Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρυσούλακι, αλλάζουμε; :P

Να πάρω εγώ το γαμπρό, να πάρεις εσύ τη νύφη; :P

Γωγούλα, να σας ζήσει! :D

Αργυρούλα ευχαριστώ. :D Θα ξαναπροσπαθήσω αργότερα.

Προς το παρόν, μ' έπιασε οίστρος κι έγραψα στην ομάδα, αυτό που σας έλεγα προχθές, αλλά δε μου 'δωσε καμία σημασία... :evil::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξέχασα να σας πω τι είπε η δασκάλα για τον Λ.:

ότι είναι ανεξάρτητος - πράγμα που δεν το πιστεύω, εγώ πιστεύω το αντίθετο!! :roll::roll::roll: - και είναι ένα από τα έλάχιστα παιδιά που βρήκαν έναν φίλο, τον διπλανό τους και μιλάνε, τα άλλα είναι ακόμη διστακτικά :roll::roll::roll: και ο δικός μας όλο συμβουλεύει τον διπλανό του, τον Άρτουρ, να γράφει και του λέει "δεν είμαστε στο νήπιο πια, είμαστε στο δημοτικό και πρέπει να γράφουμε!!!!" :lol::lol::lol::lol::lol: και η δασκάλα τους ακούει και γελάει με τον τρόπο που μιλάνε, σαν 2 ηλικιωμένοι!!!! :lol::lol::lol::lol: ....και είπε ότι είναι πολύ χαριτωμένα παιδιά!!!! ;);):roll::roll::roll: ......τώρα αυτό δεν ξέρω αν το είπε επειδή ο άντρας μου είναι ο εκπρόσωπος!!!! :lol::lol::lol::lol:

α και θα αρχίσουν τα αγγλικά τον Φεβρουάριο!!!! :roll::roll::roll::roll:

επίσης αν ένα παιδάκι έχει γενέθλια, 3 τρόποι υπάρχουν για να τα γιορτάζουν στο σχολείο:

1. να δώσουν κάποιο κέικ ή τούρτα αλλά να φέρουν και τα πιατάκια, κουταλάκια και όλα τα σχετικά

2. να ετοιμάσουν οι γονείς του γενεθλιάζοντα παιδιού μικρά δωράκια για τους συμμαθητές και

3. να φέρουν μπάλες ή κάτι παρόμοιο!!!

έχουν και ποτηράκια που πίνουν νερό και κάθε παιδάκι - με την σειρά - τα παίρνει την Παρασκευή σπίτι του για να τα πλύνει!!!! :!: ....

αυτά....πάμε να τον πάρουμε!!!! :!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα ο Γ. άλλα αντί άλλων μου είπε για την κουμπαρούλα μου....Μίλησα με τον κουμπάρο...Χθες το βράδυ την έπιασαν κάτι πονάκια, πήγε στο μαιευτήριο κατά τις 10 και στις 4 το πρωί γέννησε ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑΑΑΑΑΑΑ έναν παίδαρο 3.400.....Την ώρα που με πήρε ο κουμπάρος, ο μπέμπης θήλαζε.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Απορώ πως βγήκε τοσο μεγάλο παιδί..Η κουμπαρούλα μου είναι μια σταλιά άνθρωπος.....53 κιλά... :shock::shock::shock::shock::shock::shock: Έφτασε 61 στην εγκυμοσύνη....Να μας ζήσει...

Αφρο μου κι εμένα η Ιω κύκλους και γραμμές φτιάχνει..Μου ζητάει να της φτιάξω ήλιο, κάνω έναν κύκλο και μου λέει "βάλε και ΑΧΧΧΧΧΤΙΝΕΣ.." :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλία μου κόπηκε η ανάσα που διάβασα τι πέρασες.... :o:o:o:o:o:o Ευτυχώς όλα καλά.... :x:x:x

Καλέ ούτε εγώ έχω αγοράσει ποτέ τσάντα με 1000 ευρώ....Το μάξιμουμ που έχω δώσει είναι 650 ευρώ...Καποτε έπαιρνα μια το χρόνο...Τώρα έχω να πάρω τσάντα 3 χρόνια νομίζω... :roll::roll:

