Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

πάω να σιδερώσω, μετά να μαγειρέψω και μετά να επιβλέψω τον Λ., έχει να κάνει την εργασία του για αύριο, έχει να γράψει το 3!!!! :roll::roll::roll:

μετά να ετοιμάσω το τραπέζι να φάμε, να καθαρίσω το τραπέζι και την κουζίνα, έχω ναβάλω και κάποια πλυντήρια, να παίξω και ένα επιτραπέζιο παιχνίδι με τον Λ.,..........και η μέρα τελείωσε !!!!!! :!::!::!:

πάλι καλοκαιράκι 26 βαθμοί!!! :D:D:D8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!! τι κάνετε? εφυγε ο μπαμπας μας κ θα ειμαστε μονα τα κοριτσια μια εβδομάδα!!! :D:D χαλαρωση!!!!!!!!!!!!!!

Ιουλία αμα τον πα΄ρουν να τον πας... η Κων αλλαξε 3 παιδικούς και όλα καλά!!!! δεν ειχαμε προβλήματα,μαλιστα στον 3ο δεν καναμε καν προσαρμογή.πάντως διαφωνώ ,κανουν φίλους και τους θυμούνται ,εμενα στο άσχετο μου ζητάει τους φίλους της από το προηγούμενο σχολείο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα κάνουν φίλους στο σχολείο, αν είναι κοινωνικά!!! :roll::roll::roll: , αλλά λέμε σε 2-3 εβδομάδες ή μήνα τι φίλους θα κάνουν? μέχρι να προσαρμοστούν, μετά να βρουν ποιό παιδάκι τους ταιριάζει για να παίζουν ...... πάει έφυγε ο μήνας!!! :!: ...... μιλάμε πάντα για παιδάκια που πάνε για πρώτη φορά στον παιδικό!!!! ....έτσι νομίζω τουλάχιστον!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφες!!!! :D

Φρανι δε βρηκες παρεα τελικα χθες ε;;;; λειπαμε ολες!!!! :roll:

Κατ αρχην να απαντησω στο Μιτσακι μη το ξεχασω...απο τη στιγμη που αντλεις το γαλα και σε θερμοκρασια μεχρι 25 αντεχει για 4-6 ωρες εκτος ψυγειου! κι αν ειναι χειμωνας κι εχει το σπιτι μεχρι 19 βαθμους αντεχει και 10 ωρες! ;)

Αλλα αδικως το πεταξες το γαλατακι σου μικρο μου Μιτσακι!αλλα δε πειραζει θα βγαλεις αλλο! :P

Παναγιωτα γιατι τα πηρε ο προφεσορας ρε;;;;; :lol:

Χθες ο Αλεξ με εφερε αστα προθυρα νευρικης κρισης!!!μιλαμε ηθελα να το σπασω στο ξυλο!!!!! :oops::evil::evil:

Αφου το βραδυ που ειχαμε μια βαφτιση,οταν πηγαμε στο τραπεζι μας εφερε τοσο πολυ στο αμην που τον βουτηξα και τον γυρισα σπιτι!!!! τον εβαλα στο κρεβατι του και τον παρατησα(με τη μανα μου οχι μονο)!!!!! βεβαια καταλαβε οτι ειχε μαλακιστει χοντρα και δεν εβγαλε κιχ!!!!

Αργυ γιατι τα λενε αυτα για τη νταντα στο σκαι;;;; δεν εχω δει κατι τραγικο...ενταξει σε μερικα δε πολυ συμφωνουσα,αλλα οχι κατι τραγικο...ουτε φωναζει,ουτε βια προτεινει,ουτε κατι δυσκολο..ισα ισα που λεει στην ουσια να υπαρχει ηρεμια κι απλως να ειναι σταθεροι οι γονεις σε αυτο που θελουν,να παιζουν πολυ μαζι τους,να τα επιβραβευουν ,να δειχνουν την αγαπη τους συνεχεια κτλ.. :roll:

Κι εγω πιστευω οτι 3 χρονων μπορουν να κατσουν στο τραπεζι να φανε χωρις να γινεται χαμος...ενταξει να μην ειναι παναγιεςε βρε παιδακι μου αλλα οχι να επικρατει μαλιχουλες!!! :? καλα για το μαχαιρι δε ξερω αν εχουν δικιο,αλλα εγω λεω να του δωσω μαχαιρι μετα τα 10!!!!! :lol::lol::lol:

