Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

Αφού σας διάβασα έχουμε και λέμε:

Είμαι Ζυγός,ο άντρας μου Κριός και ο μικρός Υδροχόος!Θα τον τρελάνουμε τον μπαμπά μας!!!

Δεύτερο παιδάκι θέλουμε (εγώ ψήνομαι και για τρίτο) αλλά θα δούμε αν το επιτρέψουν τα οικονομικά μας.

Ευαίσθητη σε ότι αφορά τα παιδιά,υπερβολικά από τότε που γέννησα,πάντα ήμουν αλλά τώρα έχω παραγίνει!!Παιδάκι ήθελα από τότε που ήμουν μωρό!Για αυτό και σπούδασα βρεφονηπιοκόμος!!!

Ρεββεκάκι,μπράβο στην Λυδία μας!!

Ο δικός μου μπόμπιρας,μπορεί να είναι ο μικρότερος της παρέας αλλά προσπαθεί να μπουσουλήσει αν και δεν τα καταφέρνει πολύ καλά,συνήθως έρπεται προς τα πίσω!! :lol: αλλά όταν τον κρατάω όρθιο,κάνουμε πολλά βηματάκια,η μέση μου έχει γίνει χάλια!!Στράτα δεν έχουμε αλλά μας είπαν κάτι φίλοι ότι θα μας δώσουν τη δική τους που δεν χρειάζονται γιατί η μικρούλα τους μεγάλωσε,κι εγώ είμαι σε δίλημμα για το αν θέλω να την χρησιμοποιήσουμε...Αυτά..δεν θυμάμαι άλλα!!Ελπίζω να κάνετε όνειρα γλυκά!!Μάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimeroudia sas!!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] kale posa grapsate?apistefto!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

emena to zodio mou einai parthenos me oroskopo leon tis mikris mou einai idroxoos me oroskopo zigo kai to antraki mou einai didimos oroskopo den kseroume me akrivia!

alithia kserete tipota gia tous idroxoous eimai telios asxeti?????!!

oso gia deftero paidi kai go thelo apla thelo ligo prota na iremisoume ligo kai kapoia stigmi tha gini!!!

loipon i nixta mas itan kolasi ksipnise stis 1.30 koimithike amesos kai meta ksanaksipnise oristika stis 6 :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: opos katalavaitete ali mia mera kolasi!

kia emena mou eipe oxi o giatros stin perpatoura alla mono eki psiloiremi!! :?:?:?

sas filo!!!!!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα το ξενυχτησαμε παλι βλεπω....

ρουλα καλα να περασεις...

ειχαμε μια οχι και τοσο καλη νυχτα...ξυπνουσε συχνα...αχ μονο μια φορα κοιμηθηκε 8ωρο :(

ειμαι σκορπιος ωροσκοπο υδροχοο,ο αντρουλης λεων και η λυδια αιγοκαιρος....

κοριτσια εγω δεν ηθελα παιδι...ποτε..ημουν γεια σας παντα..να αλητευω να ταξιδευω...και και και....οταν γνωρισα τον τζεμ αποφασησα οτι εαν εκανα παιδι θα ηθελα μονο με αυτον τον ανθρωπο ασε που ηθελε πολυ να τον κανω μπαμπα...και επειδη δεν ηθελα να το κανω μετα τα 35 βαλαμε μπρος...δεν ειμαι της αποψης οτι ΠΡΕΠΕΙ να της κανω αδερφακι κτλ..τιποτα δεν πρεπει για μενα και ετσι θα μαθω και εκεινην...θα της δωσω οση αγαπη εχω την λατρευω αλλα δεν μπαινω ξανα στην διαδικασια....συγνωμη αν ειμαι σκληρη επι του θεματος!!!

τωρα εχω μοιρασει την αγαπη μου σε 2 κομματια την λυδια και τον τζεμ γιαυτο και ειμαι πολυ ευτηχισμενη μαζι του και εκεινος το ιδιο!!!αν κανω και δευτερο πιστευω πως θα μοιρασω την αγαπη μου στα παιδια και θα τον παραμερησω θα τον ξεχασω!!και γω χωρις ερωτα δεν μπορω να ζησω!!καθοτι σκορπιος ;) με ξερω!!!!

