Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

MUMBASHA μου όλα καλά θα είναι..Εύχομαι να μας έχεις ευχάριστα νέα την Δευτέρα!!

Καλά που έχεις για παρεούλα τον αντρούλη σου!

Όσο για την υπνηλία,δυστυχώς κάποια στιγμή φεύγει..Τί καλά που ήταν στην αρχή..Τώρα κ εγώ δυσκολεύομαι πολύ στον ύπνο..

Τους πόνους που λες κ εγώ τους έχω που κ που κ τραβηγματάκια πολλά.Εμένα μου είπαν ότι είναι επειδή μεγαλώνει η μήτρα κ μετακινούνται τα όργανα..όσο περνάει ο καιρός το νιώθω πιο έντονα...

την μήτρα κ εγώ την νιώθω πρησμένη αλλά μου φαίνεται πως απλά εχει μεγαλώσει..όπως κ η κοιλιά μου επίσης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

MUMBASHA μου και εγώ τα νιώθω τα τραβηγματάκι απου λες. Όχι κάθε μέρα αλλά συχνά. Όπως νιώθω κ τις πιέσεις που ξέρω πως δεν είναι ούτε το μωρό ούτε το έντερο. Και στην κοιλιά νιώθω τραβήγματα αλλά συχνά νιώθω και βάρος στο στομάχι. Μου είπαν ότι το στομάχι μου είναι λογικό να το νιώθω έτσι, αφού σιγά σιγά θα αρχίσει να το πιέζει το ζουζούνι.

Μωρουδένια, στην αυχενική θαπάθεις πλάκα!!! Εγώ δάκρυσα που το έβλεπα!!! Ειδικά όταν τεντώθηκε!Ένα τέντωμα κορίτσια όλα τα λεφτά, σαν να έκανε γεφυρούλα! Αν το ζητ'σεις στο γιατρό σου ίσως να μπορέσει να σου πει και αν είναι γοράκι ή κοριτσάκι! Εμάς μας το είπε τότε με βεβαιότητα!!! Μέτρησε κ το τσουτσουνάκι του!! :lol::lol:

Για 2 βδομάδες ήμουν με τις φωτογραφιούλες του μωρού μου(δλδ τον υπέρηχο) κ τις έδειχνα παντού! Το dvd το έβαζα κ το έβλεπα κάθε ώρα!!! Ααααχ!!! Τώρα την άλλη βδομάδα θα πάω ξανά γυναικολόγο!!! Να το δω το ψυχάκι μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα γίνεται μέσα σε μια μέρα να μεγαλώσει η κοιλίτσα;;; Απο χθες η κοιλιά μου είναι αλλιώτικη! Σαν να πήρε μορφή εγκύου κ όχι μορφή ''έχω πρηστεί...ουφ''!!! Σήμερα μου το λέγαν όλοι κ μάλιστα άρχισαν να μου λένε ''αχ!περιμένετε παιδάκι;;; τι καλά!''

Ωστόσο απο κοιλάκια καλά κρατώ! Δεν έχω πάρει πολλά! 2.5!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!

Να σας πω και γω τα νεα μου!

Ολα οκ, ειμαστε μια χαρα, 18 εκατοστά και ζυγίζουμε 120 γρ.Επισης καθοταν στυαροπόδι όταν το ειδαμε στην αρχη!!!!!!!!ειχε πολυ πλακα!

για φυλο μας τα ψιλομασησε ενω στο μεγαλο μου γιο ηταν ξεκαθαρος τωρα λεει επειδη εχουν δει πολλα τα ματια του να μη δενουμε τιποτα και θα σιγουρευτουμε στη β επιπεδου αλλα μς ειπε πως κατα πασα πιθανοτητα ειναι αγορι!!!!!!!!!!

επεσα εξω στην προβλεψη μου!