Ιουλια κοιτα επειδη ειναι η πρωτη φορα που φευγει απο την αγκαλια του σπιτιου του καλο θα ηταν να μην αλλαζε 2 περιβαλλοντα και να εκανε 2 προσαρμογες,αλλα αν γινει σε συντομο χρονικο διαστημα,νομιζω θα ειναι καλυτερα..τωρα αν ο Γιωργος εχει πολυ δυσκολη προσαρμογη στο πρωτο σταθμο,θα ειναι πολυ στρεσαριστικο γι αυτον να ξανααλλαξει περιβαλλον... :roll: αν τον δεις και το παιρνει καλα και δε ζοριστει πολυ,αρχισε να τον προετοιμαζει απο την αρχη οτι σε αυτο το σχολειο θα κατσει για λιγο καιρο και μετα θα παει σε ενα αλλο πιο ωραιο με πιο καλες δασκαλες κτλ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,,γτ να παρεξηγηθηκα? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αναστασια ξερεις κατι που δε ξερω...

απλως δε εχω κ τρελα κεφια χρονο διαθεση κτλ

ειμαι ξενυχτισμενη

ειχα κ γαμο βαφτιση χθες..ετρεχα σερρες κ αντε πισω..

αυτο το σκ σκεφτηκα πααααααααααααρα πολλες φορες το βιβλιο κοιμησου μωρο μου(δε ξερω κ πως σκατα λεγεται)

ευλογημενο βιβλιο ελεγα,,

κ δε το κανω γτ δε με παει η καρδια μου γμτ..ατο τριτο ομως(αν με αφησει ο παπανδρεου να κανω κ 3 8-) )θα το εφαρμοσω :evil::evil::evil::evil::evil:

ποναει αισχρα η μεση μου..εχω 5 μερες να κοιμηθω σα ανθρωπος..ειμαι μεσα στα ξενυχτια απο το θοδωρη...

τον πηγα νοσοκομειο κ εχει ωτιτιδα..με εδωσχαν αντιβιωση αμοξιλ 500 αλλα δε τη εδωσα γτ ο θοδωρης ναι μεν ελεγε οτι ποναει αλλα ειχε γκρινια κ οχι ουρλιαχτα..κ ειπα μπας κ το γλιτωσουμε..

αλλα χθες το ειδε ενα πολυς καλο οικογενειακος φιλος των πεθερικων που ειναι ωρλ κ δουλευει πααπγεωργιου κ ειπε οτι χρειαζεται αντιβιωση γτ δε αεριζεται το αυτακι του κ με ειπε οτι των 500 που με εδωσε τ θεωρει δυνατη για μωρο κ με εδωσε των 250 κ σταγονες για το αυτι..για μια βδομαδα κ οχι 10 μερες που με ειπε ο αλλο2 :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

περισι δε παθαμε ωτιτιδα φετος μας βρηκε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ο μικρος δε περναει μια φασαρα γαμησετα..μπορει για βραδυ να κοιμηθει 8ωρο..κ οχι σερι...

κ γενικως εχει χασει τοοον υπνο..κ ο θοδωρης..αλλα αυτος ηταναρρωστος..

τεσπα ξερω με θεωρειτε μερικες υπερβολικες με το θεμα υπνου αλλα δε ειναι ετσι..

εκει που κοιμοταν ο μικρος 12.30 ωρες το 24 ωρο τωρα κοιματα μπορει κ 11..κ μη με πειτε να μη μετραω ωρες :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

γτ αν ειναι να μη κοιμαιται κ να με ζαλιζει ολη μερα απο γκρινια αυπνιας μια χαρα θα το μετραω..

αν καθοταν ηρεμος τη μερα δε θα με απασχολουσε τοσο..τεσπα σα απολογια μου φαινεται..

σας φιλω..σα διαβαζω ομως :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ γιατι τα λενε αυτα για τη νταντα στο σκαι;;;; Κι εγω πιστευω οτι 3 χρονων μπορουν να κατσουν στο τραπεζι να φανε χωρις να γινεται χαμος...ενταξει να μην ειναι παναγιεςε βρε παιδακι μου αλλα οχι να επικρατει μαλιχουλες!!! :? καλα για το μαχαιρι δε ξερω αν εχουν δικιο,αλλα εγω λεω να του δωσω μαχαιρι μετα τα 10!!!!! :lol::lol::lol: ...

δεν ξέρω βρε, η Βένη το είπε!!!!

καλύτερα κατά τα 20 έτη να του δώσεις του Άλεξ, με αυτά που έχει στο μυαλουδάκι του άστο καλύτερα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Θούλη κάνε λίγη υπομονή μέχρι να μεγαλώσει λίγο και θα αλλάξει, όπως έκανες και με την Ντόντο......πώς πάει με τον παιδικό? η δασκάλα φάντασμα τι λέει?!!!! :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θουλακι εγω δε σε λεω υπερβολικη με τιποτα!!!! σου το χω ξαναπει εγω δε θα αντεχα με τιποτα!!!! :roll:

Και να τη δωσεις την αντιβιωση ρε συ γιατι ειναι πολλες οι μερες που εχει τοσο συχνα πυρετο...

