Μετάβαση σε περιεχόμενο

ανοιξιατικες μανουλες 2012!!!!!!αρχιζουμε!!!!!!!


Recommended Posts

Γεια σας μανουλες και κοιλιτσες! Καλη βδομαδα, χωρις συμπτωματα! Απ'ο,τι βλεπω ειστε οι περισσοτερες απο Βορεια Ελλαδα. Τι τυχερες! Σας επιασε ο χειμωνας. Κι εμεις βεβαια στην Αθηνα εχουμε σημερα τρομερη βροχη, αερα και κρυο, αλλα λιγο κρατανε τα φαινομενα αυτα εδω. Εγω σημερα ειμαι χωρις στομαχοπονο, μετα απο 1,5 μηνα κι ευχομαι να κρατησει αυτη η ωραια διαθεση γιατι την εβγαζα με τσιχλες να μου απομακρυνεται η αηδια :mrgreen::mrgreen: Αυχενικη εμενα μου ειπε σε περιπου 2 βδομαδες, αλλα ουτε που σκεφτομαι οτι θα εχω αρνητικα αποτελεσματα. Γενικα και στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ολα τα περνουσα στο ντουκου και ολα πηγαν καλα. Ετσι ειμαι και τωρα. Προσπαθω τουλαχιστο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 957
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

geia sas kopeles mou!!!!!!!!!!!!!!!!

mam nantia kai emena h oreksh mou epese apisteuta!!!

den mporw na faw tipota sxedon...mono glykakia kai auta apo liga...

exasa kai egw!!!enw sthn arxh...evala.

den kserw giati koritsia...alla mono pou vlepw ta faghta den mporw kan na ta aggiksw!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, τι κάνετε?

Εχει λιγες μέρες να μπώ και βλεπω μεγαλώσαμε και άλλο.

Πρώτα να ευχηθω τα περαστικα μου στις κοπεές που ηταν αρρωστούλες , και εγω σημερα ξυπνησα με εμετους και διαρροια,και νιωθω πολυ εξαντλημένη και κομμένη... ελπιζω να μην ειναι καμμια γαστρεντερίτιδα.

Πολύ ζηλεψα πάντως το τζάκι και το κρύο, Χρυσα και mam nantia, εμεις στην Κύπρο , τουλάχιστον εγω προσωπικα μεχρι προχθες εβαζα λιγο airc condition γιατι δεν πάει άλλο.

Μίλησαμε χθες με την πεθερα μου που μενει σε χωριο στη Δράμα και μας λεει αν συνεχισει ετσι το κρυο μας βλεπω να αναβουμε σομπες απο τώρα. Ελεος :!::!::!: Λυπηθείτε μας !

Εγω στο γιατρο εχω ραντεβου την άλλη Τρίτη και ανυπομονώ, τουλάχιστον εχω αρχισει να νιωθω τον μικρο η την μικρή ( δε θελω να μάθω τι είναι) και είναι κάπως παρήγορο.

Λοιπον μεγαλη αγκαλιτσ απο μένα και καλή συνέχεια :YMHUG: χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Τι κάνετε; Είμαι η Έλλη και περιμένω το πρώτο μας παιδάκι τον Μάιο του 2012!!Δειλά δειλά και ξεπερνώντας τις φοβίες που όλες υποθέτω ότι έχουμε για τις εγκυμοσύνες μας, λέω να συμμετέχω στην παρέα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια βλέπω μεγαλώνουμε κ χαίρομαι!

κ γω αρρωστούλα ήμουν διαρρια κ τα λαιμα μου αλλα συνέρχομαι σιγά σιγά.

Εμένα χθες με κλώτσησε για 1 φορά!!!! έβαλε ο άντρας μου το κεφάλι του στην κοιλιά μου κ τσουπ μας κλώτσησε!μου ήρθε να βάλω τα κλάματα, απο τότε τπτ αλλα κάνω υπομονή σιγά σιγά θα την νοιώθω συνέχεια εύχομαι..

