Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2010 Νο3/"Διανυκτερεύει"


Recommended Posts

ετσι,ετσι!!!πού εισαι τωρα ακριβως;εσυ μενεις Ιεραπετρα;η μαμακα σου;

παραθεση στον εαυτο μου:του χρονου να ειμαστε καλα θα κατεβω Κρητη,θα ερθω να σε δω που θα εχεις τον Μανωλιο και το μπεμπακι σου αγκαλια (εκτος του αντρα σου βρε!!!)... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εντάξει δεν είπατε πολλά, "χαλάσατε" τις τελευταίες ημέρες :roll:

Αναστασία καλό βράδυ. Πάλι μοναχούλα σου θα μείνεις ε; αχ μόνο που το σκέφτομαι αυτό το πακετάρισμα και το ξεπακετάρισμα... υπομονή κουκλίτσα μου ευτυχώς τουλάχιστον που τελειώνουν όλα αυτά τον Σεπτέμβριο.

Μαρία πολύ καλά έκανες και ξεπόρτισες! θα κάτσεις πολλές μέρες;

Μαριέττα εσύ όλα καλά;

Ρηνιώ, μια χαρά τα κανόνισες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι καλα ειμαστε,ηταν μαλλον γκρινια εκεινης της στιγμης,το γαλατακι το πινουμε και κοιμομαστε...

τα μεσημερια αργει να κοιμηθει γαμωτο κι εκει που θελω κι εγω να ηρεμησω,αυτο ειναι μεσα στην τρελη χαρα..ξαπλωνω με βλεπει και φωναζει!!και τον παιρνει ο υπνος γυρω στις 17:30 :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η καλυτερη ευχη που μου εχουν κανει εδω και πολυυυυυυ καιρο φανταζεσαι να γινει κατι τετοιο???μακαρι παναγια μου...παντως να ξερετε ολες σας πως 14 ιουλιου 2012 θα ειναι η βαφτιση μας..δεν ξερω ακομα ωρα αλλα θα ενημερωσω εν καιρω οποτε οποια θελει να συνδιασει και τις διακοπες της ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτη...σας το λεω απο τωρα να κανονισετε μην λετε μετα....

εγω μενω οεραπετρα και η δικοι μου σητεια μια ωρα δρομο...

λενακι οχι μωρε αυριο βραδυ θα ερθει και ο αλεξης και θα φυγουμε...ετσι μια τζουριτσα μανουλας και ηρεμιας να παρω και θα φυγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντάξει δεν είπατε πολλά, "χαλάσατε" τις τελευταίες ημέρες :roll:

Αναστασία καλό βράδυ. Πάλι μοναχούλα σου θα μείνεις ε; αχ μόνο που το σκέφτομαι αυτό το πακετάρισμα και το ξεπακετάρισμα... υπομονή κουκλίτσα μου ευτυχώς τουλάχιστον που τελειώνουν όλα αυτά τον Σεπτέμβριο.

Μαρία πολύ καλά έκανες και ξεπόρτισες! θα κάτσεις πολλές μέρες;

Μαριέττα εσύ όλα καλά;

Ρηνιώ, μια χαρά τα κανόνισες :lol:

ειδες τι δικαιη που ειμαι?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενακι καλα ειμαστε,ηταν μαλλον γκρινια εκεινης της στιγμης,το γαλατακι το πινουμε και κοιμομαστε...

τα μεσημερια αργει να κοιμηθει γαμωτο κι εκει που θελω κι εγω να ηρεμησω,αυτο ειναι μεσα στην τρελη χαρα..ξαπλωνω με βλεπει και φωναζει!!και τον παιρνει ο υπνος γυρω στις 17:30 :shock:

και εμενα το ιδιο κανει αλλα δεν πειραζει γιατι ειναι η μονη ωρα που ειναι μαζι με τον μπαμπα του οποτε ειναι οκ..φανταστειτε ερχεται ο αλεξης 3 μεχρι να φαμε 3,30 -4 στις 5 φευγει παλι για δουλεια..οποτε δεν γινεται αλλιως..μετα κοιμαται και ο μικρος και ηρεμω λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα η καλυτερη ευχη που μου εχουν κανει εδω και πολυυυυυυ καιρο φανταζεσαι να γινει κατι τετοιο???μακαρι παναγια μου...παντως να ξερετε ολες σας πως 14 ιουλιου 2012 θα ειναι η βαφτιση μας..δεν ξερω ακομα ωρα αλλα θα ενημερωσω εν καιρω οποτε οποια θελει να συνδιασει και τις διακοπες της ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτη...σας το λεω απο τωρα να κανονισετε μην λετε μετα....

