Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρές του Βυζονυχτίου Νο50-το Δρομολόγιο των Γεννεθλίων!


Recommended Posts

Καλεεεεεεεε τι τελειες φωτοοοοοοοοοοοο!!!!!

τα παιδακια ολα κουκλιαααααααααα :x:x:x

οι μεγαλες γουρουνες :lol::lol::lol:

θου σε μισω ρε!!!!μα 40 κιλα εισαι;;; :lol::lol::lol::lol:

βρε δεν του παιρνω τη μπαρμπι ..απλως θελω να ειμαι ετοιμη αν μου πει κατι στα τζαμπο για να το αποφυγω με ωραιο τροπο.

Μαγδα μπραβο στο κοριτσακι σου ρε!!Λες να απεδωσαν οι φασιστικες μεθοδοι του παιδικου;; :-?:-?:-? Μωρε λες να χουν δικιο η Τονια και η Γωγω;;; :lol::lol::lol:

Λοιπον Νατασουλα εχεις δικιο.Αυτα τα χωνακι θα τα εχω για παιδια.Για τους μεγαλους θα εχω ή μπισκοτο μεγαλο (ιδιου σχεδιου με το μικρο) και σακουλακι με κουφετα

ή cupcake στο ιδιο θεμα και παλι σακουλακι με κουφετα.αυταααααααααα....το αποφασισα και νοιωθω να μου φυγε ενα βαρος.

καποια στιγμη θα σας βαλω και το φορεμα να μου πειτε αποψεις.

χρυσα μου θα σου στειλω το email αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να ασχοληθω μονη μου..Βαριεμαι αφανταστα...ασε που ειναι λιγοι οι καλεσμενοι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 990
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρε Χρυσα ειναι ποτε δυνατον να εφαρμοστει αυτο στην Ελλαδα;;;

.....Στις Η.Π.Α απαγορεύεται ακόμα και η ατομική-σπιτική καλλιέργεια!», δήλωσε ο κ. Νικολόπουλος, ο οποίος κατέθεσε Ερώτηση προς τους Υπουργούς Αγροτικής Ανάπτυξης και Τροφίμων και Υγείας, Διατροφής και Άθλησης....

τι δηλαδη..θα πανε σε ολα τα χωρια και θα κανουν ελεγχους;;;

μα καλα;;πως τους ηρθε αυτο τωρα;;ελα Παναγια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξερω σας εχω πρηξει :oops::oops::oops: απλα να σας το δειξω

να ..κατι τετοιο θα κανω (περιπου..με λιγες παραλλαγες)...

http://3.bp.blogspot.com/-4WgRwxQGFn4/T ... C08481.JPG

τελος.-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα!!!! :mrgreen:

Να 'μαι κι εγώ!!!

Τι κάνετε τσούπρες μου;

Αναστασούλι μου, με αναζήτησες καναδυό φορές απ' όσο είδα..... :x:x:x

Κι εγώ η γαϊδούρα στις λέω καθυστερημένα τις ευχές... :oops:

Να ζήσει το Αννάκι, να τα εκατοστήσει, να 'ναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη στη ζωούλα της!!!! Να την χαίρεστε και να την καμαρώνετε!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Τόνια μου, καλοφώτιστη η μικρούλα σας!!!!!! :D:D:D Εύχομαι να περάσατε πολύ πολύ όμορφα!!!

Άντε και στα δικά μας!!!!!!! :D Κι εμείς μέσα στον Οκτώβριο ελπίζω, σε λίγο ξεκινάω να ετοιμάζω τα της βάφτισης... Τι χαρά!!!!! :D

Δεν έχω διαβάσει τίποτα απ' το νέο τρενάκι, το προηγούμενο όμως το παρακολούθησα, απλά δεν προλάβαινα να σας γράψω!!!

