Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜΕ Ν8


Recommended Posts

Μαρακι μου αν οχι θερμοκοιτιδα,πιθανον ενεσεις για τα πνευμονια, βεβαια οτι χρειαστει θα κανω δεν το συζηταω και μακαρι να γεννησω φυσιολογικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 931
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αναστασία μου καταλαβαίνω το άγχος σου!!!!! πως να λέω σε σένα μην αγχώνεσαι..που το κάνω βέβαια.... όταν εγώ σκέφτομαι τι θα χρειαστεί αν γεννήσω π.χ αυτή ή την επόμενη εβδομάδα!!!!!!

Απλά πρέπει να χαλαρώσουμε και όταν έρθει η ώρα αυτά δεν κάθονται με τίποτα!!!!!! :lol::lol:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακι μου!τι κανετε?οι κοιλοτσες?

Εγω μολις γυρισα σπιτι!ειχα παει στην παιδιατρο να μιλησουμε, μετα πηγα και αλλαξα και τον αποστειρωτη..

Πηρα και την καλαθουνα!!ειναι τελεια!εχει αποχρωσεις του μπεζ, κρεμ, εκρου.. Τετοια χρωματα.. Πολυ ονειρικη!αχ κι εγω θα κοιμωμουν εκει μεσα (αν χωρουσα) ..θα τα βγαλω να τα πλυνω αυριο..πηρα και σεντονακια για την καλαθουνα.. Πηρα τεσσερα(2ασπρα και 2μπεζ) .περιμενω να φερουν κι αλλα χρωματα..απο αυτα θα χρειαστουμε και στην κλινικη..

Ξερετε ποσα θελοουμε?

Λυδια μου, μπηκες στον εβδομο?!αντε σιγα σιγα πλησιαζεις προς το τελος..αντε να τελειωνουμε ολες σιγα σιγα..

Ευη πολυ ομορφο το σλιγκ!τελειο το ροζακι αυτο!!

Εγω δεν ξερω τι χρωμα να παρω, θα το χρησιμοποιει και ο αντρας μου βλεπετε , θελω κατι ουδετερο και οχι ανοιχτοχρωμο και φανταχτερο..

Κρεμα για τις θηλες εγω δεν πηρα..θα παρω αργοτερα αν χρειαστει.. Μεχρι τωρα δςν ενιωσα πονο η τραβηγμα..τπτ δεν νιωθω,απλα καποιες μερες βγαινει γαλατακι απο μονο του αλλα δεν σημαινει κατι στις κοπελες που δεν βγαινει..

Αναστασακι, κατερινουλα. Μαρια12,μυριαμ, δωρα, λενα , ηλιαννα, νια, αννα μαρια, βανεσσακι, ελπιζω να ειστε καλα..και να μην ξεχναω καποια..

Ααα, μηπως ξερει καμια αν μπορουμε να ανεβασουμε φωτονστο μαμμυ απο το κινητο μας και πως?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Πωπω, τι ήταν αυτό σήμερα;;; Κάθε φορά τα σεμινάρια είναι και χειρότερα... Τους βλέπεις όλους βαριεστημένους και πιο πολύ την επιθεωρήτρια που κάνει και την παρουσίαση. Τις πιο πολλές φορές η επιθεωρήτρια/ο επιθεωρητής, έρχονται και τελείως απροετοίμαστοι, οπότε το χάος είναι μεγαλύτερο. Δεν είχε ούτε καν ανεμιστήρες στην αίθουσα, ήταν, βέβαια, γύρω γύρω ανοιχτά, αλλά ειδικά στην αρχή δεν μπορούσα να αναπνεύσω. Κι όχι μόνο εγώ, και πολλοί άλλοι...

Ευτυχώς το απόγευμα δε θα πάω, και λέω να πάω εκκλησία μια που αύριο είναι της Παναγίας.

Αναστασία, όχι, δε θα είμαι πρωινή, αυτό έλειπε!!! Μόνο σήμερα πήγα πρωί, στις εντεκάμιση δηλαδή, λόγω του σεμιναρίου.

Κατερινούλα, όντως, κάπως έτσι μας βλέπουν, εγκυμοσύνη ήθελες, καλά να πάθεις...

Όσο για πρωτόγαλα, εγώ δεν έχω ούτε για δείγμα. Στις θηλές δε βάζω τίποτα, ούτε και στην κοιλιά μου, επειδή είμαι πολύ αμελής μ' αυτά τα καλλωπιστικά, και βασίζομαι στην καλή τύχη για να μην κάνω ραγάδες. Καλά, ραγάδες στο στήθος δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω, γιατί δεν έχει μεγαλώσει και πολύ, αλλά στην κοιλιά παίζει.