με μισησατε αμεσως το ξερω σνιφ σνιφ γιατι ολες θελετε δευτερο!!ειμαι το μαυρο προβατο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα,Ρεβεκκα οχι δεν εισαι το μαυρο προβατο,τουλαχιστον για το θεμα δευτερου παιδιου,γιατι οσο για το sex,ΝΑΙ ΕΙΣΑΙ :lol::lol::lol::lol: μας εχεις χαλασει την πιατσα,καταλαβαινεις παιδι μου;;;;;;

Στελλα μετα δε μπορει να κοιμηθει καμια ωριτσα αν φαει το πρωι;ειναι πακετο το ξερω αν εισαι ξυπνια απο τις 06:00,μου θυμιζει οταν θηλαζα κι ενιωθα σαν φανταρος που εκανε σκοπιες :shock::shock:

κοριτσια σημερα νιωθω σαν ζομπι,ταισα το μωρο το πρωι κατα τις 07:30,κοιμηθηκε αμεσως παλι και πηγα να φτιαξω καφε για να ξεκινησω την μερα μου και μολις ηπια την πρωτη γουλια,πηγα κατευθειαν τουαλεττα :ymsick::ymsick: οχι δε παιζει κατι,μη παει το μυαλο σας,αλλα μαλλον το στομαχι μου ειναι :roll::roll: αντε να δουμε πώς θα βγει η μερα,γιατι νιωθω κομματια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια! Δεν μπήκα εχτες το βράδυ γιατί είχα παρέα μια κουμπαρούλα μου που έλειπε κι εκεινης ο άντρας και ήρθε να μας δει.

Σήμερα αν εχω internet γιατί αλλάζω πάροχο τηλεφώνου και πρεπει να κανω κάτι ρυθμίσεις (ελπίζω να τα καταφέρω) θα κάτσω με την υσηχία μου που δεν δουλεύω κι αύριο το πρωί. Να είστε όλες εδώ ε;

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια από την φωτο μας.

Ελισάκι κούκλος ο γιοκας σου!!!!

Από ζώδια εμείς έχουμε και λέμε: Eγω Κριός κε ωροσκόπο σκορπιο, ο Βασίλης παρθένος με ωροσκόπο αιγόκερω και η μικρή μας σκορπιος με ωροσκόπο δίδυμοι.

Υδροχόος είναι η μαμά μου Αννούλα με ωροσκόπο υδροχόο και είναι αρκετά απόλυτη, δυναμική και εσωστρεφείς. Δεν έχουν και πολύ ευαισθησία η υδροχόοι ή τουλάχιστον δεν την δείχνουν εύκολα.

Ρουλίτσα καλά να περάσετε.

Κι εγώ έτσι είμαι με τα παιδιά πλέον. Τρελένομαι όταν κάποιο κάτι παθαίνει. Θέλω να τα βλέπω χαρούμενα όλα τα παιδάκια του κόσμου!

Κι εγώ την βάζω στην στράτα λιγάκι παρ' όλο που και μπουσουλάει και γυρνοβολάει από έπιπλο σε έπιπλο αν κρατιέται από κάπου. Η γιατρός δεν μας έδωσε το οκ αντιθέτως μας είπε να την αποφύγουμε αλλά ρε κορίτσια τι να κάνω όταν έχω να κάνω μια δουλεια και δεν μπορώ να την παρακολουθώ συνέχεια και να λέω "Μη Σοφια εκεί" και δεν ακούει. Οι γειτονές μας έχουν βαρεθεί να με ακούνε (και μου το παν κιολας!) να με ακούνε να λέω "μη".

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Πάλι φυσικά και ξυπνήσαμε στις 6.30 αλλά τελικά δεν είναι από τα δοντια, είναι από την πείνα...τι θα του κάνω? Όλη μέρα μου σπάει τα νεύρα για να τον κάνω να φάει και το πρωι φυσικά τον κόβει η πείνα..βέβαια ξανακοιμήθηκα για μια ωρίτσα.

