Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

καλησπερα....

κοριτσια εγω δεν μπορω την αλλη κυριακη γιατι εχουμε γαμοβαπτιση.....κριμα........

εκλεισα και ραντεβου με την γυναικολογο την δευτερα...αντε να δω τι θα μου πει......

ποναω απο χθες παρα πολυ στη πλατη μου..............

φιλια σε ολες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια......

μιλησα με το μαρακι χθες....ειπαμε τη τριτη να παμε σε παιδοτοπο να τα πουμε λιγο.....γενναει το σαββατο το αλλο οχι αυριο :D:D:D:D:D:D οποια θελει την περιμενουμε......

ευακι μου ακομα ανακατοσουρες εχεις;;;;ζορικο το νινι σου.....αντε βρε ελα πιο συχνα να μας λες νεα σου....

εμεις τα ιδια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες

Γιωτα δεν έχω μιλήσει με τη Χρύσα αλλά αφου κανόνισες με το Μαράκι τότε ισως τα πούμε την Τρίτη, θα σας πω σίγουρα απο βδομάδα.

Χθες είχε λίγο βήχα η μικρή ελπιζω να μη χειροτερέψει λένε θα πέσει και η θερμοκρασία

που έχετε χαθεί οι υπόλοιπες ??

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.......

κατερινιω ευχομαι να ειναι καλα η μικρη σου......

εμενα κοριτσια εχει κατεβει πολυ η κοιλια μου.......ελπιζω να μην βιαστει η μικρη........ειναι νωρις ακομα......

που εχετε χαθει οι υπολοιπες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

καλε πολύ ερημια το ποστακι μας, με τέτοιο κρύο που γυρνάτε???

Εμείς τα ίδια ευτυχώς η μικρή είχε μια μέρα μόνο λίγο βήχα και λίγες μυξούλες και μετά ήταν μια χαρά. Εχει αρχίσει και μου κάνει κάτι γλύκες τώρα τελευταία με κοιτάει όλο νάζι και μου χαιδεύει το μάγουλο, με τρελαίνει...

Γιωτάκι τι έχετε πει για σήμερα με τη Μαρία? Εγώ περιμένω ένα τεχνικό στις 4 να δει τον φούρνο μου γιατι βγάζει κάποια βλάβη, μακάρι να σας προλάβω και να έρθω θα σε πάρω τηλ το απόγευμα αν είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιω μου εστειλε μηνυμα και μου ειπε οτι η μικρη ειναι αρρωστη.....οποτε ακυρο.......

θα παω τον ταλιμπαν αυριο στο παιδοτοπο αν θες σε περιμενω...... ;):D θα χαρω πολυ...

χθες πηγα γιατρο....η μικρη 2800...μια χαρα μεγαλωνει......ο τραχηλος με 2 εκατοστα διαστολη και αρκετα μαλακος......αυτα τα νεα μου.....

φιλια σε ολες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ τότε, αυριο εμείς έχουμε κολυμβητήριο, ευχαριστώ για την πρόσκληση πάντως!!

Ετοιμη η μπέμπα σου λες θα έρθει αυτές τις μέρες.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!!

Δεν μπαίνω συχνά πλέον.......η κατάσταση εδώ χάλι μαύρο, σκέφτομαι πια πολύ σοβαρά το διαζύγιο! Δεν προχωράει το πράγμα και πρέπει να δωθεί ένα τέλος γιατί έχουμε αρχίσει να τρώμε ο ένας τις σάρκες του άλλου και η Μαρία μου δεν φταίει σε τίποτα να βλέπει αυτά τα πράγματα.......η μπέμπα είναι πολύ μικρούλα και δεν θα θυμάται τίποτα αλλά η Μαμία μου?????????

Προσπαθούν όλοι να το φορτώσουν στην επιλόχεια και να με φορτώσουν χάπια.......έτσι κι αλλιώς πλέον για να μην πηδήξω από το μπαλκόνι (από τα νεύρα μου γι'αυτά που ανέχομαι εδώ μέσα και όχι από κατάθλιψη) αναγκάστηκα ήδη μία φορά και πήρα ηρεμιστικό!!!! Τζίφος και ο θηλασμός φυσικά..........καμία βοήθεια, καμία κατανόηση, κανένας σεβασμός.......

Τελοσπάντων, μην σας ψυχοπλακώσω περισσότερο..........

Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου κριμα ρε κοριτσι μου να χαλασετε ετσι την οικογενεια σας,καθηστε και μιληστε ηρεμα να βρειτε μια λυση,μην κανετε κινησεις που θα το μετανιωσετε μετα,λογικο ειναι να νιωθεις ετσι αφου δεν εχεις βοηθεια και ακομα οι ορμονες σου ειναι στο φουλ,μην ξαναπαρεις χαπια προσπαθησε να μιλησεις με τον αντρα σου μηπως και βρειτε ακρη.................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νάσια μου αντι να χαίρεσαι αυτές τις πρώτες μέρες με τον έρχομο της δεύτερης κορούλας σας έχουν βαλθεί όλοι να σε στεναχωρούν.Δεν ζητάς τίποτα παράλογο μόνο ηρεμία για σένα και τα κοριτσάκια σου, απορώ πως σκέφτονται ολοι οι άλλοι. Είναι δύσκολη απόφαση να χαλάσετε την οικογένειά σου, ελπίζω να μιλήσετε ήρεμα με τον άντρα σου οι δύο σας και να βρείτε λύση. Θέλω να είσαι καλά και να πράξεις το καλύτερο.

Πολύ στεναχωριέμαι σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερουλα μου γλυκια, στεναχωρηθηκα πολυ που διαβασα τα νεα σου.πρεπει να περνας πολυ δυσκολα...εγω να φανταστεις οταν γεννησα το Μακη που ειχα απολυτη στηριξη σε ολα, ψυχολογικη αλλα και βοηθεια, ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα..φαντασου εσυ.Οι ορμονες ειναι ακομα επηρεασμενες και σε αυτη τη φαση χρειαζομαστε 100% στηριξη.κι εγω τωρα τελευταια με τον αντρα μου ειχα συνεχεις καβγαδες που με εβγαζαν εκτος εαυτου..απο τη μια εγω που ειμαι μονιμως μεσα στα νευρα απο την αλλη αυτος που εχει τα αγχη της δουλειας του στο κεφαλι του, ξεσπαγαμε ο ενας στον αλλο και πολλες φορες νομιζω ξεχναγε πως ειμαι εγκυος...ξεφευγε πολυ και με τη συμπεριφορα του με πληγωνε πολυ.και γω βεβαια δεν ημουν καλυτερη, αλλα εγω...ειμαι εγκυος ρε γμτ, εχω ελαφρυντικα.Εν πασει περιπτωσει εχθες συγκεκριμενα καθησαμε και καναμε μαι συζητηση ηρεμα χωρις εντασεις και πιστευω πως το λυσαμε το θεμα.Προσπαθησε βρε κουκλα μου να συζητησεις μαζι του ηρεμα μπας και να βρειτε την ακρη μηπως σωσετε την οικογενεια σου.ειναι κριμα να διαλυσετε την οικογενεια σας.Πανω απ'ολα βεβαια στα ορια του εφικτου και εφοσον βλεπεις ανταποκριση και διαθεση βελτιωσης και απο την πλευρα του αντρα σου.

Ευχομαι να ηρεμησεις γρηγορα και να αποφασισεις ο,τι ειναι πιο σωστο.

Σε φιλω.Εδω ειμαστε να τα λεμε.Μη χανεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.....

εγω ειμαι απο την τεταρτη με ενα ποδι πρισμενο...δεν μπορω να το πατησω καθολου και ποναει...ειχα παει τον γιωργο σε παιδοτοπο και οπως κατεβαιναμε ενα πεζοδρομιο στραβοπατησα και χτυπησα τον ποδι μου.....πολυ πονο λεμε.....

νασια ευχομαι οταν ξαναμπεις να εχεις πιο ευχαριστα νεα να μας πεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες!!!!!!!!!

Γιωτάκι μου περαστικούλια κοριτσάκι μου!!!! Πρόσεχε καλό μου τώρα με την κοιλούμπα.........δεν ελέγχουμε το κέντρο βάρους του σώματός μας και τα πεσίματα είναι συχνά, κι εγώ κόντεψα να τσακιστώ αρκετές φορές ειδικά προς το τέλος που είχα γίνει σαν φούσκα!!!!!!!!!!