Α, Αναστασία, δε νομίζω ότι το μωρό που γεννιέται την 38η εβδομάδα θεωρείται πρόωρο! Είναι απόλυτα φυσιολογικό και δεν πιστεύω ότι χρειάζεται θερμοκοιτίδα, εκτός κι αν υπάρχει κάποιος ιδιαίτερος λόγος.

Εύη, ναι, δικό μου είναι το σλινγκ με το σκάκι!!! Τέλειο είναι! Ο άντρας μου θα ξετρελαθεί. Νομίζω ότι δε θα το βγάζει από πάνω του, είτε έχει μέσα Ανδρέα, είτε όχι!

Δώρα, είδες η πεθερά; Από Φώσκολο και πάνω!

Εμείς σήμερα φάγαμε μακαρόνια με κόκκινη σάλτσα, που έφτιαξε ο άντρας μου φυσικά, μια που εγώ έλειπα!

Μας φέρανε και τη συρταριέρα και είναι τέλεια! Ταιριάζει απόλυτα με τον καναρινί τοίχο! Αλλά το δωμάτιο ακόμα είναι σαν αποθήκη, αφού είναι γεμάτο κούτες, άδειες ή γεμάτες...

Σας φιλώ όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια.δε σχολιαζω γιατι σημερα μαλλον βγαινουν οι αναπληρωτες και ειμαστε κολλημενοι στην οθονη να δουμε τι θα γινει.φιλακια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, ααααχχχχχ, τι υπνος ηταν αυτος!!ημουν πτωμα εντελως και κοιμηθηκα σαν πουλακι!

Βανεσσακι, ελπιζω να εχετε καλα αποτελεσματα..

Αννα μαρια, ταλαιπωρηθηκες στο σεμιναριο,ε?!κι εγω δεν τα αντεχω αυτα τα πραγματα.. Συνηθως τα βλεπω σαν αγγαρεια..πιο πολυ ειναι τροπος να δεις ατομα που εχεις να δεις καιρο , γινεται ενα χαος και ο ομιλιτης ερχεται se δυςκολη θεςη με το να βλεπει ενα ακροατηριο που παρακολουθουν μονο οι μπροστινοι και πιο πισω γινεται χαμος..στα δικα μας σεμιναρια, καπως ετσι ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου, ααααχχχχχ, τι υπνος ηταν αυτος!!ημουν πτωμα εντελως και κοιμηθηκα σαν πουλακι!

Βανεσσακι, ελπιζω να εχετε καλα αποτελεσματα..

Αννα μαρια, ταλαιπωρηθηκες στο σεμιναριο,ε?!κι εγω δεν τα αντεχω αυτα τα πραγματα.. Συνηθως τα βλεπω σαν αγγαρεια..πιο πολυ ειναι τροπος να δεις ατομα που εχεις να δεις καιρο , γινεται ενα χαος και ο ομιλιτης ερχεται se δυςκολη θεςη με το να βλεπει ενα ακροατηριο που παρακολουθουν μονο οι μπροστινοι και πιο πισω γινεται χαμος..στα δικα μας σεμιναρια, καπως ετσι ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, Αγγελική, έτσι είναι και τα δικά μας... Οι περισσότεροι μιλάνε συνέχεια και ορισμένοι μάλιστα δυνατά πάνω στον ομιλητή. Και η πλάκα είναι ότι πρόκειται για εκπαιδευτικούς που απαιτούν απόλυτη ησυχία από τους μαθητές τους κατά την ώρα του μαθήματος. Και το χειρότερο είναι ότι πολλοί βρίσκουν ευκαιρία να μιλήσουν για να "φανούν" και να δείξουν ότι είναι σκεπτόμενοι και ότι ξεχωρίζουν απ' το σωρό.

Σίγουρα είναι καλό το ότι βλέπεις κόσμο που έχεις να δεις καιρό, αλλά αυτό είναι και κακό, γιατί μπορεί να μη θέλεις να τους δεις όλους!!!

Βανεσσάκι, πες μας τι έγινε με τους αναπληρωτές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια μου, το κανουν και οι εκπαιδευτικοι αυτο?!αχ τι να πεις?

Κοριτσια σημερα ειπαμε πολλα πραγματα με την παιδιατρο?καποια τα ηξερα γιατι τα ειχα διαβασει αλλα καποια αλλα οχι.. Με εξεπληξε..

