Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια

Σοφακι αν και λιγο καθυστερημενα σου ευχομαι κι εγω πολυχρονη και γερη να εισαι, να σε χαιρετε η οικογενεια σου!!!περαστικα και με το χερι σου

Γιωτα εισαι καλυτερα με το ποδι σου;;μου θυμισες τα δικα μου,στον 7ο μηνα ειχα πεσει κι εγω στον Δημητρη και ειχα παθει ραγισμα στον αστραγαλο,ειχα περασει μεγαλη ταλαιπωρια με τον κωλο ανεβοκατεβαινα τις σκαλες χαλια μαυρα,περαστικα συντομα ευχομαι,ηρθε ημεγαλη στιγμη εε!!ποτε κιολας;;;

Νασια μου υπομονη θα μεγαλωσει λιγο η μπεμπα και θα φτιαξουν τα πραγματα,για να σε παρηγορησω λιγο και εμεις μεσα στην τρελα ειμαστε ο καθενας τα δικα του,ο Δημητρης μεσα στη ζημια χυνει οτι υγρο βρει μπροστα του,οι αλλοι τα δικα τους και εγω σαν την τρελη να τρεχω να καθαριζω και να μαγειρευω ολη μερα,ολα θα φτιαξουν,προσπαθησε να ξεκουραζεσαι λιγο τουλαχιστον,μια μεγαλη αγκαλια σου στελνω!!!και απο τους αντρες μου μια μεγαλυτερη!!

Βικακι βαλε μπρος για το δευτερο και μην σκεφτεσαι ετσι,εξαλλου οτι γινει θα γινει για ολους μας!!

Κατερινιω οι φωτο σου πολυ ομορφες!!τα μαλλια σου πολυ σου πανε ετσι και η Αγγελικουλα μια κουκλιτσα!!!

ο Γιωργος μου απο το απογευμα και μετα εκανε 3 φορες εμετο μαλλον γαστρεντεριτιδα :(:( και εγω εχω κατι ανακατοσουρες απο χθες και με ενοχλει το στομαχι μου χαλια μαυρα δηλαδη,περυσι δεν αρρωστησανε καθολου φετος τι πραμα κι αυτο να μην μπορουμε να σηκωσουμε κεφαλι :(:(

Ολιακι τι επαθες ρε κοριτσι;;μη χανεσαι να μπαινεις πιο συχνα

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑς ΚΟΡΙΤΣΑΕΡΕΣ ΜΟΥ!

τι κανετε μανουλιτσες;

Γιωτα μου εφτασε ο καιρος πωπω!!!!!!!αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις πηγαμε γιατρό τη Δευτέρα ολα τελεια!το ζουζουνι πολυ ζωηρο!εκεινη την ωρα μασαγε τον πλακουντα!!!!!!!!!!!!ναι ναι!το εχετε ξανακουσει αυτο;;;;;πολυ πλακα εχει!εντωμεταξυ κοριτσια δεν επιβεβαιωσαμε οτι ειναι αγορι γιατι μας ειχε γυρισει την πλατη κανονικοτατα.ηταν μπρουμυτα και ειχε βολευτει!δεν μπορεσαμε να το ξαναδουμε!Στη β επιπεδου θα το σιγουρεψουμε ειπε ο γιατρος.

κατα τ'αλλα εγω εδω και μια εβδομαδα ειμαι με βηχα πολυ εντονο...και ο μικρος μου εκανε λιγο πυρετο εχθες αλλα τωρα ειναι ενταξει.ελπιζω και γω να συνελθω γρηγορα και να αποφυγω την αντιβιωση.

Κανγκουροκατερινουλα τελεια η μικρη!!!!!!!!!!να την χαιρεστε!!!!!!!!!!!

σας φιλω!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας....

τελικα ο γιωργος εχει δυσκοιλιοτητα.........πρεπει να αλλαξουμε διατροφη αλλιως θα ειναι συνεχεια με φαρμακα...........

εγω παλι κρυωμενη....το ποδι ακομη ποναει και ειναι πρισμενο......μια χαρα και 2 τρομαρες....βαρεθηκα....

