Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

ναι θυμαμαι που ειχες πει..αλλα τι θα εχει ο ουρανος?φωτεινος?τι/?

ιουλη βγαζει κ στο κινητο αν πατησεις θουλη :lol::lol::lol:

ααα εμενα δε δεχετε πανα..κ που δε κλαει οταν το σηκωνω με φτανει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συμπεθερα ...καλυτερα μη μας πεις ποσα περνετε για το ενα ...υποθετω θα ειναι τρελο για εμας αυτο το ποσο!

τα α,β, γ κλπ ειανι βαθμολογικη καταταξη των δημ. υπαλληλων ...ξεκινουν απο χαμηλα και φτανουν ως ενα σημειο μετα πο χρονια!

ο γιος της ειναι 9 γι αυτο και δεν θα παρω την Μ-Ι μαζι!

ηρθε η πεθ, την αφησα να κρατησει τη μικρη να παω να παρω τα ψωμακια απο το φουρνο...

τις αφησα να ζωγραφιζουν...και μολις ανακαλυψα οτι αφησαν το μαρκαδορο επανω στο καναπε και εβγαλε χρωμα....ευτυχως ηταν το ριχταρι...καθως αι μια γραμμη στο μαξιλαρακι....!

Θουλη θα πινεις υγρα πριν κοιμηθεις οποτε αναγκαστικα θα σηκωνεσαι για τσισα σου και θα βαζεις και το παιδι!...πες και στο συζηξ...αν και οι αντρες ξεχνουν να πανε τουαλετα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

αχ μολις εφαγα, επειδη δεν κοιμηθηκα καλα το βραδυ κ σερνομουν μαγειρεψε η κολωνα μου

εσκασαα

μιτσακι καλο κουραγιο... κ εμενα κατι τετοια με αγχωνουν οταν ερθει το δευτερο

καλε μπηκα στον 8ο :shock::shock::shock::shock::shock: χριστε μου πλησιαζει ο καιρος!!!!

δεν ξερω αν βιαζομαι η οχι να ερθουν τα χριστουγεννα οπως καθε αλλη χρονια...

αργυρουλα πολυ ωραιο το σαιτ

δεν ξερω αν εχει σχεση η ηλικια με τη δουλεια μας, θελω να πιστευω οτι δε θα αλλαξω οσο μεγαλωνω, εχω πει στον τολη να με πυροβολησει αν το κανω!

γιωτα υπομονη καλεεεεε μη μου συγχιζεσαι!

θουλαρα τεεεεεεελεια που δεν κατουρηθηκε πανω του σημερα

εμενα κατουρηθηκε ο δικος μου, γυρισαν απο τη βολτα με τον τολη κ τον ρωταω θες να κανεις τσισα? κ μου λεει οχι μαμα, κ τσιιιιιιιιιιρ γεμισε το πατωμα κατρουλια :?:?

αφρο καλα να περασετε

παναγιωτα πως ειναι ο νικολας? καλυτερα?

η ιουλια που ειναι να μας πει πως ειναι ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ σηκωνομαι για το μικρο..αλλα πολλες φορες ενω λεω θα το ταισω κ θα παω να το βαλω το θοδωρη για τσισα με περνει ο υπνος :?:?

να δω τη κορη σου σε ντισκο και ΤΙ αλλο :lol::lol::lol::lol:

λεναρα μου τα ατυχηματα θα υπαρχουν ρε..εμενα απλως εμενα το γυρισ ολο πισω σχεδον :roll::roll:

μπες τε κ δως τε συμμετοχη εδω..εγω εχω παρει.τη ξερει η αδερφη μου..κανει καλη δουλεια κ καλεςς τιμες ;)

http://www.mammyland.com/forum/16/18935 ... 60#p797660

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιμάται εδώ και 2 ολόκληρα λεπτά και δεν αναπνέω μη τυχόν και τη ξυπνήσω!!!! :lol:

Θέλω γλυκό σοκολατένιο και δεν έχουμε τίποτα!!! :evil:

Βίκυ, σε όλα, μαζί και τα μικρά και μάλιστα στη βάπτιση θα πάω μόνη μου!! :? Μετά κατευθείαν στο γάμο και το απόγευμα σε άλλο γάμο! Και στα άλλα που θα είμαστε μαζί, πάλι δεν θα μπορεί να με βοηθήσει, για ευνόητους λόγους.... ;) Και σήμερα προέκυψε κι άλλη βάπτιση :lol: όμως τουλάχιστον εκεί, θα πάμε μαζί και δεν θα συμμετάσχει!!! :D

