Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Εμείς εδώ έχουμε ζεστούλα πάλι :D:D:D:o:o:o:o

και ενώ χθες το πρωί είχαμε 5 βαθμούς σήμερα έχουμε 15!!! και πολύ μαλακός καιρός, αφού έσκασα και είπα να τα βγάλω όλα!!!! :roll::roll::roll::roll:

Τόνια, πήγε Βερολίνο.......ο άντρας μου δεν πήγε ποτέ σε γερμανικό σχολείο! μόνο σε αγγλόφωνα, στην Αμερική, Ινδία και Αγγλία, ωστόσο μιλάει καλύτερα και σωστότερα από κάποιον που πήγε σε γερμ. σχολείο και σπούδασε και οικον. στην Γερμ.,....όλα εξαρτώνται από το παιδί, την θέλησή του για μάθηση και τις δυνατότητες που έχει....καμμιά φορά υπερεκτιμάμε τις δυνατότητες των παιδιων μας και τα πιέζουμε να κάνουν κάτι, που δεν μπορούν και τελικά αποτυγχάνουν!!! :!:

δεν ανταποκρίνονται όλοι το ίδιο π.χ ο άντρας της Λένας, δεν του "έκατσε" το σύστημα κ.λπ,......

Τόνια περαστικά στα μικράκια :x

Θούλη υποτίθεται ότι στον ουρανό θα βλέπαμε βροχή αοπό αστέρια :lol::lol::lol::lol: ....εγώ δεν είδα τίποτα πάντως και βγήκα έξω στις 10 το βράδυ, μετά ξανά στις 23.30 και τέλος στις 1.30!!!! λέω στον άντρα μου, μπαίνοντας μέσα "παραλίγο να με χτυπήσει ένα αστέρι" :lol::lol::lol: τίποτα τελικά......δεν διάβασα και την επομένη τίποτα σχετικά, ίσως τελικά η Γη να μην συγκρούστηκε......δεν ξέρω....

:!::!::!:

Καλημέρα Μαρία, Παναγιώτα, Τόνια :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα Τονια μου!!!Γρηγορη αναρρωση σας ευχομαι κοριτσι μου.

Και τις 2 φορες αδιαθετησα εκει στους 3 μηνες μετα τη γεννα. Η αληθεια ειναι οτι ξελαμπικαρα και δουλεψε και καπως (μη φανταστεις πολυ) η λιμπιντο μου που ηταν ξεχασμενη.... :lol::lol:

Αργυρουλα το θεμα ειναι να μαθουνε σωστα τη γλωσσα της χωρας που θα μεινουν, να μαθουν Αγγλικα αριστα (επιπεδου Proficiency) και τα Ελληνικα ειτε με τον εναν ειτε με τον αλλο τροπο θα τα μαθουν.

Απλα εγω ειχα συμφοιτητες Ελληνες που ειχαν μεγαλωσει στη Γερμανια και ηρθαν να σπουδασουν εδω. Δινουν καποιες πιο ευκολες "πανελληνιες" στα ελληνικα.

Απλα αυτα θα πρεπει να μαθεις(τι απαιτειται για να δωσεις εξετασεις σε ελληνικο πανεπιστημιο) αν τυχον μια στο εκατομμυριο θες να σπουδασουν εδω τα παιδια σου..αν και μεταξυ μας δε βλεπω το λογο να κανεις κατι τετοιο. :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ioulia na ta dika sas se allo xroma http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004 ... LIA2KJF3TN

kanoyn 29.95 eurok me ta metaforika 35! poly kala ta pires!!! sta sprinter ta exoun 35 ama thumamai kala!

γιατί? η AMAZON πάνω από 20ευρώ παραγγελία τα μεταφορικά είναι δωρεάν!!! :|

ρε κορίτσια πώς παραγγέλνετε παππούτσια από το νετ? :o:o:o:o

και αν δεν κάνουν στο πόδι? εδώ εκεί πάμε και δοκιμάζουμε πόσα μέχρι να βρούμε το σωστό, αυτό που ταιριάζει στο πόδι καλύτερα!!! :? ....ρούχα οκ, ν απαραγγείλω αλλά παπούτσια.....