πωπω χαμος θα γινεται στο σπιτι, θα γεμισουμε τσουτσουνια!χαχαχα

απο την αλλη χαιρομαι που θα ναι του ιδιου φυλου και θα κανουνε καλυτερη παρεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Πασχαλακι!!!!Οχι μονο θα γεμισετε αγορια αλλα τουλαχιστον αυτο θα ειναι και τεραστιο.πολυ μεγαλο ειναι αν κρινω απο το τικερακι σου.Ευχομαι να συνεχισουν ολα τελεια,σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!

Να σας πω και γω τα νεα μου!

Ολα οκ, ειμαστε μια χαρα, 18 εκατοστά και ζυγίζουμε 120 γρ.Επισης καθοταν στυαροπόδι όταν το ειδαμε στην αρχη!!!!!!!!ειχε πολυ πλακα!

για φυλο μας τα ψιλομασησε ενω στο μεγαλο μου γιο ηταν ξεκαθαρος τωρα λεει επειδη εχουν δει πολλα τα ματια του να μη δενουμε τιποτα και θα σιγουρευτουμε στη β επιπεδου αλλα μς ειπε πως κατα πασα πιθανοτητα ειναι αγορι!!!!!!!!!!

επεσα εξω στην προβλεψη μου!

πωπω χαμος θα γινεται στο σπιτι, θα γεμισουμε τσουτσουνια!χαχαχα

απο την αλλη χαιρομαι που θα ναι του ιδιου φυλου και θα κανουνε καλυτερη παρεα!

:lol::lol::lol: tsoytsounia !!

ela vre pio wraia ontws...tha kanoune parea!!!

xarika poly me ta nea sas!!!mpravooo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω βρε κοριτσια!

mumbasha ναι οντως υπερηχογραφικα ειμαστε πιο μπροστα, δηλ ενω ΠΗΤ ημερολογιακα μου δινει 21/4 υπερηχογραφικα μου δινει 16/4!(την πρωτη μερα του Πασχα!!!χαχα)

μωρουδενια και σε σενα με το καλο η αυχενικη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγες ημερες διαφορα πασχαλακι μου θα εχουμε οταν -πρωτα ο Θεος -φτασει εκεινος ο καιρος.Και εγω εχω ΠΗΤ 27/4.Εμενα στις 17-10 που καναμε την αυχενικη ηταν μολις 5,5 εκατοστα.Τωρα θα δουμε τη Δευτερα...ας ειναι καλα παντως πρωτα απ ολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα στην αυχενικη ήταν μόλις 5,2 εκατοστά!!!!!!!!!

Αντε με το καλό να το δεις τη Δευτερα!τα καλύτερα ευχομαι!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Χαίρομαι ν ακούω οτι οι αυχενικές σας είναι μια χαρά !μακάρι να μην αγχωθεί καμία όπως εγώ..Εμένα η μικρή μου κουνιέται συνέχεια,ειναι πολύ ζωηρη! :lol::lol: Μπορεί να φτα'ιει κ το προγραμμα της δουλειάς μου(πχ αν κάθομαι σε άβολη στάση η κάτσω μετά απο πολύ ώρα ορθοστασίας) αλλα μου αρέσει να νιώθω οτι όλα πάνε καλά!! Όσο για την υπνηλία που διάβασα εμένα μόλις εκλεισα το 1 τρίμηνο σταμάτησε με έπιασε αηπνία αλλα δεν κράτησε πολύ πάλι έχω γίνει υπναρού!Δεν κουτουλάω βέβαια απο δω κ απο κει αλλα θέλω να κάνω νανι [smilie=sleepy1.gif]

Πασχαλακι τα ticketακια που τα βρήκες είναι πολύ ωραία!!!

Οι υπόλοιπες που είστε?

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και Χρόνια Πολλά!!!!

Χαίρομαι πολύ που οι αυχενικές και όλες οι εξετάσεις σας είναι σούπερ!!!!!

Εγώ εχω τον β' επιπέδου στις 16 Νοεμβρίου και η αγωνία είναι μεγάλη!!!!