Πασχαλάκι μου φουσκώνεις κουκλίτσα μου?????? Πότε έχεις β' επιπέδου???? Αχχχχχχ αυτά τα νεύρα της εγκυμοσύνης...........μακάρι να έφταιγε ΜΟΝΟ αυτό στην δική μου περίπτωση!!!!!!! Προσπαθώ να κάνω υπομονή αλλά αυτό έχει αρχίσει να γίνεται πολύυυυυυυυ δύσκολο πλέον.......Μιλάμε με τον άντρα μου, πάντα μιλάμε μετά τους καβγάδες και υπόσχεται πολλά, αλλά τα ξεχνάει σε 2-3 μέρες, αυτό είναι το κακό.....αναγνωρίζει ότι κάνει μ@λ@κίες και ζητάει συγνώμη αλλά το καλό κρατάει λίγο!!!!!!!! Φιλάκια στον γαμπρούλη μου και στην κοιλίτσα!!!!!!

Κανγκουράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ καλό μου!!!!!!!! Μα τίποτα δεν με έχουν αφήσει να χαρώ όντως......είμαι που είμαι από την φύση μου αγχίτσα, αυτοί θέλουν να με αποτρελάνουν τελείως, αλλά δεν θα τους περάσει...........Τί μουτράκι είναι η Αγγελικούλα στην φωτο στο προφίλ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατερινάκι μου ένα ηρεμιστικό αναγκάστηκα να πάρω προχθές γιατί με έβγαλε εκτός εαυτού ο άντρας μου...........προσπαθώ να απασχολώ το μυαλό με άλλα πράγματα για να μην σκέφτομαι τα σοβαρά!!! Σε λίγες μέρες λέω να στολίσω χριστουγεννιάτικα, δεν έχω διάθεση αλλά θα το κάνω για το χατήρι της Μαμίας μου......Τί κάνουν τα αντράκια σου??????????

Πού είναι τα υπόλοιπα κοριτσάκια?????? Ας είναι καλά και δεν πειράζει που δεν μπαίνουν.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Γιώτα να προσέχεις πολύ έχει δίκιο η Νάσια για το κέντρο βάρους.

Πασχαλιά κοντεύεις στα μισά και εσύ ώρες ώρες αναρωτιέμαι πόσο γρήγορα περνά ο καιρός, εδώ τα μικρά μας θα γίνουν 2 χρονών τον άλλο μήνα.

Πάντως βρε κορίτσια είναι οι ορμόνες απο τη μια πλευρά είναι και όσα ζόυμε σ αυτή την χώρα απο την άλλη λογικό να υπάρχουν νεύρα και εντάσεις αλλά πρέπει να τα βρίσκετε με τους άντρες σας και να υπάρχει ηρεμία στην οικογένεια.

Σας ευχαριστώ κιολας και για τα καλά σας λόγια για την φωτο της Αγγελικούλας μου, θα τις τα κόψω όμως λίγάκι κάποια στιγμή τις επομενες μέρες γιατι πέφτουν στα μάτια της και δεν θέλει με τίποτα κοκαλάκια στα μαλλια και τα πίσω είναι αλλου για αλλου γιατι δεν τα έχουμε κόψει ποτέ.

Για να σας φτιάξω τη διάθεση και να γελάσετε λιγάκι να σας περιγραψω τι πάθαμε χθές :lol::lol::lol:

Στο σπίτι έχουμε ενεργειακό τζάκι, λειτουργεί δηλαδη με γκάζι και γιαυτό τον λόγο έχουμε στο σαλόνι ανιχνευτή αερίου για τυχόν διαρροή ο οποιος βρίσκεται 30-40 εκατοστά απο το έδαφος. Η μικρή είχε ακουμπήσει κάποια στιγμή στον τοίχο και πάνω στον ανιχνευτή και ξαφνικά αρχιζει να χτυπάει ο συναγερμός. Κοιτάω και βλέπω ο συναγερμός να βγάζει ένδειξη διαρροής γκαζιού φωνάζω τον άντρα μου που ήταν στο μπαλκόνι και να τρέχει και η μικρή απο πίσω και όπως την πέρνω αγκαλια με πέρνει μια ωραιότατη μυρωδιά...ξέρετε εσείς...Το τζάκι κλειστό και δεν είχαμε αλλάξει μπουκάλα προσθατα. Εντωμεταξύ μέχρι να έρθει μέσα ο άντρας μου και να κλείσει τον συναγερμό μας πέρνουν και τηλέφωνο απο το κέντρο λήψεως σημάτων να μας ρωτήσουν αν όντως έχουμε διαρροή ΄για να καλέσουν πυροσβεστική. Οπως καταλαβαινετε δεν είχαμε καμια διαρροή αλλά ο ανιχνευτής έπιασε τις μυρωδιές της Αγγελικής απορώ τι αέρια βγάζει το παιδί μου γιατι αυτό ανιχνεύει μεθάνιο, βουτάνιο και προπάνιο. :lol::lol: ΄

