Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο 49- Οι διακοπές συνεχίζονται!


Recommended Posts

Καλησπερα κουκλες!!!Ειμαι σουπερ περδικι!!!

Το παρτυ θα γινει αλλα αν καποια φοβατια μην κολλησει...θα την κερασω αλλη μερα!

Ειναι κ σε εξωτερικο χωρο οποτε...εγω δε θα φοβομουν... :?

Εχω παραγγειλει κ την τουρτα...

Τεσπα!Σας φιλω κ θα επανελθω να σας διαβασω το μεσημερι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!

Με κόλλησε η Μαρκέλλα και είμαι κομμάτια :?

Δεν εχω πυρετό...μόνο συνάχι και τρομερό πονοκέφαλο... Κοντεύει να σπάσει το κεφάλι μου μιλάμε...νιώθω σα να μου ρίχνει σφυριές η Θου :lol:

Νομίζω πως η Μαρκέλλα το πέρασε πολύ πιο ελαφρυά :?

Μαρία περαστικά σας! Θα τα βγάλει τα κρεατάκια κάποια στιγμή?

Χρύσα δε μπορεί να τρώει πρωινό στο σπίτι και να τον πηγαίνεις μετά? Εγώ έτσι το κάνω και θα συνεχίσω... Να της φτιάχνω τουλάχιστον κανα αυγό, καμια πορτοκαλάδα...

Παναγιώτα με το καλό η κόρη :P:lol:

Ναι, ο προφ σου φταίει :P λες και δεν ξέρεις εσύ πώς γίνονται τα παιδιά :P

Τόνια 8 παιδάκια μόνη σου? :shock: Πω, πω...μανίκι... Δημόσιος σταθμός?

Έρηηηη τέλεια τα πατουσάκια!!! Θέλωωωω!!!

Ιουλία μάλλον από την ίωση δε θα θέλει να φάει μωρέ...Μπορεί να μην έχει πυρετό αλλά να μη νιώθει ακόμα καλά...

Αναστασια ζείς???

Σας αφήω ιατί η Μαρκέλλα ανεβαίνει στη πλάτη του καναπέ και πηδάει στα μαξιλάρια :shock:

οκ - ζει κι η φιλενάδα - άντε καλές ετοιμασίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαγδα στον παιδικο που τον εγραψα ειναι διαλλακτικοι...οσοι γονεις θελλουν φερνουν προινο.

Δεν θατο κανω καθε μερα, αλοιμονο..ολοι μαζι και ο ψωριαρης χωρια, αλλα καποιες μερες θα στελνω το προινο του, δολαδη κανενα αυγο, κανενα γιαουρτι με μουσλι, φρουτα..το στο καλο με μια φετα μερεντα θα ειναι το παιδι απο τις 8 μεχρι τις 12..αμα δε ζητησει πρωη να φαει, θα τον ταιζω κανονικα στο σπιτι και μετα ας φαη τη μερεντα

Αναστασι περαστηκα...

Μαγδα περαστηκα και σε σενα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!! :D:D:D:D:D

Είμαστε στα Γιάννενα! Χθες το βράδυ γυρίσαμε από Σύβοτα και πήγαμε στον πρόγαμο του ξαδερφού μου. Ανέβηκα στη ζυγαριά και με έδειξε 63 κιλά!! :twisted::@):@):@):@):@):@):@):@):@):@)

Φτου και απο την αρχή λοιπόν όταν γυρίσω στην Αθηνα.

Εδώ στα Γιάννενα τα βρήκαμε λίγοοοο.... διαφορετικά απ' ό,τι τα περιμέναμε... :roll::roll::roll:

έχω να σας γράψω πριβε, μόλις επιστρέψουμε, ουκ ολίγα!

Στα προσωπικά μου είχα θετική εξέλιξη, ωστόσο είμαι ακόμα λίγο επιφυλακτική... περιμένω να επιστρέψουμε στη βάση και να δω πώς θα πάει το πράγμα. :roll::roll:

Από την 75 σελίδα και μετά σταμάτησα να σας παρακολουθώ. Δεν πιστεύω να έχασα τίποτα συναρπαστικό;; Παρακαλώ να με ενημερώσετε!

Αναστασι κάτι διάβασα για γαστρεντερίτιδα, περαστικά να είναι! Ψυχραιμία και υπομονή! :P;)

Μαγδα χρόνια και ζαμάνια! :lol: Περαστικά και σε σένα!