Πήγα προχθες στην γιατρό και σαν να είδαμε οτι περιμένουμε κοριτσάκι!!!!!! Δεν ηταν όμως σιγουρη οπότε η αγωνία μας θα παραταθεί 2 εβδομάδες ακόμα! Βεβαια γερό να είναι το παιδάκι μου και ότι θέλει ας είναι αλλά βρε κορίτσια και ένα κοτσιδάκι με μια φουφουλίτσα δεν θα με χαλούσε! :lol::lol:

Α! Ξεκίνησα και μαγνήσιο γιατί είχα τραβήγματα κάτω χαμηλά δεξιά και μου είπε πως είναι μυικά. Τρελαινόμουν στον πόνο ειδικά στον βήχα.... τωρα είπε οτι θα χαλαρώσω λίγο!

Πάω να ετοιμαστούμε για την παρέλαση!!!!

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από εμένα σε όλες τις νυν και μέλλουσες μαμάδες!! Είμαι και γω μία μέλλουσα μαμά με ΠΗΤ 23/05/2012 και βρίσκομαι στην 11η εβδομάδα κύησης. Η εγκυμοσύνη μου κυλάει πολύ καλά μέχρι στιγμής ευτυχώς, μας παρακολουθεί τακτικά ο γυναικολόγος μου και σε 3 εβδομάδες θα μάθουμε και το φύλο του μωρού μας!!! Έχω αρχίσει να σκέφτομαι τον τοκετό λιγάκι με ανησυχία, αλλά πιστεύω ότι στους επόμενους μήνες θα το ξεπεράσω και θα ηρεμήσω καθώς θα είμαι και πιο ενήμερη πάνω στο θέμα. Σκέφτομαι να παρακολουθήσω και μαθήματα ανώδυνου τοκετού στους επόμενους μήνες. Πιστεύω ότι βοηθάνε...ποια είναι η γνώμη σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maryloo28 μάλλον κοριτσάκι θα είναι,στα κορίτσια αργουν να σου πουν συνήθως μήπως κ τους ξέφυγε το τσουτσουνακι ;) κ εμένα όλα μάλλον κοριτσάκι αλλα με την αμιο ήρθε το 100% ασε που εκείνη την ημέρα μας άνοιξε κ τα ποδαράκια ενω στην αρχη το έπαιζε κρυφτούλι

future_mammy κ γω νομίζω βοηθάει αλλα στην Καβάλα δεν εχω εντοπίσει να γίνονται κάπου..

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω από επαρχιακή πόλη της Μακεδονίας είμαι,8α κάνω μια έρευνα για εδώ πρώτα αν και χλωμό το κόβω και κατόπιν έχω δύο επιλογές, είτε με μαία prive μαθήματα στο σπίτι επί πληρωμής βέβαια, είτε στο Ιπποκράτειο στη Θεσ/κη από τις μαίες του νοσοκομείου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tρίτη απόγευμαέχω κ εγώ γιατρό!!! Είδα ότι λέγατε για την αυχενική κ είπα να ''πετάξω'' κ εγώ την τιμή μου: ένα τελειότατο 1,8mm!

Απο χθες τρέχω για τα έπιπλα του σπιτιού και σαν να κουράστηκα κάπως!!!Εκνευρίζομαι κιόλας εύκολα, δεν μορώ τα πολλά-πολλά βρε κοριτσια! Θέλω να δω κ ότι μας αρέσει να το πάρουμε.Δεν μπορώ να τρέχουμε απο 'δω, να πάμε απο 'κει, μετά απο την άλλη...Ποτέ δεν μυο άρεσε όλο αυτό το τρέξιμο για το σπίτι, πόσο μάλλον τώρα...ουφ...κρεβατοκάμαρα πρέπει να βρούμε, να μας τη φέρουν, να μπούμε επιτέλους στο σπιτάκι μας..κ μετά το σύνθετο για το σαλόνι...ουφ...

