Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ Ν ΛΕΜΕ Ν9


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!!!

Μικι μου χαίρομαι που είστε καλά!!!Αυτό ήθελα να ακούσω, τα φιλιά μας!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασάκο πάμε καλύτερα διάβασα, ζήτω!!!!!!!!!!!Σαν να έστρωσε το πράγμα και πολύ

μου αρέσει!!!Αιματοκρίτης 37 είναι όχι απλά καλός, άριστος!!!!

Μαράκι 12 μια χαρούλα ο μπεμπάκος, φτου φτου.Δεν τον βλέπω έτοιμο ακόμα, κάτι μου

λέει ότι θα πάρει τον χρόνο του!!

Νια μου φάε όσο θες και μη σκέφτεσαι τίποτα, έχεις δύο ζουζουνάκια και θα τα χάσεις

όλα τα κιλα΄από το τρέξιμο!!!

Αγγελικούλα καλά είναι η μπεμπέκα, θα πάω την Πέμπτη να τη δω.Μου είπε ο γιατρός

ότι θα κάνω βιοφυσικό προφίλ, δεν έχω ιδέα τι είναι...Δεν ξέρω καθόλου φιλενάδα να

σου πω για μάρσιπο, μου έκαναν δώρο ένα sling.

Άννα Μαρία μου έκανες πολύ καλά που πήρες άδεια, δεν το συζητώ!!

Τιτινάκι το αγοράκι σου είναι τύπος relax μου φαίνεται!!!!Το γλυκούλι μου!!!

Εγώ έχω αρχίσει και δεν μπορώ να κοιμηθώ τόσο άνετα το βράδυ τις τελευταίες

μέρες...Εσύ πως είσαι μικρό μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααα σε όλα τα κοριτσάκια και σε όλα τα μωράκια!!!!!!

Αγγελικούλα σήμερα πας γιατρό;;; αντε να δεις το μπεμπάκι σου!!! ;)

Πηρα τηλέφωνο την Μαία κανονισα να πάω στο μαιευτήριο,να δω αίθουσες, να μου εξηγήσει διάφορα,να μου δειξει αναπνοές και όλα τα σχετικά.

Λενάκι μου περνάει ο καιρός……..!!!!!!!αχ μπήκαμε πια στην τελική ευθεία!!

Ο γιόκας σου καλά;; :D

Άννα Μαρία μου καλά εκανες και πήρες αδειούλα, να ακούς μονο τη φωνούλα του μπεμπέ σου!!!!! ;)

Χριστινάκι μου καλά είναι ο μικρούλης σου;; Την βρίσκει στο ρηλάξ!!!!!!!! :P

Αφού εκεί ευχαριστιέται το παιδί!!! Αχ μακάρι να βρέξει!!!!!!!!! ;)

Δώρα μου ούτε εγω τον βλέπω έτοιμο!!! Δε πειράζει, μου είπε ο γιατρός μου καλό είναι να πάρω και την άλλη εβδομάδα, να γεννήσω δηλ 38η, αλλά τον βλέπω να κάθεται ως το τέλος!!!!! :lol:

Τα υπολοιπα κοριτσάκια που είστε;;;;;;;;;;;

Σας φιλώωωωωωωωω!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστο Μαράκι το παιδί να μείνει όσο θέλει στη μανούλα!!!

Εδώ που τα λέμε δεν υπάρχει και πουθενά καλύτερα!!!!!!!!!!!

Φιλιάααααααααααααα

Αγγελικούλα τι ώρα πας στο γιατρό καλή μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIA XAROULA EIMASTE KORITSAKI KATHE MERA KAI KALYTERA!!!!!!!!EINAI POLY TOU RELAX O MPEMPIS ALLA POLY ZWIROULIS...OLH THN WRA KOUNAEI XERIA PODIA TO ELATHRIAKI MOU!!!!!!!!!

KALE MEGALWSAME KOITAXTE MAS!!!!!!!!!!!

post-11182-13873937740927_thumb.jpg

post-11182-13873937740993_thumb.jpg

post-11182-13873937741086_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλιτσες μουυυυυ με τα νινακια!!!!!!!!!!!!!πως ειστε????

εμεις καλα (σχετικα ) ειμαστε, αν εξαιρεσουμε οτι ποναω ολοκληρη τα κοκαλα μου, δυσκολευομαι λιγο με την αναπνοη μου , κ τα πονακια, κατα τ'αλλα σουπερ!!!!!!χαχαχαχα ;););););)

σας διαβασα χθες αλλα διακεκομενα κ δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα :oops::oops:

μαρακι 12 μου μια χαρα ο μικρουλης σου, ολοκληρο αντρακι!!!!!!