Αργυ σε λιγο θα τον μαθω μολις με βλεπει να βαραει προσοχη!!!!! [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] [smilie=icon_salut.gif] :lol::lol::lol::lol:

Μετα τα 20 λες ε;;;;;;δεν εχεις κι αδικο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα,,γτ να παρεξηγηθηκα? :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

αναστασια ξερεις κατι που δε ξερω...

Καλησπερα!Περαστικα στο Θοδωρη.. :(

Κοριτσια εχω παρατηρησει πως καμια φορα το παμε "σπασμενο τηλεφωνο" εδω μεσα!Και δε με πειραζει καθολου αρκει να μην παρεξηγουμαστε!

Ειπα εγω οτι η Θουλη παρεξηγηθηκε κ δε μας μιλαει?????????????? :evil::evil::evil: Τωρα πως κατεληξε 8-9 σελ μετα να νομιζει η Θου οτι εγω ειπα οτι εκεινη παρεξηγηθηκε.....Τι να πω! :?:!:

Οπως τις προαλλες(δε συμμετειχα αλλα τα ειχα διαβασει μαζεμενα) ειπε η Λενα πως γλυστρισε σε κατι νερα και ΠΑΡΑΛΙΓΟ να πεσει!Μαλλον καποια διαβασε βιαστηκα ή καθολου ή πηδουσε λεξεις..καποια εγραψε "αχ προσεξε βρε Λενα.Πως επεσες!",καποια ειπε "αληθεια ΛΛενα,επεσες" κλπ και καταληξανε 4-5 απο την παρεα να πιστευουν οτι η Λενα πραγματικα εγλειψε τα πατωματα! :P:P:P Τεσπα!

Απλα δε μπορω να με παρεξηγει κανενας πια ουτε κατα διαννοια!Καλα εχω ηρεμισει εδω κ λιγο καιρο! ;):)

ΘΟΥΛΗ δεν ειπα πως παρεξηγηθηκες.Πλακιτσα εκανα κ πειραζα την Ιουλια(και εσενα) που μιλησατε στο τσατ κ δεν μιλησες σε μενα...Ομως ηταν εντελως πειραχτικο.Αν ηθελα να σου μιλησω θα σου τηλ.Οχι πως δεν θελω να σου μιλησω αφου δεν σου μιλησα μια βδ...Αλλα ημουν αρρωστη κ μετα αρχισα τις κραιπαλες...Αυτα!

Λεω πως θελω να σιδερωσω 10 μερες τωρα!Ουτε σημερα με κοβω!

Χθες περασα παααρα πολυ ωραια οπως καθε φορα!Οταν εχεις καλη διαθεση κ χαμογελο..Περνας καλα!

Σημερα θα βγω παλι με τον Α αυτη τη φορα!

Ιουλια μ'αρεσει που σκεφτεσαι πως θα πραξεις αναλογα με τα δεδομενα.ΑΝ σας παρουν στο δημοσιο,βλεπεις! ;)

Αργυ τι γυμναστικη?Τους κοιλιακους σου?

Μητσακι δεν εχω ιδεα για το γαλα σου!Κριμα ομως...Οσο να πεις...!

Τονια τι εκανε ο Αλεξ?Ψοφαω να ακουω τις τρελλες του!

Περιμενω μια ξαδερφη μου.σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας !!!

Ελπιζω και ευχομαι να στε ολες καλά με τα παιδάκια σας και τις οικογενειες σας .

Προσπάθησα να διαβάσω λιγο τα νεα σας , μου αρεσε που ενιωσα "να κυλάνε ολα φυσιολογικά " . Δεν θυμαμαι πολλα , ειδα ομορφα νεα αβαταρς , τικεράκια με μωρακια που μεγαλώνουν , τικερακια εγκυμοσύνης (Λενακι και Βικυ με το καλοοοοο !!!) , ολα καλα !

Εμεις καλά , η μικρή φακή ξεκινησε παιδικό εδω και 2 βδομαδες . Ολα καλα , πηγαινει με χαρά , περναει ομορφα και μαζι της χαιρομαι και καμαρώνω και γω ! Εχει μεγαλώσει πολυ το κοριτσάκι μου .

Πολλα φιλια σε ολες και στα παιδάκια σας !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!! παλι τα εχασα γμτ!!! :evil::evil::evil::evil:

λοιπν εν συντομια γιατι ητανε σημαντικα!!!

