Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

καλημερα φιλεναδες μου......

ειμαστε καλα....η μπεμπουλα μια χαρα....μπορω να πω οτι ειναι σχετικα ησυχη...περιμενουμε και σημερα να ερθει η παιδιατρος να τη δει...

κατερινιω οχι ρε δε λεω οτι θα κανω και 4ο παιδακι απλα ειπα οτι αν ζουσαμε σε αλλες εποχες καλες τοτε θα το σκεφτομουνα....τωρα με τα τρια και παλι σκεφτομαι πως θα τα φερουμε βολτα.....

σοφακι χαρας το κουραγιο σου.....παντως σε καταλαβαινω.το βιωσα πανω απο χρονο και ξερω πως ειναι...ασε και ειχα και τον ταλιμπαν.......οταν μιλησεις παλι με το πατσουλινι δωσε της πολλα φιλια απο μενα.....

βικακι να χαιρεσαι τον αντωνακη σου και με το καλο να κανεις και αλλο ενα παιδακι.......

ολια μου φιλια στο αντρακι σου,.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!!!!!

Αγγελικούλα μου να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] Να την χαίρεστε Κανγκουράκι μου, γερή και δυνατή να είναι!!!!!!!!

Βικάκι μου πολύχρονος ο Αντωνάκης μας!!!!! Να τα εκατοστήσει :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif]

Περιμένουμε φωτογραφίες από τα πάρτυ γενεθλίων κορίτσια!!!!!!!!!!

Αύριο έχει γενέθλια ο γαμπρούλης μου ο Μακούλης!!!!!!!! :ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif] Συμπεθερούλα μου να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνετε σαν τα ψηλά βουνά!!!! Αύριο θα λείπω όλη μέρα από το σπίτι γι'αυτό σου στέλνω τις ευχές μου από σήμερα........αν μπορέσω να μπώ αργά το βράδυ θα σου ξαναευχηθώ!!!! Ένα μεγάλο φιλί από μας!!!!!!!!!!

Γιωτάκι μου μακάρι να φτιάξουν τα πράγματα και να κάνεις και τέταρτο ταλιμπανάκι.......ποτέ δεν ξέρεις!!! Κι εγώ θα ήθελα τρίτο παιδάκι, αλλά νομίζω ότι παραμεγάλωσα μου φαίνεται (καλά δεν είμαι και η Σάρρα :lol: )......βέβαια ποτέ μην λες ποτέ......

Όλια μου βάλε κι εσύ μπρός για το δεύτερο και μην σκέφτεσαι τίποτα.......καλό είναι να έχει κι ένα αδερφάκι ο Νικόλας!!!!! Δεν σου κρύβω ότι θέλω ακόμα ένα......περισσότερο "κολλάω" στο οικονομικό μας χάλι παρά στην ηλικία!!!

Σοφάκι μου κι εγώ σκέφτηκα να πάρω πλαστελίνες στην Μαμία (αυτές που δεν λερώνουν) αλλά πολύ φοβάμαι ότι το θηριάκι μου θα μου γεμίσει τον τόπο με κομματάκια κομματάκια όλο το σπίτι και στην φάση που είμαι τώρα δεν έχω την υπομονή να καθαρίζω ατελείωτες ώρες....

Κατερινούλα μου περιμένω πώς και πως τις παιδικές σχολικές γιορτές για τα Χριστούγεννα όταν θα πάει η Μαμία μου.......νομίζω ότι θα συγκινηθώ πολύ όταν θα δώ για πρώτη φορά το κοριτσάκι μου να λέει ποίημα!!!!!!!

Εμείς εδώ τα ίδια και τα ίδια......με τον άντρα μου στάσιμη η κατάσταση......τα λόχεια δεν λένε να τελειώσουν και μου έχουν σπάσει τα νεύρα (55η μέρα σήμερα), κάποια στιγμή νόμισα ότι μου ήρθε περίοδος γιατί είχαν σταματήσει τα λόχεια για 3-4 μέρες και μετά φτού κι απ'την αρχή για μία εβδομάδα, μετά σταμάτησαν πάλι για 4 μέρες και μου ξαναήρθε λίγο. Πήγα στο γιατρό και μου είπε ότι συμβαίνει καμιά φορά τα λόχεια να κρατήσουν τόσο με αυτές τις διακυμάνσεις .......θα δούμε, έχω ψιλοαγχωθεί πάντως!!!!!! Τί να πώ πια......αυτή η εγκυμοσύνη (και η λοχεία) όλο προβλήματα είχε......

