Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Χριστουγεννων 2009!αντε γεμιζουμε σπορακια!Νο16


Recommended Posts

Γεια σας και απο μένα!

Νάσια κουκλίτσες οι μικρές σου!

Ευακι όντως δεν μπορούσα να έρθω την Δευτέρα που βρεθήκατε με την Χρύσα και την Ματίνα, ελπίζω την επόμενη φορά να τα πούμε. Με το καλό και η β επιπέδου.

Πασχαλάκι και εσύ μαζί με την Ευα έχεις β επιπέδου άντε με το καλό και θα μάθετε και το φύλλο.

Χρύσα τα κατάφερες και πήγεςστην Γιώτα εγώ επειδή είχα χθες κόσμο στο σπίτι έπρεπε να ετοιμάσω σπίτι και φαγητά και δεν είχα καθόλου χρόνο θα πηγαίναμε μαζί.

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 671
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα μανουλες!!

γιωτακι μου να σου ζησει το κοριτσακι σου!!ολα πηγαν καλα,μπραβο κοριτσι μου κ καλη λοχεια να εχεις!!περιμενουμε φυσικα λεπτομερειες,φανταζομαι θα εχετε τρελαθει με την κορουλα σας!

ευακι μου που εισαι φιλη μου;;τα σκουντηγματα σκουντηγματα οντως,ε να μη χανομαστε κ τελειως,να δινουμε το παρον η μια στην αλλη!! :lol: λενε οτι στο δευτερο παιδι φουσκωνει γρηγορα η κοιλιτσα,μπραβο που ολα ειναι καλα κ δε σου εχει τιποτα ο γιατρος για φυλο;εμενα παντως κ στις δυο μου εγκυμοσυνες απο τις αυχενικες μου ελεγαν αγορια.αντε περιμενουμε κ απο σενα νεα κ ολα να πανε καλα!

πασχαλακι κ νασιουλινι μου,συμφωνω μαζι σας σχετικα με το οτι μετα ξεμαθαινεις κ μεγαλωνουμε κιολας κ δεν εχουμε αντοχες.λοιπον εχω ξεκινησει ηδη μια φορα προσπαθεια κ τωρα το σκεφτομαι συνεχεια αλλα δε θελω κ να αγχωνομαι,αν δε γινει τωρα θα γινει καποια στιγμη.αν οχι αυτο τον μηνα ισως τον επομενο κ γενικα οτι ειναι θαγινει.νασιουλινι μου θα παω μετα να δω κ εγω φωτο τις κορες σου.

εγω ημουν πρωινη σημερα κ γυρισα 7 η ωρα σπιτι,ο μπιλακος εχει παει με τον αντωνη μου στη πεθερα μου,εχει αδεια ο μπιλακος κ ετσι δεν τον κραταει η πεθερα κ της ελειψε ε κ της τον πηγε.

αυτα τα νεα μου κ απο μενα,σας φιλω ολες κ καλο βραδυ να εχετε!! [smilie=love5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας!!!!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια για τα ζουζουνάκια μου!!!!!!!!

Γκρουσάκο μου που χάθηκες καλό μου????? Πωπω έφτασε ο καιρός για το β'επιπέδου????? Πιστεύω ότι θα έχεις αγόρι......Με τον άντρα μου δεν είμαστε και στα καλύτερά μας αλλά το παλεύουμε, ο καιρός θα δείξει....Το Αναστασάκι μας κάθεται και στο γιο γιο?????? Μια χαρά το πάει..... Τί λέει για το αδερφάκι????

Βικάκι μου τί κάνεις κουκλίτσα μου???? Ο Αντωνάκης πήγε βόλτα στην γιαγιά? Ξεκινήσατε προσπάθειες για δεύτερο μπεμπάκι???? Τί καλά!!!!!!!!! Καλά κάνεις και δεν αγχώνεσαι.......δεν υπάρχει και λόγος να αγχωθείς άλλωστε......έχεις ήδη μείνει έγκυος δύο φορές οπότε δεν νομίζω να δυσκολευτείτε με τον Μπιλάκο!!!!!!! ;) Σαν εμένα, που πιάνω με τον αέρα :lol:

Κανγκουράκι μου πολύ σας ζηλεύω που καταφέρνετε και συναντιέστε με τα κορίτσια!!!!!!!!!!! Τι ωραία που θα ήταν να καταφέρναμε (λέμε τώρα!) να συναντηθούμε όλες οι χριστουγεννιάτικες μανούλες....βόρειες, νότιες, ακόμα πιο βόρειες (Νορβηγία μεριά), νησιά κτλ.......Τέλειο θα ήταν!!!!!!

