Μετάβαση σε περιεχόμενο

Oktoberfest 2009 - Μωρά να τα πιεις στο ποτήρι!!!!!!!!! No27


Recommended Posts

γεια σας φιλεναδιτσες μου.τι κανετε?εμεις μια χαρα ειμαστε εδω φθινοπωριασε για τα καλα εχει βαλει ψυχρα.μαρακι 1978 την ιδια ημερομηνια γεννησαμε?και εμεις τη δευτερα εχουμε γενεθλια μεταξυ μας θα τα κανουμε και με πολυ οικονομια δυστυχως.δεν πειραζει υγεια να εχουμε και εχει πολλα χρονια μπροστα της να κανει γενεθλια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 939
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα τα λες σε ολα μαρια μου!

κ εμενα η αγγελικη τα τρωει αλλα αλεζμενα κ αλλα οχι....

εγω θυμαμαι απο την μεγαλη μου πια οτι, εκει γυρο στα 2,5 κ μετα ετρωγε το φαφητο οπως εχει!

εγω με τον δικο μου τρελενομαι οταν αφηνω επιτηδες τι σακουλα με τα σκουπιδια μπροστα στην πορτα κ αυτος την πιανει την βαζει στην ακρη να περασει ανοιγει την πορτα κ φευγει :shock: ετσι απλα....δεν καταλαβαινει τι κανει....στον κοσμο του :twisted:

μια φορα την εβαλα στο διαδρομο μεσα στο σπιτι κ αυτος περασε απο πανω...σαν εμποδιο.....

πας καλα αγαπη μου!!!!!!!!! σε φωναζει η σακουλα λεμε!!!!!!!

κ αυτος..αααα!!!! δεν το καταλαβα! :blink:

γεια σου εκτωρ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

em και συ ρε Αλεκα δεν αφησες ενα σημειωμα;

μαθε την σακουλα να μιλαει

που να καταλαβει ο ανθρωπος :lol::lol:

ρε παιδια δεν ξερω - πολλες φορες το λεω οι αντρες καπου χανουν και ας εχω αγορια

ωρες ωρες δεν ξερω με τι μυαλο σκεφτονται

γεια σου εκτορ

μια χαρα ειστεμ πραβο

θελω παρα πολυ να βρεξει πολυ - να κρυωσει ο καιρος κιαλλο

εισαι φιδωλη βρε εκτορ στα λεγομενα σου

(η ορθογραφια τι λεει;)

πες μας κατι παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ναι χανουν. Τωρα το καταλαβες? χαχχαχα

Αυτο με τη σακουλα το εχει και ο δικος μου...........

ΜΟυ λεει μη κανω χρατς χρατς το πρωι και ακουγεται στο παιδι και ξηπνησει.

Ενω ολα τα αλλα που κανει? Μια τα ψιλα στο παντελονι μια γκλαν γκλαν η ζωνη του μια τα κλειδια να ο Διονυσακης απο τις 7 στο ποδι!

Χωρια το πρωινο μπανιο, χωρια τα δημητριακα....

Μου λεει ααα παραξενη εχεις γινει!

Εγωωωωωωωωω?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αντε να τον δω να τρωει κοριτσια και γω ναααααααα μια λαμπαδα στον Αγιο!

Δε κοιμηθηκε για μεσημερι και φωναζει απο τη κουνια τωρα. Ε δε θα κοιμηθει. Παω να τον βγαλω.

Ε ρε γλεντια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑι μενα αυτο με το καρεκλακι το εχει κανει.

Και μαλιστα το εβαλε στο αυτοκινητο. Αν δεν εβλεπα οτι δεν το ειχε τοποθετησει? Το εβαλε ετσι χυμα!

Εγω δηλαδη που κατεβαινω με παιδι αγκαλια και τσαντα και και και ενα σωρο τζατζαλα ματζαλα να βαλω και το καθικλακι? Εεεεεεεεεεε μα!

Αμ το αλλο το καλο? Που βαζει το μωρο και ξεχναει να το δεσει?

Εχει γινει της κορεας ουκ ολιγες!

ααααα το ξεχασα!