Αύριο θα πάμε οικογενειακώς στην Θεσ/νίκη για δουλειές και λέμε να πάμε και στο χωριό του Άη Βασίλη στην ΔΕΘ για να το ευχαριστηθεί και η Μαμία.....

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασια μου να περασετε ομορφα αυριο.....

κατερινακι μου να χαιρεσαι τον ανταρτη σου την αγγελικουλα σου.... :lol::lol::lol: παντα καλοτυχη να ειναι....και του χρονου με ενα αδελφακι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι ,Κανγκουρακι,Μαγδα και Πασχαλιτσα να χαιρεστε τα παιδακια σας ...ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ...

Νασια καλα να περασετε αυριο !!!!!Μπορει και μεις να παμε αυριο στην εκθεση ...Δεν εχω το κινητο σου !!!

Γιωτα μια χαρα η μπεμπα ..Δουλεια ποτε επιστρεφεις?

Σοφακι στειλε πολλα φιλια στην Πατσυ...

Εγω σημερα δουλευα απογευμα ..Ολη η αγορα εκλεισε στις 600 εμεις στις 900...

Ευτυχως αυριο εχω ρεπο ...

Αυτα φιλια πολλα !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα τα μωρακια μας γιορταζουν!!! χρονια πολλα στην Αγγελικουλα κ στον Μακαρο!!!!! παντα με υγεια κ πολυ τυχερα στην ζωη τους!!!

Κατερινα μου κ μενα τα ιδια..ολο ''πιτα'' φτιαχνει με τα ζυμαρακια κ φερνει κ τα καλουπακια του κ προχτες που εκανα μελομακαρονα φτιαξαμε κ μια αρκουδα μια χελωνα ενα δελφινι κλπ κλπ..τα πιο ομορφα μελομακαρονα εγιναν!! καλα ο Αντωνης θα ειναι τελειος!! να κανει κ χο χο χο πες του!!! :lol:

εμενα ντυθηκε ο Κωστης πριν λιγες μερες στο μπανιο με την στολη κ βγηκε εξω να του δωσει ενα βιβλιο που του πηραμε(ερωτα τρελο με τα βιβλια ο μικρος σαν την μαμα!!) κ επαθε σοκ ο Βασιλης μου!!! πηρε το βιβλιο βεβαια μια χαρα αλλα δεν ηθελε να παει αγκαλια του...του ελεγε γεια γεια να φυγει!! :mrgreen: ειχε πολυ πλακα!!! του το καναμε επειδη μας ζηταει καθε μερα να ερθει ο Αγιος κ λεμε μεχρι να αλλαξει η χρονια θα ερθει κανα 2-3 φορες ακομα!!!

κ μεις λεμε σιγα σιγα να ξεκινησουμε για δευτερο σπορακι..απο χρονια πρωτα ο θεος...θα δουμε!

φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπωωωωω με έχει ξετινάξει η μπέμπα....πολύ δύσκολο στον ύπνο αυτό το παιδί μου!!!!!!!! Η Μαμία θυμάμαι έπινε μονορούφι το γάλα της και κοιμόταν κατευθείαν.......η μικρή το πίνει με δόσεις και μετά το μάτι γαρίδα!!!!!!!!!

Όλια μου θα έρθουμε πρωί στην Θεσ/νίκη και απ'ότι είδα στο πρόγραμμα των εκδηλώσεων της ΔΕΘ όλες οι δραστηριότητες ξεκινούν το απόγευμα......απογοητεύτηκα γμτ!!!!!!! Σου στέλνω το κινητό μου με πμ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

σΥΜΠΕΘΕΡΕΜΑ ΜΟΥ εστω και καθυστερημενα-ειχα καιρο να γραψω- να σου ευχηθω ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΜΑΜΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΙΛΙΟΧΡΟΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!!ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ!!!