Συμπεθερούλα μου φουσκώνει η κοιλίτσα????? Ο γαμπρούλης μου τί κάνει??? Εγώ πάντως στην δεύτερη εγκυμοσύνη (στην ουσία βέβαια ήταν η τρίτη κατά σειρά) φούσκωσα πολύ και γρήγορα....μέχρι τον ένατο είχα γίνει βαρκαρόλα παρόλο που δεν πήρα πολλά κιλά!

Όλια μου είσαι καλύτερα?????? Στόλισες τα χριστουγεννιάτικα τελικά???? Πολύχρονος ο Νικόλας που γιορτάζει αύριο!! Να τον χαίρεστε!!!!!!!

Κατερινάκι μου χρόνια πολλά για τον Νικολάκη σου!!!!! Να είναι γερός και ευτυχισμένος!!!!

Σοφάκι μου φιλάκια στον Βασιλάκη!!

Έχουμε άλλους Νίκους που ξεχνάω??????

Αααααααα νομίζω ότι σήμερα είχε γενέθλια ο Ιασωνάκος της Γιώτας μας!!!! Να τα εκατοστήσει ο γιόκας σου Μπουρεκάκι μου!!!!!!!!!!!!!

Φιλάκια κοριτσάκια μου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες..γιωτου να σας ζησει ο κοριτσαρος!!!!!!οτι καλτερο στην ζωη της ευχομαι!!!!!

βικακι με το καλο αγαπη μου να εχεις ενα μωρακι να με ξανακανεις θεια!!!σ αγαπω πολυ και μοζ λειπεις.

ευακι κι εγω λεω αντρα θα κανεις!!!για να σε δω...ποζ εισαι τωρα..

νασια δεν εκανες κατι για να σε μαλωσωω ε_

ολια μου γλυκεια και κατερινακι χρονια πολα στα νικολακια σας..με υγειαααααααααααααααααα.

σοφακι μου φιλακια πολλα.

κοριτσακια να εχετε ομορφες γιορτουλες,να περασετε ομορφα,στολισμενα...

εγω εδω ειμαι στο βερολινο.παντου στολισμενα και εμεις αστολιστα.εχω μια μελαγχολια..μου λειπει η ελλαδα.αλλα παλι καλα που ειμαι εδω με τον κωνσταντινο..αν δεν βρουμε σπιτι θα σκασω..σας φιλω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα !!!!Δυστυχως δεν προλαβαινω να μπαινω συχνα ..Ελπιζω να στε ολες καλα..

Γιωτου να σου ζησει η μπεμπα !!!!Να ναι γερη ..Καλη λοχεια ...Μολις μπορεσεις πες μας νεα..

Κοριτσια τελικα στολισα και χθες εκανα γιορτη στο Νικολακη ..Ειχα κοσμο και περασαμε πολυ ωραια αλλα το σπιτι εγινε χαλια...Τελος παντων ο Νικολακης το χαρηκε πολυ...Σε ενα μηνα περιπου εχουμε και τα γενεθλια ..

Πατσουλινι ειδα τις φωτο στο φεις..Τελειες..Πως περνατε εκει?Τακτοποιηθηκατε?Πες μας νεα..

Βικακι ξεκινησατε προσπαθειες ?Μπραβο ευχομαι γρηγορα να ερθει και το δευτερο μπεμπε..Εγω παλι τελευταια μου φαινεται θα μεινω...

Καγκουρακι Κατερινακι Σοφακι Πασχαλακι Ευακι Χρυσουλινι Νασια πολλα φιλια !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας φίλες μου!!!!!!!!!

Σήμερα έχει γενέθλια η Μαμία μου!!!!!!!! Έγινε δύο χρονών!!!!!!!!! Πώς πέρασαν δύο χρόνια............μεγαλώνει το κοριτσάκι μου, γίνεται δεσποινιδούλα σιγά σιγά!!!!!!

Δεν θα κάνουμε πάρτυ δυστυχώς, τα οικονομικά μας είναι περιορισμένα.....τούρτα όμως θα κόψουμε, περιμένει πως και πώς να σβήσει τα κεράκια της!!!!!

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσαρες κ απο μενα!!

να ευχηθω στο μαρακι σου να τα εκατοστησει νασια μου,να τη καμαρωσετε οπως επιθυμειτε κ να ειναι γερη κ τυχερη η κοριτσαρα σου!!! [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion5.gif] [smilie=angel13.gif] αρχισαν τα γενεθλεια μας σιγα σιγα,αχ μεγαλωνουν μωρε τα σπορακια!!!υγεια να εχουν πανω απο ολα κ φυσικα κ εμεις να τα μεγαλωνουμε κ να τα καμαρωνουμε!