ααααααααα εχει και αλλα τετοια η μαμα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχως ειμαι ψειρας και παντα κοιταζω. Θα φευγαμε με το παιδι λυτο.

Μετα απορει που δεν το αφηνω να πανε πουθενα! :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

6 seλιδες διαβαζω ! Λυσσαρες !!!!!! που να 8υμη8ω ...

οπως βλεπω κάποιες με αναζητησαν :oops::oops: να ναι καλά :mrgreen:

με εχει πιασει μια βαρεμαρα με τον υπολογιστη , εχω βαρε8ει κ την γκρινια του αντρα οποτε , κανενα φεις μπαινω κ για λίγο...

Μαρακι99 στα μαδερ αγγλιας εχει απιστευτα πραγματα ! η χρεωση ειναι περιπου 25Ε απο το μεσιτικο σαιτ , βασικα σημειωνεις τι 8ες και σου στελνουν ποσο 8α σου βγει κ ΑΝ 8ες προχωρας την παραγγελια ! Μιση τιμη απο οτι στην Ελλάδα ακριβως , στα ρουχα !!!

και κατι πιτζαμες που ανεβασε η φροσω με 10Ε τοσο βγαινουν στο μαδερ ! εγω αγοράζω μαζικά πχ ρουχα του χειμωνα κ ρουχα για καλοκαιρι . 8α σου στειλω σε μνμ το σαιτ ;)

χτες με καλεσαν Πορτο Ραφτη , πηγα με το παιδι , ξεσαλωσε , σπιτι στην παραλια με γκαζον κ περιφραγμενο , τον αμολησα κ επαιζε μπαλα μονος του κ εγω εκανα μπάνιο !!! :? χιχιχι :lol::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eγώ καλά τα λέω οτι περνάνε κλιμακτήριο οι άντρες μας (πλην της Σωσώς που της πάει τυρόπιτες και καναπεδάκια στη δουλειά και κάνει πάρτυ :lol::lol::lol: )

Εμένα έχει λυσσάξει τώρα ...... Αντε να μην πω καλύτερα!!!

Εγώ έχω δουλειά με την δουλειά, τα παιδιά, το σπίτι και τον πασά όλα στο χέρι!!! Αμα θέλω αλλιώς να πάω στη μανούλα μου!!!

Τζουλ στις μαύρες σου κι εσύ? 7

Υπομονή κόρες θα συνέλθουν!!! Μόνο μερικές σφαλιάρες χρειάζονται!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ είμαι πολύ κουρασμένη γιατί ετοιμάζω και τα χειμωνιάτικά (απο το απογευμα θα είναι αναρτημένα και στο σαιτ) και ακόμα έπονται κι άλλα ωραία και έχει πέσει λίγο δουλίτσα!!!

Πονάει η μέση μου πολύ και να σας πω οτι ξαναξεκίνησα το κομένο ξαναξεκινησμένο τσιγάρο......τόοοοοοσο χάλια!!! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω!!!!!!!!!

Παλι μ'επιασε η καουρα και εχω ιλιγγο τωρα.

Εκανα ενα μπανακι να νιωσω καλυτερα. Δε ξεκουραστηκα κιολας σημερα με τον μικρο ταρζαν.

Τζουλ θενκς! Πολυ καλο και ενδιαφερον! ρε συ νομιζα απευθειας τοσο καιρο! Δεν ειχα παρει πρεφα το μεσατζιλικι!

Και μπαινω στο μαδερ και δε μπορουσα να παραγγειλω!

Αρχιζω και σου μοιαζω! Ξανθιααααα! χαχαα

Σε αναζητουμε ρε κοπελια να δουμε που τα πινεις παλι! χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαα

Ωχ τι ζαλαδουρα ειναι αυτη? Να δω τι θα κανω οταν φυγει η μανα!

Θα φυγει γιατι εχει να κανει την θεραπεια της! αλλιως θα καθοτανε η καλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πριν απο λιγο εφυγαν 3 φιλες με 6 παιδακια...

Κολαση!!