Αυτά τα κατορθώματά μας

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινιω τελεια η φωτο στο προφιλ σου.....οσο για τα κατωρθοματα τι να πω;;;;;εχω ριξει απιστευτο γελιο......οχι οχι δεν εχουμε διαρροη αεριου μονο μια βρωμουσα της μικρης μας ηταν :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ να'σαι καλά Κανγκουράκι μου.........έχω πεθάνει στο γέλιο λέμεεεεεεεεεε!!!!!!!! Εκτοξεύει και πύραυλο στο διάστημα η Αγγελικούλα μας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλησπερα κοριτσακια μου!τι κανετε;

χαθηκα παλι,σημερα εχω μια μερα αδεια κ χθες ειχα ρεπο κ ειπα ν μπω να δω νεα σας αλλα τα διαβασα βιαστικα γιατι ηταν πολλα!!

νασιουλινι μου κ εγω στεναχωριεμαι με αυτα που διαβαζω για τη κατασταση στο σπιτι σας,ειναι κριμα τωρα που εχετε το νεογενητο κοριτσακι σας στο σπιτι να μη μπορειτε να το χαρειτε τωρα στις πρωτες του στιγμες οι οποιοες περνανε τοσο γρηγορα.τι να πω,ευχομαι ολα να αλλαξουν κ να ειστε καλα με τον αντρα σου κ να μεγαλωσετε τα παιδακια σας ηρεμα κ ευτυχισμενα.

πασχαλακι μου τελικα γιος παλι ε;καλα,μου αρεσει που ελεγα θα εχεις κοριτσι,εβλεπα κ εσενα το τικερακι σου,θα το ξαναπω αλλα πως περναει ετσι ο καιρος βρε κοριτσια...ηδη εφτασες σχεδον στα μισα..εγω δε ξερω τι κολημα εχω φαει,σκεφτομαι ολο κατι βλακειες κ δεν κανω τη κινηση για δευτερο,κ δε θελω να περναει ο καιρος γιατι θελω να εχουν σχετικα λιγη διαφορα τα αδελφακια μεταξυ τους κ επισης οσο μεγαλωνουμε μειωνονται κ οι αντοχες.αχ ας ξεκολησω απο αυτα που σκεφτομαι.κ με πιανει κ απαισιοδοξια σχετικα με το πως ειναι τα πραγματα στη χωρα μας.δηλ λεω να κανω αλλο ενα παιδι κ σε τι κοσμο θα το φερω κ τετοια.

μου εστειλε το χρυσουλινι μηνυμα στο φεις για τη κυριακη,για τα ζουζουνια κ σκεφτομαι να παω.ο αντωνακης τρελαινεται για ζουζουνια κ δεν τον εχω παει ποτε σε κατι σχετικο αν κ αμφιβαλω οτι ειναι σε θεση να παρακολουθησει.

καγκουρακι μου πολυ γελασα με το συμβαν σας!! :lol::lol: οπως τωρα που το σκεφτομαι γελασα κ με τη κορη της μαγδας κ τις κηρομπογιες κ επισης με τον γυρο της νασιας!! :lol::lol:

εμεις γενικα καλα ειμαστε,τα ιδια δηλαδη,κανει κ πολυ κρυο ρε γαμωτο κ δε μπορεις να βγεις ευκολα εξω.

αληθεια το ευακι δε ξερουμε τι φυλο εχει ε;ασχετο αλλα τωρα το θυμηθηκα.

αυτα κ απο μενα φιλες μου,θα τα πουμε παλι φιλια σε ολες σας!!! [smilie=wave.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου.νασια κι εμεις τα περναμε που κ που αυτα αλλα μετα ολα καλα...μην σκεφτεσαι το διαζυγιο.ειπαμε οι αντρες ειναι γαιδουρια...μην μου στεναχωριεσαι.

πας αντρακι ε?με το καλο.

κατερινακι πολυ πλακα με τα ....αερια..χαχαχα

βικακι καρδια μου πηγαινε τον τονι στα ζουζουνακια.ωραια θα ειναι.

δεν διαβασα παρακατω.ελπιζω ολα τα κοριτσια να στε καλα.