πρεπει να φυγω κοριτσια μου θα τα πουμε συντομα,πολλα φιλια σε ολες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα..

Νασια μου να σου ζησει η Μαμια ..Να ναι παντα γερη και ευτυχισμενη [smilie=occasion13.gif]

Εγω γυρισα απο τη δουλεια τωρα και ειμαι πτωμα..

Σημερα ο Νικολακης μου εκανε εμετο το μεσημερι ..Μαλλον παραφαγε και τον ζορισα και γω λιγο γιατι ολη την υπολοιπη μερα ειναι μια χαρα..

Φιλια πολλα κουκλιτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μουυυυ να την χαιρεστε την Μαμια σας!!!! να ειναι ευλογημενη παντα με υγεια κ τυχη!!! κ εσεις να ειστε παντα καλα να την καμαρωνετε!!! :ymapplause::ymparty::ymparty: [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια μου πολύχρονη η Μαρίας σας, όλα τα καλά του κόσμου να έχει!!!!

Γιώτα να χαίρεστε τον Ιάσονα, πάντα ευτυχισμένος να είναι!!!

Οντως και εγώ αυτές τις μέρες σκέφτομαι πόσο γρήγορα πέρασαν αυτά τα δύο χρόνια!!

Σήμερα πήγαμε με τη Χρύσα και τα μικρά μας στο Πλανητάριο και είδαμε την προβολή "ο Μικρός Πρίγκηπας". Η Βασούλα κυρία η δικιά μου φοβήθηκε και βγήκαμε λίγο πριν τελειώσει.

Φιλάκια πολλά σε όλες τις χριστουγενιάτικες μανούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδίτσες μου!!!!!!

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές για την Μαμία μου!!!!!!!! Να χαιρόμαστε όλα τα χριστουγεννιάτικα παιδάκια μας!!!!!!!! Συγκινούμαι κάθε φορά που σκέφτομαι τί χριστουγεννιάτικο δώρο είχαμε όλες πριν από δύο χρόνια!!!!!!!!! Φέτος ακόμα περισσότερο γιατί έχω δύο ζουζουνάκια στο σπίτι μου!!!!!!!!!!

Ποιά γενέθλια είναι τα επόμενα που περιμένουμε?????? Νομίζω της Μαρκελίτσας (αύριο ή στις 15 είναι?????) Και μετά ο Αντωνάκης, η Αγγελικούλα, ο Μακούλης, στο τέλος του μήνα ο Δημητράκης και το Αναστασάκι και με τον καινούριο χρόνο ο Νικόλας, ο Βασιλάκης και ο Πέτρος.....η Βασιλικούλα πότε είναι??????? Δεν φαντάζομαι να πέρασε και να το ξέχασα το μωρό!!!!!!!!!! Ξεχνάω κανένα άλλο??????

Βικάκι μου φαντάζομαι τέτοιες μέρες θα έχετε τρέξιμο στην δουλειά......καλό κουράγιο κορίτσι μου!!!!

Όλια μου ξαναέκανε εμετό ο Νικόλας?????? Ελπίζω να ήταν περαστικό...........

Πάτσυ μου όχιιιιιιιιι δεν έκανα τίποτα (νομίζω δηλαδή) για να με μαλώσεις :lol: Πώς τα περνάτε στα ξένα??????? Περιμένουμε νέα από την ζωή εκεί........Τα παιδιά τί κάνουν?????

Σοφάκι μου τί κάνετε κοριτσάκι μου?????? Δεν μπαίνεις συχνά......φιλάκια στον Βασιλάκη!!!!

Κανγκουράκι μου ούτε και η Μαμία δεν κάθεται πολύ ώρα σε ένα μέρος......πάλι καλά να λές που ξεσηκώθηκε η Αγγελικούλα προς το τέλος!!!!!!!!!! Η δικιά μου θα γκρίνιαζε στα 10 πρώτα λεπτά.....

Γκρουσάκο δεν μας είπες τελικά το φύλο του μωρού.......αν και ότι θέλει ας είναι αρκεί να είναι γερό!!!!

Συμπεθερούλα μου πώς πας????? Με το ζάχαρο τί γίνεται?????? Ο γαμπρούλης μου τί κάνει??????

Κατερινάκι μου κι εσύ χάθηκες που έμπαινες σχεδόν κάθε μέρα........

Το Χρυσουλίνι τί κάνει??????

Ήθελα να γράψω κι άλλα αλλά η μπέμπα ρουφάει τα χεράκια της!!!!!!!! Πάω να την ταϊσω......