Μαζεψα παιχνιδια σκουπισα επλυνα πιατα

τα ετοιμασα για υπνο

αλλα ευτυχως πεσανε ξερα γιατι δεν αντεχα αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εξετάσεις ρε μαράκι;

τζουλ, η δική σου τι κάνει;

εγώ δε μιλάω, γιατί τον τελευταίο καιρό βοηθάει πάρα πολύ ο π...

φτου φτου φτου!!!

και μάλιστα χωρίς να του το ζητάω...

ξανά φτου... χαχαχα!!!

ψώφισα σήμερα!!!

κι έχω να στεγνώσω και μαλλί...

ήρθε η πεθερά να κρατήσει το μωρό γιατί είχα την κοπέλα και δεν ήθελαν να την αφήσω μόνη στο σπίτι...

πήγα να αλλάξω το δωράκι της φίλης μου και μετά τζάμπο...

ένιωσα απίστευτες τύψεις!!!

εγώ, που οργανώνω και την πιο μικρή λεπτομέρεια... άφησα τα γενεθλιάκια του παιδιού μου στην τύχη τους... :(

την τούρτα την παρήγγειλα από το τηλέφωνο... μια απλή σοκολατίνα (αλλά πολύ νόστιμη).

αγόρασα κάτι στρουμφάκια που φτιάχνουν τούρτες και γλυκά για να βάλω από πάνω...

όπως ήταν οι δικές μας οι τούρτες...

πήρα κάτι καπελάκια, πιατάκια, ποτηράκια...

και για δωράκια πήρα πλέιμομπιλ.

για φαγητό θα πάρουμε βοδινό γύρο και γύρο κοτόπουλοα από έναν κρεοπώλη και θα τα ψήσουμε σπίτι μας.

η πεθερά θα φτιάξει παστίτσι και πατάτες αντιναχτές.

εγώ θα φτιάξω τζατζίκι, τυροσαλάτα, έτοιμο ταχίνι, ντομάτες, αγγουράκι, κρεμμύδι, κυπριακές πίτες και ο καθένας θα φτιάχνει την πίτα του...

16 μεγάλοι και 7 παιδάκια.

στο σπίτι θα φτάσω την Τρίτη μετά τις 12 το βράδυ.

την άλλη μέρα θα σχολάσω 6 και 7:30 έίναι τα γενέθλια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανα μου απο προσωπικη εμεπιρια να σου πω οτι

καμμια φορα τα ξαφνικα και τα λιγοτερο οργανωμενα ειναι τα καλυτερα!!!!

Ειναι μικρος ακομα..

θα κανετε τοσα πολλα παρτυ..

Εσεις να στε καλα

και να παει καλα η μαμα σου..

Και μια χαρα θα ειναι..

εδω αλλες μαμαδες δεν εχουν την ανεση ουτε τουρτα να κοψουν στα παιδακια τους

μη στεναχωριεσαι για τετοια πραγματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλή ξεκούραση Ισμήνη!!!

κι εγώ είμαι κομμάτια...

κατέβασα και τις κουρτίνες των υπνοδωματίων.

την άλλη βδομάδα οι υπόλοιπες...

είπα στην πεθερά μου να έρθει την Τρίτη για να κάνει καμιά δουλειά.

να σκουπίσει, να καθαρίσει το μπάνιο και να κάνει την αυλή.

εγώ δε θα προλάβω και σίγουρα θα θέλει ένα φρεσκάρισμα...

το ξεσκόνισμα ελπίζω να το προλάβω εγώ.

οι πατάτες αντιναχτές, είναι πατάτες τηγανιτές αλλά χοντρές.

φανταστείτε μία μεγάλη πατάτα, κομμένη στα 4.

είναι πολύ νόστιμες!!!

αυτά είναι τα καλά της πεθεράς μου... ποτέ δε φέρνει αντίρρηση αν της ζητήσω να βοηθήσει...

μαρκεράκι, νομίζω ότι τώρα δεν κολλάει αυτό που είπες σχετικά με τον τεμπέλη και τη δουλειά...

είναι τόσο δύσκολες οι εποχές που και ο μη τεμπέλης θα αγχωθεί για να φέρει το φαγητό στο σπίτι του...

έχεις δίκιο Ισμήνη μου...

