Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Λενάκι τώρα που το θυμήθηκα: ρε συ δεν μπορούμε να κρατήσουμε και τα 2 αυτοκ. είναι πολύ ακριβά....το παλιό η ασφάλεια κοστίζει 300ε το εξάμηνο και τα τέλη κυκλ. περίπου 250, ενώ το καινιούργιο, επειδή θεωρείται οικογενειακό αμάξι ηα σφάλεια κοστίζει 150 το εξάμηνο και τα τέλη κυκλ. 99ε!!!!....η διαφορά μεγάλη.....μόνο η βενζίνη θα είναι πιο ακριβή, αλλά δεν μπορείς να τα έχεις και όλα!!!! ;)

ένα 2ο θα ήθελα να είχαμε π.χ. το Α1 μου αρέσει!!! :D .......

εγώ δεν ξέρω πότε θα οδηγήσω το νέο αυτ. διότι ο άντρας μου, όπως και όλοι οι συμπατριώτες του, είναι περίεργος με τα θέμα αυτοκ.,.....η δεξιά μου παλάμη είναι λίγο άγρια, από την πολύ και συχνη χρήση νερού, σαν να ξεφλουδίζει είναι......δεν είναι απαλή, σαν να γρατζουνάει......και λέει ότι αν πιάσω το τιμόνι θα το χαλάσω έτσι ωραίο δερμάτινο και μαλακό που είναι!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: .....εγώ όμως πιάνω τιμόνι μόνο με το ένα χέρι το αριστερό!!!.............και μου λέει να πάω σε δερματολ. πρώτα, να το φτιάξω και μετά...... :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα! :twisted:

Πήρα τη μικρή τηλέφωνο και ακολούθησε ο εξής διάλογος:

Σ. "Αγάπη μού έφαγες το πρωϊνό σου";

Χ. "Όχι"

Σ. "δεν ήπιες γάλα";

Χ. "Το ήπια το γάλα μου μαμα"! :D

Σ. "Μελάκι με βούτυρο δεν έφαγες";

Χ. "Όχι"

Σ. "δε θα φας";

Χ. "Οχι μαμα! Έφαγα μερέντα"! :shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Θα μου πείτε: "καλα να παθεις! Ποιος σου είπε να την αφήσεις στο χωριό μόνη της με παπούδες";

Μια λύση να μου βρείτε όταν κλείνει ο παιδικός και εγώ εξακολουθώ να πρέπει να έρχομαι στο γραφείο και δεν την ξαναφήνω! :twisted::twisted:

Καλα της την είπα της πεθεράς και χέστηκα! :twisted::twisted::twisted: Άι σχητήρ πια!! Εγώ δεν ξέρω να δώσω μερέντα;; :twisted::twisted:

Αλλά βέβαια! Σταμάτησα εγω καλα καλά να τρωω μερέντα για να μην υπάρχει μέσα στο σπίτι και βρήκαμε την πεθερά μου να μας τη μάθει και αυτή!

Μαρία είσαι θεά στο έχω ξαναπεί! :x

Βενάκι συμφωνώ με την Τόνια ρε συ... Ο σταθμός ίσως τον βοηθήσει να αρχίσει να τρώει. την δική μου πάντως την βοήθησε σημαντίκα. Γιατί δε ρωτάς τον παιδίατρο και σε συνεργασία με τις παιδαγωγούς να φτιάξετε ένα πρόγραμμα για τον Φιλιππάκο; ;)

Φραν Έχω καιρό να σε παρακολουθήσω, αλλά μόλις μπω ξανα σε ρυθμό θα το κάνω! Σου έχω πει εξάλλου οτι απολαμβανω τον τρόπο που γράφεις και περιγράφεις. Μου δημιουργείς εικόνες, σπάνια το πετυχαίνω αυτό. :roll:

Άργυρούλα καλοτάξιδο το αυτοκινητάκι! :D

Θα επανέλθω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρο τα διαβαζω και νομιζω οτι μιλας για τον Κ :lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα μου εχει πει οτι αφου ξεπεταχτουν τα μικρα και μπορω να παω για μαθηματα οδηγησης θα βγαλω διπλωμα και θα παρουμε ενα μικρο και ματαχειρισμενο για να το εχω εγω !!!ουτε λογος για το πολυτιμο του αυτοκινητο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυ ρε συ σοβαρα ετσι σου ειπε ο αντρας σου;;;;;!!!!!δεν υπαρχει ο ατιμος!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Και δε τον στολισες;;;; :twisted: να μη σου πω οτι θα του γρατζουνουσα και το αυτοκινητο απο τα νευρα μου!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σισσιω δυστυχως με τους παππουδες ισχυει το "στου κουφου τη πορτα οσο θελεις βροντα"!!!! 200 φορες τους εχω πει να μη του δινουν σκατολοιδια και λες και μιλαω του τοιχου!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Χρυσα δε διαβασα ακομη τι εγραψες...σε λιγο! ;)

Φρανι κι εγω σε διαβαζω οταν προλαβαινω και στο χω ξαναπει κι εγω οτι οι εικομες που μου δημιουργεις με ταξιδευουν...αλλα με πιανει και καταθλιψη και νιωθω οτι πνιγομαι εδω που ειμαι κλεισμενη!!! :roll:

Αφρο 2 μερες εφαγε ας πουμε καλα και μετα παλι τα ιδια...σημερα εφαγε μιση φετα ψωμι με μελι και λιγο τοστ με απειλη οτι θα παμε να ξανακανει εξετασεις αιματος γιατι θα αρρωστησει χωρις φαγητο!!! :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σισιω την ευκολη λυση :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

και εγω για τον παιδικο αυτο ελεγα αλλα αυτο που μου ειπε η γιατρος ειναι οτι εκει δεν μπορουν να τον πιεζουν οπωσ εγω και πρεπει να τρωει 5 γευματα καλα..οχι 5 κουταλιες απο το καθενα.. :(

αμα τον πιεζουνε πολυ μετα δεν θα τις θελει..αλλο η μαμα αλλο μια ξενη...

εδω η πεθερα μου προχθες τον ταισε αργα και ειχε νυσταξει και τελικα προσπαθησε μιση ωρα και μετα τον κοιμισε νηστικο και εφαγε το μεσημεριανο 5 το απογευμα και εκεινο 6 κλουταλιες μετρημενες... :evil::evil::evil::evil::evil: σε εμενα αυτο δεν θα περνουσε... :evil:

αφου πρεπει να εχει προγραμμα με 5 γευματα πως του δινεις μεσημεριανο στις 5??????

ποτε θα φαει φρουτο μετα στις 6-6.30 που πρεπει???? :evil::evil::evil:

τεσπα....

αααα τονια δεν μπορω για λιγες ωρες γιατι ποιος θα τον παιρνει?

αμα πηγαινε παιδικο η μαμα μου θα γυρνουσε δουλεια κια θα κρατπυσε και τα ανηψια μου...τωρα... :(

για αυτο λεω θα τον γραψω σε δραστηριοτητες για να εχει επαφη με παιδακια.. ;)

τονια μιση φετα ψωμι με μελι για πρωινο και γαλα εινια μια χαρα! ειναι σωστη τροφη μην σκας..θα φτασει να φαει και ολολκηρη..ειδες οι απειλες πιανουνε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε συ Αργυρω..σοβαρα το ειπε αυτο...δεν υπαρχει λεμε ο ανθρωπος.

Ο δικος μου δε μιλαει για αμαξια..ειναι απο τα ελαχηστα θεματα που δεν ασχολειτε...ο Οδυσσεας καιγιετε για τα πανεξυπνσα συστηματα που βαζει στο σπιτι...

τις προαλες εκει πο σφουγγαριζα ξηλωσα κατα λαθος ενα καπακι απο μια μαγνητικη επαφη στην μπαλκονοπορτα και εγινε τουρκος...μου ρθε να τις ξηλοσω ολες!!!!!!

Σισσιω μη το συζητας...η μανα μου τον εχει φλομωσει τον φοφο στα μιραντα...100 φορες της εχω πει γι'αυτα και οτι ο φοφος ειναι παιδι που κανει ευκολα αλλεγιες, εχει αδυναμο ανοσσοποιητικο και πρεπει να τρωει καλα φαγητα κλπ..στου κουφου την πορτα..αμα θα παει παιδικο..καιθα αρρωσταινει παλη συνεχεια...θα της το πω καμια μερα οτι τα μιραντακια που τον ταιζει ειναι η αιτια.