να ευχηθω χρονια πολλα στην Μαρκελλιτσα μας, στην Αγγελικουλα και στον Αντωνακη μας που ειχαν γενεθλια!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσια μου να τα χαιρεστε τα παιδακια σας!!!!!!!!!!!!!και γρηγορα με το καλο να τους χαρησετε αδερφακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σημερα εχουμε και μεις γενεθλια!!!!!!Ευχαριστω κοριτσια μου για τις ευχες σας!!!!!!!!!Καναμε το παρτακι μας το Σαββατο και ηταν ΤΕΛΕΙΑ!παιδια χαλαλι του!το καταευχαριστηθηκε ο μικρος και χωρις προβα εσβησε μονος του τα κερακια!!!!!!!!!!!!!!!!!!εντωμεταξυ η τουρτα ηταν σχεδιο αυτοκινητο και με το που την ειδε ο μικρος εχωσε το χερακι του μεσα!!!!!!!!!πολυ γελιο!περασαμε παρα πολυ ομορφα!με την 1η ευκαιρια θα σας β΄λω φωτο και αν τα καταφερω και βιντεακι ολα τα λεφτα!!!!!Πολυ με συγκινησανε τα φετινα γενεθλια του, δεν ξερω γιατι, ισως και λογω ορμονων ενω περισι δεν ειχα δωσει και τοση σημασια...

την τεταρτη εχουμε β επιπεδου και εχω πολυ αγχος...τωρα τελευταια δεν πολυκαταλαβαινω και το μωρο και εχω και αυξημενα υγρα...ουφφφφφφφφφφ....αντε να δουμε.ελπιζω να ειναι ολα καλα...

Σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.......

πασχαλακι μου να χαιρεσαι τον μακουλη σου.........χιλιοχρονος και καλοτυχος να ειναι........

με το καλο και η β επιπεδου.....τα αυξημενα αμνιακα ειναι λογω ζαχαρου;;;

σοφακι αντε οπως ειναι και το ποστακι να γεμιζουμε σπορακια.....εσεις δηλαδη γιατι εγω εκλεισα........χαχαχα

νασια ζορικη η μικρη ε;;;;τι περιμενεις σκορπινα ειναι.........

χθες ηρθε η παιδιατρος.....η μικρη μια χαρα....πηρε 300γρ και εναμιση ποντο......μια χαρα μας βρηκε..εχει μια μικρη ομφαλοκηλη αλλα θα φυγει μονη της.....μου ειπε επισης οτι εφοσον δεν εχει κανει μεχρι στιγμης κολικους προφανως δεν κανει και αν κανει θα ειναι πολυ μικρης εντασης......

αυτα τα νεα μας........φιλακια στα μουτρακια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω Γιωτα μου για τις ευχες!και συ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!

Δεν ξερω εαν οφειλεται στο ζαχαρο(παρεπιπτοντως εχω ξεκινησει απο αρχες του μηνα ινσουλινη)...φοβαμαι μηπως χανω αμνιακο υγρο και δεν επαρκει για το παιδι...δεν ξερω ισω ςνα μαι υπερβολικη, αλλα αυτη τη φορα φοβαμαι πολυ την β επιπεδου..αχ Παναγια μου αντε να πανε ολα καλα!

και το γΚΡΟΥΣΑΚΙ πρεπει να εχει β επιπεδου αυτες τις μερες!Περιμενουμε νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε πασχαλια πως θα χανεις αμνιακο και εχεις αυξημενο;;;;;αυτο δεν γινεται.......

το ευακι την τριτη εχει......και αυτη εχει αυξημενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου δεν ειπα οτι εχω αυξημενο αμνιακο υγρο...ειπα οτι βλεπω πολλα διαφανα υγρα στο εσωρουχο μου και φοβαμαι μηπως ειναι αμνιακο υγρο που χανω σιγα σιγα...

το φοβαμαι γιατι δεν εχουν την υφη των κολπικων υγρων ειναι πιο διαυγη και σε αρκετουτσικη ποσοτητα...τεσπα ελπιζω να ναι μονο η ιδεα μου...