Περάσαμε πάρα πολύ όμορφα στη Λευκάδα, το μικρόβιο απ' το ανά μία-δύο ώρες, ΕΚΕΙ κοιμήθηκε μέχρι και 7ωρο!!!!!!!!!!!!!!!! :shock::shock::shock::D:D:D Γενικά έστρωσε λιγουλάκι το βράδυ κι έχω συνέλθει αρκετά!!! Μέσα στη μέρα φυσικά το μάτι γαρίδα!!!!!!! :geek: Ο γάμος ήταν φανταστικός, αν και μεγάλη ταλαιπωρία, ήταν υπερπαραγωγή!!! Σαν βγαλμένος από ελληνική ταινία... Σ' ένα ξωκλλήσι που πήγαμε με καραβάκι και η νύφη ήρθε με το καίκι... :ymdaydream: Πολύ μ' αρέσουν οι γάμοι!!!!!!!!!!! :D

Αυτά τα δικά μας, εν ολίγοις!!! Λέγαμε να πάμε ένα τριημεράκι μεθαύριο, μιας και ο άντρας μου έχει ακόμα λίγη αδειούλα, αλλά δε μας βλέπω τελικά.... :( Η πεθερά μου μπήκε στο νοσοκομείο με υψηλό πυρετό και φλεγμονή στο πόδι.... :(:(:( Δεν ξέρουμε πόσο σοβαρό είναι, τι θα γίνει κι έτσι μάλλον άκυρη η Τήνος... :(

Σας φιλώ πάααααααααααρα πολύ γλυκά όλες κι ελπίζω σιγά-σιγά να σας διαβάσω και να επανέλθω! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα πολύ ωραίο :D

αυτό που είπε η Τόνια: να του αντιπροτείνεις κάτι άλλο....π.χ. σου λέει θέλω μπάρμπι, εσύ να του πεις σε λίγο για να ρίξουμε και μια ματιά εδώ και θα τον πας στα αγορίστικά παιχνίδια :lol::lol::lol::lol::lol:

και η Ρ. όλο με αυτοκινητάκια παίζει, αυτά του Λ. !!! :?

καλώς το Μιτσάκι :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερώτηση: εσείς τι βάζετε στην τουαλέτα για να μυρίζει ωραία?

ψάχνω να βρω κάτι το οποίο να μην είναι και επιβλαβές για την υγεία!.... π.χ. μία, αφού καθαρίσει την μπανιέρα, ρίχνει τα άλατα μπάνιου και ο χώρος μυρίζει ωραία μετά :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τί να σου πω Αργυρω μου..εμενα επειδη μετα το γιωργο κ την μονιμη εσανσ κουραδιλας μου μυριζει το μπανιο..ριχνω μετα απο καθε μα καθε φορα που χρησιμοποιουμε τη λεκανη,χλωρινη!κ στην μπανιερα ριχνω συχνα πυκνα!πολυ μου αρεσει το αρωμα καθαριοτητας που αναδυει..ανθυγιεινο υποθετω,αλλα τη χλωρινη μου δεν την αποχωριζομαι!! :roll::roll::roll:

δημητρουλα καλως μας ηρθες!τί καλα που εστρωσε το μικροβιακι!! :):):)

με το θεμα διατροφης πώς τα πατε;

παναγιωτα κουκλαρα μου κανε ο,τι σε ευχαριστει κ ας ειναι μερικα ή αρκετα ευρω παραπανω!αυτο που λες,οτι μολις το αποφασισες σου εφυγε ενα βαρος,το ξερω καλα ως συναισθημα..

κ οταν αισθανομαι να φευγει το βαρος,ξερω οτι πηρα κ τη σωστη αποφαση! ;)

για τα παιχνιδια..μπαρμπι δε θα επαιρνα..αλλα δε μου εχει ζητησει ρε..γιατι να ζητησει μωρη τρελη ο νικολας μπαρμπι;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock::shock:

πηγαινε τον στα αγοριστικα παιχνιδακια κ ασε τον να διαλεξει!να δεις που τα κοριτσιστικα θα τα προσπερασει!

