Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

όοοοοχι ακόμη Παναγιώτα μου

18 Αυγ. θα πάω γι αμια μέρα και μετά 22 Αυγ. ξεκινάω :D

όχι από κοκο δε νηστεψε αλλά εμένα θα με φάει με σαντυγί όπως και να 'χει

θέλω κάτι ιδιαίτερο και πρέπει να αγοράσω μέχρι αυριο τα υλικά

σκέφτομαι για αρνακι με γιαούρτι που ξαναέφτιαξα και ήταν πολύ καλό :?

όλα του αρέσουν δεν έχει πρόβλημα το μαναρι μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα τωρα στις 16 εχει γεννεθλια ο Κ ....θα παει εκεινη την μερα για σερβις στο αυτοκινητο και του ειπα οτι αυτο ειναι το δωρο του :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: 200Ε θα μας φυγουν εκει θελει κιαλλο δωρο :twisted:

παλι καλα βρηκε συνεργειο ανοικτο (και συνεργειο που του κανει ) γιατι αλλιως μπαι μπαι διακοπες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα ναι τωρα ειμαι και μετα δυο..ο μικρο κλασσηκα κοιμαται..ο φοφος ηρεμος προς το παρον παιζει στο δοματιο του και εγω σημαζεψα λιγακη...δουλιες αυριο που θα ειναι ο Ο στο σπιτι.

Για ποια κοπελα να σου πω καλε;;;.

Σημερα εμαθα και ενα δυσαρεστο, μια γνωστη μου ηταν εγγυος 8 ευδομαδων και το μωρακι παληνδρομησε...στεναχωρηθηκα αλλα εκεινη το πηρε πολυ καλα αν και προσπαθουσαν για πολυ καιρο να κανουν δευτερο μωρακι, η μεγαλη τους θα γινει 4 τον Σεπτεμβρη

Μαρακι το αρανι καλο ακουγιεται..η το μελομενο κοτσι της Ερης..μνιαμμμμ..μου τρεχουν τα σαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

neni κ αφρο τελικα θα το αλλαξουμε..κ μενα δε μου καθοταν..

το πηραμε 80 ε..

αλλα θα δωσουμε αλλα 50 κ θα παρω ενααπο 9-36 κιλα...

ρε αφρο κ γω ετσι σκεφτηκα..τουλαχιστον ενα χρονο θελει για να παει 15 κιλα..

καλα λεει ο κ αφρο..να πηδηξει τη ηλικια των 2 :lol::lol::lol::lol::lol:

νενι θα δω σε λιγο της φωτο..

μιτσακι για ενα φτερνισμα θα παρεις γιατρο?εγω πραγματικα δε θα επερνα..εγω δε παιρνω ευκολα γιατρο..καλο κακο δε ξερω..

περαστικουλιαααα

παναγιωτα φτανουν οι μερες επιστροφης ε? :cry::cry:

οταν λες λαχανικα τι εννοεις?με γεια το δοντακιιιιιιι

μαρια σνιτσελ δαγκωτοοοοοο..μιαμμμμμμμμμ

γλυκο..μμμμ μπραουνιςςςςςςςς]

χρυσα μανα καλα εισαι???????????ο πωπος?

κριμα τη κοπελα....παλι καλα εχει ενα ακομα...

παω να ξυριστω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τον Μ θα τον βαλω σε καθισμα που κοιταει μπροστα πιο νωρις απο τα 4 αλλα γιατι θα πρεπει να κατσει ο Π σε αυτο που εχει τωρα ο Μ .....ετσι υπολογιζω οταν ο Π δεν θα χωραει στο μικρο καθισμα θα ειναι 1+ χρ ο Μ τοτε θα ειναι 3 και κατι βαλε το +- ποτε θα γινει η μετακομιση πιστευω 3,5 θα ειναι ο Μ ...καλα μου φενετε για να παει σε καθισμα που κοιταει μπροστα και δενει με την ζωνη του αυτοκινητου .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...

