Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου ν.51!!!κ καλη σχολική μας χρονιά!!


Recommended Posts

Τζαααααααααααααααααααααα!!! :D:D

καλη σχολικη χρονια σε ολα τα ζουζουνακια μας!! :D:D

κ τόνους υπομονης σε ολες τις μανουλιτσες!!!!

στο μπαρακι μας θα βρειτε εκτος των αλλων κ αφθονα ηρεμιστικα χαπάκια!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλό μας ταξιδι!!!

ααα!κ οσες "πεσατε"...ανεβειτε!!αλλιως θα σας πεταξω κατω απο το τρενακι τωρα! :evil::evil::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλορίζικο και καλοτάξιδο!

Επιβιβάζομαι κι ελπίζω να επανέλθω αργότερα, γιατί τώρα γράφω με το μικρόβιο αγκαλιά!!! [smilie=binkybaby.gif]

Ιουλίαααα!!! :x Πήρα απ' το μπαράκι παγωμένη βυσσινάδα, σπιτική της μαμάς μου :lol: και πίνω στην υγειά σου!!! [smilie=occasion14.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγραψα και στο παλιο οτι την φωτο την εχω βαλει στο προφιλ μου ,απο την κοινοτητα την βλεπετε .

πηγαμε παιδοτοπομε τον νονο και τα περασαμε τελεια .

γωγω περαστικα .

ιουλια οι δασκαλες θα καταφερουν να τον δεσουν ,σε εσενα κανει ετσι σε αυτες δεν θα κανει .

παω να φαω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εγω ακομη δεν μπορω να δω τη φωτο..

δηλ.θα βγαινουν εξω οι δασκαλες ναμε βοηθουν με το καρεκλακι;; :shock::shock::shock:

τεσπα,θα δουμε..

δημητρουλα σπιτικη βυσσιναδα;;μμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμμ! :):):):):):):):)

ο γιωργος κοιμαται απο τι; 2! :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβάζομαι και εύχομαι μια ήρεμη και δημιουργική σχολική χρονιά σε όλα τα ζουζούνια μας

Συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω κάτι άλλο αλλά περιμένω κόσμο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαίνω και εγώ....... καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια :x:x:x

το μπας έχει παιδικούς χυμούς για τα ζουζούνια μας?!!! :D:x

Ιουλία δεν ξέρω να σου απαντήσω, έχω γνωρίσει και άλλους Γερμ,. δεν είναι έτσι.....οι "δικοί" μου έλειπαν από την χωρά πάνω από 25 χρόνια και νομίζω ότι έχουν "πάρει" και λίγο από κάθε χώρα που βρίσκονταν!!! :?

γενικώς δεν με ενόχλησαν, απεναντίας ήταν με τα παιδιά όλες τις ώρες!!! :D ..... και η πεθερά ασχολήθηκε ιδιαίτερα με τον Λ. με διαβάσματα και τα όμοια :geek::geek::geek:

Αφρο και εγώ δεν κατάλαβα ΠΟΥ έβαλες την φωτό....στην ομάδα δλδ? !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διόρθωση:

Αφρο το είδα το μαλλί, πολύ ωραίο είναι και όπως σου έγραψα, σε μικροδείχνει και σε κάνει να φαίνεσαι τόοοοοοσο αθώα και αγνή!!!! :D:x ..

βέβαια θα μπορούσες να το κάνεις πιο φυλαριστό μπροστά, με μύτες, αλλά και έτσι ωραίο είναι!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν ηθελα ετσι αλλα σαν να μην με ακουσε η φιλη μου (η κομμωτρια) μολις ειδα να μου τα κοβει μπροστα λεω "γαμησετα " ηθελα να ειναι μακρια μπροστα και πολυ κοντα πισω ουτε φιλαριστα ουτε τιποτα τετοιο ....την επομενη φορα μπορει να καταλαβει ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!

Να ευχηθω και εγω καλη σχολικη χρονια και στα παιδακια και σε εμας!!!! :D:D:D

εχω τον μικρό και νιαουριζει....

τα λεμε αυριο!!!!καλο βραδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαινω κι εγω!! Καλη σχολικη χρονια , και μανα κουραγιο.. αν δεν κανω λαθος η δικια μου ειναι πιο μεγαλη εδω;; Ιστορια , θρησκευτικα....Καλα θα περασουμε.. και χωρις βιβλια....

