Μετάβαση σε περιεχόμενο

6ΜΗΝΩΝ ΠΙΑ, ΚΡΕΜΕΣ, ΦΡΟΥΤΑ, ΒΑΦΤΙΣΙΑ !!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπερα χρονια πολλα και καλη χρονια!!!εχω χαθει το ξερω αλλα με τα 2 ζουζουνια δεν προλαβαινω να παρω ανασα...ο μικκρος μας εχει ταραξει στο ξενυχτι..κοιμαται 21:30 και τα ξημερωματα ξυπναει 3-4 φορες...06:30 ξυπναει για τα καλα και μου ξυπναει και τον μεγαλο..δεν μπορω να καταλαβω τι θελει και μας ξενυχταει..ο μεγαλος μου εριχνε τρελους υπνους στην ηλικια του μικρου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 898
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑς !!!!!!!!!!!!!!!!ΚΡΥΟ ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΛΙς ΞΕΣΤΩΛΗΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ,ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΤΕς ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΑ ΜΑΖΕΨΑ ,ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙΒ ΟΤΑΝ ΤΑ ΣΤΟΛΙΖΕΙς ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΑΓΓΑΡΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΣΤΟΛΉΣΜΑ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ....ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΣΟΥΑΡΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!!!ΚΑΤΑ Τ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΥΤΗΧΩς ΑΠΟ ΙΩΣΕΙς ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ :D:D ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ!!!!!!!!!!!Α!ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΜΙΑ Η ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ?ΓΙΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΡΧΕΤΑΙ ΚΑΤΙ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου !!! επιστρεψαμε Αθήνα !!!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑ !! ΜΕ ΥΓΕΙΑ Κ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ Κ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ;):x

Χρονια Πολλα στα κοριτσια που γιορταζαν κ στα μωρακια της παρεας που ειχαν τις ονομαστικες τους εορτουλες !!! :x:x:x:x:x:x:x

Εμεις μολις τακτοποιηθηκαμε απο το ταξιδι της επιστροφής, καλα ηταν ...ξεβολευτηκαμε εντελώς, χαλασε ο βραδινος του υπνος ακομη περισσοτερο...σηκωνοταν χαραματα με διαθεση για παιχνιδι κ ξανακοιμοταν μετα απο 1-1.5 ωρα :shock: !!!! αχ...

ας ελπισουμε οτι θα τα κοψει αυτα τωρα που γυρισε στο χωρο του...γιατι σιγουρα τον "πειραξε" η αλλαγη περιβαλλοντος...πωπωωω τελικα μου φαινεται πολύ ευαισθητο ειναι το τζιτζικι μου... :roll:

εχει βγαλει κ μια κοκκινιλα στο μαγουλο... δεν ξερω τι ειναι...αυριο θα βαλουμε fucicort μπας κ περασει... σαν μολυνσουλα μοιαζει...δεν δειχνει να τον ενοχλει (δεν το ξυνει) αλλα ... :geek:

αυτααααα τα ολιγα απο εμας... θα αραξω λιγο στο ησυχο σπιτακι μας κ θα παω για ξαπλανταν :x στο κρεβατακι μου :x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας!χρονια πολλα Φανη για χτες κ μαρακι να χαιρεσαι τον Φωτη σου!κ φυσικα χρονια πολλα σε οποιον γιορταζει σημερα.

εμεις πηγαμε στο χωριο του αντρα μου που γιορταζε ενας θειος του.αφησαμε 10 λεπτα το μικρο με τα ξαδερφακια του να παμε στο νεκροταφειο να αναψουμε κανα κερακι κ το επιασε υστερια!εκλαιγε τρελα,μας πηραν τηλ κ γυρισαμε τρεχοντας..το ματιασα που ελεγα πως καθεται με οποιον να ειναι,δεν ειχε προβλημα.τελικα μαλλον καθεται κ με αλλους οταν ομως ειναι σπιτι μας.τωρα ηταν κ αγνωστο σπιτι κ ψιλοαγνωστοι οι περισσοτεροι...