μετά σκέφτομαι ότι κάνει τόση χαρά με τις τούρτες και κεράκια... που και μόνο αυτό φτάνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πέτυχα κανά 2 δημοσιεύσεις από νέα μέλη... και μου φαίνονται λίγο παράξενες...

λέτε να ξανάρχισαν οι βλακειούλες;

τέσπα...

σας αποχαιρετώ!!!

τα ματάκια μου τσούζουν από την κούραση...

ελπίζω να σας έχω πολλά ευχάριστα όταν θα επιστρέψω!!!

μαράκι μου, να χαίρεσαι τον κόντε μας για τη Δευτέρα!!!

δε θα έχω ίντερνετ, οπότε σου δίνω από τώρα τις ευχές μου...

την αγάπη μου στον κούκλο σου!!!

άντε... με το καλό στις στέρεες!!!

θα μου λείψετε

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γλύτωσα και σήμερα το έμφραγμα....ουφ....

Έκλεινε η βαπτιστήρα μου σήμερα τα 1 και πήγαμε σπίτι της.

Κατέβηκα εγώ με τα παιδιά και ο Αντ. ακολουθούσε.

Ήθελαν και οι 2 να μου κρατάνε το ίδιο χέρι να κατεβούν τις σκάλες.

Κι έτσι άφησα το Χρ. σε ένα σκαλάκι να κάθεται και κατέβασα το Φίλ.

Ανεβαίνω τη σκάλα να πάρω το Χρ. γυρίζω και βλέπω ότι έλειπαν οι άλλοι 2 :shock: .

Βλέπω τον Αντ. αφήνω το Χρ. τρέχω σφαίρα έξω, τρέχω στο δρόμο πουθενά, τρεχω τρέχω τρελάθηκα.

Τους βρήκα. Τους βουτάω και ποιος είδε τον Κύριο και δεν τον φοβήθηκε.

Τα λόγια είναι περιττά για το πώς ένιωσα.

Είναι επικίνδυνο πλέον δεν μπορώ να τους παίρνω και τους 3 μόνη μου.

Τώρα κοιμούνται ο Φίλ. αγκαλιά με ένα μπαλόνι και ο Χρ. με 2 μπιμπερό (βούτηξε και του Φίλ).

Αχ αχ θα με στείλει ο δον πόσες φόρες το έχω πει; Άνοιξε την πόρτα εκείνος και έβγαλε και το Φίλ. έξω.

Μα σε 2 δευτ. μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να γελάσουμε λιγάκι

Ταξιδεύουν ο Παπανδρεου, η Μπιρμπίλη και ο Παπακωνσταντίνου με το Πρωθυπουργικό αεροπλάνο…

για τις Βρυξέλλες. Κάπου πάνω απο την Αττική, κάνει μια το βλέμμα του κάτω στο δάπεδο του αεροπλάνου η Μπιρμπίλη και βλέπει ένα χαρτονόμισμα των 200 ευρώ.

Το μαζεύει και με ύφος γυρίζει στον Παπακωνσταντίνου και του λέει » Να μπορούσα να άνοιγα τωρα το παράθυρο, να το πέταγα κάτω και να έκανα έναν Έλληνα που θα το….

έβρισκε ευτυχισμένο…» . Απαντάει και ο Παπακωνσταντίνου » Γι’ αυτό Τίνα μου είσαι εσύ στο ΥΠΕΧΩΔΕ και εγώ στο οικονομίας, γιατί αυτό που θα έκανα εγώ, ήταν να χαλάσω τα 200 ευρώ σε 2 κατοστάρικα, που θα πέταγα απο το παράθυρο και έτσι θα έκανα 2 Έλληνες ευτυχισμένους».

Τα ακούει και ο Παπανδρεου αυτά που λέγανε, παρατάει το PSP και λέει και στους δυο. «Τρίχες…γι’ αυτό κανείς απο τους 2 σας δεν θα γίνει ποτέ πρωθυπουργός, γιατί αυτό που θα έκανα εγώ είναι να το χαλάσω σε 4 50άρικα και έτσι θα έκανα 4 Έλληνες ευτυχισμένους!!!»