Αναστασια , παραδεχομαι , εχω νοσηρη περιεργεια, οποτε θελω να το δω , αν και θα το μετανιωσω , σαν τα θριλερ ενα πραμα :lol::lol::lol:

Παω να βαλω νανι το μπιμπι, φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωπ να μαι κι εγω επιβιναστηκα!!!! :P

Καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια μας!!!! :D

Ιουλια η Αφρο εννοουσε στο σχολικο θα τον δενουν μια χαρα οι δασκαλες!εσενα τα κανει αυτα τα νουμερα που τον παιρνει! ;)

Και καλα προτιμησε να παει πισω στο σπιτι απο το να κατσει στο καρεκλακι του;;;; :shock:

Αργυ περιεργοι ανθρωποι οντως τα πεθερικα... :? η πολυπολιτισμικοτητα τους εκαψε μερικα εγκεφαλικα κυτταρα μαλλον! :roll:

Τουλαχιστον οπως ειπες ασχοληθηκαν πολυ με τα μικρα και ξελαμπικαρες λιγακι ε;; ;)

Νενη πω πω κιολας αρχιζετε χωρις βιβλια ε;;;;αχ παναγια μου τι εχουν να τραβηξου ν τα παιδια μας.... :?

Ειμασταν που ειμασταν 100 χρονια πισω,τωρα θα παμε στο μεσαιωνα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Γωγω μπραβο στο ποντικακι σου που επανηλθε στους ρυθμους του!!!! :ymparty::ymparty:

Εμενα παντως εχει αρχισει να με απογοητευει γιατι μου μειωνει συνεχως τις ωρες του υπνου...τη μερα κοιμαται πλεον το πολυ 2 ωρες συνολο... :roll:

Περαστικα στο Ιωαννακι κι ελπιζω να ειναι κατι ασημαντο!

Α και στο Λουκακο περαστικα!!!! τι ειχε τελικα;;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας! ανεβαινω κ εγω!!!ελπιζω να εχουμε ολες μια καλη σχολικη χρονια κ τα βιβλια να μην αργησουν να δωθουν στα σχολεια, ελεος κ μαυτο!!

αναστασακο εγω για σενα μπορω κ τριτη κ τεταρτη κ πεμπτη κ οποτε θες!! το μονο που θελω ειναι να μου πεις που κ ποτε!!!!!!!!!!!! αντε αντε σε εχω νοσταλγησει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αργυρουλα το εχουμε δοκιμασει 2-3 φορες, ο μικρος ουρλιαζει, σπαραζει, κοκκινιζει, αρχιζει να χτυπαει τον τολη κ στο τελος τον αγκαλιαζω κ σε 5 λεπτα εχει αποκοιμηθει παλι.. δεν ξερω, νομιζω θα ακολουθησω τις συμβουλες: γεννα κ βλεπεις!!

νατασουλα καλη αρχη στο κολυμβητηριο! που καλε τον γραψατε?

πως το βλεπει ο κυριος που θα ξεκινησει σχολειο?? παντως αν θες καμια βοηθεια σε οτιδηποτε, να ξερεις, εδω ειμαι!

συμπεθερα περαστικα σας καλε!!!! κ γρηγορα!! η μικρη τι κανει?

η ιω εχει προσαρμοστει μια χαρα βλεπω ε??? μπραβο η κοριτσαρα μου!!!

ιουλια καλη επιτυχια με την αναζητηση παιδικου...

ο αναστασης γενικα καθεται στο καρεκλακι, τωρα εχει αρχισει κ σκαρφαλωνει μονος του κ του αρεσει η προσπαθεια, πολυ το διασκεδαζει! κ ΑΝ καμια φορα μου κανει νουμερα του λεω οτι θα μας κοψει προστιμο ο τροχονομος κ καθεται σουζα!!! :lol::lol:

αν ο παιδικος εχει σχολικο κ τον φερνουν αυτοι, εκει θα καθεται κυριος, να το ξερεις!!

νενι τι κανεις? καιρο εχω να σε δω!!

λενακι πως πηγε η βαφτιση, ολα καλα?

παναγιωτα εσεις ποτε βαφτιζετε??