αγγελικουλα μου εχεις γιατρουλη σημερα????αντε θα :oops: περιμενουμε τα νεακια!!!!!

αναστασια μετα δεν θα σε βρισκει με τιποτα ο διαβητολογος, το μονο σιγουρο!!!!!χαχαχα

μικι μου που εισαι κοριτσακι μου?????χαιρομαι που ειστε καλα εσυ κ το μπεμπακι σου!!!!!!να μπαινεις να μας λες τα νεακια σας!!!!!!φιλακια!!!!

νιακι μου πως εισαι????πονας κ εσυ κοπελα μου ε????αχχχχχχ εδω σερνομασετ εμεις που εχδουμε ενα , ποσο αλλο εσυ με δυο μωρακια......!!

δωρα μου πως εισαι ξκαλη μου???? η μεπμπουλιτσα????φιλακια στην κοιλιτσα!!!!!!!

αχ η επιστημη τωρα θα εχει το μωρακι της αγκαλιτσα!!!!!τι καλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!!1

αντε να ερθει κ η δικη μας σειρα!!!!!!!!

αννα μαρια καλα εκανες κ πηρες αδεια βρε!!!!!!σιγα μην ταλαιπωρεισε!!!!!!

χριστινα γλυκας ειναι ο μικρουλης σου!!!!!!!φτου φτου!

αχ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσακια μου!!!!!!

πολλα φιλακια σε ολες τις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα μου καλημέρα!!!!!!

Πονάς ε;;; Αλλά μη μου πεις......ευχάριστοι πόνοι :lol::lol::lol:

Τι κάνει το νινάκι σου;;;

Εμείς καλά ειμαστε, κουνιόμαστε, απλώνουμε ποδαράκια και τουρλώνουμεεεεε τον πωπό μας :lol::lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακι μου αντε θα περιμενουμε τα νεακια σας!!!!!!!

μαρακι μου ναι απο πονο αλλο τιποτα......!!!!!!!!ευχαριστοι αλλα κ κουραστικοι...!!!!

α τεντονεστε , κουνιεστε , σπρωχνετε, μια χαρουλα!!!!!!!!1

εμεις σημερα προς το παρρον ειμαστε ησυχοι!!!!!!!

οι υπολοιπες που ειστε????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα !!δεν ειχε κοσμο και μπηκα κατευθειαν.Εισαι πολυ καλη μαθητρια μου ειπε, ολα τελεια.

Ακουστε τι επαθα χθες το βραδυ και πειτε μου αν ξερετε τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις γιατι ειμαι ακομα φρικαρισμενη.Εφαγα το βραδυνο μου και ζηλεψα μετα λιγο σαλαμακι, μια μπουκιτσα δηλαδη....φυσικα και το καταβροχθησα.Επεσα να κοιμηθω και μεσα στον υπνο μου καταλαβα υγρα απο το στομαχι να ερχονται προς τα πανω.Σηκωθηκα εκατσα στο κρεβατι και ΔΕΝ μπορουσα να παρω ανασα.Ο αντρας μου τρομαξε και δεν ηξερε τι να κανει....φυσικα για δευτερολεπτα καμια 10αρια και μετα επιτελους πηρα ανασα.Εκανα να ξαπλωσω 2 ωρες απο το φοβο μου.Ο γυναικολογος με αφηνε να πινω malox σιροπι αλλα ο διαβητολογος το απαγορευσαι γιατι εχει γλυκαντικες ουσιες.Φυσικα απο την τρομαρα μου ειπια το μισο μπουκαλι χθες......το παθαινει καμια,ξερετε τι κανουμε σε αυτες τις περιπτωσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kopelares ti kanete prwi prwi to koys koys e?????????

xristinaki moy ti teleios poy einai o mikroylis tha tralathw kanoyme kai kokori kale ..trela einai ftoy soy agoraki moy ............

koritsia aste o ypnos mallon einai pia parelthon gia emena kai den me kserete opote mporei na lete oti eimai naziara alla kathe allo para ayto eimai den katalavena tipota eimai poly aneth me ola kai panta mesa se ola alla ayth h egkymoshnh me exei kanei rakos .........toylaxiston na einai kal ta mwra moy kai meta tha ginoyn ola pali opws prin ..mono na ta parw agkalitsa gera thelw kai tipote allo .....axxxxxxxxxxx..............