αυριο φευγω γερμανια με τα παιδιακια μου.εχει 3 μερες που χαιρεταω φιλους,συγγενεις κλπ και ολο κλαιμε/πολυ συγκινηση ομως.εχω πολυ αγχος για την πτηση.περα απο αυτο ομως καλα.αντε να παει μιαμιση να χω φτασει να ησυχασω.θα ριξω κ ενα κλαμα το πρωι που θα χαιρετησω τον μπαμπουλη μου...ουτε να κοιμηθω θελ απο το αγχος αλλα πρεπει γιατι θα χω ημικρανια.επιτελους θα βρεθω με τον αντρα μου κ τα παιδακια μου με τον μπαμπα τους.σας φιλω κ πλεον θα τα λεμε απο βερολινο,πρωτα ο θεος.

σοφακι να μην ξεχνιομαστε.ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ :ymparty: [smilie=angryfire.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου

Πάτσυ καλό ταξίδι και με το καλό να εγατασταθείτε εκεί. Δύσκολοι οι αποχωρισμοί αλλά να σκέφτεσαι οτι τα καλύτερα έρχονται.

Βικάκι να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου, άντε βάλε μπρος για δεύτερο μη το σκέφτεσαι πολύ αφού θέλεις να εναι και κοντά στην ηλικία.

Σοφάκι έχεις γεννέθλια Χρόνια πολλά και ευτυχισμένα, και οτι επιθυμείς. Που έχεις χαθεί δε σε αφήνει καθόλου ο Βασιλάκης?

Νάσια πως είσαι κοιτσάκι μου, να χαίρεσαι την Μαμία σου σήμερα πολύχρονη και πάντα χαρούμενη να είναι.

Εμείς στολισαμε χθες το βράδυ το δέντρο με βοηθό την Αγγελικούλα. Καλά τα πήγαμε στην αρχή βέβαια έριχνε τις μπάλες όπως πετάει τις δικές της τις πλαστικές (ευτυχώς δεν σπάνε). Μετά ομως δεν έχω παράπονο με βοηθούσε βάζοντας ολα τα στολιδια σε μερικά κλαδιά χαμηλά και κυρίως το ένα πάνω στο άλλο. Στο τέλος πάντως την σήκωσε ο μπαμπάς της και έβαλε το αστερί. Θα σας βάλω και φωτογραφίες να δείτε.

Φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΣΑ!!!

Κατερινα ειχα στις 19 ναι. σ'ευχαριστω πολυ!!

εσενα Βερολινεζα δεν σ'ευχαριστω...τοσα χρονια πολλα απο το ιδιο ατομο δεν εχω παρει ποτε!!! θεομουρλη!!θα τα πουμε τσατ μωρο μου...

Καγκουρουλα ελιωσα στα γελια..το διαβαζα κ στον αντρα μου κ πριν προλαβω να τελειωσω μου ειπε απο το μεθανιο στα κακακια?? =)) κ ειχε λιωσει κ αυτος στα γελια..γεια σου ρε Ατζελίνα!!!

Νασια μου αγαπη μου...πολυ λυπαμαι που περνας τετοιες καταστασεις..εγω σε αντιθεση με τα κοριτσια ομως θα σου πω πως πρεπει να απομακρυνθειτε λιγο ο ενας απο τον αλλο δεν ειναι ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΩΣΤΟ για το Μαρακι να τα ζει αυτα..τα προβληματα ειναι δικα σας κ δεν πρεπει να γινουν κ δικα της.ειναι μεγαλα παιδακια κ καταλαβαινουν τα παντα..αν βλεπεις πως δεν μπορειτε να κανετε μια ηρεμη συζητηση καλυτερα ας παει στους γονεις του για λιγο καιρο να σκεφτειτε τα πραγματα πιο καθαρα κ μετα βλεπετε κ κανετε...συγνωμη αν τα λεω καπως ωμα αλλα ξερεις οτι το λεω με πολυ αγαπη..κ εμεις με τον Κωστα εχουμε προβληματα κ του ζητησα να φυγει γιατι δεν θελω επ ουδενι ο Βασιλης μου να τα ζει ολα αυτα αλλα τελικα κουβεντιασαμε ηρεμα κ ειναι ολα οκ προς το παρον.ευχομαι να εχει αλλαξει κατι σε σας μερι τωρα!! πολλα φιλια κ αγκαλιες μωρο μου σου στελνω!

Πασχαλια ερχεται ο δευτερος Μακαρος ε?? ωραια!! μακαρι να μην χρειαστει να παρεις καθολου ινσουλινη ρε γμτ..

Γιωτου περαστικα ρε συ με το ποδι σου..ολα μαζι πρεπει να ερχονται??

εγω ειμαι με μια ωραιοτατη τενοντιτιδα στο χερι μου...απο το πολυ σηκωνε σηκωνε την μαιμου εγινε το χερι μου χάλια...