κατι θελω να σας πω κ ολο το αναβαλλω..το σκεφτομαι..το ξανασκεφτομαι..τεσπα!εν καιρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου καλε τι τελειες φωτο!!!! τι ομορφα τα παιδακια σας!!!!!!! :x:x:x καλα Αναστασι και Αννυ...ΘΕΕΣ!!!! :D:D:D Και παντα ασορτι βρε παιδακι μου μανα και κορη!!! ετσι μου εμφανιζοταν κι εδω! Φουξια η μαμα,φουξια και η κορη!!!! :lol::YMHUG::YMHUG::x:x

Σκατοζηλαψα μιλαμε με τις φωτο!!!κι εγω ηθελα να ειμαι εκει!!!!!! :P

Να γουρουνιασω κι εγω λιγο γιατι πολυ νοστιμα μου φανηκαν απο το πιατο της Ιουλιας που ειχε βαλει ολο το μπουφε!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Θουαλκι ρε συ ησουν ΚΟΥΚΛΑΡΑ στο γαμο!!!!!!! απαπα τρεμε Αντωνακη!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα πρωτον δε μας πριζεις και συμφωνω κι εγω να κανεις αυτα τα χωνακια για τα παιδια και τα μπισκοτα με τα κουφετα για τους μεγαλους! ;)

Δευτερον...ΦΥΣΙΚΑ κι εχουμε δικιο με τη Γωγω ΠΑΝΤΑ!!!!!!! Εχει κανεις αντιρηση επι τουτου;;;;;;;; [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] ααα νομιζα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μαγδουλα μπραβο βρε για τη μαρκελλιτσα!!! :D αντε να χαλαρωσεις κι εσυ λιγακι! ;)

Μιτσακι πολυ χαιρομαι που περασατε τοσο καλα και πιο πολυ για το μικροβιο που αρχισε να κοιμαται!!!!! μαλλον του εκανε καλο ο Λευκαδιτικος αερας!!! :D Αν ξαναχαλασει ξερεις...ντουγρου για το νησι!!!!! :lol::lol:

Πολυ ομορφος ακουγεται ο γαμος που πηγατε!!! :ymdaydream:

Αργυ σου το ξαναλεμε για 530000000η φορα μπας και το εμπεδωσεις λιγακι....ελα μια βολτα ελλαδα να σε κανουμε να τα ξεχασεις ολα!!!! :P

Εμενα η μυρωδια της χλωρινης με χαλαει παλι... :? αλλα δε βαζω και κανενα αρωματικο..μονο οταν καθαριζω τη λεκανη που βαζω αυτο το υγρο της λεκανης κι οση ωρα το αφηνω να δρασει μυριζει..προτιμω οσο πιο δροσερα αρωματα παντως..θαλασσινα αυρα κτλ που γραφουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η χλωρίνη μυρίζει πολύ έντονα και εμείς παράθυρο στην τουαλέτα δεν έχουμε, και εγώ την κάνω την λεκάνη πολλές φορές την μέρα, αλλά έλεγα να μυρίσει κάτι σαν θάλασσα, σαν λουλουδάκια κάτι τέτοιο!!!! :roll::roll::roll::roll:

αν αυτός ο καιρός έρθει να το γράψεις στην ομάδα, όχι στο τρενάκι!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δευτερον...ΦΥΣΙΚΑ κι εχουμε δικιο με τη Γωγω ΠΑΝΤΑ!!!!!!! Εχει κανεις αντιρηση επι τουτου;;;;;;;; [smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif][smilie=whip2.gif] ααα νομιζα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: ......

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πάω να ετοιμαστώ για να πάρω το δώρο του μπουμπουκιού μου :x:x

μιλάει πολύυυυυυυυυ :o:o:o:o , όλη την ημέρα δεν το έκλεισε το στοματάκι της, μιλάει ακόμη και μόνη της όταν είναι!!!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρησα...χλαπακιασε τα 90μλ και τωρα κοιμαται :evil::evil::evil: ..ολη μερα με ξεπατωσε...Δευτερα 05/09..ξεκιναμε. Παλη θα αρμεχτω γιατι θα ειναι ευδομαδα προσαρμογης.

παναγιωτα πολυ ωραια..να τα κανεις.

Συμπεθερα καλωσηρθες πισω..μπραβο στην κουκλιτσα..αντε και 10ωρα τωρα!!!!

