανηγυρική είσοδο σήμερα;;;;;;;;;;χαχαχα

Κάτι τέτοιες τύπισσες βλέπω και γω και αναρωτιέμαι για τό τί έχει σημασία τελικά σαυτήν τη ζωή...

Εγώ κοκέτα δεν ήμουν ποτέ αλλά ούτε νομίζω πως θα γίνω κιόλας. Έχω βέβαια πιάσει και τον ευατό μου να βγαίνει έξω σε στυλ άλλουστο μαλλί, λαδωμένη μπλούζα,την Ε και τη Δ στο χέρι. Μωρή που πας;;;;;;; Αλλά τί να έκανα... Για ψωμί βγήκα..... :lol::lol::lol:

Μου αρέσει όμως να βλέπω τέτοιες γυναίκες ρε γμτ. Τίς παρατηρώ και προς στιγμήν με αφυπνίζουν. Τέσπα. Μάλλον θυσιάζουν χρόνο από τον ύπνο-ξεκούραση για να καγκελώσουν τη βλεφαρίδα. Έχω φίλω που δεν υπάρχει περίπτωση να βγει χωρίς μπογιάτισμα΄από το σπίτι και ΔΕΝ το κλαταλαβαίνω.

Ε κοπελιά για την τσάντα μη μιλάς........ :lol::lol::lol::lol:

Πούλα την στα δύσκολα και μια χαρά θα τη βγάλεις!!!!! :lol::lol::lol:

Τόνια το ένστικτο τί είναι; Κάτι μάλλον παίχτηκε στο προηγούμενο επεισόδιο......

Αργι είναι τρελοί ρε συ. Σπίτι αγοράζεις.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!

Επιβιβάζομαι αλλά δεν σας διάβασα, απλά θέλω να πιάσω θέση...

Τρέχω με δουλειες γιατι θα έχω κόσμοοοο!!! Και πως βαριέμαιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καληπσερα!!!!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα!!

πηγα στην κουμπαρα που γεννησε προσφατα και εχει μπλεξει με το θηλαστρο(σας ειπα?? :? )

και την βοηθησα..βαλαμε την μικρη στο στηθος και ετρωγε το πουλακι μου μια χαρα!! βεβαια κουραστηκε και τα παρατησε και εκλαιγε μετα και ηπιε και μητρικο απο μπιμπερο αλλα τουλαχιστον θηλασε πρωτα.. :):):):)

και πανω που η κουμπαρουλα μου ελεγε.. και πως ξερω πως τρωει τωρα?? και δεν καταλαβαινω να βγαινει γαλα..πως θα ξερω οτι εφαγε..αρχιζει και τρεχει γαλα απο το στοματακι της!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αφηστε που ετρεχε και το αλλο μεμε της παραλληλα..εγω τετοιο πραμα δεν ειχα..δεν θυμαμαι..

θατ α καταφερει που θα παει..θα παει και συμβουλος την τριτη να την βοηθησει..αφου θελει θα το κανει..

αχ ρε κοριτσια ζηλεψααααααααααααα!!! θαλεω και εγω ενα μικρακι τοσο δουλι νινακι!!!!! μα 30 ημερων ειναι και ειναι τρελα!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

βρειτε μου εναν αντρα να μου κανει δευτερο..αμεσα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μεγια το τρενο ελπιζω να το προλαβω και εγω..

νατασσα τελεια φωτο!! τι ωραιο χαμογελο η ειρηνουλα!!! :):):):)

αναστασια πλακα η μικρη!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

η πιο ωραια ηλικια ειναι που μιλανε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα το πολυ φτιασιδωμα δεν μου αρεσει...μου αρεσει το ωραιο αλλα οχι το στην τριχα..μου την δινει!! ξερω κοπελα που ξυπνουσε 2 ωρε πριν να φτιαχτει για να παει δουλεια!!! δεν το κανω που να με σηκωνουνε σηκωτη!!!! οκ λιγη μασκαρα λιγο κονσιλερ λιγο να χτενιστω αλλα οχι να κανω πιστολακι και στοκο πρωινιατικα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

νατασσα ετσι που λες αλλα μονο με ενα παιδι βγηκα προχθες να παω το παρκο τον μικρο!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γυρισα απο τα μισα γιατι ημουνα πολυυυυυυυ λερωμενη και δεν το ειχα παρει χαμπαρι!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κανω copy και συνεχιζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Βένι!

