Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του βυζονυχτίου νο 52!!!Βασικό ένστικτο!!!(?)


Recommended Posts

Προσπαθω να συμαζεψω το δωματιο της μικρης!

οκ θα αφησω την κουνια στο δωματιο της!

νομιζα οτι θα ημουν η μονη ...αλλα μετα τη Σισσιω...δεν νοιωθω μονη!

θα βαλω φωτο να δειτε...

αν το τελειωσω ποτε φυσικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

α καλα

:?::?::?::?::?::?: τι θελει να πει ο ποιητης?????? :lol::lol:

καλε η μαρθουλα δεν νομιζ να παρεξηγηθηκε με κατι απλα μπορει να κουραστηκε να γραφει..να κανει ενα brake βρε αδερφε!! :lol::lol: δεν την εχω παρεξηγησιαρα παντως...

λεγε καλε μην σε πιασω απ οτο μαλλι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλο συμμαζευα βικυ..καλο κουραγιο!!

αχχχ χρυσα το επαθα προχθες και μου την ειχε δωσει τοοοοοοοοσο πολυ!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

ρε αργυρω δεν νομιζεις πως θα ειναι πολλες οι αλλαγες μεσα σε ενα μηνα? πανω που θα αρχισει να συνηθιζει θα αλλαξει περιβαλλον..ειναι και μικρος δεν ειναι 5 χρονων να καταλαβει..και μην λες δεν δενονται με δασκαλες..μιας φιλης ο μικρος αρχισε εδω και 2 εβδομαδες και αμα δεν τον παραλαβει μια συγκεκριμενη κοπελα δεν μπαινει..και γενικα αυτην εμπιστευτηκε με αυτην καθεται ολη μερα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξάλλου τώρα με το δεύτερο θα τη χρειαστεις την κούνια, εμείς γι'αυτό την είχαμε αφήσει!

Μαρία τί "Α καλά" είναι αυτο;;;

Βένη πως είστε ποουλάκι μου! Έχω καιρό να σε πετύχω! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε??

φόρτωσα λίγο πριν και είμαι κάπως :evil:

α ήρθε χτες ο μπαμπάς του Γ εδώ και μας είπε οτι πήγε πληρωσε την εισφορά για μας :evil:

τσαντιτήκαμε ρε παιδιά έλεος...φοβάται ο ανθρωπος τι θα πάθουμε αμα δε πληρώσουμε. Εκεί πατάνε οι πολιτικοί μας.

τι άλλα?? πολλά θέλω να πω αλλά βαριέμαι τώρα :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάποιοι λογ/μοι έρχονται στο παλιό σπίτι, πήρε τον δικό μας μαζί με τα χαράτσια των υπόλοιπων αδερφών του Γ και πήγε τα πλήρωσε όλα :o η πεθ. δεν ξέρω αν το ξέρει.. δε νομίζω να συνενοούντε για τα οικονομικά (ενώ για τα άλλα ουουουου :mrgreen: ) του είχαμε πει ότι δε συμφωνούμε και δεν θα πληρώσουμε το χαράτσι πριν μας έρθει καν...

Ο Γ πήγε την Πέμπτη το βράδυ σπίτι (στο παλιό) και βρήκε κάτω και την επιστροφή και το χαράτσι και τα πήρε..και χθες ήρθε εδώ ο μπαμπάς του να μας πει ότι τα έδωσε..

Σήμερα μας πήρε τηλ ο αδερφός του Γ για το σπίτι αν το νοικιάζουμε τελικά.. Εγώ είπα στο Γ ότι μάλλον δε μας συμφέρει να το νοικιάσουμε όπως ήρθανε τα πράγματα και με όλους τους φόρους. Καλύτερα να το κρατήσουμε κλειδωμένο :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα ποια πληρωσε?

εμας δεν ηρθε ακομα!

Μαρια αν το νοικιαζατε μαυρα?

η μελιγοτερο ποσο?

μα και αυτοι πανε να μεινουν στο στομα της λυκαινας?

διαπιστωσα οτι εχουμε πολλα παιχνιδια.....αλλα υπαμε να τα πεταξω!

αχ γεμησε το δωματιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γραφουμε και στο κρυφό Φράνι! :P

Τελικα έφαγα οκτω τηγανητες μόνη μου η γουρούνα!! Τώρα δε μπορω να κοιμηθώ απο το βάρος!!

Μα ποσο χαζη ειμαι;; Θα ξαναπαρω τα κιλά και πάλι θα κλαίγομαι!

Βίκη μην τα πεταξεις, κρατησε τα και αποφασιζεις αργοτερα. Αποθηκευσε τα κάπου που να μην πιανουν χώρο.

Η κουνια στο δωματιο της Χ είναι γεμάτη λούτρινα. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναρθα...πηγα να κοιμηθω και ξανασηκωθηκα...δεν εχω ορεξη να κοιμηθω...εψαξα ολους τους φιλους μου στο τσατ χοτμαιλ, yahoo, σκαιπ, ΦΒ και κανεις δεν ειναι μεσα...γμτ..οταν νυσταζω τοτε με θυμουνται ολοι..ουφ... :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια! :D

11-6 το μικροβιάκι μου!!!! :D:D:D

Τι καλά!!!