βενη να τον γραψεις, θα του κανει καλο να συναναστραφει με παιδακια.

Σφογγαρισα το σπιτι,επλυνα τα πιατα και τωρα που θα ξανακοιμηθει το μικρο λεω να σηδεροσω...

που καταντησαμε..αντι να απολαυσω το καθισιο με ενα τοσο μα τοσο βολικο μωρο- φτου φτου να μη τον ματιαξω-πρεπει να περπαταω και να ειμαι ορθια για να γιανει ο πισινος μου....αχ

Αφρο φτιαξτου μακαρονια φουρνου με τυρια διαφορα, η καμια ωραια κρεατοσουπα, η κανενα μπριαμ, παστητσιο, ψαρακι στον ατμο με λαχανικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονια εβγαλε δοντι???????????? :o:o:o:o:o κ γω ελεγα ο δικος μου θα βγαλει γτ τα ουλα θυμασαι πως ηταν

εκλαψε ο αλεξ οταν του πηραν αιμα?

αντε ναμας πεις για εξετασεις..

αφρο εγω σημερα του εκανα ρυζι με μοσχαρι..για πες ποτε ανεβαινετε θες?

σισσιω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: για τη μερεντα..

ααα ηθελα να σε πω..καλε πινει εβαπορε?????????

κ γω επινα μικρη..ποσο μου αρεσει :oops::oops::lol::lol::lol:

χρυσα εγω ΔΥΣΤΗΧΩΣ ημουν προετοιμασμενη για τα πιο υπναραδικο παιδι του κοσμου..αληθεια..ιδιως που μεχρι 2 μηνων κοιμοταν κ ελεγα αυτο ηταν το πετυχα..

σκατα στα μουτρα μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

η αναστασια σημερα γυρναει ε?

το λενακι χαθηκε...\

μιτσακι δε προλαβες μαλλον να μας πεις τανεα σου..σε φιλωωωωωωω

αργι αληθεια ετσι σε ειπε????? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: που ναι η γωγω να τον στολισει :oops::oops::lol::lol::lol::lol:

καλε 170 πατησες???????? :o:o:o:o:o:o ντροπηηηηη

μαρια πινω φραπε..ελααααααααααααααα

νενι εγω δε ειδα τις φωτο :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε δεν ξερω !!! απο 22 περνει αδεια δεν ξερω ποτε θα ανεβουμε

αχ τα νευρα μου ...σκευτομαι της χρυσας και φουντωνω ....αυτην ειναι ζεν εγω φουντωνω :lol::lol::lol::lol:

πηγα να κοιμηθω και με ξυπνησε ο Κ ...ηθελε μια συνταγη :twisted::twisted::twisted: τωρα περιμενω το ψωνιο να αρχισει να τραγουδαει και φουντωνω περισσοτερο :twisted::twisted::twisted::twisted:

ειναι και καλα τραγουδιστης και κανει προβες ...φωνη και πληκτρα :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ναι σημερα εφαγε ενα ακομα μπιφτεκι ...στην αρχη εκανε τον δισκολο ...οχι για το μπιφτεκι αλλα γιατι ηταν κρυο :twisted: το εφαγε χωρις παραπονα .

το βραδυ θα του δωσω ακομα ενα .

απο εδω και περα πρεπει να κανω προγραμμα καθε μερα τι θα τρωει ....

πχ δευτερα κοτοπουλο ,τριτη μοσχαρι ,πεμπτη λαχανικα .....

εσεις τι προγραμμα εχετε ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Αφροδίτη αμα είναι τραγουδιστής θα έχει και ωραία φωνή

Άσε που μπορέι να γίνει διασημος 8-) και θα λες ότι μένετε στην ίδια πολυκατοικία...