Λενάκι ωραία τσάντα, άντε με το καλό να αρχίσει και το Ρηνάκι τον παιδικό.....αυτό με τις ιώσεις δνε είναι απαραίτητο, εξαρτάται τον οργανισμό του κεθενός, π.χ ο Λ. δεν αρρώστησε πότε όταν άρχισε παιδικό!!! :) .... και στα 3 χρόνια που ήταν εκεί αρρώστησε 3 φορές!!! :) ...ελπίζω και φέτος να την βγάλουμε καθαρή γιατί όταν αρρωσταίνει είναι σαν τον Άλεξ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::x

Γωγώ που θα αφήσετε την Δημητρούλα-Χαρούλα για να πάτε Ιταλία? :roll::roll::roll::roll:

άντε με το καλό.....αχ και εγώ θέλω μια Ρώμη :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα χθες διάβαζα ότι στην λίστα με τα καλύτερα 200 πανεπιστήμια του κόσμου Ελληνικό δεν ήταν πουθενά!!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock: και μόνο ένα, το Πανεπιστήμιο της Κρήτης, κατάφερε να μπει στη λίστα των 300 καλύτερων στην κατάταξη του βρετανικού περιοδικού Times Higher Education......δεν σας έδωσα το λινκ να το διαβάσετε ( :lol::lol::lol::lol::lol: ) γιατί επρόκειτο για το βρετανικό περιοδικό και από όσο είδα τα περισσότερα είναι Βρετανικά ή Αμερικανικά!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και που λέτε είχαμε ένα κουραστικό ΣΚ με 2 γάμους.. Έναν το Σάββατο που τα κορίτσια ήταν παρανυφάκια και εναν χτες στον Πλαταμώνα με βροχή. Τελικά το πάρτυ ήταν σε κλειστό χώρο στην παραλία με τζαμαρία γύρω γύρω να βλέπουμε τα κύμματα να σπάνε :D:D Εγώ είμαι σπίτι έχουμε κατάληψη και μάλλον μέχρι την Πέμπτη :?

Έτσι κι αλλιώς σήμερα δεν θα πήγαινα, χτες έπεσε η γιαγιά μου και έσπασε το γοφό της :( αν και δεν πονάει και είναι στο νοσοκομείο με τη μαμά μου και το μπαμπά και τη θεία μου, οπότε σήμερα θα καθόμουν έτσι και αλλιώς. Πονάει ο λαιμός και έχω μύξα (και οι 3 εκτός από τον Γ). 2 βράδυα τώρα δεν μπορώ να ξεκουραστώ καθόλου :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

τι κανετε;;;

εμεις συμφωνικη ορχηστρα βηχα!!!

ξεκιναει ο μικρος...σιγονταρω εγω..και τελειωνει ο φοφος

μηξες και οι δυο χαλια...ο δε φοφος εννωειτε πως δεν καθετε να του βαλλω ορο.

Δεν ειμαι σε mood αυτες τις μερες...το μονοπαρηγορο..οτι χωρεσα σε παντελονια που φορουσα προ φοφο......

αν κανω μια συντηρητικη διαιτουλα κανενα διμηνο..δηλαδη αρχισω να τροω φαγητα και οχι νουτελα και πιτσες...και σοκολατακια..οπως και αν χτυπισω και μια πλαστικη στην κοιλια...γιατι οπατσας με διαιτα δεν....θα ξαναγινω κορμαρα...

φυσικα θα χρειαστω και μια μεταμορφωση δερματος γιατι σε πολλα σημεια ειναι καπινοτε...αλλα ΟΚ..τι στο καλο...2.παιδια..

Εγω συμφονω σε εναν μεγαλο βαθμο με την Αργη..αλλα επειδη πρεπει να μειοσω λιγο το Βουνο με τα ρουχα και να κανω γεννικη το μικρο παιδικο θα σας αναλσω την σκεψη μου αλλη φορα...

εδω γυρω θα ειμαι...

επισης θα ηθελα και τα φωτα της Τονιας ως ειδικου....θα σου πω τι..