πασχαλακι το δυσκολο παιζει το νινι.με το ζαχαρω πως πας;;;;

κατερινακι περαστικα και παλι.....μηπως βρε ερχεται τιποτα αλλο και εχεις ανακατωσουρες;;; :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλίτσες

Γιωτάκι φτάνει η μεγάλη μέρα ε την άλλη παρασκευή με το καλό να πάρει αγκαλίτσα την κορούλα σου! Ο Γιώργος δηλαδή απο την δυσκοιλιότητα είχε την φαγούρα στο πωπουδάκι του, ελπίζω αλλάζοντας διατροφή να είναι καλύτερα και να μην ταλαιπωρηθεί άλλο.

Πασχαλάκι ζωηρό το μπεμπάκι πότε έχεις β επιπέδου λίγο υπομονή και θα το σιγουρέψετε το φύλλο.

Κατερινάκι περαστικά σας.

Σοφάκι περαστικά για το χέρι.

Ολια άντε να φτιάξει η διάθεση εγώ λέω να στολίσεις οι γιορτες πάντα φτιάχνουν την ψυχολογία.

Νάσια μου υπομονή και πάλι υπομονή μακάρι να φτιάξουν γρήγορα τα πράγματα, είναι πολύ μικρούλι ακόμα το κοριτσάκι σας. Ελπίζω να βρεις την συμπαράσταση που τόσο ζητάς.Φιλάκια.

Χρύσα μου φιλιά στις κουκλίτσες σου και εμείς θα τα πούμε.

Φιλιά σε όλες κοριτσάκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια......

εμεις ειμαστε και οι τρεις αρρωστοι......με μυξες βεβαια πιο πολυ αλλα αρρωστοι......

σημερα γενναει το μαρακι85........μαρακι ολα να πανε καλα και με το καλο να παρεις αγκαλιτσα και τη δευτερη κορουλα σου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά στις Κατερινούλες μας!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Κατερινάκι (ΚΑ1) μου να είσαι πολύχρονη και γερή!!!!!!!!! Να σε χαίρονται οι άντρες σου!!!!!!!!

Κανγκουράκι μου χρόνια σου πολλά!!!!!!!!!! Όλες οι επιθυμίες σου ευχές μου!!!!!!!!! Και με το καλό να έρθει σύντομα ένα ακόμα παιδάκι στην οικογένειά σας!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα και απο δω στις Κατερινουλες μας Ναστε γερες και ευτυχισμενες...

Νασια μου ευχομαι ολα να πανε καλα και να τα βρειτε με τον αντρα σου..Ειναι και οι ορμονες της γεννας και σε κανουν χειροτερα ...Υπομονη !!!!

Γιωτα περαστικα και οι τρεις αρρωστοι .....Τουλαχιστον εχεις βοηθεια?

Πασχαλακι ποτε κανεις β επιπεδου???

Εμεις καλα ειμαστε αυριο θα παμε σε γενεθλια και στην αδερφη μου που γιορταζει σημερα αλλα αυριο θα γιορτασει..Την κυριακη ειναι τα σαραντα απο την γιαγια του αντρα μουκαι θα παμε στοχωριο οποτε ολο το σαββατοκυριακο θα τρεχουμε αυριο δουλευω και πρωι...

Αυτα κουκλιτσες καλο βραδυ και καλο σκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας :D

Μαράκι να σου ζήσει και η δεύτερη κορούλα, γερή και ευτυχισμένη να είναι πάντα.

Γιωτάκι ούτε βδομάδα δεν έμεινε άντε με το καλό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!

Χρονια πολλα στις κατερινες μας!!!!!!!!!πολυχρονες κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!

κι εμενα γιορταζε η μαμα μου πηγαμε την παρασκευη και ο μικρος εδωσε ρεστα!πολυ γελιο ειχε!γελαγε μ εολο τον κοσμο, επαιζε με κατι ανεψακια μου,πολυ τον καμαρωσα!!!!!

β επιπεδου εχω 21/12.....εχω ακομα!!!!!

Γιωτα μου εφτασε ο καιρος!!!!!!!!!!!!αντε με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...

ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.....