Εγώ έβαλα τον Νώντα στην Μήλο σε στράτα και είχε τρελαθεί - και η Λούνα μας (σκύλος) επίσης που την κυνηγούσε συνέχεια!! Έβλεπε την στράτα και έκλαιγε για να τον βάλω μέσα - σίφουνας ήταν. Εδώ έλεγα να μην χρησιμοποιήσω γιατί θα γκρεμίσει όλο το σπίτι. Πρέπει πρώτα να μαζέψω όλα τα πράγματα και μετά να το ν βάλω. Ότι ζημιά μπορούσε να την κάνει στην Μήλο την έκανε...εδώ δεν θα μπορώ να είμαι συνέχεια από πίσω του για να βλέπω τι προσπαθεί να πιάσει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera glykes manoyles.prwi prwi phga kai kanonisa ta glyka kai to apogemataki tha pame kai gia ta royxa.

koritsia sto thema toy deyteroy paidioy...vre rebbekkaki an einai dynaton na se katakrinoyme epeidh de thes deytero paidi!hmarton panagia moy :lol::lol::lol::lol: opws noiwthei h kathemia prepei na kanei den einai kanonas oti prepei na kanoyme 2 paidia alla oyte kai oti an kaneis mono ena tha noiwthei mono toy kai tha exei problima.kai ta monaxopaidia me th swsth diapaidagwghsh kai koinwnikopoihsh megalwnoyn to idio swsta.twra gia th strata kai emena moy eipe oxi sth strata kai moy eksighse giati ki olas.moy eipe oti einai fysiologiko poy den koynietai akoma apo th thesh toy kai den gatzwnetai,genika na mh ton piesw katholoy.apla ton epomeno mhna moy eipe na ton vazw na kanei sigasiga vhmatakia me ths mytes mono kai meta ton methepomeno na ton vazw na pataei kanonia me bohtheia kai me anatomika papoytsia.twra sas lew ayta poy moy eipe.genika toy exw empistosynh mias ki egw de gnorizw ap'ayta den eimai kai giatros.mh treleneste pantws vre koritsia o kathe giatros leei ta dika toy !oles kanoyme to kalytero poy mporoyme gia ta paidakia mas sigoyra twra de tha pathoyne kai tipota shmantiko me strata h xwris :lol::lol::lol::lol::lol:

anastasaki pwpwpw gyristro h dikia soy!!!!!!

eugenia ki emeis 6mish exoyme egerthrio kathimerinade kserw ti ftaiei,emena pantws me gonatizei ayto to pragma

gia ta glyka phgame me to karotsi kai gyrisame aggalia!ayto to aderfaki pia poyre to exoyme kanei.ti na kanw omws de ginetai...etsi poy ta'kana twra de mporw na sterisw tis aggalies ki apo to mpemph moy.prostoparon tha elega de prosexw dustyxws katholoy.einai kai h hlikia tetoia re gamwto poy den exw ki allh epilogh.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα οταν η αδελφη μου εμεινε εγκυος στο δευτερο παιδακι της,η μικρη ηταν δυο χρονων παρα..και οπως καταλαβαινεις ηθελε αγκαλιες,παιχνιδια,ηταν και απο χαρακτηρα της μουρμουρω..οποτε η αδελφη μου γενικα δε προσεχε τοσο πολυ οσο στο πρωτο που στο κατω κατω ειμαστε και αρχαριες και ψαρωμενες και με το παραμικρο τρελαινομασταν και περναμε τηλ τον γιατρο...εγω ετσι εκανα βεβαια... :oops::oops: οποτε μην αγχωνεσαι,βεβαια μη κανεις και τρελα πραγματα,αλλα καπου καπου μια αγκαλιτσα και να καθεσαι στο πατωμα να παιζεις μαζι του,το εμβρυακι δε παθαινει τιποτα..απλα οταν εχεις χρονο και ωρα,ξαπλωνε για να νιωθεις καλυτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ki egw sto prwto poly psarwma leme!!!!!ti eixe travhksei o kahmenos o antras moy kai h mama moy de legetai.toys eixa fortwsei oles tis doyleies apo to fovo moy.twra omws mphka sto xwro kai tha xorepsw ti na kanoyme. :lol::lol::lol::lol::lol: ti kanei o mikros soy??ti toy exeis shmera ?ap'oti thymamai anagoyliase xthes.egw thelw na dw ti tha kanei shmera o dikos moy poy tha toy valw mesa pantzari!!!e re gledia?exei dwsei kamia?tha sas pw entypwseis meta ta meshmeriano.pantws xthes fagame giaoyrti kai de toy arese katholoy anagoyliase asxhma !telika egw to efaga!mh xasw grammario fysika!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααα!!!!