αφοραβ την συμπεριφορα του φοφο και πως να το χειριστωω

Παναγιωτα τα πεταχτα αυτια...τα κοντα ποδια...ταπαχια μπουτια...ολα...οοοοχχχχιιιι το αν θα εχει μυαλο η αν θα γινειευτυχησμενο στη ζωη ειναι δευτερευον...ΠΡΕΠΕΙ να εχει ισια αυτια...μυτι..κλπ κλπ κλπ

Αργη εγω το εχω ξαναπει..και συγνωμη και ολας αλλα πρωτον θεορω τα Ελληνικα Πανεπηστιμια με τον τροπο που λειτοργουν χαλια μαυρα...και δευτερον αυτες τις λιστες ,με τα Αμερικανηκα και Αγγλικα πανεπηστιμια..εντελως αναξιοπιστε

Αν δεν αλλαξει κατι στην Ανωτατη εκπαιδευση στην Ελλαδα...χεστηκα αμα θα πανε τα παιδια μου Πανεπηστημιο

Μαρια ο γαμος στον Πλαταμωνα πρεπει να ηταν απλα τελειος!!!!!!!

αχ ποσο μ'αρεσουν τετοια σινηκα...

ρε συ βαλε φωτο με τις μικρες παρανυφακια!!!

Βικυ θασκασω...ποτε ειπαμε εχει Β επιπεδου ναμαθουμε αν θα συγγενεψουμε;;;;

ειπαμε..κοριτσακι εγω νονα.,.,αγορακι...αν μας θες..παλι εγω...αλλα κοριτσακι δεν το συζητω...

ξες οτι θα το λατρευω και θα το εχω στα πουπουλα..επισης θα κληρονομισει ολη την συλλογη μου απο ρουχα-αξεσουαρ-βιβλια...

χαχαχαχαχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν κανω μια συντηρητικη διαιτουλα κανενα διμηνο..δηλαδη αρχισω να τροω φαγητα και οχι νουτελα και πιτσες...και σοκολατακια..οπως και αν χτυπισω και μια πλαστικη στην κοιλια...γιατι οπατσας με διαιτα δεν....θα ξαναγινω κορμαρα...

φυσικα θα χρειαστω και μια μεταμορφωση δερματος γιατι σε πολλα σημεια ειναι καπινοτε...αλλα ΟΚ..

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: τίποτα δλδ, πολύ απλά!!!! :roll::roll::roll:

περαστικά, μα τι πάθατε όλες? :o:o:o:o

Μαρία και εσείς? :o:o:o περαστικά!!!!

ο γάμος στον Πλαταμώνα ωραίος ε?.....ισχύει αυτό που λένε "όταν βρέχει στον γάμο η νύφη θα κλαίει σε όλη της την ζωή?" θα είναι δυστυχισμένη δλδ!!! :?

Χρύσα για αυτό και εγώ δεν την πιστεύω αυτή την έρευνα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ λένε η βροχή στο γάμο είναι καλοτυχία :D

Χτες βέβαια τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι καλύτερα η βροχή μας τα έκανε δύσκολα γιατί το εκκλησάκι ήταν μικρό και καταλαβαίνετε :?

Πάντως ήταν ωραία μου άρεσε η χύμα κατάσταση..Το ζευγάρι έκοψε μια μικρή τουρτίτσα και πλακωθήκαμε στα ουίσκι :D Και φυσικά δεν τηρήθηκε καθόλου πρωτόκολλο στο χορό :lol: Είμασταν ότι να'ναι 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera/// δε διαβασα...

πηγα το θοδωρη σχολειο..ξανα ρωτησα να γινετε σε μεγαλυτερη ταξη κ με ειπε οχι :cry::cry:

τις ειπα οτι υπαρχουν παιδια του 09 με τα παιδια του 08 κ με ειπε εχω 2..το να θα το γυρισω στα μικροτερα...

μαλλον της απο πανω μου εννοει..παντως σε ομιλια ο δικος μου ειναι πιο μπροστα..χωρις να σημαινει οτι το αλλο παιδακι οτι ειναι κατωτερο...

απλως θεωρω αδικια για το θοδωρη :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη αμα μπει με τα παιδάκια του 08 θα κάτσει 5 χρόνια παιδικό - νήπια?

δλδ τώρα είναι

1.μικρό παιδικό 2. μεγάλο παιδικό 3. προνήπια 4. νήπια

αμα μπει στο μεγάλο παιδικό θα κάτσει άλλη μια χρονιά στα νήπια για να πάει με τη χρονιά του δημοτικό?

η Ι που είναι Δεκέμβριο του 2007 είναι η πιο μικρή στην τάξη..

