Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καταρρέω αλλά μ'αρέσει Νο 3!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!!!!!!

Σάββατο σήμερα.....κάνουμε δουλίτσες?????? Εγώ μόνο δύο πλυντήρια είχα για σήμερα (χρωματιστά και σκούρα), τα υπόλοιπα τα έκανα προχθές....με βοήθησε κι ο Θανασάρας :lol::lol: Αλλά βαριέμαι απίστευτα να τα απλώσω!!!!!!!!!! [-x

Αννούλα μου προσπάθησε να μην στεναχωριέσαι τόσο....όσο μπορείς δηλαδή γιατί με αυτές τις καταστάσεις όλους απελπισία μας πιάνει....ας χαρούμε τουλάχιστον τις όμορφες στιγμές με τα παιδάκια μας!!!!!!!! Πρώτη μέρα σουπίτσα????? Λαχανικά θα του κάνεις??? Άντε καλή σας επιτυχία....για να δούμε θα του αρέσει του μπομπιράκου??????

Λένα μου βαλτός ο τύπος από το κατάστημα ε????? Μα τί γελοίες μέθοδοι είναι αυτές????? Για βλάκες μας περνάνε ήθελα να ήξερα!!!!!!!!!!!!!!!!! Τί να πω....Μου άνοιξες την όρεξη εχθές με το τσουρέκι.....τί ήταν Τερκενλής???????

Ευάκο μου πού χάθηκες καλέ?????? Βόλτες με τις τσουπρίτσες σου?????? Όλο συναντήσεις κάνετε εκεί με τις υπόλοιπες κρητικές μαμμυλαντέζες....εμείς εδώ πάνω οι βόρειες τίποτα.............Πόσων χρονών ήταν αυτό το αγοράκι και φαίνονταν οι προτιμήσεις του....δηλαδή τί έκανε και ήταν τόσο μπάμ?????

Παίρνω το κορμί μου (και πονάω παντού ρε γμτ!!!!!!!!) και πάω να απλώσω..... :( Θα τα πούμε αργότερα!

Καλό σαββατοκύριακο κουρτσούδια μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 461
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλο φθινοπωρο φιλεναδες μου..

γυρισαμε πια!!

βασικα δεν προλαβαινω να σας διαβασω.. :oops:

συγχωρειστε με

αλλα εχω βαλει ηδη 3 πλυντηρια

κ εχω αλλα 2!!!μιλαμε δεν ειχα βρακι να βαλω...

τα νεα μας λοιπον:περασαμε πολυ ωραια τελικα-

οι 2 πρωτες μερες ηταν μεσα στη γκρινια κ το κλαμα

αλλα μετα βρηκαμε τα κουμπια της αγγελικης

κ ηταν υπεροχα.

γυρισαμε βεβαια με ενα καρουμπαλο θεορατο.

εχει κατεβει η μελανια κ ειναι μαυρισμενη κ η μυτη

κ λιγο τα ματια-θα λενε οτι τρωει ξυλο η μικρη.... :o

κατα ατα αλλα μπανιο στη θαλασσα καναμε μονο 1η κ τελευταια μερα-\

ειχε 3 μετρα κυμα λασπης.

οποτε παιξαμε πισινα παρα πολυ.

η μικρη εβαζε δυναμη στα χερια,εβγαινε εξω μονη της

κ ξαναεκανε βουτια!!!!! :D

το γιο γιο ουτε που να το δει εκει στο δωματιο δεν ηθελε.

αλλα απο την τριτη στους δικους μου

εκοψε σχεδον τελειως το παμπερς

κ μεχρι κ κακα κανει στο γιο γιο.

αντε να δουμε αμα γυρισει αθηνα τι θα κανει...

αχ εχω λιωσει...

εκανα το σπιτι..σιδερωνω συνεχως

κ το βραδακι θα παμε να την παρουμε απο λουτσα

οποτε θα σας διαβασω απο δευτερα.