Χρυσάκι θα στείλεις το παιδί στον παιδικό; Κάτι διάβασα για την κουμπαριά του αδερφού, αλλά δεν πολυκατάλαβα... Του ζητάνε να πληρώσει μπομπονιέρες και τραπέζι βάπτισης;;; :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia koritsia

akoma diakopes eimai ...an legonet diakopes me thn pethera ...mas to ebgale ksino ...

tha sas pw apo konta ....

thn dyetera girizw .

euaki kai egw eperna outrogestan sthn arxh kai ola mia xara .....oloi oi giatroi ta idia lene ...idika osoi den kseroun thn tifla tous ....

panagiwta polu omorfh foto .

anastasia xronia sas polla !!!

auta exw parea klino .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα ρε Αφρο και γω έλεγα τυχερή η Αφρο με καλή πεθερά :roll::roll::roll:

Αναστασία εμείς θα ρχόμασταν δεν το φοβόμαστε το χέσιμο...συνέχεια με τη μύξα έχουμε θέμα εμείς :(

Σισσιώ μου μπράααααβο!! άντε να μας γράψεις νέα

Μάγδα περαστικά σας!

Χρύσα αμα πληρώσει ο αδερφός σου τραπέζι και μπομπό στείλε με το τηλ του να με βαφτίσει το 3ο

Τραπέζι δεν έκανα σε καμιά βάφτιση. Ευκαιρία είναι :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας ή καλύτερα καλό μεσημέρι :x

Παναγιώτα όχι βρε έχουμε χρόνο την Τρίτη θα έρθουν τα πεθερικά τελικά ..... θα ερχόντουσταν σήμερα για να κρατήσουν τα παιδιά αύριο για να πάμε εμείς στο Βέλγιο να δούμε την φόρμουλα 1 αλλά επειδή ο άντρας μου έχει πρόβλημα με την μέση του το ακυρώσαμε, οπότε στα πεθερικά φάνηκε πολύς ο χρόνος διαμονής τους εδώ και αποφάσισαν να έρθουν την Τρίτη!!! :D

Αναστασία μπράβο που είσαι περδίκι, έτσι.....τα γενέθλια της Άννυς όμως δεν είναι αύριο ε? :?

Μάγδα περαστικά :x

Μαρία και στην Φαιδρούλα περαστικά :x

Παναγιώτα :o:o:o:o:o:o:o ελεύθερο στην 14η μέρα???????? :!::!::!::!::!:

αχ έρχεται το αγοράκι πάλι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ο δικός μας παιδικός (εκεί που πήγαινε ο Λ.) για πρωινό προσφέρει γάλα, σοοκολατούχο γάλα και τσάι και το κάθε παιδάκι φέρνει το δικό του πρωινό από το σπίτι.....στην τάξη μέσα πάνω σε τραπεζάκι πάντα έχουν κομμένα φρούτα (που φέρνουν οι γονείς) και έτσι μέχρι το μεσημεριανό τα παιδάκια τρώνε φρουτάκια.....ο Λ. τον τελευταίο χρόνο έτρωγε σπίτι πρωινό και μετά πήγαινε σχολείο....καλύτερα έτσι διότι έλεγχα αν έτρωγε και τρώγαμε και όλοι μαζί!!!! ;)

Εύη δεν το έχω διαβάσει αυτό θηλασμός και αποβολή....αλλά οι περισσ. κοπέλες του τρένου θήλαζαν και ήταν και έγκυες και όλα καλά.............για τον καφέ σου είπε να μην πίνεις καθόλου το 1ο τρίμηνο διότι ευθύνεται για την αποβολή?!!!! :?::?::?::?: καταλαβαίνεις γιατί ρωτώ!!!! :!::!:

Αφρο καλή συνέχεια στις διακοπές έστω και και αυτές τις 2 μέρες!!! :D:x

ρε κορίτσια η Χριστιάννα της Λάλας πήγαινε στο γυμναστήριο ίσως ακόμη να πηγαίνει - δεν ξέρω - και ήταν 2 ετών!!!!!.......και το γυμναστήριο ήταν γεμάτο....άρα τα πιτσιρίκια πάνε...........

πάντως και τα εδώ παιδάκια είναι πειθαρχημένα, τι τα κάνουν, ή τι τους δίνουν δεν ξέρω!!!! :?

απλά εμείς έχουμε ελεύθερο και επαναστατικό πνεύμα!!!! :lol::lol::lol::lol:

όλοι οι Νότιοι λαοί και έχει σχέση με το κλίμα!!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι παιδια οχι καιτο τραπεζι αυτο μας ελειπε...μονο μπομπονιερες και γλυκα..και φυσικα τα υπολοιπα που ειναι ουτως η αλλως εξοδα του νονου.