Αλλά χθες το απόγευμα ΜΕ ΠΕΘΑΝΕ στη γκρίνια!!! :? Δε στεκόταν πουθενά, ήθελε μόνο αγκαλιά όρθια και κουνιστή!! :? Ήμουν και μόνη μου, τα ' παιξα!! Το κακόμοιρο το Βασιλικάκι μου, το αποβλάκωσα στο Μίκυ, :oops: δεν μπορούσα να τα βγάλω πέρα, σας λέω ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ γκρίνια!!! :roll:

Άραγε το 'πιασαν τίποτα πονάκια/κολικοί; :roll: Μου το κάνει στάνταρ τα τελευταία απογεύματα! :(

Δεν μου απαντήσατε...

ΑΠ' ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΝΤΛΕΙΣ ΤΟ ΓΑΛΑ, ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΜΕΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΨΥΓΕΙΟΥ;

Βίκυ, ούτε σε 'μας έχει έρθει ακόμα, αλλά έχουμε ένα θέμα με τον ταχυδρόμο... :lol: Δε θα την αναζητήσουμε κιόλας!!! :evil::lol:

Μαρία, για καλό το 'κανε ο πεθερός, αλλά συμφωνώ ότι πάνω σ' αυτό πατάνε.... :roll::evil:

Αργυρούλα, Αναστασί, καλημερούδια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

δημητρα και ο δικος μου χθες ηταν χαλια το βραδυ ....ευχομαι σημερα να ειναι καλυτερα ....πηγαμε χθες το απογευμα στο ΙΚΕΑ και μετα οταν ηρθαμε σπιτι εφαγε και μετα αρχισε να γκρινιαζει ....ηθελε να κοιμηθει αλλα δεν ηθελε να ξανα θηλασει ....κοιμηθηκε γκρινιαζοντας και ορθιος πανω μου ....μετα απο μιαση ωρα ξυπνησε και εφαγε (στις 11 το βραδυ) και μετα ξυπνουσε αν 2 ωρες περιπου .....εκει που θελω να τα παω και τα δυο στο δωματιο τους μου κανει καψονια και λεω που να τον παω τωρα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσάκη το μικρόβιο σαν την Ρ., έτσι ήταν και εκείνη, αλλά τώωωωωρα μια χαρά :lol::lol::lol::lol: θα μου πεις 3ων είναι ακόμη? :roll::roll::roll:

Αφρο απλή βόλτα στο ΙΚΕΑ? ή αγοράσατε κάτι? :?:

και εδώ πολλοί πάνε για απλή βόλτα, αλλά όλο και κάτι θα αγοράσεις....έχουν και δύο ταμεία που σκανάρεις τα προιόντα μόνος σου, βάζεις και την κάρτα σου και τέλος!!!! :!: ....μάλλον δεν πρέπει να είναι και πολύ ασφαλές το σύστημα, αλλά......επίσης αν δεν σε πάρει είδηση ο υπάλληλος που ελέγχει μπορείς να σκανάρεις και λιγότερα προιόντα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έτσι μου έρχεται να πάρω τα βουνά: κάθε φορά που θα καθήσω στο λαπτοπ να ελέγξω μερικά πράγματα, τότε τα παιδιά θα θελήσουν κάτι :evil::evil::evil::evil::evil:

Σισσιώ πώς τις έφαγες 8 τηγανίτες ρε? δεν αηδίασες? ! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

εγώ από σήμερα ξανα άρχισα την πρωινή μου γυμναστική! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmereς πανεμορφες!! :D:D

σιδερωνω κ κανω δια.λειμμα τωρα!

βενετια μου δε γινεται να μην αρχισει στον παιδικο αυριο!εχουμε ηδη πληρωσει τον πρωτο μηνα!οποτε αυριο πρωι..ξεκιναμε!εχω μια αγωνια.. :roll::roll: αλλα δε θα του τη μεταδωσω..

ΑΝ τελικα προσλαβουν προσωπικο κ παρουν ολα τα παιδακια,τοτε αναγκαστικα θα αλλαξει παιδικο..δε θα ειναι κ ο,τι καλυτερο..αλλα θα το σκεφτω εκεινη την ωρα..προς το παρον ξεκιναμε οπως ειχαμε προγραμματισει! :)

ειχα σκοπο να πληρωσω αυτη την εβδομαδα την εισφορα,αλλα στο σχολειο μου δε θα πληρωσουν οι περισσοτεροι..κ ο χ. λεει να το αφησω..οποτε δε θα πληρωσω κ εγω!