σας φιλω κ ελπιζω να μην εχασα κατι φοβερο!!!!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επεστρεψα απο κομμωτηριο κ νιωθω λιγακι ανθρωπινα ..μα τι τελειο που ειναι το μαλλι μου οταν το ισιωνω..ουτε εγω δεν μ'αναγνωριζω..

Οι μικρες δυστηχως δεν κοιμουνται κ νευριαζωωωωωωωωωωωωωωωωω..

Καλυψουλα καλο χειμωνα βρε !! Ρε παιδια αυτο το καλοκαιρι περασε γρηγορα η εμενα μου φαινεται ?? :roll:

Νασια ειμαστε οργανωμενο τιμ εμεις εδω κατω .. :D Κ το αγορακι που σας ελεγα για την συμπεριφορα κ τις κινησεις ..τι να πω ..ειχε περισσοτερη θηλυκοτητα κ ναζι κ απο τις τρεις μου κορες μαζι ..Ιδιαιτερα μεσα στην θαλασσα τυφλα να ειχε η μπαρμπι μερλια .. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι' απο μένα! Πω πω ρε κορίτσια δεν προλαβαίνω να σας διαβάσω...

Mama eva, σουρτούκι, ελπίζω να περάσεις τέλεια στον γάμο που θα πας. Κι' εμείς αύριο θα πάμε σ' εναν γάμο. Παντρεύεται ο 1ος ξάδερφός μου. Για να δούμε αν θα καθήσουν καλά οι τσούπρες....θα μπορέσουμε να πάμε και στο γλέντι; Πολύ αμφιβάλλω...ήδη θα έχει νυχτώσει μέχρι τότε κι' αυτές φοβούνται βράδυ μέσα στο αυτοκίνητο...προβλέπεται πανικός !!!!!!!!! :?:?:?:?

Νάσια τι άλλο θες βρε άν απλώνει ρούχα ο Θανασάρας!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πλάκα κάνω και ο δικός μου με βοηθάει σε όλα. Έτσι πρέπει όχι όλα έτοιμα.... :lol::lol::lol::lol::lol: :

Καλυψω καλωσόρισες!!!! Ψόφησες έ; Κι' γω μια απ' τα ίδια...μ' επιασε μια μούρλα, έβαλα ηλεκτρική, σφουγγάρισα, άλλαξα σεντόνια και έβγαλα όλα τα υφάσματα απ' το σαλόνι για πλύσιμο....έσκασα μ' αυτό το σαλόνι μέχρι να τα βγάλω...και κάλα τα έβγαλα....να δούμε τώρα πώς θα τα ξαναβάλω.... :x:x:x:evil::evil:

Αννούλα μου τί κάνεις; Καλή αρχή με τον μπομπιράκο. Έχει πολύ γέλιο αυτή η φάση. Τί σουπίτσα του ετοίμασες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ το αγορακι που σας ελεγα για την συμπεριφορα κ τις κινησεις ..τι να πω ..ειχε περισσοτερη θηλυκοτητα κ ναζι κ απο τις τρεις μου κορες μαζι ..Ιδιαιτερα μεσα στην θαλασσα τυφλα να ειχε η μπαρμπι μερλια .. :roll:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε αϊ στο καλό σου μεσημεριάτικα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια τι άλλο θες βρε άν απλώνει ρούχα ο Θανασάρας!!!! Πλάκα κάνω και ο δικός μου με βοηθάει σε όλα. Έτσι πρέπει όχι όλα έτοιμα.... :

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Όχι δεν άπλωσε ρούχα ο Θανασάρας γιατί θα τα μάζευα όλα απ'την αυλή.....αλλά μου έκανε ένα σκούπισμα κι ένα σφουγγάρισμα μούρλια κι όχι μόνο αυτά που βλέπει η πεθερά τα πάνω πάνω, μέχρι καναπέδες σήκωσε!!!!!!!!!!

