Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

ουτε που σας ελειψα εχθες ε ?????????

μπορει να ειχα πεθανει.....ποτε θα με ψαχνατε στα 40 μου????

αχ ρε Κατερινα αν μπορουσα θα ηθελα να ειμαι και εγω εγκυουλα,μην αγχωνεσαι

παναγιωτα μου τον πηρανε σε ιδιωτικο μεσω Εσπα

Αννουλα ναι να συναντηθουμε,εγω ειμαι ελευθερη οποτε αποφασισετε.που μενεις???

τις φακες να τις βραζετε πρωτα και να πετατε το πρωτο ζουμι

ετοιμαζομαι για την βαπτιση..εκανα ενα βιβλιο ευχων ...μουρλια

θα μου ερθει καμμια σας στην βαπτιση?????στειλτε μου με πμ τις διευθυνσεις σας να σας στειλω προσκλητηριο

εχουμε περασει τοσα μαζι που θελω να ειστε κοντα μου ,σε αυτο το μυστηριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελιζα αυγο εχουμε αρχισει αλλα δεν δινω τακτικα μονο οταν το θυμηθω..και αν δεν το φαει δεν τον πιεζω κι ολας...ψαρι εμενα μου ειπε μολις κλεισουμε τους 10..

ειρηνακι μακαρι να ημουν κοντα και πρωτη πρωτη θα ερχομουν..βαλε καμια φωτο θελω να δω το βιβλιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι δεν εισαι μονο μαμα παναη βρε...εχεις και εναν γυμνοστηθο παιδαρο ακομα...

επειδη δεν εχω χρονο να σχολιασω,εχω μονο χρονο μεσω της Μαριας να συμφωνησω!!

σου το ειχα κι εγω πει Σαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !αλλα πού μυαλο!!! το εχουν φαει τα βιβλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax re maraki kai eirhnh erxontai ta mpempakia sas ta deytera kai ta trita...kai ta tetarta mh sas pw!etsi opws to pas mariw tha gineis mallon polyteknh!sas to eyxomai olopsyxa o epomenos mhnas (h kai nwritera na sas vrei egkyoyles!)kai prosoxh e??giati pianoyn oi eyxes moy!eimai kai savvatogennhmenh!

maria trelenomai me to manwlio soy!!!ti paidi einai ayto?????den masaei mia!exei synhtheies 5xronoy tha trelathw!etsi poy ton vlepw sth foto prepei na einai poly zoyzoyni.

eliza koyklaki kai o dikos soy,wraia foto!perastikoylia atimo pragma to ayxeniko..kati exoyn parei ta aytia moy...

annoula eisai apo athina???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κατερινιω μου μακαρι και μια χαρα τα φερνω βολτα...παντα ηθελα δυδιμα να σου πω την αληθεια μου αλλα ολοι με λενε τρελη...και ποσο δικιο εχεις για το μανωλιο μου δεν λεγεται..πολλες φορες απορω και εγω η ιδια ειδικα οταν συναντω συνομιληκα μας που δεν ειναι τοσο προχωρημενα σκεφτομαι αν ειναι καλο που προχωραει τοσο γρηγορα...βιαζεται να μεγαλωσει το παιδι μου να με ξεφορτωθει μια ωρα αρχιτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας διαβαζω,αλλα ειναι ευκαιρια τωρα που εφαγε και νανουριζεται μονος του να πω κι εγω λιγο να ξαπλωσω...

θα μπω το απογευμα,θα βρω καποια;

Αννα εγω μενω Π.Φαληρο

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πειραια μενω,μια χαρα ειναι ο μανωλιος..το θεμα ειναι να αφηνουμαι τα παιδια ελευθερα..αμα αυτοσ θελει να περπατησει ειναι δυνατον να τον καθησεις κατω???εμενα ο δικος μου του πεταω το παιχνιδι πιο κει μπας και βρει κινητρο να κουνηθει απο τη θεση του αλλα τιποτα,απαξιει ακομα και να το κοιταξει.δεν τον πιεζω ομως..μαλλον δεν ειναι η ωρα του ακομα τι να κανουμε!κι εγω θα ηθελα διδιμα!!!αλλα αν δεν ειχα ηδη παιδι.τωρα που εχω ηδη το γιαννακι μου φρικαρω και μονο με τη σκεψη!!παρεπιπτοντως στην οικογενεια εχουμε μεγαλο ιστορικο με διδιμα και εχω ενα αγχος ειναι η αληθεια!βλεποντας και κανοντας!μαρια το μανωλιο σε πιο σχολειο θα τον γραψεις του χρονου?η θα παει κατευθειαν στρατο???? :lol::lol::lol::lol: σας αφηνω κι εγω παω να ξαπλωσω λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε σεις μην με δουλευεται...τι να κανω και εγω που λαχε ο αινσταιν και οχι ενα κανονικο παιδι???και οχι οτι ειμαι μαμα κουκουβαγια αλλα πολυ χαιρομαι που θα ξεπερασει κατα πολυ μερικα μερικα συγγενικα..ειμαι κακια το ξερω... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοντά είμαστε κοριτσάκια!!!Άντε κανονίστε!!