καλε σημερα ο μικρος μου μπιχλας δεν ηθελε να κανει μπανιο (απο που πηρε αραγε?? :lol::lol::lol: ) κ προτιμησε να παει για υπνο απο τις 9!!!!!!!!!!!!!!!!!! ενω ειχε κοιμηθει για μεσημερι 2-6!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

να σοκαριστω??? η να υποψιαστω οτι θα με σηκωσει απο τις 6?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέραααα...Επιβιβάζομαι κι εγώ...Καλοτάξιδο το τρενάκι μας, καλή σχολική χρονιά να έχουν τα παιδάκια μας και με όσο το δυνατόν λιγότερες αρρώστιες.... :?:?:?:? Ένα ντεπονάκι θα πάρω εγώ...Σερβίρει το μπα;;;; :lol::lol::lol::lol:

Μόλις έβαλα για ύπνο και τα δυο λουλουδάκια μου.... :x:x:x:x

Η Ιω το μεσημέρι αν και άυπνη όλη νύχτα, κοιμήθηκε 45 λεπτά... :o:o:o Δεν μπορούσε να αναπνεύσει το ψυχάκι μου... :cry::cry::cry: Και μαντεψτε!!!!Το απόγευμα ανέβασε και δέκατα...Μέχρι 37,5 έκανε... :?:?:? Την έκανα ντυουζακι κλπ, έπεσε για λίγο και μετά ξανανέβηκε.... :cry::cry::cry: τώρα αν και δεν ήθελα, της δώσαμε ντεπόν μπας και κοιμηθεί το βράδυ.... :?:? Επέμενε ο γιώργος.... :twisted::twisted: Κάναμε άπειρες πλύσεις με ορό και η γλυκούλα μου κλαίει.... :x:x:x:x Πωπωπωπωπω σκέφτομαι ότι όλη την χρονιά θα μας πάει έτσι και με πιάνει απελπισία.... :?:?:?:?

Τονάκι κι εμένα έχει μειώσει πολύ τις ώρες ύπνου μες στην ημέρα..χθες δεν ξέρω τι επαθε.... :roll::roll::roll: αφού την κοίταζα συνέχεια μήπως έχει πυρετό.... :?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Ιουλίααααα πλάκα κάνεις.....Δεν κάθεται στο καρεκλάκι;;;;;;; :shock::shock::shock: Ούτε όταν οδηγεί ο Χ;;;;;

Αρτζιιιιι καλύτερα ο λουκάκος;;;;

Αφροοοο σου πάει τρελά το νέο λουκ....Μικροδείχνεις μωρή τώρα..βασικά τώρα είσαι ίδια με τον μανωλάκη πριν κουρευτεί.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε να μπω και εγω στο τρενακι!!

Γωγω περαστικα! μπορει και μην παει ετσι ολη η χρονια μωρε, περιμενε!

Αφρο που να μπω να δω φωτογραφια και εγω??

Διαβασα λιγο απο το αλλο τρενακι....Συγκρατησα πως η Αναστασια ειναι πεσμενη...Αναστ ελα για συμπαρασταση...και εγω δεν ειμαι στα καλα μου...Βασικα καθολου καλα,αλλα τι να κανω..Δεν εχει σχεση με τον δανο παντως καμια...Αλλα δεν ειμαι καλα..ουφ..ουφ....Εκανα την αυτοκριτικη μου σε κατι θεματα (παλι τελειως ασχετα με τον συζυγο και παιδι) και δεν μου αρεσαν τα συμπερασματα μου..αλλα ας μην το αναλυω τωρα..

Κατα τα αλλα ησυχα...φευγει το ανιψουδι μου αυριο βραδυ (ισως για αυτο εχω πεσει, τον συνηθισα τοσες μερες γμτ) και εμεις μενουμε πισω...Δεν παραπονιεμαι ομως γιατι τα χειροτερα επονται..Δυστυχως οι προοπτικες ειναι δυσοιωνες για μετα την Ουγκαντα...τελικα υπαρχουν και χειροτερα μερη να βρεθει κανεις....

Το σεμπινι καλα ειναι..ζηταει να παει Αθηνα στον παππου και μου σπαραζει την καρδια...Ευτυχως τη δευτερα θα ερθει παλι ο φιλος του ο Τσαρλι να παιξουν μαζι να χαρει...Τα πηγαμε σε κατι κουνιες εδω στο εμπορικο και ξετρελλαθηκαν...