Βρε Ευάκο μου μήπως το παιδάκι ήταν απλά λίγο "χαριτωμένο" και το παρεξήγησες??????? :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα μου τί κάνεις; Καλή αρχή με τον μπομπιράκο. Έχει πολύ γέλιο αυτή η φάση. Τί σουπίτσα του ετοίμασες;

Την κλασσική πατάτα,καρότο,κολοκύθι!Σε κανά 2 μέρες θα βάλω και άλλα λαχανικά.Του άρεσε νομίζω αν και έγινε γουρουνάκι!!! :lol:

Καλά να περάσετε στον γάμο,όσο γίνεται!Ο δικός μου πάντως νύχτα στο αυτοκίνητο,ρίχνει κάτι ύπνους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλοχα κοριτσαρες...

ευακι με γεια το μαλλι...

κ εγω πριν φυγω εκανα ενα πεντικιουρ

κ ενιωσα αλλος ανθρωπος!!!!!!!

καλα να περασετε..

τι κανουν τα μαναρια σου????

λενακι ηθελα να στο πω..φοβερη φωτο

κ οι μικρες σου ειναι κ οι 2 κουκλες...

αφου προλαβαινεις κ κανεις δουλειες μπραβο!!!!

νασια ετσι γερα κοριτσι..στρωστον να τα κανει ολα!!!!

αννουλα με γεια το δοντακι σας!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ χαρα σας !!!

τι μου κανετε ?

παει κ ο γαμος της φιλεναδας μου ..περασαμε τελεια ..Πηρα τις μικρες κ πηγαμε να ντυσουμε την νυφη κ τους εκανε μεγαλη εντυπωση ...Πηγαμε κ στο μυστηριο αλλα με την Αριαδνη να θελει να μαδησει καθε γλαστρα κ μετα ν'ανεβει πανω οπως καταλαβαινετε ειχε κ λιγο το τρεξιμο του ..Κ μεταααααααααα...

Εκανα κατι που ομολογουμενως ειχα να το κανω απο τοτε που τα κοριτσουδια ηταν ενος ετους κ η Αριαδνη ανυπαρκτη ..Τα φεραμε πισω στο σπιτι καναμε κανονικα την ρουτινα υπνου κ μολις κοιμηθηκαν φυγαμε ..Ναι , ναι ζευγαρακι τα δυο μας με τον Νικολα ..Ομολογω ομως οτι ενιωθα λιγο αβολα ..Ναι μεν η μαμα μου εμεινε μαζι τους αλλα κ παλι εμενα κατι μου ελειπε ..Παρολα αυτα περασαμε ωραια ..

Αντε κ στα παιδακια μας !!

Νασια μπραβο βρε στον ..Θανασσαρα..ετσι με ρυθμο τα ρουχα .. :D

Αννουλα αντε θα κανετε απο δω κ μπρος τρελες μασες ..κ σουπιτσες κ καινουργιο δοντακι ..ολα τελεια ..Την σουπα του την κανεις σε στυλ πουρε ?

Καλυψουλα καλως ηρθατε ..αντε σε λιγες μερες ερχεται νομιζω στα μερη σας η αλλη ηρακλειωτισσα μαμυλαντεζα η Σωσω ..θα σου στειλω χαιρετισματα καλε !! :D

Οι υπολοιπες τι κανετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ.

ΕΓΩ ΕΧΩ 3 ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ 19 ΜΗΝΩΝ ΑΓΟΡΙ ΕΠΙΣΗΣ.

ΕΧΑΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΣΕΙΡΑ ΞΑΝΑ.

ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΛΕΙΠΑΜΕ ΣΤΟ ΕΞΟΧΙΚΟ ΠΕΡΑΣΑΜΕ , ΚΥΡΙΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΛΕΙΑ. ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ , ΠΑΙΧΝΗΔΙΑ ΚΑΙ ΚΛΠ.

ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΕΠΕΙΣΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΤΟΥΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΕ ΤΑΡΑΞΕ. ΣΑΣ ΧΑΙΡΕΤΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ. ΜΟΥ ΓΑΝΩΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΑΜΑ.

ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοπελιες...