εγω μενω οεραπετρα και η δικοι μου σητεια μια ωρα δρομο...

λενακι οχι μωρε αυριο βραδυ θα ερθει και ο αλεξης και θα φυγουμε...ετσι μια τζουριτσα μανουλας και ηρεμιας να παρω και θα φυγω....

ε αμα δεν μας πεις ωρα πως θα το κανονισουμε???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα το ιδιο κανει αλλα δεν πειραζει γιατι ειναι η μονη ωρα που ειναι μαζι με τον μπαμπα του οποτε ειναι οκ..φανταστειτε ερχεται ο αλεξης 3 μεχρι να φαμε 3,30 -4 στις 5 φευγει παλι για δουλεια..οποτε δεν γινεται αλλιως..μετα κοιμαται και ο μικρος και ηρεμω λιγο

να σου πω εγω βρηκα το κολπο να ξαπλωνω και να γυρναω πλευρο και κανω οτι ροχαλιζω και γελαει,αλλα μετα απο λιγο γυρναω να δω τι κανει κι εχει ξαπλωσει κι εκεινο με τον αρκουδο αγκαλια,με τα ποδια ψηλα..ουτε γυναικα να ηταν :)):)) και νανουριζεται ;);)

τα λεω αυτα για να τα διαβαζει η Παναγιωτα και να λεει ποσο καλοβολο μωρακι εχω :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αμα δεν μας πεις ωρα πως θα το κανονισουμε???????????

υπομονη καλε θα ξερω με την νεα χρονια...παντως νωρις θα σας πω να μην μου εχετε δικαιολογιες μετα... 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ασχετο,αλλα θα το πω:

ξερετε τι μου εχει λειψει απο τοτε που γεννηθηκε ο μικρος;να παω σε μια συναυλια με μπυρες στο χερι,με κοσμο γυρω γυρω και με γυρο στο χερι δε θα με χαλαγε..και να γινεται της τρελης!!

οπως επισης μου εχουν λειψει τα πανηγυρια σε χωρια...να γινεται της κολασεως απο την τσικνα,να ρεει αφθονο το κρασι(ας ειναι και ρετσινα δε με χαλαει),να τρωω κοψιδια και τον μικρο να τον εχει καποιος (η μαμα)και να ειμαι ησυχη οτι θα ειναι καλα το μωρο μου..

ζηταω πολλα;

τωρα που φθινοπωριαζει με πιανει μια μαλ....ια το ξερω..θα μου φυγει..καντε υπομονη :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσάκια μου τι κάνετε;;

Κανονικά πρέπει να πάω για ύπνο, αλλά έχω υπερένταση...

Έχω άγχος αλλά πιστεύω όλα να πάνε καλά από αύριο... εεεε;;; :?

Τι νέα;; Έγινε κάτι συνταρακτικό όσο έλειπα;;

Ετοιμάζεστε για βαφτίσεις εε;; Με το καλό!!

Μαράκι.. διακοπές στην Κρήτη εε;... Μμμμμμ... ψήνομαι!!! :lol::lol::lol:

Μαριέττα κι εμένα μου'χει λείψει να πάω σε συναυλία... η μπύρα όχι γιατί δε μ'αρέσει! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που φευγει το καλοκαιρι σου ηρθε εσενα το πανυγηρι??να ρυθμισεις το διακοπτη timing να σε πιανει αρχες καλοκαιριου να κανονιζεις μετα να πας σε ενα απο τα χιλιαδες σε ολη την ελλαδα...το σπαστικο ειναι να πηγαινεις καπου διακοπες και ειτε την επομενη που θα φυγεις ειτε την προηγουμενη πριν ερθεις να εχει μια συναιλια που να θες να πας... :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα ολα θα ειναι καλα,το μωρο θα ειναι σε καλα χερια,εσυ θα εχεις αγχος,αλλα θα το ξεπερασεις..θα δεις κοσμο που εχεις να δεις τοσο καιρο..εμενα παντως οι συναδελφοι μου δε μου εχουν λειψει ιδιαιτερα..καπως θα ξεχαστεις...βεβαια το μυαλο θα ειναι στο μωρο συνεχεια κι ολο θα κλεβεις κανενα λεπτο για να τηλεφωνησεις και μετα θα πηγαινεις στην τουαλεττα για να διορθωσεις το μακιγιαζ σου...ολοι θα κανουν υπομονη μαζι σου για τις δυο πρωτες μερες,ενταξει θελει λιγο χρονο θα τους πεις κι εκεινοι θα δειχνουν κατανοηση...ουφφφφφφ,τα γραφω για να τα σκεφτομαι κι εγω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια ασχετο,αλλα θα το πω:

ξερετε τι μου εχει λειψει απο τοτε που γεννηθηκε ο μικρος;να παω σε μια συναυλια με μπυρες στο χερι,με κοσμο γυρω γυρω και με γυρο στο χερι δε θα με χαλαγε..και να γινεται της τρελης!!

οπως επισης μου εχουν λειψει τα πανηγυρια σε χωρια...να γινεται της κολασεως απο την τσικνα,να ρεει αφθονο το κρασι(ας ειναι και ρετσινα δε με χαλαει),να τρωω κοψιδια και τον μικρο να τον εχει καποιος (η μαμα)και να ειμαι ησυχη οτι θα ειναι καλα το μωρο μου..

ζηταω πολλα;

τωρα που φθινοπωριαζει με πιανει μια μαλ....ια το ξερω..θα μου φυγει..καντε υπομονη :?:?

τι σε κανει να πιστευεις οτι η μαλ....κια που σε πιανει ειναι μονο φθινοπωρινη ????ρωτα και εμας που σε ξερουμε και τις 4 εποχες :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που φευγει το καλοκαιρι σου ηρθε εσενα το πανυγηρι??να ρυθμισεις το διακοπτη timing να σε πιανει αρχες καλοκαιριου να κανονιζεις μετα να πας σε ενα απο τα χιλιαδες σε ολη την ελλαδα...το σπαστικο ειναι να πηγαινεις καπου διακοπες και ειτε την επομενη που θα φυγεις ειτε την προηγουμενη πριν ερθεις να εχει μια συναιλια που να θες να πας... :shock::shock::shock::shock:

απο μικρη ημουν αναποδο παιδι,τωρα που μεγαλωσα δεν εχω αλλαξει ακομα..να ανησυχησω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι σε κανει να πιστευεις οτι η μαλ....κια που σε πιανει ειναι μονο φθινοπωρινη ????ρωτα και εμας που σε ξερουμε και τις 4 εποχες :lol:

[smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εντάξει Μαριέττα, ευτυχώς! καλέ, που ξαπλώνεις και σε βλέπει; κοιμάσαι στο δωμάτιό του;

Α να σας πω και εντυπώσεις από την καινούρια παιδίατρο: τελικά είμαστε και γνωστοί! μου έκανε αρκετά καλή εντύπωση, μου άρεσε ιδιαίτερα που μου είπε να μην δώσω στη μικρή γιαούρτια advance αλλά κανονικό γιαούρτι (κυρίως Ολυμπος ή Δωδώνη που είναι ελληνικά), τη βρήκε μια χαρά όσον αφορά την ανάπτυξή της και αυτό που με χαροποίησε ιδιαίτερα είναι ότι της φάνηκε πολύ χαρούμενο παιδάκι και ευτυχισμένη, καθώς τα ευτυχισμένα παιδάκια είναι έτσι κοινωνικά με ξένους και χαμογελαστά όσο το βλασταράκι μου... κι εγώ της απάντησα να δω πόσο ευτυχισμένη θα είναι όταν γυρίσω για δουλειά... μια χαρά πάντως όλα δόξα τω Θεώ...