γραφω κ ποναω..μπηκα να δω τα νεα σας κ να δωσω το παρον! φιλακια πολλα σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου γειασας και απο μενα..Εξαφανιστηκα λιγο αλλα δεν ημουν και πολυ καλα τελευταια και δεν ειχα ορεξη για τιποτα..

Πατσουλινι καλο ταξιδι και ευχομαι ολα να πανε καλα !!! Φιλια πολλα στα ζουζουνια σου..

Σοφακι χρονια πολλα να τα εκατοστησεις!!!Ο Μπιλακος τι κανει?

Γιωτα περαστικα ελπιζω να σαι καλυτερα..

Κανγκουρακι πολυ ωραιες οι φωτο ..Μπραβο στολισες κιολας?Εγω φετος δεν εχω και πολυ ορεξη..

Πασχαλακι με το καλο και δευτερος γιος ...

Νασια μου διαβασα οτι δεν τα πατε καλα με τον αντρα σου...Τουλαχιστον να βρισκοσασταν μονοισας για λιγο να συζητουσατε...χωρις τη Μαρια ..Ευχομαι να βρειτε μια λυση ...

Βικακι ο Αντωνακης τι κανει ?Και γω θελω και αλλο νινι αλλα σκεφτομαι πολλες φορες ασχημα και το αναβαλλω τουλαχιστον προς το παρον..

φιλια πολλα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας.....

τα νεα μας.....τη δευτερα ειχα γιατρο.....η μικρη εφτασε τα τρια κιλα.....και ειπαμε λογω πλακουντα να μπουμε με προκληση την αλλη παρασκευη στις 2 δεκεμβρη......σαν ψεμα μου φαινεται....ελπιζω ολα να πανε καλα....

ολια τι επαθες κουκλα μου;;;αντε μη το πολυσκεφτεσαι....κανε και ενα ακομα παιδακι να εχει παρεα το αντρακι σου.....

βικακι και για σενα το ιδιο λεω.....οσο το σκεφτεσαι τοσο δεν το αποφασιζεις...

σοφακι χρονια πολλα πολλα και ευτυχισμενα,......αν και πολυ καθυστερημενα.......περαστικα με το χερι σου.....

νασιουλα τα φιλια μου.....

κατερινιω....τις ειδα τις φωτο πολυ ομορφες ειναι.....μπραβο σας.....

πατσουλινι φανταζομαι θα ειστε βερολινο τωρα......ευχομαι ολα να πανε καλα απο δω και περα στηζωη σου.....

φιλια κουκλες και μην χανεστε βρεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες μαμάδες!!!!!!!!!!!

Νασιά μου .. μην στεναχωριέσαι.... στην αρχή είναι δύσκολα τα πράγματα έχουμε και εμείς τα δικά μας , οι άλλοι τα δικά τους και γίνεται ένα μπάχαλο... Ελπίζω να είναι κάτι προσωρινό.. Καλύτερα να πας στους γονείς σου εαν μπορείς για λίγο διάστημα για να αποφύγετε τις εντάσεις που τόσο θα επηρεάζουν εσένα και το Μαριώ..

Εγώ πάντως όσο στήριξη και να είχα από όλους ένιωθα ότι πολλές φορές δεν με καταλάβαιναν και νευρίαζα.... Πρόσεχε τον εαυτό σου και τα παιδιά... ένα διαζύγιο είναι ακόμα δυσκολότερο χωρίς να είναι και η συντέλεια του κόσμου βέβαια .... αλλά σκέψου ότι μπορεί να είναι κάτι προσωρινό και για ένα διάστημα κάνε υπομονή...και μετά πάρε τις αποφάσεις σου..

Ελπίζω το καλύτερο ρε κοριτσάκι!!!

Γιωτάκι, περαστικά με το πόδι!! Θα προσπαθήσω να έρθω να σε δω στο μαιευτήριο. αν βρω που να αφήσω τα τέκνα...Ηώρα η καλή εύχομαι και με ένα πόνο!!!!!!!!!!!!!!

Πασχαλίτσα συγχαρητήρια για τον γιό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παω να κάνω μπάνιο τα κορίτσια μου.Είναι μια χαρα και οι δυο!!!!!!!!!!!!Σας φιλώ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φίλες μου!!!!!!!