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδιτσες μου γλυκες.....

εγω τωρα καταφερα να σας γραψω.ημουνα με μαστιτιδα και γαστρεντεριτιδα συγχρονως....εχω και το γιωργακη αρρωστο...ο ιασονας με μυξες...ειμαστε μια σκετη αρρωστια......βεβαια εγω πλεον ειμαι καλα αλλα περασα 4 μερες βασανιστηκιες....η μπεμπουλα δοξα το θεο ειναι καλα....αλλωτε ειναι ησυχη και αλλωτε μεσα στη γκρινια...ευτυχως ακομα δεν εχει κολικους και ελπιζω ετσι να μεινει...χαχαχα.....

σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας...

με το καλο να ερθουν και τα υπολοιπα σπορακια της παρεας μας και ευχομαι να ερθουν γρηγορα και αλλα καινουργια σπορακια στις κοιλιτσες σας.....

εμενα μου εκανε προσφορα η γυναικολογος μου...μου ελα τωρα το τεταρτο ειναι εντελως δωρεαν και απο το μαιευτηριο και απο μενα......σε δελεαζω...χαχαχαχαχα........

να μας ζησουν και τα παιδακια μας που ειχαν και εχουν συντομα γενεθλια....

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια

Γιωτάκι περαστικά και σε σένα και στα αγοράκια σου. Η γαστρεντερίτιδα άτιμο πράγμα ήμουν και εγώ και η Αγγελική έτσι την προηγούμενη βδομάδα. Η μπεμπούλα τι κάνει?

Για το τέταρτο οτι είναι δωρεάν απο το μαιευτήριο κάπου το έχω ξανακούσει...

Εμείς ετοιμαζόμαστε για τα γενέθλιά μας το Σάββατο, παραγγείλαμε την τούρτα μας, σήμερα θα κάνω τα΄ψώνια μου και Παρασκευή και Σάββατο θα φτιάξουμε με τη μαμά μου διάφορα πραγματάκια.

Δεν έχω άλλα νεάκια

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σαααααας! :D

Χρόνια πολλά στη Μαμία μας! :ymparty::ymparty::ymparty:

Να είναι η ζωή της γεμάτη ευτυχία!

Είναι το πρώτο παιδάκι της παρέας που έχει γεννέθλια ε? Δεν πιστεύω να ξεχνάω κανένα? :oops:

Έχω εξαφανιστεί γιατί έχει αλλάξει το πρόγραμμά μου τελείως...

Σταμάτησα τη Μαρκέλλα από τον παιδικό... Δεν είμασταν καθόλου ευχαριστημένοι δυστυχώς. Και τώρα ούτε και ξέρω πότε θα μας πάρουν σε άλλον. Το αργότερο τον επόμενο Αύγουστο. Μέχρι τότε λοιπόν κάθομαι σπίτθ με τη Μαρκελλίτσα τα πρωινά και δουλευω 3/8 το απόγευμα. Έχω μειώσει τη θέση μου στο πανεπιστήμιο -και το μισθό μου :? - σε 50 %... Κουράζομαι πολύ αλλά νιώθω καλύτερα γιατί βλέπω ήδη τη Μαρκέλλα πιο ήρεμη ;)

Μπουρεκάκιιιιιι μου! Εϊναι η μπουμπού σουστο αβατάρ?

Πες πώς τα πάτε! Θηλάζει καλά? Τα ταλιμπανάκια πως τη βλέπουν?

Συμπεθέρα άρχισε να κοιμάται καλύτερα και ο Βασίλης?????

Ε όχι! Μόνη μου θα μείνω να ξενυχτάω?

Καλά κι η Μαρκέλλα σχετικά καλύτερα αλλά και πάλι μπορεί να ξυπνήσει και 5 φορές... Δε θα κοιμηθώ ποτέ...

Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια

εδω ειμαι Νασια δεν προλαβαινω να μπαινω καθε μερα μια με τα διαβασματα του Νικου,μια με τις ιωσεις μας εχουν ξετιναξει φετος ο ενας αρρωσταινει ο αλλος αναρρωνει,τον Γιωργο με πυρετο εχω αυτες τις μερες ,σε ευχαριστω για το ενδιαφερον!!!οι κουκλιτσες σου πως ειναι;;πολυχρονο να ειναι το κοριτσακι σου γερο και ευτυχισμενο σου ευχηθηκα και στο προφιλ

Γιωτα περαστικα σας συντομα ευχομαι και μακρια οι ιωσεις απο το σπιτικο σας εχεις και το μωρο δεν εισαι για τετοια φτου φτου!!!!