κατα τα αλλα ποοοοολυ παιχνιδι,ξεκινησαμε κ παιζουμε μπαλα κ ξεκαρδιζεται!συνεχως αφηνει τα χερια του κ στεκεται ορθιος,κανει 2-3 βηματακια,χωνεται κατω απο καρεκλες,κρεβατια..εχει πολυ πλακα,τωρα μου φαινεται πως ειναι στα καλυτερα του!

μαρακι,αυτο με το παιχνιδι μεσα στη νυχτα το περασαμε κ εμεις για 3 βραδια.4-6 ειχαμε εγερτηριο κ παιχνιδι!μου φαινεται πως ηταν επειδη ειχαμε κοσμο εκεινες τις ημερες κ ισως ηταν επηρεασμενος απο τη βαβουρα κ ξυπνουσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια , τι κανετε? χρονια πολλα σε οσους γιορταζαν αυτες τις μερες...

βγαλαμε κ μεις κ αλλο δοντακι συνολο εχουμε 6 :D

αυριο γυρναω δουλεια.... :roll: μου φαινεται τοσο περιεργο ... απ την μια στεναχωριεμαι , αλλα απο την αλλη σκεφτομαι με την ανεργια που υπαρχει ευχαριστω να λεω που εχω κ δουλεια ;)

απλα μου φαινεται πολυ περιεργο που θα τον αποχωριζομαι τα πρωινα.. :roll:

στην κορη μου γυρισα στην δουλεια οταν ηταν 3 μηνων κ ειχα συνηθισει στην ιδεα .. τωρα μου φαινεται καπως... βεβαια πιο ξεκουραστη μου φαινεται θα μαι στην δουλεια απ οτι στο σπιτι με τον ταλιμπαν... γιατι ταλιμπαν εχει γινει...! φιλακια πολλα θα σας επανερθω αυριο με εντυπωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα !!

καλή αρχή Κωνσταντίνος αυριο !!

εμεις ΕΥΤΥΧΩΣ κοιμηθηκαμε κανονικοτατα χτες το βραδυ ... κ στη διαρκεια της ημερας ολα κυλησαν ομαλα...μονο που "ξανα"μαθε στα χερια αγκαλιες κ απο την αλλη (τα ακρως αντιθετα !!;;!!) εχει ξεθαρεψει πολυ με το περπατημα τοιχο τοιχο... αχαχαχαχα !! απο δοντακια ειμαστε στα 8 κ μαλλον κααααατι ετοιμαζει πιο μεσα γιατι παλι χωνει το δαχτυλακι του...

απο φαί εχουμε μπερδευτεί... σημερα του αλεσα μανεστρα με κοκκινιστο κρεατακι που ειχαν στο τραπεζι οι δικοι μου κ δεν το ετρωγε με ευχαριστηση... το βραδακι που τσιμπαγα εγω νεροβραστο αρακα με γιαουρτι+αγγουρακι (δλδ τζατζικι χωρις σκορδο) ειχε λυσαξει να φαει !!!!!! τι να πω ;;

πολυ με μπερδευει αυτο το παιδακι με το φαί... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια? καλή μας εβδομάδα! καλά τα μωρουλίνια σας? αχ... πάλι πίσω στη δουλειά με κανονικό φουλ ωράριο μια απο τα ίδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!που χαθηκατε ολες?εμεις καναμε 4 βηματακια σημερα!!τον βλεπω σε κανα 2 εβδομαδες να περπαταει κανονικα!ολο το απογευμα αφηνε τα χερια του κ εκανε βηματακια.ευτυχως φοβαται πολυ κ πεφτει σιγα σιγα με τον κωλο.

σημερα ηρθαν απο αθηνα κ τα διδυμακια φιλων!ειναι 7 μηνων κ θα βαφτισουμε τη μπεμπα.θα κατσουν 10 μερες,οποτε θα τα χορτασουμε!αυριο θα βρεθουμε.να δω τι εχει να γινει κ με τα 3 στο σπιτι!αν κ εκεινα δεν μπουσουλανε,ουτε σηκωνονται ορθια,οποτε το κοβω να τα "ξεσκιζει" ο αλητης ο δικος μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα.... ρανια μου μικροτερος ο δικος σου αλλα πρωτος τα κανει ολα! :D

τελικα κανουν καλη δουλεια κ οι γιαγιαδες!