αναστασια καπως ετσι παρεξηγηθηκα και εγω σημερα..τα γραφουμενα μου δηλ.!

τι θελω να πω..

ειπα εγω καλε αργυρω πως δεν παω την νταντα?? εσυ εγραψες πως ψυχολογοι συστηνουνε να μην το βλεπουνε γονεις..αυτο ρωταει η τονια..οχι του οτι σε κοροιδεψα αν βλεπεις νταντα!! :lol::lol:

αυτο που λες με τα 3χρονα και το μαχαιροπιρουνο...τι να πω?/?????? αν συμφωνει εστω και αλλη μια να παω να το ψαξω..το θεωρω τοοοοοοσο υπερβολη..μα 3 ετων ειναι βρε!!!!! :lol::lol::lol:

συγνωμη αλλα μου φαινεται τελο αστειο!!! :lol::lol:

για τον παιδικο εγω εννοουσα ακριβως αυτο που λεει η τονια..

δεν ειπα ποτε πως 2.5 χρονων τρελαινονται να κανουμε φιλιες μεσα σε 1 μηνα..για το περιββαλον και την προσαρμογη μιλουσα.. :? και επεδη εχω παραδειγμα φιλης που ο κατα τα αλλα κοινωνικοτατος γιος 2 ετων δεθηκε τρελα με την κοπελα την δασκαλα εκει και χωρις αυτην δεν κανει ρουπι( απο την 2η μερα εγινε αυτο!!) οφειλα να το πω..δεν ειπα ποιτε πως θα χασει φιλους! :shock::shock:

καλη αρχη ιουλια!!!!!!

μαρθουλα υπερβολικη δεν σε θεωρω εσυ ξερεις πως περνας..και εαν κοντευεις να παθεις να δοκιμασεις οτι μεθοδο θεωρεις εσυ καλη γιαν α ηρεμησετε ολοι..εξω απ οτον χορο πολλα λεμε..μονο αμα ζεις μαι κατασταση μπορεις να εχεις πληρη αποψη..

δες αυτο να και δεν ξερω τι ειναι..http://www.papasotiriou.gr/product.eboo ... rid=631837 αλλα νομιζω δεν υπερασπιζεται το κλαμα.. :?

περαστικα στον θοδωρη..δωστε και την αντιβιωση να περασει αφου στο ειπανε 2 γιατροι.. ;)

λαλα χαιρομαι που προσαρμοστηκε η μικρη καλα!!!! :):)

τα δικα μας τωρα..

κοψανμε την πιπιλα..μαλλον!!!!

εχθες του ειπα πως την πηρε η γατουλα..την μια..αφου ψαξαμε ποοοοση ωρα για την αλλη τελικα κοιμηθηκε χωρις αυτην..απλα αργησε πολυ..κοιμηθηκε 2 ωρες μετα αλαλ χωρις κλαμα..

σημερα ομως το μεσημερι δεν κοιμηθηκε και εκλαιγε για την πιπιλα...

τελικα δεν κοιμηθηκε παραμονο 10 λεπτα στην αγκαλια μου σαν νεογεννητο... :o:shock: το βραδυ...τι να κανω αν κλαιει και δεν κοιμαται?? η αν θελει να κοιμηθει αγκαλαια οπως παλια?? τι ειναι προτιμοτερο η πιπιλα ή να γυρισουμε σε κατι που καναμε 2 χρονια να κοψουμε???? :?::?::?::?::?::?::?::?:

αναστασια καλα να περασετε!!! :D:D:D που θα πατε?????????:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!! :D

Εχουμε παλι καλοκαιρακι και βολταρουμε συνεχεια! Σημερα πηγαμε και κοινωνησαμε τα μικρα και μετα πηγαμε να δουμε ενα εξοχικο που θελουμε να αγορσουμε! Καλα μην φανταστητε κανενα μεγαλο σπιτι. Εδω εχουνε κατι μικρα σπιτακια με κηπο που πας τα καλοκαιρια κυριως και κανεις οτι θελεις! Φυτευεις, ψηνεις και γενικα ειναι ομορφα. Ειδικα για τα παιδια. Τελικα μας αρεσε τρελα και θα το αγορασουμε! :D Εχει και λιμνουλα με πολλα ψαρακια μεσα! :D

