Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ,ΜΑΡΤΙΟΥ,ΑΠΡΙΛΙΟΥ 20011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν7


Recommended Posts

Βανεσσάκι, άσε, κι εγώ το ίδιο: πάντα εγώ βρίσκω τις κατσαρίδες, ο άντρας μου μόνο μια φορά ανακάλυψε μία.

Όσο για τα πονάκια και την πίεση, πείτε το στο γιατρό σας καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω και εγωωω μολις εφαγα χαπακωθικα και ετοιμαζομαι να κοιμηθω αν τα καταφερω....Ηλιαννα μου απορω που δεν σου εδωσε χαπακια..εγω ακομα με αυτα ειμαι μιας και τωρα δεν πρεπει να γεννησω...οχι λογω προοροτητας μιας και ειμαι στις 38 βδομαδες...σημερα δηλαδη μπηκα..αλλα γιατι η μικρη γυρισε και πρεπει να μην γεννησω μπας και γυρισει παλι και γλυτωσω την καισαρικη..Αναστασιαααααα αντε παλι με το αιμα...βαλε κ..λο κατω κοπελιαααα....οσο για την βαση για κουνουπιερα εγω πηρα απο το Λητω μια καπου 12 ευρω αλλα οταν βαζεις την κουνοοπιερα δεν φαινεται καν το σιδερο και ειναι πολυ ομορφη..και εγω ψωνιζω απο τα τζαμπο ειδικα για τα μωρα που μεγαλωνουν πολυ γρηγορα δεν παιρνω απο αλλου δεν συμφερει αλλα πχ..για το Χριστοφρο αντε κανα βρακι καμια φανελα ...ρουχαλακια απο μαγαζι μιας και τωρα παει σχολειο και πρεπει να ειναι καλυτερα ποιοτικος γιατι τα λιωνει...και σχολικα απο βιβλιοπωλειο...τωρα περιμενουν να δουλεψωουν τα μαγαζια..κριμα ειναι να παμε τζαμπο...ασε που αυτα που βαζουν στη λιστα δεν ξερω καν τι ειναι οποτε στο βιβλιοπωλειο μια χαρα μου τα βρισκουν...παντως κατι νερομπογιες που του πηρε η πεθερα μου για να παιζει μαυρα χαλια ειναι...μονο για το σπιτι..για το σχολειο δεν κανει..αλλα γενικα χωνοζω συχνα απο εκει πραγματα που πιστευω οτι δεν αξιζει να τα παρω απο αλλου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη, συμφωνώ, τα περισσότερα μαγαζιά έχουν καταστραφεί από τις μεγάλες αλυσίδες, π.χ. Τζάμπο, Καρφούρ, Λίντλ. Και οι γονείς μου από τις μεγάλες υπεραγορές καταστράφηκαν και πολλοί άλλοι μικρομεσαίοι. Οπότε εγώ προσπαθώ να ψωνίζω πάντα από τοπικές υπεραγορές και μαγαζιά. Ο άντρας μου πάλι, όλο Καρφούρ, Καρφούρ, Καρφούρ και τσακωνόμαστε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια, εγω εχω κανα χρονο να παω στα carrefur και να σου πω γιατι, επειδη αγοραζα κατι και ειχαν πολυ συντομη ημερομηνια ληξης.. Κι επειδη την πατησα δυο τρεις φορες ετσι, δεν ξαναπηγα..στα λιντλ πηγα μια δυο φορες αλλα μονο κατι καθαριστικα πηρα να δοκιμασω που μου ειπαν οτι ειναι καλα αλλα τζιφος, επεστρεψα σε αυτα που χρησημοποιουσα πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς στα Λιντλ δεν πήγαμε ποτέ, γιατί διάβασα για μια έρευνα που είχε γίνει γι' αυτήν την αλυσίδα, και αποδείχτηκε ότι αυτά που πουλάνε πάμφθηνα, τα βγάζουν στις πλάτες των κακόμοιρων των απελπισμένων ανθρώπων που πηγαίνουν να δουλέψουν στα εργοστάσιά τους. Είχε κάνει κι ο άντρας μου αίτηση για να τον πάρουν, και τον απέρριψαν χωρίς καν να τον δουν. Δουλεύει κι ένας μαθητής μου εκεί, και τους κοροϊδεύουν, δεν τους πληρώνουν, δεν τους δίνουν τις υπερωρίες, κ.λπ.