Άρχισε και το αγιάζει του έρωτα

εσείς τα βλέπετε τα τούρκικα ή μόνο εγώ έχω κάψει φλάτζα και τα παρακολουθώ?? @-)

χτες έβλεπα τα επισόδια και στο you tube

#-o#-o#-o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε θα κατεβαινα κατω να του τα χωσω τον μαλακα αλλα σεβομαι την γυναικα του που ειναι 4 μηνων εγκυος ....δεν θα γεννησει σιγα μην κανει προβες μετα :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

ναι βλεπω εζελ ...οσο μπορω γιατι ο Μ βλεπει ντορα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο κανενα προγραμμα δεν εχω..οτι κατεβασει η κλαβα μου κανω! :P απλως οπωσδηποτε 1 φορα την εβδομαδα οσπρια,1 φορα λαχανικα και προσπαθω 1 φορα ψαρι(αλλα οχι πολυ συχνα γιατι δε το τρωνε! :twisted: )

Κανε και σουτζουκακια αφου του αρεσαν τα μπιφτεκια,μακαρονια με κιμα,φασολακια με κοτοπουλο η σκετα,αρακα, παρε απο το χασαπη σουβλακια κοτοπουλο απο στηθος και βαλτα στο φουρνο,βραστο κρεας με κοφτο μακαρονι,φακες...

Θουλακι ειδες ρε με το δοντι;;;κουφαθηκα κι εγω!!!! και ουτε ακουστηκε το πουλακι μου..λιγο γκρινια ειχε αυτες τις μερες αλλα προς το βραδυ που ηταν ουτως η αλλως κουρασμενη..

Βενη γαλα δε πινει ο Αλεξ...πολυ λιγο και σπανια... :roll:

Οι εξετασεις του ομως παιδια τελειες!!! ο σιδηρος ψηλος,του θυροειδη μια χαρα,αιματοκριτης τελειος...τωρα μενει να παω να δω αμυγδαλες...

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ναι οταν γεννησει θα δει αυτος τι εστι τραγουδι μεταμεσονυχτιο!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Αφρο αυτο με τον Εζελ γιατι το εγραψες με ψειρακια;;; θες να πεις κατι;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Συμπεθερα που εισαι καλε;;;;σου ειπα ευχαριστω πολυ που εβαλες φωτο στην ομαδα για παρτη μου;;;; :YMHUG::x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πινω φραπε κ εγω,οπως κ η θου! ;) ,κ αναπληρωνω,τουλ.προσπαθω,το χαμενο εδαφος τοσων ημερων..εβδομαδων.. :roll::roll: !

χρυσα μου το μπεμπακι σου ειναι κουκλακι!το ξερεις βεβαια ηδη αυτο,ετσι;;!! ;):):):):):)

υπεροχο,ζουμπουρλουδικο κ τελεια που ειναι και υπναραδικο!να τον χαιρεσαι κοριτσακι μου κ ολα τα αλλα ,ειλικρινα,δεν εχουν καμια σημασια..

αν κ φουντωσα κ εγω ,οπως κ η αφρο,διαβαζοντας τα της ομαδας.. :evil::evil:

σισσακι μου αρεσει που ξεκινησατε να συζητατε για το γνωστο θεμα..κ θετικη την βρισκω την εξελιξη!

για τη μερεντα..θα σου πω μονο πως ειναι αναμενομενο να συμβει αυτο οταν ενα παιδακι ειναι με παππουδογιαγιαδες κ οταν επιστρεψει με το καλο η χαριλινα εχεις ολο τον χρονο μπροστα σου για να την ξεμαθει! ;) ευτυχως που δεν τους εχεις μονιμα κοντα!απολαυσε λιγακι την ησυχια κ πανε φαε τωρα που λειπει κανενα βαζακι μερεντα με κουταλακι! :D:D:D:D:@):@):@):@)

τονια μου καλαμιτσι θα παμε!5 ημερες κ τελος πια!πρεπει να μαζευτουμε σπιτι επιτελους ολοι καποια στιγμη!1 σεπτεβρη ξεκινα κ ο παιδικος του γιωργου,που ακομη βεβαια δε βγηκαν τα αποτελεσματα :roll::roll: ,οποτε πρεπει να μπει σε μια σειρα το παιδι!

τί καλα που θα γνωρισεις το αναστασακι!εκανες αιματολογικες στον αλεξ;τί εχασα;; :?:?