Σημερα ο Πατερ μας ειπε καποια πραγματα που με στεναχωρησαν...Μας ειπε πως στην χθεσινη συσκεψη της Ελλαδας με τις αλλες χωρες η Ελλαδα δεν καταφερε τελικα να κανει αυτο που ηθελε. Ακομα και ο Ομπαμα πιεζε την Μερκελ να βοηθησει την χωρα μας αλλα αυτη ηταν ανενδοτη :twisted: Ειπε ακομα πως καθοταν χθες βραδυ μεχρι της 2:30 και παρακολουθουσε τις κινησεις των πλοιων και εβλεπε το τουρκικο που ψαχνει για πετρελαιο να ειναι μεχρι εκεινη την ωρα στα δικα μας χωρικα υδατα! Και τελος ειπε πως χθες αποπειραθηκαν να σκοτωσουν τον Παπα που ειναι εδω Γερμανια και εκλεισε με την φραση: Ας προσευχηθουμε ολοι να μας βοηθησει ο Θεος να πανε καλα τα πραγματα αν και δυσκολο το κοβω! :roll:

Μεχρι να σας τα γραψω ολα αυτα ξυπνησανε τα μικρα και δεν προλαβαινω να σχολιασω :twisted: Παω να τα ταισω και να παμε λουναπαρκ! Φιλια σε ολες τα λεμε το βραδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε μουρλες τι παρεξηγησεις τσαμπουνατε;;;; καμια δε παρεξηγηθηκε με καμια! απλως επειδη ειμαστε ολες κουκουρουκου εδω μεσα..αλλα λεει η γιαγια μου αλλα ακουν τ'αυτια μου!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Κι εγω ποοοοσεεες φορε εχω διαβασει κατι και ο εγκεφαλος μου καταχωρει κατι αλλο(βλεπε τσουτσεκι=τσουρεκι της Ερης!!!! :lol::lol::lol: )

Βενακι εγω δεν υπαρχει περιπτωση αυτη τη στιγμη να υποστω ουτε ενα δευτερολεπτο γκρινιας για να φταιει η πιπιλα!!! ας την εχει μεχρι να παει φανταρος!!!! αυτο που ηθελα και καταφερα ειναι να την εχουμε κοψει, απο πριν χρονισει, εξω απο το σπιτι! ;)

Μπραβο στη μικρη φακη :P που της αρεσει το σχολειο!!! :D

Αναστασι ετσι ρε να βγαινεις να περνας καλα!!! ;)

Τι εκανε ο Αλεξ;;;; τιποτα συγκεκριμενο απλα δεν ακουγε κανενα!!! δεν ηθελε να συμμετεχει με τα υπολοιπα παιδακια στο κλοουν,παρολο που πηγα κι εγω κι εκανα το καραγκιοζη με τη Κλοουν,δεν ηθελε να κατσει στο τραπεζι ουτε δευτερολεπτο,εφευγε και ανεβαινε πανω στο δρομο(ηταν χαμηλα σε μια πλαγια το επιπεδο που γινοταν το τραπεζι)εννοειται δεν ηθελε να φαει τιποτα...Ασε που ηταν πολυ επικινδυνα γιατι ειχε κατι καγκελακια κι απο κατω γκρεμος!!!μιλαμε μας ειχε βγει η γλωσσα με το Μακη και δε ειχαμε προλαβει να φαμε τιποτα!!!!καλα εγω τελικα νηστικη εμεινα ουτως ή αλλως.. :roll:

Συμπεθερακι εξοχικο με λιμνουλα και ψαρακια ακουω και με βλεπω λειαν συντομως να κανω διακοπες στας Γερμανιας!!!!!! :lol::lol::lol:

Δε ξερω τι σκατα γινεται πια,αλλα νομιζω οτι πολυ συντομα θα γινει της πορνης εδω περα!!!!! :twisted::twisted::twisted:

Αντε καλα να περασετε στο λουνα παρκ!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε γαιδαρες :evil::evil::evil::evil: πειτε μου καλη αρχη στον παιδικο αυριο,οσες μου μιλατε βεβαια! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασακι το σπασμενο τηλ.καλα κρατει! :D:D δε σε παρεξηγει ομως καμια πλεον,ηρεεεεεεεεεεεεεμησε!!! :D:D:D:D

Λαμπρινη τί καλα που μας ηρθες!πες μας τα νεα σας αναλυτικα βρε!η φακη πώς παει με τον παιδικο;δυσκολευτηκε να προσαρμοστει;γενικα αναπληρωσε μας το κενο τοσων μηνων που λειπεις! ;):):):):):)

λενα με το καλο να αγορασετε το σπιτι!!!για την κατασταση εδω...χαμος γινεται..μας εχει παρει η κατρακυλα.. :( αλλα ελπιζω-ουμε οτι συντομα θα φανει ο πατος κ θα αρχισουμε αν οχι να ανεβαινουμε,τουλ. να σταθεροποιουμαστε.. :?:?