Έχω και το μαθηματικό στο σχολείο να με πρήζει ότι τα Λιντλ είναι τα σούπερ γουάου μαγαζιά, και ότι πρέπει να ψωνίζουμε απ' αυτούς, για να χτυπήσουμε το σύστημα, που έχει πολύ ψηλά τις τιμές!!!! Με ρώτησε από πού ψωνίζω κρέας και του είπα απ' τον χασάπη και μου λέει "α, εσύ είσαι χωμένη τελείως μες στο σύστημα". Του λέω "καλά, είναι σύστημα ο χαρωπός χασάπης της γειτονιάς με το παχύ μουστάκι και δεν είναι τα Λιντλ;". Αυτός το χαβά του.

Με τα Καρφούρ δεν είχαμε ποτέ τέτοιο πρόβλημα, με ημερομηνίες λήξης, αλλά για ιδεολογικούς λόγους δε θέλω να ψωνίζω από εκεί. Αλλά ο άντρας μου γκρινιάζει ότι ξέρει το μαγαζί και δε χρειάζεται να ψάχνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερααααααααα κοριτσακια.Μολις εφαγα το φρουτο μου....

Εγω νομιζω τις μεγαλες αλυσιδες πρεπει να τις εκμεταλευομαστε σε καλες προσφορες οταν εχουν, αλλιως τα τοπικα μαγαζακια ειναι πιο οικονομικα νομιζω.

Βανεσσακι καλα κανεις και προσεχεις να μην παρεις αχρηστα κιλα,Εγω σημερα ειμαι 2 κιλα μειον...δευτερα θα μιλησω με τον διαβητολογο να δουμε τι θα πει.Χθες οι τιμες μου δεν παιρνουσαν το οριο αλλα ηταν τσιμπημενες λογο της αναστατωσεις μου με το αιματακι.Σημερα ολα μια χαρα!!!

Παλι κουμπαράς εγινα,να βαζω 3 κολπικα την ημερα!!! :lol::lol:

Μικι μου μην δινεις σημασια σε κανεναν, οποιος σε πειραξε να τον γραψεις κανονικα εκει που ξερεις....

Ηλιανακι ξεκουρασου κι εσυ, ναεδω θα ειμαστε να τα λεμε να περναει η ωρα.Σιγουρα θα ειναι δυσκολα θερμοκοιτίδες και τετοια, και για το μωρο και αγχος εσυ...

Αγγελικη μου τα w5 ειναι πολυ καλα καθαριστικα απο το lidl , εγω αυτα βαζω και ειμαι ευχαριστημενη

Αννα Μαρια εμενα ολες οι φιλες μου την χρησιμοποιησαν την κουνουπιερα, ετσι λενε, βασικα ολες καλοκαιρι γεννησαν γι αυτο, αλλα νομιζω περισσοτερο εφε ειναι και διακοσμητικο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια κι εγω γι αυτα τα καθαριστικα πηγα στο λιντλ. Πηρα ενα κιτρινο κι ενα πορτοκαλι αλλα μου μυριζουν καπως εντονα. Τωρα στην εγκυμοσυνη δεν τα χρησημοποιω.. Χρησιμοποιω overlay με αρωμα λεμονι κι εχει και με σαπουνι μασσαλιας.. Και κλασσικα ντετολ για μπανια και πατωματα και κουζινα και ολα.. Τα λιντλ πρι κατι μηνες ανοιξαν εδω.. Οταν εμενα αθηνα δεν ειχα παει ποτε γιατι ειχα σκλαβενιτη διπλα μου..ο αντρας μου ψωνιζε απο τα λιντλ οταν ηταν φοιτητης..