anastasia moy egw to pathenw molis trww kai ksaplwsw panta shmera an exw koimhthv 2 wres einai zhthma.......mas zoylane to stomaxi kai gia ayto to pathenoyme ayto.........

aggelikoyla moy perimenoyme omorfa neakia........

emena koritsai moy exei pei o giatros na ftasoyme 32 kai meta na ta parei an exoyme fysika kapoio provlhma alla etsi opws pame mia xara mas vlepw emena oxi vevaia xaxaxaxxaxa konteyw na skasw apo koilia alla ta mwra moy mia xara .............opote ypomonh alla sigoyra den prokite na paw panw apo 35 evdomades etsi ginete me ta didymakia lene........

twra perimeno ton tenta na moy valei mia tenta kai meta paw sthn mama moy na katsw pali kai mhpws pame kai gia kanena magazi to apogeyma na doyme gia kravatakia kai karotsia .........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω βρε κοριτσια τρομαξα,ο γιατρος ειπε να μου δωσει κατι αλλο να παιρνω αντι για malox.Δεν ξερω αν θα ξανακοιμηθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νια μου τα μαναράκια σου να είναι καλά και εσύ θα γίνεις όπως πριν!!!!!!

Εσύ θα τα δεις πιο γρήγορα τα μαναράκια σου, όλα καλά θα πάνε, υπομονή!!!!! :D

Αναστασάκι μου καταλαβαίνω την τρομάρα που πήρες!!

Ένα απόγευμα πνίγηκα με το νερό......αλλά δε μπορούσα να πάρω ανάσα, κατεβηκα και πήγα στην αδερφή μου με κομμένη την ανάσα, με είδε κόκκινη, τα μάτια μου σαν κλαμμένα και εκείνη την ώρα συνήλθα!!!!πραγματικά νόμιζα ότι θα πεθάνω και το μονο που σκέφτηκα;;;Το μπεμπέεεεεεε!!!!! :shock:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σήμερα ήταν το ιατροσυμβούλιο, δεν πήγα, βέβαια, αφού έστειλα χαρτί απ' το γιατρό, τους πήρα τηλέφωνο κι ευτυχώς το δέχτηκαν!!!!! Πάει κι αυτό!

Σήμερα έρχεται κι ο αδελφός μου. Θα κάνει έκπληξη στους γονείς μου! Μόνο εμείς το ξέρουμε και θα πάμε να τον πάρουμε απ' το αεροδρόμιο!

Αναστασία, ξεκίνα με το να μην ξαναφάς σαλαμάκι!

Χριστίνα, κούκλος ο μικρός! Είναι τόσο μικροσκοπικός!!!

Κορίτσια, σας φιλώ, πάω για μαγείρεμα! Σήμερα θα φτιάξω κοτόπουλο με πατάτες λεμονάτο στη γάστρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο μου φαίνεται ότι σου έπεσε βαρύ το σαλάμι και συγχρόνως

μπορεί να σου πατούσε και η φραουλίτσα το στομάχι και ένα έγινε συνδυασμός...

Σαν δυσπεψία μου ακούγεται, καταλαβαίνω την τρομάρα σου αλλά μην ανησυχείς

συμβαίνει το έχω πάθει και εγώ!!!Χαίρομαι για τα καλά νέα που μας έφερες από τον γιατρό!!!

Άννα Μαρία με το καλό να δεχτείτε τον αδερφούλη σου!!

Τιτινάκι σκέτη καραμελίτσα ο μπομπιράκος σου!!!

Ηλιαννάκι,Νία μου γεια σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dw akoma kai egw me ton tenta na moy tentwnei ta neyra poly axrhstos moy fainete kale eleos poso akoma tha kanei doyleia varethika thelw na fygw xaxaxxaxa

dwraki moy geia kai se esena ti kaneis koritsaki to mpempe soy??????

anna maria moy me to kalo na dexteis to adelfaki soy........ax na erxotan kai emena pali xaxaxa alla se ligo tha erthei me to kalo sthn genna moy.......kai mallon kai ta xristoygenna tha einai edw na kanei me ta anhcakia toy etsi leei ....

ax ti omorfa poy tha einai ta feteina xristoygenna re koritsia eeee?????????axx thelw na erthoyn poly grhgora.......... sas filw oles files moy se ligo teleionei aytos eksw opote feygw filakia pollaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!τι κανετε?

Ηρθα κι εγω!

Ακομα δεν πηγαμε γιατρουλι, θα παμε κατα τις 4:30..κλασσικα θα φυγουμε στις 8!