λοιπον τα νεα μου απο την δουλεια ειναι καπως... δεν καταενθουσιαστηκα αλλα ελπιζω να συνηθισω!

εμεις απο βηματακια δεν κανουμε ακομη.. αλλα στεκομαστε ορθιοι... στανταρ ρανια θα περπαταει ο δικος σου σε μια βδομαδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια μου?Εμείς όλο στο γιατρό ήμασταν αυτές τις μέρες! :evil: Μία με τον βήχα πάλι,όπου πήραμε amoxil,aerolin και flixotide για 1 εβδομάδα και στο καπάκι χτες γιατί γέμισε το κορμάκι του κόκκινα σημάδια ελαφρώς πρησμένα.Στην αρχή νόμισα ήταν απτην πάνα γιατί ηταν σε εκείνη την περιοχή,μετα όμως είδα ότι είχε εξαπλωθεί και κάτω απτίς μασχάλες.Δεν μπορώ να καταλάβω τι τον πείραξε,η γιατρός είπε ότι μπορεί να είναι απτο αμοξιλ.Μας έδωσε ένα σιρόπι κ κάτι σταγόνες,ήδη εχουν ηρεμήσει..αλλά έλεος ΟΛΑ μαζί?!

Κατα τάλλα η διαθεσή του πολύ στα high!Τρελένεται να ακούει τον μπομπ τον μαστορα ,χορεύει κανονικά!

Απο βηματάκια μόνο όταν πιάνεται,τρελός χ'εστης! :lol::lol: Το απίστευτο είναι ότι κατέβηκε μόνος του από το ποδηλατάκι όπως κατεβαίνουμε εμείς κ χωρίς να πέσει! :shock::shock: Μείναμε έτσι :o !

Αυτά απ΄μας κ άλλο κακό να μη μας βρει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!!!!!!!!τι κανετε?εμεις καλα προσπαθουμε να περπατησουμε λεπτο δεν καθεται στον κωλο της ολο απο καπου πιανεται και περπαταει.....χτες εφαγε και τα μουτρα της στο τραπεζακι του σαλονιου οπου εχω βαλει γωνιες αλλα αυτη χτυπησε κατα μγηκος του τραπεζιου με το σαγονι αλλα ευτηχως δεν επαθε τιποτα....για να δουμε ποτε θα ξθαρεψει να περπατησει μονη της???????????????/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!ριξαμε ενα διωρακι υπνο οικογενειακως κ το ευχαριστηθηκαμε!!

αυριο τελικα εχω τραπεζι στους κουμπαρους μας με τα διδυμακια.να δω τι θα φτιαξω.παλι φαι πανω που μπηκα σε προγραμμα...

mammys love κ εμας χτυπουσε συνεχεια στο τραπεζακι κατα μηκος.πηραμε προχτες απτο τζαμπο ενα προστατευτικο απο αφρολεξ νομιζω ειναι.δεν δειχνει πολυ ομορφο αλλα μεχρι να σταθεροποιηθει θα το υποστουμε.το βαλαμε μονο απτην εξω πλευρα του τραπεζιου που πηγαινει συνηθως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα ψιλομαζευτήκατε πουλακια μου !!! χαχαχαχα!!

κ μεις ενα περιεργο πραγμα... ενω κανει τις προσπαθειες του να βηματισει, πιανεται τοιχο τοιχο κ παει λιγη αποσταση, μετα μαλλον βαριεται κ κωλοκαθεται κ μπουσουλαει... ε εκει που κανει τις "προοδους" του, κανει κ κατι "κουφα" ...πχ αφαιρείται οταν ειναι καθισμενος στο χαλι κ εκει που κοιταζει καπου παει πισω πισω κ μπουπ! σκαει πισω ξαπλα ! :lol::lol::lol:

ενταξει - δεν ποναει, αλλα κοπανημα στο κοπανημα..εεε εγω το φοβαμαι λιγο!! :mrgreen:

ποσες φορες εχω σκεφτει να του βαλω "κρανος" ...αϊντε να σταθουν για τα καλα να μας φυγει ενα βαρος πια... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!! Τι κάνετε?????? Εγώ χάθηκα πάλι, γιατί έπεσε πολύ δουλειά και δεν προλάβαινα και το μεσημέρι που κοιμάται επιχείρησα να μπω κανα δύο φορές και μόλις άνοιγα το laptop ξυπνούσε!!!!!