Ρε κοριτσια, η χριστινα δεν φανηκε σημερα ουτε στο facebook ουτε εδω.. Λετε να την επιασαν πονοι και να γεννησε το τρελοκοριτσο???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πορτοκαλι κι εμενα μου μυριζει καπως αλλα η χλωρινη που εχει και για σφουγγαρισμα ενα μωβ μου αρεσει.

Μακαρι να γεννησε η μικρη μας !!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια νιωθω ενα σφιξιμο στο στομαχι, ειναι απο το μωρο?δηλαδη σπρωχνει μετα ποδια το στομαχι γι αυτο νιωθω ετσι ή ειναι κατι αλλο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον ναι αναστασακι μου...πιεζει η μητρα το στομαχακι σου...καλα οσο για κλωτσια στο στομαχι μιλαμε για πονο οχι πονακι...

Βρε κοριτσια... Υποψιαζομαι γεννητουρια!!!!αφαντη η χριστινα ακομα?εχει καμια κινητο να την παρει να μας πει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο σκεφτομουνα και εγω..μηπως γεννησε τελικα..εκανε και εξεταση εχτες για τον τραχυλο και μπορει να προκαλεσε τιποτα...Αννα Παρια οπως τα λες..και εγω επειδη εχω μαγαζι για αυτο και οσο μπορω ψωνιζω απο μαγαζια και οχι αλυσιδες αλλα οπως ειπανε και τα κοριτσια αμα βρω καμια καλη προσφορα ναι παω δεν εχω αντιρρηση...απο καθαριστικα ποτε απο εδω ποτε απο εκει ψωνιζω δεν εχω στανταρ...ουφ σκαω απο τη ζεστηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια υπαρχει περιπτωση να σε ελεγξει ο γιατρος και να μην εχεις διαστολη και υστερα απο λιγο να εχεις?η μηπως η διστολη συμβαινει σιγα σιγα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομιζω το εχω ακουσει κι αυτο Αγγελικουλα μου, να μην εχεις στην αρχη και μετα απο 1 ωρα να ξεκιναει....τωρα δεν ξερω αν ειναι αληθεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικουλα εχει ωραιο καιρο σημερα δροσερο για βολτουλες....κι εμεις θα κανουμε μια βολτα....

Καλα η μικρη εχει λοξυγγα σημερα νομιζω, εχω ρυθμικο χτυπο....τωρα ισως κανω λαθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΑΝ Κ ΚΟΙΛΜΗΘΗΚΑ ΧΑΛΙΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ.ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ Κ ΜΕΥΑ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΙΣ Κ ΕΓΙΝΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΠΑΧΑΛΟ.ΑΥΡΙΟ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟΝ ΓΑΜΟ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΠΟΛΥ Κ ΜΕ ΠΟΙΑΝΕΙ ΦΡΙΚΗ Κ ΑΠΟ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΣΚΑΣΩ....ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΑΣΗ ΓΕΝΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΕΛΩ Κ ΤΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΕΙ

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΤΙ ΚΑΛΑ!!!!!!!ΝΑ ΜΙΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΜΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΣΕΝΑ ΝΟΙΩΘΩ ΒΑΡΟΣ ΧΑΜΗΛΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΛΠ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΩ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΩΣ ΝΑ ΜΙΝ ΑΝΗΣΗΧΩ?

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΜΙΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΚΑΝΕ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ Κ ΠΙΑΤΑ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΦΙΛΙΑ ΣΤΙΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!!

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Κ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΥ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.ΛΙΝΤΛ Κ ΚΑΡΦΟΥΡ ΨΩΝΙΖΩ ΑΛΛΑ ΨΩΝΙΖΩ Κ ΑΠΟ ΜΙΚΡΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ.

ΑΓΓΕΛΙΚΟΥΛΑ ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΙΤΣΑ!!!!!!

ΝΑΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ?ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.....ΦΙΛΙΑ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!