Πχ, για τον ομφαλο του μου ειπενοτι δεν υπαρχει προβλημα εαν βραχει, πρεπει να πλενεται ολομτο σωμα αρκει να στεγνωνει καλα παντου.. Εγω νομιζα οτι δεν βρεχουμε καθολου την περιοχη ΕκΕι..εΣεΙς τι εχετε ακουσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ αυτό ήξερα για τον αφαλό, ότι δεν πρέπει να βρέχεται. Υποθέτω ότι όσους παιδίατρους ρωτήσουμε, τόσες γνώμες θα πάρουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggt με γεια η καλαθούνα και καλους ύπνους!! Και εγώ κοιμήθηκα τέλεια τώρα το μεσημεράκι!!!

Όσο για τον αφαλό και εγώ αυτό έχω ακούσει από όλες ότι δεν πρέπει να πλένεται ώσπου να πέσει!

Θέλω να γίνω μαμα, πω-πω ταλαιπωρία και αυτά τα σεμινάρια!Τουλάχιστον γλυτώνεις το απογευματινό. Ούτε εγώ έχω πρωτόγαλα, και όσο για τις θήλες δε βάζω τίποτα.

Τυχερούλα που ο άντρας σου ξέρει και μαγειρεύει, καλό αυτό!

Με γεια η συρταριέρα!!!!!!

vanessaki καλά αποτελέσματα κοριτσάκι μου!!!!

Φιλάκια σε όλα τα κοριτσια!!!!και σε όλες τις κοιλίτσες!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οι πονοι δυναμωσανβ και φευγω για γιατρο....αν ειναι να παω νοσοκομειο θα προσπαθησω να στειλω μηνυμα!!Για οτι νεοτερο θα σας ενημερωσω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευη μου, λες??Μακαρι να πανε ολα καλα και να μην ταπαιπωρηθεις κι αλλο..

Μαρια 12, για να σε διευκολυνω, με λενε αγγελικη..

Που ειστε ολες σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!!

Ευη αντε με το καλο, μακαρι να γεννησεις σημερα να ηρεμησεις!!!!

Αγγελικη και ως θα γινει να μην βραχει ο αφαλος,πρεπει να το τυλιγουμε με κατι?Πηρα απο το mothercare κατι γαζες που τις βαζεις στην περιοχη του αφαλου,οταν βαζεις μπεταντιν για να μην λερωνει.Μηπως αυτα βοηθανε και να μην βρεχεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου ευχαριστω για τις ευχες!!!δεν εςχουν βγει ακομη κ εμεις δεν ξεκολλαμε!!!την προηγουμενη χρονια ειχαν βγει στις 11 το βραδυ,οποτε εχουμε μελλον...

δωρα μου ψωνισα απο σβερκο που λενε...βεβαια σημερα γελασα τοσο γιατι καταλαβα οτι αυτοι οι ανθρωποι δεν υπαρχουν!!!ακουστε φαση.σημερα ειχαμε παει για ψωνια με το συζυγο και βρηκα ενα καλαθακι καλλυντικων και πορτατιφ στο ηρα 80 ευρω.εκεινος τα θεωρησε ακριβα και του λεω ας μας παρουν κατι και οι γονεις σου που δε μας εχουν παρει ουτε κολυμπηθροξυλο!!!και τι μου λεει...μου ειχαν πει οι γονεις μου οτι θα μας παιρναν την κουνια,αλλα αφου εσυ δεν τους θες και δεν πηγαινεις σπιτι τους, το πηραν πισω!!!!παρα τα νευρα που ειχα ως τοτε πραγματικα δε μπορεσα να συγκρατησω τα γελια μου!!!για τετοιο επιπεδο μιλαμε!!!εντωμεταξυ οι γονεις μου εχουν σκιστει να μας κανουν δωρα, να μας αγοραζουν μεχρι και κρεατα και τα παντα για το σπιτι και για το μωρο και αυτος δε βλεπει καν τηβ διαφορα μεταξυ των 2 οικογενειων...τι να πεις... :lol::lol::lol:

ευουλα,με το καλο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι καλη επιτυχια και απο εμενα!!!

