Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Μάγδα όχι ρε δεν ονειρεύομαι, μόνο του ήρθε!!!! :roll::roll::roll::roll::lol::lol::lol:

αυγό μπορείς να δίνεις 3 φορές την εβδομάδα ή 4.....και κόκκινο κρέας 2 φορές γιατί πρέπει να τρώει και 2 φορές ψάρι και 2 ή 1 κοτόπουλο και 1 ή 2 λαχανικά!!! :!::!:

α΄ντε βρε περαστικά! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσακια μου! Τι κανετε?

Σας διαβασα χθες βραδυ αλλα τα ματακια μου κλεινανε και δεν προλαβα να γραψω :P Σημερα πηγαμε και πηραμε τις μπομπονιερες και την λαμπαδα. Ειπα στον νονο να μην την κουβαλησει απο την Ελλαδα και ταλαιπωρηθει. Δεν ειχε μεγαλη ποικηλια ομως και δεν τρελαθηκα με αυτα που πηρα :(

Μαγδουλα δωσε λιγο χρονο στην Μαρκελιτσα να προσαρμοστει και ολα θα πανε καλα σε λιγο καιρο. Φυσικο ειναι και να κλαψει και να αντιδρασει και απο ολα. Μια χαρα θα μπει σε προγραμμα οπως πρεπει εκει αλλα θελει τον χρονο της. Μιλαει καθλου την γλωσσα τους? Καταλαβαινει τι της λενε? Εδω δεν ξερω αν τα εχουν σαν στρατιωτακια στους παιδικους. Στο παιδικο χωριο ΣΟΣ που δουλευα καποτε τα ειχαμε μεν σε ενα προγραμμα ολα αλλα δεν ηταν τοσο αυστηρα τα πραγματα. Θα μαθω περισσοτερα σε 2 μηνες που θα παει η Ε. παιδικο. Παντως και εδω τα παιδια ειναι αποβλακωμενα, κρυα και στον κοσμο τους τελειως και πιστευω πως φταιει το κλιμα γιαυτο. Αν κανεις βδομαδες ολοκληρες συνεχομενες να δεις ηλιο τι να σου κανει...

Συμπεθερα ολα ετοιμα για αυριο??

Και συνεχιζω μετα απο 2 ωρες.... :roll:

Θου τελεια η φωτο του Ντοντου!! Στο πλοιο ειναι? Ηρεμησε ο μικρος? Τι καλα!! Κριμα ρε για το φορεμα. Ο διαβολακος ειναι φαρμακο για τους λεκεδες?

Αργυ πως ειναι το ποδι του Λ.? Το αμαξι το οδηγησες τελικα?

Αναστασακο χαιρομαι που συνηλθες! Και εμεις θα ερθουμε βεβαιως βεβαιως στο παρτυ σας! :P:D

Σισσακι περιμενουμε να μας πεις νεα!

Αφρο κριμα ρε γμτ τις διακοπες να στις βγαζουν απο την μυτη. Αντε να ερθεις να μας τα πεις και εσυ.

Ερι τελειες ρε οι αφγοφετες! Μου τις θυμισες και θελω και εγω να κανω αλλα δεν εχω ψωμι. Και εγω νρεπομαι βασικα να λεω τα κατορθωματα των παιδιων αλλα μερικες φορες παρασυρομαι και το κανω :D Μραβο στο Κωστη για τα Αγγλικα!!! Σε λιγο καιρο θα τα μιλαει απταιστα.

Δεν θυμαμαι τιποτα αλλο. :oops: Εχω εχω ενα κεφαλι καζανι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρη μαγδαααααααααααααααα,με κολλησες....χαλια ειμαι κι εγω..με πυρετο εγκυος γυναικααααααααααααααααα :P με ντεπον τη βγαζω εγω.....

αναστασια,αποθηλαζετε??????????γιατι ρε??????εμας δε μας σκεφτεσαι???????μονες μας θα μας αφησεις?????ε???????????????????????? :lol::lol::lol: μπραβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) πες μου και τον τροπο αν μπορεις!!!!!! ;)

λενακι,γερμανια εισαι?????δεν εχει μαγαζια εκει να βρεις ωραια πραγματα????