Λοιπον..τη Θουλη την ξερετε;;; στο εξπρες που γραφω ειναι αυτη που δινει σφυριες οταν γραφουμε πολλα... :lol::lol::lol::lol:

Ε θα το κανω εγω αυτο εδω περα.... [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Καλε καντε τουλαχιστον καθε 5 σελιδες μια περιληψη!!!!!!

Κατερινα μην αγχωνεσαι!!!Προσπαθησε να σηκωνεις το μωρακι σου ενω εχεις κατσει καπου...

ας πουμε σε μια καρεκλα και σηκωσε τον απο κουνια πατωμα μπανιερα κτλ...και οποια βοηθεια εχεις καλοδεχουμενη..εμενα ο Ν. ηταν 1 ετους οταν εμεινα εγκυος στο 2ο.οτι ειχε περπατησει...

Ειρηνη ..που εισαι καλε;;;τι εγινε με τον παιδικο σταθμο του Παναη;;;εγω τα δικα μας τα χαλια τα εγραψα σε ποστ.

Αννουλα τι κανεις;;Καλε ..εκλεισε η ταβερνα σας;;; :(:(

Ρεβεκα σε βλεπω ον λαιν..Καλημερα!!!

Φιλακια σε ολες σας εννοειται!!!!

Και μη ξεχνατε...ΠΕΡΙΛΗΨΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα καλη ιδεα το παντζαρι,εμας μας εχει πει η γιατρος ολα τα φρουτα και τα λαχανικα εκτος απο φραουλες,οποτε προχωρα!!!

Με το καλο το δευτερο ticker!!

Παντως εγω φρουτοκρεμα του κανω μπολικη,ετσι ωστε οταν τρωει οσο πρεπει,δηλ.γυρω στα 200ml τα υπολοιπα τα τρωω εγω!!!ξεχναω που ξεχναω να τρωω φρουτα,ας τρωω του μπεμπη!!

και γενικα ο,τι αφηνει,η μαμα το καθαριζει!!! [smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα καλη ιδεα το παντζαρι,εμας μας εχει πει η γιατρος ολα τα φρουτα και τα λαχανικα εκτος απο φραουλες,οποτε προχωρα!!!

Με το καλο το δευτερο ticker!!

Παντως εγω φρουτοκρεμα του κανω μπολικη,ετσι ωστε οταν τρωει οσο πρεπει,δηλ.γυρω στα 200ml τα υπολοιπα τα τρωω εγω!!!ξεχναω που ξεχναω να τρωω φρουτα,ας τρωω του μπεμπη!!

και γενικα ο,τι αφηνει,η μαμα το καθαριζει!!! [smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif]

τωρα οσον αφορα στο τι θα φαει το μεσημερι,εβγαλα το κρεμμυδι και την ντοματα στην δευτερη δοση,το εβαλα στο ψυγειο και σημερα ειδωμεν!!!αν εχουμε παλι τα ιδια,μαλλον θα του φτιαξω γαλα γιατι τωρα δεν εχω ξεπαγωσει το αυριανο.. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wxx esy hsoyn se ligo xeiroterh moira poy molis eixe perpathsei.

marietaki emena moy eipe fraoyles kerasia oxi kai apo laxanika mpamies kai melitzanes.

axxx elpizw otan pame na doyme to mwraki to tickeraki na parameinei ws exei kai na pane ola kala.

makari panagitsa moy!ouf!

kalh tyxei marieta me to faghto ,ti allo toy exeis prosthesei?giati egw twra ksikinaw na toy prosthetw.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα ευχαριστω θα την χρειαστω!!