δοκιμασες να δωσεις μισο μισο γαλα στην μπεμπα;

θουλιτσα μου κ εγω ειμαι σιγουρη πως το δευτερο θα ειναι το πιο υπναραδικο μωρο του κοσμου!μαλλον θα κουκουβαγιασουμε παρεα,αν κ μεχρι τοτε εσυ θα εχεις τριτο! :D:D:D:D:D:lol::lol::lol:

αργυρω γελασα :oops::oops: με το ξηρο χερακι σου που θα γρατζουνισει το δερματακι του τιμονιου! :lol::lol::lol:

ελα Παναγία μου! :shock::shock::shock:

να πας αμεσως σε δερματολογο! :lol::lol::lol::lol:

εγω βρε κοριτσια,αν κ μαπα οδηγος,εχω βρει τη χαρα μου στις ανηφορες απο τη μερα που εμαθα να ξεκιναω με χειροφρενο!στην αρχη μαρσαρα λιγο,αλλα τωρα μια χαρα!πιο πριν κρυος ιδρωτας με ελουζε οταν εβλεπα κολλημενο αλλον απο πισω,μηπως κ δεν αφησω εγκαιρα τον συμπλεκτη κ με παρει πισω ή μηπως το κανω πολυ γρηγορα κ μου σβησει.. :oops::oops:

παναγιωτα μου εγω θα σου πω οτι πολυ κακως αφησες να μεινουν σπιτι σου οταν ησουν λεχωνα,ας ηταν κ ο αδερφος σου!δεν παυει να ειναι μια αναστατωση ρε συ!

τωρα για τη συμπεριφορα τους..θα μπορουσαν τουλ.να σας δειξουν το μωρακι στο μαιευτηριο..κριμα :(:(

για το θηλασμο..μην τρως τη ψυχουλα σου,δεν ηθελε,δε θηλασε,τοσο απλο!οταν θα ακους π@π@ριες περι" δεν εχω γαλα",να παιρνεις βαθιες ανασες κ να μη λες τιποτα!σηκω,κανε οτι με κατι ασχολεισαι,αλλαξε θεμα!αδικα θα συγχιστεις!εγω ετσι κανω πλεον τωρα..εκτος αν καποιος ρωταει ειλικρινα,αλλα συνηθως μου το συζητουν αφου εχουν διακοψει το θηλασμο,οποτε...

δε θυμαμαι αλλα..κ τα ειχα διαβασει..

α!λενα!περασατε σουπερ στο παρισι ε;καλα κανατε κ δεν πηγατε ντισνευ με τοσο μικρα παιδακια,σα να ειχε δικιο αυτος που σας συμβουλευσε..ομως σε λιγα χρονακια να πατε οπωσδηποτε!θα ξετρελαθειτε ολοι!θα μπω να δω κ φωτο που εβαλες!

ερη μου για τα γνωστα μαλωσατε;θα περασει..ηδη εχω την αισθηση οτι αραιωσαν αυτες οι καταστασεις,ε;ολα θα πανε τελεια!λιιιιιιιιγο ακομη κ τα συννεφακια θα φυγουν!

το βραδυ θα σε περιμενω να ενωσουμε τα συννεφα καπνου μας! :lol::lol::lol:

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ γω δε εχω προγραμμα με φαι..τεταρτη παρασκευη προσπαθω λαδερα :roll::roll:

οταν λετε λαχανικα τι εννοειτε?εμενα κολοκυθακι ουτε να το φτυσει

τονια εκλαψε ο αλεξ?κ δε τρει κ εχει ανεβασμενο σιδηρο..τελειααα

ποτε θα πας για αμυγδαλες?

μαρια εγω δε βλεπω τουρκικα..προτιμω να φτιαξω κανα κεικ :lol::lol::lol:

ιουλια στη υγεια σου..σημερα ακυρο απ ολους για καφε... :cry::cry::cry:

λεναρα δε εχω μοναδες να σε απαντησω :oops::oops::oops:

α ρε παιδια εδω εμενα η θεια μου που ηξερε οτι οταν εμεινα εγκυος θηλαζα(τωρα δε το ξερει φυσικα)κ ηταν τοοοτε ο θοδωρης 15 μην κ τωρα που θηλαζω το μικρο 6 μηνες με λεει σημερα..εχει γαλα ακομα θουλη? :shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α να φανταστειτε η ξαδερφη μου λεει ποτε θα δωσεις στερεες..ε λεω τελη του μηνα δε ξερω ποτε..