Επέμενε ρε στις δασκάλες..άδικο είναι..θα βαριέται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη μήπως αντί να ρωτάς, να το απαιτήσεις?!

να τους πεις ότι ΘΕΛΕΙΣ το παιδί σου να είναι με μεγαλύτερα ή ίδιας ηλικίας γιατί έχεις παρατηρήσει ότι σε κάποια θέματα, όπως π.χ. της πάνας πήγε ξαφνικά πίσω!!! :?

εδώ το παιδί ζωγραφίζει πολύ ωραία!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια χεστηκε..ειναι πολυ καλη αλλα μου το ξκοψε σημερα..δηλ δε ειπε θα δω τι θα κανω..αλλα οχι δε γινετε..μη βιαζεσαι κτλ

δε ξερω ποσες φορς θα παει παιδικο..με μπερδεψες μαρια..

επισης..πτωχευσα..θα πεσει πεινααααααααααααααααααα

δε εχω λεφτα..δε με πληρωνει ο οαεδ..δε εχει να με δωσει..οχι μονο εμενα.γενικως.. :cry::cry::cry:

κ με τι θα κινηθω?????????????????????????? :twisted::twisted::twisted::twisted:

περαστικα σε ολα τα μωρακια..δε ειμαι σε φαση να σχολιασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.myshoe.gr/%CE%A0%CE%91%CE%99 ... Org=937022

Απο παπουτσια εμεις εχουμε παρει αυτα για πιο μετα...διλαδη 25 νουμερο ενω τωρα φοραει 24 και αυτα φοραμε τωρα

http://www.myshoe.gr/%CE%A0%CE%91%CE%99 ... Org=906328

Και τα δυο τα πηρα απο 25 ευρω στις εκπτωσεις

Θου...πλακα κανεις;;;;;;;;;;;;;;; ωοιιιιιιιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θούλη εγώ θα σου έλεγα να πηγαίνεις να κάνεις κανένα κουρεματάκια, χτένισμα κ.λπ σε σπίτια ...... να δημιουργήσεις την δική σου πελατία!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη αληθεια λες για τον οαεδ?

Χρυσα- κουμπαρα...λογικα απο εβδομαδα θα παω για β επιπεδου!

με δελεαζεις με την συλλογη σου!

πολυ μαλιστα!

θελω και εγω!

δδιαλογος:

Β: Μ-Ι πηγαινε να φερεις ενα ζευγαρι καλτσες απο το συρταρι σου!

Μ-Ι: Τι ειναι ζευγαρι?

Β: οταν καποιος ανθρωπος η πραγμα ειναι μαζι με καποιο(ν) αλλον ..αρα 2 μαζι!

Μ-Ι: Οριστε μαμα ...(εφερε 2 καλτσες ανομοιες μεταξυ τους)

Β: :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Μ-Ι: επρεπε να ειναι ιδιες?

Β: ναι αγαπη μου

Μ-Ι: Εσυ με το μπαμπα δεν ειστε ιδιοι....εσυ εισαι κοριτσι εκεινος αγορι~!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα.Τι κάνετε;;;η Ιω σχολείο, η μικρή κοιμάται....Τελικά το Σάββατο έκανε ένα 38 η μπέμπα και μετά έπεσε μόνος του... :D:D:D:D Μίξες όμως συνεχίζουν...Η Ιω έχει ελάχιστο βήχα και καθόλου μίξες....Για να δούμε... :roll::roll:

Ρε κορίτσια από τότε που άρχισα φρούτα στην μπέμπα δυσκολεύεται στα κακάκια... :(:(:(:( Της βγαίνουν τα μάτια για να κάνει.... :(:( Σήμερα έκλαιγε μέχρι να κάνει.... :cry::cry::cry: Τι σκατά να κάνω;;Τι να της δίνω;;;;

Στη φρουτόκρεμα της βάζω ένα αχλάδι, μισό μήλο, μια μπανάνα, έναν γερμά και ακτινίδιο....Τι σκαατά να κάνω για να ενεργείται χωρίς να πιέζεται;;;;; :roll::roll::roll: Να β'άζω μισή μπανάνα και 2 ακτινίδια;;;; :roll::roll::roll:

Ιουλία και Παναγιώτα ωραία τα παπουτσάκια σας...Εγώ της πήρα 2 ζευγάρια από το toys.de, ένα Ντόρα και ένα Nike...Το Nike 22 ευρώ νομίζω...Όλα μαζί με 15 ευρώ μεταφορικά γύρω στα 60 ευρώ...