Ηρθε η κομμωτρια και μου εβαψε τα μαλλακια μου..βγηκε λιγο χαλκινο-ξανθο αλλα παντα το μαλλι μου βγαζει κοκκινο [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Αναστασακι μου, δεν μου ετυχε ποτε κατι τετοιο αλλα μου εχεΙ τυχει κατι χειροτερο που με εκανε κι εμενα να χασω τον υπνο μου..ευτυχως το μωρακι σου ειναι καλα..

Δωρακι μου καλο , τι ειναι αυτο το βιοφυσικο προφιλ?να υποθεσω πως θα σου δειξει πως θα ειναι η κουκλιτσα μας?

Αννα μαρια, καλως να τον δεχτειτε τον αδερφο σου..

Νια μου, σε καταλαβαινω με το θεμα του υπνου..μεγαλο ζορι..οσο για τα διδυμακια σου, μην το σκεφτεσαι το θεμα με το ποτε θα γεννηθουν..εξαρταται απο το βαρος τους..μια φιλη μου εκανε πριν κατι μηνες διδυμακια (33η βδομαδα) και μια χαρουλα ειναι..ποσο ηταν τελευταια φορα τα δικα σου?απ ορι θυμαμαι ομως ειναι πολυ οκ το βαρος τους..

Χριστινακι ειναι ενας κουκλος ο γιοκας σου!!οσο για το ριλαξ, μαλλον μπηκε σε προγραμμα τα καλο μου..

Μαρια 12, τι κανΕις?αντεχεις?εγω αρχιζω να εκνευριζομαι..

Ηλιαννακι μου, σε ταλαιπωρει το καμαρι σου τωρα στο τελος,ε?θα σε παρηγορουσε αν σου ελεγα οτι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου και δεν εχω καθολου δυναμεις..

Λενακι μου, τι κανουν τα ζουζουνια σου?το νυχακι του ανασταση ειναι καλυτερα?

Μικι, ευη, γκιρλ, νασια, βανεσσακι,μυριαμ, ελπιζω να μην ξεχναω καποια..τα φιλια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα,

με'γεια τα μαλλάκια και εγώ θα πάω σε καμιά εβδομάδα λέω να κάνω τις ανταύγειες μου!!

Ξανθο - χάλκινο, μου ακούγεται σούπερ!!

Δεν έχω ιδέα τι είναι το βιοφυσικό, βρες μπας και είναι κανένας απλός υπέρηχος;

Τι να πω......

Περιμένουμε νεάκια από το αγοράκι μας!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, ένα απλό φαγητό πήγα να κάνω, έπλυνα και το νεροχύτη μια που έπλυνα το κοτόπουλο, καθάρισα και λίγο τους πάγκους, και τώρα δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου... Πώς κουράζομαι έτσι; Τίποτα δεν μπορώ να κάνω πια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα μου εχω και ανοιχτοχρωμη επιδερμιδα και κατι αχνες φακιδουλες στην μυτη και ειμαι σαν την πιπη την φακιδομυτη..κανεις ανταυγειες εσυ?κι εγω εκανα παλια αλλα βαρεθηκα και τα περασα ολα βαφη γιατι η ανταυγεια ταλαιπωρει το μαλλακι μας οσο να ναι..

Αννα μαρια, οι δυναμεις μας μας εγκαταλειπουν σιγα σιγα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου δωρακι μου!!!!!!!!

αννα μαρια με το καλο να δεχθειτε το αδερφακι σου!!!!!!!!ασε που αντοχες πλεον......

αναστασια μου σημασια εχει πως ειναι η μικρουλιτσα καλα!!!!!μαλλον ειναι αυτο που σου ειπαν κ τα κοριτσια , δεν ξερω δεν μου εχει τυχει κατι τετοιο..!!!

νιακι μου αντε να τελειωσει ο τεντας να πας κ εσυ τη βολτιτσα σου!!!!!

αγγελικουλα μου μεγεια το μαλλακι καλη μου!!!!! ξανθο το εβαψες κ σου βγηκε η ριζα ετσι????

αχ κ εγω αυριο θελω να βαψω κ τα δικα μου!!!!!!!

αντε να δεις το απογευμα τον μικρουλη σου κ να μας πεις τα νεακια σας!!!!

αχ εγω περιμενω μεχρι την παρασκευη για να τον δω τον γλυκουλη μουυυυυυυυυυυ, εχω ενα μηνα κ ανυπομονω.....!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...