για το θηλασμο εχετε δικιο.....απλα προσπαθω λιγο να τον ελλατωσω γιατι πονανε και οι θηλες μου αρκετα πια....κανει και ζεστη και η αναστασια θελει να πινει συνεχεια να ξεδιψαει....παντως,μου φτιαξατε το κεφι γιατι ο γιατρος με ειχε ριξει τελειως!!!!!!!!!!!! :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Αχ αν το εβλεπα νωριτερα Αργυ το ποστ ισως επαιρνα τηλ την κοπελα..Τωρα?Νομιζω ειναι πολυυυ αργα! :?

Λενακι σας περιμενωωω!Να ετοιμασω κ το ελικοδρομιο να σας περιμενει! :lol::lol:

Μαγδουλα χαιρομαι που ενιωσες καλυτερα!Γτ δε σχολιαζεις τπτ γι'αυτα που σου ειπα για τον παιδικο?Μηπως με βριζεις απο μεσα σου? :oops::P

Γκρουσι βραδυνο αποθηλασμο κανω!!Αλλα εσυ νομζιω πως ειναι δυσκολο να το κανεις ακομη λογω ηλικιας της μικρουλας σου!...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και συνεχιζω.... :D:D:D

τελικα ο διαβολακος τι ειναι???? :?::?::?:

Αναστασια μου ολα ετοιμα για αυριο???Να περασετε τελειααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Θελουμε και φωτο απο τα ντοκουμεντα!!!!

ρε αν γραψω για τα παιδια ..θα θελω ολη την ημερα..ξερεις ποσα θελω να ρωτησω και απλα παιρνω τηλ τα κοριτσια γιατι δεν προλαβαινω να μπω στο φορουμ...

Θουλη τελικα τι εγινε με το φορεμα;;τι φορεσες στο γαμο;;;

Μαρια περαστικα σας ρε!!!Οι κωτες ηρθαν;;;

Αργυρω τουλαχιστον λογω μεσης του συζυγου γλιτωσες τα πεθερικα..κατι ειναι και αυτο..

Αφροδιτακη ..αν και δε θα το δεις..σε εχω παρει πολλες φορες ρε..που το εχεις και δεν το ακους;;;

Η πεθερα εεεεεεε :?:?:? παιζει εντος εδρας και εχει ξεφυγει μου φαινεται..

οχι ..να δεις τη γλυκα..πως θα ηταν να μενει απο κατω σου... :P:P:P:P

τονια ολα να πανε τελεια αυριο!!!

Λενακι εγω δεν εχω κανει ακομη τπτ/Μονο τον φωτογραφο εκλεισα!!!!

Χρυσα ελπιζω να πας μια και καλη το αλλο Σαββατο να στο κλεισει.

Σισσακι αντε ρε γυρνα.Πολυ χαρηκα για τα προσωπικα σου..τα αλλα θα μας τα πεις!!!

Σημερα εφτιαξα φανουροπιτα και πηγα στην εκκλησια!!!!Κερναω κομματακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ναι..μου αρεσουν οι σεξοσυζητησεις βρε ψηλη μελαχροινη θεα!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ειδικα αν πετυχω μεσα τονια,σισσυ,ερη,αφρο,εσενα ,τη τζουλια αντε και τη Λενα ..τοτε πεθαινω!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Αργυ,η Φραν,η Θου,η Γωγω και οι συμπεθερες μου ειναι σοβαρα γκομενακια.... L-)L-)L-)L-)L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Χρυσα ειναι λεχωνα οποτε δεν της μιλαμε για σεξ :P:P:lol::lol::lol:

στη Μαρια δε μιλαω γιατι ολο [smilie=sex.gif][smilie=sex.gif][smilie=sex.gif] με το στρατευμενο...

Η Νατασουλα ετοιμαζει διημερο ..οποτε ουτε σε αυτη μιλαω (για σεξ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι....κι εγω την ειχα αυτη την απορια με το διαβολακο..... :)

σημερα καναμε κατορθωμα!!!!!!!!!!!η αναστασια εκανε πιπι της πρωτη φορα στη λεκανη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D στο ειδικο καθισματακι!!!!!!!!!!!!!!τα κακα της 2 φορες προσπαθησαμε να τα κανουμε στο γιογιο και στη λεκανη αλλα την κρισημη στιγμη σηκωνοταν και τα εκανε στο πατωμα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασια,να αποθηλασω το βλεπω χλωμο....ισως μονο να μειωσω λιγο....θα δουμε.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ευη...

μια καλη φιλη και συναδελφος αν και ειχε γεννησει προωρα (32 εβδ) καταφερε γυρω στον 4ο μηνα να θηλασει αποκλειστικα...τωρα θηλαζει ακομη (17 μηνων το κοριτσακι) και περιμενει 2ο!!!