Λενάκι ωραία η τσάντα της Ειρηνούλας... :D:D:D

Θου δεν ξέρω τι να σου πω για τον παιδικό... :?:?:? Πίεσε την...Η κάνε υπομονή...Εγώ δεν ξέρω με τι παιδάκια είναι η Ιω...Με του 2009 σιγουρα....Με δυο γονείς που είχα μιλήσει, το ένα κοριτσάκι ήταν Απρίλη του 09 σαν την Ιω και το άλλο Ιουνιο....Τα υπόλοιπα δεν ξέρω... :roll::roll::roll:

Γιώτα το στόμα τους δεν το κλείνουν ποτέ..Είναι τόοοοοσο γλωσσοκοπάνες... :x:x:x Δεν είναι 'όμως τέλεια;;;; :D:D:D

Ακούστε τι μου έλεγε χθες η Ιω....Μου έλεγε τι βρακάκια φοράνε τα άλλα κοριτσάκια στο σχολείο..Τελευταία μου λέει για 2 φίλους της, τον Λάμπρο και τον Μάκη..Και χθες μου λέει "Ο Μάκης κάνει τσίσα στην τουαλέτα...Και έχει τσουτσουνάκι...Και ο Λάμπλος έχει τσουτσουνάκι..." :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τη ρωτάω ποια ειναι η καλύτερη της φιλη..Μου λεει "Η Αποστολία είναι...Αλλά φοράει πιπίλα...Και εγώ της λέω δε ντέπεσαι ολόκληλη κοπέλα να φολάς πιπίλαα;;;;Τι είσαι μωρό;;;;" :shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι τέλεια φάση ο γάμος στον Πλαταμώνα.... :D:D:D

Τονιαααα μου δεν μπορείς να φανταστείς πόσο τις φοβάμαι τις γαστρεντερίτιδες... :?:?:? Ειδικά όταν έχουν εμετούς... :(:(:( Τι καλούλα η Ανδριανούλα μωρέ... :x:x:x

Βικυ καλά για την ΜΙ δε θα σχολιάσω...Είναι Θεά...

Συμπεθέρα Λένα ναι μωρή...Ατελειωτη είναι η εγκυμοσύνη σου... :lol::lol:

Χρύσα κι εγώ βλέπω τα ρουχαλάκια μου και :cry::cry::cry::cry::cry: Αποκλείεται να ξαναμπω.... :cry::cry::cry::cry:

Α, έδωσα και λαχανικά στην μπέμπα....Δεν μπορώ να σας περιγράψω πως τα έφαγε... :D:D:D:D Δεύτερη μέρα το άδειασε το πιάτο... :shock::shock::shock::shock:

Αρτζιιιιι ΑΑΑΑΑΑΝΝΝΝ πάμε Ιταλία, ΑΑΑΑΑΝΝΝΝ βρούμε κάτι οικονομικό θα έχω και μαμά και πεθερά....Γάλα θα έχω στην καταψυξη, φαγητό τρώει το νινί, φρούτα τρώει, οπότε πρόβλημα δε θα έχω.... ;););) Και Ιταλία να μην πάμε, κάπου θα πάμε....Το χρειάζομαι... :roll::roll:

Ρε κορίτσια το τι ακούω από γιατρούς....Μπαμ θα κάνω.... :evil::evil::evil::evil:

Η κουμπάρα μου που γέννησε πρόσφατα είχε κάτι θεματάκια με θηλασμό, πήρε τη συμβουλο που της συστησα και όλα οκ...Στις 8 μέρες πήγε να κάνει εξετάσεις ικτερου στον μπέμπη γιατί ήταν κιτρινος και είχε 17...Πήρε τον παιδιατρο της και της είπε "κανε παλι μεθαύριο εξέταση και αν δεν έχει πέσει κόβεις το γάλα σου και θα δώσεις ξένο.....Αλλιώς θα μπει στην λάμπα...." :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μα πόσο μαλάκας είναι.... :evil::evil: Ευτυχώς δεν είχε θέμα και συνεχίζουν μια χαρούλα...