Που σαι;;;;χαχαχα

Ρε συ πες τι δεν τρωει ο Φιλιππος;;;

Έκανα γεμιστά με φαγόπυρο-κινόα και έγιναν τέλεια!

Έρη φιλάκια!!!!!

Αφρο ρε συ όλα αυτά για τον Μ;;;;;;; Ουάου!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια και εγω θα σηκωνομουνα οσες φορες ζητουσε κατι την νυχτα :?:?:?:oops:

μα δεν μπορω τι να τον κανω δηλ.?

εσεις γκεσταμπιτισες :lol::lol::lol::lol::lol: τι θα κανατε καλε??

θα το αγνοουσατε? σαν να μην μιλαει?? :?

τονια ειχες ρωτησει για τον μικρο..καλα ειναι! τρωει οτι του δινω μετους γνωστους τροπους εχει βαρυνει αρκετα το καταλαβαινω...ητανε 10500 και τωρα ειναι 10900 :D:D:D:D:D:D

και δεν πηρε και οσο θα μπορουσε γιατι λογω σιροπιου βγαινουνε πολλα κακα..οταν σταματησουμε θα παιρνει πιο καλα :):):):):):):):) φτοιυυυυυυυυ μην τον ματιαξω!!!! :lol::lol::lol:

εχθες που με πεταξε το ατιμο φορουμ εγραφα για τον αλεξ πως ειναι τρομερος!!! :lol::lol::lol::lol:

και καλα πιυ δεν μενουμε στην ιδια πολη.. θα καναμε παρεα και τα μικρα θα καιγανε την πολη :lol::lol::lol::lol::lol::lol: τρομερο διδυμο..τριδυμο ανα βαλεις και τον γιωργο!!! :lol::lol::lol::lol:

ρε αργυρω..μηπως ειναι λιγο ουτοπικο αυτο με το τραπεζι??? δεν ειναι λιγο μικρη η μικρουλα σου για να καθεται τοσο σουζα στο τραπεζι?? :? μηπως βλεπεις πολυ νταντα στο αλφα???? :lol::lol::lol:

αφροσιτη εμενα η μανα μου του τα εμαθε..τα ξεχωριζει αλλα τα λενε ετσι..

δειχνει ενα γραμμα του λεει η μαμα μου ποιο ειναι(τωρα τα εμαθε και αυτος) και θελει να μαθει τι λεεει το γραμμα..δηλ. το Π λεει ΠΑΠΟΥ ΚΤΛ..του αρεσει πολυ

αλλα οχι και να λεει μαρη την αλφα βητα με τη νσειρα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

τοσα λεφτα για τσαντα δεν δινω..εδω τα 80 που λετε δεν εχω δσει ακομα :?:shock:

ρε πολλα μου φαινονται!!!! :?:?:?:?

νατασσα!!! δημητριακα δεν τρωει ακομα μονο σιταρι..

ρε συ επειδη η γαστρελντερολογος δεν ξερει..το φαγοπυρο τι ειναι??

δηλ. οσπριο..δημητριακο...σαν το σιταρι..τι????? μου ειπε να μην δινω κατι που δνε ξερω.. :?

η κινοα ειναι δημητριακο??

προς το παρον μονο πλιγουρι τρωει αλλα επειδη ητανε καλο παιδι τον αλλο μηνα θα του βαλουμε και αλλα που απαγορευονται..επειδη ετρωγε καλα και πολυ καθαρισε πιο γρηγορα το εντερακι του και αντι 4 μηνες θεραπεια θα κανουμε 3!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale natassa!!