ο γιατρος της ειπε απλα να προσεχει!!!!!!

Μαγδα..ειπα στον προφ...αν ..που δεν ομως..αλλα αν και τυχον εγινε κατι να παει να κανει σιλικονη γιατι θα θηλασει αυτος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδουλα χαιρομαι που ενιωσες καλυτερα!Γτ δε σχολιαζεις τπτ γι'αυτα που σου ειπα για τον παιδικο?Μηπως με βριζεις απο μεσα σου? :oops::P

όχι ρε χαζό :P

Εντάξει έχετε κι εσείς ένα δίκιο σε αυτά που λέτε περί προγράμματος αλλά ....είναι που τον έχω πάρει στραβά το σταθμό επειδή δε μου αρέσει που τη στέλνω από τόσο νωρίς και βρίσκω χίλια δυο κακά :oops:

Θα περάσει κι από εδώ το ελικόπτερο? Τι καλά που θα ήταν :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Γκρουσίτσα περαστικά! Αφού όλα είναι οκ δε χρειάζεται να σταματήσεις να θηλάζεις.... Πόσο συχνά θηλάζετε τώρα? Τη νύχτα ξυπνάει? Αν όχι....μη μου το πεις :P:lol:

Λενάκι με το καλό η βάφτιση!

Εγώ νομίζω ότι τα παιδάκια σε αυτες τις βόρειες χώρες είναι μαμουχαλάκια γιατί έτσι είναι και οι γονείς τους! Που κι αυτοί είναι έτσι γιατί έτσι μεγάλωσαν! Φαύλος κύκλος....δεν υπάρχει σωτηρία :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παναγιωτα μου,εννοεις οτι θηλαζει παρολο που ειχε ιστορικο?????με τρομαξε ο γιατρος χτες..... :shock: παντως οπως στην αρχη δεν ακουσα τον παιδιατρο που μου ελεγε να θηλαζω καθε 3 ωρες,οπως δεν ακουσα οταν μου ελεγαν να σταματησω να θηλαζω στους 6 μηνες γιατι μετα το μωρο θα μου δαγκωνει τις θηλες με τα δοντια του και αλλα τετοια χαζα.....ετσι και τωρα δεν σκοπο να σταματησω να θηλαζω....ισως μονο να το μειωσω λιγακι...θα δειξει!!!!!!!!!!!! ;)

μαγδουλα μου,τη νυχτα ξυπναει μονο αν κατι την ενοχλει..... ;) αλλα ξυπναει πολυ νωρις...κατα τις 5 ας πουμε και την παιρνω λιγο μαζι μας για να κοιμηθουμε μεχρι τις 8 με 9..... :) εσεις πως πατε????ποτε θα βαλεις μπρος για δευτερο?????? ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια δε προλαβαινω να σχολιασω τιποτα,αλλα θελω να σας πω οτι θα σας ηθελα ολες αυριο στη βαφτιση της μπουμπους!!!!! :YMHUG::x

Καπου ειδα να λετε(Παναγιωτα εσυ νομιζω;;;;) οτι η Γωγω ειναι σοβαρη κοπελα;;;;;;; =))=))=))=))=))=))=))=))=)) που σαι μαρη Γωγωωωωωω ελα γιατι ξεχασαν εδω τι κουμασι εισαι!!!!!! =))=))=))=))=))=))

Φιλακια κορες παω να τη πεσω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τονακι μου,βαφτιζεστε αυριο????????????? :D:D:D:D:D:D τελεια!!!!!!!!!!!!!ελπιζω να μην κλαψει πολυ η μικρουλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) το ονομα το εχεις πει ή ειναι εκπληξη??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας διάβασα !!! Κάθομαι σε αναμένα κάρβουνα! Ο Κώστας έκανε 38.8! Του έδωσα αντιπυρετικο. Δεν μπορώ όταν αρωσταινει μου κοβωνται τα πόδια.. Έχει να αρωστησει απο τον Μάρτιο που ήρθαμε..

Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααα κοριτσια και καλη Κυριακη!!!!!!

ΑΝΝΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!! [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Να σε χαιρονται οι γονεις σου!!!! να εισαι παντα γερη και χαρουμενη!!!!!!!!!

Αναστασια μου ολα τα καλα ευχομαι στο κοριτσακι σου!!!!

Ερηηη :?:? πως πηγε το βραδυ σας;;εχει κατι αλλο εκτος απο πυρετο;;;περαστικα σας!!!