Ουφ στο Παιδων ετρεχα πρωινιατικα...δευτερη μερα κ ο πυρετος στο 39, τα αντιπυρετικα δεν...οποτε πηγαμε...ιωση μου ειπαν με φυσαλιδες στο λαιμο...τιποτα, μονο αντιπυρετικα κ υπομονη...Τελικα οτι δεν παθαινουμε Αφρικη θα τα παθουμε εδω...Τελευταια φορα που καθομαι τοσο πολυ στην Ελλαδα...Ο Κ στην Δανια επαθε την γουρουνογριππη, τον γυρισε πνευμονια...μετα ειχε χτυπησει στην Ουγκαντα στον αγκωνα κ μολυνθηκε το χερι κ εκανε χειρουργειο τωρα Δανια..το μικρο εδω πρωτα λαρυγγιτιδα, τωρα αυτη η ιωση...ε ας το καλο, αν πιστευα στην γλωσσοφαγια θα ελεγα οτι μας ματιασαν..Αντε να περασει ο καιρος να μαζευτουμε κατω κ δεν θα ξαναπαω πουθενα για τοσο καιρο...

Παναγιωτα ακομα εδω ειμαι, κανονικα εφευγα Κυριακη στις 14 αλλα επειδη πρεπει να παω Σουηδια στις 22 με 24 , αλλαξα το εισητηριο για τις 25 του Αυγουστου...Μετραω τις μερες να φυγω, βαρεθηκα κ τελικα εδω αρρωσταινει το μωρο οχι κατω!

Οσο για τη Β Κορεα, αν τελικα παμε εγω το βλεπω πολυ θετικα...Ισα ισα ειναι ευκαιρια να γινει κ σοβαρη δουλεια...δεν παμε για τουρισμο ουτε για επιχειρησεις...Ετσι κ αλλιως αυτη ειναι η δουλεια του Κ....

Χρυσα δεν μου αρεσουν καθολου τα προιοντα της Βελεντα..εβαζα στο μικρο οταν ημουν Δανια..δεν τα βολευτηκα ποτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες!

ειμαι να σκασω :(:(

ο γιωργος το πρωι μου ελεγε οτι τσουζει το πουλακι του κ επειδη μου το ειχε αναφερει κανα δυο φορες στις διακοπες του πηρα ουρα κ τα εδωσα για γενικη..δυστυχως λογω δεκαπενταυγουστου δεν μπορουν να κανουν καλλιεργεια στο μικροβιολογικο,μονο απλη γενικη..

ως το απογευμα θα σκασω..ουρολοιμωξη υποπτευομαι.. :(:(:(

πηρα κ παιδιατρο κ μου ειπε οτι μαλλον θα χρειαστει επαναληπτικες επειδη την ληψη ουρων την εκανα χωρις να πλυνω καλα το πουλακι του πρωτα..θα παρω τα αποτελεσματα κ θα του τηλ..

κ εχουμε κ να φυγουμε τη δευτερα..

συγγνωμη που δε σχολιαζω αλλα δεν ειμαι σε θεση τωρα..

φιλια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksexasa

ioulia h paidiatro mas ,mas exei pei na mhdinoume megali aritta sta mwra mas otan mas lene oti ponane giati mpoei na mhn ponane alla na to kanoun gia na ta ntantepsoume h na ta fagourizei kai na to sisxetizoun diaforetika .....mporei na mhn einai tipota .etsi mas ekane kai emas me to poulaki tou mia mera .

fran perastika sas okogeniakos .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα 'μαι πάλι!!!

Πονάει η πλάτη μου!!!!!!!! :?

Θα πάω τη μικρή στις 5.30 να τη δει η παιδίατρος!

Θουλάκι μου, το έχω καταλάβει ότι είσαι αφασία :lol: και πολύ σε ζηλεύω πραγματικά!!! ;)

Εμένα μου κόβονται τα πόδια με τις παλιοαρρώστιες και τους γιατρούς!!! :oops:

Μη νομίζεις όμως, δεν είμαι τόσο υπερβολική! :oops: Εδώ και 2-3 μέρες φταρνίζεται κι έχει κι ένα παλιοβηχαλάκι... Ανησύχησα λίγο, γιατί κυκλοφορούσε στην οικογένεια ίωση βαρβάτη, που πέρασε απ' τον άντρα μου, στη Β και τώρα σε μένα!!! Οι 2 πρώτοι χρειάστηκαν ισχυρή αντιβίωση και παρόλαυτά τους τσάκισε. Εγώ θα δούμε... Το μικρό όμως, είναι πολύ μικρό, γι' αυτό ανησύχησα.

Πήρα την παιδίατρο και μου είπε, καλύτερα να τη δει από κοντά, να το προλάβουμε στην αρχή.

Την επόμενη εβδομάδα φεύγουμε και για διακοπές, να μη το έχω έγνοια... ;)

Να σου 'μοιαζα λιγάκι όμως... και τι στο κόσμο!!!!!! 8-)

Φρανίτα, πολλά περαστικά στο Σεμπινάκι!!! Και υπομονή!!! Είσαι όμως, άνθρωπος της δράσης και της περιπέτειας, πολύ φάση έχεις!!! ;)

Μαρία, κι εγώ χοιρινό ψηφίζω!!!

