Μετάβαση σε περιεχόμενο

γυναικολογοι που στηριζουν το φυσιολογικο τοκετο-θεσσαλονικη


rose_d

Recommended Posts

Καλησπερα μαμαδοπαρεακι,χρειαζομαι τη βοηθεια σας στο θεμα του γιατρου,πηγαινω σε ενα γιατρο μεχρι τωρα που ειναι καλος,κανει πλακα,αναλυει τα παντα κλπ κλπ ΑΛΛΑ(γιατι να υπαρχει αυτο το αλλα) απο την αρχη σχεδον,πριν καν την αυχενικη,μου ειπε οτι παμε μαλλον για καισαρικη,εκτος αν το μωρο κατεβαινει πολυ γρηγορα κι εχουν σπασει τα νερα κλπ κλπ γιατι εχω θρομβοφιλια..χθες που πηρα τον ανοσολογο που εξετασε το δειγμα(του εχω μεγαλη εμπιστοσυνη,με εχει βοηθησει και σε αλλα θεματα),μου ειπε οτι αυτο που εχω(ομοζυγωτια σε ενα γονιδιο)δεν ειναι καν θρομβοφιλια,αλλα και να ηταν,αυτο δεν σημαινει σιγουρα καισαρικη..δεν θα ειχα κανενα απολουτως προβλημα να γεννησω με καισαρικη αν χρειαζοταν κι αν αυτο ηταν το καλυτερο για το μωρακι μας,αλλα αν δεν ειναι δεν θελω να προδικασω και να πω οτι σιγουρα θα κανουμε καισαρικη,θελω ενα γιατρο που να το παλεψει..Μπορει καποια να με βοηθησει σε αυτο το θεμα??Το σκεφτομαι κι εχω πελαγωσει,απο τη μια δεν θελω να αλλαξω γιατρο,αλλα απο την αλλη γιατι εγχειρηση χωρις λογο??Ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα. που μενεις Θεσσαλονικη ???? πως λεγεται ο γιατρος σου??????

εγω μενω πολιχνη. στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα αντρα γιατρο αλλα επειδη το αποτελεσμα της γεννας δεν ηταν καλο , αλλαξα γιατρο και εχω παει στην κα βραζιωτη ειναι παρα πολυ καλη . βοηθησε την πεθερα που ειχε καποιο γυναικολογικο προβλημα , αλλα και την κουμπαρα μου που εχει πολυκυστηκες ωοθηκες. μπορεις αν θες να πας , αν φυσικα σε βολευει και να παρεις και μια δευτερη γνωμη . μου ειχαν πει οτι και αυτη ειναι της καισαρικης αλλα καμια σχεση . δεν εχεις να χασεις κατι.αν χρειαστεις καποια αλλη πληροφορια τηλ. διευθ. κτλ πες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου καλησπέρα.

Εγώ έχω τον Σαραβέλο, έχει ιατρείο στο κέντρο αλλά τα πρωινά δέχεται και στη Γενική Κλινική Θεσσαλονίκης. Πολύ καλός, άνετος, πολύ κατά της καισαρικής (εκτός αν είναι απολύτως απαραίτητο φυσικά). Ξέρω οτι πολλά περιστατικά τα έχει παλαίψει με φυσιολογικό τοκετό, δεν καταφεύγει σε καισαρική αν δεν είναι ανάγκη. Σου εύχομαι τα καλύτερα, αν θέλεις σου στέλνω στοιχεία του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα

γυναικολογοι που μπορουν να σε αναλαβουν ειναι ο μαμοπουλος, ο παπανικολαου κ η μπουζακη

αυτους ξερω εγω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΗ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ Κ ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ ΑΝ ΘΕΣ ΤΗΛ.ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΗΛΩ.ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ολες σας κοριτσια,και τα κοριτσακια που μου εστειλαν πμ..χορτιατη μενω κουπακι,το γιατρο αν θελεις να σου στειλω πμ καλυτερα γιατι δεν εχω και τις καλυτερες αποψεις οποτε μεχρι να αποφασισω ειπα να μην το πω..Fotin και Muriam μπορειτε να μου στειλετε τα στοιχεια??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου

ο γιατρος μου λεγεται Γκουτζιουλης φωτης

ειναι πανω απο ολα ανθρωπος

πολυ πολυ υπερ του φυσιολογικου τοκετου

γενικοτερα υποστηριζει οτι η φυση ξερει καλυτερα

(ακομα και στο θηλασμο με βοηθησε παρα πολυ)

δεν σε ξεπεταει,υπομονετικος,παντα διπλα σου για τις οποιες ανησυχιες σου

αν θελεις τα στοιχεια του πες μου

με το καλο το μωρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...