Μας ζητησαν να τους βοηθησουμε να βρουνε καμια ταβερνα οικονομικη αν και η μαμα μου ειπε πως δε θελει τραπεζι απλα να πηγαιναν καπου οι δυο οικογεννιε ςμονο να φανε θα ηταν και οικονομικοτερο αλλα αυτοι θελλουν να τραπεζωσουν το σοι.

Η μαμα μου τους πηγε σε 3 ταβερνες οπου με αυτα που ρωταγαν και ελεγαν την εκαναν ρεζιλι στου ςγνωστου ςτης. Τεσπα..αυτα ειναι μικροτητες..δεν ασχολουμαι.

Σισσυ μου χαιρομαι πολυ εστω και για αυτη τη μικρη θετικη προοδο στη ζωη σου...αναμενω να μας τα πεις. Μακαρη στο ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα οπως τα θελεις εσυ.

Αφρο σας τα εκανε εν ολοιγοις τσουρεκια;;;;...αμαν ρε παιδι μου. Περιμενω να μας τα πεις και εσυ.

Αργη παλη καλα με το προιονο..και με τις λιγοτερες μερες...ορεξη ειχες να τους τρως στη μαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ!Καθισα!!!!

Κοριτσια μου εβγαλε το λαδι το βραδυ...ξυπνησε 3 φορες κ την4η εμεινε ξυπνια παν απο ωρα...μιλουσε,ζητουσε γαλα,ελεγε τα δικα της για κρεμες στο μεμε γτ ποναει η μαμα,για το αρκουδακι που πρεπει να το σκουπισω,για τα τσισα(μεχρι την 3η φορα ΔΕΝ ειχε κανει στο παμπερς...πρεπει να την σηκωνω για τουαλετα???)...μετα κοιμοταν 3 λεπτα κ μετα ξαναχτυπιοταν...Με ελιωσε!Παντως γαλα δεν της εδωσα...μονο νερακι...μετα την εξορισα στο σαλονι με το μπαμπα της κ επαθε σοκ η δολια...δεν το περιμενε! :lol::o:?

Τεσπα!

Διαβασα στα πεταχτα τα τελευταια...περαστικα Μαγδουλα μου!

Μαρια δεν θα ερθετε αυριο????? :(:( Σας ειχα στα στανταρ! :P:P Καλα,ψεματα λεω...Ομως σκεφτομουν πως μπορει επιτελους να μας κανεις την εκπληξη κ να ερθεις να μας γνωρισεις(οσες θα ειμαστε!)!Αν ειναι καλυτερα η μικρη...σκεψου το!!!!

Παω να κανω καφε κ να διαβασω!

Αργυ ναι αυριο εχουμε γενεθλια κ παρτυ! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti kanete?????????

αναστασια αυριο θα ερθουμε :D:D:D:D:D:D:D αν το βρουμε :?:?:?:?

καλε πως τα πατε με τη πανα? :)8-)8-)8-)

μαγδα περαστικα..οκ σταματαω τις σφυριες :P:P:P:P:P περαστικα ρεεε

τονια αχ να ημουνα αυριο στη βαφτιση ;;);;);;);;);;);;);;);;)

σισσιω τελεια νεα..μπραβο χαρηκααα

αφρο κριμα ρε..για να ξεκουραστεις πηγες..κριμα

μαρια κ γαμω το σχολειο σου για το 3 παιδι κ το τραπεζψμα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χρυσα γαμησιατικα εξοδα ρε τον βαζουν..ελεος..

αντε να τελειωνεις με το δοντακι σου

εμεις σημερα ξυπνησαμε οικογενειακος 9 η ωρα..αλλος ανθρωπος ρε παιδι μου..

αργι τα φιλιααααα μου

ευα ξεκολα..μαλακιες σε λεει ρεε...εμενα που το ειχα πει οτι θηλαζα με ειπε κανε οτι θες..παλι πως θηλαζαν κ ηταν κ εγκυες

απλως κανεις κακο σε σενα :o δε θα εχεις ασβεστιο κ μπορεις να παθεις οστεοπωρωση :roll::roll::roll:

σημερα 6 η ωρα εχουμε γαμο..

αχ δε σας ειπααααααααααα

ξερετε οτι σε καθε επισημη μου εξοδο εχω ατυχημα με τα φορεματα μου ..θυμαστε οι πιο πολλες ε?