Τι κάνετε εσείς κορίτσια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες σας.Τι κανετε?εγω εδω στη φωλιτσα μου κλωσσαω το αυγουλακι μου και περιμενω τη Δευτερα που θα παω στο γιατρο.Κορινακι μου καταλαβαινω πως ειναι αγχος και ταλαιπωρια αυτα που πρεπει να κανεις αλλα προσπαθησε να τα δεις με αλλο ματι.Εγω περυσι που παντρευτηκα και καναμε ολη αυτη τη διαδικασια τη λατρεψα και χαιρομαι που το σπιτι μου εχει πραγματα που δεν αγοραστηκαν βιαστικα.Σιγουρα παιζει βεβαια ρολο το οτι εισαι και εγκυος αλλα καλυτερα να το δεις πιο χαλαρα και θα γινει και για σενα πιο διασκεδαστικο.Ευχομαι να μην υπαρχουν βεβαια και αλλα πραγματα που δημιουργουν δυσκολιες.Ηθελα να ρωτησω και κατι αλλο σημερα που μου ετυχε,ισως οι πιο εμπειρες να ξερουν να μου απαντησουν.Καθως ημουν ξαπλωμενη-ως συνηθως-ενιωσα πολυ πολυ χαμηλα κατι μικρα χτυπηματακια κατι σαν ταπ-ταπ μερικες φορες πολυ ελαφρα και μετα σταματησε.Απλα μου εκανε εντυπωση οτι δεν το ενιωσα μπροστα στην κοιλια αλλα εντελως απο κατω.Λετε????Εντερο δεν ηταν 1000% γιατι ξερω καλα τα δικα του χουνερια.Εχετε νιωσει κατι παρομοιο οταν πρωτονιωσατε το μωρο σας η ηταν ασχετο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!!

Ουφ από χθες νιώθω ενόχληση από "κάτω" :oops: και είναι σαν να με έχουν δείρει εκεί πέρα η σαν να έκανα έντονη γυμναστική και πιάστηκα! :lol: Και στην 1η εγκυμοσύνη το είχα αυτό αλλά σε μεγαλύτερο μήνα οχι από τώρα.... απλά ανοίγουν και προετοιμάζονται τα συστήματά μας! :lol::lol: Αλλα εχω πλάκα γιατί περπατάω κάπως περίεργα χαχαχα!!!! :lol::lol::lol:

MUMBASHA μου είναι πολύ νωρίς για να κατάλαβες το μωρούλι.... οι πρωτότοκες από την 18η εβδομάδα και μετά το νιώθουν ενώ οι πολύτοκες 2-3 βδομάδες πιο πριν..... οπότε λίγες μέρες ακόμα υπομονή!

Ίσως είχες μυικές συσπάσεις όπως μας πιάνει καμιά φορά στο χέρι ή το πόδι που κουνιούντε μόνα τους. Και εγώ το είχα πάθει αυτό και είχα μπερδευτεί! :D Όταν θα είναι το μωράκι θα το καταλάβεις κατευθείαν και δεν θα αναρωτηθείς καθόλου!

Κορίνα μου να μην αγχώνεσαι και να μην πιέζεσαι για τίποτα. Θα κοιτάξεις πρώτα την υγεία σου και του μωρού σου και όλα θα γίνουν! Ο σύζυγος δεν βοηθάει στην επιλογή;;;; Θα μπορούσε εκείνος να κάνει την έρευνα σε πολλά καταστήματα και να επιλέξει 2-3 από αυτά που πιστεύει ότι θα αρέσουν και σ' εσένα. Κατόπιν να πάτε απλά μια βολτίτσα και να επιλέξεις εσύ τα τελικά έπιπλα!

Απλά μην κάνεις βιαστικές αγορές για τέτοια πράγματα μην τυχόν και μετανιώσεις αργότερα και όχι τίποτα άλλο, αλλά κάνουν και ένα σκασμό λεφτά για να πεις ότι θα τα αντικαταστήσεις σύντομα...