κ λεει οχι ρε θα πειναει...δηλ δε φτανει το γαλα μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο εγω εχω ειδικο προγραμμα,λογω χαμηλου σιδηρου πριν 8 μηνες,δεν εκανα ακομη επανελεγχο..

ετσι καθε μερα ο,τι κ αν τρωει,εχει κρεας ή κιμα μεσα,ακομη κ στα γεμιστα,για τον γιωργο βαζω κ κιμα μεσα..

1 φορα την εβδομαδα δινω φαγητο χωρις κρεας,π.χ. φακες ή αρακα ή κατι λαδερο γενικα κ 1 ψαρι,τις υπολοιπες 5 ή μακαρονακια με κιμα,η μπιφτεκακια με πατατες ή ρυζακι ή κρεατοσουπα ή κολοκυθακια αυγολεμονο γεμιστα ή κοτοπουλο με πατατουλες..αν τρωει τα μπιφτεκακια μπορεις ν ατα πλασεις κ με σπανακι μεσα,ή με κολοκυθι,πεντανοστιμα γινονται,κ γενικα με ο,τι εχεις σπιτι!

πολυ χαιρομαι που ξεκινησατε να τρωτε! :):)

ξεκινα να τραγουδας κ εσυ! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο ουτε εγω εχω προγραμμα..αλλα συνηθως τα ΣΚ τρωμε ψαρι. Οπωςσδηποτε Τατερτη και Παρασκευη οχι κρεας- νυστευει ο Ο μη χεσω...κατα τα αλλα ο φοφος τρωει αναλογα.

Να χτες πχ εφαγε κρεατοσουπα Μοσχαρη και μακαρονια φουρνου. Σημερα θα φαει την ιδια σουπα με ψητα λαχανικα- μελιτζανα κολοκυθακι πιπερια..αν φαει..γιατι οσο ηταν στη μανα μου εφαγε βλακιες και τωρα τραγανιζει ενα μηλο..φυσικα και δεν ηθελε να κοιμηθει για μεσιμερη- καλυτερα καλτερα γιατι δεν θα αντεχα τοση γκρινια.

μαρακη εγω πλεων δε τα βλεπω τα τουρκικα..τα βαρεθηκα..αλλα εγω γεννικα βαριεμαι ευκολα.

Ρε παιδια..δεν ξερω γιατι ειμαι ετσι ζεν...λετε να μου εκανα καμια λοβοτομη;;;;

παντως ειλικρινα θελλω να επιστρεψω στη δουλεια..θα μου κανει καλο γιατι το παραεκανα..

Θουθου κανονησε..πανω στο εξαμηνο κοβετε το γαλα..προετοιμασου :lol::lol::lol::lol:

Ρε κορτιτσια..δεν ειναι εδω και οι ξενυτεμενς να μου πουν...

για να βαφτηστει ενα παιδια με πατερα καθολικο τι χρειαζετε;;;

Οπως θυμαστε θα βαφτισω το κοριτσακι της φιλης μου που θα γινει 3 τον Οκτωβρη και ο πατερας της ειναι απο τη Γουατεμαλα και καθολικος...

εχει πιστοποιητικο γεννησης χρειαζετε και κατι αλλο;;;

Ιουλια φετος δενε χεις παραπονο..ολο βολτες μου εισαι...ετσι σε θελλω χαρουμενη και ξεκουραστη, μ'αρεσει που εχεις φτιαξει ετσι το καλοκαιρι σου. Ειδες για κανενα αλλο σταθμο;;;..εμας στον Δημοτικο εδω διπλα δε μας πηραν...αλλα καλυτερα..δεν ειμαι ρατσιστρια αλλα αμα το 95% των παιδιων εκει μεσα θα μιλουσε Αλβανικα και Γεωργιανα..να λειπει..καλτερα..θα ξεχνουσε οσα Ελληνικα ξερει το παιδι, οποτε ειμαι στη γυρα για να ψαξω ιδιωτικο...μονο που στη μενεμενη δενε χει..εχει εναν κοντα σχετικα στον Ευοσμο και στοιυς Αμπελοκηπους αλλα θελει αμαξι κατι που με δυσκολευει.