Ευη ..ναι..συνεχιζει το θηλασμο με την εγκριση του γυναικολογου!!!! :!::!:

τονιαααααααα..κοιτα μαρη μη κλαψεις πολυ σημερα εεεεεε;;;; :P:P φιλακιαααααααααα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!! Εγινε δυο χρονων και η Αννυ!! ΝΑ περασετε ΤΕΛΕΙΑ στο παρτακι! Εγω παντως πολυ θα ηθελα να ερθω! να βαλεις φωτο να δουμε! Τι τουρτα φτιαξατε? αχ τι καλα!! θα το χαρει το μωρο σου σιγουρα, εγω παντως συγκινουμαι οταν τα βλεπω να σβηνουν τα κερακια τους, να χαιρονται, να γελανε...Αντε καλες ετοιμασιες, θα εχεις τρεξιματα τωρα!

Εμεις καλα ειμαστε! Καμπαλα..το Σεμπινι με εχει γραψει κανονικα και μονο τον πατερα του θελει...αυτος να τον αλλαξει, να τον ταισει, να τον κοιμησει...εμενα και τον ανιψιο μου μας διωχνει!! ο δανος βεβαια αλλο που δε θελει!!

πολυ κουραση το ταξιδι ομως, θελω 2 μερες να ξεκουραστω...Την τριτη θα φυγω με τον ανιψιο μου για σαφαρι στοςυ καταρρακτες προς τα βορεια, να δουμε, ελπιζω το σεμπινι να κατσει 3 μερες με τον πατερα του....

αχ δεν εχω πολλα νεα, ακομα ειμαι ζαλισμενη..θα επανελθω σταδιακα, να γραψω κ τιποτα στο μπλογκ!

Σας φιλω κοριτσακια και θα επανελθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αννυ Χρονια πολλα :ymparty::ymparty::ymparty: [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif]

Τονια μου με το καλο η βαφτιση σημερα...καλοφωτιστη η μικρη Ανδριαννα .

τι κανετε κατα τα αλλα;;; εμεις καλα.

Ερη τι εγινε με τον πηρετο;;;;

Φραν μια χαρα θα τα παει ο Σεμπ με τον μπαμπα του μη μασας.

Ευη θηλαζε και μη ερευνα.

Μαγδα ο φοφος τρωει μεχρι 3 αυγα την ευδομαδα.Επισης στη ηλικια σας ετρωγε κρεας οπως ελεγε η Αργυρω..τωρα τρωει λιγοτερο κρεασ κοκκινο και περισσοτερα λαχανικα και οσπρια και ψαρι.

Αχ παιδια επαθα παλη μια παρακρουση σχετικα με το φαη χτεσ...το μονο καλο ειναι πως με τετοια αηδια που με πιανει αμφιβαλλω αν θα ξαναφαω σκοπιδια ντιλιβερι...

εκανα - λιγες - αυγοφετες...θα τις πασαλειψω με μελι και καρυδι να δω αν θα φαει το σκασμενο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ανάρρωσα επιτέλους! :D

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ στην τσαχπίνα μας! Να ειναι πάντα γερή κι ευτυχισμένη! :x:x:x

Είμαι σίγουρη ότι όλα θα είναι τέλεια σήμερα! Μακάρι να γινόταν να ερχόμουν...

Τόνια με το καλό η βάφτιση!

Ερακι μην αγχώνεσαι καλή μου. Ιωσούλα θα είναι, θα κάνει τον κύκλο της και θα περάσει.

Πολύ βροχή σήμερα εδώ... Και θα βρέχει όλη μέρα...

Δεεεεε μασάμε όμως! Αδιάβροχα και έξω!

Σας φιλώ - τα λέμε αργότερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Τόνια με το καλό η βάφτιση, που μάλλον έχει γίνει τώρα, οπότε να χαίρεστε την νεοφώτιστη :x:x

Αναστασία :ymparty::ymparty: [smilie=occasion15.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] να χαίρεσαι την Αννιώ σου....να τα εκατοστήσει, όλα τα καλά του κόσμου να έχει και πολύ ευτυχία :D:x

Τόνια η Γωγώ είναι σοβαρή ρε δεν μιλάει για σεξουαλικά θέματα, ντρέπεται!!! :roll::roll::roll: ....καλά λέει η Παναγιώτα!!! :roll::roll::roll:

δεν θυμάμαι τι άλλο ήθελα να γράψω,αφού όλο με διακοπές γράφω, όταν κάθομαι εγώ στο λαπ τοπ (εντάξει όχι πάνω του :lol::lol: ) τότε τα παιδιά θα ζητήσουν κάτι!!!!