να πω χρονια πολλα και καλα στις κατερινουλες μας......αν και πολυ καθυστερημενα......να ειστε παντε καλοτυχες στις ζωες σας.....

εμεις καλα.....χθες πηγα γιατρο γιατι ειχα καφετια συνεχεια......τελικα ο τραχηλος εχει εξαληφθει πληρως και διαστολη στο πεντε....η μικρη εφτασε τα 3200...και σημερα στις 5 και μιση ξυπνησα με πονους αλλα τελικα τιποτα.....ολη την ημερα εχω ψιλοπονακια αλλα δεν μας κανει την χαρη η μικρη......

αλλα νεα δεν εχω....

φιλια σε ολες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφιες!!

Γιωτου μου ερχεται η ωρα!!! 5 διαστολη ρε θηριο??? αν δεν εχεις ηδη γεννησει ευχομαι με το καλο κοπελα μου να κρατησεις αγκαλια την νεραιδα σου κ ολα να πανε τελεια!!! δεν το πιστευω πως περασαν κιολας οι μηνες...

Πασχαλιτσακι μου να χαιρεσαι την μανουλα σου!! η κοιλιτσα τι κανει? καλα ο Μακαρος τελειος!!

Ολια μου ωραια φωτο εβαλες! να χαιρεσαι κ εσυ την αδερφουλα σου!

εμεις καλα ειμαστε τα ιδια...μπηκα να δωσω το παρον!! που ειστε ολες οέο?? ΣΥΜΠΕΘΕΕΕΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑ που εισαι μαρη?????

φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανουλίτσες!!!!!!!!

Δεν έχω διαβάσει πολλά, τρέχω και δεν φτάνω με τις κόρες μου....σε μία εβδομάδα ξεκινάμε να παίρνουμε σειρά για τα δεύτερα γενέθλια!!!!!!!!!!

......έχω την Μαμία με λαρυγγίτιδα (όταν την πιάνει βήχας νομίζεις ότι θα σταματήσει να αναπνέει το καημένο) και μύξες και κόλλησε και την μπεμπίκα μόνο μύξα ευτυχώς (το αντιμετωπίζουμε με μπόλικο φυσιολογικό ορό) γιατί αν κολλούσε και λαρυγγίτιδα το μωρό θα είμασταν να μας κλαίνε οι ρέγγες!!!!!!!!! Ευτυχώς δεν έκανε καμία από τις δύο πυρετό.........δεν αφήνουμε την μεγάλη να πλησιάζει την μπέμπα αλλά που την χάνεις που την βρίσκεις όλο πάνω από την καλαθούνα να χώνει την μουρίτσα της στα μούτρα του μωρού.....

.......από την άλλη, η μπέμπα δοκιμάζει τις αντοχές μας στο ξενύχτι!!!!!!! Μας έχει ξεπατώσει....όλο αγκαλιές θέλει και κούνημα!!!!!!! Κοιμάται πολύυυυυυυ δύσκολα!!! Είναι και δυσκοίλια η κακομοίρα, κάνει κακάκια μία φορά κάθε 2 με 2μιση μέρες με πολύ ζόρι και κλάμα..........παρουσίασε λίγο αιματάκι καναδυό φορές αλλά τελικά έχει πληγούλα στο πωπουδάκι της σε δύο σημεία (το ίδιο είχαμε αντιμετωπίσει και με την Μαμία όταν ήταν βρεφάκι) και μάλλον πονάει! Κάναμε δύο φορές εξετάσεις μήπως τυχόν έχει καμιά αλλεργία αλλά βγήκαν αρνητικές......

Τις πήγαμε παιδίατρο σήμερα.....όλα καλά και με τις δύο (αν εξαιρέσουμε την λαρυγγίτιδα και την μύξα αλλά αυτά είναι μέσα στο πρόγραμμα), βάζουν βάρος κανονικά και μεγαλώνουν όμορφα!!! Η μπέμπα έφτασε τα 4700 σε βάρος (είμαστε 36 μερών, το Σάββατο σαραντίζουμε) και 57 εκατοστά ύψος!!!! Δηλαδή έβαλε ένα κιλό από τότε που βγήκαμε από την κλινική και 4 πόντους!!!!!!!! Η Μαμία έφτασε τα 14 κιλά και 90 πόντους!!!!!!!

