Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εμενα μου κολαει ασε!!!

Αγγελικουλα καλημερα κοπελα μου, πως εισαι?Κι εγω συμφωνω νακανουμε ανθρωπους δικους μας νονους, η κουμπαρια ειναι μεγαλο θεμα!!Πολλοι το βλεπουν επιπόλαια και μονο να βγουν απο το χρεος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα ναι υπάρχουν αποκλίσεις στις μετρήσεις!!!!!!

Αλλά πλησιάζει η ώρα μας!!!!!!

Και της Μαρίας Σαραντοπούλου!

Αναστασία μου ανατρίχιασαααααααααα!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μαρακι σαραντ. Εχει μερες να φανει..εχθες θα πηγαινε κι αυτη γατρουλι νομιζω..ελπιζω να μπει να μας πει..ειναι τριτη γεννα γι αυτην!!

Η κατερινουλα 11 μας περναει δεκα μερες περιπου και επισης εχει μερες να φανει..λετε να κραταει το αγορακι της αγκαλιτσα τωρα?

Η εποστημη, λογικα την αλλη βδομαδα θα μπει να μας πει νεα..

Απο δω και περα θα εχουμε πολλα πολλα γεννητουρια..

Μολις τελειωσει αυτη η "φουρνια" εχει σειρα η δωρα(με την νυφη μου, μην ξεχνιωμαστε) το ηλιαννακι μασ, η μυριαμ με την νασια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυσκολεύομαι πολύ με το μαμμυ σήμερααα.......

Σε λίγο ξεκινάω για το ραντεβού με τη μαία.

Όντως το κατερινάκι μας πού είναι;;;;;λες να γέννησε;;;;μακάρι όλα να είναι καλάαααα!!!!!!

Και το Μαράκι που είναι να μας πει τα νέα του;;έχω αγωνία!!!!!!

Άντε πλησιάζει και η άλλλη φουρνιάααααααα!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Αγγελικούλα ολόκληρος παίδαρος ο γαμπρούλης μου!!!!Κάτι μου λέει ότι πλησιάζει

το πουλάκι μου!!!!!!!!!!Τι καλά, περιμένουμε τη Δευτέρα νέα με κομμένη την ανάσα......

Φιλιά και στους δύο σας!!!

Μαράκι 12 περιμένουμε και τα δικά σου νεάκια τη Δευτέρα κα ο δικός σου μεγαλώνει

ο γλυκούλης!!!!Άντε κορίτσια μου έρχονατι τα αγγελουδάκια!!!περιμένουμε και τα

νεάκια από τη μαία σήμερα!!

Λενάκι πως είσαι σήμερα; πρόσεχε κοριτσάκι μου!!όσο για τα γιαούρτια ούτε που να το

σκέφτεσαι, δεν υπάρχει περίπτωση!!!

Νασιούλα πως είσαι σήμερα;πονάς καλό μου;

Αναστασάκο είσαι αστέρι, καλά ψώνια!!!

Άννα Μαρία μου με'γεια τα ρουχαλάκια του μικρούλη, μπράβο στον αδερφούλη σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε μαρακι να δουμε τι θα σου πει η μαια..

Δωρακι μου, καλημερα!τι κανει η ζουζουνα μας?αυρια θα πας γιατουλι εσυ?μπηκες στον μηνα σου?σημερα αυριο ποτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα,

καλά είναι η ζουζούνα, μου δίνει κάτι σπρωξιές ,

σαν να προσπαθεί να βολευτεί η καημένη μου φαίνεται!!

Μπήκα στο μήνα μου εχθές και μου φαίνεται απίστευτο...

Αύριο πάω για εκείνο το βιοφυσικό προφιλ, να δουμε τι θα δούμε!!