εχω αγωνία................αναστασακι αν παρω αδεια την τριτη θα σου πω να βρεθουμε,ναι;φιλαια!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τα ΜΜΜ έγιναν μέσα σταθερής τροχιάς?!!! :o:o:o:? ...τι είναι αυτό? πρώτη φορά το ακούω!!! :?:!:

Αναστ. εγώ πάντως ρώτησα διότι έβγαλα το συμπέρασμα μόνη μου!!! :lol::lol::lol::lol::lol: για την παρεξήγηση Θούλης λέω καλέ!!! :roll::roll::roll:

ναι μωρές τους έρμους τους κοιλιακούς μου είπα να γυμνάσω πάλι, αυτή την φορά με κοιλιακούς και όχι τρώγοντας!!!! :lol::lol::lol::lol: διέκοψα για έναν μήνα!!!! :!:

ΛαΛα καλή αρχή στον παιδικό, αν και δεν θα το δεις :roll::roll::roll:

Ιουλία και στον Γιώργη καλή αρχή και καλή προσαρμογή αύριο :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πόσο τυχερές εσείς και τα παιδιά σας είστε όσες ζείτε στο εξωτερικό ...

Σίγουρα θα περάσατε ή περνάτε τις δυσκολίες σας αλλά εδώ πραγματικά η ζωή είναι πολύ δύσκολη για τους περισσότερους :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Πόσο τυχερές εσείς και τα παιδιά σας είστε όσες ζείτε στο εξωτερικό ...

Σίγουρα θα περάσατε ή περνάτε τις δυσκολίες σας αλλά εδώ πραγματικά η ζωή είναι πολύ δύσκολη για τους περισσότερους :cry:

Μαρια στους τυχερους βαζεις και εμενα που ειμαι Ουγκαντα κ συντομως Βορεια Κορεα???? :lol::lol::lol:

Ιουλια καλά αρχη! και εμεις αυριο παμε πρωτη μερα παιδικο αλλα δεν το θυμηθηκε κανεις!! :evil::mrgreen: Οκ, δυο φορες την εβδομαδα θα τον στελνω μεχρι τις 12.30....αυριο θα κατσω κ εγω...

Αργυρω ποια σταθερη τροχια?? κατι εχασα??

Παναγιωτα γιατι τσακωθηεκς καλε??? συμβαινουν!! μην μασας!

Θουλη καηλσπερα! Βρε συ αν σε κουραζει κανε κατι με τον υπνο, μην βασανιζεσαι...και στον Θοδωρη εγω θα την εδινα την αντιβιωση....

Καλησπερα Αναστασια και Λαλα..Ανασ που θα πασ βολτα?? και εγω θελω!!! Αλλα που να παω εδω...

Ο Κ εφυγε σημερα και παει στην Ελβετια...Θα γυρισει σε μια εβδομαδα...Σημερα πηγαμε σε πολυ ωραιο resort στη λιμνη Βικτωρια, φαγαμε και μετα το Σεμπινι με τον πατερα του παιζανε 3 ωρες στην πισινα..Εγω επινα τοςυ χυμους μου διοτι ξεχασα να φερω μαγιο!! Και ουτε γυμναστηριο πηγα γιατι βαρεθηκα...ουφ...

Λενακι καλοριζικο το σπιτι...Εμεις εχουμε ενα εξοχικο στη Δανια, μεσα το δασος και απο κατω η θαλασσα...εχει μεγαλο κηπο (ευτυχως τωρα πηραμε κηπουρο να το φροντιζει ολο το χρονο) και θα χαρει το σεμπινι παιχινιδι..Το θεμα ειναι ποτε να παμε...Λεγαμε για τα Χριστουγεννα αλλα δεν το βλεπω, οποτε......απορω τι το εχουμε αφου δεν μπορουμε να παμε....

9.30 παω να βαλω το μικρο για υπνο γιατι αυριο ξυπναμε νωρις!!! ηθελα να κανω δουλεια το βραδυ αλλα ενω συνηθως κοιμαται 8 τωρα ξενυχτησε....παω!

Καληνυχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσύ τι λες βρε Φρανίτα??? :lol:

Τώρα πέρα από την πλάκα... Τοο ίδιο μέλλον προβλέπεται να έχουν τα παιδιά στην Ελλάδα με τα του εξωτερικού? Μιλάω πχ για τα δικά μας εδώ :roll::roll::roll: δε νομίζω :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι εγω για τα παιδια μου και μονο θα εφευγα ευχαριστως απο εδω!!!!

Α κι ο Αλεξ αυριο πρωτη μερα παιδικο!!!!! :D:D:D αυριο θα εχουμε πολλα νεα!!!!