σε λιγο χρονιζει η μικρη!!!!! καλε ποτε κιολας???????? σαν χθες μου φαινεται που σει ειδα στην τσιμισκι..πωπω... :o:o:o

οχι δεν εχει στην γλουτενη απλα δεν τρωει δημητριακα για την δυσκοιλιοτητα..δηλ. ρυζι μακαρονια αλευρι..μονο ψωμι και αυτο με το φαι(δηλ.μετα το φαι.. :lol: )

τον αλλο μηνα θα του δινω αμα ειναι!!! θα τρωω και εγω να γινω στιλακι σαν εσενα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ααααα κανω και εγω διατροφη αποχη απο υδατανθρακες..ειχα κανει και περισυ και ειχα μαζεψει αρκετα..ασχετ που τα ξαναβαλα..βλακεια μου μεγαλη..

σε μια εβδομαδα θα βαλω καλους υδατανθρακες περιορισμενους,,

παντως μου ελλατωθηκε η ορεξη για γλυκα και πολυ φαι ειναι η αληθεια.. :)

εσυ τι ακριβως κανεις για την κατινα..καντινα..πως την λενε???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Ανεβαινω και εγω! :D

Μολις κοιμησα τα μικρα και εχω ενα κεφαλι καζανι. Μου ηρθε να την πλακωσω στις γρηγορες σημερα την μεγαλη :oops: Μα καθε λεπτο να κανει και νεα ζημια! Κοριτσι σου λεει μετα! Εν το μεταξυ θελει ολα να τα ξερει και με πρηζει: μαμα ποιον θα παρεις τηλ? μαμα τι κανεις τωρα? μαμα γιατι το εβαλες εκει? μαμα μαμα μαμα μαμα!! :twisted: Εβαλα φωτο απο την βαφτιση στην ομαδα για οσες δεν τις ειδατε :P

Ιουλια συγκλονιστικα με αυτο που επαθες ρε! Τελος καλο ολα καλα! Να μην σου ξανατυχει ευχομαι!

Αναστασια-στρουμφιτα :lol: φοβερες ατακες πεταει η Αννυ! :lol: Αυτη η ηλικια ειναι μεσα στην τρελα! Πες μας πουλακι μου τι σου συμβαινει και μην μας αφηνεις να περιμενουμε τοσους μηνες!

Αφρο μπραβο στον Μανωλακι!!!! Μην του πεσουν πολλα μονο προσεχε και δεν τα θελει μετα! Και η Ε. ξερει αλφαβητα και να μετραει μεχρι το 30. Και τωρα μαθαινουμε την Γερμανικη αλφαβητα. Ξερει και να μετραει στα γερμανικα μεχρι το 10 :D Αλλα δεν την πιεζω. Μονη της με ρωταει πως λεγεται το καθε τι στα γερμανικα και της λεω.

Βεννη ακου τι κανει η Ε. μολις ξαπλωνει για υπνο. Ξεκιναει:

μαμα κακα θελω

εκανες πριν της λεω

παλι λεει αυτη

κανε στην πανα σου αμα λες αληθεια

αληθεια μαμα θελω

να τα κανεις πανω σου ξανα εγω

και στο τελος βεβαια δεν κανει ποτε γιατι ειχε κανει πριν. Αυτο συμβαινει κανα 2-3 φορες μεχρι να κοιμηθει! Βασικα εγω δεν θα σηκωνομουν αν ξερω οτι δεν διψαει, δεν θελει να κανει κακακια, δεν δεν δεν! Θα τις ελεγα τωρα κοιμομαστε και εληξε η κουβεντα.

Ερακι τι ωραια που θα πατε σε παρτυ μασκε! Εμενα δεν με συγκινει το Χαλοουιν ασε που το βρισκω τρομακτικο για τα παιδακια.

Νατασα λαμπετε στις φωτο!! Φτου φτου!!! Σου αρεσαν τα γεμιστα ε? Θα τα δοκιμασω και εγω αν και κατι μου λεει πως ο Π. θα μου τα φερει στο κεφαλι. :lol: Ειναι πολυ δυσκολος στο να δοκιμαζει καινουριες γευσεις!

Θου που εισαι πουλιμ? Τα μικρα καλα?

Χιονουλα σε βλεπω! Που χαθηκες μωρε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένι άσε πέρασε ο καιρός........