Αργυρούλα, πες ρε για το επίδομα τέκνου, να ξέρουμε!!! ;)

Άμα σας πω ότι έχω αρχίσει και σκέφτομαι κι εγώ την ξενιτιά... :? Εγώ που ορκιζόμουν ότι δεν θέλω να αποχωριστώ την Ελλαδίτσα μου με τίποτα!!! :(

Θουλάκι μου καλό, πόσο σε νιώθω!!! Μη φανταστείς ότι στρώσαμε, απλά κάποιες μετρημένες νύχτες συνέβη και το σερί!!!!! :D Ποιο; Το μικροβιάκι που με πήγαινε ανά μία ώρα... :? Δεν ενθουσιάζομαι, όχι, όχι, όχι!!! :roll: Αλλά να ξέρεις, υπάρχει ελπίδα...................!!! :D:D:D

Θα φάω τη νουτέλα σκέτη!!! :lol: Είναι το μόνο που έχω!!! Α! Και τα κουφετάκια για τις μπομπονιέρες!!! :lol:

Ξύπνησε ρε!!!!! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μπεμπουλινάκι μου, η κουκλίτσα μου, η νεραϊδουλα μου ανέβασε πυρετό...Είχε δέκατα όλο το μεσημέρι, έκανε ένα 38 και εκεί που έλεγα να της δώσω ντεπόν, της έπεσε μόνος του στα 37,5... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: Γιατί ρε γαμωτο τόσο καιρό αρρωστούλα;;;;;; :(:(:(:(:( Τι ορούς κανουμε, τίποτα... :(

Μιτσάκι μου καλό σε ξέχασα πριν... :oops::oops::oops::oops: Μπράβο για το μικροβιο και τους ύπνους...Πότε είπαμε βαφτίζεις;;;; :roll::roll::roll:

Βικυ ρε είναι θεά η Μ-Ι..Εγώ λέω να την πάρεις μαζί....Να βρει γκομενο από τώρα.... :lol::lol::lol: Εμείς παίρνουμε 10% επί του μιθού επίδομα γάμου και 5% για το κάθε παιδί....Αν και μου είπαν ότι όσοι παντρεύονται τώρα τουλάχιστον στη δική μας επιχειρηση δεν τους δίνουν το επίδομα γάμου.. :o:o:o Αφηστε που δεν παίρνω ούτε επίδομα για το πτυχίο που δικαιούμαι... :evil::evil::evil:

Θου μπράβο στον Ντόντο..Της Ιως ενώ τόσες μέρες ξυπνούσε στεγνή σήμερα είχε λίιιιγα...

Συμπεθέραααααα πλησιάζει η μεγάλη μέρα.. :D:D:D Τι καλάααα....

Αρτζιιι κι εμένα μου γυρίζει το μάτι αναποδα όταν είναι να πάμε κάπου και παίζει και δε σηκωνεται να φυγουμε... :evil::evil::evil::evil:

Τι άλλο ήθελα να πω;;;;

Α!!!!!'Έλαβα μειλ από τον παιδικό και έλεγε για τα προαιρετικά προγράμματα, κολύμβηση, καράτε και μπαλέτο ότι απευθύνονται στα παιδάκια που είναι από 3 χρονών και πάνω... :twisted::twisted::twisted: Πήρα τηλ και ρώτησα για κολύμβηση και μου λέει δεν κάνουν τα 2,5αρια γιατί φοράνε πάνα... :twisted::twisted::twisted: Λέω, η δικιά μου δε φοράει... :twisted::twisted: Λέει τα περισσοτερα φοράνε κι έτσι δε γινεται... :twisted::twisted::twisted: Και ρώτησα για το μπαλέτο και μου είπαν ότι αν θέλω τόσο πολύ να κάνει μπαλέτο, να μου στείλουν μια αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος να συμπληρώσω, να τη δουν οι δυο δασκάλες και αν κρίνουν εκείνες ότι μπορεί, τότε θα την πάρουν.... :evil::evil::evil::evil: Ας μην κάνει..Δεν πειράζει...Αλλά ρε γαμωτο γιατί;;;;;;; :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ολες κοιμαστε?