Χρυσουλάκι μου, όλο θέλω να γράψω στα θεματάκια σου κι όλο δεν προλαβαίνω!!! :oops: Επιφυλάσσομαι!!!

Ιουλία μου.... :( Εύχομαι να μην είναι!!! Αλλά κι αν είναι, ψυχραιμία κι αντιβιωσούλα!!! Την αγάπη μου!!!

Αφροδίτη, θετικές σκέψεις, σαν τη Χρύσα... ;) Αφού η παραγωγή σταματά εδώ, τώρα ξεκινάει το καλό!!! Θα ξαναγίνεις 55 κιλά και θα σου τη πέφτουν οι φίλοι των υιών σου!!!! 8-):D Καλή ξεκούραση!!! :geek:

Να τη πάλι!!! Μα έκατσε κάτω..........10 λεπτά :?: Με το ζόρι!!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι οταν κλαει μονο αγκαλια τη εχεις/?οκ κ γω αλλα δε γινετε παντα..ειτε εχω δουλειες ειτε το θοδ :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αφρο μη χαλιεσαιιιιιιιιιιι

φρα περαστικα ρε,,οντως εδω αρρωστησατε πολλες φορες :cry::cry::cry:

ιουλια μουυυυυυυυυυυυυυ :cry::cry::cry::cry::cry:

ελααααα παρε λιγο απ τη αναισθησια μου...τιποτα δε θα εχει θα δεις..κ να εχει μονο αυτα να λες να ειναι.ποσα χειροτερα κ μη αναστρεψιμα υπαρχουν

τονια που σαι καλο μουυυυυυυυυυ :?::?::?::?:

κ η αργι που ειναι?ερη?σισσιω κατερινα κτλ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανούλα μου, δεν κατάλαβες... Δεν γίνεται αλλιώς!!!! :shock: Την αφήνω και στο 2λεπτο αρχίζει και νιαουρίζει... Αν δε τη πάρω αγκαλιά, απλούστατα θα σπαράξει!!!!!!! :shock::shock::shock:

Τη Β την εξυπηρετώ συνέχεια με το μικρόβιο αγκαλιά!!! :? Ευτυχώς είναι ένα χρόνο μεγαλύτερη απ' το Θ σου!!! ;)

Κι από δουλειές... Τα απολύτως απαραίτητα, αλλιώς μόνο όταν είναι εδώ ο άντρας μου!!! :roll:

Το μεσημέρι, για να φτιάξω ένα αυγουλάκι στη Β... σπάραξε!!!!!!!!! :shock::shock::shock::shock:

Τι να το κάνω το κακομοιράκι... Πολλές φορές, τη σηκώνω και ρεύεται ή βγάζει γουλίτσα. Προφανώς την ενοχλεί το στομάχι της.... Ή κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο... :(

Η πλατούλα μου το ξέρει........... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακη μου η μοναδικη λυση ειναι να βαλεις τη μικρη στο Μασρηπο και να κοικλοφορεις φοροντας της. Ετσι ειχα κανει εγω με τον φοφο που ηταν ακριβως τετοιος...αμα τον αφινες κατω τσιροκοπαζε μεχρισ ιστεριας.

Κουραγιο καλη μου και ευχομαι να μην ειναι τιποτα τα φτερνισματακια και ο βηχασ.

Ιουλια περαστηκα σας...αμαν ρε παιδι μο..αλλα απο την αλλη μπορει οντως να φαγουριζετε. Μακαρη να μην ειναι ουρολοιμωξη.

Φρανι τι να πω...ποιος σας μουντζωσε ρε παιδι μου. Περαστηκα και σε σας και ελπιζω να μεινετε εκει και να μη σημβει τιποτα αλλο.

Εμενα παλη τα βελεντα με βολεψαν. Στον φοφο βεβεια τωρα παιρνω σαμπουαν και αφρολουτρο και αντηλιακο της απιβιτα, αλλα για το νινι πηρα παλη weleda. Βασικα να πω την αμαρτια μου συμπαθω πολυ τα φισαν, ειναι η μαρκα με τα λιγοτερα συστατηκα- με την προυποθεση να αναγραφονται ολα στη συσκευασια.