Αποφάσισα να την κάνω την αμνιοπαραγγέτ. δεν γίνεται να μείνω άλλο με την αγωνία αν όλα πάνε καλά, αλλα η αλήθεια είναι οτι την φοβάμαι την εξέταση για να δούμε κ ο θεος βοηθός...

Αντε κορίτσια καληνύχτα σε σας κ στα μωράκια μας !!

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

ninou - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

expectingmummy καλωσόρισες στο παρεάκι μας.. με το καλό το μωράκι σας..αν θέλεις πες μου ΠΗΤ να συμπληρώσω την λίστα μας..

κορίτσια καλημέρα σας...σήμερα πάντως ο καιρός έχει γλυκάνει λίγο, δεν φυσάει και η θερμοκρασία σαν να ανέβηκε. ευτυχώς δηλ γιατί αν χαλάσει απο τώρα και θέλουμε καλοριφέρ απο τώρα ζήτω που καήκαμε..

nm0113 στην Κύπρο ακόμα ανοίγετε κλιματισμό?τι θερμοκρασίες έχετε δηλ? :shock::shock:

xristinamix κλώτσησε??αχ τι ευτυχία φαντάζομαι...

αθηνούλι μπράβο που σταμάτησαν οι στομαχόπονοι, εύχομαι και σήμερα να είσαι μια χαρά και να συνεχίσεις έτσι καθέ μέρα μέχρι τέλους.. :mrgreen:

μωρουδένια εμένα πάλι μου έχει ανοίξει η όρεξη για τα καλά...τι θα κάνω δεν ξέρω...και κιλά έχω και με το παραπάνω πολλά... καλό κουράγιο πάντως..

Νάντια και Χρύσα σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια για τον Εκτορά μας...( ο σκύλαρος ντε :mrgreen::mrgreen: )

αχ ότι και αν πω για αυτός θα είναι λίγο..σε λίγες μέρες γίνεται 2 και πραγματικά το δέσιμο μαζί του είναι απίστευτο.. είναι πολύ καλός, σχετικά υπάκουος και απίστευτα χαδιάρης το όποιο βέβαια φοβάμαι οτι θα βγει σε ζήλια όταν με το καλό έρθει το σποράκι μας.. :roll::roll::?

τικεράκι είδα οτι τα κατάφερες μια χαρά..να ενημερώσω βέβαια ότι κάποιες φορές τα παίζει για λίγες ώρες το σιτε και αντί για τικερ έχεις μια γκουμούτσα να σου ζητάει συγνώμη...αλλά ξαναφτιάχνει..

νάντια χαρά στο κουράγιο μόνο με φιδέ και ψωμί..ελπίζω να σταματήσουν σύντομα αυτά...δόντι δεν έκανα ακόμα..γενικά ο πόνος ηρέμησε και σκεφτόμουν να κλείσω πρώτα το 1ο τρίμηνο και μετά..τουλ να μπορεί με λίγο μεγαλύτερη άνεση να μου κάνει ένεση...

ευχαριστώ και για τις ευχές για την αυχενική..μακάρι όλες μας που έχουμε να κάνει αυχενική να έχουμε τα καλύτερα αποτελέσματα..

σαν έγραψα πολλά...σταματώ εδώ... :mrgreen::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μένα ο κουνιάδος μου που είναι οδοντίατρος- γιατρός (και γενικά τον εμπιστεύομαι με κλειστά μάτια στο οτιδήποτε ιατρικό) αυτό μου είπε οτι δεν κάνουμε οδοντιατρικές επεμβάσεις στην περίοδο της εγκυμοσύνης αλλά μου είπε επίσης οτι σε κάποιες περιπτώσεις γίνονται εξαιρέσεις..δηλ αν υπάρχει απόστημα χειρότερο είναι να το αφήσεις απο το να το φτιάξεις..τέσπα για αυτό κάνω υπομονή και ελπίζω να περάσει...που δεν θα περάσει φυσικά αλλά τουλ να έχω μπει στον τέταρτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!