ε σε αυτο το γαμο εχω..ελεγα να φορεσω το φορεμα που φορουσα οταν βαφτισα πριν 2 μηνες..ΓΑΜΑΤΟ

κ ειχελερωθει με λαδια..

κ δε το πηγα καυτευθειαν στο καθαριστηριο..αλλα το εδωσα μετα απο 2 μηνες αυτη τη βδομαδα :oops::oops::oops:

κ πηγα χθες να το παρω κ με ειπαν δε βγαινουν οι λεκεδες :o:o:o:o:o:o:o:o:o

θα το ξαναπλυνουν κ αν δε βγουν τελος κ αυτοτ ο φορεμα :cry::cry::cry:

μα ολα τα φορεματα τα κανω μιας χρησης :twisted::twisted::twisted::twisted:

οκ σε αυτο εγω φταιω αλλα ρε γμτ σε ολα γκαντεμια..

πηγε ο αντρας μου να το παρει τωρα.αντε να δουμε

καλε η γωγω η φρα που χαθηκαν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηθελα οπωσδηποτε να σχολιασω την Παναγιωτα κ την Ερη που ντρεπονται να μιλουν για τα λατρεμενα μωρα τους!!!ΠΛΑΚΑ μου κανετε???Δλδ εδω στο μαμμυ μπηκατε για να συζητατε τα...σεξουαλικα σας??? :P:P:P Παναγιωτα για σενα χτυπαει η καμπανα πιο πολυ!!!! :lol::lol::lol::lol: Σας πειραζω αλλα πλιζ μην ντρεπεστε!Οκ δε λεω να μας πρηζετε :P καθε μερα οπως κανω εγω L-)L-)L-) αλλα...Εγω χαιρομαι να διαβαζω για τα μωρα σας!Κ συγχαρητηρια για τα αγγλικα,τα απταιστα ελληνικα,το φαγητο μονος του κλπ!!! :D:D Επισης να πω οτι πολλες φορες προσπερναω καμια παραγραφο καποιας λογω ελλειψης χρονο αλλα σπανια θα γινει αυτο οταν ξεκιναει "η Μαρκελλα..αυτο","η Ρεα...το αλλο" κλπ! ;) Και στην τελικη χε...κα για εσας!προτιμω να γνωρισω κ τα παιδακια σας! :D

*Μαγδουλα δεν ξερω τι να σου πω για τη Μ κ τον παιδικο...Απ'τη μια καταλαβαινω πως επειδη δεν ειναι επιλογη σου να τη στειλεις,δε νιωθεις κ χαλαρη...Σιγουρα αν μπορουσες να διαλεξεις θα την κρατουσες σπιτι κ αγκαλιτσα μεχρι...τα 50 της! :P:P Ομως συμφωνω κ με τα κοριτσια πως σταδιακα κ χωρις αποτομες συμπεριφορες θα ηταν καλο να μπει σε ενα προγραμμα...να ξερει πως δεν γινεται παντα οοοοτι θελουμε οπως το θελουμε!Θα ανηκει πλεον κ σε ενα αλλο συνολο εκτος απο την οικογενια της κ θα πρεπει κ εκει να βρει τη θεση κ το ρολο της!Και εσυ πρωτη απ'ολους πρεπει να τη βοηθησεις να το κανει!πχ τι ηταν αυτο το "αν κλαψει να με παρετε τηλ"????Υπερβολη βρε φιλεναδα!Μωρα ειναι κ το κλαμμα το βγαζουν σε απειρες στιγμες!Δλδ τι?Θα της λενε να μπει πχ μεσα,εκεινη δε θα θελει γτ γουσταρει να παιξει εξω για 5 ωρες...και θα κλαψει...και θα σου τηλ!Και θα πας!Και???Θα την παρηγορησεις???και?Η Μ θα καταλαβει κ παλι πως θα κανει οοοοτι τραβαει η ψυχουλα της!...Δεν εχει νοημα...ΝΟΜΙΖΩ!Αστην σιγα σιγα να γινει ενα φοβερο 2χρονο!Καλα οχι ακομα!Ακομα ειναι μωρακι!Σε 3,5 μηνες ομως? :lol::lol:

Μ'αρεσε που δεν ηξερα τι να σου πω! :P:P βασικα καποιες σελ μου ξεφυγαν αλλα ελπιζω να μην ειμαι εκτος θεματος!

*Με τη Δημητρα μιλαει καμια?