Anyway, το κρυωματάκι μας πέρασε, πίνουμε βέβαια ακόμα αντιβίωση μέχρι και αύριο αλλά όλα καλά!!!!

Την πήγα και για επανεξέταση και τη βρήκε μια χαρά!!!!

Εμένα από χτες με πονάει ο λαιμός μου γαμώτο!!!! Αλλά πήγα και εφοδιάστηκα με καραμέλες και διαλύματα και μπορώ να πω ότι είμαι λίγο καλύτερα!!!!

Εν τω μεταξύ αυτή είχε συνηθίσει που κοιμόταν μαζί μας όσο ήταν άρρωστη και τώρα κάθε βράδυ ξυπνάει στις 4.30 και θέλει να έρθει μαζί μας.... Δεν ξέρω τι να την κάνω....

Καλά είμαι πολύ γαϊδούρα... Χρόνια πολλά σε όσες γιορτάζανε και να χαίρεστε όποιους έχετε!!!!!

Αυτά τα ολίγα!!!! Φιλάκια πολλά!!!!! :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια , τι κανετε? καλα τα χτυπηματα κ οι αρρωστιες δεν εχουν τελειωμο :roll:

και ο δικος μου επεσε πριν κανα δυο βδομαδες κ εκανε δυο τρυπουλες στο κεφαλακι, ετρεχε αιμα κ πανικοβληθηκα! πηγαμε στο κεντρο υγιειας κ ευτυχως δεν χρειαζοταν ραμματα ... αλλα τα ειδα ολα!

κατα αλλα με την δουλεια "πηξιμο" , παιρναει η μερα σφαιρα... δεν μου φτανουν οι ωρες... κτλ αλλα που θα παει θα συνηθισω στα νεα δεδομενα! ελπιζω δηλαδη... η λολλι ρε παιδια που χαθηκε παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα, τι κάνετε?

Κωνσταντίνε καλά τα έπαιξα με αυτό που έγραψες!!!! Όταν λες τρυπούλες τι εννοείς??? Παναγία μου θα είχα πάθει συγκοπή!!!!! Πάλι καλά αφού δεν έχει τίποτα το ζουζούνι σου όλα καλά!!!!!

Εγώ χτες την είχα ξαπλωμένη στο κρεβάτι μου και όπως πήγα να βάλω την πιπίλα της παραδίπλα την χτύπησα λίγο στο κούτελο και τα παιξα!!!!! Αυτή βέβαια δεν έκλαψε αλλά εμένα με έπιασε ένα παράπονο άλλο πράμα!!!!

Σήμερα πάλι 4.25 ρόλοι η δικιά σου!!!! Πήγα στο δωμάτιο της μήπως την ξανακοιμήσω αλλά τίποτα!!!! Βυζί ήθελε!!!! Δεν ξέρω καθόλου τι να κάνω....

Καλέ που χαθήκατε όλες?????

Φιλάκια πολλά!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου και καλη χρονια!!!!

χρονια πολλα και σε οσες και οσους γιορταζαν!!!

εμας η χρονια μας μπηκε με 3 φλουρια στο χερι... ενα για τον καθενα μας :D:D αυτο δεν εχει ξαναγινει... για να δουμε αν θα ειναι τοσο καλη η χρονια...

λεμε προς το καλοκαιρι να κανουμε γαμο και τον σεπτεμβρη να βαφτισουμε το μικρουλι μας... για να δουμε αν δεν μας χαλασουν τα σχεδια...