ΠΗΤ έχω μάλλον στις 20/5, λέω μάλλον γιατί ούτε ο γιατρός ήταν σίγουρος την πρώτη φορά που πήγα, την άλλη εβδομάδα που θα ξαναπάω θα πάρω κι ένα κατεβατό ερωτήσεις να του κάνω γιατί ενώ τα χα έτοιμα στην πρώτη επίσκεψη, που μυαλό!!!

Κι εγώ Κύπρο είμαι και πηγαινοέρχομαι Ελλάδα αλλά κλιματισμό έχουμε σταματήσει να ανάβουμε αρκτές μέρες τώρα, ίσως βέβαια παίζει και ρόλο και η τοποθεσία του σπιτιού!!!Πάντως μέσα στο σπίτι με καλοκαιρινά φορεματάκια είμαι ακόμη :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!!!!

Τι κανετε κουκλες;

εμεις καλα ειμαστε, μια χαρα.

Βλεπω πολλες κοπελες ειναι απο μακεδονια και Θρακη.Να πω λοιπν στη νινου οτι ο μπαμπας μου ειναι απο ενα χωριο 8 χιλιομετρα απο την Κομοτηνη που λεγεται Πρωτατο (δεν ξερω αν το εχεις ακουστα). Επισης η μαμα απο εν α χωριο κοντα στο Κ. Νευροκοπι Δραμας. Και γω δηλαδη εχω καταγωγη από τα βορεια!

κατα τάλλα ανυπομονω να ξαναπαμε στο γιατρο!26/10 εχουμε ραντεβου οπου θα μαθουμε και το φυλο!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποια φορεματάκια...είμαι με παντελόνι πυτζάμας, φανελάκι, μακρυμάνικο βαμβακερό και ζακέτα φούτερ και κάλτσες βεβαίως βεβαίως...πολύ σεξυ δεν λέω... :lol::lol::lol:

Πασχαλάκι πατριωτάκι το Πρωτάτο το ξέρω αλλά έχω την εντύπωση οτι είναι λίγο πιο μακριά απο όσο λες...

ο γιόκας σου σου μοιάζει πολύ...να τον χαίρεστε το κούκλο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς εμείς αργούμε να κρυώσουμε εδώ πέρα γιατί με τα air-condition άντε να ζεσταθεί το σπίτι- δεν έχει καλοριφέρ, είναι και το ρεύμα στα ύψη οπότε όσο δεν ανάβουμε τίποτε είμαστε πολύ ευτυχισμένοι!!!! Βέβαια όταν πια κρυώσει ο καιρός, η εικόνα που αντικρύζει ο αντρούλης μου είναι απίστευτα σέξυ....χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ απο εμένα!!

Επέστρεψα στην δουλειά σήμερα κ μέχρι να βάλω μια τάξη χρειάστηκα αρκετές ώρες..κ ακόμη δεν έχω τελειώσει..

Τί κάνετε?Σήμερα είναι λίγο καλύτερος ο καιρός..Κ εγώ στο σπίτι πάντως εχθες με χοντρές φόρμες κ χοντρές κάλτσες ήμουν!!!Ήρθε απότομα ο χειμώνας! Απο άυριο ανεβαίνει λένε πάλι η θερμικρασία αντε να δούμε!!

Χριστινάκι μου νομίζω κ εγώ την ίδια απόφαση θα έπαιρνα.Μην νομίζεις κ εγώ λόγω ιστορικού περιμένω την Β επιπέδου,ίσως χρειαστεί να κάνω κ εγώ αμνιο!Εύχομαι όλα να πάνε καλά!Σαν διαδικασία ακούγεται τρομακτική αλλά γνωστες μου που έχουν κάνει μου είπαν πως δεν είναι τίποτα!!Αν είσαι κ αδύνατη είναι 30 δευτερόλεπτα υπόθεση!!Αν πάλι όχι 1 λεπτό!!! ;) Εύχομαι όλα να πάνε καλά κ να έχεις θετικά αποτελέσματα!Να μπορέσεις μετά να απολαύσεις την συνέχεια με ηρεμία!!!

expectingmummy καλωσήρθες στην παρέα μας! Με το καλό το μωράκι σου!!