Θου τι να σε πω..αντεχω αλλα για ποσο;;;;;...χτες δεν πηγα τουαλετα προλο που εχω χλαπακιασε τα απιστευτα φρουτα ΚΑΙ καρπουζι που ηταν αναμενομενομενο μετα την προχτεσινη διαρροια..

αλλα μεχρι στιγμης ουτε σημερα εχω παει και πρεπει αλλα μαλλων φοβαμαι...

κουραστηκα να ασχολουμε με τον πισινο μου!!!

Αφρο μη μασας..θα ξαναγινεις 55 κιλα..και εγω θα ξαναγινω 50. Παντως τα κιλα της εγκυμοσυνης εφυγαν αμεσως. Τωρα ειμαι 67 κιλα....ειμαι και μειων αλλα 2 αλλα το σωμα μου εχει τα χαλια του, εκτος του οτι η χαλαρωση ειναι πασιφανης...μοιαζω με ζελε σε ορισμενα σημεια, ανακαλυψα και ραγαδες σε σημεια που δεν ειχα εντοπισει- για τον πισινο μου δεν μιλαω...εχει γινει χαρτης...γμτ...

οποτε θα περιμενω να γρισω στη δουλεια για να στροθω σε εντατηκη περιποιηση....κοινως απολεπιση στο μπανιο, μπολικο περπατημα- θα πηγαινω με τον μικρο να παιρνουμε τον μεγαλο απο τον παιδικο- εαν τελικα τον γραψω σε αυτον που ειναι κοντα μας- αλλιως θα τα φορτονω και τα δυο και θα πηγαινω στο σιτι...και φυσικα θα παρω καμια καλη κρεμα συσφυξης. Επισης θα παραγγειλ τα καλα μου σαμπουαν και θα πρεπει να επισκεφτω τα χοντος - μετα απο κατι χρονια- για να διαλεξω μια καλη κρεμα που θα ξαναδωσει στη μουρη μου τη χαμενη της λαμψη.

Επισης μιλησα σημερα στην προισταμενη μας και την ειπα πως οταν θα γυρισω στη δουλεια θελλω να αναλαβω και καινουρια καθηκοντα γιατι το κεφαλι μου εχει γινει σαν μπισκοτοκρεμα και πρεπει να συνελθω λιγακη αν θελω να ειμαι "καλη" μητερα για τα παιδια μου και οχι χαζοχαρουμενη ιστερικια ανασφαλης μανα που θα κρεμετε απο πανω τους και θα εξαρταται η ετυχια της απο την παρουσια τους.

Α!!!!!!..Θου κανε μου μια χαρη πλιζ....δες αυτο το λινκ αν ξερεις αυτες τις μασιες να μου προτεινεις καμια...ισιωτικη εχω την μπελισιμα και ειμαι υπερευχαριστιμενη http://www.ariane-eshop.gr/categories/2 ... %84%CE%B1/

Χρειαζομαι μια μασια για μπουκλες οχι πολυ λεπτες, να παιρνει δηλαδη μια ακρετα μακρια τουφα, η οποια να ειναι γρηγορη στην κατασκευη της μπουκλας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανι πραγματικα δε σε πει η Ελλαδα!!!! :P καθε φορα που ερχεστε αρρωσταινει συνεχεια το Σεμπινι!!! :roll: αντιπυρετικο γαματο ειναι το Gantil!! μου το εχει πει η Θουλη και τη τελευταια φορα που εκανε 39 ακατεβατα ,με αυτο επεσε αμεσως ο πυρετος! δινεις εναλαξ ντεπον-γκαντιλ(αντι για πονσταν πχ)...

Θουλακι εδω ειμαι μωρε αλλα εχω πολυ χαλια διαθεση...θα σε παρω το βραδακι να τα πουμε οκ; :-*

Καθισματακι κι εγω θα χρειαστει να παρω,αλλα θα ξαναπαρω μαλλον το 9-18 γιατι ο Αλεξ μεχρι να γινει 15 κιλα δε θα χρειαζεται καθισματακι παρα μονο αυτο το υπερυψωμενο που δενεται με τη ζωνη αυτοκινητου!

Μιτσακι αν βηχει πανω απο 10 φορες τη μερα καλυτερα να το πας να το δει...αλλα βαζε πολυ φυσιολογικο ορο στη μυτουλα του ακομη κι αν δεν εχει μυξες!!! μου το ειπε η κουμπαρα της Σωσως που ειναι παιδιατρος στη Σουηδια και πραγματικα με αυτο το τροπο σταματησε ο βηχας της μικρης που τη ταλαιπωρουσε 1,5 μηνα!!! τα φαρμακα δε της εκαναν τιποτα...