κατα τα αλλα, εχουμε αγριεψει πολυ, πολυ γκρινια... θελει να ειναι συνεχεια ορθιος... τρωει και αρκετες τουμπες και οπως ολες μας ειμαι μεσα στο αγχος μην παθει τιποτα το κεφαλακι του.... δεν εχει την αισθηση του φοβου καθολου και αφηνει τα χερια και στεκεται για μερικα δευτερολεπτα και μετα μπουμμμμμμμμμμμμμμ......

αντε να περπατησουν μηπως και ηρεμησουμε λιγο, τουλαχιστον απο τα πολλα πολλα ντουκ :shock::shock:

και απο φαγητο μια χαρα παμε... εχει κανει 6 τα γευματα.

Ρανια να χαιρεσαι το Βασιλακι!!! τι εγινε πηγατε να δειτε αν πηρε κανενα γραμμαριο???

Μαρακι περασε η κοκκινηλα στο μαγουλακι?

Μαριεκεν μου, υπομονη και θα το κοψει και το βυζακι... παθος ειναι αυτο, οπως και να το κανεις :lol::lol::lol:

Γιουλακι πως ηταν το ταξιδι με την μπουμπου?? που πηγατε τελικα???

κων/νε καλη αρχη αν και λιγο αργα ;);) η λολλι ειπαμε δεν εχει ιντερνετ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariken μου κ γω τα χρειαστηκα η αληθεια ειναι.... ηταν ορθιος στην παιδικη κουζινα της κορης μου κ επεσε προς τα πισω κ χτυπησε σε ενα πλαστικο παιχνιδακι καλαμποκι που κουμπωνε (ηταν δυο κομματια) κ χτυπησε στο εν που ειχε τις εξοχες (πλαστικες).. τεσπα δυσκολο να το καταλαβεται αυτο που λεω... απλα κ γω τρομοκρατηθηκα... κ θελει πολυ προσοχη κ με πραγματα που δεν μας παιρνουν καν απ το μυαλο οτι ειναι επικυνδυνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρες!!!!!!

Spirtouli μου τι κάνεις? Χαθήκαμε τελείως!!!! Άντε καλή τύχη με 3 φλουριά δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα, όλα καλά θα πάνε και με το γάμο και με τη βάφτιση!!!!!! Και μεις προς Σεπτέμβρη με Οκτώβρη λέμε να τη βαφτίσουμε για γάμο δεν το συζητάμε γιατί δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε, αν θα παντρευτούμε στην εκκλησία ή αν θα μείνουμε με τον πολιτικό!!!

Εν τω μεταξύ εγώ είμαι πάλι χάλια η μύτη μου είναι ολομπούκωτη και δεν μπορώ να καταλάβω που την πατάω κάθε φορά!!!!!

Το ζουζούνι μου ευτυχώς είναι μια χαρά, θα πάμε και στη γιατρέσσα τη Δευτέρα για εμβόλιο και να μας δει πως πάμε!!!!

Αυτά τα ολίγα!!! Φιλάκια πολλά!!!!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας!ξυπνησαμε κατα της 9 ολοι μας και τωρα η μικρη παιζει στο παρκο ,ο μεγαλος βλεπει παιδικα και εγω πινω εναν ωραιοτατο καφεδακο.ο μπαμπας μας φυσικα στην δουλεια...σημερα λεω να παω στο mall να δω τι παιζει απο εκπτωσεις και ο μικρος με τον πατερα του να παει στο μουσειο φυσικης ιστοριας αυτο με τους δεινοσαυρους που βρυχουνται και κουνιουνται να τους δουν γιατι εχει λυσσαξει.....και αυτο εκει βρισκεται....και οι τουμπες συνεχιζονται....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!τι κανετε?απο πεσιματα βλεπω καλα πατε ε?εμεις μη μας ματιασω δεν μπορω να πω πως εχουμε τπτ το ιδιαιτερο.