γυρισαμε απο το παρτυ!

περασαμε τελεια!

ηταν σε ντισκο...

ο γιος της φλης πηγαινει ιδιωτικο σχολειο..οποτε τα τα παιδακια ηταν απο εκει....οι γονεις με τρελα λεφτα...

εεεεεεε μονο εγω η φιλη μου και 1 ακομα φιλη χορευαμε με τα παιδια...γιναμε παιδια!

μιλαμε για απιστευτο χορο...

τον ξετιναξαμε το μαικλ και το ρομπιν

οι αλλες μαμαδες καθονταν κια επιναν τν καφε τους...

καμια ασχολια με τα παιδια τους!

ο αντρας της φιλης μου ασχολειται πολυ με το γιο τους....πολυ το χαρηκα....παρα πολυ....μακαρι να εκαν ολοι γονεις ετσι...

στο τελος τραγουδησαν μαζι το αντζελ του ρομπιν...ηξερε τα λογια ολα ο μικρος....και αγγλικα ξεκινησε φετος!

περασα τελεια....

θυμηθηκα τα νιατα μου....

αχ το μωρο θα βγει και θα ζητα να χορευει μαικλ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα!!!! :D:D

Καλη Κυριακη!!!Εχω ξυπνησει να παω τον μικρο στην εκκλησια και βαριεμαι... :oops::oops::oops:

Εχει εναν πολυ χαλια καιρο.

Συμπεθερουλα μου ελπιζω να μην ταλαιπωρηθεις πολυ με τις βροχες.

Βίκυ τελεια ρε με το παρτυ!!!! :D:D It's raining men....ΑΛΛΗΛΟΥιΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :lol::lol::lol::lol::lol: αυτο ειναι το αγαπημενο μου!!!!!!

Εχω κατεβασει το νομοσχεδιο.δε ξερω τι μκ εχω γιατι ειμαι βαθμος Ε αλλα ειμαι εκει 4 χρονια.Σε 2 χρονια παω για βαθμο Δ.

Αργυ ωραια φαινονται τα ρουχα απο το σαιτ. :D Και οικονομικα.

Λενα μου θελω να με βοηθησεις αν μπορεις,Πως καταλαβες οτι ο αναστασης σας εχει ασθμα;;;;

Ο μικρουλης βηχει και στον υπνο του πολυ... :?:?:?

Θουλιτσα φιλακια .με τα της βαπτισης εχεις αρχισει προετοιμασιες;;;

σας αφηνω.παω να ετοιμασω το μωρο και να φυγω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααα

ελεγα να γραψω πρωτη :evil::evil::evil: παναγιωτα :evil::evil::evil::evil::evil:

κοιμουνται κ τα 3 αντρακια μου :o:o:o:o

τι ευτυχιαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!

σε λιγο θα παμε στο νοσοκομειο..

ηρθε ο χειμωνας!!!!!!!!!!!καλα πετρελαια :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :YMHUG: Τι κανετε?

Και εγω ελεγα τοσο νωρις δεν θα εχει γραψει καμια :)

Πινω καφεδακι και τα μικρα αλωνιζουνε. Που την βρισκουνε τετοια ορεξη πρωι πρωι?

Aυτη την τσαντουλα πηρα για την Ε.

https://shop.coppenrath.de/produkt/3040 ... ke/#page=6

Δεν ειναι τοσο μεγαλη οσο φαινεται! ;)

Θου σημερα θα βγαλετε τα ραμματα?

Παναγιωτα εγω τελειωσα με την εκκλησια, αφησα και την λαμπαδα εκει και ολα οκ.

Καλη Κυριακη να εχουμε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!! (-|

Πίνω καφεδάκι και βλέπω Φραουλίτσα με την Ι

Η Φ κοιμάται και ο Γ εκκλησία...

Χτες περάσαμε πολύ καλά αλλά κούραση από το μεσημέρι μέχρι το βράδυ..

Φύγαμε από το γάμο κατα τις 12 η Ι σχεδόν αποκοιμήθηκε στο αυτοκίνητο :?

Ο μικρός τσίρος δεν ήθελε να κοιμηθεί και μετά την έπιασε και ένας βήχας και μύξες και έκανε εμετό.. :(

Σήμερα άλλος γάμος Πλαταμώνα...Τα κορίτσια θα γυρίσουν μαζί με τη μαμά και το μπαμπά μου και μεις θα πάμε σε μπιτσ πάρτυ :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ....