Καλα τα πεθερικα ειναι σουπερ λεμε...και τα δικα μου προς το παρον κανουν τις παπιες....κανα 2-3 φορμακια μου πηραν,κατι καλτσακια και κατι κουδουνιστρες!!!Λενε πως το κρεβατακι το παιρνει συνηθως η μαμα της κοπελας και το καροτσι η πεθερα...για να δουμε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αναστασια μου το απολυτο τιποτα!!!!και ο γιος τους τους δικαιολογει!!!καλα δε το συζητω απο την αρχη φανηκε οτι δε θα ταιριαζε η οικογενεια μου με αυτους, αλλα μιλαμε αποδειχτηκαν οι χειροτεροι ανθρωποι που εχω γνωρισει!!!!ζωα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσακι αλλοι εχουν την ικανοτητα να κρυβουν τη ζωώδη συμπεριφορα τους και αλλοι δεν συγκρατιούνται και εκδηλώνονται....γι αυτο τιποτα δεν με παραξενεύει πια,τα εχω δει ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου, δεν ξερω, πραγματικα!η παιδιατρος λεει οτι δεν πειραζει αν βρεχεται.. Σημασια εχει να καθαριζεται με οινοπνευμα και να στεγνωνει καλα..

Βανεσσακι μου, ουτε τα δικα μου πεθερικα τα πανε καλα με τους γονεις μου..βεβαια τα δικα μου πεθερικα δεΝ τα πανε καλα με κανεναν σοβαρο ανθρωπο....

Αλλα βρε κοριτσακια μου, αυτα που κανουν τα πεθερικα σας, ειναι πταισματα μπροστα σε αυτα που κανουν τα δικα μου..

Α, εμενα μου πηρ;ν κ;τι φορμακια για το μωρο οταν ημουν πεντε μηνων, κοντομανικα ομως γιατι ηταν σιγουρη η πεθερα μου οτι θα γεννησω προωρα γιατι η κοιλια μου ηταν χαμηλα λεει.. Εντωμεταξυ, η κοιλια μου, τοτε ξεκινησε να φαινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασακι μου, εχεις απολυτο δικιο!!!!πιο απολυτο δεν γινεΤαι !αλλα δεν τα εχεις δει ολα!κι εγω ετσι νομιζα μεχρι που τα ειδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια! Εγώ πήγα λίγο εκκλησία στον εσπερινό και γύρισα πτώμα. Δεν παλεύεται αυτή η κόπωση... Δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...

Βλέπω όλες μας τα λατρεύουμε τα πεθερικά μας!!! Εμένα μου παίρνουν δώρα, αλλά είδατε ΤΙ δώρα!!!! Δεν το κάνουν από κακία, όμως, απλά μέχρι εκεί τους κόβει. Φυσικά κάνουν κι αυτοί τις γυφτιές τους, αλλά τέλος πάντων... Αγγελική, τουλάχιστον εσένα, η πεθερά είχε μια δικαιολογία που στα πήρε κοντομάνικα (ηλίθια δικαιολογία, αλλά δικαιολογία). Εμένα που τα πήρε κοντομάνικα έτσι στο άσχετο;

Στην Κύπρο πάντως συνηθίζεται οι γονείς του ζευγαριού (κι απ' τις δύο μεριές) να χρηματοδοτούν κανονικά το ζευγάρι, ακόμα κι αν εργάζονται και οι δύο σύζυγοι. Τα περισσότερα νέα ζευγάρια, ακόμα κι αν έχουν παιδιά, τρώνε στους γονείς, οι γονείς τους ψωνίζουν για το σπίτι, τους δίνουν λεφτά για τους λογαριασμούς, τους αγοράζουν μέχρι και το γάλα και τις πάνες των παιδιών τους. Για μένα αυτό είναι τελείως απαράδεκτο. Παντρεύεσαι, ανοίγεις σπίτι, κάνεις παιδιά, οι ευθύνες είναι δικές σου. Εμείς απ' τους γονείς μας δε ζητάμε ποτέ τίποτα, γιατί οι γονείς μου είναι χρεωκοπημένοι και γιατί τα πεθερικά μου είναι ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ μου! Ακόμα κι όταν μας αγοράζουν κάτι οι γονείς μου επιμένουμε να τους το πληρώσουμε κι όταν μέναμε μαζί τους τους δίναμε κάποια λεφτά για τα έξοδα του σπιτιού, άσχετο αν τα δέχονται (συνήθως γίνονταν καβγάδες για να τα πάρουν, αν τα πάρουν).

Δε λέω να σου κάνουν ένα δώρο οι γονείς σου ή να σου ψωνίσουν κάτι για το σπίτι μία στο τόσο, αλλά στην Κύπρο τους ζουν κανονικά οι γονείς, κι αυτό γιατί τα περισσότερα νέα ζευγάρια πάνε και χτίζουν κάτι σπιταρώνες παλάτια, και δίνουν όσα παίρνουν στα δάνεια...

Και με εκνευρίζει τρομερά το ότι πολλοί νομίζουν ότι την ίδια τακτική ακολουθούμε κι εμείς...

Άντε, τα πήρα τώρα.