Πως είσαι καλό μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!!!!!!ΤΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΧΑΛΙΑ ΛΟΓΩ ΣΥΧΝΟΥΡΙΑΣ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΜΕ ΚΟΚΙΝΗ ΣΑΛΤΣΑ Κ ΜΑΝΙΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΘΥΜΗΣΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΝΧΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΤΟ ΝΙΝΙ Ε?ΘΑ ΠΑΣ ΞΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ.ΟΤΑΝ ΒΑΦΤΙΖΟΥΜΕ ΑΓΟΡΙ ΠΡΕΠΕΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΑΓΟΡΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΒΑΦΤΙΣΑ ΠΡΙΝ ΧΡΟΝΙΑ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΟΤΑΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Κ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΩΛΟ ΚΑΤΩ.....ΤΑ ΛΕΩ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΩ Κ ΕΓΩ ΠΟΥ ΟΛΗ ΤΙΝ ΩΡΑ ΚΑΤΙ ΚΑΝΩ Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΠΟΝΟΙ ΜΕΤΑ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΜΑΡΙΑ Κ ΤΙΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ!!!!!

ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΛΠ.Κ ΟΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.....ΝΟΜΙΖΩ Κ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ ΔΙΝΟΥΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΝΟΝΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ Κ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΛΗΨΕΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΚΕΙΝΗ.

ΜΑΡΑΚΙ 12 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ομορφιές μου...;).....

από ότι κατάφερα να διαβάσω.......μιλάμε για πολλές σελίδες βρε κουκλίτσες μου.....όλες είσαστε μια χαρούλα......και τα νινάκια εξίσου...:).....πολύ χαίρομαι....;)......καλά η συζήτηση με την εξέταση τραχήλου με ανατρίχιασε....:))......ολόκληρη "γεώτρηση" θα κάνει το δάχτυλο του γιατρού....χαχαχαχα....

Εμείς δόξα τον θεούλη είμαστε μια χαρούλα......δροσιζόμαστε καθότι από χθες βρέχει και η διάθεση είναι στα ύψη.....:)).........

Σας στέλνουμε την αγάπη μας...τα φιλιά μας.......

Δώρα μου, Νάσια μου, Αναστασία μου, Μυριαμ μου, Αγγελική μου, Λενάκι μου, Μαρια12 μου, Άννα Μαρία μου, Ηλιάννα μου πολλά τρυφερά χαδάκια στις κοιλίτσες σας....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικακι μου, χαιρομαστε που εισαι καλα..φιλακια πολλα στο μπεμπουλινακι σου!

Μυριαμακι μου, υπομονη δυο βδομαδουλες..σε δεκα μερες μπαινεις κι εσυ στον μηνα σου!

Ξεκινα να χαλαρωνεις γιατι ο ενατος ειναι πολυ ζορικος και σωματικα αλλα τα νευρα γινονται χαλια..

Δωρακι μου, μπηκαμε στον ενατο!!!!!ερχετε η ομορφη μπεμπα μας!!ετοιμασες τα πραγματακια σου?η βαλιτσα ειναι ετοιμη η οχι ακομα?εγω φιλεναδα ακομα δεν την εκλεισα..εσεις βρηκατε νονο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δώρα μου και Νάσια μου σας στέλνουμε μια αγκαλιά φιλάκια........;).....

αντε μπήκατε στον μήνα σας.....πλησιάζει ο καιρός κοριτσάκια μου που θα κρατάτε τα αγγελούδια σας στην αγκαλιά σας,,,,,:)...λίγο έμεινε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΚΟΛΟ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΗΔΗ ΕΧΩ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Κ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΠΟΛΥ Κ ΣΤΟ ΠΕΡΠΑΤΗΜΑ Κ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΠΟΝΑΕΙ Κ ΟΛΟ ΜΟΥ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΤΑ ΚΟΚΑΛΑ ΜΟΥ,ΤΡΕΛΟ ΠΙΑΣΙΜΟ.Κ ΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΙΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΒΑΛΙΤΣΑ.

ΜΙΚΙ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικι μου εγω πηρα τις τενα lady , εδω βασικα τα κοριτσια μου ειπαν οτι ειναι οι σωστες!!οχι τα βρακακια αλλα σερβιτες μεγαλες ειναι!