πατατες,καροτα,κολοκυθι,ντοματουλα,κρεμμυδι και ή φακες ή νυχακι...(μια χουφτα,οχι περισσοτερο,ετσι μου ειπε)..με τις φακες ειχε ξετρελαθει,με το νυχακι λιγο στουμπωνει και σταματαει γρηγορα να τρωει... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριετα τις φακες της αλεθεις ή κανονικα;;Και που τις βραζεις;;μονες ή με τα λαχανικα..για δωσε ιδεες :!::!::!::!::!:

Κατερινα μου ολα καλα θα πανε :D:D:D θετικη σκεψη παντα να εχεις!!!!

Επειδη εχω χασει επεισοδια..πηγες καθολου στο γιατρο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα τις αλεθω κανονικα..μολις βρασει το κρεας,μετα προσθετω τα λαχανικα και βαζω και τις φακες χωρις να τις εχω βρασει απο πριν...λες να κανω βλακεια;παντως ο μικρος δεν ειχε παθει τιποτα,τωρα που το σκεφτομαι,τις βραζω κανονικα και πεταω το πρωτο νερο :?:? ωχ!! μωρε ο καλος μυλος ολα τα αλεθει αμα θελει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Π...λες να κανω βλακεια;

Οχι ρε Μαριεττα ..Μια χαρα το κανεις!!!!!Οποτε μαζι με κρεατακι και λαχανικα!!!θα το δοκιμασω και εγω!!!! thanks!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα καλοριζικο το τικερακι :D δεν παθαινει τιποτα το μπεμπακι απλα μην το παρακανεις εκμεταλευσου την βοηθεια που σου προσφερουν απο παντου ;)

καλε εμενα ποτε θα φαει κρεατακι!!!

μολις εφαγε την φρουτοκρεμα της και παμε βολτιτσα!!!εεεε παρκο μερια!!!

κοριτσια σελινο η μαιντανο μονο το ζουμι περνουμε η αλεθουμε και το φυτο???

αλλο τωρα η φλουδα απο τις φακες αλεθετε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

panayota den exw paei akoma sto giatro thn 1 septemvrioy exw to prwto randeyoy.rebbeka emena to selino kai to maintano moy exei pei na ta alethw mazi.to pantzari toy arese poly!to kalytero pantws htan poy h krema vghke foyksia!thelei kai to lemonaki toy pantws an to dokimasetai giati me to panzari glykizei arketa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας χαιρετάει το ζόμπι!!!Αν και κοιμήθηκα 2 ωρίτσες το πρωί αλλά έχουμε αρκετή γκρίνια...

Παναγιώτα,ναι έκλεισε η ταβέρνα,τώρα βλέπουμε αν θα γίνει ανακαίνιση και θα δουλευτεί ή θα το δώσουμε...άσε...δύσκολα τα πράγματα!Δεν πειράζει...

Μπεμπακος,όλα θα πάνε καλά!!Να έχεις θετική σκέψη!Σε ζηλεύω (με την καλή έννοια) που είσαι πάλι εγκυούλα!!Κι εγώ θα το ήθελα αλλά προς το παρόν δεν γίνεται δυστυχώς!

Ρε κορίτσια,δεν κανονίσουμε καμιά συνάντηση???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια.εξαφανίστηκα σήμερα γιατί έχω μια κωλοημικρανια απο το αυχεενικο.ευτυχώς ήρθε ο άντρας μου και θα κοιμησει αυτός τον μικρό γιατί δεν αντέχω.εγω σήμερα του έφτιαξα μανεστρα με ντομάτα.