Βίκυ και η Ι στο σχολείο της είναι παιδάκια από οικογένειες με πολύυυυ χρήμα εκτός από εμάς :lol:

Κάνουμε πολύ παρεούλα με μια μαμά και το κοριτσάκι και το αγοράκι της που είναι πολύ γνωστοί στην πόλη μας (λόγω της δουλειάς τους) αλλά καμία σχέση...Ταιριάξαμε πολύ είναι σαν εμάς :D:D:D:D

Αμα προλάβω θα σας γράψω μετά... θα βάλω φώτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα !!!!!!!!!! εχθές πηγαμε στα Σπριντερ,έχουν βγάλει τσαντες με 10 ευρω ,μικρες κ μεγαλες σχολικές.... οτι πρέπει για μελλοντική χρήση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι καλημέρα ,υπέροχη η τσάντα!!!!! Αργυρώ προσπάθησα ηδη χαχα μα μου βγζει αποστολη μονο στην Αλεμανια.. Θουλι καλο κουράγιο!! Βικυ ναι ο σύζυξ έβαλε ηλέκτρικη!! Παν ρωτησα έναν αλλο γ τους εποπ πληρ. και μου είπε οτι είναι χλίδα γ τα δεδομένα του στρατού,δηλ δεν πανε νυχτερινες κ τετοια.... αλλά υπηρεσιες κανουν ,οποτε ξεχασε αργίες κ τετοια....ντυνόμαστε να πάμε παιδότοπο!!!!!φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι να βαλεις φωτο!! Καθε μερα γλεντια ε?

.ελληνικό σχολείο δεν έχουμε εδώ στην Βόννη, δεν ξέρω αν έχει στην Κολωνία, αλλά δεν νομίζω να είναι και τόσο καλό να πηγαίνει και στα δύο!!!

Δεν συμφωνω! Ολα τα Ελληνακια που ξερω πηγαινουνε η πηγανε και σε Ελληνικο σχολειο παραλληλα και μια χαρα τα καταφερανε. Τουλαχιστον εμαθαν να γραφουν και να διαβαζουν Ελληνικα.Συνηθος τα μαθηματα ειναι 1-2 φορες την εβδομαδα οποτε δεν νομιζω να επιβαρυνεται το προγραμμα τους. Τα παιδια σου δεν θελεις να μαθουν σωστα Ελληνικα? Με φιλικο τονο στα λεω...μην παρεξηγηθουμε ;):D

Μιτσακι μου χαρα στο κουραγιο σου να τρεχεις ολη μερα σε γαμους και βαφτισια!! Για το σχολειο που ρωτησες φυσικα και θα επιδιωξω τα παιδια μου να πανε και σε Ελληνικο σχολειο αν υπαρχει εδω κοντα μεχρι τοτε γιατι αρχισαν ενα ενα να τα κλεινουν. Προσωπικα θεωρω απαραδεκτο ενα Ελληνακι σε οποια χωρα και να βρισκεται να μην ξερει να γραφει και να διαβαζει Ελληνικα. Αν δεν εχει σχολειο εδω κοντα θα παρουμε ολα τα βιβλια της καθε ταξης και θα τους τα μαθαινουμε σπιτι. Βεβαια δεν ειναι το ιδιο με την ταξη αλλα δεν υπαρχει αλλη λυση.

Γιωτα καλα να περασετε στον παιδοτοπο!!! Και εγω θελωωω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!χειμωνιασε..τί καλα! :D:D

ειμαστε καπως καλυτερα..ο γιωργος δεν ξυπναει καθολου το βραδυ,αρα δεν ποναει αλλο το αυτακι του τοσο μαλλον..κατατα αλλα αντιβιωση..σταματησαν κ οι διαρροιες..