Ευακι θα σε παρω να τα πουμε κανενα πρωινο που θα εχω μονο την μια φασαρια τουλαχιστον!!!!

με τις πανες τι κανετε ρε κοριτσια το προσπαθει καμια σας;;εμεις τιποτα ακομα τον εβαλα σημερα στην τουαλετα αλλα δεν ηθελε να μεινει για πολυ,και εβγαλα και το γιο-γιο να δουμε τι θα κανει...................

πολλα φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μενα...

Μαγδα που εξαφανιστηκες?Φιλια στη Μαρκελλα σου ..

Γιωτα περαστικα σας ..Φανταζομαι ολοι αρρωστοι..Τουλαχιστον να μην κολλησει η μπουμπου..

Εγω εκανα εξετασεις θυροειδη ..Ειναι ενταξει και την επομενη εβδομαδα θα παω στο γιατρο.

Νασια ευτυχως ο Νικολακης δεν ξανακανε εμετο.

Κατερινακι περαστικα και σε σας....

Κανγκουρακι καλη επιτυχια στο παρτυ...

φιλια πολλα !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας......

μαγδουλα να χαιρεσαι την μαρκελιτσα μας.......πολυχρονη και ευχομαι αυτος ο χρονος να ειναι γεματος υπνος για την μπουμπου σου.....

η μικρη μια χαρα θηλαζει παλι καλα.....βασικα δεν ειχα και καποιο φοβο γι αυτο δεν πιστευω οτι υπαρχουν μωρα που δεν ξερουν να θηλαζουν απλα μαμαδες που δεν ξερουν πως να θηλασουν....τεσπα....

η μικρη εχει δυο χρονια διαφορα με τον ιασονακο μου παρα 3 μερες.2 δεκεμβρη η μικρη και 5 ο ιασονακος μου....δεν το πιστευω οτι περασαν 2 χρονια απο τοτε που τον γεννησα και τωρα εχω και την μπουμπα μου αγκαλιτσα...

βικακι απο οτι καταλαβα ξεκινησατε προσπαθειες για μωρακι....αντε με το καλο να ερθει το σπορι σας.....

ολια μπραβο για τις εξετασεις σου.....περιμενουμε νεα σου απο το γιατρο...

κατερινιω περαστικα σας.....σε καταλαβαινω απολυτα.......

κατερινακι μου τι κανει η μικρη σου;;;;;

σοφακι πως πανε τα ξενυχτια;;;;;

νασια,χρυσουλινι,ευακι πολλα πολλα φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα!!!!

Μάγδα να χαίρεσαι την Μαρκέλλα σου, να είναι πάντα χαρούμενη και ευτυχισμένη!!! Αντε καλούς ύπνους πλέον και γιατι όχι και με ένα δεύτερο ;) Γιατι σταματήσατε τον παιδικό, συνήθως εκεί ειναι πολύ οργανωμένα τα πράγματα, τι δεν σας άρεσε?

Κατερινάκι για την πάνα και εμείς τίποτα ακόμα εγώ το έχω αφήσει για αργότερα που θα βοηθάει και ο καιρός, τι ρωτάω όμως αλλά τις περισσότερες φορές δεν μου τα λέει. Σκέφτομαι όμως σιγά σιγά απο την καινούρια χρονιά που δεν θα δουλεύω και επειδή τα πρωινά έχει ψιλο στάνταρ πρόγραμμα μήπως κάνουμε καμια προσπάθεια...

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!τι κανετε;

περαστικα σε ολα τα παιδακια που ειναι αρρωστουλικα κ στις μανουλες φυσικα..

εγω σημερα εχω ρεπο κ τωρα θα ξανακατσω τα χριστουγεννα..

κ εμεις ετοιμαζομαστε για τα γενεθλεια μας το σαββατο κ εχω ενα αγχος πως θα προλαβω που θα σχολασω θα ερθω σπιτι να ετοιμαστω κ να παμε στον παιδοτοπο..ολα με τη ψυχη στο στομα.ας ειναι καλα ολα ομως κ θα τα καταφερουμε.

ο αντωνης μου εδω κ δυο εβδομαδες εχει πει τουλαχιστον 6 λεξουλες,βεβαια οχι καθαρα αλλα εχω ανακουφιστει γιατι το ειχα πολυ αγχος.τωρα λεει κ τζαμπο βασικα το λεει αμπο αλλα σουφρωνει τα χειλακια κ εχει πολυ πλακα.παντως με εντυπωσιαζει πως ολα γινονται ξαφνικα κ τελικα αγχωνομαστε υπερβολικα για πραγματα που λιγο πολυ φαινονται οτι θα γινουν.ισως με το δευτερο θα ειμαι πιο χαλαρη.βασικα σιγουρα θα ειμαι.