Έχουμε κ παιδιατρο για εμβόλιο σήμερα.έχετε αρχίσει ψάρι και αυγό;δεν θυμάμαι τπτ απο τον μεγάλο.θα μου πει σήμερα αν αρχίσω κάτι άπο τα 2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ζουζουνες μου πως κοιμηθηκατε?(δεν κοιμηθηκατε..)πως ξυπνησατε?(νυσταγμενες..)υπομονη κοριτσακια μου αλλα και χωρις αυτα πως θα καταλαβαιναμε οτι εχουμε και μωρα στο σπιτι...θα σας πω κατι και μην με πειτε τρελη αλλα οταν μπαινω στο σπιτι και το βλεπω γεματο παιχνιδια εχω ενα χαμογελο απο δω ως την ρεββεκα...οταν πιανω να μαζεψω και βλεπω ακομα και στα συρταρια μεσα μικρα αυτοκινητακια σκεφτομαι:ναι αυτο ειναι αυτο εψαχνα μια ζωη...το ιδιο σκεφτομαι και καθε βραδυ που βαζω για υπνο τον μικρο και μετα με οση υσηχια μπορω να κανω μαζευω τα παιχνιδακια που εχει πεταξει στο δωματιο του η αυτα στο σαλονι..οσο κουρασμενη και να ειμαι αυτο το μαζεμα ειναι η ξεκουραση μου...οποτε ναι θα ηθελα και ενα και δυο και τρια και τεσσερα παιδια..δεν με νοιαζει αρκει να ακουω μεσα στο σπιτι γελια και μικρες ακαταλαβιστικες κουβεντουλες...

κατερινααααα ζηλευωωωθελω και εγω τικερακι..για αυτο θα βαλω και εγω ενα...μην γελασετε οταν το δειτε..

ρεββεκακι μου ποιος θα σε κατηγορησει μωρε?σιγα οτι θες κανε και ειμαι σιγουρη πως η λυδια θα ειναι το πιο ευτιχισμενο παιδι του κοσμου με τοση αγαπη...

οσο για το φαγητο εγω του δινω απο ολα..και μπαμιες εφαγε εχθες (του εχω ξαναδωσει)και του αρεσουν παρα πολυ(ευτυχως γιατι ειναι και το δικο μου αγαπημενο..)απλα τωρα δεν τα αλεθω πολυ..απλα τα λιωνω με το πιρουνι και το κρεας το ψιλοκοβω η το μαδαω (πως κανουμε στην κοτοσαλατα?ετσι)και τα φρουτα πλεον τα τρωμε ετσι μικρα κομματακια τα κοβω και του τα δινω..εμεις ξυπναμε το πρωι 7 πινει γαλα και αν ξανακοιμηθει κανω τον σταυρο μου...αλλιως τον εχω και αλωνιζει τον πανω οροφο και προσπαθω να ξυπνησω...κατα τις 8,30 θα ανοιξουμε τηλεοραση να δουμε τον μικυ και κατα τις 9.30 κανω καφε και τοστ και ο κυριος θα πιει την πορτοκαλαδα του και θα φαει και αυτος ενα τοστ μονο τυρι(φτιαχνει η μαμα μου ενα τυρι χωρις αλατι το κοβω λεπτο λεπτο και λιωνει)κατα τις 10.30-11 θα του κοψω τα φρουτα καρπουζι ροδακινο συκα ακτινιδιο(οτι μου ρθει)και θα τα φαει παιζοντας...και αν ειμαι τυχερη και νυσταξει θα κοιμηθει κατα τις 1-1,30 και κοντα στις 3 θα ξυπνησει θα φαει και ακολουθει ενας γυρος ακομα παιχνιδιου κατα τις 7 θα φαει γιαουρτακι και 8 ωρα για μπανιο..κατα τις 9,30 γαλα και υπνο...και ετσι περνανε οι μερες..

γιατι τα ειπα ολα αυτα μην με ρωτατε απλα απορω γιατι κοιμαται τοσο λιγο?την μερα..μεγαλωνει εεε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...