Αλλά αυτές που έχω δεν έχουν πάθει τίποτα.... ;););););)

Το όνειρό μου είναι μια Hermes....Αλλά θα μείνει για πάντα όνειρο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαράκι πλάκα κάνεις;;;Σε ενοχλεί το γυμναστήριο;;;;η Στάη ξέρεις τί θυσία έκανε;;;Σταμάτησε να έχει σοφερ..... :shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted:

Αντε καλοφάγωτη η επιστροφή.... :D:D:D

Βικάκι τόσους πολλούς ασθενείς έχετε.... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Κι εγώ πήρα σεντόνια και πάπλωμα ντόρα για το κρεβάτι της Ιως και σεντόνια πριγκίπισσες... :D:D Για την ακρίβεια η μαμά μου τα πήρε...

Αναστασία οι νταντάδες πρώτων βοηθειών έρχονται.... :D:D:D Πότε θες;;;Σε μια εβδομάδα δε θα πιστεύεις στα μάτια σου.... 8-)8-)8-):lol::lol::lol: Καλά γιατί τα ανέχεσαι αυτά τα καψώνια;;;;;;;; :?:?:?:?:?:?:?:?:?

Λνενάκι μου πλάκα κάνεις;;;Αν δεν είσαι εσύ υπομονετική, εγώ είμαι γαι το δαφνί... :lol::lol:

Αρτζι εσύ να δώσεις σφαλιάρα;;;;;Εγώ πάντως όσο φασιστόμουτρο και να είμαι ποτέ δεν την έχω χτυπήσει στο πρόσωπο....Μόνο στον πωπό, μια φορά στο μπούτι και 2-3 τσιμπιές... :oops::oops::oops:

Μιτσάκι πάντα τέτοιους υπνους να ρίχνει το μικρόβιο.....

Σισσάκι κι εγώ όλα λάθος τα κάνω... :D:D:D

Καλέ δε σας αρέσει το σινεμά;;;;; :o:o:o:o Εγώ πεθαίνω.... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεω χτες του Ο..πανε βγαλε τα λευτα απο την τραπεζα-οσα εχουμε-και φερτα σπιτι...μου λεει..αμα γινει σεισμος και γρεμιστει τοσπιτι και χαθουν τα :roll::roll::roll: λευτα;;;;; b-(b-( [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Μιτσακι αμε....φερτηνα...!!!!...ετσι πρεπει να ειναι οι γναικες...τσαουσες....γιατι αποτον κοιμησμενο τον γιο μου αν περιμενει.... :lol::lol::lol::lol:

Γωγω μπραβο στην ΙΩ.....

Αχ μια hermes..ειναι και το δικο μου ονειρο!!!!

Παω να δω τι εγραψε η συμπεθερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προς το παρόν, μ' έπιασε οίστρος κι έγραψα στην ομάδα, αυτό που σας έλεγα προχθές, αλλά δε μου 'δωσε καμία σημασία... :evil::P

έλα ρε παραπονιάρα, εγώ σου απάντησα, αν και βιαζόμουν .... άργησα!!! :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σύμφωνα με δημοσίευμα της εφημερίδας, ωστόσο τα συμπεράσματα της έρευνας δεν είναι και τόσο ασφαλή:Σύμφωνα με την επικεφαλής των ερευνητών Εκατερίνα Μάσλοβα «».

Η ειδικός προσέθεσε ότι είναι επίσης πιθανό τα άτομα που προτιμούν light γιαούρτι να ακολουθούν γενικότερα διατροφή «φτωχή» σε θρεπτικά συστατικά. Όπως είπε ωστόσο «είναι απαραίτητο να αναπαραχθούν τα αποτελέσματά μας μέσω άλλων μελετών ώστε να καταλήξουμε σε ασφαλή συμπεράσματα».