Μαρια αυτο το αρνακι και το κοτσι μου ακουγονται πουλυ ωραια! τωρα για γλυκο κατι με σοκολατα παντως προτεινω!!! :P

Παναγιωτα μου νμη το κεχασω παλι,οταν διοριστηκα ο Αλεξ ηταν 6 μηνων οποτε πηρα το 9μηνο και μεχρι να ξαναπαω εμεινα εγκυος τη μικρη!!! :P

Δε θυμαμαι τιποτα αλλο...παω να ταισω τη μικρη,τα ξαναλεμε το βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!

φρανιτακι παλι αρρωστουλης ο μικρος?? περαστικα σας!

τονια γιατι, ποσα κιλα ειναι ο αλεξ τωρα?

θουυυυ σε πεθυμησα καλε!

σηερα η εκσταση πεταει ε?

μιτσακι περαστικα σας

να με συγχωρειτε αλλα δε σας καλοδιαβασα

ο αναστασης ειναι αρρωστος εχει πυρετο απο χτες, χτες βραδυ ηταν χαλια ειχε ολο ριγος κ ανεβαζε συνεχεια πυρετο, ελπιζω να μην ειναι τιποτα, δεν εχει καποιο αλλο συμπτωμα

σημερα ειναι καλυτερα, εκανε μονο 2 φορες, ελπιζω να του περασει γρηγορα γιατι τη δευτερα φευγουμε για καμπινγκ

σας φιλω θα τα πουμε πιο μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι και ο Αναστασης αρρωστος;;;; :(:(:( αμαν ρε γαμωτο παλι ολα τα παιδακια!!!! :(

Ο Αλεξ ειναι 11 κιλα με ρουχα και παπουτσια και κατουρημενο παμπερ... :roll:

Α με το θεμα της τουαλετας παμε καλα!!! λιγα ατυχηματα και κρατιεται οταν ειμαστε εξω καμποση ωρα! :P

Η Αναστασια ηρθε αλλα δεν εχουμε βρεθει ακομη..αυριο το απογευμα! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Πηγα κομμωτηριο , εβαψα μαλλι, κι εκανα μπουκλες!!!!Ωωω, ναι , ειμαι μπαρμπι τωρα!!!!Τουλαχιστον η κορη ξετρελαθηκε!!!!

Αφρο, πως γινετε να ναι 1,40 το παιδι για να μπει σε τετοιο καθισμα;; Η Δ ειναι τωρα 1,30 και παλι εχει μια θεση ακομα να μεγαλωσει..

Τονια, γιατι να παρεις 9-18 τωρα και οχι 9-36;;Στο μικρο 9-36 πηρα τωρα και θα το εχει τοσα χρονια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενι με γεια το μαλλι!!!!!!!!

αχ τονια τι καλα που θα περασετε! ειναι αστερι η αναστασι!

θελουμε να παρουμε καινουριο καθισματακι αυτοκινητου για τον ανασταση

9-36

εχετε καποιο να μου προτεινετε?

εμεις ειμαστε αναμεσα στο μπι σειφ κ στο μπριταξ

επισης μηπως ξερετε κανενα καλο σαιτ με τσαντες αλλαξιερες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεναη μου γιατι τα 9-36 δε ξαπλωνουν απο οσο εχω δει... :?

Ναι ναι συναντηση κορυφης!!!!! Η Μερκελ με τη μητερα Τερεζα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μεγεια το μαλλι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα , για το μπι σειφ, εχω ακουσει οτι ειναι πολθ καλο. Στο μικρο πηρα ρεκαρο, μπορεις να το δεις φωτο στην ομαδα...

Εγω παντως τα εμπιστευομαι πολυ, και στη Δ που εχει δουλευτει τοσα χρονια, σκυλι, κι απο θεμα ασφαλειας βραχος....

Τονια , δεν ξερω ποσο πολυ ξαπλωνουν τα αλλα , παντως και τα 2 τα δικα μας εχουν ανακληση και ειναι αρκετα αναπαυτικα..

Εχουμε κανει ταξιδια και ταξιδια και η μικρη με το δικο της που ειναι και πιο σκληρο εχει ριξει τρελοθς υπνους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εννοω αυτες τις τσαντες που βαζεις τα πραγματα του μωρου κ μπαινουν κ στο καροτσι

ετσι δεν τις λενε? η λεω μαλακιες παλι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...