Ιουλια και Φρανιτα καλη αρχη να εχουν οι ταλιμπαν μας!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη αρχη στον γιωργο και στον αλεξ !!!

σημερα το πρωι πηγαμε σε παιδοτοπο και ηρθε και ο νονος μας για καφεδακι (παναγιωτα γιαυτο σε επερνα το προηγουμενο βραδυ ) ο Μ ξεπατωθηκε στο παιχνιδι !!!

Η κατασταση μας εχει παρει απο κατω ....κατι να γινει γριγορα .....αν γινουν μονιμες αυτες οι εισφορες την κατσαμε την βαρκα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα.Δεν προλαβα φυσικα να σας διαβασω γιατι εχω να μπω

απο τα γεννεθλια του Στελακη.

Μετα το παρτυ αρρωστησανε(ευτυχως μονο μυξες και βηχα)....

Πολυ ορο και πολυ γκρινια.

Τα νευρα μου κοριτσια πολυ σπασμενα!

Ωρες ωρες ζηλευω εσας που δουλευετε!

Τελωςπαντων ελπιζω να ειστε ολες καλα και τα παιδακι το ιδιο.

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καποια με "εφτυσε" και δεν θα βγουμε τελικα...

Ποναει το κεφαλι του...Πηγε να δει τον αγωνα και τωρα θα επιστρεψει...Νομιζω πως απλα δεν ηθελε να αφησω κ σημερα την Αννυ... :?:?:?

Καλη αρχη στον Γ,στον Α και στον Σ!!!!Ολα τα μωρακια μπαινουν σε...Ταξη!!!! :lol::lol:

Ιουλια μην αγχωνεσαι βρε!!!Θα ειναι σαν σε παιδοτοπο!!!! :lol: Οι αλλες 2 δε νομιζω πως αγχωνεστε πολυ! ;);)

Βενετια ηθελα να σου πω συγχαρητηρια για τα 400γρ του Φ!!!! :):):) Επισης δεν ειναι μωρε και τραγικο να εχει πιπιλα...Μην κανεις πισωπατημα αλλα μην το παιρνεις κ πατριωτικα!!! ;)

Τονια ενταξει μωρε...δεν εκανε κ τιποτα(νορμαλ) το παιδι!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μαρια γιατι δεν το σκεφτεστε σοβαρα το εξωτερικο(αυστραλια που ελεγες?)???Ολοι ειμαστε χαλια...Μην κοιτας που δεν σχολιαζω πολυ πολυ...Νιωθω πολυ θυμο κ μου ειναι ευκολο να εκραγω αλλα δεν ξερω που να πρωτοξεσπασω...!Οποτε απλα προσπαθω να μην τα σκεφτομαι κ να ζω την καθε μερα...Η αληθεια ειναι πως ο Α δεν με εβαλε ποτε στο αγχος της δουλειας του..Δεν μου ελεγε τα προβληματα κ τα ζορια μου...θα μπορουσα να μην τα ξερω αν δεν μαθαινα απο αλλου κ τωρα να πετουσα χαρταετο ντολτσε καμπανα! :P:P Ομως...ΠΕΣ τι νομιζεις οτι πρεπει να κανουμε.Σαν μοναδες κ σαν συνολο!Οκ...Να μην πληρωσουμε το χαρατσι!Αν ηταν στο χερι μου θα το εκανα.Δεν εχω κουβεντιασει το λογο για τον οποιο θα πληρωσουμε...Ξερω πως το ζορι του Α αυτη τη στιγμη δεν ειναι πχ πως δεν εχει παραγγελιες(δουλευει με εξωτερικο) αλλα πως του χρωσταει η εφορια ενα πολυυυ μεγαλο ποσο.Δεν ειναι γελοιο???Ολα ειναι γελοια αλλα...

Δεν ξερω γτ τα γραφω αυτα...Μαλλον περισσοτερο γτ η Μαρια συνεχεια μας γραφει κ εμεις(εγω τουλαχιστον) κανω πως δεν την διαβασα! :oops::P Αλλα πορωνομαι πολυ ευκολα...Και δεν με παιρνει σε αυτη τη φαση της ζωης μου!Ειμαι ζορικα...

Ουφ!Φιλια σε ολες!

Λαμπρινη χαρηκα που σε διαβασα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afro.... :oops::oops::oops: πωπω τωρα θυμηθηκα οτι με επαιρνες!!!

Ααααααααχχχχχ!!!