ευα μου πρεπει να γινεται συχνοτερα τετοια εξοδος

μονο τα 2 σας...σιγουρα σου λειπουν τα μικρα

αλλα ειναι μια ευκαιρια να εισαι λιγο με τον αντρα σου.

εγω το προσπαθω οσο μπορω

αφου η μικρη πλεον κοιμαται σερι!!!!

γτ θυμασαι παλιοτερα τι γινοτανε...

ολο με γυριζε πισω η μαμα μου'

γτ ξυπναγε κ με ζηταγε η ατιμη!!!!!!

τονια που εισαι ρε κοριτσι εσυ????

χαιρομαι που περασατε τοσο καλα..

ο μικρος πως ειναι με τα επεισοδια που σας εκανε,τα εκοψε???

αντε καλο φθινοπωρο..ξεκινησες δουλεια??

φιλια στις υπολοιπες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσουδια μου !!

Τονιαντονι δυσκολη η επιστροφη ε ?? Αντε καλο φθινοπωρο κ σε σας !!

Καλυψουλα οντως νομιζω οτι απο τοτε που γιναμε γονεις τα βλεπουμε αλλιως τα πραγματα ..κ γω καλως η κακως εχω συνηθισει να τις εχω μαζι μου παντου κ συνεχεια ..Αυτο ομως το διαλειματακι εστω κ για ενα βραδυ μας εκανε πολυ καλο εννοειται ..

Εγω σημερα ημουν μεσα στα νευρα ..Δεν ξερω αν θυμαστε καποια στιγμη σας ελεγα οτι θα πηγαιναμε μερικες μερες με τον Νικο κ τα παιδια καπου εδω κοντα ..Διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεες.. Σκεφτομασταν να φυγουμε αυριο μαλιστα ολα ηταν κανονισμενα κ ξαφνικα εσκασε απο το πουθενα μια εγκρεμοτητα με τα περιουσιακα τους που δεν γινοταν να αναβληθει κτλ κτλ κτλ ...

Εγινα τουρμπο εννοειται γιατι δεν τον αφηνουν να ηρεμισει ουτε στην αδεια του ..ριξαμε εναν ωραιοτατο καβγα , στανιαραμε κ μετα πηγε προφανως κ τους τα ειπε ενα χερακι κ ετσι τα καταφεραμε κ φευγουμε αυριο το πρωι ..

Αχ επιτελους ...Ευχηθειτε μου καλα να περασουμε , ας ελπισουμε να μην με ξαπατωσουν τελειως οι μπουμπουδες ..

φιλακια σε ολες ..θα τα πουμε απο Δευτερα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά να περάσετεεεεεε!!!!!!!Άντε να ξεκουραστείτε λίγο...όσο γίνεται με τα παιδιά,να αλλάξετε παραστάσεις!!!Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες! Τί γίνεστε; Χθες σας διάβασα και σήμερα σας γράφω...φανταστείτε τρέξιμο!!! :D:D:D

ν' αρχίσω απ' τα δικά μου ; Όχι θα σχολιάσω εσάς...

Mama eva καλά να περάσετε! Πήγαμε και εμεις στον γάμο οικογενειακώς όμως και γίναμε άστα να πάνε...οι μικρές έκλαιγαν και στο πήγαινε και στο έλα...τέτοιο κλάμα τί να σας πώ. Η μια έβλεπε την άλλη και δώστου το δάκρυ μέχρι να φτάσουμε γίναμε μούσκεμα...Άλλη φορά δεν ξεκινάω καθόλου. :(:(

Καλά κάνατε εσείς και πήγατε μόνοι..

καλυψώ καλωσήρθες! Καλό χειμώνα τώρα να λέμε!

Αννούλα καλορίζικο το δοντάκι σας! Εμείς έχουμε 7 η μία και 8 η άλλη.