αυριο λεω να τον στειλω παιδικο..αλλα θα παει η πεθερα να τον παρει νωρις,γυρω στη 1..δε τον αφηνω παραπανω,ακομη δεν προσαρμοστηκε εξαλλου..πού να προλαβει το καημενο.. :(:(

για βαθμους που λετε,εγω ειμαι β!μα Παναγιωτα,οι εκπαιδευτικοι απο γ ξεκιναμε,μετα απο 2 χρονια γινομαστε β κ μετα απο αλλα 7 νομιζω α!!!το δ κ το ε πώς σου ηρθαν καλε;εχεις χαρτι που λεει κατι τετοιο;; :shock::shock::shock::?:?:roll::roll::roll::roll::roll:

σας ειπα;εχθες πηρα με το αμαξι τον μικρο κ πηγαμε βολτα στους γονεις μου,διασχισαμε ολο τον πειφερειακο μονοι μας χωρις κανενα παρατραγουδο!υπο αλλες συνθηκες θα πανηγυριζα,αλλα ειναι τοσα αυτα που με απασχολουν που ουτε να χαρω οπως νομιζα οτι θα χαιρομουν μπορω..! :roll:

λενα πολυ ωραια η τσαντα σας! :)

φιλια σε ολες!αχ εχω μια αγωνια ποια θα ειναι η επομενη ιωση που θα μας χτυπησει καπακι..ελπιζω τουλ.να ξεπερασουμε την ωτιτιδα πιο πριν..

καλη κυριακη ομορφες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!

τικανετε;;;;;

εγω απολυμαινω το μπανιο και βγαζω τα δικα μας χειμωνιατηκα...μπρρρρρ

ειμαι λιγο χαλια αυτες τις μερες αλλα ΟΚ...θα το ξεπερασω

Γιωτα φιλεναδα..ανυπομονω για τον καφε...ο τελευταιος πριν την εναρξη του μαραθιωνιου Βεγγος που ξεκιναει απο 01 του μηνος

Θα επανελθω μολις ξυπνησει..τωρα που κοιμαρται ευκαιρια να κατευασω αλλη μια κουτα..

ο φοφος στη μαμα μου...αχ..αλλο θεμα εχω ΚΑΙ με αυτον

Επισηςε..Λεναρα...εσενα θελω για δασκαλα των παιδιων μου...δεν ξερω τι θα κανεις..κανωνησε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λουκια....ξεκινουσατε απ γ΄

τωρα ολοι ξεκινουν απο απο στ΄ ολοι επεσαν βαθμο!

εγω οτι ειχα παει β και τωρα ξανα δ΄

οκ αφου δεν ξεκινησαμε απο ω καλα ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορες τι κανετε;;;;

πολλα ειπατε και δε μπορω να τα διαβασω ολα... :oops::roll:

Εχθες ειπα οτι δε θα ξημερωθω...κουβαλησε ο Αλεξ ιωση απο το παιδικο και ηταν εκεινος με διαρροια,το μωρο με διαρροια και εμετους κι εγω με δεκατα,ανακατοσουρα κι ενα κεφαλι ετοιμο να εκραγει!!! και φυσικα ημουν μονη...τρελαθηκα μιλαμε!!! :crazy:

Σημερα ευτυχως ειμαστε καλα..τη μικρη την εσωσε το γαλα μου!!! ξερνουσε ακομη και με το νερο κι απο το απογευμα που της εδινα μονο γαλα,δε ξαναξερασε!!!! :D αν μου εφτανε και σημερα μονο γαλα μου θα της εδινα,αλλα δυστυχως η παραγωγη δεν επαρκει! :roll:

Και το κοριτσακι μου ηταν τοσο καλο//ουτε γκρινια ουτε τιποτα!!!ξερνουσε και γελουσε που λεει ο λογος!!! :x:x:x Ενω ο Ξανθοπουλος απο τη γκρινια του νομιζα οτι θα λιποθυμησω!!!! :?

Κατι λεγατε για αδυναμιες τις προαλλες...λατρευω και τα δυο το ιδιο,αλλα κατι τετοιες στιγμες σα τη χθεσινη,δε μπορω να μη νιωθω ευγνωμοσυνη για το 1 που παρολο που ειναι μωρο, ξερνοβολουσε και ηταν τοσο υπομονετικο και να μη γυριζει το ματι μου με το αλλο που γκρινιαζε επειδη πονουσε η βλεφαριδα του!!!!

Συμπεθερακι πολυ ωραια η τσαντα της Ειρηνης!!!!αυτα τα κοριτσιστικα ρε παιδι μου ειναι ξεμυαλισμα!!!! :P

Συμφωνω με αυτο που ειπες για τα ελληνακια του εξωτερικου και το σχολειο!!!