Κλεισαμε και κρεβατακι σημερα, τελειωσαμε και με αυτο.Πηρα της piero συνολο με προικα μαζι 500 ευρουλακια!Νομιζω καλα ειναι!

Δωρακι εισαι ετοιμη κι εσυ σιγα σιγα για την απογειωση......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααααααααααααααααααα γλυκουλες κοιλιτσες!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?????

ωραια δροσουλα εχει σημερα!!!!!!!! αχ εχω ενα πονοκεφαλο απο το πρωι που ξυπνησα, αλλο πραγμα......!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι καλα !!!!!! επιτελουςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ οπως λετε σερνομαστε......!!!!!ουτε απ'τον καναπε να σηκωθω μπορω ευκολα (με δυσκολια), στο περπατημα .....!!!τι να κανουμε .... κοντευουμε!!!!

αγγελικουλα μου μεγαλωσε ο γιοκας σου!!!!!!ολοκληρο αντρακι εγινε!!!!!!αχ πολυ χαιρομαι κοπελα μου!!!! αντε να δουμε κ την δευτερα τι θα σου πει ο γιατρος!!!!!!

μαρακι 12 πως εισαι κοριτσι μου??????η κοιλιτσα????

αναστασια καλα ψωνια!!!!αχ εισαι ενα αστερι το αφιερωνω παντα στομικρο μου μπουμπουκακι, δεν ξερω πως το εχω ταιριαξει ετσι απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου....!!!!!!!

μυραμακι μου ετσι να ξεκουραζεσαι λιγο καλη μου!!!!

μικι μου πως εισαι κοριτσι μου????????το νινακι????? ετσι να μην σε χανουμε βρε!!!!!! ;);):D:D:D

δωρα τι κανεις???? η μπεμπουλιτσα?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου με το καλό να κάνει τα πιο γλυκά νινάκια εκεί μέσα η φραουλίτσα σου....:)

τις ΤΕΝΑ LADY λέω και εγώ αλλά ποια από όλες....μιλάμε έχει πολλές......θα πάω να τις ξαναδω......πόσα πακετα πήρες?....

Ηλιάννα μου τα φιλιά μαςςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Αναστασία, είδες; Επειδή σου συνέβη μια φορά, δε σημαίνει ότι θα το παθαίνεις κάθε βράδι! Σε σκεφτόμουν σήμερα το πρωί που ξύπνησα, να σε ρωτήσω τι έγινε!

Αγγελική, αυτό με το αν βαφτίσεις αγόρι πρέπει μόνο αγόρια να βαφτίζεις είναι μεγάλη χαζομάρα!!!!! Πρώτη φορά το ακούω! Θα είναι κάτι ανάλογο του "δεν κάνει να κόβεις τα νύχια σου το βράδι" ή "δεν κάνει να λες καλημέρα άνιφτος" ή "δεν κάνει να πεις το παιδί με το όνομά του πριν τη βάφτιση"!!!!!!!! :lol::lol::lol: Ανοησίες...

Σερβιέτες λοχείας εμένα ο γιατρός μου για κάποιο λόγο θέλει τις palomino maternity. Αυτές πήρα και στην απόξεση. Το κουτί αυτό υπάρχει ακόμα ανοιγμένο στο σπίτι της μάνας μου και μου είπε να το πάρω μαζί μου στον τοκετό. Της είπα ότι δε θέλω, γιατί μου φαίνεται λίγο γρουσουζιά, όχι ότι πιστεύω σ' αυτά, αλλά κάπως δε μου κάθεται. Και φυσικά μου είπε ότι είμαι ιδιότροπη και δεν αντέχομαι... Ουφ... Έπεσα στην ανάγκη της και μου έχει κάνει τα νεύρα... αφήστε καλύτερα...

Α, να σας πω. Θερμόμετρο για το μπάνιο του μωρού πήρατε; Έχει στη λίστα, αλλά μου φαίνεται πάρα πολύ υπερβολικό.

Αχ, δεν το πιστεύω ότι πλησίασε τόσο πολύ ο καιρός!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα Μαρια ολα καλα ευτυχως σαν πουλακι κοιμηθηκα.

