Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

νενι δηλ τι με λες να μη το αλλαξω?δε καταλαβα για πες πλιιιιιιζζζζζ

θα παω σε λιγο να δω φωτο κ να διαγραψω

δηλ ρε αφρο καθολου οσπρια?ουτε αρακα φασολακια?ρεβυθι φακες κτλ?

μαρια καλε τι λες τη φιλησ ουυυυυυυυυυυυυ

ειμαι κ αγορομανα..φτου σουυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλα ας το πιστεψω...στριγκλο :lol::lol::lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

νενι δε εχεις φωτο..καποιος τις εσβησε..κ γω αποτελειωσα το φακελο που ειχες ανοιξει..οποτε τελος μηα ασχολεισαι αλλο..δε σου παει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρη Θουλη μολις τις διεγραψε η Αφρο....

Τον εβαλες μεσα το μικρο;; Καθεται καλα;Πρεπει ουαν ειναι δεμενος με τη ζωνη , να μην κουνιετε το καθισμα η να κουνιεται ελαχιστα..Της μικρης το ειχαμε ασφαλισει με ιμαντα, αλλα ηταν πιο πολυ θεμα ψυχολογιας...

Θα σου βαλω αλλες, αν οχι τωρα , το πρωι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενι οχι δε το βαλαμε γτ το ειχα βαλει για υπνο οποτε...κ αυριο πρεπει αν ειναι να αλλαχτει να αλλαχτει...

οποτε θα το αλλαξω..ξερω κ γω..φοβαμαι λιγονα πω τη αληθεια...

ποιο θεμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα 8-)8-)8-)

Θου σε ειχα εννοια αν και δεν ξερω αν προλαβεις να το διαβασεις...Το ειδα το καθισματακι και μου φανηκε αρκετα μαζεμενο, αν και δεν ξερω το πραγματικο του μεγεθος. Το δικο μου ανοιγει σε πλατος και υψος , να φανταστεις της μικρης δεν το εχουμε φτασει ακομα στο τερμα..Παντως αν εχεις ηδη 2 καθισματα ως 18 κ γιατι να παρεις και 3ο;; Αυτο φανταζομαι δε θα το χρησιμοποιειτε συχνα;; Σκεψου οτι μετα θα πρεπει να παρεις αλλα 2 ως 36 κ κι ειναι αρκετα χρηματα..Αυτο αν επιτρεπετε, ποσο στοιχησε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου κατιγοριματικα οχι δεν ειναι για τον ντοντο το καθισμα αλλαξε το .

δεν ειναι μονο τα κιλα ειναι και το υψος που παιζει ρολο για να ειναι σωστα η ζωνη ....στην περιπτωση σας ο μικρος πρεπει να ειναι τουλαχιστον 1.40 ... με το προσθετο απο κατω ειναι 1.40 ?εγω ξερω οτι αυτα ειναι απο 4 και πανω και τα παιδακια μας ειναι ακομα 2,5 !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα μανουλίτσες!!

Απ' τις πάνες που μέτρησα, πρέπει να σηκώθηκα 7-8 φορές απόψε!!!

Σηκώθηκα με πονοκέφαλο!!!

Νυστάζω!!!!!!!!! (-|(-|(-|(-|(-|(-|

Σας διαβάζω, αλλά δεν προλαβαίνω να σχολιάσω και μετά τα ξεχνάω, συγχωρέστε με!! :oops:

Το μικροβιάκι μου τις τελευταίες δυο μέρες έχει ένα βηχαλάκι και ψιλοφταρνίζεται!!! :( Ή το κολλήσαμε αυτή την ίωση που μας πήρε φαλάγκι οικογενειακώς κι ακόμα να υποχωρήσει :evil: ή το πείραξε το σκ@@@aircondition που είχα ανάψει προχθές που είχε αφόρητη ζέστη!!! :evil: (Το σιχαίνομαι το άτιμο, αλλά τις ημέρες του καύσωνα, άντε να κάνεις και χωρίς με τα μωρά!!!) :evil:

Θα πάρω την παιδίατρο σε λίγο, τα 'χω παίξει λιγάκι!!! Μη μου πάθει τίποτα το βλασταράκι μου, τόσο μικρούλι που είναι!!! :(

Σας φιλώ γλυκά όλες :-* και πάω να τσιμπήσω κάτι, πριν ξαναξυπνήσει το μικράκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!

Μητσακι μου και εμεις εχουμε παθει κατι σαν λαρυγγο_φαρυ_γγιτιδα!!!! Σαν νταλικερης μιλαω.Ο Ν τον ακουω και βηχει...μαλλον κυκλοφορει τετοια ιωση γιατι να κρυωσαμε ξαψνικα απο το κλιματιστικο δε νομιζω.

παω να σας διαβασω...

καλα ..Φραν :shock::shock::shock::shock: Βορεια Κορεαααααααααααα;;;;;;αυτα που μου εχουν μεινει για αυτη τη χωρα ειναι

1)Ο Σωτηρης Δανεζης περιμενε 2 χρονια να παρει αδεια να παει να γυρισει ντοκιμαντερ

2)οτι νοικιασανε φιλαθλους για το μουντιαλ

3)οτι πεθανε τοσος κοσμος στο λιμο και αναγκαστηκε για 1η φορα να ζητησει ανθρωπιστικη βοηθεια... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

δε θα πηγαινα ποτεεεεεεε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου σορυ ρε ξεχασα να σου απαντησω!!! :oops::oops:

Γεννηθηκε 22/12/2008 και φυσικα πηγα στη δουλεια...1,5 ολοκληρο μηνα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλε και εγω ειχα γυρισει για εναν ολοκληρο μηνα. :lol::lol::lol: τον Ιουνιο του 10 αλλα επειδη ημουνα ηδη 3 μηνων η διευθυντρια με εδιωξε.