Είμαι πολύ συγκινημένη....Πέρα του ότι ο μικρός μου άρχισε να καταφέρνει να μπουσουλάει σιγά σιγά (ως τώρα καθόταν στα 4 και έκανε μπροστά-πίσω),άρχισε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να κάθεται και να παίζει μόνος του!!!Ως τώρα έπρεπε να είμαι συνέχεια δίπλα του και να τον απασχολώ!!Μεγαλώνει ο σκατούλης μου!! Και σήμερα ενώ ήταν στο πάρκο του,φώναξε πεντακάθαρα ΜΑΜΑ!!!Ως τώρα έλεγε κάτι μπαμπαμπαμπα μαμπαμπα μπαμπαμα...Καλά,ο Μανωλιός είναι τρελή φάτσα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

καλή η ιδέα σου Μαριέττα, μήπως να ακολουθούσα κι εγώ; :roll: ... Μπα δεν νομίζω να προλάβω, έχω πολλές δουλειές και το απόγευμα θα βγούμε.

Κατερινα όλα καλά θα πάνε, είσαι έμπειρη εγκυούλα αυτή τη φορά ;) ! Ανυπομονώ να έρθει η 1η Σεπτεμβρίου και να μπεις να μας πεις τα νεότερα!

Μαράκι τι ωραία που τα λες για τον Μανωλιό σου και τα μελλοντικά του αδερφάκια! όταν διαβάζω τις περιγραφές σου σκέφτομαι πόσο θα ήθελα να τα ζούσα κι εγώ, αλλά δυστυχώς η δική μου πραγματικότητα είναι λίγο διαφορετική.

Θυμάστε που σας είχα πει για την κουμπάρα μου που μας πάντρεψε, κολλητή μου από το γυμνάσιο, που είχε έρθει μόνο στο μαιευτήριο και από τότε εξαφανίστηκε; ε λοιπόν την πήρα τηλ. σήμερα δεν άντεξα, δεν μπορούσα κιόλας να μην την καλέσω στη βάπτιση δεν μου πήγαινε, και θα έρθει αύριο το πρωί σπίτι να μιλήσουμε. Είμαι πολύ περίεργη να δω γιατί εξαφανίστηκε...

Α παρεμπιπτόντως, πήγα Σκλαβενίτη το πρωί και έχει μείον 5 € στις λίμπερο για όσες ενδιαφέρονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα απο νωρις και ο δικος σου στα κολπα!ενινα ειμαι σιγουρη οτι θα ειχε δικα της θεματα (κομπλεξ)και φερθηκε ετσι(αν κρινω απο παρομοιες καταστασεις που μου εχουν συμβει).εγω νοιωθω πολυ περιεργα τουρτουριζω,τα ποδια μου ειναι σα ξυλα απο το κρυο...λετε να ανεβασω κανα πυρετο?αυτο μου ελειπε τωρα.παντως εβαλα θερμομετρο και για εγκυος η θερμοκρασια μου που ειναι 36,3 ειναι λιγο χαμηλη...συνηθως ειναι αυξημενη στην εγκυμοσυνη.συν ολα τα αλλα πρεπει να τηγανισω τωρα κατι ψαρια,να φαμε και να παμε να αγορασουμε ρουχα για βαπτιση και δωρο νονου.ο μπεμπης πηγε με τη γιαγια του αυτα απο μενα.σας φιλω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο την βιασυνη μου πατησα υποβολη το ζωον!!

εκει που ειπα να παω να ξαπλωσω,μολις με ειδε ξεσηκωθηκε...ε!!! απο κεινη την ωρα ησυχια δεν ειχε..μεσα στο κρεββατι του να κανει τα δικα του..ε! καποια στιγμη του εβαλα τις φωνες και παιδια απο τα νευρα του σηκωθηκε ορθιος,με το δεξι χερι σε κινηση επιθεσης και εκανε τρια βηματακια κι επεσε!! καταλαβε μαλλον κι ο ιδιος οτι κατι καινουριο γινεται..και απο κεινη την ωρα κανει συνεχεια βηματακια στο κρεββατι χωρις να πιανεται!!! με εχει κανει να κλαιω απο χαρα :D:D:D

φιλια κοριτσια !! τα λεμε!!!! Μανωλακη σου'ρχομαστε!!!!! περπατωντας αμα λαχει θα φτασουμε στην Κρητη!!!! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαριεττα μου είσαι εδώ;;;; Συχαρητήρια στον γιοκα σου!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Τι καλά!!!!!! Φαντάζομαι την συγκίνηση σου ε;;;;; Καλές βόλτες λοιπόν!!!

Το έφτιαξα το internet ευτυχώς. Επομένως το βραδάκι "θα μαζευτούμε" να πιουμε κανα ποτάκι εδώ παρεούλα ε;

Τώρα το απόγευμα περιμένω την πεθερά μου και την κουνιαδα μου να έρθουν να μας δουν. 'Εχουμε να βρεθουμε 20 μέρες και... μιας και που λειπανε κι εκεινες κι εμεις για διακοπές.

Θα τα πούμε αργότερα λοιπόν. Φιλιά σε όλες.

Ειρηνάκι μου σου έστειλα sms. Ήθελα να σε παρω τηλ. αλλα επειδή ήταν μεσημεράκι φοβήθηκα να μην ενοοχλήσω. Γιατί μου κρατάς μούτρα; τι σου έκανα;;;;; :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...