Αργη εγω δεν βαζω τιποτα..απλα συχνα - μια φορα το μηνα- καθαριζω τις αποχετευσεις με σοδα και ξυδι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχας,ο μπουφες της αναστασιας ειχε τα τριπλασια απο οσα ειδατε στο πιατο μου..αλλα ειχε μικρα πιατακια η ψηλη για να μη τα χλαπακιασουμε ολα.. :lol::lol::lol::lol::lol::lol: αμ δε!τα ξαναγεμισαμε! ;):D:D:mrgreen::mrgreen::geek::geek::geek::geek::geek:

δευτερον,τη λενα κ τη νατασα τις εβγαλε η θου ενω γεμιζαν τα πιατα,δεν ειδατε το τελικο αποτελεσμα! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-) που βαλθηκατε να με κακολογησετε τετοιο λιτοδιαιτο πλασμα! :lol::lol::lol::lol:

τριτον,Αναστασια απο το πρωι λιγουρευομαι την τουρτα σου!βρε τί τελεια που ηταν!αφου σκεφτομαι το βραδακι να παω απο ενα ζαχαροπλαστειο εδω που κανει τελεια γλυκα να παρω κατι με σοκολατα βυσσινο!μα εχω τη γευση στο στομα μου.. :o:o:o:o:o:o:o !!!!!!!!!αντε,πανε φαε τωρα κανενα κομματι ακομη! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

την πιο τελεια φωτο,την εχουν η νατασα κ η λινα..ειναι κ τα 4 παιδακια μας σε μια κουνια κ ποζαρουν!η θου ειχαν φυγει,οποτε λειπει ο θοδωρης.. :(:(

ας την βαλει ρε καμια να τη δουμε!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sorry δεν σας διάβασα, δεν συγκεντρώνομαι. Εκανε και σημερα 39.3 και του εδωσα αντιυρετικό.

Μιλήσαμε με τον family doctor μας, μας εκανε χιλιάδες ερωτήσεις και μετά μας είπε οτι μαλλον ιωσουλα ειναι.

Μας ειπε αντιπυρετικό δινουμε μονο οταν χτυπήσει 40άρι. Και αν περάσουν 72 ώρες με πυρετό τότε να πάμε να τον δει.

Πάντως μοιρίζει η ανάσα του βρε παιδιά, το μουμπουκάκι μου πρωτη φορα τετοιο πράγμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε τρελοκομειαααααααααααααααααα,ποτε ανοιξατε τρενακι...ποτε γραψατε τοσες σελιδες?????????????????????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν προλαβαινω να διαβαζω για να σχολιασωωωωωωωωωωωωωω :lol::lol::lol::P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το διάβασα πριν λίγο

Εισαι φωτογραφος κ βρισκεσαι μεσα σε μια βαρκα οταν ξαφνικα βλεπεις τη πεθερα σου μεσα στη θαλασσα να παλεύει για τη ζωη της με ενα καρχαρια,ενω παραληλα σε εκλιπαρει να τη τραβηξεις και να τη σωσεις

Έχεις 2 επιλογές:

1) Μπορεις να σωσεις την ζωη της

2) Να τραβήξεις μοναδικες φωτογραφιες που αναπαριστούν τη μαχη ενος ανθρωπου για την επιβιωση του με ενα απο τα πιο τρομερα και επικινδυνα ζωα πανω στον πλανητη.

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ:

Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση ή θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου; :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έρη αυτή την τακτική ακολουθεί και ο δικός μας παιδίατρος

Αντιπυρετικό μας λέει πάνω από 38,5 για ανακούφιση

Ιωσούλα βρε θα είναι...Περαστικά σας :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ ωραίες φωτογραφίες βγάλατε κορίτσια αν και είστε όλες ασχημομούρες :-p:-p:-p

δεν πειράζει...

Φαίνεται περάσατε πολύ ωραία

Και λιγουρεύτηκα τα φαγητά της Αναστασίας =p~=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σας!

Περαστικα κ παλι Ερακι μου..! :-*

Καλως τη Δημητρουλα! :) Αντε κ σε εχω στο νου μου!Τωρα που αρχισες να κοιμασαι,δε σε ξαναψαχνω! :P

Περαστικα στην πεθερα..