Σας αφηνω, μαυριζω οσο γραφω και δεν θελω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γωγω φυσικα κ καθεται στο καρεκλακι οταν ειναι ο χ.! :shock::shock:

με εμενα εχει ενα θεμα..ειδικα τωρα που ηταν η πρωτη φορα που ημασταν οι δυο μας..ε!δεν καθησε!

κ ναι τονια!προτιμησε να γυρισουμε σπιτι! :evil::evil:

αν κ δε το περιμενε κ εκλαιγε οταν ανοιξαμε την εξωπορτα..αλλα σιγα μην ξαναγυριζα στο αμαξι! :evil::evil::evil:

ρε Λενα με δουλευεις;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :evil::evil:

κ ο γιωργος κοιμηθηκε 2-6 κ μετα πηραμε σβαρνα τους δρομους κ μαζευτηκαμε σπιτι 11..κ κοιμηθηκε στις 12!ο αναστασης απο τις 9;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o

τί παιδι! :x:x:x:x:x:x:x

Αργυρω την ιδιορρυθμια των πεθερικων την εννοουσα σε σχεση με φαγητα,δωρα,γενεθλια..αλλα αφου δε σε ενοχλησαν,ολα καλα! ;)

τωρα που το λες..ο μπαμπακας μου εχει αυριο γενεθλια..μαζι με την πεθερα σου;;;; :mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol:

πηγαμε κοσμος σημερα κ μετα παιζωτοπο!τίιιιιιιιιι κοσμος! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Χριστε μου!αλλα πολυ ωραια ηταν!ειχα κ κατι συναπαντηματα δυσαρεστα..απο το παρελθον..αλλα ο γιωργος ετρεχε κ με εβγαλε απο τη δυσκολη θεση! ;)8-)8-)8-)8-)8-)

σας φιλω γλυκα ολες!παω να κανω μπανακι!θα μας βγαλει αυριο ο μπαμπας μου κ δεν προλαβα να φτιαξω μαλλι σημερα!

φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και εγω!

θελω μαι μπυρα....σερβιρει το μπαρ?

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ σε ολα τ απαιδακια και καλη σχολικη χρονια!

εμεις θα ειμαστε σπιτι!

ημουν απογευμα!

με ρωτα μια ενοικος..." εισαι εγγυος?'

ναι απαντω!

" και θα φυγεις?"

ναι απαντω

¨πηγε το ειπε στις υπολοιπες και οι περσοτερες ηρθαν και μου ειπαν να μην σταματησω και θα ξενυχτουν μαζι μου να μην ειμαι μονη!

σημερα με βοηθησαν παρα πολυ!

αχ και που να ηξεραν οτι προσπαθω να φυγω οριστικα απο εκει!

κι αν δεν προσπαθω...θα με αλλαξουν σιγοθρα μιας και θα αντικατασταθω σφου σταματησω!

αχ

αχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκαναμπανακι κ επανηλθα μυρωδατη μυρωδάτη!! :D:D

Βίκυ μου δεν εχω καταλάβει..θελεις ή δε θελεις να αλλαξεις τμημα; :?:?

δε θα ειναι πιο ξεκουραστα αν αλλαξεις ή εχεις δεθει με τα ατομα εκει που εισαι,ωστε να μη θελεις να φυγεις; :roll::roll:

γωγω ξεχασα :oops::oops:

περαστικα σας κ παλι!μπορει να μην ειναι ετσι ολη η χρονια βρε..μην απελπιζεσαι απο τωρα!

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε πηγε για υπνο επειδη δεν ηθελε να κανει μπανιο!!!!

δεν παιζει να νυσταζε κ ειμαι σιγουρη οτι σκυλοβαρεθηκε μεχρι νατον παρει ο υπνος!! :lol::lol::lol:

αλλα ωραια ηταν, ελπιζω να καθιερωσει να κοιμαται πιο νωρις! ;)

θα πιουμε καφε με την αναστασι ε???

λεω να αφησω τον ανασταση στον τολη εκεινη τη μερα :roll::roll:

συμπεθερουλα μου μη στεναχωριεσαι μωρε, 37.5 ειναι πολυ λιγο

περαστικα κ γρηγορα θα ειναι!

ειδα κ την αφρο, κουκλα εισαι ρε! πολυ ωραιο το μαλλι!!!!