2-3 μερες τωρα σταματησε να κανει βηματακια μονος του.φοβηθηκε?δεν ξερω..αυτο που κανει τωρα ομως συνεχεια ειναι να σηκωνεται ορθιος χωρις να πιανεται απο πουθενα.εκει που καθεται οκλαδον,τσουπ,σηκωνεται.κ συνηθως σηκωνει κ ενα παιχνιδι η οτι εχει μπροστα του.γενικα βλεπω πως εχει πολυ δυναμη.προχτες πηρε ενα μπουκαλι ουισκι γεματο που βρηκε σε ενα ντουλαπι ανοιχτο της μανας μου,με το ενα χερι.η του βγαζω μια σαλατιερα ανοξειδωτη που εχω(αρκετα βαρια) κ πιατακια,ποτηρακια(τα δικα του) για να κοπαναει στη σαλατιερα να κανει θορυβο κ αυτος τη βουταει με το ενα χερι κ σηκωνεται χωρις να πιανεται εννοειται.ευτυχως οταν καθεται φοβαται παρα πολυ.βλεπεις τον τρομο στα ματια του :lol::lol: !παντα με τον κωλο κ αν τυχον πεσει προς τα εμπρος,θα βαλει τα χερια του!

αχ,mammys love τι ωραια που θα ειναι στο μουσειο..αντε να μεγαλωσουν λιγακι τα σκατουλια μας να τα πηγαινουμε σε τετοια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα σας ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ αν κα με καποιες τα ειπαμε μεσω fb ;) χαθηκα αλλα δεν μπορω διαφορετικα δεν εχω χρονο καθολου για το μαμμυ..... :?:? ειπα να μπω να πω μια Καλημερα και να δω τι κανετε? πως ειστε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας! Χαθηκα γιατι λειπαμε και μετα προσπαθουσα να συμμαζεψω τα ασυμαζευτα στο σπιτι.Εχασε κ η μικρη τους ρυθμους της.

Λοιπον πεταξαμε με το αεροπλανο ειχε πολυ πλακα. Στο πηγαινε την ταιζα γαλα και κοιμηθηκε.Ηταν πρωι και επειδη δεν θελει την πιπιλα φροντισα το πρωινο γαλα να το πιει στο αεροπλανο για τα αυτακια της. Στο γυρισμο ηταν σοου. Ηθελε να να κατεβει στο διαδρομο να μπουσουλησει ολη την ωρα κοιτουσε γυρω γυρω και εκανε Α Α με εκπληξη.Περιττο να σας πω οτι δεν μας ζητησαν κανενα χαρτι για το παιδι.Απαραδεκτο το βρηκα.Ειτε ηταν δικο μας ειτε του γειτονα δεν τους ενοχλησε καθολου.Απο Θεσσαλονικη μας εβαλαν κ μια ταμπελα στη βαλιτσα "Priority" και ετσι βγηκε πρωτη!

Πηγε στο πρωτο της παιδικο παρτυ κ κυνηγουσε τα παιδακια που ετρεχαν.Την πατουσαν την σκουντουσαν αλλα αυτη συνεχιζε :lol::lol::lol::lol::lol:

Εχει πλεον 8 δοντια και πλεον κινειται μεσα στο σπιτι ορθια.Τοιχο τοιχο πιανεται ή με το ενα χερι κ πηγαινει.1-2 φορες εκει που της καθαριζα το αυγο μεχρι να πιασω ενα πιρουνακι αρπαξε τον κροκο κ τον εχωσε μεσα στο στομα κ εσπρωχνε :lol::lol::lol: μετα κολλουσε και ανοιγοκλεινε το στομα σαν παππους με μασελα.

Καλε ξεχασα Χρονια Πολλα σε οσες κ οσους γιορταζαν.

Μεγαλωνουν τα σκατουλια πολυ πολυ γρηγορα παντως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
    • Στο πλάι κοιμάμαι αλλά γυριζω στον ύπνο μου ανασκελα δεν το καταλαβαίνω 🤷‍♀️ μια χαρά πας από τα πράγματα του μωρού μαζεύονται σιγά σιγά 😊 πιστευω για τώρα δεν θα χρειαστεί να πάρεις και πολλά μετά όταν γεννήσεις θα κανείς και τις υπόλοιπες αγορές σου βλέποντας και κάνοντας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...