*Χρυσα για τη βαφτιση το εχασα λιγο...Εγω νομιζω πως αν δεν μπορουν να συννενοηθουν οι κουμπαροι τοτε ολα πρεπει να γινουν τυπικα χωρις κ πολλες απαιτησεις απο καμια πλευρα...Δλδ τα ταδε κανει ενας νονος στον τοπο μας κ μεχρι εκει ειναι τα οικονομικα του κ τελος!

*Τονακι ολα ετοιμα για αυριο???Με πεθανε αυτο το "να κλεισει τη "μανικα""!!!!χαχαχαχαχαχ

*Σισσιω χαιρομαι για τα...προσωπικα σου!Αντε επεστρεψε κ γραψε μας!!!

*Αφρο ευχαριστω για αυριο!Υπομονηηηηη!

*Θουλακι μου εκλεισε καπως αποτομα το τηλ...μαλλον καποια δεν ειχε σημα!

ρε συ με την πανα παει πολυ καλα...τοσο που περιμενω να μου βγαλει τρελλη αντιδραση συντομα! :? Μονο το πρωι που την αφησα με τον Α τα εκανε πανω της..Την ειχε αφησει μονη στο σαλονι κ αυτος ηταν μεσα στο δωματιο κ τον φωαξε καθως τα εκανε! :P:( Κατα τ'αλλα ουτε μια φορα δεν της ξεφυγαν!Τη ρωταω συχνα πυκνα αν θελει!Δε θελει πολυ συχνα :?:? Και εκανε κ κακα μια φορα(ειπαμε το πρηξιμο δεν το γλιτωνετε) αλλα ελαχιστα κ μειναν στον πωπο πανω! :lol::lol::lol::oops: Κριμα δεν ακουσαμε κ τη μουσικη να χορεψουμε το χορο του κακα! :lol::lol::lol:

*Ιουλια μια χαρα ο Γ εε??κατι ακομα ηθελα να σου πω αλλα το ξεχασα..

*Ναι κ η Γωγω χαθηκε!...Η Φραν τωρα επεστρεψε στη βαση της...

*Α!Η λαδια ειναι πολυυυυυυυυυ δυσκολο να φυγει...μαλλον δε θα φυγει ποτε Θου..Εμενα δεν εφυγε... :?

Γμτ να σβησω τα εντερ να μη φανει το μεγεθος?τα σβηνω! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γτ ρε να μη βγει..δηλ οοοοοοοοοοοοοοοοοσοι βαφτιζουν δε λερονωνται? :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εγω οταν λαδωνομαι το κανω με διαβολακο κ βγαινει..

λες να μη βγει?πανε 80 ε :cry::cry::cry::cry::cry:

τα κανε πανω της τα κακα η στο γιογιο?δε καταλαβα..100000 μπραβο της...

επισης..καλε η παναγιωτα δε ειναι εγκυος..αφου μας ειπε οτι εκανε ελευθερα αλλα με τη μεθοδο τραβηγματος..βικυ εσυ εισαι η εξαιρεση :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε θου αλλα τι υλικο ειναι το φορεμα σου???Και εγω βαζω το διαβολακο σε βαμβακερο αλλα οχι σε μουσελινες,σατεν κλπ που ειναι συνηθως τα καλα ρουχα!καταλαβες?Απο το φορεμα που φορεσα στη βαφτιση της Α δεν βγηκε η λαδια...Και δεν βαζω διαβολακο με τπτ...

Εγω δεν ειπα πως ειναι εγκυος η Παναγ...

Τα κακα καθισε να τα κανει στο γιογιο αλλα ηταν λιγα κ σαν κρεμουλα :P:oops: παχυρευστη :oops::oops::oops: σορρυ για την περιγραφη :oops::oops::oops: κ κολλησαν στον πωπο! :lol:

Ρε μηπως της ηρθαν πολλα μαζεμενα(αποθηλασμος-γιογιο) κ γι'αυτο κανει τετοιον ταραγμενο υπνο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε ειπα για σενα καλε για τη παναγιωτα..

αν ειναι να το πεταξω το φορεμα θα δοκιμασω κ με διαβολακο ρεε

τι τσαμπα θα το εχω στο ντουλαπι?

δε με λες..εσυ τι το εκανες?το φορεμα

ποτε αρχισες αποθηλασμο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο διαβολάκος τι είναι? :?::?::?:?