Όσο για την όρεξη κ εμένα μου έχει ανοίξει πολύ τελευταία κ εκεί που μπορούσα να αντισταθω σε πολλές λιγούρες τώρα,δυστυχώς υποκύπτω :oops::oops: πρέπει να ξαναμπώ σε πρόγραμμα... :?

Σας αφήνω λίγο

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια!ολα καλα κι εμεις με την αυχενικη!περιμενω βεβαια αυριο και τις αιματολογικες!ο γιατρος μας εδωσε ενα ποσοστο 70% οτι ειναι κοριτσακι!μπαινω και σας διαβαζω καθημερινα αλλα με το μικρο μου ταρζανακι ειναι δυσκολο τις περισσοτερες φορες να γραψω!συγχαρητηρια σε ολες τις κοπελες που κανανε αυχενικη!ολες καλα απ'οτι ειδα ετσι?expectingmammy καλωςηρθες!mamnantia μεγαλο λουκι τραβας με τους εμετους...ελπθζω να σταματησουν συντομα,ξερω ποσο δυσκολο ειναι :? κοριτσια εσεις που θα κανετε αμνιο μη φοβαστε!απ'οσες κοπελες εχω μιλησει που εχουν κανει δεν ειναι τιποτα απλα μετα λιγο ξεκουραση για καμια βδομαδουλα απ'οτι εχω ακουσει.φιλακια πολλα κουκλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γκαστρομενουλες μου!!! Τι κανετε??? Εχθες διαβασα τα νεα σας και ξεκινησα να γραφω αλλα με επιασε παλι η χαζοαναγουλα και την συνεχεια την ξερετε...Τολμησα και εγω να φαω κοτοσουπα της μανουλας μου και μου επεσε βαρια.. :lol::lol::lol: Τεσπα!! Εχθες εδω Κοζανη ηταν Εθνικη εορτη,απελευθερωση της Κοζανης , και ειχαμε αργια αλλα μην νομιζετε άραξα, βγαλαμε μαζι με τον αντρουλι μου τα χαλιά γιατι ο μικρουλης μου σερνεται στα πατωματα και ηδη αρχισε να εχει μυξουλες και βυχα... Ξεπατωθηκαμε λιγο αλλα εχουμε χειμωνιατικο σπιτακι πια..Εβγαλα και μια αυθα και με τσουζει τρελα! Δεν κοιμηθηκα καλα και χθες γιατι ο μικρουλης μου ολο μπουκωνε,εβηχε και εκλαιγε το καημενουλη μου :(:(

Κοριτσια να ρωτησω κατι που δεν το παθαινα στο πρωτο...Εχω εδω και 3-4 μερες το πρωιο που ξυπναω με πονανε τα ποδια μου πολυ,οι γαμπες και τα γονατα κυριως...Απο την εγκυμοσυνη ειναι ή τπτ αλλο? το παθαινει καμμια αλλη κοπελα??

Χριστινα με το καλο να κανεις την αμνιο και μην αχγωνεσαι ολα καλα θα πανε!!! :-bd:-bd:-bd

μπεμπακος αντε κοριτσακι ε??? Μπραβο με το καλο και παλι!!!αντε να δουμε και εμεις...24\10 εχω την αυχενικη και ανυπομονω!!

Χρυσα, Πασχαλακι, ninou, expectingmummy, mwroudenia2 :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο μένα, τι μου κάνετε??

Ευτυχως αρχισε να βρεχει και εδω οχι πως σταματησε η ζεστη αλλα τουλαχιστον μπορω πλεον να χαζευω τη βροχη και να ονειροπολώ.