γιωτακι ναι καναμε μια φορα ελευθερα σεξ,απο τοτε δεν ξαναπροεκυψε,αλλα δε πιστευω οτι κατι εχει συμβει παρολο που κ το πρωτο μωρακι κ τον αντωνακη τα επιασα αν οχι με τη πρωτη σιγουρα με τη δευτερη.απλα λενε παλι για μειωσεις μισθων στον ιδιωτικο τομεα κ παλι εχω φοβηθει.. :roll:

μπορει να σας φαινεται υπερβολικο που σκεφτομαι ετσι αλλα ειναι κατι που δε το θελω.εννοω δε θελω να επηρεαζομαι απο αυτα.τελοσπαντων θα δουμε..

σας αφηνω τωρα κοριτσαρες παω να κανω κανενα σιδερωμα γιατι οταν ξυπνησουν οι αντρες θα παμε για κατι ψωνια.πολλα φιλια σε ολες κ στα μωρακια σας φυσικα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΜΑΡΚΕΛΛΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!! ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!!!!! :x [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=icon_santa.gif] αντε κ με τον καινουργιο χρονο ευχομαι να κοιμηθεις κ εσυ ενα βραδυ!! ενα ομως μην καλομαθεις κιολας!!!

ποιος πειραξε την νυφουλα μου στον παιδικο?? πες μου κ θα καθαρισω εγω!!!

σοβαρα τωρα τι ακριβως δεν σας αρεσε? απο οτι ξερω εκει λειτουργουν ρολοι τα πραγματα...τι πηγε στραβα?

ρε εμενα βρηκες να πειραξεις???? ποιος σου ειπε οτι κοιμαται ο γαμπρουλης σου?? μην ακους τις φημες συμπεθερα... :lol:

Κατερινακι μου ολο αρρωστα ειναι τα μαναρακια σου..περαστικα κ ευχομαι να ειναι η τελευταια ιωση για φετος..παρε τηλ οταν βρεις χρονο να τα πουμε..φιλακια!!

εφτασαν τα γενεθλια σας!!! εμεις εχουμε εναν γεματο μηνα ακομα..εγω κ η τρελαρα η Πατσυ!! πηγε να τρελανει κ το Βερολινο τωρα..δεν της εφτανε η Σαλλονικα.. :mrgreen:

Γιωτου μου σε ζηλευω!!! με την καλη εννοια!! ειστε τοσο πληρεις πια!!! αυτο ειναι ευτυχια πραγματικα!! οσο για τον θηλασμο ετσι ακριβως ειναι...παντα φταιει η μανουλα δυστχηχως..τεσπα..καλα βυζοξενυχτια!!

ρωτας εμενα για ξενυχτια??? επιτηδες το κανεις???????????? :twisted: το εχω παρει αποφαση οσο βλεπεις κ δεν το αναφερω δεν υπαρχει καμια αλλαγη..αν αλλαξει κατι θα το καταλαβεις!!! θα μας βγαλουν οι ειδησεις!!! βεγγαλικα στην Κονιτσα..γεμισε ο τοπος κλπ

κ εμεις ακομα τιποτα σπουδαιο με τα τσισα εχει αρχισει πολλες φορες κ μου λεει οτι κανει κακα κ του λεω θες να κανουμε στο γιογιο η τουαλετα κ λεει οχι! μια μερα τον ειχα χωρις πανα κ τον εβαλα στο γιογιο κ εβαλε μεσα να κατσουν τα παιχνιδια του κ τα εκανε ακριβως διπλα! :lol: ο χεστρουλης μου!! ειναι νωρις ακομα πιστευω..εγω απο 18 μηνων ειχα κοψει κ την βραδυνη αλλα η μαιμου αυτα βρηκε να παρει απο τον μπαμπα μας!! :D

ευχαριστω για το ενδιαφερον σας κουκλες μια χαρα ειμαστε κ το χερι μου περασε ευτυχως...εχουμε τρελαθει να παιζουμε με τις πλαστελινες..γλυπτης θα γινει αυτο το παιδι!! ευτχυχως τις καλλιτεχνικες ανυσηχιες τις πηρε απο την μαμα!! ;)

φιλακια πολλα σε ολες!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τα εκατοστήσει η Μαρκελλίτσα μας!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=wav.gif] Μαγδουλίνι μου να την χαίρεστε την κουκλίτσα!!!!!!!!!!!! Να είναι γερή, τυχερή και χαρούμενη και να τους τρελάνει τους Νορβηγούς!!!!!!!!!!!! Πολλά φιλάκια από μας!!!!!!!!