φρανιτακι πολλα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααααααααα!αμα ειναι να βγουμε κ χωρις παιδια,τοτε μπορω σιγουρα!!!! :lol::lol::lol:

επιτελους θα τα πουμε κ αναλυτικα ολα με την ησυχια μας!ουαου που θα ελεγε κ ο αναστασης! :lol::lol::lol::lol:

μπορω οποια μερα κ ωρα θελετε,να εχω σχολασει μονο,ε! :D

εμεις παλι κ μπανιο καναμε κ 12 πιασαμε..αλλα το περιμενα αφπυ χτυπησε 4ωρο το μεσημερι..ο αναστασης δεν παιζεται! :o:o:o

μονο εγω δεν μπορω να δω την αφρο;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα..καλη Κυριακη να έχουμε!!!!

Τι κανετε;;;

Νομιζω οτι ολα αυτα ..που ειμαστε νταουν κτλ ειναι που μας τα δημιουργρει αυτος ο κωλομηνας..ποτε δεν τον χωνεψα...αυτο που ειναι ακομη καλοκαιρι αλλα εχει αρχισει και καλα το φθινοπωρο.... πιιιιιιιιιιφφφφφφφφφφφ....Αντε να φυγει να ερθει ο Οκτωβρης να ηρεμησουμε!!!!!

Αναστασία μου για ανεβα ρε γιατι θα παρω το μαξιλαρι και θα αρχισω να σε κυνηγαω με αυτο... :D Βαλε να δουμε και τη λιλα πανδαισία...να ανοιξει η καρδουλα μας Κυριακατικο :lol::lol::lol:

Τονια πρωινη και εσύ ε;;;Αληθεια που δουλευεις;;Εκει στο Ηρακλειο;;;Γιατι δεν πας τον Αλεξ στο δικο σου σταθμό;;;;

Ιουλία βρες εσυ εναν καλο σταθμο και ολα θα πάνε καλά!!!!

Αφρο τι κανετε ρε;;;παμε κανα παιδοτοπο και εμεις;;;

Γωγω περαστικα σας!!!Μαλλον φετος ετσι θα ειμαστε..μακαρι ομως να τα περνανε ελαφρια.

Αργυρω χρονια πολλα για την πεθερα ρε.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ιουλια και εσυ να χαιρεσαι τον μπαμπα σου!!!!

Παω να σας στειλω τα πμ της βάπτισης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα!!!

Η Ιουλια τρενακι?!Ωχ!Η αρχη..του τελους! :lol::lol::lol: Πλακιτσα μωρεεεεε!!!

Δε με καταλαβες φιλεναδα χθες...Φυσικα θα σε σχολιαζω!Αλλα το ειπα ετσι γτ...θελω να σε δω απο κοντα!Κ επειδη ολο το αναβαλλουμε...καταλαβες?Αν οχι,λυπαμαι αλλα δεν εχω κακα να κανω! :P

Καλα αυτος ο Γ ναρκωνεται τα μεσημερια???Μα 4ωρα? :shock::shock::shock:

Αληθεια μπορεις να τον κουμανταρεις ή ειναι πολυ δυνατος?Εννοω αν ΠΡΕΠΕΙ να πατε καπου θα μπορεσεις να τον δεσεις με το ζορι στο καθισματακι?

Λεναρα μου απο τις 9 για να μην κανει μπανιο??? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω περαστικα κ παλι!Μην αγχωνεσαι πολυ..θα περασει γρηγορα πιστευω!Φιλακια

Νενι υποσχομαι φωτο! :lol: Αν κ να ομολογησω πως το dvd με τις φωτο κατι το εκανα κ δε λειτουργει..θα πω τον φωτογρ να μου ξαναδωσει!

Τονακι δε χορτασα με το ξυδι! :P:P:P Κραταω μουτρα ακομη!Για πες?Λειπει το ταιρι σου γι'αυτο εισαι νταουν?

Φραγκισκα μου εσυ γιατι???Αν θελεις να το αναλυσουμε ειμαστε εδω! ;)

Αφρο εγω δε σε ειδα ακομη..Δεν καταλαβα που αλλα θα το βρω!

Ηθελες αυτο το ασυμετρο με πισω κοντο κ μπροστα μακρυ κ εκεινη σου εκανε το αντιστροφο? :lol::lol::lol::lol: Δεν εβλεπε τα χερια σου που εδειχναν?Γτ στανταρ θα εδειχνες οταν το περιεγραφες! :P Τεσπα!Την αλλη φορα!