Ακούνε και οι κακομοίρηδες οι πιλότοι την όλη κουβέντα και των τριών και λέει ο ένας στον άλλο…»Να τον καρφώσω τώρα στην Πάρνηθα και να κάνω 10 εκατομμύρια Έλληνες ευτυχισμένους????»

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχαχαχααχαχαχχαχαχχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχααχχαχα ΚΑλο!!!!!! Πολυ καλο!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μπηκα για μια καληνυχτα! Ο αντρας μου με αγριοκοιταει! Θελει να κλεισω λαπτοπ!

Φιλιααααααααααααααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το διάβασα σε άλλο φόρουμ:

"Μαντμαζέλ, κοινοβουλευτισιόν χοντροκλεψιόν γκαραντί, απατεών αλέ ρετούρ και μίζα ντούμπλε φας. Γκραν σουξέ, κι από μανζέ γκουρμέ... εξοπλισμέ, ζιμενσέ, χρηματιστίκ, βατοπεδουάρ, ολυμπιάντ, ασφαλιστίκ κασέ και ζενερέλ φαταούλ αχορταγιέζ!

Εμείς, ψηφοφορέλ γκραν μαλακιστίκ ξεφτίλ!

Τώρα, μέσα στο μαιζόν εγκλειστίκ, τρε μπατίρ, καταστασιόν απελπιστίκ, πολύ κοντά σε πεζοδρομουάρ βιζιτέ!

Σακ βουαγιάζ... "

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααααα

μπηκα να σας πω ενα γεια....

αυριο οταν μπορεσω θα σας πω τα νεα μας...

ο στεφανακος μου ειναι αρρωστουλης, αυριο παιδιατρο....

φιλακια πολλα μου λειψατε καληνυχτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela rew xara...τι παθατε;;;εμεις δουλεια...πολλα δυσαρεστα περιστατικα..και νεα ρε γαμωτο...

αφηστε τα..καλαπολυ γελασα με τουσ αντρες σας..μιλαμε εκανα χαζι..

οχι οτι ο δικος μου παει πισω..αλλα τα λετε σουπερ μιλαμε..

εγω καλα..κοιμηθηκα το απογ..

νανα πως παει η μαμα;;

φανταζομαι ποσο χαρηκε..1 χαρα μου φαινοντια ολα αυταγια το παρτυ παντως...

ισμηνη μαλλον καλα θα περασατε με τοσο κοσμο..

τι χειμερινα βαζεις ζ;;κοσμηματα εννοειες;;αντε γιατι θελω να παραγγειλω το κατιτισ μου..

εγω επιμενω με την απεργια..σημερα ρεβυθια..

εφαγε 5 κουταλιες..μετα απο 3 ωρες..λορδα..μετα αλλες 5 κουτ...

και μετο οτι ηθελε...

ρε μαρκερ εσυ μη μιλας για πιεση φαγητου..

δε σε παιρνει!!

σε ιδαμε πως ταιζεις...

χαχαχ...

τι αλλο;;

αυριο το απογ θαπαμε να φαμε σουσι...

στου λευτερη!

σουπερ!@

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

Φρόσω το διαβασα στο φεις! Γκραν μαλακιστικ δε λες τιποτα! Η μαλακια μας φταιει για ολα!

Αφου ρε συ υπαρχουν μετα απο ολα αυτα ακομη βαμμενοι πασοκτζηδες και νεοδημοκρατες! ΗΜΑΡΤΟΝ! ΠΟυ λεει και ο Γεωργιου.........

Χαρα μου γουελκαμ μπακ! Περαστικα στον κουκλο μας! Τι εχει το μωρο μου? Ιωσουλα?

ΝΑνα και παλι θα κανεις παρα πολλα για τα γενεθλιακια! Μπραβο! Ολα τελεια θα ειναι!

Και καλα λεει η Ισμηνη! Τα ξαφνικα ειναι πιο καλα!

Και γω ετσι το εχω στο φλου!