αναστασακι πώς περασες εχθες;; ;):D

η θου καλε δεν παρεξηγειται!απλα δενε χει τοσο χρονο κ οταν εχει λιγο δεν εχει τοση διαθεση..αλλα μας διαβαζει!κ την αγαπαμε πολυυυυυυυυυυυυυυυ! :x:x:x:x:x:x:x

δημητρουλα τουλ.κοιμηθηκε καλα το βραδυ το μικροβιακι! :D

αληθεια,πώς θα την πειτε;ήθα μας το φυλας κ εσυ εκπληξη σα τη νατασα;καλα,εκεινη ουτε η ιδια δε το ηξερε! :lol::lol:

φρανιτακι καλημερα!κοιμασαι τωρα;;;;;;;;;;!!θα συγχρονιστουμε,πού θα παει!

φιλια σε ολες!παω να συνεχισω το σιδερωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!! :D:D:D

Εχω τα νευρα μου με τον Γ. με τον οποιο τσακωθηκε(μονος του) για εναν λογο ακομη ποιο ηλιθιο απο το λογο που ειχαν τσακωθει η Βενη και ο Κ....

Απ οτι καταλαβα μετα απο ενα σημειο σταματας να μιλας γιατι βαριεσαι τη διαδικασια να εξηγεις και ετσι ερχεται η αποξενωση στα ζευγαρια...μαλλον δηλαδη..ακομη δεν το εχω επιτρεψει... :roll::roll::roll:

Ιουλια μου... :D:D:D Πολυ χαρηκα με τα νεα σας..Αν δε μπορεις να παρεις πισω τα λεφτα σου πηγαινε τον..Και εγω πιστευω οτι δεν θα του κακοφανει πολυ..Ειναι σε ηλικια που δεν δενονται ακομη με φιλους...οτι ειπε και η Αργυρω δηλαδη... :lol::lol::lol:

Μητσακι εγω μετα απο μιση ωρα θα το πεταγα ρε συ!!! :?:? δε ξερω..φοβαμαι πολυ οταν ειναι να δωσω κατι στα παιδια...πακετο ομως μωρε εφαγες...

Προσπαθησα να αλλαξω καπως το προγραμμα του μωρου αλλα τζιφος..την ωρα που το πιανει νυστα πρεπει ή να τον κοιμησεις ή να τον πας βολτα γιατι αλλιως σπαραζει...και επειδη βολτα δε μπορβ παντα να τον πηγαινω τον κοιμιζω και ας μη με βολευει σαν ωραριο...

Αυταααααααααααααααα...........ποολυ βαρεμαρα....

Α και κατι αλλο...οσες με το καλο ερθετε στη βαπτιση μας :D:D:D πραγματικα σας το λεω δε θελω να μου φερετε τπτ!!!την οικονομικη κατασταση πανω κατω του καθενος την ξερω οποτε δε θελω να επιβαρυνω και αλλο τον οικογ. προϋπολογισμο σας. θελω απλα να μου ευχηθειτε για το παιδακι μου.οκ;;;

φιλακιαααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....Ειναι σε ηλικια που δεν δενονται ακομη με φιλους...οτι ειπε και η Αργυρω δηλαδη... :lol::lol::lol:

:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

με έψαχνε η Ρ. σε όλο το σπίτι και τελικά με βρίσκει στην τουαλέτα, ήθελε να φάει πιστόκο!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: δλδ μπισκότο!!!! :roll::roll::roll:

Μιστάκη δεν ξέρω να σου απαντήσω γιατί ποτέ δεν άντλησα, δεν χρειάστηκε να ψηξω ή καταψηξω γάλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:!::!::!::!:

Τελικα δικιο εχει ο προφ( :evil::evil::evil::evil: ) οτι μιλαω και γραφω συνθηματικα!!!! :roll::roll::roll:

Αργυρω συμφωνω 100% μαζι σου ρε!!!

τα :lol::lol::lol: ητανε οτι "βαριεμαι να τα γραψω ..αυτα που σου ειπε η Αργυρω σου λεω και εγω"

Καταλαβες...???? :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αργυρω..μηπως ειναι λιγο ουτοπικο αυτο με το τραπεζι??? δεν ειναι λιγο μικρη η μικρουλα σου για να καθεται τοσο σουζα στο τραπεζι?? :? μηπως βλεπεις πολυ νταντα στο αλφα???? :lol::lol::lol:

τι μικρή καλέ? είναι 3ων!!! και λένε ότι σε αυτήν την ηλικία θα πρέπει να ξέρουν να τρώνε με πιρούνι και μαχαίρι!!!! :?:?:?:?

επίσης δεν βλέπω την νταντά, έχω διαβάσει πολλούς ειδικούς-ψυχολόγους που συστήνουν τους γονείς να μην το βλέπουν γιατί οι μεθόδοι της δεν είναι καλές για παιδιά!!!! :roll::roll::roll:

είπαμε τα παιδιά από μικρά μαθαίνουν, αφού μεγαλώσουν είναι δύσκολο να τους αλλάξεις συνήθειες!!! ;):roll::roll::roll::roll::!::!::!:

Παναγιώτα :-B:-B οκ!!!! ντροπή σου να βαριέσαι να μας γράφεις!!! :-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...