Εσεις εχετε και κανονικη αδεια ρε;;;δε μου βγαινουν οι ημερομηνιες... :roll::roll::roll::roll:

τωρα ποτε γυρνας πισω;;;

Αφρο τελεια νεα ρε!! :D:D:D:D αντε να φθγετε λιγο απο τη χαβουζα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι να μην υπαρχουν ηρεμιστικες ενεσεις για παιδια ? ε? γιατι ?

αχ ακομα σημερα ....αυριο απογευμα -βραδακι θα ερθει ο φαδερ .....αχχχχχχχχχχχχ

αχχχχχχχχχχχχ

αχχχχχχχχχχχχχχχ

αχχχ

αχ

αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πυρκαγιά στο Πήλιο, η Παναγιώτα πού είναι?

η πυρκαγιά είναι στην Αργαλαστή :?

Ειμαστε λιγο πιο πανω.στα Καλα Νερα...αλλα δε πηραμε χαμπαρι ... :?:?:? μαλλον φυσουσε αλλιως ο αερας!!!

Καλα ρε 170;;; :o:o:o Μπραβο Σουμαχερ!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Ο αντρας σου..αχχχχχχ..κλασσικος αρσενικος.... :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον εγω εχω αυτο το προγραμμα και το ακολουθω πιστα

δευτερα :ζυμαρικα (μακαροναδες,τορτελινια,πεννες,κοφτο,ραβιολια,κτλ)

τριτη:κοτοπουλο (λεμονατο,ψητο,κοκκινιστο, κτλ)

τεταρτη:οσπρια

Πεμπτη:κιμας

Παρασκευη:λαχανικα

Σαββατο:ψαρια

Κυριακη:Κοκκινο κρεας

τρως απο ολα τα ειδη και δε βαριεσαι.Ψαξτε για στνταγες στο ιντερνετ για να εχετε ποικιλια!!!

τα ψαρια συνηθως τα φτιαχνω ψητα στο γκριλ!!!!!

χρυσα δεν εχω διαβασει την ομαδα ακομη!!!!

Ιουλια μπραβο που περασατε καλα!!!Τωρα που θα πατε;;;

Φραν Αθηνα εισαι ρε;;;

Σισσακι και εμενα θα με πειραζε πολυ η μερεντα!!!! :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!!!

Τι κανετε;;;.

Αχ παιδια να τελειωσει ο δεκαπενταυγουστος να κανω της παραγγελιες μου απο τα ηλεκτρονικα καταστηματα να νιοσω λιγο ανθρωπος.

Βασικα πρεπει να παραγγειλω προιοντα της Weleda..καλε Αθηναιες εσεις ξερετε οτι υπαρχει μια κοπελα στην Αθηνα που τα φερνει σε πολυ καλες τιμες με δωρεαν αποστολη για Αθηνα;;;...εγω προσφατα την εμαθα και θα δοκιμασω να παραγγειλω πρωτη φορα.

Μιτσακι μου περαστηκα..να ξες πως και ο γαμπρουλης σου ψιλοβιχει, ψιλοφτερνιζετε..οχι κατι σοβαρο.

Αφρο κουραγιο Μανααααα!!!...1 και σημερα;;;

παναγιωτα τα φιλια μου. οσο για τη μερεντα χαλαρωσε...δεν την τρωει και ολο το χρονο...

εγω οαντως θυμαμαι σαν παιδι πως μερεντα ψωμι και γαλα ηταν το προινο μας τα καλοκαιρια οταν πηγαιναμε διακοπες..ολο τον υπολοιπο χρονο δεν τη βλεπαμε ουτε ζωγραφιστη αλλα στις διακοπες τρογαμε συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σηεμρα του εκανα φετα με μερεντα ....ε ακομα δεν την εχει φαει το σκασμενο ....και την λιγουρευομαι ...μονο γαλα εχει πιει ....α ναι και νερο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μερέντα μου θυμίζει θάλασσα 8-) στην παραλία τρώγαμε εμείς μικρές...

λοιπόν λοιπόν κορίτσια για πείτε καμιά ιδέα καλή τι να μαγειρέψω 15αυγουστο??

Ο Γ νηστεύει 15 μέρες και από λάδι :o και θέλω να τον ευχαριστήσω... για πείτε..

και από γλυκό τι?? σκέφτομαι ραβανί με παγωτο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα θου τι εκανες με το καθισμα;;; βαλε καμια φωτο με το νεο μαλλι.

Χρυσα για λεγε για την κοπελα...τωρα εισαι και με τα 2 εκει;;;;

Ρε ελενη εγω ειδα καποιες φωτο σημερα...

λοιπον ο πατατουλης μου αρχιζει και καθεται στο κωλαρακι του σιγα σιγα και εβγαλε και ενα δοντακι!!!! :x:x:x

Μαρια ...η αδεια τελειωσε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Μαρια τι του αρεσει;;;Εγω μουσακα θα ηθελα =p~=p~=p~=p~

Και η ιδεα της Αφρος καλη ειναι.. :lol::lol::lol:

Γλυκο..μμμμμμ..το εκμεκ της Ερης φαινεται πολυ καλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...