Αφρο αμα θες παντως εχω να σου στειλω κατι Αριες της Καλλας απο τη Σκαλα του Μηλανου...βαλτες στη διαπασων να δεις διαφορα με τον γειτονα..απαπα..Παναγια μου..σεβασμος στον συνανθρωπο μηδεν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε χρυσα εγω φοβαμαι μην ξυπνησουν τα παιδια απο αυτον και εγω θα βαλω Καλλας ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κοριτσια ευχαριστω για τα φαγητα ...οσπρια δεν παιζει να φτιαξω ...ουτε εμεις δεν τα τρωμε :roll:

αυτο θελω ιουλια καθε μερα να εχει σιδηρο το φαγητο του ....

παω να κανω αλλα 10 λεπτα ποδηλατο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ δεν πειράζει ρε συ με την μερέντα, σιγά για λίγες μέρες είναι όχι για όλο τον χρόνο!!!! ;)

κάνει δικοπές και από το πρόγραμμα φαγητού του σπιτιού της!!!....

επίσης γιατί δεν της την ε'ιπες για την μερέντα? την επόμενη φορά να της δώσει Νουτέλα, είναι νοστιμότερη!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έχω μια ενόχληση στον λαιμό μου, δεν ξέρω τι είναι....δυσκολεύομαι να καταπιώ ή μάλλον το νιώθω όταν καταπίνω, δεν μου πονάει, απλά είναι κάτι εκεί.....λέτε να έχω τίποτα "κακό?" θα πάω στον γιατρό, πότε δεν ξέρω...... :? ....

πήγαμε ΙΚΕΑ, ΄και μαλώσαμε κιόλας....πήγαμε και καθήσαμε στο εστιατόριο να φάμε και ο άντρας μου είχε την απαίτηση τα παιδιά μέσα σε 20 λεπτά να έχουν φάει :o:o:o:o:shock::shock::shock: .....μα είναι δυνατόν? το πετάξαμε το φαγητό τους τελικά!!!! :evil::evil::evil::evil: .....το δε μπομπούκι δεν έφαγε τίποτα, μόνο λίγες παπατούλες!!!! :evil::(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

και μη ρωτατε γιατι!!!!

εισπνοη...εκπνοη...εισπνοη....εκπνοη...ΩΩΩΩΩΩΩΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ!!!!!!!!

Εισπνονη....εκπνοη......

Αργη σοβαρα τωρα καλε ηθελε να φανε σε 20 λεπτα;;;...σε 20 λεπτα τρωνε στο σπιτι σας;;;..ο φοφος δεν υπαρχει περιπτωση να φαει σε 20 λεπτα τιποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν σχολιαζω το 20λεπτο .....ειδικα για την ΡΕΑ ....

εβγαλα τα μωρουδιακα παιχνιδια και ο Μ βρηκε την χαρα του :lol::lol::lol::lol: παιζει με κουδουνιστρες :lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα τι ? πανε και γραψε .

ο Μ ξυπνησε και εφαγε μισο μπιφεκι απο το μεσημερι ....μια χαρα δεν το περιμενα ....και ενα γιαουρτακι 8-) καλα ειναι για απογευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι βέβαια σιγά μην τρώνε σε 20 λεπτά.....και η μερίδα ήταν μεγάλη......παλιά η Ρ. έτρωγε γρήγορα, τώρα αργεί πολύ!!!!......αφού χαζεύουν!!!!.....αυτό με εκνευρίζει όπου και να πάμε δεν απολαμβάνουμε τίποτα, πάντα στρες!!!! :evil::evil:

Χρύσα πήγαινε στην τουαλέτα και κλείδωσε, όπως λέει και η Αναστ., μείνε μόνη σου για λίγο και ..... εισπνοή, εκπνοή.....!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...