Στόλισα τα χριστουγεννιάτικα....χωρίς πολύ κέφι φέτος αλλά η Μαμία μου το καταχάρηκε όταν τα είδε οπότε χαλάλι της!!!!!! Ψιλορίμαξε μερικά αλλά το περίμενα.....

Κατερινάκι μου τελικά κολλήσατε γαστρεντερίτιδα?????? Περαστικά σας κοριτσάκι!!!!!!!!!

Μπουρεκάκι μου δυσκοιλιότητα τελικά ε????? Τουλάχιστον βρήκατε τί φταίει και θα το αντιμετωπίσετε.......Η μπούμπα κοντεύει!!!!!!!! Με το καλό φιλενάδα!!!!!!!!

Πασχαλάκι μου χρόνια πολλά για την μανούλα σου!!!! Ρεσιτάλ ο Μακούλης ε????? Είμαι πολύ περίφανη για τον γαμπρό μου!!!!!!!!!!!! Με το καλό και ο β'επιπέδου....πωπω πώς περνάει ο καιρός!!!

'Ολια μου να χαίρεσαι την αδερφούλα σου!!!! Ο Νικόλας τί κάνει????

Κανγκουράκι μου φιλάκια!!!!!

Σοφάκι πώς πάει το χέρι???????

Φιλάκια πολλά κοριτσάκια μου!!!!!!!! Μου λείπετε αλλά δεν προλαβαίνω ούτε να φτύσω...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα εδω......δεν εχω καθολου πονακια και τελικα μου φαινεται οτι δεν την γλιτωνω την προκληση τη παρασκευη....κριμα γιατι πιστευα και ηθελα οτι θα ερχοταν μονη της.....

νασιουλα μου πως πανε τα πραγματα με τον αντρα σου;;;;ελπιζω να ειστε καλυτερα...περαστικα και στα μικρα σου......

σοφακι σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες......φιλια στον βασιλακο σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μέχρι την Παρασκευή έχεις καιρό που ξέρεις μπορεί να έρθει αύριο απο μόνη της η μπούμπα σου. Κάτι μου λέει θα γεννήσεις πολύ εύκολα, με το καλό και πάλι.

Νάσια μου περαστικά στα κοριτσάκια σου και απο ανάπτυξη μια χαρά και οι δύο. Στόλισες ε άντε θα φτιάξει περισσότερο τώρα η διάθεσή σου, εύχομαι και του χρόνου να είστε καλά και ευτυχισμένοι ολοι.

Πως τα παει η Μαμία με τα στολίδια τα πειράζει?

Εγώ έχω βάλει λίγες μπαλες και αρκετά στολίδια που είναι ξύλινα ή πάνινα 'παιχνιδια' και όσα φτάνει τα πιάνει (ευτυχώς δεν τα ξεκρεμάει ) και μου λέει: μπάλα, κουκλάκι, αστερι, κουβαδάκι, βασιλης και άλλα.

Σοφάκι σε χάσαμε, να μπαίνεις πιο συχνά, είδα και φωτο στο fb τέλειος ο μικρός.

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχουλες να ειστε καλα!!!

Πασχαλια να χαιρεσαι την μανουλα σου και τον αντρουλη σου,με το καλο να ερθει το νεο μελος!!!

Νασιουλα τελικα εκανε και ο Δημητρης εμετο αλλα ευτυχως ηταν ιωση εξπρες μαλλον για μια μερα και μετα περδικια ολοι μας,περαστικα στα κοριτσια σου ,στολισες ε;;εγω ακομα θελω να κανω λιγες δουλιτσες αυτες τις μερες και να στολισω κι εγω αλλα πολυ το σκεφτομαι με τον ανταρτη δεν αφηνει τιποτα ορθιο πολυ ζημιαρης εχει γινει,μια χαρα οι κοριτσαρες σου φτου φτου κι ο Δημητρης 90 ποντους ειναι αλλα στα κιλα 12,500 κραταμε σιλουετα :lol::lol:

Γιωτα δεν θελει να βγει η μπεμπα καλα βολευτηκε εκει μεσα σαν κι εμενα στα αλλα δυο ξεκινησα με πονους ο Δημητρης δεν ειχε σκοπο να βγει,αντε ηρθαν οι μερες ολα καλα να πανε ευχομαι!!!