Αυτά λοιπόν τα νέα... τι πίνετε απόψε; εγώ πριν λίγο τσάκισα ένα παγωτό :oops:

Καλά, μέχρι να πάω μέσα να αφήσω το μπολάκι και να πατήσω υποβολή... οργιάσατε πάλι :lol: . Καλώς την και τη Ρούλα μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη ειναι ενα συνηθειο που δε κοβεται ευκολα,οπως το τσιγαρο..τα μεσημερια μου αρεσει να κοιμαμαι στο δωματιο του,οπως τον παλιο καλο καιρο...πρεπει να το κοψω κι αυτο,αλλα σιγα σιγα...δε μπορω,θελω να ειμαι μαζι του :oops::oops::oops: ουτε ερωτευμενη να ημουν!!

μπραβο με την νεα γιατρο!!ολα καλα!!το γιαουρτακι αυτο ομως δεν ειναι καπως βαρυ για τα μωρα ή τα λιπαρα που εχουν μηπως δε κανουν ακομα για τα στομαχακια τους;νομιζω κι η Μαρια δινει ΟΛΥΜΠΟΣ..θα ρωτησω την γιατρο μας τον αλλο μηνα που θα την δουμε...

ρε κοριτσια!!ο δικος μου που δε χαμογελαει ιδιαιτερα σε ξενους,λετε να εχει προβλημα;ρε συ Ελενη με εβαλες σε σκεψεις τωρα :(:( ολοι λενε ποσο σοβαρο παιδι ειναι..λετε να του εχω κανει κανενα κακο; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σώπα καλέ που σε έβαλα σε σκέψεις, τι κακό να έχεις κάνει στο παιδάκι σου;; μπορεί να είναι του χαρακτήρα του να είναι σοβαρός, είναι και άντρας οπότε έτσι πρέπει να είναι, πολλά βαρύς.... Για τα γιαούρτια μου είπε συγκεκριμένα ότι τα advance είναι επιδόρπια γιαουρτιού και όχι κανονικό γιαούρτι, και φυσικά δεν περιέχουν καλλιέργεια γιαούρτης όπως τα περισσότερα ή έχουν και ξένα γάλατα μέσα.

Ρε συ εδώ είμαι εγώ ερωτευμένη μαζί της που έχω και κόρη, αν είχα γιό θα το είχα χάσει τελείως :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε γυρνας στην δουλεια;εγω 26/9...κανονισα και πηρα και την αδεια του 2011 που δεν ειχα παρει,οποτε ακομα εχω λιγο καιρο μαζι του...

κοριτσια παω να κοιμηθω,με ποναει κι η μεση μου,γιατι οταν γυρναω απο ψωνια πρεπει να ανεβαζω το καροτσι κατι σκαλακια που υπαρχουν στην αυλη της πολυκατοικιας κι ειμαι πτωμα σημερα..παω για δισκοπαθεια,το βλεπω...

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ να χαίρεσαι το μικρό αντράκι σου, κλείνει τον 9ο σήμερα βλέπω στο τικεράκι!

Εγώ γυρνάω στις 12/9, 12 μερούλες έμειναν. Δεν πήρα όλη την άδεια του '11 γιατί ο Σεπτέμβρης και ο Οκτώβρης είναι μήνες που έχουμε πολύ δουλειά και είπα να γυρίσω η χαζή...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ να χαίρεσαι το μικρό αντράκι σου, κλείνει τον 9ο σήμερα βλέπω στο τικεράκι!

Εγώ γυρνάω στις 12/9, 12 μερούλες έμειναν. Δεν πήρα όλη την άδεια του '11 γιατί ο Σεπτέμβρης και ο Οκτώβρης είναι μήνες που έχουμε πολύ δουλειά και είπα να γυρίσω η χαζή...

ευχαριστω!!!

κι εγω πηρα 17 μερες κι αφησα 8 για μεχρι το τελος της δουλειας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε εντάξει καλά έκανες, 8 μερούλες είναι καλές για να πάρεις πχ και τα Χριστούγεννα φαντάζομαι ε; κι εγώ κάτι τέτοιο ελπίζω να γίνει. Τελοσπάντων αφού είσαι πονεμένη και ταλαιπωρημένη δεν θα σου κρατήσουμε μούτρα, σου επιτρέπουμε να πας να κοιμηθείς νωρίς σήμερα! Αντε, ακόμα εδώ είσαι;;; Καληνύχτα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...