Πτώμα είμαι αλλά δεν είναι και πολύ πρωτότυπο αυτό.....έχω σιχαθεί να βλέπω στο dvd την Τίνκερμπελ και την Χιονάτη......τα λόχεια ακόμα να τελειώσουν (στην Μαμία είχαν κρατήσει 20 μέρες)......τα χέρια μου έσκασαν και άνοιξε το δέρμα, κάνανε πληγές και ματώνουν γιατί είμαι όλη μέρα μέσ'τα νερά....η Μαμία ζηλεύει κι έχει λωλαθεί τελείως.......ο άντρας μου μεσ'τη μ@λ@κί@.....η μπέμπα δεν κοιμάται σχεδόν ΠΟΤΕ.........τα δόντια μου που είχαν σπάσει στην εγκυμοσύνη άρχισαν πάλι να πονάνε και δεν βρίσκω χρόνο να πάω να τα φτιάξω, με ντεπόν είμαι κάθε μέρα :evil:

....κατά τα άλλα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα......... [smilie=angryfire.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=dontknow.gif]

Χρυσουλίνι μου καλά θα ήταν να φύγω έστω και για λίγες μέρες για να μην τον βλέπω τον άντρα μου και μου'ρχεται να τον πνίξω αλλά αν πάω στους γονείς μου θα αυτοπυροβοληθώ....γέρασαν και παραξένεψαν κι αυτοί....άσε που έχουν την νοοτροπία του 1940, δεν χαλάς το σπίτι σου για κανέναν λόγο!!!!!!!! Κατανόηση στην λοχεία μου δεν έχω από κανέναν...είναι όλοι της άποψης ότι πρέπει να πάρω χάπια για την επιλόχεια κατάθλιψη!!!! Να μου φιλήσεις τα κοριτσάκια σου τα όμορφα!!!!

Μπουρεκάκι μου έφτασε και η ώρα της μπούμπας σου....αχχχχχ σαν χθές μου φαίνεται που ανακοινώναμε στις φίλες μας εδώ τις εγκυμοσύνες μας....και τώρα η δικιά μου συμπληρώνει αύριο τον πρώτο μήνα ζωής κι εσύ γεννάς σε μία εβδομάδα!!!!!! Με το καλό κοριτσάκι μου και σου εύχομαι να γεννήσεις πανεύκολα όπως εγώ.......

Βικάκι μου βάλε μπρός για το δεύτερο....καλά είναι να έχει ο Αντωνάκης ένα αδερφάκι!!!! Εξάλλου αν περιμένουμε να φτιάξουν τα πράγματα....σωθήκαμε...........Είδες τί έπαθα με τον γύρο βρε φιλενάδα???????? Μόνο τον παρείγγειλα κι ούτε που τον δοκίμασα....Τον σκέφτομαι τώρα και μου τρέχουν τα σάλια....κι όχι τίποτα άλλο δηλαδή αλλά πλέον προσπαθώ να χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης οπότε ο γύρος είναι απαγορευτικός γμτ!!!!!!!! Έχω ήδη χάσει τα 12 από τα 15 κιλά που είχα βάλει αλλά πρέπει να χάσω κι άλλα που μου είχαν ξεμείνει από την εγκυμοσύνη της Μαμίας......

Πάτσυ μου πραγματικά σας εύχομαι τα καλύτερα στην καινούρια σας ζωή!!!!!! Μην μας ξεχνάς.....ελπίζω να μαθαίνουμε νέα σας!!!!!!

Κανγκουράκι μου σ'ευχαριστώ για τις ευχές για την Μαμία μου αλλά την γιορτάζω τον Δεκαπενταύγουστο!!!!! Πάντως να είσαι καλά που μας θυμήθηκες καλό μου!!!! Τί καλά που στολίσατε....εγώ λέω να στολίσω το σου-κου που μας έρχεται.....ίσως φτιάξει λίγο και η ατμόσφαιρα μέσα στο σπίτι γιατί τελευταίως μόνο μπαρούτι μυρίζει!!!!!!! Άσχετο αλλά ακόμα γελάω με τις βρωμούσες της Αγγελικούλας που ενεργοποίησαν τον συναγερμό :lol:

Σοφίτσα μου να τα εκατοστήσεις κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!! Να είσαι γερή και ευτυχισμένη!!!!!!!! 29??????????????????? Αχ έχω ξεχάσει και πώς ήμουν όταν είχα δυάρι ακόμα στο νούμερο της ηλικίας μου!!!!!! :( Από συζητήσεις άλλο τίποτα με τον άντρα μου.......στην πράξη τα σκατώνουμε!!!!!!! Με έχει φλομώσει στις υποσχέσεις αλλά όταν έρχεται η ώρα να τα εφαρμόσει κιόλας εκεί μας τα χαλάει τελείως............Έπαθες τενοντίτιδα βρε κοριτσάκι μου??????? Κάνεις θεραπεία????? Περαστικούλια φίλη μου!!!!!!!!!!