Μου επεσε η διαθεση κοριτσια...Εκοψα φλεβες σημερα κ η εκπαιδευση γιογιο μου φαινεται μπελας :(

Δε θελω να σας τα κανω τσουρεκια ομως...Σας ειπα πως χαλασε το αυτοκινητο μου? :(:( σαν να μου κκοψαν τα φτερα...θα σαλταρω στο *&$%χωρι...

Γεωργια να'σαι καλα κοριτσαρα μου!!!Να μου φιλησεις την Μαρθουλα! :D:D

ΚΟΡΙΤΣΙΑ και Αργυρουλα(που εκανες την ερωτηση) τοση χλωρινη????? :o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::-w:-w:-w Μα ειναι δυνατον?Κ το λετε κ "ελαφρα τη καρδια"?(το σκοτωσα?)

Ακους εκει κατουραει το παιδι κ τσουπ η χλωρινη! :o:o:o:( Γιααααα συγκεντρωθειτε μην τα παρω στο κρανιο!Το γαμ...ε το περιβαλλον με την παστρικοθοδωροσυνη μας(σας!) :P ...Αν μου πει κ η Λενα πως χλωρινιαζει συνεχως θα πεσω απο το μπαλκονι(ισογειο :lol::lol::lol::lol: )...Το λεω επειδη εκεινη πλενεται(σπαααανια) μονο με νερο! :lol::lol::lol::P:P:P

Ιουλια παρατα τη χλωρινη πλιζ!1 φορα στις 3 μερες κ πολυ ειναι...Υπαρχουν τοοοοοσα αλλα καθαριστικα που επισης σκοτωνουν τα μικροβια κ εχουν κ μια χαρα μυρωδια..Ψαξτε!Χωρις χλωριο,με ξυδι κλπ!Ή στην τελικη παρτε ενα αδειο μπουκαλι με ψιτ-ψιτ(πως το λενε την τυχη μου μεσα?) βαλτε 1/10 χλωρινη κ το υπολοιπο νερο κ οποτε θελετε καντε 2 "ψιτ" στη λεκανη! ;););) Οκ???Η υπερβολη οδηγει στα αντιθετα αποτελεσματα!

Αργυ φτιαξε ποτ πουρι σε καλαθακια με οτι θελεις!Ή παρε αρωματικα σαπουνακια κ βαλτα πισω απο τη λεκανη!

ΜΑΡΙΑ να μη λιγουρευεσαι γτ ησουν επισημη προσκεκλημενη κ εκανα ΚΑΙ κοτοπουλο ΚΑΙ σουφλεδακια που λεγαμε κ δεν ηρθες! :P:P8-)8-) Εγω θα επιλεξω εγχρωμο φιλμ για να θυμαμαι τις λεπτομερειες! :lol::lol::lol:

Τονακι αληθεια λεω πως δεν το εκανα επιτηδες το "ασορτι"!Εκεινη διαλεξε το φορεμα της(απο 2 που της εβγαλα)!Δε θα μας δειξεις καμια φωτο βαφτισης?Εχεις καμια σε κινητο-μηχανη η να περιμενουμε?

Δεν ξανατρωω...Μπα..εσκασα....Τι να φαω ομως τωρα? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν είδα μια εκπομπή για το θέμα των λυμμάτων και πόσο καταστρέφουμε το περιβάλλον χρησιμοποιώντας χλωρίνη..

χαρακτηριστικά έλεγε πως μετά τις αποχετεύσεις τα νερά καθαρίζονται εύκολα από τα κακά :roll: και τα τσισάκια μας και το νερό που μένει ξαναχρησιμοποιείται στα καζανάκια μας..

τη μεγάλη ζημιά την κάνει η χλωρίνη όπου το νερό δεν μπορεί να ξαναχρησιμοποιηθεί αφού δεν υπάρχει τρόπος να διαχωριστεί από τη χλωρίνη :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν είδα μια εκπομπή για το θέμα των λυμμάτων και πόσο καταστρέφουμε το περιβάλλον χρησιμοποιώντας χλωρίνη..