Τόνια καλωσήρθες και συ! Είσαι τυχερή που έχεις εξοχικό. Τα παιδιά αυτό θέλουν όλη μέρα να είναι έξω και να παίζουν..Πως τα συμμαζεύεις όμως μετά δεν ξέρω... :lol::lol::lol::lol:

Λείπει καμία; Ά ναι η Νάσια....καλέ που είσαι εσύ;

Να πώ και τα δικά μου τώρα...εχθές πήγα νοίκιασα θήλαστρο. Πήρα της medela το sumphony. Ξεκίνησα αντλησεις απο εχθές και είμαι τόσο χαρούμενη γιατί η βίκυ το δέχτηκε κανονικότατα και τρώει!!! ;):D:D

Πρέπει να σας πώ οτι η Βίκυ θήλαζε μέχρι 5 μηνών. Μετά το έκοψε διότι έτρωγε ευκολότερα απο το μπουκάλι και τώρα που είμαστε 11 μηνών ξαναέφαγε πάλι το δικό μου. Ευτυχώς που είναι η μικρή κολλημένη στο στήθος και έχω ακόμη γάλα αλλιώς θα είχα σταματήσει τον θηλασμό.

Άρχισε να βρέχει εδώ . Πόσο μ' αρέσει!!!!!! :D:D:D

Θα κοιμηθούμε και ένα βράδυ με δροσιά βρε αδερφέ! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι καλα να περασετε..

εσυ ξερεις μονο ποσο το εχεις αναγκη αυτο!!!!!!!!

λενα μπραβο ρε θηριο που θηλαζεις μεχρι τωρα!!!!!!!

καθε ποσες ωρες πινει η μικρη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μικρή πίνει συνέχεια. Αφού την λέω καμία φορά για πλάκα οτι το έχει καταντήσει σαν τον φραπέ. Έρχεται πίνει μια τζούρα και φεύγει... :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέιπει η eva και σταμάτησαν οι δημοσιεύσεις;;;;Τι έγινε μαμάδες καταρρέετε;Εγώ πάντως ναι.Ξεκινάω 2ο έτος μεταπτυχιακού στο ΕΑΠ αν ξέρετε,και σήμερα ήρθαν τα βιβλία και είναι στα αγγλικά και αγχώθηκα!Πότε θα τα προλαβαίνω όλα δουλειά,σπίτι,μεταπτυχιακό,μωρά πάνω από όλα.Έχω ήδη τελειώσει το 1ο έτος με επιτυχία και δε θέλω να τα παρατήσω,έκανα 7 χρόνια αιτήσεις για να μπώ και μόλις έμεινα έγκυος έμαθα ότι με δέχθηκαν και στο Master.Πέρσι δε δούλευα ήμουν όλη μέρα σπίτι τα μικρά κοιμόντουσαν και πιο πολύ μέσα στη μέρα και ξέκλεβα λίγο χρόνο να διαβάσω.Φέτος που χρόνος...Αχ τι θα κάνω,πόσο έχω αγχωθεί.

Κατα τα άλλα πλησιάζουν τα γενέθλιά μας καλε!Ψωνίσαμε για το πάρτι μας,πήραμε και σακίδια για το παιδικό,την άλλη βδομάδα ξεκινάει η προσαρμογή.Να δούμε θα στρώσουν καπώς με το φαί εκεί.

Φιλιά σε όλες..

kalyspo,lena,annoula γράψτε καλέ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Madrio μην καταρρευσεις κ εσυ κοπελαρα!!!

ειναι πολυ μεγαλη υποθεση που σε δεχτηκαν...

αν θελει ο ανρθωπος ολα τα μπορει!!!!!

ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας μια χαρα!!!!!!!!

κ τα παιδακια σου θα μπουν στο προγραμμα

κ θα δεις οτι θα εχεις χρονο για ολα!!!

σε δημοσιο η σε ιδιωτικο σταθμο θα πατε???

για πες καμια λεπτομερεια...

εγω απο του χρονου λεω

γτ ειμαι ανεργη κοντα ενα χρονο

κ δε μπορω να βρω δουλεια

οποτε ευκαιρια να κατσω λιγο ακομα με την αγγελικη!!!!!!!