Όλια μου τί έπαθες καλό μου????????? Ούτε κι εγώ έχω τρελή όρεξη να στολίσω φέτος και να φανταστείς ότι λατρεύω τα Χριστούγεννα.........αλλά για το χατήρι της Μαμίας.....

Από το Γκρουσάκι έχουμε καιρό να μάθουμε νεάκια..........

Φιλάκια πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου ελπιζω οτι σιγα σιγα θα ηρεμησουν τα πραγματα.......ειναι δυσκολη περιοδος......αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα υπαρξουν καλες μερες.....φιλια στις ομορφες κοριτσαρες σου.....

χρυσουλινι μου σε ευχαριστω πολυ πολυ.....να σαι καλα... και φιλια στις κουκλες σου...ειδικα στην νυφουλα μου....

αυριο θα παω τον ταλιμπαν στο παιδογαστρεντερολογο.....ελπιζω να βγαλουμε μια ακρη :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Χριστός Ανέστη!  Κι εγώ χθες έφαγα πολύ! Ευτυχώς δεν έχουμε άλλα τραπεζωματα αυτές τις μέρες!! Εγώ έκανα καμπύλη ζαχάρου νωρίς στην εγκυμοσύνη οπότε ευτυχώς δεν έχω τέτοιες μέρες να κάνω εξετάσεις!  Το σίγουρο είναι ότι αυτή τη βδομάδα θα τρώω παραπάνω. Ειδικά γλυκά!  Καλή επιτυχία με την καμπύλη όσες κάνετε αυτές τις μέρες! Εγώ είχα και νεράκι μαζί μου για να πίνω και να αποφύγω την αναγουλα από τη γλυκόζη.Κι ένα βιβλίο για το δίωρο που περίμενα να περάσει κάπως η ώρα!
    • Καλημέρα κι απο μένα κορίτσια μου! Μόνο εχθές έφαγα πολύ φαγητό μπορώ να πω. Ευτυχώς εκτός απο το πρωινό μου, που γενικά τρώω μπισκότα, κουλουράκια και τσουρέκι γενικά... δεν έχω φάει άλλα γλυκά θα έλεγα. Αν σκεφτείς ότι ουσιαστικά πάντα κάνω 2 καλά γεύματα και πριν την εγκυμοσύνη και κατά τη διάρκεια... μια χαρά νομίζω είμαι. Απλά το μεσημεριανό μου είναι περισσότερο απ' ότι προ εγκυμοσύνης. Αν δεν είχα θυρεοει΄δή, πιστεύω θα ήταν και λιγότερα τα κιλά... αλλά και πάλι καλά είμαι νομίζω.
    • Χαχα νομίζω οι περισσότεροι το παρακάναμε λίγο αυτές τις μέρες! Κι εγώ που έχω θέμα με το σάκχαρο τρώω κάθε μέρα γλυκό! ( Ευτυχώς εμένα με πειράζουν περισσότερο τα φρούτα απ' τα γλυκά.) Απλά την προηγούμενη της καμπύλης και ιδίως το βράδυ να φας κανονικά κι όχι πολύ αργά! Όπως κάνεις δλδ στην δίαιτά σου! Καλά να περάσετε στη βάφτιση! 🤗 Εμείς σε Γιώργηδες θα πάμε σμρ, άλλο φαΐ πάλι 😀
    • Καλημέρα!  Άστα να πάνε πολύ φαγητό αυτές τις μέρες κ έχουμε κι άλλες 2 σιγουρα🤣🤣 Κ εγώ που υποτίθεται απάνω διατροφή αυτές τις μέρες άστα, να δω πως θα ζυγιστω την Τετάρτη που θα πάω στην διατροφολογο😭 Ποτε έχεις καμπύλη? Εγώ λογικά αφού την Πέμπτη έχω γιατρό μάλλον θα μου πει για την επόμενη εβδομάδα!
    • Κορίτσια καλημέρα πως είστε ; μμμ κορίτσι μου ακόμα με μπερδεύει λίγο το τεστ σου δεν μπορω να καταλάβω  🤔 όντως φαίνεται κάτι αλλά το βλέπω σαν γκρι χρώμα.. μπορεί ακόμα να είναι νωρίς 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...