Ειτε με 2 παιδακια ειτε με 10 ευτυχισμενος θα ειναι το ξερω! Αρκει εμας να μας νιωθει καλα και να του το μεταδιδουμε! Αυτο σκεφτηκα εγω! Σε αυτη τη φαση που ειναι νινι! Οποτε και συ μη καταπιεστεις και αγχωθεις! Αρκετα εχεις στο μυαλουδακι σου! Εκτος αν ολο αυτο σου δωσει εξτρα ενεργεια!

Μετα θα εχει γελιο που κανει παρτυ καλε! αχχααχ! Και θα καλει μονο του τα παιδακια! Αχ θα τρελαθω! χααχχαα

Εκανα και γω κατι ωραια παρτακια μικρη! Ωραια ητανε.

Αλλες εποχες!

Στο δημοτικο χορευαμε μπλουζ!!!!!!!!! :oops::oops::oops::oops: Ντροπηηηη..........

Η φαση ειναι οταν χορευανε μπλουζ κοριτσακια! χαχαχαχαχχααχχαχαα! μενανε μπουκαλα! χαχαα

Καλα και γω εμενα! Ημουν και ψηλη και κομπλαρανε τα αγορακια!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ω ρε παρλα πρωι πρωι! ας με σταματησει καποιος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα φίλες μου...

χάθηκα αλλά τρέχω γτ είναι η εποχή που πρέπει να βρω δουλειά!!!

τελικά στην άλλη που σας έλεγα δεν πήγα

γτ θεώρησα ότι ήταν μεγάλη εξαπάτηση για τον κόσμο

κ εγώ δεν είμαι άνθρωπος που θα κάνει τέτοια δουλειά.

θα σας τα πω άλλη στιγμή γτ βιάζομαι...

σήμερα πήγα σε άλλη συνέντευξη σε ένα τεχνικό γραφείο

αλλά θα είναι μόνο για 10 μήνες με ένα χρόνο..

τέσπα την τρίτη θα μάθω αν θα περάσω 2η συνέντευξη.

το μόνο που με προβληματίζει αν με πάρουν

είναι ότι θα κρατάει η πεθερά μου τη μικρή 9-5

κ έχω ήδη ξενερώσει από τη ζωή μου..

και αν την στείλω παιδικό θα είναι συνέχεια άρρωστη

οπότε κ θα την κρατάει σπίτι η πεθερά

και θα είναι άχρηστη με ορούς κ εισπνοές κλπ

και έτσι δεν θα το κάνω..

ας κάτσει η δουλειά και τι να κάνω....... :cry::cry:

πάω να πλύνω κουρτίνες

κ θα μπω πάλι το μεσημέρι

για να σας σχολιάσω... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια

φροσω ειναι οντως εγκεφαλικο να φευγουν ετσι

μια φορα πηγε να ξεφυγει ο στελιος και του ουρλιαζα να μην κουνησει το ποδι του αλλο

και το μαρακι ειχε αναλογη φαση απο οτι θυμαμαι στη βαφτιση

δεν το αποφευγεις ρε γμτ μου

οσο και να προσεχεις ειναι οντως δευτερα

σωσωωωωω

φιαφωνούμε :lol::lol::lol:

απο οποια σκοπια το δεις

εσυ βλεπεις να τα πιεζω και εγω να μην ταιζεις :lol::lol:

παντως αυτες τις μερες φτου φτου τρωνε μια χαρα

στο νεροχυτη

αλλα μια χαρα

σε κανα εξαμηνο πιστευω θα τελειωσει και το θεμα νεροχυτης

εχουν αρχισει και με ακουνε παρα πολυ

και ειναι πολυ καλα παιδακια

γεια σου χαρααααα

περαστικα σας

βρε κοριστια εμενα τσακιζουν τα παγακια

καλυτερα να τους δινεις παγακια απο οτι γλυκα

αλλα θα πονεσει ο λαιμος τους ρε γμτ μου

σημερα τους εχω μοσχαρακι κοκκινιστο με πατατουλες και σε εμας μπριζολες με πατατες στο φουρνο

πολυ μαγειρεμα

εχω βαρεθει δεν μπορουμε να βγουμε εξω λεπτο

αυριο σαββατο- εχουμε ψωνια για αλλα γενεθλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...