Expectingmummy καλως ορισες και ελπιζω να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσύνη! Απο ποιο μερος της Κυπρου εισαι, εγω Λευκωσία, φοιτητρια εισαι και πηγαινοερχεσαι Ελλάδα?

Παχαλακι εμενα η πεθερα μου ειναι απο το Καλαμπακι Δραμας,οποταν μεσω του συζυγου μου εχουμε κάποια σχέση ;)

Mbembakos85 poly καλα τα νεα σου και για την αυχενική και για το κοριτσάκι, αντε θα εισαι μεσα στα φρουφρου και αρωματα :)

Mamnantia εμενα στο πρωτο μου απο τον πεμπτο μηνα μεχρι και τον εβδομο ,σχεδον παντα ξυπνουσα με κραμπες στα ποδια, ο γιατρος μου ειχε πει οτι μπορει να ηταν ελλειψη μαγνησιου και ειχα αρχισει τις μπανανες γιατι δεν ηθελα να παιρνω και αλλα χαπια. Μπορει να μην ειναι το ιδιο με αυτο που νιωθεις αλλα πιθανον να ειναι απο την εγκυμοσυνη, ρωτα τον γαιτρο σου καλυτερα.

Xristina μου σου ευχομαι τα καλυτερα με την αμνιοπαρακεντηση.

Κοριτσια σας φιλώ χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,να μπω και εγώ στην ωραία παρέα σας;Με λένε Μαριάννα ,έχω ήδη έναν ταλιμπάν στο σπίτι 2 ετών και τώρα περιμένουμε το δεύτερο ζουζουνάκι μέχρι 20/05 .Εύχομαι σε όλες μας μια εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα και υγιεί μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι παλι εδω!!!

Κατ'αρχας να καλοσωρισω το καινουργιο μελος της παρεας!!mariannap καλωσηρθες :YMHUG::YMHUG: και μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη να ευχομαι και χρονια πολλα και τον Δημητρη σου που εχει γενεθλια σημερα!!! Να τα εκατοστησετε!!! [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion16.gif]

nm0113 τετοιες κραμπες ειχα και εγω στον πρωτο μου αλλα σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη, με πιανοταν κιολας ο γοφος και δεν μπορουσα να το κουνησω,λογω οτι το ειχα βγαλει παλιοτερα...Αλλα τωρα δεν ειναι τετοιος πονος,ειναι οπως εχεις περπατησει πολυ και ξυπνας με αυτο τον πονο...τελικα ρωτησα τον γιατρο μου και μου ειπε μαλλον απο την κουραση ειναι(δουλευω πρωι-απογευμα), με προτεινε και καμμια αναρρωτικη αλλα που καιρος για αναρρωτικες...

Αυτα κοριτσια, φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι η δικιά μου έχει φουσκώσει!!!Όχι πως λες ότι είμαι έγκυος αλλά όσοι με ξέρουν μπορούν να δουν διαφορά, γιατί πριν ήμουν εντελώς πλάκα οπότε τώρα κάτι φαίνεται!!!

Τελικά διαπίστωσα ότι το δυσκολότερο πράγμα να αλλάξει είναι η διατροφή, τσιγάρο- αλκόολ και καφέ τα κοψα μαχαίρι χωρίς κανένα πρόβλημα. Αλλά τώρα σιγά σιγά αρχίζω να τρώω πιο υγιεινά, όχι πως έτρωγα και πριν χαζομάρες αλλά τώρα ένας λόγος παραπάνω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανοιξιάτικες Μανούλες του ‘12