κοψαμε την πανα,σας το ειπα?????

μονο στον υπνο φοραμε!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!Εγώ βαρέθηκα να γκρινιάζω για τον ύπνο του μικρού...Σήμερα λέω να του δώσω λίγο ξένο γάλα και λίγο θηλασμό μπας και δούμε προκοπή..Κουράστηκα!!!!

Καλυψώ,μπράβο σας που κόψατε τη πάνα,πως το πήρε η μικρή?

Madrio,καλή αρχή στον παιδικό και καλό κουράγιο με το διάβασμα!Αν το θέλεις πολύ,θα τα καταφέρεις!Βοήθεια έχεις τουλάχιστον με το μαγείρεμα ή να κρατάει τα παιδιά?

Λένα κι ο γιος μου είναι εξαρτημένος από το βυζί!!Ο αποθηλασμός προβλέπεται πολύ δύσκολη υπόθεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ. ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΑΡΚΕΤΕΣ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΠΟΧΗ. ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΣΤΡΩΣΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΣΤΟ ΝΗΠΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ. ΟΧΙ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΜΕ ΑΓΧΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΝΑΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΤΡΕΧΩ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ. ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΛΑ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΑΤΟΜΑ ΛΙΓΑ, ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΛΥ, ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΟΥΝ, ΟΥΤΕ ΤΑ ΡΕΠΟ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΣΤΗΝ ΜΠΡΙΖΑ.

ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ, ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΣΠΟ ΟΛΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ.

ΕΥΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ??

ΚΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΒΟΥΤΙΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΟΥΛΕΥΩ ΠΑΛΙ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!!

Τί κάνετε?????? Καταρρέουμε?????

Εγώ κουράζομαι με το τίποτα πλέον....πονάω από κάτω, ο γιατρός είπε ότι είναι φυσιολογικό αλλά με κουράζει πολύ αυτό το πράγμα, σαν γριά πάω!!!!!

Κάναμε το ντόπλερ εχθές, μια χαρά η μπεμπίκα.....φτάσαμε τα 2100 γρμ. και ο γιατρός μας είπε ότι θα γίνει ψηλή, το μηριαίο της οστό αντιστοιχεί σε έμβρυο 34ων εβδομάδων (εμείς είμαστε 33).....όλα καλά δόξα το Θεό!!!!! Να γεννήθεί με το καλό, μόνο αυτό παρακαλάω....μου φαίνεται απίστευτο ότι έφτασα σχεδόν στο τέλος πιά.......Πότε πέρασαν τόσοι μήνες???????

Με νευρίασε και η πεθερά προχθές......μου 'ρχόταν να την χαστουκίσω ρε γμτ!!!!!!!! Δεν με βοηθάει καθόλου (μένει απέναντι) ενώ αντιθέτως οι γονείς μου που ζούν 20 χλμ. μακριά τρέχουν για όλα......και ξέρει η σκύλα ότι έχω απόλυτη ανάγκη από βοήθεια......Πότε θα είναι η μέρα που θα την σκυλοβρίσω και δεν θα ξαναπούμε ούτε καλημέρα.......

Μετά κόπων και βασάνων έκανα λίγες δουλίτσες σήμερα......μην σκουληκιάσουμε κιόλας!!!!

Καλημέρα σε όλες και καλό σ/κ!!!!!!!!!!!

Φιλάκιααααααα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματι νασια ποτε περασε ο καιροσ και κοντευεις πια να γεννησεις!!!!! με το καλο να ερθει αυτη η ωρα και με το μαλακο οι δουλειες τωρα. Λιγος καιρος εμεινε εξαλλου. Εμεις τα γνωστα, δεν εχουν αλλαξει και πολλα πραγματα. Ο μικρος εχει γινει θυριο, δεν καθεται καθολου υσηχος σε μια μερια. Τσακωνονται συνεχεια και οι τρεις και γινεται αλαλουμ. Αυτα προς το παρων παω να τους μαντρωσω γιατι γινεται χαμος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...