απ'οτι καταλαβα και η Ευα αυτο εννοει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον μπερδευτηκες με το αυξημενα υγρα που ειπα.λαθος διατυπωση.δεν εννουσα αυξημενο αμνιακο αλλα διαφανη υγρα στο εσωρουχο μου.(σορρυ για την περιγραφη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, γίναμε και εμείς 2 χρονών!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλες για τις ευχές για το μαμουδακι μου, να είστε καλά και να χαίρεστε τα παιδάκια σας.

Να ευχηθώ και εγώ στα χριστουγεννιάτικα μωράκια μας που είχαν γενέθλια αυτές τις μέρες να έχουν υγεία, να είναι ευτυχισμένα και καλότυχα. Χρονια πολλά Αντωνάκη, Βασούλα και Μακούλη,έχετε μια μεγάλη αγκαλιά απο την Αγγελικούλα!

Εμείς κάναμε το παρτάκι μας το Σάββατο στο σπίτι, καλά περάσαμε μετα μαζεύαμε βέβαια πόση ώρα αφού υπήρχαν παιχνίδια παντού. Ηταν 6-7 παιδάκια και καταλαβαίνετε τι έγινε, το ευχαριστήθηκε όμως γιατι είχε καλή παρέα. Η μικρή έσβησε τα δυο κεράκια της και παράλληλα με το δαχτυλάκι έτρωγε την άκρη της τούτρας. Είχα πάρει αυτά τα κεράκια που ανάβουν πάλι μόνα τους και τα έσβησε αρκετές φορές. Θα σας βάλω και φωτο τις επόμενες μέρες.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα μου σ' ευχαριστω, απο το στομα σου και στου Θεου τ ' αυτι!!!!!11

Μαλλον εγω τα γραφω λιγο μπερδεμενα και σε τρελανα!!!!!1 :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω στο θέμα της τουαλέτες πάνω κάτω όλες στα ίδια είμαστε. Νάσια και μένα το ίδιο κάνει με πιάνει η μυρωδιά την ρωτάω αν τα έκανε και μου λέει όχι. Της λέω έχεις κάνει κακά έλα να σε αλλάξω και μου λεει μετά μετά αλλά μολις της βγάλω το παντελονάκι και μείνει με την πάνα μου στραβώνει τα πόδια σαν να την ενοχλούν και λεω μα καλά τόση ώρα δεν την ενοχλουν μόλις μείνει με την πάνα την ενοχλουν...

Βικάκι είναι να μην πάρουν φόρα τώρα που άρχισε θα δεις που κάθε μέρα θα σου λεει και κάτι καινούριο. Εμένα μου λέει το σάββατο "αγναντεύω το βουνό " που το άκουσε ουτε που ξέρω :o:o:o

Κατερινιώ τι κάνουν τα αντράκια σου αντε σε βλέπω πάλι να συγκινήσε που θα τα καμαρώνεις στις χριστουγεννιάτικες γιορτές τους.

Σοφάκι παιχνίδι το είδε ο Βασιλάκης το γιογιο.

Πασχαλιά με το καλό η β επιπέδου ολα καλά θα είναι μην αγχώνεσαι.

Γιωτάκι μια χαρά η μπεμπούλα μεγαλώνει, όσο για το θηλασμό αυτό που έγραψες είναι όλη η αλήθεια πολύ μου άρεσε!

Ελπίζω να μη ξέχασα καμία φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλές γιορτές να έχουμε!!!!!!!!!!!!

Χρόνια πολλά σε όλα τα μωράκια με υγεία και ευτυχία να περάσουν μια πανέμορφη ζωούλα και εμείς να είμαστε κοντά τους να τα καμαρώνουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμεις κάναμε γενέθλια την Κυριακή με φίλους και συγγενείς από το πρωι μέχρι το βράδυ η Βασιλικούλα έπαιζε.. δεν κοιμήθηκε καθόλου και γενικά το ευχαριστήθηκε!!!! Ευχαριστούμε Κατερίνα για το δώρο σας!! φιλάκια και πάλι στην Αγγελικούλα!!!

Θα σας βάλω φώτο στην ομάδα να δείτε...

Στο μεταξύ πέρασα και από το σχολείο της να κόψουμε τούρτα και όλο χαρά με έδειχνε στους φίλους της.. ήταν τρέλα σας λέω...