Λένα εσύ γιατί ανησυχείς? τα παραπάνω τα διάβασες?... :!::!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα ευχαριστώ βρε που ακόμη με συμπαθείς!!! :P:lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα Καναδή, εμείς θα αγοράσουμε κολοκύθα και θα την κόψουμε στα μάτια και στο στόμα και θα είναι κάπως έτσι......θα την βάλουμε έξω από την πόρτα!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου ευχαριστω πολυ!!!! :YMHUG::-* εβαλα το αφμ μου και λεει οτι εχω απογραφει κανονικα το 2010..πρπει να ξανααπογραφω;;;;

Μιτσακι μου δεν εχω παει ακομη στην ομαδα να δω τι γραφεις κι εσυ και η χρυσα...δε προλαβαινω η ερμη μανα! :?

αντε παω τωρα!

Αργυ εγω σου το πα οτι ο Λουκας ειναι και γαμω τα παιδια και θα ειναι πολυ δημοφιλης στο σχολειο του!!! ;)

Γωγω :lol::lol::lol::lol: δε του χω δωσει λεει σφαλιαρα, μονο το εχω τσιμπησει,δειρει στο κωλο,στα μπουτια,το εχω κλειδωσει,κρεμασει,δεσει...αλλα σφαλιαρα ποτε!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελααααα εγω μαζι σου!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Δε τις ξερω αυτες τις τσαντες που λετε με τη Χρυσα,θα παω μετα να γκουγκλαρω να τις δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!

συνεχομενο τρενακι δικο μου κ μετα αναστασακιου!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αυτο θα πει ταχυτητα!!!

ανοιξε το ΑΜΕΣΩΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

άνοιξε βρε ..... με ωραίο τίτλο όμως οκ? :roll::roll::roll::D:D

Οχι ασε καλυτερα!Ειδα πως εχω ανοιξει το 29 και το 42!Ας ανοιξει καποια αλλη!

Και οι μονοι τιτλοι που μου ερχονται ειναι "Το σκατο μας,παξιμαδι!"

"Δεν τον σκοτωσα εγω!Ειναι ο πατερας του παιδιου μου"

"Ο γερος ή απο πεσιμο ή απο χεσιμο-μαλλον θα επεσε καθως εσπρωχνε επιπλα μεσημεριατικα-ΔΕΝ το εκανα εγω λεμε!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βαζω καφε κ θα προσπαθησω να επανελθω σχολιαζοντας!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε δεν ειναι και τοσο ακριβες οι hermes σε σχεση με αυτες που λεγατε..εχει και με 250$...ομορφες τσαντες ομως πολυ!!!! ειδα μια ροζ με μια πορτοκαλι λεπτομερια και πολυ τη χαλβαδιασα!!!!! :P

Φυσικα δε παιζει να δωσω τοσα λεφτα για μια τσαντα,αλλα αν τρεχανε απο τα μπατζακια μου στανταρ θα επαιρνα!

Αναστασι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: το 2 το 2!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα γαριδούλες κι έκανα γαριδομακαρονάδα μούρλια!!! :D

Αναστασί μου, σιδερένια!!! Ξεράθηκα στα γέλια με τους τίτλους! :lol::lol::lol: Εγώ θέλω το 1 ή το 3!!! Τρελή!! :lol:

Τόνια, επίσης γέλασα με την παρατήρησή σου για τις "νουθεσίες" της Γωγούς!!! :lol::P

Ρε συ, κι εμένα με προβλημάτισες με αυτό που είπες για τις φοβίες. Κι εγώ πολλές φορές της έχω πει της Β... "Βρε, μην είσαι χαζουλάκι, δεν τα φοβόμαστε τα ζωύφια (πχ)" Πιάνει όμως μωρέ... :roll: Μπορεί να κάνω και λάθος όμως... :roll:

Γωγούλα, με είχες ρωτήσει για τα της βαφτίσεως. Βρήκαμε φωτογράφο οικονομικό, συστημένο, είμαι πολύ χαρούμενη!!! Και μετά από πολύ σκέψη κι αφού ζαλίστηκα με τις μπομπονιέρες, κατέληξα στο να τις παραγγείλω, αφού αυτές που μου άρεσαν κόστιζαν αρκετά, δεν άξιζε να τις φτιάξω μόνη μου. Τα σαπουνάκια ήταν τέλεια, αλλά αυτά με τα ωραία σχεδιάκια έκαναν 3 ευρώ το ένα!!! :shock: Όχι δα!! Πήγα στην κοπέλα που μου είχε φτιάξει και της Β και μου έδωσε καταπληκτική ιδέα... Για τους μεγάλους γλαστράκια με βασιλικό!!!!!! :D:D:D Δεν είναι τέλειο και πολύ πρωτότυπο;;; :D Για τα μικρά έχουμε 2-3 επιλογές, δεν έχουμε αποφασίσει ακόμα. Ελπίζω όμως ότι θα βγουν όλες πολύ ωραίες!! :D