Χριστινάκι μου λες να είναι κόρη;;;; Πολύ θα το ήθελα!!!! Και αγόρι να είναι βέβαια πάλι θα το θέλω και θα το αγαπώ!!! Αντε το πολύ πολύ να συμπεθερέψουμε :lol::lol: !

future_mammy με το καλό κορίτσι μου να αποκτήσεις ένα γερό μωράκι!!!! Για την γέννα να μην φοβάσαι καθόλου! Στο λέει αυτό μια εντελώς φοβητσιάρα γυναίκα!!! Οταν μου παίρνουν αίμα λέω το πάτερ ημών από μέσα μου και έχω κλειστά τα μάτια μου! :lol::lol: Την ώρα όμως που γεννάς είναι τέτοιο το συναίσθημα και έχεις τόοοοση δύναμη που απορείς και εσύ η ίδια!!! Δεν είναι ΤΙΠΟΤΑ! Εντάξει θα πονέσεις λίγο με τις ωδίνες αλλά την ώρα των εξωθήσεων το μόνο που σκέφτεσαι και παίρνεις κουράγιο είναι οτι σε λίγα λεπτά θα αντικρίσεις για πρώτη φορά αυτό το μικρό μωρουλάκι που είχες στην κοιλίτσα σου 9 μήνες! Με το που βγει το μωρό αυτόματα έχει σταματήσει εντελώς και ο παραμικρός πόνος! Είναι κάτι το μαγικό!!!! Τώρα για τα μαθήματα ανώδυνου δεν ξέρω αν βοηθούν και στην ουσία κατά πόσο θα είσαι συγκεντρωμένη την ώρα που γεννάς να θυμηθείς όλα αυτά που είχες διδαχτεί! Εμένα με βοήθησαν πολύ οι μαίες που ήταν μέσα και μου έλεγαν στο κάθε στάδιο πως να αναπνέω.... είχα και τον αντρα μου μέσα και έκανε και εκείνος μαζί μου αναπνοές από το ζόρι του! :lol:

Πω πω με έπιασε η παρλαπιπίασή μου! Πάω να ετοιμάσω το φαγητό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρέ είναι που μας ήρθε ξαφνικά όλο αυτό με το μωρό και μας βρήκε σε φάση ανεργίας,ανύπαντρους και να μένουμε στο φοιτητικό μου σπίτι. Ευτυχώς βοηθάνε πάααααρα πολύ οι γονείς μας, αλλά όσο να 'ναι...καταλαβαίνετε...

Σήμερα αποφασίσαμε να μην τρέξω κ εγώ άλλο, να βγάλουμε ένα σχέδιο που θέλουμε για όοολα και να τα δώσουμε σε έναν γνωστό επιπλοποιό να μας τα φτιάξει! Και σε καλή ποιότητα ξύλου και οικονομικά. Και αυτό που έχουμε στο μυαλό μας!

MUMBASHA εγώ, παρ'οτι το 1ο μου μωράκι,το ένιωσα στην 15η. Φιλη μου το ένιωσε στον 6ο μήνα, τόσο αργά! Τώρα τι να σου πω...μπορεί κ να είναι!!! Τώρα νιώθω κ κάτι τραβήγματα αλλά καταλαβαίνω ότι είναι η μήτρα που μεγαλώνει...

Μου μεγάλωσε η κοιλίτσα εν μία νυκτί!!!Τι καλάαααα!!! Πολύ χαίρομαι που πήρε ''φόρμα'' εγκύου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια πινω γαλατακι και μπισκοτακια!! εγω δεν εχω ακομα ξεκινησει με επιπλα!! ειδα μονο κατι περιοδικα αλλα περιμενω να δω αν ειναι σιγουρα αγορι απο την β επιπεδου, στις 15 νοεμβριου θα την κανω!!! χαιδευω την κοιλιτσα μου που ειναι φουσκωμενη και προσπαθω να το ακουσω λιγουλακι!! τραβηγματα παντως ειναι φυσιολογικο να νιωθουμε γιατι τωρα μεγαλωνει η μητρα!