Μαρακι μου καλα εισαι;;;

Κοριτσια τα χω παιξει μιλαμε :(:(:(

Προσπαθησα να αλλαξω το προγραμμα υπνου του μωρου με αποτελεσμα 2 μερες τωρα να κλαιει συνεχεια το μωρακι μου!!!!! Μεγα λαθος τελικα!!!! :!::!::!:

Ειναι 9 μηνων...να το αφηνω να κοιμαται-ξυπναει οποτε θελει ;;;ρε γμτ θελω μεχρι 9μιση 10 παρα το πολυ να κοιμαται το βραδυ.Ουφφφφφφφφφ!!!!

παω να σας διαβασω...

Καλη αρχη στο Γιωργακη και στον Αλεξ και στον Σεμπμ για αυριο!!Τελεια θα τα πανε και θα καμαρωνουν οι μαμαδες τους!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω τονια για την συμβουλη..κοιτα εαν δεν κοιμοτανε και εκλαιγε πολυ α θτου εδινα την δηθεν χαμενη..αλλα αφου το πηρε πιο χαλαρα θα κανω υπομονη..

καλη αρχη στον αλεξακο!!!!!! :):):)

αναστασια ευχαριστουμε!! γινανε παραπανω τωρα φτασαμε τα 11!!! :D:D:D:D:D:D:D:D

δεν ειναι τραγικη η πιπιλα ουτως η αλλως μονο στον υπνο την ειχε..

απλα ειπα να κανουμε ενα βημα μπρος βρε παιδι μου... ;)

αμα υπεφερε δεν θα την εκοβα..για αυτο του ειπα πως την μια την πηρε η γατουλα και η αλλη ειναι χαμενη...αμα εβρισκα τα σκουρα θα του "εβρισκα" την αλλη!!! ;)

δεν σε εφτυσα εγω παντως!!!!!!..επειδη ειμαι σαβατογεννημενη δηλαδις??????? :evil::evil::evil::lol::lol:

καλη αρχη φρανιτα στο σεμπ!!!! καλα κανεις και τον πας.. :)

ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΘΗΚΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: κερναω!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παναγιωτα τι να σου πω για το προγραμμα..εγω δεν θα πιεζα και πολυ.. χειροτερο ειναι οταν εκενυριζονται..παντως να σου πω..εμενα οταν δεν κοιμαται μεσημερι κοιμαται κατα τις 8-9(συνηθως) αμα δοκιμαζες να μεταφερεςι τον μεσημεριανο υπνο πιο νωρις??(δεν λεω καθολου υπνο μεσα στην ημερα ειναι πολυ μικρος..)

αντε καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουάουυυ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν ηξερα οτι αυριο ειναι η μεγαλη μερα κ για τα 3 ταλιμπανακια!!τυχαιοο;;;;;!!δε νομιζω!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλη αρχη σεμπ. κ αλεξ.!!να προσαρμοστειτε γρηγορα κ να αφησετε τις μανουλες σας να ηρεμησουν οι δολιες! :lol::lol::lol::lol:

εγω δε θα περιμενω..θα τον παμε το πρωι με τον χ. θα περιμενουμε σε ενα καφε εκει κοντα γι αμιση ωρα μηπως κ μας παρουν τηλ.οτι δεν καθεται κ κλαιει πολυ :roll::roll: ,κ αν δεν,εγω θα παω δουλεια κ ο χ. στη δικη του..κ θα περασει να τον παρει η πεθερα..

αν στο μισαωρο φυγει,θα παμε κ οι 3 στο σταυρό..εγω δουλεια,ο χ. κ ο γιωργος στη θαλασσα,οχι για μπανιο!,θα σχολασω,κ ο χ. θα παει μετα στο μαγαζι..

φοβερος προγραμματισμος.. :?:?:roll::roll: σκ@τ@ τα καναμε,αλλα εχουμε αποσυντονιστει τωρα που το σχολειο μου ειναι τοσο μακρια :(

την τριτη μαλλον θα παρω αδεια..

αναστασακι τωρα σε διαβασα..δε βγηκες ,ε;την επομενη φορα,δενμπορει να ποναει το κεφαλι του συνεχεια! ;)

για την εφορια που λες,δε θα του επιστρεψει τα χρηματα σιγουρα;εννοω,εκτος κ αν χρεωκοπησουμε επισημα,δεν ειναι υποχρεωμενη να καταβαλει τα χρωστουμενα;ή λεω βλακειες; :oops:

παω να πιω ενα κρασακι κ να δω τί θα βαλω αυριο εγω κ ο γιωργος..στην τσαντα του μου ειπαν να βαλω κ ενα τετραδιο για να μου γραφουν καθε μεα τί κανει..ποσο περιεργο μου φανηκε οταν εγραφα με καλλιγραφικα απο εξω το ονοματεπωνυμο του"τετραδιο του μαθητη γιωργου κ....." :o:o:o:o:o:o:o:o:o ψυχακι μου!

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...