Κατερινιω εμεις τα λεμε και στο καφε!!

Σοφια σε ευχαριστω για το μηνυμα να εισαι καλα,δεν ειχα μοναδες για να σου γραψω φιλια στον Βασιλακο!!!

Ευακο πως πηγε με το εμβρυακι ειδατε φυλλο;;;

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα μανουλες!τι κανετε;

σημερα εχω ρεπο κ χαζευα τωρα τα νεα σας.ο αντωνακης κοιμαται με τον μπαμπατου μεσα κ ετσι εχω ησυχια κ ξεκουραζομαι.

γιωτακι μου με το καλο το κοριτσακι σου,τωρα που γραφω μπορει κ να εχεις γεννησει,αλλιως κοντευουν οι ωρες,πω πω τελειες στιγμες κ μη στεναχωριεσαι για τη προκληση κ εγω με ραντεβου ειχα παει κ δε με χαλασε καθολου κ να μου ξανασυμβει παλι δε θα με χαλασει.ολα να αοσυ πανε κατ'ευχην κοριτσι μου.

ολιακι μου καλα ειναι ο τονι,εχει αρχισει κ λεει μαμα,μπαμπα κ γιαγια πεντακαθαρα κ λεει κ ναι κ εχω ξεαγχωθει λιγο με την ομιλια του,γιατι ωρες ωρες τρελαινομουν που σκεφτομουν γιατι δε μιλαει αλλα κ παλι την βλεπω τη δουλεια θα αργησει.εκτος κ αν μια μερα τα πει ολα μαζι.παντως τον βλεπω κανει προσπαθειες.οσο για το δευτερο μαλλον πρεπει να το παρουμε αποφαση κ ο θεος βοηθος.εγω βλεπω κ στη δουλεια ολο μωρακια κ τρελαινομαι.απλα σκεφτομαι δυο παιδια,δουλεια κ σπιτι..θεε μου θα παθω εγκεφαλικο :lol::lol:

κατερινακι μου χρονια σου πολλα να χαιρεσαι τους αντρες σου κ να σε χαιρονται φυσικα,να ειχες υγεια αν κ λιγο καθυστερημενα στα ευχομαι περασαν οι μερες αλλα η γιορτη λενε κρατα 40 μερες οποτε πιανουν τοπο! :D

το ευακι που εχει χαθει ρε κοριτσια;ευοχμαι να ειναι ολα καλα,παντως στο φεις με σκουνταει αλλα εχει καιρο να μπει εδω.

πασχαλακι πολυ αστειο αλλα κ τρυφερο με το μωρακι σου να δαγκωνει τον πλακουντα!αχουτο μωρε,παντως οντως σας το παιζει δυσκολο απο τη κοιλια!να χαιρεσαι κ τη μανουλα σου!

νασιουλινι μου χτυπα τον γυρο να σου φυγει ο καημος κ ασε τη διαιτα για λιγο,μη σου μεινει κ απωθημενο! :lol::lol: αχ σε κουραζει το βρεφακι σου,αλλα οπως φυσικα ξερεις θα στρωσει με τον καιρο κ ολα θα ειναι καλα.δε θα ξεχασω τη νυστα που ενιωθα τον πρωτο καιρο κ εγω με τον αντωνη μου,αν κ σε γενικες γραμμες δε μου εβγαλε κ τη πιστη.

κοντευουν κ τα γενεθλεια μας,εχω κλεισει παιδοτοπο,θα ηθελα σπιτι αλλα δουλευω κ εκεινο ο σαββατο που πεφτουν τα γενεθλεια κ την αλλη μερα ειναι η τελευταια κυριακη κ παλι δουλευω κ δε γινεται να πω να μη παω.οποτε δε γινεται με τιποτα στο σπιτι.αλλα εχουμε διαλεξει εναν οροφο που θα ειναι μονο για τους δικους μας κ εχει κ κλοουν κ τετοια κ φαγητο.