χαρακτηριστικά έλεγε πως μετά τις αποχετεύσεις τα νερά καθαρίζονται εύκολα από τα κακά :roll: και τα τσισάκια μας και το νερό που μένει ξαναχρησιμοποιείται στα καζανάκια μας..

τη μεγάλη ζημιά την κάνει η χλωρίνη όπου το νερό δεν μπορεί να ξαναχρησιμοποιηθεί αφού δεν υπάρχει τρόπος να διαχωριστεί από τη χλωρίνη :?

[smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif] [smilie=icon_thumright.gif]Φυσικα κ καταλαβα κοριτσακι!Αλλα πιστευω πως καποια αλλα κοριτσακι(ονοματα δε λεω) δε θελουν να σκεφτουν καν πω το νερο που στελνει μακριαααααα (κ αγαπημενα) τα κακακια τους,ιιιιιιιιιισως ξαναχρησιμοποιηθει! :lol::lol::lol: Οποτε θα ριξουν ακομα πιο πολυ χλωρινη για να ειναι σιγουρες πως ΔΕΝ θα χρησιμοποηθει! :lol::lol::lol::lol: Πλακα κανω ε?Μην παρεξηγηθει καμια!Την λατρεμενη μου σλουρπ σλουρπ Ιουλια εχω στο νου!

Ιουλια σ'αγαπω ρε συ!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα καλε!!μη με φατε κιολας!!θα χλωρινιαζω λιγοτερο..καθολου ομως,να με συγχωράτε,δεν μπορω...μα πώς σκ@τ@ θα απολυμαινω το μπανιο;; :shock::shock::shock::shock:

θα ψαξω κ αλα καθαριστικα..αλλα λεω να δοκιμασω κ αυτο που ειπε η χρυσα,να πλυνω,καλα οχι εγω,αλλα ο χ,.τις αποχετευσεις με ξυδι κ σοδα..βασικα στις αρχες,οταν ο γιωργος ηταν μηνων κ εκανε κακα 10 φορες την ημερα,τον εβαζα κ αλλαζε σιφονι ανα 1 μηνα περιπου..κ τί βρωμα εβγαινε..πφφφφ! :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

τωρα θα κανω αυτο της χρυσας..χρυσα δωσε περισσοτερες λεπτομερειες!!! :roll::roll::roll::roll::roll:

ΕΡΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΠΑΛΙ!

Αναστασια περιμενω τη γυμνασμενη γαμπα!! :lol::lol:

κ επειδη λυσσαξα με την τουρτα σου κ δεν εχω,θα φτιαξω τωρα εναν κορμό,αλλα θα τον φαω αυριο..οχι ολο καλε!

φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxaxa πισω κ σ'εφαγα Τζουλια!!!!!!!!!

Δεν ειπα να μη χρησιμοποιεις καθολου!

Τωρα αυτα που διαβαζω για την αλλαγη σιφωνιων κλπ :o:o:o Οκ!!!Ας την κανω με ελαφρα!Σαικο! :P:lol:

Αλλη στιγμη τη φωτο,βαριεμαι τρομερα να μετατρεπω...Τονια κανε ενα φεισμπουκ ρε κουκλα να τις βαζουμε εκει να τελειωνουμε!Ή στην ομαδα θα της βαλω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη μου περαστικα ρε...

καλως τη λατρεμενη..μιτσακι καλως; ηρθες καλεεεεε

καλα ρε ιουλια :o:o:o:o:o:o:o:o μα τοοοοοσο παστρικια?τι εννοεις αλλαζεο χ????????????????????????????????

σημερα ηρθε η λεναρα απο δω...παιξαν καλα τα καμαρια μας αλλα στο τελος σκοτωθηκαν..

αναστασια σε καταλαβαινω με το αμαξι :o:cry::cry::cry::cry: ποτε θα γινει?

ρε κουλ με τη εκπαιδευση..εγω ειχα βαρεθει να μαζευω..το σιχαθηκα :evil:

να ρωτησω...εσεις που δινετε δημητριακα στα παιδια σας ποια δινετε?

εγω παιρνω ολικης κελονκς..