Α, άσχετο, κουδουνίστρες ακόμα παίρνουν στα μωρά, ή τις έχουν καταργήσει; (επειδή έχουν καταργήσει τα πάντα, γι' αυτό ρωτάω!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΜΕ ΑΛΑΞΑΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΛΙΓΙ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΧΕΙ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Κ ΧΩΡΑΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΜΙΚΡΑ Κ ΜΕΓΑΛΑ,ΠΗΡΑΜΕ Κ ΚΑΤΙ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Κ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΣΚΟΥΠΙΣΑ ΣΦΥΓΓΑΡΙΣΑ ΕΠΛΥΝΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΞΑΠΛΩΣΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΑΠΑΙΣΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΑΝΟΜΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΞΗΠΗΡΕΤΗΘΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΑΠΕΡΓΙΑ Η ΓΙΑΤΡΟΙ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΑΥΡΙΟ ΒΡΗΚΑΝ Κ ΕΧΟΥΝ Κ ΤΙΝ ΠΑΡΑΣΛΚΕΥΗ ΑΠΕΡΓΙΑ Κ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΤΙΣ ΘΕΛΩ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 14 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΦΡΑΟΥΛΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΙΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ,Η ΦΑΚΕΣ ΣΟΥΠΕΡ.Ο ΑΦΑΛΟΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΡΑΧΕΙ ΟΣΕΣ ΕΧΩ ΡΩΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ.ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΒΑΖΩ ΤΖΟΝΣΟΝ ΛΑΔΙ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΩΜΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΜΕΓΕΙΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΑ ΧΑΡΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΑΣ!!!!!

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕΓΕΙΑ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΑΣΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΝΟ ΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ!!!!!ΕΜΕΝΑ ΟΣΟΙ ΜΕ ΣΥΝΧΥΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΥΝΧΙΖΟΜΕ ΕΓΩ Κ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ.

ΚΙΣΚΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ!!!!!!

ΜΙΚΙ ΜΟΥ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΗΓΑ Κ ΤΟ ΑΛΑΞΑ Κ ΟΛΑ ΟΚ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΤΗ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑ Κ ΝΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα φιλεναδουλες γλυκές τι μου κάνετε ???

Εγω είμαι καλα δεν μπήκα καθόλου εχτες και σήμερα γιατί όλο έξω είμασταν και έχω να διαβάσω μπολικες σελίδες χιχιχιχιιχι γλώσσα δεν βάλατε μέσα χαχχαχαχασημερα πήρα δυο φορμακια για τα διδυμακια μου να σας βάλω φόρο να δείτε.....ε δεν αντεχα να μην πάρω τίποτα πάλι είχα παει να πάρω για εμένα που έχω γάμο να πάω και πήρα και για τα νινακια μου.....η ευη κανένα νέο?είδα ότι είχε πόνους ....άντε μακάρι να γεννήσει η κοπέλα να ηρεμήσει ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω αυτή τη στιγμή κλαίω από τα νεύρα μου......μιλάμε η γκαντεμιά μου δεν περιγράφεται!!!!!!!!!! Πρίν δύο μέρες σκάσαμε ένα κάρο λεφτά για καινούριο λαπτοπ του άντρα μου και μόλις πριν λίγο η μικρή διέλυσε τον δικό μου!!!!!!!!!! Κατάφερα μετά κόπων και βασάνων να γράψω ένα ολόκληρο κατεβατό και να σχολιάσω όλα αυτά που ήθελα τόσες μέρες και η κόρη μου κλώτσησε το λαπτοπ, σβήστηκαν όλα παρόλο που είχα κάνει αντιγραφή δεν υπάρχει το κείμενο πουθενά, προσπαθώ να ξαναγράψω και σβήνει η οθόνη......ενώ παράλληλα τρέχω σαν την παλαβή και μαζεύω τις ζημιές της μικρής, γιατί η πεθερά μου ήταν που θα με βοηθούσε αλλά έμεινα με το αγγούρι στο χέρι.......αυτή τη στιγμή είμαι πτώμα, η μικρή θέλει να την έχω αγκαλιά και παράλληλα προσπαθώ να δω τί ζημιά έγινε στο λαπτοπ και μου τα σβήνει όλα......δεν ξέρω αν θα την κάνει αυτή την δημοσίευση....

Ελπίζω να έχω λαπτοπ για να μπορέσω να μπώ κάποια άλλη στιγμή...

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσιαααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Μη χτυπιέσαι!!!!!!!! Το λάπτοπ σου ζει!!! Ζει και θα σε σώσει!!! Το ποστ σου δημοσιεύτηκεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...