κοριτσακια μου σας αφηνω,παω να απλωσω πριν ξυπνησει ο αντωνακης.

συγνωμη αν ξεχασα καποια,σας φιλω ολες κ καλο απογευμα να εχετε! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα μουυυυυυυ ηρθε η ωρα???? πας αυριο να κρατησεις αγκαλια την μονακριβη??? ευχομαι ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ!!! ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ Κ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ!!! ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!! :YMHUG::x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γέννησε η Γιώτα μας τα ξημερώματα έναν κορίτσαρο 3250!!!!!

Να σας ζήσει να είναι πάντα γερή ευτυχισμένη και τυχερή στη ζωή της!!

Γιωτάκι να την καμαρώνετε πάντα την κουκλίτσα σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου.....μπουρεκάκι μου.....Να σας ζήσει ο κορίτσαρος!!!!!!!! Γερή και τυχερή να είναι και να την χαίρεστε την πριγκιπισσούλα σας!!! Καλή λοχεία κουκλίτσα μου!!!!!!!!!!!!!

Βικάκι μου μας έλειψες!!!!!! Βάλε μπρος για το δεύτερο, είναι δύσκολα βέβαια αλλά θα μεγαλώσουν μαζί και θα κάνουν παρέα! Όσο περισσότερο "ξεπαιδιάζεις" (που λένε) τόσο δυσκολότερα το παίρνεις απόφαση να ξαναμπείς στο λούκι με τα ξενύχτια κτλ.

Κατερινάκι μου μοντέλο ο Δημητράκης!!!!!!! Η Μαμία πα'όλα τα 14 κιλάκια δεν φαίνεται χοντρό παιδάκι.....δεν ξέρω, είναι το σκαρί της τέτοιο! Και ο δικός σου ζιζανιοκτόνο ε?????? Αχχχχχ άστα, τίποτα δεν άφησε όρθιο τώρα που έβγαλα τα χριστουγεννιάτικα!!

Σοφάκι πώς πάει το χέρι?????

Κανγκουράκι μου θύμισέ μου πότε είναι τα γενέθλια της Αγγελικούλας....

Εγώ αύριο σαραντίζω.........

Φιλάκια σε όλες τις μανούλες και τα χριστουγεννιάτικα μωράκια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτου μου ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! κοριτσαρος πραγματικα!!!!!!!

καλη λοχεια κ σε σενα μωρο μου!! σε περιμενουμε να μας πεις την εμπειρια σου!!!!!

Νασια μου καλυτερα ειμαι σ΄ευχαριστω πολυ κοπελαρα μου!

αντε Πασχαλιτσα κ Ευακο εσας περιμενουμε!!!

φιλακια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, μπήκα βιαστικά για να σας πω ότι επισκέφτηκα την Γιώτα και είδα την μπουμπού της η οποία είναι μια κούκλα!!!!!!!!!!!! Κοιμόταν ήσυχα στην αγκαλίτσα της μαμάς της!!!!!!!!!Δεν προλάβαμε να πούμε πολλά γιατί ήταν ο άνδρας μου με τις μικρές στο αυτοκίνητο και με περιμένανε αλλά την Γιώτα μας, την είδα μια χαρα και ξεκούραστη!!!!!!! μου είπε ότι την πιάσαν οι πόνοι και δεν χρειάστηκε να της τους προκαλέσουν με τεχνητά μέσα.. αυτά...

Σας φιλώ να είστε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι να σας ζησει η μπεμπουλιτσα γερη και τυχερη να ειναι!!!καλη λοχεια να εχεις,θα περιμενουμε την εμπειρια σου!!!

Νασια μου κουκλες οι κορακλες σου,η μικρη μια σκετη γλυκα ειναι και μοιαζουν πολυ μεταξυ τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες!!!!!!μπορει να μη γραφω συχνα αλλα καθε μερα διαβαζω τα νεα σας!!!!!

συμπεθερα μου,τα ειπαμε και στο τηλ!!!!!!τι κανεις???κανενα νεο??????