Χρυσα 82 - ΠΗΤ 11/3/12

paparouna - ΠΗΤ 13/3/12

Xristinamix - ΠΗΤ 16/3/12

maryloo28 - ΠΗΤ 19/3/12

nm0113 - ΠΗΤ 21/3/12

koupaki - ΠΗΤ 22/3/12

gyristroula - ΠΗΤ 30/3/12

naya - ΠΗΤ 4/4/12

cuando - ΠΗΤ 6/4/12

ηλιαχτίδα28 - ΠΗΤ 8/4/12 twins

grouse - ΠΗΤ 20/4/12

Πασχαλάκι - ΠΗΤ 21/4/12

Mpempakos85 - ΠΗΤ 21/4/12

TINKYBEL - ΠΗΤ 24/4/12

Athinouli -ΠΗΤ 25/4/12

MUMBASHA - ΠΗΤ 27/4/12

mam nantia - ΠΗΤ 30/4/12

ninou - ΠΗΤ 30/4/12

Αργυρω 27 - ΠΗΤ 10/5/12

Veloudenia - ΠΗΤ 14/5/12

mwroudenia2 - ΠΗΤ 17/5/12

expectingmummy - ΠΗΤ 20/5/12

mariannap - ΠΗΤ 20/5/12

mpempakos τέλεια νέα...με το καλό και οι αιματολογικές...να σε ροζίσω ή να περιμένουμε??

Χριστίνα με το καλό η άμνιο...να μας ενημερώσεις όταν θα είναι να την κάνεις...όλα καλά να πάνε..

βρε νάντια τι ταλαιπωρία είναι αυτή?αχ αντε να σε αφήσουν οι χαζοαναγούλες..

μπράβο πάντως για τις δουλείες που κάνατε μέσα στο σπίτι..εμείς μάλλον θα αργήσουμε λίγο ακόμα...όσο για τα μουδιάσματα απο την κούραση τι να πω, προσπάθησε όσο είναι δυνατόν να ξεκουραστείς...και περαστικά στον μικρούλη που είναι μπουκωμένος...ταλαιπωρείται η ψυχούλα μου...

Μαριάννα καλως ήρθες και με το καλό και το δεύτερο μπεμπίνι...

να χαίρεσαι τον 2χρονο ταλιαμάς..χρόνια του πολλά και καλά...

να σας ρωτήσω...το πανικό οτι πλέον θα πληρώνουμε για γέννα στα δημόσια νοσοκομεία τον πήρατε χαμπάρι??έχετε καταλάβει ακριβώς τι θα ισχύει? λυπάμαι αυτές που είναι να γεννήσουν τώρα κοντά και είχαν κάνει διαφορετικά τα κουμάντα τους και τώρα.. :evil: μακάρι να μην εχω καταλάβει έγω κάτι καλά...

τα φιλιά μου κοριτσάκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααα όσο για κοιλίτσες που λέτε...εγώ η γουρούνα με τα κιλά που έχω δεν μπορώ να καταλάβω αν έχω φουσκώσει...ήδη ήμουν μια φούσκα.. :mrgreen:

αυτό που καταλαβαίνω είναι οτι δεν θέλω πίεση στην περιοχή...δηλ παντελόνι τζιν να με πιέζει εκεί ούτε για αστείο..ακόμα και μια φόρμα με σκληρό λάστιχο με πέθανε..και βασικά έκανα την πρώτη μου αγορά..πήρα ένα παντελόνι εγκυμοσύνης απο τα Λητώ ωραιότατο και είχε και 50% έκπτωση.. :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!Πάλι βροχερός ο καιρός σήμερα λνε για ζέστη σήμερα εγω ακόμη δεν την βλέπω...

mam nantia τραβήγματα σαν κράμπες παθαίνω κ γω συνέχεια ειδικά το βράδυ κ οι κλειδώσεις μου με πονάνε υπερβολικά ξυπνάω κ κλαίω απο τον πόνο πολλές φορές

Καλώς ήρθες στην παρέα μας Μαριάννα κ Expectingmummy με το καλό!

Σας αφήνω τώρα να κάνω καμιά δουλειά γιατι εχω να παω κ στην δουλεια μέτα :?

2012.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...