Αναστασία για το γιογιο μόνη της το διάλεξε, δεν την πίεσες ..... άρα δεν είναι το γιογιό, ίσως η άρνηση του θηλασμού αλλά ίσως να είναι και τυχαίο :? ....σε κάλυψα? :lol::lol::lol::lol:

Η Μιτσάκη πήγε διακοπές, η Γωγώ δεν ξέρω και η Φρανίτα έγραψε ότι είναι Καμπάλα!!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ερώτηση

Μπορώ να πάρω το Panadol cold and flu και να θηλάσω? Στο χαρτάκι λέει ότι δε συνίσταται...

Είμαι χάλια ρε γμτ, μου ανεβαίνει και πυρετός τώρα και το ντεπόν δε μου κάνει τίποτα...

Δε βρίσκω κι εκείνο το σάιτ με το πια φάρμακα είναι συμβατά με το θηλασμό ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαγδουλα εγω δεν θα το επινα...εχει μια περιεργη ουσια που δε μου αρεσε οταν εψαξα γι'αυτην

δες:

http://www.e-lactancia.org/

Θου στη ντουλαπα στεκεται το δικο μου! :P 270 ε :( καλα να παθω!

Αργυ ευχαριστω για τη...Βοηθεια!!! :lol::lol::lol:

Αρχισαμε αποθηλασμο κ την επομενη μου ζητησε γιογιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. αν είναι να βοηθήσουμε.......να βοηθήσουμε!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάγδα τι έκανες τελικά? :?:

καλέ πού είστε όλες?

τώρα που είμαι μόνη μου, η οικογένεια πήγε να αγοράσει νεράκια και έχω ησυχία!!!! :roll::roll::roll::roll:

α συμπεθέρα Έρη τι ωραίο πατουσάκι που έκανες, για την αυγοφέτα λέω!!!....μην μου πεις ότι σηκώθηκες πρωί πρωί να το κάνεις για πρωινό!!!! :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. το Paracetamol (panadol) έχει πράσινο και 0 ρίζικο!!!! που διάβασες το συστατικό?

θυμάμαι ο παιδίατρος μου είχε πει ότι η παρακεταμόλη είναι εντάξει (όταν θήλαζα, προ αμνημονεύτων ετών!!!!) :roll::roll::roll:

είδα στον ύπνο μου ότι ήμουν έγκυος στο 3ο!!!! :o:o:o:o:o:o απαπαπαπα με εσάς που μπέλξαμε!!!! :P:blink::silent::silent::silent:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ διάβασε το ποστ "δημιουργική απασχόληση, παιδικά πάρτυ"....είναι για περιοχή Θεσ/νίκης....ίσως να είναι αργά, αλλά ποτέ δεν ξέρεις!!! ;) .....8-)

από το να ψάχνεις στα γαριδάκια να βρεις κάτι καλό!!! :lol::lol::lol:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πήρα τελικά...

Το παναντόλ εκτός από παρακεταμόλη που είναι οκ έχει κι ένα άλλο συστατικό που το σάιτ το έβγαζ κίτρινο. Ε, λέω δεν πειράζει μια φορά - δεν άντεχα :oops: ... πργματικά ένιωθα να με σφυροκοπάνε.

Τώρα είμαι καλύτερα 8-)

Σήμερα έχει έναν πολύ αρρωστημένο καιρό. Έχει πολύ ζέστη - πάνω από 20, καύσωνας για τα δικά μας δεδομένα - απίστευτη υγρασία και βροχή. Πφφφφφφ....χάλια είναι...

Αναστασία όλα μαζί η Άννυ ε? Βασικά αφού το γιογιό το ξεκίνησε μόνη της δε γίνεται να μην την ακολουθήσεις. Και αφού τον αποθηλασμό τον είχατε ξεκινήσει από πριν κρίμα είναι να κάνεις πισωγύρισμα. Μια χαρά θα τα πάει πιστεύω. Λογικό είναι να έχει μια ανυσηχία τις νύχτες....

Άργυ μωράκια ονειρεύεσαι? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να κάνω και μερικές ερωτήσεις διατροφής?

Άντε θα κάνω :P

Κάθε πότε δίνουμε αυγό? Έχει αρχίσει και το τρώει η Μαρκέλλα και βραστό και ομελέτα. Έχει γίνει μάλιστα από τα στάνταρ που τρώει. Πόσο συχνά όμως?

Κάθε πότε δίνουμε κόκκινο κρέας? Εμείς -οι ενήλικες- δεν υποτίθεται ότι δεν πρέπει να τρώμε πολύ συχνά? Τα μικρά όμως? Δεν χρειαζονται πιο συχνά λόγω σιδήρου?

Αυτά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...