Δεν έχω διαβάσει νέα σας .. πάω τώρα και ελπίζω να προλάβω για να να σχολιάσω και τίποτα.. ολο σαν τον κλέφτη μπαίνω..

Εύχομαι οι εγγυούλες μας να είναι καλά !!!

Νάσια και Γιωτίνι ελπίζω να μην ταλαιπωριέστε με τα νεογέννητα.. τρέχω να διαβάσω τα νέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου να ζησει η Βασιλικουλα, να τα εκατοστησει και να την καμαρωνεις παντα!!!!!!!!!!

Εμεις καναμε εχθες τη β επιπεδου.Ολα τελεια δοξα το Θεο και τελικα δεν υπαρχει προβλημα με το αμνιακο υγρο που φοβομουν.Το παιδακι μας ειναι μια χαρα και η εγκυμοσυνη εξελισσεται πολυ ομαλα.

ν α σας πω τωρ ακαι για την εκπληξη!!!!!!!!!!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη!!!Δεν το περιμενα καθολου γιατι πριν απο 2 μηνες μα ςειχε πει μαλλον αγορι, τον προηγουμενο μηνα δεν ειζχε σωστη θεση και τελικα εσκασε μυτη η μπουμπου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Η διαισθηση μας τελικα ηταν σωστη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Περιττο να σας πω οτι ο αντρας μου ειναι σαν χαζος απο εχθες και μου φαινεται θα χειροτερεψει η κατασταση του!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολυ χαρηκα!Βασικα ξαφνιαστηκα!

σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πασχαλακι αντε με το καλο η μπουμπου σας......γερη και καλοτυχη να ειναι.....τι καλα....πολυ χαρηκα με τα νεα σου.....

εμεις χθες πηγαμε σε παιδοτοπο με το χρυσουλινι....εφερε και την μπεμπα της....δυο γλυκες και τα 2 κοριτσακια......

περασαμε πολυ ομορφα..

η μικρη κυρια ξυπνησε με το που μπηκα μεσα στο σπιτι.....και η ζουζουνα χθες μου εκανε 5 ωρο υπνο......τι καλο κοριτσακι που εχω :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια τα νέα Πασχαλια με το καλό λοιπόν το κοριτσάκι σας!!!

Μες στα ροζ και στις κορδέλες σε βλέπω και να δεις όταν γεννηθεί με το καλό ποσο ακόμα θα τρελαθεί ο άντρας σου :lol::lol:

Περάσατε όμορφα χθες στον παιδότοπο κοριτσάκια μου με πήρε η Χρύσα τηλέφωνο αλλά δεν μπορούσα να έρθω.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου καλημερα ..Εμεις αυτες τις μερες ειχαμε πολυ χιονι και δυσκολευτηκαμε πολυ με τις μετακινησεις.Εγω δουλευω και σημερα δυστυχως..

Πασχαλακι με το καλο η μπεμπα σας ...Φανταζομαι χαρα ....

Χρυσα χρονια πολλα στη Βασιλικουλα ..Νατη χαιρεστε

Γιωτα μια χαρα η μπουμπου ..Πεντε ωρες υπνο ..Να ξεκουραζεσαι και συ..

Εγω αυριο εχω τα γενεθλια μου και θα παμε οικογενειακως μαζι με την αδερφη μου στους γονεις μου στη χαλκιδικη να φαμε ολοι μαζι..

Νασια μου πηγατε τελικα στην εκθεση?Εμεις τελικα εκεινη τη μερα δεν βγηκαμε εξω για αυτο και δεν πηρα τηλ

Ευχομαι σε ολες καλα χριστουγεννα και καλα να περασετε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα μανουλίτσες και Χρόνια Πολλά!!!

Μόλις έφτιαξα ένα κεικ χριστουγεννιατικο και το έβαλα στο φούρνο...

Ολια χρόνια πολλά για τα γενεθλιά σου, οτι επιθυμείς.

Σας εύχομαι σε όλες Καλά και Ευτυχισμένα Χριστούγεννα, να περάσετε όμορφα με τα παιδάκια σας και τις οικογένειές σας. Πολλές πολλέ ευχές για υγεία, τύχη και ευτυχία απο μένα και το Αγγελικάκι μου [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=icon_rendeer.gif] .

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...