Είχα την εντύπωση πως έχει θέμα με τη γλουτένη. Γράψε λάθος...

Τη διατροφή δεν την κάνω αλλά σκέφτομαι να τη δοκιμάσω γιατί έχω κάτι θεματάκια......

Έλενα θα του αρέσουν ρε συ. Εδω τα έφαγε ο δικός μου που δεν ακουμπάει τέτοια......

Τον έχω κάνει σαν τα μούτρα μου δλδ!!! :lol::lol::lol:

Ρε συ πες τι κάνει ο μιρκός... Στέκεται όρθιος; Πιάνεται να σηκωθεί;;;; 2 μέρες διαφορά δεν έχουμε;;; Ε ε ε;;; για λέγε..... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν προσπαθω να του μαθω την αβ απο την αρχη μεχρι το τελοσ ,πηραμε ενα βιβλιο ντορα με την αβ και καναμε καποιες ασκησουλες ,του εδειξα και τα γραμματα ,ασκησουλες του τυπου "βρες ποιες λεξεις αρχιζουν απο κ" του εδειξα το κ και του εδειξα τις λεξεις (εχουν και τις ζωγραφιες απο τα αντικειμενα ) και τον ρωταγα ποιες αρχιζουν απο κ ....στην αρχη που ηταν ξεκουραστος βρηκε το α ,το π και το κ μετα κουραστικε -βαρεθηκε και εκανε χαζομαρες και δεν μου εδεινε σημασια με το ζορι ε ...μετα πηγαμε να γραψουμε γραμματακια ,οχι οτι περιμενα να το κανει αλλα γραφοντας εγω να μαθενει αυτος τα γραμματα προσπαθησε να γραψει το υ και το Δ αλλα δεν μπορουσε και μου το εδεινε ....μετα βαρεθηκε και αυτο και μουτζουροσε τα παντα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι δε ξερω εξ οψεως,αλλα ενταυθα η Αννυ απο σενα πηρε το γατονι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Μα το σκατιαρικο για να φαει μπραουνις!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Αποο ολο το κατεβατο που εγραψες αυτο μου εμεινε!!!!!:lol::lol::lol:

Παιδια μα μην ακουω βλακειες οτι η κοπελα που ηταν στη τριχα,εχει ενα μωρο σα το Παντελακο της Θουλης πχ,ξενυχταει,δεν εχει βοηθεια,το μεγαλωνει ολομοναχη και κυκλοφορει σα τη μανταμ σουσου!!!!!! ε μα δε γινεται!!!!! ή γιαγιαδες ειναι στη πριζα ή ντανταδες!!!!

Τωρα βεβαια αν εχει ενα μονο και ειναι σα τη μπεμπα μου και εχει και καμια γυναικα για το σπιτι,μπορει να εχει πολυ ελευθερο χρονο δε λεω... :roll:

Μαρη Αφρο ακομη δε του εμαθες προπαιδεια;;;;;;ντροπη!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μπορεις ομως να παιζεις ενα ωραιο παιχνιδι που επαιζα με τα παιδακια στο παιδικο(3χρονων ομως)...τους ελεγα ενα γραμμα πχ Α οπως Αλογο, Α οπως;;;και περιμενα να μου πουν εκεινα μια λεξη απο Α..Β οπως βαρκα,β οπως;;;; αν δεν ελεγαν εκεινα τα βοηθουσα δειχνοντας μια εικονα ή περιγραφοντας κατι ή λεγοντας εγω μια αλλη λεξη απο το εκαστοτε γραμμα..

προσεξε ομως δεν ελεγα "αλφα" ,ελεγα "α" ...καταλαβες τι εννοω;;; δε μπορεις σε ενα παιδακι τετοιας ηλικιας να πεις πες μια λεξη απο αλφα..το αλφα ειναι απο μονο του λεξη...