Λυδια μου,ενα πακετο πηρα νομιζω θα φτασουν αν δεν κανω λαθος!

Ηλιανα μου αντε αντε εφτασε η ωρα!!!Κι εγω τρελαινομαι με αυτο το τραγουδι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου, καλημερα(!)..τι κανεις?μπηκες στον μηνα σου κι εσυ κοριτσακι μου..αντε με το καλο!

Πονακια ε?αχ εγω να δεις..λες και ειμαι καμια γρια σερνομαι..εχω και σκαλα στο σπιτι και το βραδυ ανεβαινω ενα ενα τα σκαλια..

Λυδια μου, εννοουμε την βαλιτσα που θα χρειαστουμε στο μαιευτηριο..οταν μπουμε στον μηνα μας περπει να ειναι ετοιμη..εγω εκομα δεν την εκλεισα ομως..πρεπει να βαλω κατι σαμπουαν και καλυντικα..

Μυριαμακι, κρατα δυναμεις και μην τις σπαταλας..θα με θυμηθεις μολις μπεις στον ενατο..

Αναστασακι, μια χαρα μου ακουγεται η τιμουλα!αντε με το καλο να το στησετε και να μπει η φραουλιτσα μεσα να κανει νανακια..

Αννα μαρια, λενε οτι επειδη οταν βαφτιζεις γινεσαι πνευματικος γονιος του παιδιου αρα δεν μπορεις να βαφτισεις και αγορι και κοριτσι, γιατι μετα μπορει να ερωτευτουν και να παντρευτουν και δεν κανει γιατι ειναι πνευματικα αδερφια..δεν ξερω αν ισχυει ..ετσι εχω ακουσει αλλα απο την αλλη η αδερφη μου βαφτισε την κορη της πρωτης μου ξαδερφης και ειπαμε να μου βαφτισει και μενα το επομενο(οταν με το καλο ερθει)

Αλλα ετσι κι αλλιως θα ειναι συγγενεις με το κοριτσακι που βαφτισε η αδερφη μου..

Οσο για σερβιετες, εγω δεν ηξερα ποιες τενα να παρω γιατι νομιζω εγραφαν για ελαφριας μορφς ακρατεια..βρηκα ομως κατι αλλες που εγραφαν σερβιετες μητροτητας , ενα μεγαλο πακετο αλλα δεν προσεξα μαρκα..ποσα πακετακια θελουμε απο αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου έχω έτοιμα τα πραγματάκια απλώς δεν τα έχω βάλει στη βαλίτσα!!

Ακόμα όμως δεν έχουμε παραλάβει τίποτα από κούνια, αλλαξιέρα και καλαθούνα, μου

είπαν μέχρι την Παρασκευή αλλά με έχουν στήσει πολύ καιρό.Ο άντρας μου ανησυχεί μην

κλείσει κανένα εργαστάσιο και τρέχουμε.....

Εμάς ευτυχώς μας πρότεινε ο κουμπάρος μας - πολύ καλός φίλος μας, συμφοιτητής μας

από τη σχολή, που μας πάντρεψε και είμαι πολύ χαρούμενη για αυτό!!Είναι μια χαρά

άνθρωπος, πολύ αγαπημένος μου, καθόλου κουτσομπόλης και γκρινιάρης!!

Εσείς φιλενάδα είπες θα βάλετε τον κουνιάδο σου και στο επόμενο την αδερφή σου;

O κουνιάδος σου είπες είναι μια χαρούλα ο άνθρωπος, ετσι δεν είναι;

Άννα Μαρία μου έγώ θερμόμετρο μπάνιου δεν πήρα, τι να σου πω χρειάζεται άραγε;

Ηλιαννάκι μια χαρά είναι η μπεμπούλα, εγώ σέρνομαι....μπήκες και εσύ στο μήνα σου......

Τέλεια, έρχεται ο Χρηστάκος!!!

Αναστασάκο με΄γεια το κρεβατάκι της φραουλίτσας!!!!!

Muriamaki μου φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...