χριστινα!! εισαι στην καβαλα? και εγω!!ακουσα για κατι μαθηματα τοκετου αλλα περιμενω απαντηση. θα σου πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!

Τί κάνετε?Πώς περάσατε το τρίημερο?ξεκουραστήκατε καθόλου?Εμείς το ρίξαμε στις βολτίτσες..Περάσαμε πολύ ωραία αλλά δυστυχώς κράτησε λίγο..

Βλέπω ευχάριστα νέα με καλά αποτελέσματα απο αυχενικές κ χάιρομαι!!καλή συνέχεια να έχουμε!!

Εγώ αργώ ακόμα..Άλλες δυο εβδομάδες για την Β επιπέδου!Ο μικρός πλέον κινείται συνεχώς,η κοιλιά μου μεγαλώνει κ εγώ δυσκολεύομαι στον ύπνο!Πού να μην είχα κ το μαξιλάρι της εγκυμοσύνης..

future_mammy καλωσήρθες στην παρέα μας!Εύχομαι να έχεις μία ήρεμη κ τελειόμηνη εγκυμοσύνη!

Μαριλού μου κοριτσάκι ε?Άντε να έχουμε κ καμια νύφη..Πρέπει να κάνουμε την λίστα μας να τα σημειώσουμε..

Κορίνα μου προσοχή με τις δουλειές κ το τρέξιμο,Mumbasha μου κ εγώ τώρα 15η εβδομάδα το ένιωσα το μικρό μου..Σε λίγες εβδομάδες θα νιώθεις κ την παραμικρή του κίνηση!!Πώς είσαι?Κάπως καλύτερα?

Τα υπόλοιπα κοριτσάκια γιατί χαθήκανε?Ευχομαι όλα να είναι καλά..Πολλά φιλιά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

πως περάσατε το τριήμερο? εγω δούλευα το Σάββατο οπότε..τουλάχιστον έκατσα 2 μερούλες έστω κ σπαστά!

Να ρωτήσω κάτι κυρίως τις πιο έμπειρες απο προχθές το απόγευμα η μπεμπούλα μου κουνήθηκε ελάχιστα ,είναι φυσιολογικό? Μάλλον έχω κακομάθει με το να κουνιέται συνέχεια αλλά δεν μου άρεσε να μην την αισθάνομαι

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

πως περάσατε το τριήμερο? εγω δούλευα το Σάββατο οπότε..τουλάχιστον έκατσα 2 μερούλες έστω κ σπαστά!

Να ρωτήσω κάτι κυρίως τις πιο έμπειρες απο προχθές το απόγευμα η μπεμπούλα μου κουνήθηκε ελάχιστα ,είναι φυσιολογικό? Μάλλον έχω κακομάθει με το να κουνιέται συνέχεια αλλά δεν μου άρεσε να μην την αισθάνομαι

Καλημέρα Χριστινάκι!!

Αν δεις ότι δεν την αισθάνεσαι πάλι σήμερα φάε ένα γλυκάκι κ ξάπλωσε λίγο..Είμαι σίγουρη ότι θα αρχίσει τις τούμπες..κ εγώ έτσι κάνω όταν έχω πολλές ώρες να τον καταλάβω,τρώω ένα γλυκάκι ή πίνω έναν καφέ ελληνικό,νομίζω πως είναι εγγύηση.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

Marietoula -ΠΗΤ 05/04/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

Corina - ΠΗΤ 7/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

kmatina-ΠΗΤ 19/05/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

samantha-ΠΗΤ 24/05/12

Είπα να βάλω την λίστα μας..Αν υπάρχουν αλλαγές ή αν μάθατε το φύλο.πείτε μου να το συμπληρώσω..Κ όποια ξέχασα,ας μου πεί την ΠΗΤ να την προσθέσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...