Χθες τα 2 Α χαλουσαν το αφρολεξ-ο-παζλ!Σαν παιχνιδι το βρηκαν!Κ εγω εκνευριστηκα κ τους ελεγα να το μαζεψουν μετα,μην το παρατησουν ΠΑΛΙ ετσι,κ ειμαι κουρασμενη κ ποναει η μεση μου κ γκιρ γκιρ γκιρ! :P

Ερχεται η Αννυ κοντα μου κ μου λεει με υφος..συμβουλευτικο :"Μαμα,πεπει ηλεμισεις τωλα"! :lol::lol::lol::lol: ξεπατωθηκα να γελαω!μα ειναι τοοοοοοοοοοοοοσο αστεια τα κουφα που πετανε σ'αυτη τη φαση!!!

Παναγιωτα καλημερααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλιτσες!!!! :D

Μα που ειναι η φωτο της Αφρο ρε παιδια;;;;; :-\

Γωγουλι περαστικα στο Ιωαννακι ρε!!! :(:( μακαρι ομως να κολλατε μονο τετοιες ελαφριες ιωσουλες! ;)

Κι εσενα μειωσε μεσα στη μερα;;;;Μας τα φαγανε τα κοριτσια μας ρε με τον υπνο οι κακουργες!!!!! :lol::lol::lol:

Α και τωρα που το θυμηθηκα..ρε κοριτσια επειδη το λετε συχνα οταν εχει πυρετο το παιδακι σας...δε κανει να τα κανεις ντουζακι αν ειναι κατω απο 39 και θελει και πολυ προσοχη να μη το κανεις την ωρα που αμεβαινει ο πυρετος γιατι ειναι επικινδυνο!!! :?

Φρανιτακι γιατι ρε που λενε οι προοπτικες οτι μπορειτε να πατε και ειναι χειροτερα απο Ουγκαντα;;;;;

Το Σεμπινι θελει το παπου του ε;;;το καλο μου... :x:x

Ιουλια και μετα δε σου ειπε ρε συ να πατε πισω και θα κατσει στο καθισματακι;;; το μπαγασα ειναι κι αυτος κορμι θανατηφορο!!!! :lol::lol::lol:

Λενα πεθανα με τον Ανασταση σου που πηγε για υπνο προκειμενου να μη κανει μπανιο!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Δε του αρεσει το μπανιο;;;; ο Αλεξ παλι τρελαινεται!!!αν ηταν δυνατον να τον αφηνα εκει 1 ωρα νομιζω δε θα χε προβλημα!!! :P

Παω σε λιγο να κοινωνησω τη μικρη..3η φορα σημερα να τελειωνω και μαυτο το θεμα..

Χθες πηγαμε κατω στο κεντρο σε μια πλατεια να κανει ο Αλεξ ποδηλατο και εκει μαζευονται πολλοι εφηβοι με τα ποδηλατα τους,πατινια κτλ και κανουν διαφορα κολπα(ή τουλαχιστον προσπαθουν γιατι ολο γκρεμιζονται! :P )

Ο Αλεξ λοιπον τους κοιτουσε σαν υπνοτισμενος και καποια στιγμη παιρνει το ποδηλατο του και προσπαθουσε να κανει τα ιδια!!!!!! :o εκανε ορθοπεταλιες,επαιρνε φορα και μετα εβαζε τα ποδια του πανω στο σιδερο και εκανε ισορροπια..!!! :o καταλαβατε σε τι κορμι θα εξελιχθει το αλητακι μου!!!! 8-|

Βικυ μη φυγεις μαρη τωρα απο κει....κι εγω με ποιον θα πινω καφεδακια σε λιγο καιρο;;;;; :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!Σαλονικιες!

Ή θα πιουμε καφε ΤΡιτη ή πεμπτη απογευμα ή οποια μερα θελετε πρωι!Ιουλια εσυ θα εχεις κανα ρεπο?

Το παιδι δυσκολο να το αφησω γτ ο Α θα φυγει ταξιδι νομιζω τριτη κ επιστρεφει πεμπτη...Παρασκευη θα καιγεται...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τονια :ymapplause::ymapplause::ymapplause: !Κασκαντερ!!!!Μια χαρα επαγγελμα αρκει να ειναι σωος!

Επισης γτ δεν τον αφηνεις στη μπανιερα 10 φορες τη μερα αν ειναι ησυχος εκει? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...