Αργυ ναι ρε να μαθουν τα παιδια να γραφουν και να διαβαζουν ελληνικα!!!! :roll: το βασικο σχολειο φυσικα θα ειναι Γερμανικο,αλλα μπορουν να πηγαινουν και σε κανενα ελληνικο 1-2 φορες τη βδομαδα..ουτως η αλλιως αποτι βλεπω πολυ χαλαρα ειναι τα πραγματα απο θεμα υλης και διαβασματος στα σχολεια εκει! ;)

Α κατι για τιμωριες που λεγατε..ρε μη μενετε με τη στενη εννοια του ορου που σε παραπεμπει σε σκηνες πχ στη γωνια με το ενα ποδι...ακομη κι αυτο που λεει η Λενα με τα φαναρια(τελειο παρεμπιπτοντως!) ειναι μια τιμωρια..δηλαδη σου αναψε το κοκκινο φαναρι;;δε παιζεις το παιχνιδι,δε τρως καραμελα! ;)

Λενακι θα σε ηθελα δασκαλα του Αλεξ πολυ!!!! :D καλα εσυ δε ξερω αν ηθελες ενα Αλεξ στη ταξη σου αλλα τελος παντων!!!! :lol::lol::lol:

Σκατοκαιρος εδω με πολυ νοτια! βεβαια βρεχει που εμενα μου αρεσει η βροχη,αλλα αυτος ο νοτιας ειναι πολυ αρρωστιαρικος!!! :?

Θουλακι πως ειναι το χερι του Παντελακου;;; :roll:

Γωγω κολλησε και η μπεμπουλα;;;;α ρε γαμωτο!!! :(:(:( πολυ ορο στη μυτη μη το ξενας!!! ;) ρε συ ειναι φυσικο αυτες οι δραστηριοτητες να ειναι μετα τα 3..αφου χρειαζονται τετοιο συντονισμο κινησεων που πιο πριν δε τον εχουν με τιποτα!!! μη στεναχωριεσαι.. καλυτερα νομιζω γιατι μπορει να πηγαινε το Ιωαννιο,να μη τα καταφερνε,να απογοητευοταν και να τα επαιρνε με κακο ματι! ;)

Καλα εννοειται οτι αν ερθω Αθηνα θα συναντηθουμε!!!!!!μα οπωσδηποτε μιλαμε!!!!! :P

Και να πατε Ιταλια!!! ;)

Βικυ κοντευεις τις 20 εβδομαδες;;;;;; :o:o ρε συ σα χθες μου φαινεται που το ανακοινωσες!!!

Αντιθετα η Λενα μου φαινεται οτι ειναι ατελειωτη η εγκυμοσυνη της!!!! ρε Λενακι μπα να εχεις χασει το μετρημα και εισαι περισσοτερο;;;;:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουραστηκα...ας παρωμια ανασα.,...

τελικα ρεπαιδια...εχω πααααρα πολλαρουχα..απλα δεν το εχω σνειδητοποιησει ακομα....

τα περισσοτερα δεν θα τα ξαναφρεσω...πχ..ενα τζιν μπουφαν κοντο αλλα λοιπαμαι να τα δοσω γιατι ειναι σχεδων καινουρια.

Μαζεψα και ρουχα των παιδιων....θα τα δοσω οσα ειναι μικρα η οσα δεν φορανε

Η πεθερα μου λεει να μη τα δοσω,,,ουτε τα δικα μου ουτε των παιδιων...

τι να τα κανω ρε παιδια...μονο χωρο πιανουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tονια μου περαστικα σας κοριτσακι.. :(:(

εχεις δικιο να νιωθεις ευγνωμοσυνη για την ανδριαννουλα!

δε σημαινει μωρε πως αγαπας τον αλεξ λιγοτερο..αλλα κατι τετοιες στιγμες ειναι δυσκολα..

χρυσα να τα δωσεις τα ρουχα που σας ειναι μικρα..κ εγω μαζεψα μια μεγαλη σακουλα κ θα τα δωσω..αυτα που δε φορατε,αλλα σας κανουν..ξερω κ εγω..κρατα τα λιγο ακομη..μεχρι να σιγουρεψεις οτι δε σου αρεσουν! ;)

μολις παρηγγειλλα ενα ζευγαρι nike αθλητικα του γιωργου απο το myshoe!30ε μονο! :o:o:o

ωραια πολυ φαινονται!για να δουμε..πολυ χαρηκα παντως!

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...