2ο σκηνικό με γυναικολόγο...Γεννάει όπου να ναι η κόρη της κολλητης της μαμάς μου...Μιλάνε στο τηλ και λέει σε 15 μέρες θα γεννήσει....Γιατί τη ρωτησε η μάνα μου;;;;Λέει θα μπει με προγραμματισμένη καισαρική γιατί είναι μεγάλο το μωρό....Είναι ήδη 2600.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Και ρωτω εγώ πόσο αρχίδι είναι ο γιατρός και πόσο μαλακισμένη είναι η άλλη που θα πάει να γεννήσει με καισαρική επειδή δήθεν έχει μεγαλο μωρό.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil: Εντωμεταξύ απορώ πως πανε σε αυτόν τον γιατρό..Δεν υπάρχει κοπέλα που ξέρω που να έχει αυτόν και να μην έχει κάνει καισαρική.... :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερούδια τσούπρες!

Άρχισε η αντίστροφη μέτρηση για τη βάπτιση :D κι εγώ έχω ακόμα ένα σωρό εκρεμμότητες!!! :?

Περαστικά σε όλα τα μωράκια μας!!! :(

Εμένα, μου επεφύλαξε πρωινή ρουκετούλα το πρωί, το μικρόβιο. Αφού έφαγε του σκασμού, έκανε έναν εμετούλη τρομερό! Ελπίζω να μην είναι ίωση, αλλά τυχαίο γεγονός!

Βίκυ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και ξανά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χθες περάσαμε πολύ ωραία, αλλά το βράδυ έπεσα τέζα, με εξόντωσαν όλες οι κοινωνικές υποχρεώσεις μαζεμένες!!! 8-)

Δεν προλαβαίνω να σχολιάσω, σας φιλώ γλυκά όλες!

Γωγούλα!! Τώρα σε είδα, θα σε διαβάσω μετά! Καλά που το θυμήθηκα... 15/10 η βάπτισή μας, έχω γράψει λεπτομέρεις στην ομάδα. Το καλό που σου θέλω να έρθεις!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω ναι...οπως λεει η Μαρια..οχι μπανανα μηλο...

δωσε μονο αχλαδι γιαρμα...παρε και κολοκυθα..βγηκαν ηδη...και κανενα αβοκαντο...και δαμασκηνο..και στα λαχανικα, λιγο πατατα καροτο..οσο πιο λιγο γινετε...περισσοτερο κολοκυθακ

Δεν ξερω τι σοι ειναι οι μπαμιες που εχουν μινει...αλλα βαλε και καμια.

Βικυ η Μ-Ι ειναι ΘΕΑ!!!!!!!

μα τι παιδι...εισαι σηγουρη οτι ειναι κορη σου;;;;;;;

Αργη ωραια τα παπουτσια του Λουκα...Γωγωω και τα δικα σας...

οσο για τους γιατρους....τι να πω...σηκονω τα χερια ψιλα...

μας δουλευουν...αντε που ειναι μεγαλο...πεςτης μια φιλη σου...εγω...επειχειρησε VBAC με μεγαλο μωρο..και ο λογος που δεν τα καταφερε ΔΕΝ ηταν μεγαλο μωρο

Μιτσακι πλακα πλακα....βαφτιζεστε...Τελεια!!!!!

αντε με το καλο!!! Ελπιζω να σας κανεικαλοκαιρο...περιμενουμε φωτο εννωειτε

Λοιπον παιδια..ηθελα να σας πω...

ο μικρος δεν πινει παντα κατεψηγμενο γαλα.

ΤοΣαββατο ελειψασυνολικα 6 ωρες και αφισα 2 μπουκαλακια των 150...

το ενα μου ειπε ο Ο δεν το επινε..στραβομουτσουνιαζε το εφτνε..με το ζωρι 30μλ

το δευτερο το ηπιε πιο καλα...περιπου 100 μλ..αλλα και παλη στραβομουτσουνιαζε..

τι να κανω...εχω αλλα 10 μπουκαλακια γιατι υπολογηζα οτι θα εχωω 15 των 150 και 15 των 50 μεχρι να βγω στη δουλεια για να μην εχω αγχος..αλλα......

αμα διν πινει τι θα κανω;;;;;..

δεν εχω την πολυτελεις που ειχα πριν να αντλω τοσο συχνα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...