Πωπω Κατερινάκι μου περαστικά σας κορίτσι μου!!!!!! Αχ όταν πηγαίνουν σχολείο κολλάνε το ένα από το άλλο σε χρόνο ντε τε....να περνάνε μόνο!!!!!! Εμείς με τις πάνες δεν κάναμε τίποτα ακόμα δυστυχώς.....το καλοκαίρι είχε μάθει και μου έλεγε "έκανα κακά" αφού τα είχε κάνει όμως οπότε δεν προλάβαινα να την βάλω στο γιογιό. μετά το έκοψε και τώρα δεν το λέει, την παίρνω χαμπάρι από την μυρωδιά και όταν την ρωτάω Μαρία έκανες κακάκια μου λέει όχι ενώ έχει πασαλειφτεί ώα το λαιμό η σκατούλα!!!!!!!! Τώρα μάλλον θα ξεκινήσουμε εκπαίδευση προς το καλοκαίρι.......

Όλια μου έχεις πρόβλημα με τον θυροειδή????? Ευτυχώς όλα καλά με τις εξετάσεις......

Μπουρεκάκι μου καλά θυμόμουν ότι τον χορό των γενεθλίων τον ανοίγει στις 5 Δεκέμβρη ο Ιασωνάκος!!!!! Να τον χαίρεστε καλό μου!!!!! [smilie=angry9.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Βικάκι μου το Σάββατο έχετε πάρτυ γενεθλίων ε?????? Να περάσετε τέλεια!!!!!!!!!! Αφού έκανε την αρχή με τα λογάκια ο Αντωνάκης τώρα θα πάρει φόρα και θα τα πεί όλα μαζεμένα...θα το δείς και δεν θα το πιστεύεις!!!!!!

Κανγκουράκι μου κι εσείς το Σάββατο έχετε γενέθλια?????

κ εμεις ακομα τιποτα σπουδαιο με τα τσισα εχει αρχισει πολλες φορες κ μου λεει οτι κανει κακα κ του λεω θες να κανουμε στο γιογιο η τουαλετα κ λεει οχι! μια μερα τον ειχα χωρις πανα κ τον εβαλα στο γιογιο κ εβαλε μεσα να κατσουν τα παιχνιδια του κ τα εκανε ακριβως διπλα!
:lol::lol::lol: ΕΕΕΕΕΕ κι εσύ τί ήθελες δηλαδή....να τα κάνει επάνω στα παιχνίδια του??????? Εφόσον ήταν κατειλλημένος ο χώρος πήγε παραδίπλα το παιδί......

Κοριτσάκια μου πάω για νάνι τώρα που κοιμάται και η μπέμπα......

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδες μου καλες....

κοριτσια και εμεις με την πανα τιποτα ακομα.....εκει που απο μονος του μια μερα μου ειπε κακα και εκανε στη τουαλετα κανονικα ετσι ξαφνικα το ξεχασε και επιστρεψαμε στην πανα......πιστευω το καλοκαιρι να την βγαλει......και να βγαλω και τη βραδινη του ταλιμπαν γιατι τωρα δεν εχω το κουραγιο για αυτο..

παντως οσον αφορα τα ξενυχτια μαγδουλα και σοφακι πιστευω οτι πλεον μπορειτε να αρνηθειτε.....ειναι μεγαλα τα παιδακια μας και καταλαβαινουν πληρως το τι τους λεμε.....

σοφακι ζω την απολυτη ευλογια.......ειναι πολυ ομορφο να εχεις τρια παιδακια αλλα συγχρονως κουραστηκο και καπως αγχωτικο......αλλα οκ μια χαρα ολα.......αχ!!!!!!!μακαρι να μπορουσαμε να καναμε και αλλο ενα.....αλλα δυσκολο πια ζεις στην εποχη μας τρια και τεσσερα παιδια.......χαχαχα......κουνελα θα γινω......αλλα οχι στοπ.......ειπαμε.....

λοιπον τα λεμε κοριτσακια......φιλακιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα χρονια πολλα στη Μαρκελλιτσα !!!Να τη χαιρεσαι ...

Γιωτα μια που ειπες για τεταρτο παιδι η κολλητη μου πριν λιγες μερες με πηρε τηλ και μου ειπε οτι ειναι εγκυος ..Εχει ηδη τρια και παει για τεταρτο και ειναι και στην ηλικια μου...Ευτυχως δεν δουλευει αλλα ειναι δυσκολα ....Παιρνω κουραγιο και γω..