Συμπεθέρα περαστικά στον γαμπρούλη και μην ανησυχείς μόνο πυρετάκος είναι :x:x

Μάγδα εμείς έχουμε ηλιοφάνεια αλλά άλλες περιοχές της χώρας είχαν πολύ άσχημο καιρό, ακόμη και δέντρα έπεσαν σε σπίτια!!! :o:o:o:o ......βέβαια έχουμε ασφάλεια για τέτοιου είδους καιρικά φαινόμενα, αλλά καλό είναι να μην συμβούν!!!! :!::!:

α Λενάκι καλά είναι το πόδι του Λ., το έδεσε ο γιατρός την Παρ. και σήμερα μια χαρά, αντιβίωση δεν πήρε!!! :!: .....όσο για το αμάξι....ουδέν σχόλιον!!!!..... να φανταστείς ανέφερε ο Λ. ότι εγώ δεν το οδηγώ και ο άντρας μου είπε ότι το οδηγώ!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: .........τέλος πάντων, αύριο ο άντρς μου πάει στην δουλειά και εγώ θα πάω να αγοράσω δώρο γενεθλίων για το μπουμπούκι, η γλυκιά μου θα γίνει τριών!!!! :o:o:o:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!

πω πω ποσες σελιδες γραψατε καλε!!!

δεν εχω χρονο να τις διαασω ολες..

αναστασι να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου!!!!! να ιενια παντα γερη ευτυχισμενη , η ζωη της γεματη χαμογελα κ αγαπη!!!

σημερα εχω επετειο γνωριμιας με τον αντρα μου, 9 ολοκληρα χρονια!!! αχ ποσο τον αγαπαω!

σας φιλω ολες , θα ξαναμπω το βραδυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα!!! :D

Συμπεθερα καλοφωτιστη να ειναι η κουκλιτσα μας!!! Πως πηγε η βαφτιση? Θελουμε νεα και φωτος βεβαιως βεβαιως!! :)

Αννυ χρονια πολλααααααααα!!!!!! [smilie=occasion13.gif] Να την χαιρεστε την τσαχπινουλα σας Αναστασια μου!!

Παω να ταισω τον Γ. γιατι αρχισε κλασσικα να κλαιει και επανερχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααααααααααααααα

να αρχισω με τα περαστικα στο κωστακη μας..καλε γτ κοβωνται τα ποδια σου..κουλλλ

αναστασια μου ΧΡΟΝΙΑ ΣΑς ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

θα σε δω το απογευμα γλυκια μουυυ

τονια μου καλοφωτιστη να ειναι...θα μαθω νεα σου..

φρα μια χαρα..αστον στο πατερα του..τελεια...

παναγιωτα κ γω ντρεπομαι για σεξ :oops:8-)8-)8-)8-)

ολα καλα?

νατασουλα τελικα μονη πηγες στη καβαλα?αχ θελω να σε ρωτησω για το κρεβατακι κατι

καλε η γωγω που ειναι?

το ποντικακι?

εκανα αρακα κ ξεχασα να βαλω κρεμμυδι,,μμ μικρο το κακο :lol::lol::lol::lol:

χρυσα καλε μιση θα μεινεις..φαεεεεεεεεεε..το δοντο οκ?

μαγδα γτ αναγκαστηκα τη στελνεις παιδικο?επειδη δουλευεις?

τελεια που αναρρωσες

αναστασια 270 φορεμα? :o:o:o:o:o:o:o:o:o

κ εχει κ λεκε που δε βγαινει? :cry::cry::cry::cry:

διαβακο του λεκε λεγετε κοριτσια..

ειναι ειδικο για λαδι..εχει μεγαλη ποικιλια..αλλο ειναι για σκουρια για αιμα για λαδι κ μαστιχα κτλ

ο λεκες δε βγηκε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

κ ειναι σε 3 σημεια..θα δοκιμασω με διαβολακο..ε το πολυπολυ να το πεταξω..που ουτε συ αλλος θα πεταχτει

μολις γυρισε απο παρκο ο μικρο κατουρημενος :lol::lol::lol:

βραδυ δε εχει κατουρηθει ποτε :D:D:D

καιρο εχει να κανει ατυχημα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...