Βενη ααααα πολυ δημοκρατικη σε βρισκω κι εσενα!!!!ακου εκει θα σηκωνωσουν κι εσυ 12 φορες;;;;;;Που σαι Γωγωωωωωωωωωωω;;;;;;;;; εχουμε πολυ δουλεια σε αυτο το τρενο μαρηηηηηη!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγω θα τον πηγαινα (οπως και τον εχω παει)1-2 φορες στο γιογιο κι αν εβλεπα οτι απλως με δουλευει,θα του ελεγα την επομενη "κοιμαμαι δε ξανασηκωνομαι ειμαι πολυ κουρασμενη,θα τα κανεις αυριο στο γιο γιο" κι αν συνεχιζε τη γκρινια θα πηγαινα στο δωματιο και θα του ελεγα "θα συνεχισεις πολυ να γκρινιαζεις;;;αν ειναι να σου κλεισω τη πορτα να γκρινιαζεις οσο θελεις χωρις να σε ακουω γιατι ποναει το κεφαλι μου" και θα του εκλεινα τη πορτα λεγοντας του "οταν τελειωσεις πες μου να την ανοιξω ναι αγαπη μου;;;"..αυτο κανω δηλαδη οταν με πολυ πρηζει... τη πρωτη φορα εκλαψε λιγο πιο δυνατα για να ακουστει και απο τη κλειστη πορτα και τωρα σε 2 δευτερολεπτα μου λεει"εντατσει τελειωσα τη γκλινια τωλα"!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερακι σε μπριζωσε το Ρηνακι;;;;κι εγω σημερα ημουν πολυ στη τσιτα...δε μου εκανε κατι παραλογο οπως λεει και η Αργυ απλως δεν ειχα εγω υπομονη και δεν ηθελα να ακουω τιποτα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρα ειναι βρε Αφροδιτη...εμενα παλι ολο μουτζουρες κανει και λεει οτι ζωγραφιζει αεροπλανα..(μαλλον παραεχει μπει σε αεροπλανα το παιδι :? )

Τον εγραψα στο σχολειο σημερα (αληθεια πως να το πω..δεν ειναι ακριβως παιδικος σταθμος, ειναι σχολειο για 2 εως 5 ετων...)..Ξεκιναει δευτερα..Με ρωταει η διευθυντρια που μενουμε...μολις της ειπα την περιοχη της επεσε το σαγονι...Μου λεει και απο εκει ηρθατε εδω?? Κολακευτηκε παρα πολυ..Της εξηγησα πως ηθελα ενα φυσιολογικο μερος για το παιδι μου και οχι τα "κολλεγια"..Υστερα το δικο της σχολειο ειναι και στη λιστα που μας δινει η υπηρεσια με οσα πληρουν ευρωαπαικα κριτηρια...Μαλλον θα μας εχει σαν διαφημηση τωρα!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια ευχαριστω ...εκανα το λαθος σημερα και του ελεγα αλφα ,γαμα κτλ

απο αυριο α βου γου ψου :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν νομιζω να του κανω τιποτα δυσκολο του υπογραμιζω το γραμμα και του λεω να δει ποια λεξη αρχιζει απο αυτο το γραμμα ...βλεπει την εικονα απο πανω και το λεει .Μπορω να του ζωγραφιζω κιωλας εγω μονη μου και να του το κανω ....

δεν κοιμηθηκε το μεσημερι και με παρακαλουσε τωρα για νανι ....του ειπα να κοιμηθει μονος του γιατι εγω ηθελα να δω εζελ ....τον πηγα στο κρεβατι και απλα τον φιλισα και αφησα την πορτα ανοικτη ...κοιμηθηκε χωρις αγκαλιτσες και βιζακια !!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"AFRODITH"

δεν κοιμηθηκε το μεσημερι και με παρακαλουσε τωρα για νανι ....του ειπα να κοιμηθει μονος του γιατι εγω ηθελα να δω εζελ ....τον πηγα στο κρεβατι και απλα τον φιλισα και αφησα την πορτα ανοικτη ...κοιμηθηκε χωρις αγκαλιτσες και βιζακια !!!! :D:D:D:D:D[/quote']

Κκαταρχην..μονο εγω απεχθανομαι τα τουρκια σηριαλ?????? αχ δεν μπορω με τιποτα να τα παρακολουθησω!!!! :evil::evil::evil::evil:

κατα δευτερον ειδες τι καλα!! αντε και αυριο ετσι!!! καθε μερα δεν εχει εζελ???????? :lol::lol:

αντε καληνυχτα!!!! :)

μαρθουλα που εισαι??????? :(

υγ. οι ψαλιδες απο που στο διαλογο φυτρωσανε μεσα στο σπιτι???? :shock::shock::shock::shock:

καθε μερα ωρισκουμε και μια..απο τα λουλουδια ειναι?? και τι μεσα στο σπιτι ερχονται??? κανουνε κακο ξερετε?????? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασα αν πιανεται λεει!!! Συνεχεια ορθιος ειναι και κανει και βηματακια! Κανει και μαγκιες και αφηνει το ενα χερι κα εννιοται και τα 2 και παθαινω εγκεφαλικα! :lol: Ο κωλος του εχει καρφια και ακομα και οταν καθεται κατω στην ουσια δεν καθεται γιατι παταει στα ποδια του και γερνει μπροστα! :lol: Ολη την μερα ετσι παιζει! Η Δ. τι κανει? Σηκωνεται ορθια?

Συμπεθερα ακριβως ετσι ημουν και εγω σημερα. Εχω καταντισει νευρασθενικια στην κυριολεξια. Σημερα συνηδητοποιησα οτι δεν μπορω να της μιλησω χωρις να της φωναζω και ενιωσα πολυ ασχημα :oops: Α! και οτι κανεις στο Αλεξ κανω και στην Ε.! :lol: Σαν να διαβαζα εμενα οταν τα εγραφες! Η νυφουλα μου μπουσουλισε?

Βεννη και εδω εχει ψαλιδες. Μαλλον ειναι απο την υγρασια. Πηγα να ανοιξω την ομπρελα στο μπαλκονι πρι λιγες μερες και ηταν γεματη ψαλιδες μεσα. Και ακομα εχει. Βεβαια τωρα ουτε πλησιαζω καν! Μαλλον στα λουλουδια μαζευονται και μπορει και στο χωμα οπως ειπε και ο πεθερος μου. Βρηκα και μεσα στο σπιτι 2! Δεν νομιζω να παθεις τιποτα αν σε τσιμησουν :roll:

Αφρο τι καλο παιδακι μωλε ο Μ.!! Παντα ετσι να κοιμαται!

Παω και εγω για νανι! Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα!!!! :D:D:D

Καλοριζικο το τρενακι μας!!!

Δηλαδη τωρα τι πρεπει να κανουμε ..σεξ ή να κυκλοφορουμε ξεβρακωτες;;;; :lol::lol::lol:

Αφρο αυριο θα ερθω να μαθω στον Μανωλιο C++ ρε!!!!! :lol::lol::lol: (χα χα αστειο της ξενερωτης πληροφορικαριας :lol::lol::lol: )

Και εγω σαν τη Βενη και τη Νατασα ειμαι...Η μασκαρα θεωρειται υπερπαραγωγη...

Φρανιτα ποσο γελασα ρε με τη σκηνη στο Κολωνακι...να κυνηγας τον Σεμπ με μαλι χάλια... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ρε νατασα πες μας επιτελους τη συνταγη για τα γεμιστα....

Λενακι καλα βηματακια.. :):) εμενα ειναι σε μια φαση που προσπαθει να μπουσουλησει και να πιανεται απο τα επιπλα να σηκωνεται μονος του.

Παω να απλωσω τα χθεσινα πλυντηρια...πιφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Παναγιώτα δεν φοράς μάσκαρα ρε? :o:o:o:o:o πώς βγαίνεις έξω? :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ε ένα μακιγιάζ το κάνω!!! ;) ακόμη και το πρωί που πάω τον Λ. στο σχολείο βάφομαι!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα

C++ ξερω και μαλιστα το ειχα περασει το μαθημα με 8 !!!! :P:P:P:P:P

καο οχι δεν ξανα εχει Εζαλ ...ηταν το τελευταιο επεισοδιο γιαυτο και ηθελα να κατσω να το δω 8-)

παναγιωτα τι συμπτωση και εγω εχω να απλωσω πλυντηρια :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...