Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΓΑΤΟΥΛΗ ΜΟΥ!!!!!!!!


Recommended Posts

Να σας ζήσει Πιπίτσα μου ο μπέμπη σας.

Να είναι γερός και τυχερός στην ζωή σου!!!!!!!!!!!!!!

Και εσείς πάντα δίπλα του να τον καμαρώνετε :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 58
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ζουζούνα, να χαίρεσαι τον μπέμπη σου! Να είναι πάντα ένα υγιές και χαρούμενο μωράκι!

Οι πρώτες 40 μέρες είναι δύσκολες! Να προσέχεις τον εαυτό σου και να τρως καλά. Για να είναι ο μπέμπης καλά, πρέπει να έχει μια ξεκούραστη και δυνατή μαμά! Καλή λοχεία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλες μου........... και μη...........

Σας χιλιοευχαριστώ όλες σας για τις ευχούλες σας!!!!!!!!!

Να μου είσαστε καλά κι ότι επιθυμεί η καθεμιά ξεχωριστά στη ζωή της!!!!!!!!!

Συγγνώμη που δεν απαντάω προσωπικώς σε κάθε μία από εσάς..........

Αλλά πνίγομαι...... ελάχιστος χρόνος πλέον........

Σας φιλώ όλες!!!!!!!!!!

Κι εύχομαι σε όσα κοριτσάκια μας θέλουνε να ζήσουνε τέτοιες στιγμές...... να τους έρθει άμεσα αυτός ο απόλυτος παράδεισος!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπιτσα να τον χαιρεστε κοριτσι μου τον γατουλη σας!!!!

Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος!!!!

Και εσυ να εισαι παντα καλα!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου να σου ζησει ο μπεμπουλης να ειναι γερος και καλοτυχος και καλη λοχεια να εχεις μου αρεσε πολυ η περιγραφη σου και συγκινηθηκα πολυ με τον αντρα σου φιλια πολλα στα πατουσακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπιτσα μου γλυκια να σας ζησεις να τον χαιρεστε κ ν αειναι παντα γερος καλοτυχος κ ευτυχισμενος στην ζωουλα του ολα τα καλα του κοσμου πανω του να ειναι

δ μπορεις να φανταστεις ποσο μα ποσο χαιρομαι για σενα πραγματικα

καλη λοχεια σου ευχομαι με το καλο να σαραντησετε κ να αρχισετε τις βολτουλες σας

φιλακια πολλα πολλα κ στους 2 σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ!!!! Τώρα το είδα ότι έγραψες εδώ!!

Να σου ζήσει κοριτσάκι!!! Να είναι παντα γερό και ευτυχισμένο και καλότυχο!!! Να έχει όλα τα καλά του κόσμου!! Να τον χαρείτε όπως επιθυμείτε!!!

Καλή λοχεία!!!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μπουρμπουληθράκι σου το όμορφο!!!!!!!! Εύχομαι να είναι πάντα υγιές και ευτυχισμένο και σε σένα καλή λοχεία! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηνελοπη μου να σας ζησει κ ο απο εδω ο μπομπιρας......γερος κ καλοτυχος σε ολη του τη ζωη.... :x

με συγκινησε πολυ η περιγραφη σου κοπελα μου....κ μου θυμισες λιγο τα δικα μου.. ;) κ εγω που δεν μπορεσα να θηλασω το μικρο τοτε με ειχε παρει πολυ απο κατω....κ οπως λες αντι να βοηθησουν οι μαιες..του δινανε αμεσως ξενο... :| ελπιζω τωρα να ειναι διαφορετικα τα πραγματα.....

αυτο που σας ειπε ο παιδιατρος,οχι πολλες επισκεψεις κ παιδακια στο σπιτι το ειχανε πει κ σ εμας κ το εφαρμοσα.....μπορει να θυμωσανε καποιοι αλλα ειναι για το καλο των παιδιων μας..... :|

για τη μαμα,κ τη γιαγια δε σχολιαζω απλως χαμογελω με κατανοηση....παθουσα βλεπεις.... ;)

οπως σου ειπε κ μια κοπελα να δεχεσαι καθε βοηθεια απο οπου κ αν ειναι κ να ξεκουραζεσαι..... :|

υ.γ ο γιος σου ειναι ολοιδιος ο αντρας σου..... ;) μαλον σ επιασε στον υπνο..... :lol: μακια πολλα κ τα λεμε κ απο το fb οταν εχεις χρονο.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Πιπίτσα!!! Να τον χαίρεσαι τον κλωτσαδόρο σου και τον μπουρμπουλήθρα σου!!! Να σας ζήσει και να είναι καλότυχος!!! Φοβερή η περιγραφή σου! Υπομονή τώρα με τον θηλασμό μέχρι να τα βρείτε οι δυό σας... ευχυχώς που είναι υπναράς!!! Ελπίζω να παραμείνει υπναράς, για να ξεκουράζεσαι λίγο... Άντε να μας βάλεις και καμιά φωτογραφία σε λίγο καιρό, να τον δούμε... :x:x:x:x:x Πολλά φιλάκια Πιπίτσα μου και στους δυό σας :YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*:YMHUG::-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια Πιπιτσα!!!!Να σου ζησει ο γατουλης σου !!!Να ναι παντα γερος και ευτυχισμενος..

Πολυ συγκινητικη η περιγραφη σου....

Ευχομαι να στε παντα χαρουμενοι και οι τρεις σας !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Πιπιτσα................αργησες λιγο αλλα μας εκανες τον παιδαρο,τον αντρα της ζωης σου!!!!!

να ειναι καλοτυχος και να εχει παντα διπλα του εσας ,να τον ενθαρρυνεται διακριτηκα ,σε ολες τις αποφασεις της ζωης του.

εισαι πολυ καλη μανουλα και αξιζες ολη αυτη την ευτυχια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου σας υπέρευχαριστώ για τις ευχούλες σας!!!!!!!!!!!!!!!

Θα βάλουμε φώτο....... μόλις βρούμε λιγάκι χρόνο.......

Προς το παρόν ούτε να φάμε δεν προλαβαίνουμε!!!!!!!!!!

Με το καλό να ελευθερωθείτε οι γκαστρούλες μας (κοιμηθείτε τώρα που μπορείτε ακόμη!!!!!) και με το καλό να έρθει αυτή η ευλογία σε όλα τα κοριτσάκια που κυνηγάνε το όνειρό τους!!!!!

Οι μανούλες να χαίρεστε τα βλαστάρια σας!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εσένα να σου ζήσει Μαιρούλα μου ο μικρούλης σου!!!!!!!!!!

Καλή λοχεία και..... καλή δύναμη στα ξενύχτια φιλενάδα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοπέλα μου γλυκιά, να σου ζήσει ο μπεμπάκος σου ! Σου εύχομαι καλή λοχεία και όλα να πάνε καλά !!

Να χαίρεσαι την οικογενειά σου, που πλέον είναι τριμελής ... χιχιχι ... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...