νασιακο μου,ολα καλα με τον αντρα σου ελπιζω!!!!!!!!!!!!!φιλακια στις κουκλαρες σου!!!!!!δεν προλαβα να σχολιασω φωτο αλλα ειναι τελειες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););););)

γιωτου μου,να σου ζησει η κοριτσαρα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!περιμενουμε να μπεις να μας πεις τα νεα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D φιλια σε σενα,στην κουκλιτσα και στα αγορακια σου!!!!!!!!!!! ;)

βικακι μου,χαθηκαμε....δεν μπαινω και πολυ φεις....παντως τα σκουντηγματα'σκουντηγματα,ετσι????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κανγκουρακι μου,δε βρεθηκαμε τελικα αθηνα....την επομενη ελπιζω να σας δουμε!!!!!!!!!!!!! ;)

χρυσουλινι,χαρηκα πολυ που σας ειδα με το ματινακι και τις κουκλες!!!!!!!!!!! ;) δεν προλαβαμε να πουμε και πολλα βεβαια αλλα περασαμε ομορφα!!!!!!!!!!!!!!! ;) οταν μπορεσεις στειλε καμια φωτο απο τον παιδοτοπο!!!!!!!!!!!!!! ;) μακιαααααααααααα :D:D:D:D:D

πασχαλακι,τι κανεις????21 εχεις β επιπεδου????κι εγω καπου εκει.δεν εχω κλεισει ραντεβου ακομα,αλλα μεχρι τις 25 πρεπει να την εχω κανει....στο ιασω θα πας?????

ολια μου,τι εχεις????εισαι καλυτερα τωρα??????

σοφακι,περαστικα!!!!!!ειναι καλυτερα τωρα το χερι σου?????

πατσουλινι,ελπιζω να εισαι καλα στη γερμανια!!!!!!!!!!!!μπες να μας πεις τα νεα σας!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

εμεις ειμαστε καλα!!!!!!!η αναστασια μεγαλωνει και κανουμε προσπαθειες με οτ γιο-γιο.μονο που δεν μου το λεει μονη της αλλα πρεπει να τη βαλω εγω και να περιμενω ωρες....αλλα καλα παμε...υπομονη!!!!!!!!!!! ;) το αλλο μωρακι ειναι καλα!!!!!φουσκωνει η κοιλια μου πολυ γρηγορα αυτη τη φορα.... ;) μεχρι τα χριστουγεννα θα εχω κανει και τη β επιπεδου να δουμε και το φυλο σιγουρα....ακομα δεν ηταν σιγουρος ο γιατρος!!!!!!! :D στην αθηνα ειδα και το χρυσουλινι με το ματινακι.πηγαμε σε παιδοτοπο!!!!!!ωραια περασαμε!!!!!! ;) ελπιζω να τα ξαναπουμε συντομα!!!!!!!!!!!!!!!

φιλακια κοριτσια και συγνωμη αν ξεχασα να σχολιασω κατι..... :oops: μακιαααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Γιωτα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Να σας ζησει η κορακλα!!!!!!!!!!!!!Ειδες τελικα που δεν χρειαστηκαν τεχνητοι πονοι;Ηξερε τι εκανε η μπουμπου σου!Καλη λοχεια ευχομαι και περιμενουμε τις εντυπωσεις απο τους γιους σου!

Γκρουσακι μου χαθηκες βρε...κι εμεις καλα ειμαστε 21/12 εχουμε β επιπεδου στο Ιασω...και μας δεν μας εχει πει σιγουρα φυλο....Μαλλον αγορακι αλλα θα το σιγουρεψουμε τοτε.εσας δεν σας εχει πει τιποτα απολυτως;Αντε με το καλο και καλα αποτελεσματα!

ΒΙΚΑΚΙ βαλε μπρος...αφου θα την φαμε που θα την φαμ ετην ταλαιπωρια ας την φαμε τωρα που ειμαστε μικρες γιατι μετα οπως πολυ σωστα ειπε η Νασια καλομαθαινεις και δεν θες μα ξαναμπεις ευκολα στην "ταλαιπωρια" των ξενυχτιων κλπ...Αντε βουρρρρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!

Συμπεθερουλα μου μπαινω να χαζεψω φωτο!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...