.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυ γεννησαααααααα στις 5 παρά 5 τον ζουζουνο μουυυυυυ 3200...σπασαν τα νερα πρωί πρωί. αλλά τελικά γεννησα με καισαρική γιατί είχαμε ένα προβληματακι...είναι υγιεστατος και έχει το πιο ωραίο κλάμα...πρόλαβα να τον δω πολύ λίγο του έδωσα 3 φιλάκια στα χειλακια και τον πήραν...αύριο θα τον δω.....πονάω αρκετά αλλά αφού είναι καλά ο μικρός μου δεν με νοιάζει....αγίου φανουρίου μας φανερωθηκε....τι υπέροχο συναισθημαααααα....σας ευχαριστω για ολααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαναρι μουυυυυυυυυυυυ με πηραν τα κλαματαααααααααα, να σας ζησει ο μπεμπουλινος σας!!!!!!Να ειναι γερος και καλοτυχος και εσυ καλη λοχεια!!!!Ηρεμησε σημερα, ξεκουρασου και οταν μπορεσεις θα μας τα πεις ολα!!!!Πολλα πολλα φιλιαααααααααααα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ήρθαν και τα πρώτα γεννητούρια!!! :ymparty::ymparty::ymparty: Να σου ζήσει τιτινάκι!!!!! Εύχομαι να είναι πάντα γερός, τυχερός και ευτυχυσμένος! Να είστε και εσείς καλά να τον καμαρώνετε!!! Περιμένουμε να δούμε και φώτο όταν γυρίσετε σπίτι! Να του δώσεις φιλάκια από όλες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΛΕΣ ΝΕΑ ΣΟΥ....ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ Κ ΦΩΤΟ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ!!!!ΦΙΛΙΑ Κ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου σας ευχαριστωωωωωω....είναι ένα θαυμααααα......;)))δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία από εδώ....δυστυχώς ...θα σας τα πω με το καλό όλα μόλις μπορέσω!!!!ρίτσια μου σας ευχαριστωωωωωω....είναι ένα θαυμααααα......;)))δεν μπορώ να ανεβάσω φωτογραφία από εδώ....δυστυχώς ...θα σας τα πω με το καλό όλα μόλις μπορέσω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙΝ ΙΣΤΟΡΙΑ Κ ΘΑ ΜΑΣ ΣΤΗΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΟΧΙ ΤΩΡΑ,ΤΩΡΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ Κ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΚΑΝΑ ΝΕΟ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αχ ποσο πολυ χαρηκα κοπελα μου κ συναμα συγκινηθηκα κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ειδες ηρθς επιτελους ο γιοκας σου!!!!!!

να σας ζησει κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! να ειναι παντα γερος , καλοτυχος ,κ να το καμαρωνετε!!!!!!ολα τα καλα να εχει!!!!!!!!!!

ξεκουρασου τωρα ηρεμησε κ θα μας τα πεις αναλυτικα οταν θα εισαι καλυτερα!!!!!!!!!!!!

να του δωσεις ενα φιλακι στρο πατουσακι του!!!!!!!!

φιλακια κ στους δυο σας!!!!!!!!

καλη λοχεια γλυκια μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μικρο να σου ζήσει ο μπομπιρας γέρος κσι τυχερός να ειναιπαντα στην ζωουλα του....καλη λοχεια γλυκιά μανουλααααααααααα.

".έχω συγκινηθεί πολυυυυυυυυυ τέλεια τα σημερινά νέα καλη αρχή με το καλο ολες μας κοριτσακια μου......"."

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρο μου τρελοκοριτσο, να σας ζησει να ναι γερο και τυχερο !!!!!

Δεν φανταζεσαι ποσο συγκινηθηκα οταν διαβασα οτι ερωτευτηκες αυτο το πλασματακι 3200 με το πιο γλυκο κλαμα..

Ελπιζω να μην ταλαιπωρηθηκες πολυ κουκλιτσα μου...

Καλη λοχεια να εχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...