φιλια..εχω παγωτινια που με εφερε η λενα :evil::evil::evil: εχω γαριδακια

εχω κ νουτελα που ξεχασε η λενα :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

μα χαθηκε να ειναι μερεντα? :lol::lol::lol:

αργι τι δωρο πηρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια! Εγώ σήμερα ξύπνησα πολύ καλά αλλά παρατήρησα ότι το στήθος μου κάπως ξεπρηστηκε - εξακολουθεί να είναι γεμάτο και να πονάει στην αφή αλλά δεν είναι πρησμένο όπως τις προηγούμενες μέρες. Οπότε κάπως άρχισα ν ανησυχώ, έκανα και τη μ*****α να γκουγκλαρω και με κυρίευσε το άγχος. Οπότε έστειλα μνμ στο γιατρό ο οποίος με πήρε πίσω κατευθείαν και μου Μ έβαλε στη θέση μου 😅😅 μου είπε πως αν δεν υπάρχει αίμα ή καφέ εκκρίσεις να μη τρελαίνομαι, αλλά καλά έκανα και τον ενημέρωσα για την ηρεμία μου περισσότερο 🙏 είπα να το γράψω κι εδώ για οποία χρειαστεί να το ακούσει ❤️ Κατα τ αλλά μίλησα και με την άλλη κολλητή μου η οποία κατενθουσιαστηκε και η χαρά της μου έδωσε πολύ θετική ενέργεια και αισιοδοξία! Το μικρό μπιζελακι είναι ήδη τόσο αγαπητό σκέφτομαι και χαϊδεύω την κοιλίτσα μου 🤰🏼 ξέρω ότι κάποιοι δε συμφωνούν με τις ανακοινώσεις τόσο νωρίς, κι εγώ έτσι έκανα πέρυσι στην παλινδρόμη, αλλά δ αυτή την εγκυμοσύνη που το ξέρουν οικογένεια και κολλητές πραγματικά παρατηρώ ότι με βοηθάει να γεμίζω με θετική ενέργεια και κατευνάζεται το άγχος 🙏 είναι κάπως λυτρωτικό να έχω όλη αυτή τη στήριξη κι αγάπη ❤️
    • Ευτυχώς δεν έχω πολλά πάνω κάτω ακόμα και θα κανονίζω να γίνουν σε μέρες και ώρες που δε θα έχει πολύ κόσμο! Δεν ξέρω. Μου είπε να τα ξανά πούμε μετά τις 28 εβδομάδες. Αλλά τότε θα είμαι Αθήνα. Τεσπά δεν πειράζει... Ότι χρειαστεί θα κάνω για την μπεμπούλα μου! Θα δω τι θα μου πει και η καινούρια γιατρός όταν με δει αλλά τον γιατρό μου τον εμπιστεύομαι με κλειστά τα μάτια είναι η αλήθεια! Και μάλλον επειδή είναι το 1ο μου παιδάκι και σε προχωρημένη ηλικία είναι λίγο υπερπεοστατευτικός!!! 
    • Καλά αποτελέσματα το ξέρω ότι δεν θα έχω τουλάχιστον να μην έχει ξεφύγει πολύ😅 δεν ξέρω ποτε θα βγουν τα αποτελέσματα γιατί έχω και άλλες εξετάσεις όποτε λογικά θα μου τα στείλουν όλα μαζί 
    • Είναι ταλαιπωρία το ταξίδι και όσο περναει ο καιρός γίνεται ακόμα πιο δύσκολο είναι η αλήθεια Ωχ γιατί σου είπαν όχι για το μπάνιο στην θάλασσα ;    εγω τον καινούργιο γιατρό δεν τον ρώτησα αλλά ο παλιός μου είχε δώσει το οκ στην πρώτη εγκυμοσύνη τουλάχιστον..για αυτήν δεν ρώτησα θέλει τον άλλο μήνα που θα πάω να το ρωτήσω  και εμείς έχουμε ζεστουλα, σκόνη λίγη για την ώρα δεν με ενοχλεί 
    • Ωωωω άντε καλά αποτελέσματα να έχεις!!!να μας πεις την εμπειρία σου κ τα αποτελέσματα (δεν ξέρω αν βγαίνουν αμέσως)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...