Πάω και στην ομάδα, να δω τι λέτε τρελάρες μου!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστούμε @ditaki  Κι εμένα 16/10 μου χαν δώσει αρχικά αλλά στην αυχενική πήγε 12/10.  @Raf123 τί καλά! Κι εγώ νομίζω κάπως το νιώθω. Σαν πίεση προς τα έξω σε στιγμές. Αλλά δεν είμαι και σίγουρη 😛 μιας και η 1η μου. Επίσης κορίτσια, πονάτε στο στήθος? Το πρωί που σηκώνομαι είναι πέτρα. Και δυσκολεύομαι και στον ύπνο πολύ. Τώρα παρήγγειλα ένα μαξιλάρι εγκυμοσύνης μπας και καταφέρνω να κοιμάμαι λίγο καλύτερα.
    • Καλημέρα!!  Αυτό με το στήθος συνέχεια το έχω στο νου μου αν πονάει κάθε μέρα το ίδιο αλλα νομίζω όπως σου είπε και ο γιατρός σου δεν είναι ένδειξη ότι κάτι δεν πάει καλά. Τα συμπτώματα έρχονται και φεύγουν (τα λέω για να τ’ ακούω κι εγώ 😄) Όσον αφορά την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης, εγώ αποφάσισα να το πω σε όποιον και οποτε νιωσω εγώ την ανάγκη μα το κάνω. Το ξέρουν λίγες φίλες για την ώρα που ξέρω ότι χαίρονται οντως και έχω υποστήριξη. Στους γονείς ακομα δεν το είπαμε, δεν ξέρω ίσως περιμένω να δω ότι όλα πάνε καλα και δεν θέλω να τους βαλω ακομα στη διαδικασια, ασε που ίσως να με αγχωσει παλι η μαμα μου, η οποια παιζει και να το εχει καταλαβει.   Την προηγούμενη εγκυμοσύνη που δεν κατέληξε καλα δεν είχα προλάβει να την πω σε πολλα ατομα γιατι εξ αρχης δεν πηγαινε καλα. Οταν λοιπον μετα απο λιγους μηνες το ειπα σε μια «φιλη», σταθηκε στο γιατι το ειπα σε αλλους και οχι σε εκεινη. Μου κακοφανηκε τοσο πολυ, και πλεον αποφασισα πως οποιος θελει να παρεξηγηθεί ειναι δικο του θεμα. Δεν ζητας τα ρεστα για τετοιες καταστασεις ποσο μαλλον αν δεν εχεις τοσο στεχνη σχεση με τον αλλον πια. 
    • @Θέτις Κ. κορίτσι μ τα συμπτώματα πανε κ ερχονται. Μην σκεφτεσαι χαζα. Καλα εκανες κ τ ειπες. Ξέρεις απο μονη σου οτι αν ειναι να παει κατι στραβα θα παει. Εγω στην 3η μ εγκυμοσυνη π δ πηγε καλα ηξερα εξ αρχης οτι μπορει να στραβωσει κ δ τ ειπα για να μην έχουν και αλλοι τ αγχος μου. Αφου εγινε οτ εγινε ομως τ ειπα και το λέω οτι ναι τοτε ημουν εγκυος. Ειδικα οταν περασα οτι πέρασα. Δεν ημουν καλα, δεν το έκρυβα. Ημουν μονιμα κλαμμενη εχασα πολλα κιλα. Και απο τη δουλειά πηρα αναρρωτικη αδεια 15 μερες. Δυστυχως συμβαίνουν αυτα.  Ολα καλα θα πανε θα το δεις! 
    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...