Βικακι μην αγχωνεσαι για τον Αντωνακη ..Καθε παιδι θελει το χρονοτου..Και μενα ο Νικολακης τωρα αρχισε να λεει πιο πολλα ..Καλα να περασετε στο παρτυ σας!!!!!!

Σοφακι συνεχιζονται ακομη τα ξενυχτια με τον Μπιλακο ?Δωσ του πολλα φιλακια ..Ειδα τις φωτο στο φεις ειναι πολυ γλυκας...

Νασια τι κανουν οι κουκλιτσες σου?Πως τα πατε με τον αντρα σου?Καλυτερα?

Για τουαλετα που λετε εγω ακομη δεν τον εβαλα στο γιογιο αν και καποιες φορες πριν κανει κακα τα λεει..Λεω απο την ανοιξη να ξεκινησω..

Σοφακι μιλησες καθολου με την Πατσυ?Τικανει ?

Αυτα κοριτσια μου καλο βραδυ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι Ολια μου μιλαω αρκετα συχνα. ειναι πολυ καλα κ επιτελους βρηκαν κ σπιτι να πανε να μεινουν.χιονιζει κιολας εκει! εχει προσαρμοστει μια χαρα..ειναι τρελη αυτη παιδι μου μην την φοβασαι!!!σ'ευχαριστω πολυ κ για το σχολιο σου! να σαι καλα!!

Γιωτα μου ειμαι σιγουρη πως αυτο ζεις για αυτο κ στο ειπα!!

οσο για τα ξενυχτια...πονεμενο θεμα..ειμαι σιγουρη πως τα ιδια θα σου πει κ η συμπεθερα..οσες φορες δοκιμασα να μην δωσω την νυχτα ηταν μαρτυριο...ξαγρυπνουσε απο το κλαμα κ ηταν πολυ χειροτερα τα πραγματα..ελαχιστες φορες μετρημενες στο ενα χερι το δεχτηκε καπως καλα για καμια ωρα..ασε..

Βικακυ σημερα εχει γενεθλια ο ομορφος?? να τον χαιρεστε!!! παντα γερος κ ευλογημενος να ειναι! κ με το καλο ενα δευτερο σπορακι κ εσυ!

εμεις εδω τα ιδια..πολυ κρυο τρελος αερας οπως παντα κ πλαθουμε ασταματητα πλαστελινες κ ζωγραφιζουμε τα παντα!!!! φιλακιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες

να ευχηθω και στα παιδακια μου που κλεισανε τα 2 ,Κατερινιω,Βικακι και Μαγδα να χαιρεστε τα παδακια σας πολυχρονα γερα και ευτυχισμενα να ειναι!!!πως περασατε στα παρτυ σας;;;;

βλεπω με το θεμα τις πανας λιγο πολυ ολες ειμαστε στο ιδιο σταδιο,ο Δημητρης αν τον ρωτησω αν εκανε κακα λεει ακομα και μετα απο λιγο τα κανει πανω του,μερικες φορες το λεει κατοπιν εορτης βεβαια και στην τουαλετα και στο γιο-γιο που τον εβαλα το βλεπει σαν παιχνιδι ακομα δεν θελει να κατσει πολυ,εχουμε πολυ δρομο μπροστα μας

αρχιζουν και οι γιορτες στα σχολεια μας,ο Γιωργος θα ειναι σκαντζοχοιρος και θα πει ποηματακι την Πεμπτη και θα ντυθει κι Αντωνης Αγιος Βασιλης για να μοιρασει τα δωρα στο νηπιαγωγειο,και την Παρασκευη θα πει κι ο Νικος ποιημα

Σοφακι τα παιχνιδια του παντως τα εξασφαλισε ειδες;;; :lol::lol:δημιουργικος ο Βασιλακεης εε;;με τις πλαστελινες μια χαρα , ο Δημητρης να μην με δει να φτιαχνω κατι με ζυμαρι καθεται στο τραπεζι και κανει κι αυτος <<πιτα>>ετσι λεει και γενικα του αρεσει να με βοηθαει οταν κανω γλυκα και να ασχολητε με ζυμαρια γενικως

Γιωτου δυναμικη σε βλέπω ακομα δεν γεννησες καλα καλα και σκεφτεσαι και για 4ο ουαουυυυ!!!!κι εγω μαζι σου μακαρι να μπορουσαμε να κανουμε αλλο ενα αλλα τα πραγματα ειναι πολυ δυσκολα και θα χειροτερεψουν κι αλλο, μας βλεπω να μην εχουμε να φαμε στο τελος :o

πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...